Eesti MV tavarada 01.09.2007
Eesti MV tavarada
1.09.2007 Juudakund (Sixten Sild)
D14  D16  D18  D20  D21A  D21E  D35  D40  D45  D50  D55  D60  D65  D70 
H14  H16  H18  H20  H21A  H21E  H35  H40  H45  H50  H55  H60  H65  H70  H75 

D14
3000m 6KP
Splits Index
Pos. Nr    Name                           Club                 Result        
  1.    89 Kaisa Raudkepp                 Peko                 00:30.11,0  
  2.   112 Daisy Kudre                    Peko                 00:32.19,0  
  3.   120 Linda Puusalu                  Kobras               00:32.49,0  
  4.    88 Kristiina Vinkel               West                 00:33.44,0  
  5.    87 Laura Joonas                   Võru                 00:36.31,0  
  6.    97 Triinu Rooni                   Orvand               00:36.44,0  
  7.    91 Marili Zimmermann              Kape                 00:37.02,0  
  8.    99 Margret Zimmermann             Kape                 00:38.22,0  
  9.    95 Maret Lind                     Kape                 00:43.10,0  
 10.   119 Meeli-Heli Lepna               HOK                  00:43.22,0  
 11.   115 Jaana Olvet                    Rakv                 00:43.28,0  
 12.    82 Silja Olesk                    Kobras               00:44.58,0  
 13.    94 Karina Kivikas                 Ilves                00:45.56,0  
 14.    96 Madli-Johanna Maidla           Kobras               00:46.41,0  
 15.    90 Marianne Möller                Kobras               00:47.09,0  
 16.    92 Karin Kallisma                 HOK                  00:51.54,0  
 17.    86 Anna-Maria Türk                Kobras               00:59.25,0  
 18.   113 Marelle Sulg                   Orvand               01:01.05,0  
 19.   121 Eliise Harjak                  HOK                  01:01.20,0  
 20.    98 Maarika Vask                   Ilves                01:07.29,0  
 21.   114 Helen Parik                    Otepää SK            01:12.24,0  
 22.   100 Kärt Kürsa                     Kobras               01:16.02,0  
 23.    85 Alina Kramarenko               SRD                  01:16.11,0  
        84 Elina-Emiilie Leht             Okas                 MP          
       116 Aleksandra Leesment            SRD                  MP          
D16
4000m 9KP
Splits Index
Pos. Nr    Name                           Club                 Result        
  1.   136 Agnes Vask                     Ilves                00:39.44,0  
  2.   135 Katrin Vinkel                  West                 00:42.42,0  
  3.   133 Kadi-Liis Minn                 JOKA                 00:43.00,0  
  4.   132 Kaia Kivikas                   Ilves                00:43.31,0  
  5.   134 Britta Panker                  Ilves                00:45.40,0  
  6.   131 Jane Lauter                    PV SKK               00:46.49,0  
  7.   130 Teele Randman                  Rakv                 00:49.44,0  
  8.   126 Sigrid Ruul                    JOKA                 00:51.27,0  
  9.   129 Kerstin Uiboupin               Võru                 00:53.51,0  
 10.   125 Marta Korts-Laur               PV SKK               01:01.37,0  
 11.   128 Marta Olvet                    Rakv                 01:06.59,0  
 12.   127 Merili Auser                   Peko                 01:10.18,0  
 13.   123 Siiri Rist                     West                 01:20.05,0  
D18
4800m 8KP
Splits Index
Pos. Nr    Name                           Club                 Result        
  1.   148 Helena Heinväli                Kobras               00:47.57,0  
  2.   150 Triin Aedmäe                   Kobras               00:51.15,0  
  3.   149 Karmen Alnek                   Võru                 00:51.52,0  
  4.   139 Piibe Tammemäe                 Orvand               00:52.10,0  
  5.   147 Nele Taba                      OK Ilves             00:58.24,0  
  6.   144 Maria Zhuravskaja              SRD                  01:00.19,0  
  7.   138 Hannula-Katrin Pandis          Ilves                01:01.01,0  
  8.   146 Laura Suur                     Visa                 01:03.08,0  
  9.   145 Adele Puusalu                  Kobras               01:07.13,0  
 10.   143 Tiina Turban                   Rakv                 01:10.45,0  
 11.   142 Teele Kotov                    Peko                 01:13.26,0  
 12.   140 Kaidi Kattai                   Peko                 01:22.22,0  
 13.   141 Kristi Pellja                  JOKA                 01:27.27,0  
D20
5800m 11KP
Splits Index
Pos. Nr    Name                           Club                 Result        
  1.   157 Eleri Hirv                     Võru                 00:47.11,0  
  2.   154 Ly Trei                        Kobras               00:49.24,0  
