Karjalaskevõistlus 7.04.2007 Pikakannu Markus Puusepp Lihavõtte lühirada 8.04.2007 Pikakannu Markus Puusepp |
Koht Nr Nimi Klubi Kiip Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. 34 Doris Kudre Peko 305486 00:24.29 00:12.59(1) 00:11.30(1)
2. 40 Kirke Timmusk PV SKK 218934 00:27.33 00:14.50(3) 00:12.43(2)
3. 38 Marie Tammemäe Orvand 355376 00:28.07 00:14.02(2) 00:14.05(4)
4. 41 Kristel Sibul Kobras 255876 00:29.46 00:16.44(5) 00:13.02(3)
5. 37 Johanna Karjus Võru 305926 00:33.55 00:18.42(6) 00:15.13(5)
6. 42 Liis Toomas Peko 305494 00:34.21 00:16.10(4) 00:18.11(10)
7. 43 Grete Slik Kobras 255774 00:35.45 00:20.09(8) 00:15.36(6)
8. 44 Aleksandra Leesment SRD 305590 00:36.56 00:19.48(7) 00:17.08(8)
9. 39 Piia Kivikas Ilves 305218 00:39.47 00:21.46(9) 00:18.01(9)
10. 45 Getter Matto Kobras 255773 00:53.01 00:29.04(10) 00:23.57(11)
36 Alina Kramarenko SRD 305575 Ei start Ei start Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Kiip Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. 54 Margret Zimmermann Kape 305275 00:30.29 00:15.44(1) 00:14.45(1)
2. 51 Maret Lind Kape 227590 00:36.03 00:18.36(2) 00:17.27(2)
3. 53 Kerda Timmusk PV SKK 255747 00:39.02 00:19.00(3) 00:20.02(3)
4. 48 Maarika Vask Ilves 406018 00:46.30 00:26.12(4) 00:20.18(4)
5. 52 Meriliin Irves Võru 305743 00:56.43 00:26.24(5) 00:30.19(7)
6. 49 Triine Viirmann KEKRSK 255819 01:02.27 00:40.07(6) 00:22.20(5)
7. 46 Marianne Haug Võru 305917 01:18.38 00:56.09(7) 00:22.29(6)
Koht Nr Nimi Klubi Kiip Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. 57 Linda Puusalu Kobras 305349 00:56.15 00:31.45(1) 00:24.30(2)
2. 63 Daisy Kudre Peko 305481 00:57.26 00:32.22(2) 00:25.04(3)
3. 55 Laura Joonas Võru 305924 01:00.40 00:37.21(4) 00:23.19(1)
4. 67 Marili Zimmermann Kape 305262 01:01.56 00:35.51(3) 00:26.05(4)
5. 64 Kristiina Kriisa Võru 305915 01:10.38 00:41.39(5) 00:28.59(5)
6. 69 Silja Olesk Kobras 222880 01:13.00 00:43.28(6) 00:29.32(6)
7. 60 Kärt Kürsa Kobras 352365 01:24.08 00:50.54(7) 00:33.14(7)
56 Kaida Piirisild Pikakannu PK 227948 Katk 01:41.54(8) Ei start
59 Helen Parik Otepää SK 305055 Tühist Vale KP 00:46.52(8)
61 Kaisa Raudkepp Peko 305351 Ei start Ei start Ei start
62 Aniita Rästa Pikakannu PK 227946 Ei start Ei start Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Kiip Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. 70 Kerstin Uiboupin Võru 227962 01:11.10 00:47.04(5) 00:24.06(1)
2. 80 Britta Panker Ilves 305755 01:12.10 00:45.45(3) 00:26.25(2)
3. 74 Agnes Vask Ilves 302814 01:13.55 00:46.56(4) 00:26.59(3)
4. 76 Kaia Kivikas Ilves 354086 01:16.35 00:48.36(6) 00:27.59(4)
5. 82 Kadi Liis Minn JOKA 305139 01:17.35 00:44.25(1) 00:33.10(8)
6. 71 Jane Lauter PV SKK 305069 01:18.08 00:44.30(2) 00:33.38(9)
7. 78 Marta Korts-Laur PV SKK 255749 01:23.53 00:55.40(8) 00:28.13(5)
8. 81 Madli Jentson Kape 352398 01:26.58 00:54.28(7) 00:32.30(7)
9. 77 Merili Auser Peko 305487 01:29.20 00:57.54(9) 00:31.26(6)
10. 79 Liina Sinijärv KEKRSK 305469 02:14.24 01:23.16(10) 00:51.08(10)
