Karjalaskevõistlus ja lihavõtte lühirada 05-06.04.2008
Karjalaskevõistlus
5.04.2008 Kiidi (Markus Puusepp)
Lihavõtte lühirada
6.04.2008 Kiidi (Markus Puusepp)
M10NR  M12  M14  M16  M18  M21A  M21B  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M8NR 
N10NR  N12  N14  N16  N18  N21A  N21B  N35  N40  N45  N50  N55  N60  N65  N8NR 

M10NR

1600m 7KP
1600m 6KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   104 Villu Serv                     Kobras               EST 00:25.10   00:14.57(3)  00:10.13(1)    
   2.   108 Mihkel Sarap                   Ilves                EST 00:25.38   00:14.54(1)  00:10.44(2)    
   3.   111 Raigo Jõeleht                  HOK                  EST 00:28.07   00:14.55(2)  00:13.12(6)    
   4.   101 Märten Henrik Pais             West                 EST 00:29.09   00:16.53(5)  00:12.16(3)    
   5.   109 Martin Aadli                   Tammed               EST 00:29.16   00:16.49(4)  00:12.27(4)    
   6.   107 Tõnis Kase                                          EST 00:33.26   00:19.29(6)  00:13.57(7)    
   7.   112 Remi Oper                                           EST 00:35.34   00:20.01(7)  00:15.33(9)    
   8.   100 Erki Vessin                                         EST 00:35.36   00:20.35(8)  00:15.01(8)    
   9.   105 Martin Sults                   Kobras               EST 00:36.30   00:20.52(9)  00:15.38(10)   
  10.   110 Mihkel Lepaste                                      EST 00:36.35   00:23.42(11) 00:12.53(5)    
  11.   106 Kristofer Pluumu               Kobras               EST 00:38.44   00:22.04(10) 00:16.40(12)   
  12.   103 Esko Vanahunt                  Kobras               EST 00:47.52   00:31.58(13) 00:15.54(11)   
        102 Siim Kristjan Ellervee         Ilves                EST Katk       00:24.01(12) Ei start       
M12

2000m 9KP
1600m 8KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   122 Tõnis-Torm Nöps                Ilves                EST 00:31.02   00:20.47(3)  00:10.15(1)    
   2.   131 Veiko Vinkel                   West                 EST 00:31.31   00:20.06(1)  00:11.25(3)    
   3.   132 Janis Velkeris                 Aluksne              LAT 00:32.29   00:20.25(2)  00:12.04(5)    
   4.   125 Vadim Shved                    SRD                  EST 00:35.38   00:24.24(4)  00:11.14(2)    
   5.   116 Andreas Aadli                  Tammed               EST 00:38.37   00:25.54(5)  00:12.43(7)    
   6.   133 Kevin Hallop                   Peko                 EST 00:43.52   00:32.13(7)  00:11.39(4)    
   7.   114 Janek Piirisild                Võru                 EST 00:54.48   00:42.02(8)  00:12.46(8)    
   8.   127 Aivo Jõeleht                   HOK                  EST 01:07.01   00:54.35(11) 00:12.26(6)    
   9.   120 Lauri Junkkari                 Esak                 FIN 01:09.15   00:52.19(10) 00:16.56(12)   
  10.   123 Kaupo Kaust                    Võru                 EST 01:24.47   00:55.51(12) 00:28.56(16)   
  11.   115 Maikel Konsap                  Võru                 EST 01:30.35   01:11.46(14) 00:18.49(13)   
  12.   119 Tauri Samodelkin               Võru                 EST 01:35.53   01:03.40(13) 00:32.13(17)   
        118 Magnus Kapten                  Peko                 EST Katk       Katk         Ei start       
        126 Toomas Hendrik Ellervee        Ilves                EST Katk       00:50.44(9)  Ei start       
        136 Karl August Ruusalepp          Ilves                EST Katk       Ei start     00:15.12(11)   
        137 Karl-Martin Sepping            Võru                 EST Katk       Ei start     00:20.25(15)   
        130 Elmeri Numminen                Esak                 FIN Tühist     Vale KP      00:20.03(14)   
        134 Mauno Kapten                   Peko                 EST Tühist     00:30.14(6)  Vale KP        
        135 Mait Poolak                    Peko                 EST Tühist     Vale KP      00:13.55(10)   
        121 Mihhail Kalashnikov            SRD                  EST Tühist     Vale KP      Vale KP        
        129 Mihkel Oja                     Peko                 EST Tühist     Vale KP      00:12.52(9)    
        117 Ako Ojamets                    Kobras               EST Ei start   Ei start     Ei start       
        124 Richard Kolsar                 Kobras               EST Ei start   Ei start     Ei start       
        128 Jaspar Jõesalu                 Peko                 EST Ei start   Ei start     Ei start       
        113 1 Reserv                                            EST Ei start   Ei start     Ei start       
M14