  3.   156 Grete Gutmann                  Rae                  00:50.24,0  
  4.   158 Eva-Maria Ehala                Rae                  00:57.01,0  
  5.   155 Mariann Sulg                   Orvand               00:57.21,0  
  6.   160 Birgit Albert                  JOKA                 01:13.04,0  
  7.   159 Katri Hirv                     Võru                 01:16.07,0  
  8.   153 Thea Kaljur                    Orvand               01:19.43,0  
       152 Liina Haldna                   Rae                  MP          
D21A
4800m 8KP
Splits Index
Pos. Nr    Name                           Club                 Result        
  1.   172 Marilin Sulg                   Orvand               00:50.04,0  
  2.   167 Anneli Pello                   Mercury              01:06.00,0  
  3.   165 Ingrid Vehlmann                Mercury              01:07.29,0  
  4.   162 Anni Raudsepp                  Võru                 01:08.26,0  
  5.   166 Heli Haug                      Võru                 01:10.22,0  
  6.   169 Katrin Uudeküll                                     01:22.32,0  
  7.   163 Anneli Orav                    Tammed               01:25.54,0  
  8.   176 Kadri Kuusk                    Kape                 01:29.35,0  
  9.   171 Mari Turban                    Rakv                 01:41.20,0  
 10.   164 Mari Arold                     OKH                  01:48.46,0  
       168 Kadri Limberg                  Rakv                 MP          
D21E
7900m 14KP
Splits Index
Pos. Nr    Name                           Club                 Result        
  1.   108 Kirti Rebane                   Tammed               01:07.41,0  
  2.   107 Merike Vanjuk                  Kape                 01:07.56,0  
  3.   110 Viivi-Anne Soots               Tammed               01:09.42,0  
  4.   102 Elo Saue                       Ilves                01:13.46,0  
  5.   109 Annika Rihma                   Kobras               01:14.52,0  
  6.   111 Maret Vaher                    Kobras               01:22.05,0  
  7.   103 Piia Paasma                    Tammed               01:29.47,0  
  8.   106 Helle Hallik                   JOKA                 01:32.18,0  
  9.   105 Marje Venelaine                Tammed               01:37.35,0  
       104 Mari-Liis Kaljur               Harju KEK            MP          
D35
5800m 11KP
Splits Index
Pos. Nr    Name                           Club                 Result        
  1.   184 Triin Vask                     Ilves                00:54.35,0  
  2.   178 Jana Kink                      Kape                 00:59.46,0  
  3.   180 Triina-Britt Preden            TON                  01:00.11,0  
  4.   186 Minija Pääslane                Ilves                01:03.55,0  
  5.   182 Mare Parve                     Peko                 01:07.54,0  
  6.   179 Ella Shved                     SRD                  01:21.50,0  
  7.   183 Kersti Kristjuhan              HOK                  01:42.08,0  
  8.   185 Kaire Vinkel                   West                 01:52.25,0  
       181 Helen Mast                     HOK                  MP          
D40
6300m 10KP
Splits Index
Pos. Nr    Name                           Club                 Result        
  1.   196 Airi Alnek                     Võru                 00:57.31,0  
  2.   195 Lea Leppik                     TAOK                 00:58.57,0  
  3.   193 Maris Roosipuu                 Orion                00:59.10,0  
  4.   192 Inger Jalakas                  KEKRSK               01:02.32,0  
  5.   189 Pilvi-Heli Vettik              Rae                  01:02.42,0  
  6.   197 Riina Laev                     Mercury              01:03.26,0  
  7.   191 Merike Paapson                 TON                  01:05.33,0  
  8.   194 Rutti Räbovoitra               MARU                 01:12.29,0  
  9.   190 Ellen Varik                    Kape                 01:20.26,0  
 10.   188 Koidu Laanemets                KEKRSK               01:42.06,0  
 11.   198 Ülle Pellja                    JOKA                 02:04.26,0  
D45
4600m 10KP
Splits Index
Pos. Nr    Name                           Club                 Result        
  1.   204 Kersti Ehala                   Rae                  00:54.22,0  
  2.   212 Tiina Oras                     Ilves                00:58.11,0  
  3.   210 Gea Rennel                     KEKRSK               01:02.20,0  
  4.   205 Reet Johanson                  Kobras               01:03.38,0  
  5.   207 Saima Värton                   Kobras               01:06.14,0  
  6.   214 Juta Ainelo                    Ilves                01:07.54,0  
  7.   206 Ülle Raudsepp                  Okas                 01:15.37,0  