11. 75 Liisa Viiard Pikakannu PK 227960 03:41.40 02:23.20(11) 01:18.20(11)
73 Eveli Mägi Pikakannu PK 227962 Katk 02:27.21(12) Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Kiip Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. 87 Maria Zhuravskaja SRD 255730 01:22.55 00:51.53(1) 00:31.02(2)
2. 85 Karmen Alnek Võru 352357 01:25.18 00:54.11(3) 00:31.07(3)
3. 89 Nele Taba Ilves 305219 01:26.08 00:53.01(2) 00:33.07(5)
4. 84 Triin Aedmäe Kobras 350026 01:26.42 00:55.46(6) 00:30.56(1)
5. 88 Piibe Tammemäe Orvand 302861 01:28.03 00:55.17(4) 00:32.46(4)
6. 105 Adele Puusalu Kobras 305348 01:30.17 00:55.32(5) 00:34.45(6)
7. 104 Hannula-Katrin Pandis Ilves 305900 01:45.49 00:59.44(7) 00:46.05(8)
Koht Nr Nimi Klubi Kiip Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. 95 Kirti Rebane Tammed 506009 01:21.41 00:51.42(1) 00:29.59(2)
2. 94 Ruth Vaher Kobras 305342 01:22.14 00:52.21(2) 00:29.53(1)
3. 103 Merike Vanjuk Kape 760603 01:29.10 00:57.58(4) 00:31.12(3)
4. 99 Kati Rooni Orvand 501242 01:30.23 00:54.48(3) 00:35.35(7)
5. 92 Elo Saue Ilves 305215 01:32.56 00:59.03(5) 00:33.53(6)
6. 100 Grete Gutmann Rae 305512 01:33.31 01:00.10(6) 00:33.21(5)
7. 102 Eleri Hirv Võru 504034 01:36.46 01:04.19(7) 00:32.27(4)
8. 96 Liina Haldna Rae 406048 01:53.47 01:15.10(9) 00:38.37(8)
9. 101 Katri Saar Kape 305279 01:57.19 01:12.15(8) 00:45.04(9)
10. 91 Heidi Sild West 503331 02:53.59 02:00.32(10) 00:53.27(10)
Koht Nr Nimi Klubi Kiip Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. 117 Ingrit Kala Peko 305479 01:08.00 00:43.10(2) 00:24.50(1)
2. 112 Kadri Uiboupin Võru 305671 01:09.16 00:43.09(1) 00:26.07(2)
3. 114 Anita Karnit SRD 305577 01:11.40 00:44.26(3) 00:27.14(4)
4. 111 Ingrid Vehlmann Mercury 227557 01:13.08 00:45.50(4) 00:27.18(5)
5. 106 Meelike Pandis Ilves 305503 01:16.13 00:46.36(5) 00:29.37(7)
6. 116 Edith Madalik Tammed 506000 01:16.17 00:46.40(6) 00:29.37(7)
7. 107 Thea Kaljur Orvand 305453 01:18.33 00:49.06(7) 00:29.27(6)
8. 115 Helle Hallik JOKA 305148 01:23.06 00:50.29(8) 00:32.37(12)
9. 113 Katri Hirv Võru 350006 01:23.45 00:51.22(9) 00:32.23(11)
10. 120 Liina Käärst OKH 305159 01:29.25 00:58.43(13) 00:30.42(9)
11. 122 Heidi Prits Mercury 345824 01:32.44 00:57.49(12) 00:34.55(14)
12. 123 Krista Läpisov Orion 228000 01:34.28 00:56.01(11) 00:38.27(16)
13. 109 Juta Tarmak TON 305711 01:34.35 00:59.14(14) 00:35.21(15)
14. 110 Edit Kannel Rae 352395 01:40.33 01:00.59(15) 00:39.34(17)
118 Ellen Varik Kape 338085 Katk 01:13.15(16) Ei start
125 Külli Leiger Kape 351667 Katk 00:52.06(10) Ei start
121 Merle Laaneots MARU 305732 Tühist Vale KP 01:03.04(18)
Koht Nr Nimi Klubi Kiip Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. 130 Jana Kink Kape 500732 01:16.11 00:50.06(1) 00:26.05(1)
2. 133 Triin Vask Ilves 305226 01:20.41 00:53.41(2) 00:27.00(2)
3. 132 Lea Leppik TAOK 305616 01:24.55 00:56.31(3) 00:28.24(3)
4. 127 Pilvi Heli Vettik Rae 305149 01:26.47 00:57.17(4) 00:29.30(4)
5. 142 Tiina Oras Ilves 305206 01:30.38 01:00.41(8) 00:29.57(5)