3200m 13KP
2800m 10KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   142 Priit Võsupärg                 Kobras               EST 00:55.37   00:31.28(2)  00:24.09(1)    
   2.   151 Kristjan-Martin Kirjanen       TAOK                 EST 00:56.00   00:31.23(1)  00:24.37(2)    
   3.   140 Reigo Teervalt                 Peko                 EST 01:06.44   00:41.15(3)  00:25.29(3)    
   4.   145 Deniss Shved                   SRD                  EST 01:09.39   00:43.17(5)  00:26.22(4)    
   5.   141 Anti Sõukand                   Võru                 EST 01:10.49   00:42.51(4)  00:27.58(5)    
   6.   148 Matis Kalm                     ilves                EST 01:24.43   00:43.36(7)  00:41.07(8)    
   7.   149 Georg Kõlli                    Võru                 EST 01:29.51   00:54.52(10) 00:34.59(7)    
   8.   143 Sander Lembra                  Võru                 EST 01:31.39   00:50.25(9)  00:41.14(9)    
   9.   146 Kevin Koskinen                 Võru                 EST 01:33.10   00:47.11(8)  00:45.59(10)   
  10.   150 Mario Atonen                                        EST 02:24.26   01:24.59(11) 00:59.27(13)   
        152 Tanel Papp                     Võru                 EST Katk       Ei start     00:30.39(6)    
        147 Rait Ernits                    Võru                 EST Tühist     00:43.27(6)  Vale KP        
        138 Rauno Marks                    Võru                 EST Tühist     Vale KP      00:46.35(11)   
        144 Madis Poolak                   Peko                 EST Tühist     Vale KP      00:54.13(12)   
        139 Martin Zvirblis                Kobras               EST Ei start   Ei start     Ei start       
M16

6000m 16KP
3400m 14KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   166 Rene Post                      Kobras               EST 01:10.35   00:44.23(1)  00:26.12(2)    
   2.   156 Sergei Rjabõshkin              SRD                  EST 01:12.44   00:46.43(2)  00:26.01(1)    
   3.   160 Martin Ling                    Lehola               EST 01:18.56   00:48.06(3)  00:30.50(6)    
   4.   161 Kalev Ermits                   Võru                 EST 01:21.11   00:52.16(5)  00:28.55(3)    
   5.   162 Jüri Joonas                    Võru                 EST 01:24.01   00:53.47(6)  00:30.14(4)    
   6.   167 Uku-Laur Tali                  KEKRSK               EST 01:26.20   00:51.46(4)  00:34.34(8)    
   7.   158 Kaido Stroom                   KEKRSK               EST 01:32.20   01:01.52(9)  00:30.28(5)    
   8.   165 Antti Siima                    Kobras               EST 01:36.27   00:55.37(7)  00:40.50(12)   
   9.   157 Kaspar Karjus                  Võru                 EST 01:38.23   00:58.05(8)  00:40.18(11)   
  10.   163 Björn Panker                   Ilves                EST 01:41.26   01:06.52(11) 00:34.34(8)    
  11.   168 Aleksander Tali                KEKRSK               EST 02:00.04   01:22.17(12) 00:37.47(10)   
  12.   159 Uku Andla                      Võru                 EST 02:00.35   01:06.08(10) 00:54.27(15)   
  13.   153 Urmo Nielson                   -                    EST 02:45.09   01:23.32(13) 01:21.37(17)   
        164 Martin Betlem                  Talkur               EST Katk       Katk         00:52.00(14)   
        169 Henri Oru                      Võru                 EST Katk       Ei start     00:44.02(13)   
        154 Argo Rõzikov                   Peko                 EST Tühist     Vale KP      00:32.24(7)    
        155 Mihkel Kase                    Peko                 EST Tühist     Vale KP      00:56.53(16)   
M18