  8.   216 Ülle Põldoja                   Ilves                01:16.17,0  
  9.   201 Marika Kirsspuu                TAOK                 01:20.30,0  
 10.   218 Aino Koser                     Ilves                01:21.56,0  
 11.   209 Mare Kitsnik                   Saku                 01:25.10,0  
 12.   208 Maila Moor                     Rae                  01:29.17,0  
 13.   202 Helve Luht                     KEKRSK               01:38.00,0  
 14.   211 Heli Viks                      Võru                 01:42.04,0  
       217 Ann Warma-Laas                 HOK                  MP          
       200 Marje Viirmann                 KEKRSK               MP          
       215 Leena Leesment                 SRD                  MP          
       213 Merike Mändsoo                 Talkur               MP          
       203 Maire Kure                     Kape                 MP          
D50
4200m 7KP
Splits Index
Pos. Nr    Name                           Club                 Result        
  1.   227 Tiina Talisoo                  Orvand               00:53.16,0  
  2.   222 Helge Valdek                   KEKRSK               00:56.04,0  
  3.   229 Ene Sulg                       Orvand               00:56.40,0  
  4.   230 Anne Arold                     OKH                  00:58.47,0  
  5.   221 Aili Laanjõe                   OK Põlva Kobras      00:59.14,0  
  6.   228 Ülle Kadak                     Lehola               00:59.54,0  
  7.   232 Eha Tolm                       Orvand               01:07.12,0  
  8.   225 Siiri Poopuu                   JOKA                 01:13.38,0  
  9.   226 Asta Zimmerman                 OKH                  01:14.02,0  
 10.   220 Vaike Tomann                   Ilves                01:17.06,0  
 11.   223 Marje Tobreluts                Kobras               01:20.36,0  
 12.   231 Anu Pallon                     JOKA                 02:01.09,0  
D55
3500m 8KP
Splits Index
Pos. Nr    Name                           Club                 Result        
  1.   246 Hille Tasa                     Tammed               00:45.23,0  
  2.   242 Liivi Parik                    Otepää SK            00:54.02,0  
  3.   241 Anu Saue                       HOK                  00:58.26,0  
  4.   237 Marika Pilt                    PV SKK               01:01.34,0  
  5.   234 Riina Kivikas                  Ilves                01:02.08,0  
  6.   240 Mare Leis                      OKH                  01:10.27,0  
  7.   238 Mare Aibast                    KEKRSK               01:11.09,0  
  8.   245 Juta Virkepuu                  KEKRSK               01:12.50,0  
  9.   244 Tiiu Kaasik                    Ilves                01:21.05,0  
 10.   236 Evi Vahu                       Orion                01:23.31,0  
 11.   239 Epp Kroon                      Ilves                01:46.54,0  
       243 Kersti Mardiste                KEKRSK               MP          
       235 Niina Karnit                   SRD                  MP          
       247 Leili Prans                    Ilves                MP          
D60
3500m 8KP
Splits Index
Pos. Nr    Name                           Club                 Result        
  1.   251 Virve Orav                     Tammed               00:48.47,0  
  2.   256 Tiiu Vene                      Tammed               00:53.30,0  
  3.   252 Ilme Palu                      West                 00:57.46,0  
  4.   255 Viiu Rebane                    Orion                01:04.21,0  
  5.   257 Malle Viilma                   Hooler               01:11.52,0  
  6.   254 Kaie Kivila                    Ilves                01:20.42,0  
  7.   250 Anne Jundas                    Jõhvik               01:21.56,0  
  8.   253 Maie Remmet                                         01:24.46,0  
  9.   249 Rutt Kukk                      Orion                01:29.07,0  
D65
3000m 6KP
Splits Index
Pos. Nr    Name                           Club                 Result        
  1.   264 Kiira Tarassova                TON                  00:40.02,0  
  2.   265 Maie Abram                     Ilves                00:42.50,0  
  3.   261 Maire Raid                     Tammed               00:42.52,0  
  4.   262 Ilse Uus                       TON                  00:44.12,0  
  5.   263 Ilona Vanaveski                Ilves                00:54.51,0  
  6.   259 Maimu Tornberg                 Koop                 00:57.06,0  
  7.   260 Ülle Mõistlik                  Orion                01:06.43,0  
D70
2300m 5KP
Splits Index
Pos. Nr    Name                           Club                 Result        
  1.   268 Elga Adrat                     TON                  00:53.40,0  