6. 131 Rutti Räbovoitra MARU 305756 01:32.44 00:59.02(6) 00:33.42(8)
7. 136 Mare Parve Peko 305489 01:34.49 01:04.31(9) 00:30.18(6)
8. 138 Merike Paapson TON 500536 01:35.07 00:57.37(5) 00:37.30(10)
9. 140 Inger Jalakas KEKRSK 305286 01:41.59 01:08.34(10) 00:33.25(7)
10. 129 Ella Shved SRD 305585 01:55.29 01:16.13(12) 00:39.16(11)
11. 135 Kersti Kristjuhan HOK 218310 01:58.09 01:21.22(13) 00:36.47(9)
141 Erika Joonas Võru 305661 Katk 01:12.08(11) Ei start
137 Airi Alnek Võru 305657 Katk 01:00.11(7) Ei start
139 Siiri Sotnik Otepää 305476 Tühist Vale KP 00:50.48(12)
126 Kaie Konsap Võru 305030 Ei start Ei start Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Kiip Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. 147 Marje Viirmann KEKRSK 305705 01:09.59 00:42.31(1) 00:27.28(1)
2. 156 Raili Liimatainen RiSu 502356 01:22.21 00:47.27(2) 00:34.54(7)
3. 160 Juta Ainelo Ilves 305197 01:22.35 00:50.33(3) 00:32.02(3)
4. 152 Vaike Tomann Ilves 255950 01:22.38 00:51.03(4) 00:31.35(2)
5. 157 Gunta Lebedoka 7375 01:26.42 00:53.10(7) 00:33.32(5)
6. 144 Gea Rennel KEKRSK 305296 01:27.02 00:54.20(8) 00:32.42(4)
7. 143 Marika Kirsspuu TAOK 305613 01:27.13 00:53.05(6) 00:34.08(6)
7. 151 Ritva Siren RiSu 227913 01:27.13 00:52.06(5) 00:35.07(8)
9. 145 Anne Arold OKH 305155 01:36.45 01:00.27(11) 00:36.18(9)
10. 148 Hannele Mallat KärK-V 227912 01:38.08 00:57.05(9) 00:41.03(10)
11. 158 Ülle Põldoja Ilves 305208 01:40.27 00:58.08(10) 00:42.19(11)
12. 155 Elena Kurulyuk 335692 01:57.37 01:06.14(12) 00:51.23(14)
13. 153 Helve Luht KEKRSK 305290 02:00.55 01:14.46(14) 00:46.09(12)
14. 154 Anu Pallon JOKA 255894 02:01.09 01:14.29(13) 00:46.40(13)
15. 149 Leena Leesment SRD 218320 02:22.26 01:26.32(15) 00:55.54(15)
159 Anne Hannukainen KanSu 338630 Ei start Ei start Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Kiip Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. 168 Liivi Parik Otepää SK 305474 00:59.04 00:34.14(2) 00:24.50(1)
2. 171 Niina Karnit SRD 305576 01:01.52 00:36.41(4) 00:25.11(2)
3. 166 Hillevi Syväterä RiSu 2355 01:02.39 00:33.57(1) 00:28.42(6)
4. 176 Erna Skujina 305687 01:03.08 00:36.52(5) 00:26.16(3)
5. 174 Tiiu Kaasik Ilves 305104 01:08.03 00:35.32(3) 00:32.31(9)
6. 175 Juulia Salmela RiSu 227903 01:10.03 00:41.31(7) 00:28.32(5)
7. 173 Marika Pilt PV SKK 406003 01:10.10 00:38.46(6) 00:31.24(8)
8. 170 Maie Abram Ilves 305196 01:17.09 00:46.07(8) 00:31.02(7)
9. 169 Juta Virkepuu KEKRSK 305303 01:23.43 00:48.03(9) 00:35.40(10)
10. 165 Aina Austrins 209038 01:41.55 00:58.47(10) 00:43.08(12)
11. 167 Karin Laine Võru 305919 01:51.33 01:10.26(11) 00:41.07(11)
12. 163 Marja Kanerva Jyry 167120 02:20.47 01:34.02(12) 00:46.45(13)
162 Maimu Tornberg Koop 352353 Ei start Ei start Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Kiip Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. 179 Jessica Lauter PV SKK 227924 00:37.46 00:18.21(1) 00:19.25(1)
2. 178 Ksenija Shved SRD 305586 01:02.14 00:31.05(2) 00:31.09(3)
Koht Nr Nimi Klubi Kiip Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. 190 Taavo-Patrik Pandis Ilves 305234 00:27.10 00:12.31(2) 00:14.39(4)