7800m 22KP
4600m 19KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   180 Lauri Sild                     Võru                 EST 01:15.42   00:47.25(1)  00:28.17(1)    
   2.   188 Aleksandr Shved                SRD                  EST 01:23.29   00:51.31(2)  00:31.58(2)    
   3.   181 Kenny Kivikas                  Ilves                EST 01:25.06   00:52.37(3)  00:32.29(3)    
   4.   191 Tauno Tiirats                  Ilves                EST 01:32.39   00:56.44(4)  00:35.55(5)    
   5.   183 Marek Karm                     KEKRSK               EST 01:47.34   01:05.33(5)  00:42.01(7)    
   6.   172 Ilmaris Kaukitis               Azimuts              LAT 01:52.08   01:08.51(8)  00:43.17(8)    
   7.   175 Sander Linnus                  Peko                 EST 01:53.21   01:09.53(10) 00:43.28(9)    
   8.   174 Ott-Kaarel Kalm                Ilves                EST 01:54.25   01:09.30(9)  00:44.55(11)   
   9.   178 Alar Kume                      Võru                 EST 01:55.12   01:11.41(11) 00:43.31(10)   
  10.   187 Raul Reiljan                   Võru                 EST 01:57.14   01:08.27(6)  00:48.47(12)   
  11.   176 Arvi Alamaa                    Orvand               EST 02:02.15   01:22.52(14) 00:39.23(6)    
  12.   185 Artur Nevinski                 Võru                 EST 02:04.28   01:08.47(7)  00:55.41(16)   
  13.   179 Kaarel Klamas                  Lauter Team          EST 02:10.54   01:21.27(13) 00:49.27(14)   
  14.   186 Hendri Parrol                  West                 EST 02:41.53   01:43.18(16) 00:58.35(17)   
  15.   173 Rein Link                      West                 EST 03:06.33   02:17.11(18) 00:49.22(13)   
  16.   184 Kristjan Pahk                  West                 EST 03:12.19   01:55.03(17) 01:17.16(19)   
        189 Tauri Tõugjas                  Võru                 EST Katk       Ei start     00:58.58(18)   
        182 Hannes Timmi                   Võru                 EST Katk       01:14.12(12) Ei start       
        192 Rauno Kaiv                     Võru                 EST Katk       Ei start     00:50.06(15)   
        193 Jonatan Karjus                 Võru                 EST Katk       Ei start     00:34.01(4)    
        190 Ats Sõnajalg                   KEKRSK               EST Tühist     01:42.51(15) Vale KP        
        177 Henry Olde                     West                 EST Tühist     Vale KP      01:29.44(20)   
        170 1 Reserv                                            EST Ei start   Ei start     Ei start       
        171 2 Reserv                                            EST Ei start   Ei start     Ei start       
M21A