       267 Karin Laine                    Võru                 MP          
H14
3900m 10KP
Splits Index
Pos. Nr    Name                           Club                 Result        
  1.   281 Kristjan-Martin Kirjanen       TAOK                 00:40.33,0  
  2.   285 Björn Panker                   Ilves                00:46.09,0  
  3.   279 Kristjan Linnus                Peko                 00:51.37,0  
  4.   278 Rait Ernits                    Võru                 00:52.56,0  
  5.   280 Johannes Pärtel Truusalu       Kape                 00:54.56,0  
  6.   289 Taavi Kalle Kiisler            Orion                01:00.37,0  
  7.   286 Deniss Shved                   SRD                  01:01.56,0  
  8.   273 Argo Rõzikov                   Peko                 01:02.53,0  
  9.   272 Tõnis Laugesaar                Rakv                 01:06.31,0  
 10.   276 Kaspar Nummert                 Kape                 01:06.49,0  
 11.   275 Mihkel Tarve                   Kobras               01:07.37,0  
 12.   294 Oliver Jõgeva                  Kobras               01:08.05,0  
 13.   271 Kaspar Karjus                  Võru                 01:08.46,0  
 14.   283 Jorma Valge                    JOKA                 01:09.41,0  
 15.   292 Martin Zvirblis                Kobras               01:10.18,0  
 16.   293 Reigo Teervalt                 Peko                 01:10.59,0  
 17.   291 Uku Andla                      Võru                 01:13.08,0  
 18.   282 Anton Shved                    SRD                  01:13.39,0  
 19.   290 Priit Võsupärg                 Kobras               01:16.00,0  
 20.   277 Vadim Shved                    SRD                  01:23.02,0  
 21.   288 Matis Kalm                     Ilves                01:23.03,0  
       284 Martin Betlem                                       MP          
       287 Veiko Vinkel                   West                 MP          
H16
5800m 11KP
Splits Index
Pos. Nr    Name                           Club                 Result        
  1.   325 Kenny Kivikas                  Ilves                00:39.31,0  
  2.   321 Raido Mitt                     Kobras               00:40.51,0  
  3.   305 Sergei Rjabõshkin              SRD                  00:44.20,0  
  4.   311 Aleksandr Shved                SRD                  00:44.57,0  
  5.   327 Ott-Kaarel Kalm                Ilves                00:45.30,0  
  6.   312 Rene Post                      Kobras               00:47.05,0  
  7.   323 Tauno Tiirats                  Ilves                00:47.39,0  
  8.   320 Artur Nevinski                 Võru                 00:55.56,0  
  9.   302 Taaniel Tooming                Kobras               00:59.20,0  
 10.   299 Jonatan Karjus                 Võru                 00:59.42,0  
 11.   307 Martin Ling                    Lehola               01:00.21,0  
 12.   313 Jüri Joonas                    Võru                 01:00.59,0  
 13.   301 Uku-Laur Tali                  KEKRSK               01:07.14,0  
 14.   306 Rauno Kaiv                     Võru                 01:09.15,0  
 15.   304 Kalev Ermits                   Võru                 01:09.38,0  
 16.   308 Kaido Stroom                   KEKRSK               01:12.40,0  
 17.   298 Karl Kürsa                     Kobras               01:14.23,0  
 18.   317 Raul Reiljan                   Võru                 01:15.15,0  
 19.   309 Mihkel Viru                    Orvand               01:17.35,0  
 20.   310 Antti Siima                    Kobras               01:22.46,0  
 21.   314 Asso Kesaväli                  Rakv                 01:30.22,0  
 22.   322 Maido Õispuu                   West                 01:33.33,0  
 23.   297 Aleksander Tali                KEKRSK               01:37.36,0  
 24.   315 Arvi Alamaa                    Orvand               01:39.25,0  
 25.   326 Henri Oru                      Võru                 01:44.45,0  
 26.   303 Sander Linnus                  Peko                 01:50.18,0  
 27.   324 Harri Lainemäe                 JOKA                 01:51.53,0  
 28.   296 Tauri Tõugjas                  Võru                 01:56.41,0  
 29.   316 Lauri Lainemäe                 JOKA                 02:13.38,0  
H18
7800m 14KP
Splits Index
Pos. Nr    Name                           Club                 Result        
  1.   339 Lauri Sild                     võru                 00:53.00,0  
  2.   331 Kristo Heinmann                Ilves                00:57.16,0  
  3.   335 Erki Pellja                    JOKA                 01:07.37,0  
  4.   330 Kaspar Kork                    Kobras               01:16.30,0  
  5.   341 Sven Oras                      Ilves                01:17.10,0  