2. 184 Kevin Hallop Peko 500752 00:28.18 00:12.25(1) 00:15.53(6)
3. 181 Mait Poolak 227981 00:28.34 00:13.44(3) 00:14.50(5)
4. 187 Mihkel Oja 227987 00:29.05 00:16.02(5) 00:13.03(1)
5. 182 Mihkel Sarap Ilves 305236 00:29.55 00:16.28(6) 00:13.27(3)
6. 180 Hendri Tarto PV SKK 227925 00:34.53 00:18.12(7) 00:16.41(7)
7. 183 Märten Henrik Pais West 255890 00:39.27 00:26.03(9) 00:13.24(2)
8. 188 Magnus Kapten Peko 305496 00:39.37 00:19.52(8) 00:19.45(8)
185 Maikel Konsap Võru 305664 Katk 00:15.53(4) Ei start
189 Kristjan Vaarend Pikakannu PK 227928 Ei start Ei start Ei start
186 Siim Kristjan Ellervee Ilves 305235 Ei start Ei start Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Kiip Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. 191 Priit Võsupärg Kobras 352386 00:26.16 00:13.23(1) 00:12.53(1)
2. 197 Martin Zvirblis Kobras 255882 00:34.13 00:21.09(6) 00:13.04(2)
3. 205 Tõnis Torm Nöps Ilves 305233 00:34.28 00:19.05(4) 00:15.23(3)
4. 202 Vadim Shved SRD 960514 00:35.03 00:18.38(2) 00:16.25(5)
5. 207 Sander Lembra Võru 305706 00:36.29 00:18.39(3) 00:17.50(6)
6. 198 Raid Vellerind 255960 00:43.51 00:24.42(8) 00:19.09(7)
7. 194 Jaspar Jõesalu Peko 305484 00:49.44 00:23.00(7) 00:26.44(9)
8. 200 Mauno Kapten Peko 305350 00:53.13 00:32.03(9) 00:21.10(8)
195 Tauri Samodelkin Võru 305925 Katk 00:33.01(10) Ei start
204 Anti Sõukand Võru 305911 Tühist Vale KP 00:15.41(4)
201 Mairo Innos Lehola 305399 Tühist Vale KP Vale KP
206 Janno Rebane Lehola 305392 Tühist 00:20.07(5) Vale KP
203 Bert Tsapov Lehola 305398 Tühist Vale KP Vale KP
192 Andres Vaarend Pikakannu PK 227933 Ei start Ei start Ei start
199 Toomas Hendrik Ellervee Ilves 305237 Ei start Ei start Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Kiip Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. 225 Reigo Teervalt Peko 305748 00:57.43 00:32.06(1) 00:25.37(4)
2. 216 Björn Panker Ilves 305754 00:59.38 00:34.41(2) 00:24.57(3)
3. 215 Rainer Parve Peko 227975 01:02.57 00:36.47(3) 00:26.10(5)
4. 221 Oliver Jõgeva Kobras 352364 01:04.49 00:40.36(4) 00:24.13(1)
5. 220 Kaspar Karjus Võru 305913 01:10.47 00:42.23(6) 00:28.24(6)
6. 223 Mihkel Tarve Kobras 255879 01:15.48 00:42.17(5) 00:33.31(8)
7. 209 Matis Kalm Ilves 305722 01:21.54 00:48.40(7) 00:33.14(7)
8. 219 Deniss Shved SRD 406041 01:26.38 00:48.59(8) 00:37.39(9)
9. 222 Almer Linnasaar Võru 305914 01:42.23 00:56.58(9) 00:45.25(10)
10. 210 Sander Aasmäe Lehola 305792 03:01.51 02:04.08(11) 00:57.43(12)
226 Uku Andla Võru 305927 Katk 01:06.35(10) Ei start
213 Kristjan Kostin Pikakannu PK 227940 Tühist Vale KP 01:10.43(13)
224 Georg Kõlli Võru 305699 Tühist Vale KP Ei start
214 Rait Ernits Võru 350010 Ei start Ei start Ei start
218 Käsper Kroon Võru 305667 Ei start Ei start Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Kiip Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. 245 Jonatan Karjus Võru 305929 01:10.19 00:43.10(2) 00:27.09(3)
2. 242 Kenny Kivikas Ilves 503327 01:11.21 00:40.09(1) 00:31.12(11)