12300m 33KP
5000m 21KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.    32 Sander Vaher                   EKJ SK               EST 01:42.46   01:13.15(1)  00:29.31(2)    
   2.    31 Erkki Aadli                    Tammed               EST 01:42.55   01:13.40(2)  00:29.15(1)    
   3.    19 Marek Nõmm                     EKJ SK               EST 01:46.35   01:17.03(7)  00:29.32(3)    
   4.     9 Silver Eensaar                 OK Põlva Kobras      EST 01:48.16   01:16.53(4)  00:31.23(4)    
   5.    20 Peeter Pihl                    Tammed               EST 01:48.55   01:17.21(8)  00:31.34(5)    
   6.    15 Kristo Heinmann                Ilves                EST 01:52.15   01:16.50(3)  00:35.25(11)   
   7.     8 Jaagup Truusalu                Võru                 EST 01:53.10   01:16.56(5)  00:36.14(14)   
   8.    53 Rain Eensaar                   EKJ SK               EST 01:54.48   01:20.45(9)  00:34.03(8)    
   9.    25 Kaarel Kallas                  Lehola               EST 02:00.06   01:24.45(10) 00:35.21(10)   
  10.    35 Alar Assor                     Kobras               EST 02:03.51   01:29.53(14) 00:33.58(7)    
  11.     3 Risto Kiilberg                 Tammed               EST 02:04.29   01:27.06(12) 00:37.23(17)   
  12.    27 Tiit Tähnas                    JOKA                 EST 02:11.13   01:33.27(15) 00:37.46(18)   
  13.    16 Tarmo Siimsaare                Võru                 EST 02:13.02   01:35.42(17) 00:37.20(16)   
  14.    23 Tanel Kannel                   Rae                  EST 02:13.12   01:33.27(15) 00:39.45(21)   
  15.     6 Mattias Rennel                 KEKRSK               EST 02:14.08   01:38.03(19) 00:36.05(13)   
  16.     1 Kaarel Barinov                 OK Composter         EST 02:17.50   01:38.12(21) 00:39.38(19)   
  17.    21 Peep Otstavel                  LSF PT               EST 02:18.16   01:38.36(22) 00:39.40(20)   
  18.    14 Sven Oras                      Ilves                EST 02:22.01   01:41.23(23) 00:40.38(23)   
  19.     2 Kaarel Kork                    Kobras               EST 02:22.41   01:46.22(27) 00:36.19(15)   
  20.    17 Joonas Väärtnõu                OK Composter         EST 02:27.49   01:47.29(28) 00:40.20(22)   
  21.     5 Meelis Mälter                  KEKRSK               EST 02:29.43   01:41.51(24) 00:47.52(32)   
  22.    11 Martti Mikk                                         EST 02:32.14   01:47.42(29) 00:44.32(27)   
  23.    30 Arvo Ambel                                          EST 02:32.23   01:45.39(26) 00:46.44(29)   
  24.    33 Marek Atonen                   Lehola               EST 02:50.19   02:02.49(30) 00:47.30(30)   
  25.     7 Kristjan Stroom                KEKRSK               EST 03:04.32   02:18.35(31) 00:45.57(28)   
  26.    26 Sven Liivand                   Mercury              EST 03:45.59   02:51.56(32) 00:54.03(33)   
          4 Eero Kivikas                   Ilves                EST Katk       Ei start     00:47.41(31)   
         29 Lauri Malsroos                 Tammed               EST Katk       01:25.21(11) Ei start       
         12 Indrek Ümarik                                       EST Katk       01:42.18(25) Ei start       
         18 Karli Lambot                   Orion                EST Katk       01:28.34(13) Ei start       
         55 Jürjo Lokk                     OKH                  EST Katk       Ei start     00:35.47(12)   
         56 Jaan Tarmak                    JOKA                 EST Katk       Ei start     00:41.21(25)   
         57 Arno Ruusalepp                 Ilves                EST Katk       Ei start     00:41.11(24)   
         58 Jürgen Einpaul                 Tammed               EST Katk       Ei start     00:31.44(6)    
         60 Martin Marga                   Kobras               EST Katk       Ei start     00:42.12(26)   
         61 Tõnis Erm                      TAOK                 EST Katk       Ei start     00:34.40(9)    
         28 Timmo Tammemäe                 Orvand               EST Tühist     01:17.00(6)  Vale KP        
         24 Tarvo Klaasimäe                OK Ilves             EST Tühist     Vale KP      Ei start       
         22 Martin Pettai                                       EST Tühist     Vale KP      Ei start       
         34 Sergei Shirokov                SRD                  EST Tühist     01:38.07(20) Vale KP        
         13 1 Reserv                                            EST Ei start   Ei start     Ei start       
M21B