  6.   334 Priit Randman                  Rakv                 01:19.42,0  
  7.   338 Ain Roosimägi                  Rakv                 01:23.03,0  
  8.   340 Tõnis Tulp                     Rakv                 01:24.44,0  
  9.   333 Alar Kume                      Võru                 01:42.27,0  
 10.   332 Margus Klaos                   Kobras               01:48.46,0  
 11.   329 Kristjan Stroom                KEKRSK               01:50.28,0  
 12.   336 Jaan Viru                      Orvand               02:14.44,0  
 13.   342 Georg Onoper                   Võru                 02:33.28,0  
       344 Tiit Toomas                    Peko                 MP          
       343 Ats Sõnajalg                   KEKRSK               MP          
H20
9200m 18KP
Splits Index
Pos. Nr    Name                           Club                 Result        
  1.   356 Timo Sild                      Võru                 01:02.14,0  
  2.   349 Martin Simpson                 Kobras               01:11.40,0  
  3.   352 Lauri Tammemäe                 Orvand               01:12.37,0  
  4.   351 Jaagup Truusalu                Kape                 01:15.26,0  
  5.   355 Mattias Rennel                 KEKRSK               01:23.16,0  
  6.   347 Even Toomas                    Peko                 01:46.46,0  
  7.   346 Kaarel Kork                    Kobras               01:47.19,0  
  8.   357 Mikk Tali                      KEKRSK               01:50.02,0  
  9.   350 Märt Roosaare                  Ilves                01:52.08,0  
 10.   354 Keio Hämäläinen                Kobras               02:12.04,0  
 11.   353 Hannes Kerem                   KEKRSK               02:17.17,0  
H21A
8900m 16KP
Splits Index
Pos. Nr    Name                           Club                 Result        
  1.   372 Meelis Mälter                  KEKRSK               01:09.45,0  
  2.   362 Mati Korrol                    Mercury              01:15.50,0  
  3.   369 Vallo Vaher                    JOKA                 01:17.17,0  
  4.   370 Andres Hiiemäe                                      01:17.47,0  
  5.   361 Tarmo Klaar                    Ilves                01:22.59,0  
  6.   364 Lauri Olli                     LSF PT               01:25.01,0  
  7.   359 Tanel Esta                     HOK                  01:26.30,0  
  8.   373 Marek Atonen                   Lehola               01:27.21,0  
  9.   365 Janno Kivik                    Visa                 01:32.39,0  
 10.   363 Kristjan Karabelnik            OKH                  01:33.06,0  
 11.   367 Mait Tõnisson                  LSF PT               01:34.10,0  
 12.   368 Erki Kriks                     Rakv                 01:36.17,0  
 13.   371 Arno Kruusmann                 KVÜÕA                01:53.07,0  
 14.   360 Martin Kaup                    Elioni SK            02:06.41,0  
       366 Tammo Esta                     HOK                  MP          
H21E
14700m 27KP
Splits Index
Pos. Nr    Name                           Club                 Result        
  1.    75 Olle Kärner                    EKJ SK               01:30.05,0  
  2.    69 Markus Puusepp                 Võru                 01:33.25,0  
  3.    71 Rain Eensaar                   Kobras               01:34.34,0  
  4.    79 Silver Eensaar                 Kobras               01:36.04,0  
  5.    73 Sander Vaher                   EKJ SK               01:36.20,0  
  6.    76 Erkki Aadli                    Tammed               01:36.38,0  
  7.    72 Jürgen Einpaul                 Tammed               01:37.41,0  
  8.    78 Andreas Kraas                  EKJ SK               01:38.29,0  
  9.    60 Erik Aibast                    Tammed               01:42.13,0  
 10.    66 Peeter Pihl                    Tammed               01:42.28,0  
 11.    70 Tõnis Vaiksaar                 Orvand               01:43.40,0  
 12.    74 Kristjan Trossmann             JOKA                 01:45.34,0  
 13.    62 Lauri Malsroos                 Tammed               01:46.43,0  
 14.    68 Mihkel Järveoja                Kobras               01:49.24,0  
 15.    61 Indrek Ümarik                  Ilves                01:50.33,0  
 16.    57 Timmo Tammemäe                 Orvand               01:51.12,0  
 17.    65 Riho Taba                      Ilves                01:52.08,0  
 18.    56 Kaarel Kallas                  Lehola               01:54.53,0  
 19.    55 Taavi Nurm                     Kobras               01:57.30,0  
 20.    58 Olavi Ottas                    Kobras               01:58.01,0  
 21.    54 Tanel Kannel                   Rae                  01:59.59,0  