3. 232 Aleksandr Shved SRD 920324 01:11.42 00:46.39(3) 00:25.03(2)
4. 248 Rene Post Kobras 305308 01:15.28 00:47.13(4) 00:28.15(6)
5. 227 Tauno Tiirats Ilves 305723 01:15.40 00:47.29(5) 00:28.11(5)
6. 246 Sergei Rjabõshkin SRD 218377 01:16.00 00:51.12(7) 00:24.48(1)
7. 230 Ott - Kaarel Kalm Ilves 305721 01:18.16 00:49.29(6) 00:28.47(7)
8. 239 Jüri Joonas Võru 305681 01:25.34 00:55.50(10) 00:29.44(8)
9. 240 Viktor Shavljuga SRD 305789 01:25.40 00:54.07(8) 00:31.33(12)
10. 229 Raul Reiljan Võru 350013 01:27.28 00:56.47(11) 00:30.41(9)
11. 243 Kalev Ermits Võru 352358 01:29.04 01:01.02(14) 00:28.02(4)
12. 234 Martin Ling Lehola 338060 01:30.26 00:57.26(12) 00:33.00(15)
13. 241 Rauno Kaiv Võru 350005 01:31.27 01:00.43(13) 00:30.44(10)
14. 247 Artur Nevinski Võru 350008 01:31.59 00:54.22(9) 00:37.37(16)
15. 235 Antti Siima Kobras 223609 01:34.58 01:03.11(18) 00:31.47(13)
16. 231 Kaido Stroom KEKRSK 345822 01:43.02 01:02.41(17) 00:40.21(18)
17. 236 Kaarel Klamas PV SKK 255731 01:43.46 01:01.15(15) 00:42.31(19)
18. 244 Arvi Alamaa Orvand 305448 01:53.50 01:15.09(21) 00:38.41(17)
237 Sander Linnus Peko 305483 Katk Ei start 00:32.41(14)
238 Uku-Laur Tali KEKRSK 255910 Katk 01:08.27(20) Ei start
228 Kristjan Parve Peko 211471 Katk 01:02.37(16) Ei start
249 Tauri Tõugjas Võru 350004 Katk 01:06.11(19) Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Kiip Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. 254 Lauri Sild võru 504037 01:16.32 00:50.32(1) 00:26.00(1)
2. 252 Kristo Heinmann Ilves 890913 01:18.41 00:51.23(2) 00:27.18(2)
3. 255 Sven Oras Ilves 305760 01:35.05 00:59.09(3) 00:35.56(5)
4. 259 Marek Karm OK Nõmme 500764 01:47.55 01:12.23(4) 00:35.32(4)
5. 256 Alar Kume Võru 350014 01:54.21 01:14.00(5) 00:40.21(6)
6. 251 Margus Klaos Kobras 223601 02:22.03 01:22.32(7) 00:59.31(7)
7. 253 Kristjan Stroom KEKRSK 345827 02:31.37 01:31.59(8) 00:59.38(8)
8. 260 Georg Onoper Võru 350001 02:36.15 01:21.31(6) 01:14.44(9)
9. 250 Ats Sõnajalg KEKRSK 345829 04:05.41 02:32.52(9) 01:32.49(10)
258 Hannes Timmi Võru 305742 Katk Katk 00:35.12(3)
Koht Nr Nimi Klubi Kiip Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. 7 Sander Vaher KJ SK 501243 01:40.21 01:10.15(1) 00:30.06(1)
2. 21 Martin Simpson Kobras 305361 01:48.35 01:17.23(2) 00:31.12(2)
3. 33 Tõnis Vaiksaar Orvand 305401 01:48.51 01:17.29(3) 00:31.22(3)
4. 11 Peeter Pihl Tammed 506007 01:51.47 01:19.28(5) 00:32.19(6)
5. 6 Erik Aibast Tammed 500648 01:52.19 01:19.05(4) 00:33.14(7)
6. 13 Jürgen Einpaul Tammed 506006 01:56.42 01:24.44(11) 00:31.58(5)
7. 12 Tarvo Klaasimäe Ilves 503332 01:57.03 01:23.04(8) 00:33.59(9)
8. 8 Kaarel Kallas Lehola 305382 01:58.13 01:22.10(7) 00:36.03(16)
9. 15 Jaan Tarmak JOKA 850629 01:59.07 01:24.33(10) 00:34.34(11)
10. 4 Mattias Rennel KEKRSK 305297 01:59.22 01:24.03(9) 00:35.19(12)
11. 5 Tanel Kannel Rae 305421 01:59.46 01:21.11(6) 00:38.35(20)
12. 22 Tarvo Avaste Sportnet 305658 02:03.28 01:29.08(16) 00:34.20(10)
13. 19 Tarmo Siimsaare Võru 338067 02:04.01 01:28.07(15) 00:35.54(14)