6300m 17KP
3800m 14KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   195 Janek Lauter                   Lauter Team          EST 01:16.11   00:47.40(2)  00:28.31(1)    
   2.   206 Kaupo Voormansik               LSF PT               EST 01:23.21   00:49.13(5)  00:34.08(4)    
   3.   198 Margus Klementsov              Mercury              EST 01:26.36   00:54.32(6)  00:32.04(2)    
   4.   200 Mait Tõnisson                  LSF PT               EST 01:28.48   00:56.33(9)  00:32.15(3)    
   5.   204 Mikk Tali                      KEKRSK               EST 01:33.56   00:56.01(7)  00:37.55(7)    
   6.   211 Toomas Teekel                  Rae                  EST 01:34.24   00:56.22(8)  00:38.02(8)    
   7.   203 Aivar Meindok                  LSF PT               EST 01:35.16   00:58.32(11) 00:36.44(6)    
   8.   214 Tuomas Hakkarrainen            Esak                 FIN 01:37.12   01:02.16(13) 00:34.56(5)    
   9.   212 Tarmo Klaar                    Ilves                EST 01:38.13   00:58.52(12) 00:39.21(11)   
  10.   201 Margus Pulver                  MARU                 EST 01:40.26   01:02.16(13) 00:38.10(9)    
  11.   205 Tauno Piirikivi                RAE ROK              EST 01:41.28   01:03.08(15) 00:38.20(10)   
  12.   196 Margus Vasser                  Kunda                EST 01:46.16   00:57.03(10) 00:49.13(16)   
  13.   197 Raivo Panker                   MARU                 EST 01:50.39   01:07.55(17) 00:42.44(12)   
  14.   209 Silver Rebenits                Kape                 EST 01:53.39   01:07.54(16) 00:45.45(13)   
  15.   208 Viljar Vainola                 Mercury              EST 01:54.48   01:08.47(18) 00:46.01(15)   
  16.   202 Esko Reeni                     RiSu                 FIN 02:07.25   01:21.28(19) 00:45.57(14)   
        199 Martin Marga                   Kobras               EST Katk       00:47.46(3)  Ei start       
        207 Jaan Tarmak                    JOKA                 EST Katk       00:47.10(1)  Ei start       
        213 Daniel Vasser                                       EST Katk       01:24.03(20) Ei start       
        210 Jürjo Lokk                     OKH                  EST Katk       00:47.56(4)  Ei start       
        194 2 Reserv                                                Ei start   Ei start     Ei start       
M35

7800m 22KP
4600m 19KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   229 Ville Vinkel                   West                 EST 01:21.50   00:50.40(1)  00:31.10(1)    
   2.   232 Inno Ling                      Lehola               EST 01:25.15   00:51.37(2)  00:33.38(3)    
   3.   230 Mati Korrol                    Mercury              EST 01:31.02   00:55.56(3)  00:35.06(4)    
   4.   220 Danilo Piht                    Mercury              EST 01:32.37   00:57.15(4)  00:35.22(5)    
   5.   223 Raul Kudre                     Peko                 EST 01:36.48   00:59.45(5)  00:37.03(6)    
   6.   226 Paavo Rõigas                   Peko                 EST 01:40.43   01:02.56(7)  00:37.47(8)    
   7.   219 Mart Ostra                     MARU                 EST 01:42.36   01:04.47(8)  00:37.49(9)    
   8.   227 Ilmar Kink                     Kape                 EST 01:46.27   01:02.08(6)  00:44.19(11)   
   9.   231 Enn Jõesaar                                         EST 01:46.40   01:08.57(10) 00:37.43(7)    
  10.   218 Roman Shved                    SRD                  EST 01:46.52   01:07.38(9)  00:39.14(10)   
  11.   224 Arthur Raichmann               LSF PT               EST 01:54.12   01:09.03(11) 00:45.09(12)   
  12.   225 Mart Jakobson                  KEKRSK               EST 01:56.16   01:09.54(12) 00:46.22(14)   
  13.   221 Rait Lille                     KEKRSK               EST 01:58.56   01:12.42(13) 00:46.14(13)   
  14.   233 Arvo Laanemets                 TAOK                 EST 02:03.15   01:13.20(14) 00:49.55(15)   
  15.   222 Enno Lepvalts                                       EST 02:13.26   01:21.36(16) 00:51.50(16)   
  16.   217 Teemu Varonen                  LeSi                 FIN 02:20.04   01:22.52(17) 00:57.12(18)   
        228 Tõnu Hendrikson                Võru                 EST Katk       01:14.34(15) Ei start       
        234 Kristjan Leiger                Kape                 EST Katk       Ei start     00:53.11(17)   
        235 Rein Zaitsev                   Peko                 EST Katk       Ei start     00:33.27(2)    
        216 1 Reserv                                            EST Ei start   Ei start     Ei start       
        215 2 Reserv                                            EST Ei start   Ei start     Ei start       
M40