 22.    53 Kaido Hallik                   Ilves                02:06.46,0  
 23.    64 Risto Kiilberg                 Tammed               02:13.39,0  
 24.    63 Peep Otstavel                  LSF PT               02:33.30,0  
        80 Marek Nõmm                     EKJ SK               MP          
H35
9200m 18KP
Splits Index
Pos. Nr    Name                           Club                 Result        
  1.   398 Inno Ling                      Lehola               01:08.19,0  
  2.   397 Randy Korb                     Peko                 01:10.42,0  
  3.   405 Armo Hiie                      Kape                 01:11.27,0  
  4.   382 Rein Zaitsev                   Peko                 01:12.18,0  
  5.   385 Dmitri Shved                   SRD                  01:18.18,0  
  6.   390 Neeme Loorits                  Kape                 01:21.56,0  
  7.   393 Mart Ostra                     MARU                 01:22.58,0  
  8.   401 Jaan Olvet                     Rakv                 01:25.13,0  
  9.   396 Roman Shved                    SRD                  01:26.10,0  
 10.   392 Enn Jõesaar                    Sportnet             01:26.41,0  
 11.   384 Sven Rea                       MARU                 01:29.17,0  
 12.   375 Mairolt Kakko                  Bona Fide            01:29.56,0  
 13.   391 Andrei Nikitin                 SRD                  01:31.03,0  
 14.   379 Meelis Zimmermann              Kape                 01:33.11,0  
 15.   383 Lauri Lahtmäe                  Kape                 01:36.13,0  
 16.   376 Kristjan Leiger                Kape                 01:38.34,0  
 17.   394 Mart Jakobson                  KEKRSK               01:40.37,0  
 18.   389 Raivo Erik                     Rae                  01:41.12,0  
 19.   403 Raul Hindov                    TON                  01:41.27,0  
 20.   388 Arthur Raichmann               LSF PT               01:42.18,0  
 21.   404 Olavi Loo                      West                 01:47.48,0  
 22.   377 Aivar Leht                     Okas                 01:48.00,0  
 23.   380 Vallo Kask                                          01:55.56,0  
 24.   386 Aivar Jõgiaas                                       02:31.55,0  
 25.   378 Heiki Savitsch                 Bona Fide            02:36.03,0  
       395 Paavo Rõigas                   Peko                 MP          
       406 Ville Vinkel                   West                 MP          
       402 Erkki Penu                     West                 MP          
H40
7900m 14KP
Splits Index
Pos. Nr    Name                           Club                 Result        
  1.   584 Priit Pääslane                 Ilves                01:02.52,0  
  2.   570 Tõnu Tänav                     Rae                  01:06.34,0  
  3.   568 Raivo Pellja                   JOKA                 01:06.35,0  
  4.   574 Toomas Mast                    HOK                  01:10.20,0  
  5.   577 Ants Turban                    Rakv                 01:12.49,0  
  6.   566 Tenno Alamaa                   Orvand               01:14.35,0  
  7.   565 Antti Roose                                         01:16.15,0  
  8.   561 Toomas Tarve                   Kobras               01:17.28,0  
  9.   585 Taivo Tali                     KEKRSK               01:18.05,0  
 10.   564 Ülo Viru                       Orvand               01:19.09,0  
 11.   567 Lauri Leppik                   TAOK                 01:21.20,0  
 12.   563 Veiko Pak                      Rae                  01:22.10,0  
 13.   582 Toomas Teekel                  Rae                  01:27.47,0  
 14.   562 Andy Karjus                    Võru                 01:28.24,0  
 15.   579 Tõnu Ilves                     Kape                 01:31.18,0  
 16.   573 Eerik Lossmann                                      01:36.00,0  
 17.   581 Olav Karu                      Rakv                 01:45.55,0  
 18.   571 Toomas Telgma                  Voller               01:50.08,0  
 19.   580 Hillar Nikkari                 sk RT                01:51.37,0  
 20.   583 Uku-Meelis Retel               KEKRSK               01:53.41,0  
       572 Tõnis Haldna                   Rae                  MP          
       576 Priit Truusalu                 Kape                 MP          
H45
6700m 11KP
Splits Index
Pos. Nr    Name                           Club                 Result        
  1.   454 Eduard Pukkonen                KEKRSK               00:51.18,0  
  2.   455 Jaanus Reha                    Koop                 00:51.19,0  
  3.   446 Maido Kaljur                   KEKRSK               00:52.14,0  
  4.   459 Tiit Tali                      Ilves                00:52.28,0  