14. 18 Martin Veermäe Ilves 305228 02:06.53 01:26.42(13) 00:40.11(22)
15. 20 Tiit Tähnas JOKA 305150 02:07.19 01:27.20(14) 00:39.59(21)
16. 9 Andres Hiiemäe 222877 02:09.36 01:33.36(20) 00:36.00(15)
17. 2 Timo Suppi Orion 263799 02:12.51 01:34.27(21) 00:38.24(19)
18. 10 Peep Otstavel LSF PT 500433 02:13.06 01:29.23(17) 00:43.43(25)
19. 24 Ott Rakkaselg HOK 338111 02:13.32 01:32.22(19) 00:41.10(23)
20. 17 Meelis Mälter KEKRSK 305293 02:13.52 01:32.12(18) 00:41.40(24)
21. 32 Kaur Kase Võru 305692 02:13.53 01:38.03(24) 00:35.50(13)
22. 16 Risto Kiilberg Tammed 227556 02:14.54 01:36.41(23) 00:38.13(18)
23. 23 Kaido Hallik Ilves 305067 02:22.41 01:34.38(22) 00:48.03(27)
24. 30 Marek Atonen Lehola 345796 02:36.52 01:52.03(26) 00:44.49(26)
25. 25 Erki Kriks Rakv 350023 02:37.05 01:45.31(25) 00:51.34(28)
29 Indrek Ãœmarik Ilves 305229 Katk 01:26.32(12) Ei start
27 Tõnu Hendrikson Ekstreempark 345837 Katk 01:55.09(27) Ei start
3 Janek Lauter PV SKK 305066 Tühist Vale KP Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Kiip Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. 264 Randy Korb Peko 350020 01:03.08 00:41.59(1) 00:21.09(1)
2. 267 Arvo Laanemets TAOK 255685 01:11.21 00:48.38(3) 00:22.43(2)
3. 279 Risto Gurjev LUS 406027 01:21.17 00:54.06(5) 00:27.11(6)
4. 277 Jaakko Hannukainen KanSu 227904 01:23.26 00:57.11(10) 00:26.15(5)
5. 276 Tarmo Klaar Ilves 654321 01:23.36 00:57.23(11) 00:26.13(4)
6. 261 Tauno Piirikivi Rae 600917 01:24.53 00:56.22(8) 00:28.31(7)
7. 270 Mikk Tali KEKRSK 255784 01:26.44 00:56.53(9) 00:29.51(8)
8. 280 Kaspar Russak Võru 305685 01:30.57 00:55.28(6) 00:35.29(11)
9. 268 Aleksei Komarov 223638 01:34.26 01:03.03(12) 00:31.23(9)
10. 265 Silver Rebenits Kape 305727 01:43.05 01:07.31(13) 00:35.34(12)
11. 262 Esko Reeni RiSu 225316 01:43.22 01:10.25(14) 00:32.57(10)
278 Hillar Irves Võru 227967 Katk 02:08.17(15) Ei start
269 Jürjo Lokk OKH 352375 Katk 00:44.52(2) Ei start
273 Keio Hämäläinen Kobras 406032 Katk 00:50.50(4) Ei start
274 Margus Pulver MARU 501036 Tühist 00:55.39(7) Vale KP
271 Martin Marga Kobras 501250 Tühist Vale KP 00:25.50(3)
275 Enno Lepvalts 710813 Ei start Ei start Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Kiip Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. 282 Rein Zaitsev Peko 218323 01:23.02 00:51.12(1) 00:31.50(2)
2. 290 Margus Klementsov Koop 255603 01:27.01 00:55.10(2) 00:31.51(3)
3. 286 Inno Ling Lehola 351660 01:27.56 00:58.19(6) 00:29.37(1)
4. 283 Danilo Piht Mercury 406049 01:29.39 00:56.59(3) 00:32.40(4)
5. 287 Enn Jõesaar Sportnet 305817 01:31.07 00:57.40(5) 00:33.27(7)
6. 295 Paavo Roigas Peko 305492 01:31.17 00:57.11(4) 00:34.06(10)
7. 291 Dmitri Shved SRD 305587 01:32.14 00:59.19(7) 00:32.55(5)
8. 293 Roman Shved SRD 700510 01:33.59 01:00.31(8) 00:33.28(8)
9. 284 Meelis Zimmermann Kape 503330 01:35.27 01:02.26(9) 00:33.01(6)
10. 297 Mart Ostra MARU 305423 01:39.06 01:05.25(10) 00:33.41(9)
11. 294 Andres Karilaid Mercury 218373 01:47.41 01:11.35(12) 00:36.06(11)
12. 285 Arthur Raichmann 305536 01:53.09 01:11.55(13) 00:41.14(12)
13. 292 Unto Kanerva Jyry 167120 02:08.06 01:17.57(14) 00:50.09(14)
14. 288 Aivar Jõgiaas 218303 02:18.10 01:33.52(15) 00:44.18(13)
281 Ilmar Kink Kape 352362 Katk 01:05.50(11) Ei start
296 Kristjan Leiger Kape 351666 Tühist Vale KP Ei start
289 Karli Lambot Orion 305432 Ei start Ei start Ei start
298 Lauri Lahtmäe Kape 504043 Ei start Ei start Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Kiip Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. 307 Tõnu Tänav Rae 227576 01:25.46 00:54.46(1) 00:31.00(1)
2. 309 Toomas Tarve Kobras 500491 01:29.16 00:56.39(3) 00:32.37(3)
3. 310 Rain Vellerind 255961 01:33.42 00:59.36(6) 00:34.06(4)
4. 306 Lauri Leppik TAOK 641211 01:34.05 00:58.54(5) 00:35.11(5)
5. 305 Tõnu Lauter PV SKK 305112 01:39.32 01:07.13(9) 00:32.19(2)
6. 302 Sergei Shved SRD 305588 01:43.04 01:05.57(8) 00:37.07(7)
7. 317 Andy Karjus Võru 305921 01:44.32 01:02.53(7) 00:41.39(11)
8. 315 Uku-Meelis Retel KEKRSK 305894 01:47.23 01:07.21(10) 00:40.02(9)
9. 311 Indrek Jentson Kape 351669 01:47.57 01:09.11(11) 00:38.46(8)
10. 303 Raivo Panker MARU 305757 01:48.26 01:12.15(12) 00:36.11(6)
11. 301 Margus Sarap Ilves 699996 01:53.45 01:12.27(13) 00:41.18(10)
12. 313 Hillar Nikkari SK RT 305117 02:06.30 01:19.33(15) 00:46.57(12)
13. 304 Toomas Telgma Voller 255789 02:13.05 01:23.34(16) 00:49.31(13)
14. 318 Sami Syväterä RiSu 236901 02:51.57 01:48.11(17) 01:03.46(15)
300 Taivo Tali KEKRSK 305299 Katk 00:56.27(2) Ei start
312 Jüri Ümarik 305126 Katk 01:13.15(14) Ei start
299 Ãœlo Viru Orvand 302860 Katk 00:58.39(4) Ei start
316 Aare Abel SK RT 227558 Tühist Vale KP 00:59.49(14)
Koht Nr Nimi Klubi Kiip Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. 326 Jaanus Reha Koop 502564 01:05.38 00:40.52(1) 00:24.46(1)
2. 324 Tiit Tali Ilves 500058 01:07.06 00:42.11(2) 00:24.55(2)
3. 327 Eduard Pukkonen KEKRSK 335855 01:11.47 00:46.09(3) 00:25.38(3)
4. 321 Martti Parve Peko 305488 01:14.21 00:46.34(4) 00:27.47(4)
5. 323 Aleksander Pritsik 227517 01:19.31 00:46.54(5) 00:32.37(6)
6. 325 Raul Laas JOKA 218361 01:26.21 00:52.00(6) 00:34.21(10)
7. 329 Raul Olesk Kobras 352393 01:26.31 00:53.51(7) 00:32.40(7)
8. 328 Urmas Tammemäe Orvand 227577 01:28.47 00:56.42(9) 00:32.05(5)
9. 338 Toivo Toomas Peko 302836 01:29.10 00:55.00(8) 00:34.10(9)
10. 322 Jaan Ainelo Ilves 255642 01:41.24 01:07.45(10) 00:33.39(8)
11. 331 Tõnu Loog Kobras 406014 01:49.44 01:10.24(11) 00:39.20(11)
330 Toomas Ellervee Ilves 406005 Ei start Ei start Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Kiip Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. 349 Rein Rooni Orvand 263862 01:06.11 00:43.25(1) 00:22.46(1)
2. 343 Udo Lüüs Ilves 305205 01:11.00 00:46.51(3) 00:24.09(2)
3. 336 Riho Männi Lehola 305391 01:11.41 00:46.24(2) 00:25.17(5)
4. 347 Heikki Liimatainen RiSu 502355 01:13.39 00:48.37(6) 00:25.02(4)
5. 352 Andres Minn JOKA 305151 01:13.51 00:47.57(4) 00:25.54(10)
6. 333 Kaljo Julge Kape 305260 01:16.42 00:51.25(8) 00:25.17(5)