  5.   438 Martti Parve                   Peko                 00:52.37,0  
  6.   458 Mati Preitof                   KEKRSK               00:53.26,0  
  7.   453 Raul Laas                      JOKA                 00:55.14,0  
  8.   442 Andres Sune                    Rakv                 00:56.09,0  
  9.   456 Andres Laas                    HOK                  00:56.20,0  
 10.   452 Toomas Ellervee                Ilves                00:58.43,0  
 11.   441 Toivo Toomas                   Peko                 01:00.22,0  
 12.   460 Aleksander Pritsik             Rakv                 01:00.56,0  
 13.   435 Aivar Meindok                  LSF PT               01:03.05,0  
 14.   440 Urmas Tammemäe                 Orvand               01:03.17,0  
 15.   451 Kalle Ojasoo                   Kobras               01:03.32,0  
 16.   436 Ando Post                      Koop                 01:05.04,0  
 17.   449 Peeter Kangur                  West                 01:07.12,0  
 18.   450 Jaan Ainelo                    Ilves                01:07.58,0  
 19.   434 Kalev Ruberg                   Saku                 01:08.02,0  
 20.   448 Tõnu Loog                      Kobras               01:08.53,0  
 21.   443 Vello Post                     Koop                 01:10.06,0  
 22.   445 Urmas Laev                     Mercury              01:12.53,0  
 23.   447 Jaan Kallisma                  Kape                 01:13.35,0  
 24.   439 Tauno Piirikivi                Rae                  01:14.40,0  
 25.   444 Andrus Sipsaka                 KEKRSK               01:15.28,0  
 26.   433 Margus Jaanus                  Koop                 01:24.17,0  
 27.   437 Matti Betlem                                        01:33.54,0  
 28.   461 Rein Toomas                    Peko                 01:37.30,0  
       457 Raul Olesk                     Kobras               MP          
H50
6400m 12KP
Splits Index
Pos. Nr    Name                           Club                 Result        
  1.   465 Rein Rooni                     Orvand               00:53.26,0  
  2.   477 Kaljo Julge                    Kape                 00:56.13,0  
  3.   464 Tõnu Taal                      JOKA                 00:56.18,0  
  4.   469 Kalle Luuk                     LUS                  00:58.30,0  
  5.   471 Anti Parik                     Otepää SK            00:59.32,0  
  6.   473 Udo Lüüs                       Ilves                01:00.02,0  
  7.   468 Andres Minn                    JOKA                 01:01.16,0  
  8.   470 Aimur Raudsepp                 JOKA                 01:03.18,0  
  9.   463 Peep Eomois                    TAOK                 01:05.01,0  
 10.   474 Tauno Kure                     Kape                 01:05.36,0  
 11.   476 Kulno Voolaid                  Rakv                 01:06.09,0  
 12.   479 Tõnu Sikkal                    Kobras               01:06.26,0  
 13.   480 Heini Tammik                   Kape                 01:07.12,0  
 14.   478 Jaak Jaagus                    Saku                 01:11.51,0  
 15.   472 Ahto Karu                      JOKA                 01:12.39,0  
 16.   475 Kalmer Keevend                 JOKA                 01:12.47,0  
 17.   482 Sulev Kuiv                     TAOK                 01:16.07,0  
 18.   481 Jüri Rokko                                          01:16.18,0  
 19.   466 Märt Järvik                    Kose                 01:22.34,0  
 20.   467 Tiit Olju                      Orvand               01:42.26,0  
H55
6300m 10KP
Splits Index
Pos. Nr    Name                           Club                 Result        
  1.   503 Koit Paasma                    Lehola               00:46.12,0  
  2.   501 Riho Männi                     Lehola               00:46.46,0  
  3.   494 Johannes Tasa                  Tammed               00:47.34,0  
  4.   497 Avo Veermäe                    Ilves                00:49.21,0  
  5.   487 Toivo Saue                     HOK                  00:50.04,0  
  6.   491 Rein Kriks                     Rakv                 00:50.12,0  
  7.   486 Arvo Kivikas                   Ilves                00:52.47,0  
  8.   488 Madis Oras                     Ilves                00:55.19,0  
  9.   499 Nikolai Järveoja               Kobras               00:55.25,0  
 10.   492 Kalle Nelk                     Orion                00:56.54,0  
 11.   500 Ilmar Kirjanen                 TAOK                 00:58.58,0  
 12.   493 Väino Aul                      Jõhvik               01:00.05,0  
 13.   498 Rein Unt                       TON                  01:00.16,0  
 14.   495 Rein Hanstein                  Okas                 01:05.01,0  