7. 337 Arvo Kivikas Ilves 305201 01:18.07 00:52.16(9) 00:25.51(9)
8. 340 Koit Paasma Lehola 305394 01:18.47 00:53.12(10) 00:25.35(7)
9. 339 Anti Parik Otepää SK 305475 01:19.21 00:54.50(14) 00:24.31(3)
10. 353 Lembit Nöps Ilves 351676 01:20.09 00:54.20(12) 00:25.49(8)
11. 350 Tõnu Taal JOKA 305810 01:20.27 00:48.19(5) 00:32.08(17)
12. 346 Mati Pilt PV SKK 406002 01:21.57 00:53.34(11) 00:28.23(11)
13. 341 Raimo Hannukainen KanSu 338631 01:23.52 00:54.43(13) 00:29.09(12)
14. 356 Aimur Raudsepp JOKA 305738 01:29.00 00:58.58(17) 00:30.02(13)
15. 344 Heini Tammik Kape 305282 01:30.21 00:58.20(16) 00:32.01(16)
16. 332 Kalle Nelk Orion 303499 01:31.53 00:59.37(18) 00:32.16(18)
17. 345 Märt Järvik Kose 406001 01:32.11 01:02.01(21) 00:30.10(14)
18. 342 Harri Viitasalo RiSu 225383 01:33.33 01:01.55(20) 00:31.38(15)
335 Karl Teearu Otepää SK 305901 Katk 00:49.31(7) Ei start
348 Rein Prank Kape 305276 Katk 01:01.22(19) Ei start
354 Ahto Karu JOKA 305259 Katk 01:06.39(22) Ei start
351 Tauno Kure Kape 406039 Katk 00:55.12(15) Ei start
355 Ilmar Kirjanen TAOK 305611 Ei start Ei start Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Kiip Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. 363 Mihkel Mälter KEKRSK 305294 00:56.14 00:31.31(1) 00:24.43(2)
2. 376 Ants Tamm TON 305123 00:57.45 00:32.05(2) 00:25.40(3)
3. 364 Peep Koppel Koop 302852 01:05.46 00:35.48(3) 00:29.58(4)
4. 357 Elmo Pärna Lehola 255745 01:07.55 00:36.44(5) 00:31.11(6)
5. 362 Mati Poom TON 500751 01:14.15 00:43.15(11) 00:31.00(5)
6. 375 Jorma Karttunen RiSu 225321 01:17.01 00:42.44(9) 00:34.17(8)
7. 378 Arne Kivistik Kape 406042 01:17.15 00:45.43(13) 00:31.32(7)
8. 377 Pekka Syväterä RiSu 2360 01:17.58 00:38.21(6) 00:39.37(12)
9. 371 Matti Toivonen RiSu 225324 01:19.21 00:43.12(10) 00:36.09(9)
10. 359 Markku Salmela RiSu 225387 01:20.21 00:44.07(12) 00:36.14(10)
11. 367 Martin Tõrra Kobras 305340 01:28.16 00:51.07(16) 00:37.09(11)
12. 368 Jüri Tarmak TON 218369 01:30.44 00:49.41(15) 00:41.03(14)
13. 372 Tiit Koppel Orion 302851 01:38.10 00:55.42(17) 00:42.28(15)
14. 369 Matti Sarmanne RiSu 225313 01:38.11 00:57.50(18) 00:40.21(13)
15. 379 Erkki Laiho RiSu 225332 02:09.19 01:07.44(20) 01:01.35(16)
374 Lembit Vassil Ilves 305460 Katk 00:39.59(7) Ei start
366 Enn Aedna TON 305636 Katk 00:42.04(8) Ei start
361 Agu Koppa 255887 Katk 00:48.27(14) Ei start
360 Georg Sooberg Võru 263873 Tühist 00:35.50(4) Vale KP
373 Pekka Kumela RiSu 225325 Tühist 01:01.29(19) Vale KP
Koht Nr Nimi Klubi Kiip Tulemus Etapp 1 Etapp 2
1. 386 Aleksei Shved SRD 223646 00:26.27 00:12.29(1) 00:13.58(1)
2. 382 Ekvard-Allan-Matis Joakit Tammed 211484 00:30.40 00:16.21(2) 00:14.19(2)
3. 381 Markus Harald Pais West 337348 00:37.59 00:19.13(3) 00:18.46(3)
4. 385 Villu Serv Kobras 222879 00:43.17 00:23.43(4) 00:19.34(4)
5. 388 Lauri Põldoja Ilves 352399 00:57.40 00:24.38(5) 00:33.02(5)
6. 380 Mihkel Herbert Pais 255814 01:59.43 00:45.05(6) 01:14.38(6)
387 Henri Konsap TKoGümn 305020 Ei start Ei start Ei start
383 Isak Lambot Orion 227966 Ei start Ei start Ei start