 15.   489 Mati Pilt                      PV SKK               01:16.45,0  
 16.   484 Tiit Tatter                    TON                  01:19.12,0  
       490 Rein Prank                     Kape                 MP          
       485 Tiit Ploompuu                  Hooler               MP          
H60
4600m 10KP
Splits Index
Pos. Nr    Name                           Club                 Result        
  1.   506 Rafael Gordon                  West                 00:44.38,0  
  2.   505 Ülo Vainura                    Tammed               00:47.11,0  
  3.   517 Mihkel Mälter                  KEKRSK               00:49.52,0  
  4.   516 Mart Kainel                    Ilves                00:55.25,0  
  5.   508 Kalju Toomas                   JOKA                 00:56.42,0  
  6.   518 Mati Kallemets                 Okas                 00:57.34,0  
  7.   507 Ats Virumäe                    Võru                 00:59.49,0  
  8.   513 Tõnu Nurm                      Kobras               01:02.25,0  
  9.   514 Ilmar Mõistlik                 Orion                01:02.45,0  
 10.   515 Jüri Leesmäe                   West                 01:03.51,0  
 11.   509 Enn Aedna                      TON                  01:07.36,0  
 12.   511 Mati Poom                      TON                  01:09.24,0  
 13.   510 Agu Koppa                                           01:17.55,0  
       512 Ants Tamm                                           MP          
H65
4200m 7KP
Splits Index
Pos. Nr    Name                           Club                 Result        
  1.   525 Mihhail Taivere                Kape                 00:51.48,0  
  2.   536 Kalju Tilk                     Orion                00:54.21,0  
  3.   528 Nikolai Kuha                   Kape                 00:55.33,0  
  4.   522 Rudolf Mürk                    Võru                 00:57.48,0  
  5.   538 Rein Küttim                    Orion                00:59.04,0  
  6.   527 Georg Sooberg                  Võru                 00:59.14,0  
  7.   524 Rein Indlo                     KEKRSK               01:02.15,0  
  8.   539 Jüri Püssim                    Tammed               01:03.58,0  
  9.   532 Lembit Vassil                  Ilves                01:04.11,0  
 10.   540 Mati Tõnus                     Orion                01:07.57,0  
 11.   531 Rein Raid                      Kape                 01:18.37,0  
 12.   537 Riho Kilp                      Tammed               01:24.48,0  
 13.   534 Enn Uussaar                    Orion                01:26.08,0  
 14.   521 Vello Loorits                  Orion                01:29.59,0  
 15.   523 Jüri Zimmermann                Kape                 01:35.01,0  
 16.   529 Rein Kiisler                   West                 01:51.31,0  
 17.   526 Martin Ilves                   Jõhvik               02:01.25,0  
 18.   530 Sulev Piiri                    Kobras               02:41.38,0  
       533 Aarne Mardiste                 KEKRSK               MP          
       535 Vello Krohn                    Tammed               MP          
H70
4000m 9KP
Splits Index
Pos. Nr    Name                           Club                 Result        
  1.   550 Heino Mardiste                 Kape                 00:47.41,0  
  2.   545 Endel Remmet                   Kape                 00:52.28,0  
  3.   542 Ilmar Kask                     Ilves                00:57.49,0  
  4.   543 Heino Peeterson                West                 01:05.33,0  
  5.   548 Arne Kivistik                  Kape                 01:06.34,0  
  6.   546 Valju Tali                     KEKRSK               01:25.42,0  
  7.   547 Tõnu Kirss                     Tammed               01:29.13,0  
  8.   544 Kaarel Koitmets                Jõhvik               02:59.31,0  
       549 Kalju Johanson                 Kobras               MP          
H75
3000m 6KP
Splits Index
Pos. Nr    Name                           Club                 Result        
  1.   556 Heino Heinloo                  Tammed               00:40.27,0  
  2.   559 Are Kaasik                     -                    00:49.46,0  
  3.   557 Osvald Mõttus                  Lehola               00:56.55,0  
  4.   552 Feliks Kipper                  Orion                00:58.51,0  
  5.   555 Karl Valgepea                  West                 01:02.58,0  
  6.   554 Richard Rooden                 Jõhvik               01:06.53,0  
  7.   558 Edgar Tammik                   Orion                01:16.56,0  
       553 Helmut Karin                   Tammed               DNF         
OK VruRace Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2007, www.tak-soft.com 1.09.2007 20:01:28