6300m 17KP
3800m 14KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   238 Meelis Zimmermann              Kape                 EST 01:17.36   00:47.19(1)  00:30.17(2)    
   2.   239 Timo Asikainen                 Hiisirasti           FIN 01:18.53   00:49.30(6)  00:29.23(1)    
   3.   252 Veli-Matti Heinonen            Delta                FIN 01:19.27   00:47.19(1)  00:32.08(4)    
   4.   247 Rein Rooni                     Orvand               EST 01:19.46   00:47.36(4)  00:32.10(5)    
   5.   251 Raul Hindov                    TON                  EST 01:20.11   00:47.32(3)  00:32.39(6)    
   6.   256 Tenno Alamaa                   Orvand               EST 01:25.04   00:53.32(9)  00:31.32(3)    
   7.   253 Maris Vabulnieks               Aluksne              LAT 01:25.12   00:49.52(7)  00:35.20(7)    
   8.   250 Urmas Tammemäe                 Orvand               EST 01:28.09   00:52.05(8)  00:36.04(8)    
   9.   242 Andy Karjus                    Võru                 EST 01:32.52   00:56.32(12) 00:36.20(9)    
  10.   243 Tõnu Lauter                    Lauter Team          EST 01:34.29   00:54.01(10) 00:40.28(12)   
  11.   254 Simo Valtainen                 Hiisirasti           FIN 01:34.59   00:47.50(5)  00:47.09(16)   
  12.   245 Hannu Numminen                 Esak                 FIN 01:37.35   00:55.35(11) 00:42.00(13)   
  13.   244 Sergei Shved                   SRD                  EST 01:38.47   00:59.27(13) 00:39.20(10)   
  14.   255 Lauri Leppik                   TAOK                 EST 01:42.55   01:00.34(14) 00:42.21(14)   
  15.   240 Margus Sarap                   Ilves                EST 01:52.37   01:09.01(16) 00:43.36(15)   
  16.   246 Toomas Telgma                  Voller               EST 02:03.04   01:12.06(18) 00:50.58(17)   
        248 Jüri Ümarik                    -                    EST Katk       01:11.11(17) Ei start       
        241 Indrek Jentson                 Kape                 EST Katk       01:03.48(15) Ei start       
        257 Taivo Tali                     KEKRSK               EST Katk       Ei start     00:40.07(11)   
        249 Sami Syväterä                  RiSu                 FIN Tühist     01:50.45(19) Vale KP        
        236 2 Reserv                                            EST Ei start   Ei start     Ei start       
        237 1 Reserv                                            EST Ei start   Ei start     Ei start       
M45

6000m 16KP
3400m 14KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   261 Jaanus Reha                    Koop                     01:11.52   00:41.09(1)  00:30.43(5)    
   2.   270 Tiit Tali                      Ilves                EST 01:13.03   00:43.40(2)  00:29.23(2)    
   3.   271 Maido Kaljur                   KEKRSK               EST 01:15.33   00:45.31(3)  00:30.02(3)    
   4.   267 Raul Laas                      JOKA                 EST 01:17.37   00:45.37(4)  00:32.00(7)    
   5.   260 Mati Preitof                   KEKRSK               EST 01:18.22   00:48.17(8)  00:30.05(4)    
   6.   274 Mart Külvik                                         EST 01:18.56   00:46.33(7)  00:32.23(8)    
   7.   268 Toomas Tarve                   Kobras               EST 01:23.46   00:54.25(9)  00:29.21(1)    
   8.   262 Raul Olesk                     Kobras               EST 01:27.33   00:56.17(10) 00:31.16(6)    
   9.   259 Priit Truusalu                 Kape                 EST 01:33.54   00:56.55(11) 00:36.59(9)    
  10.   263 Hillar Nikkari                 SK RT                EST 01:40.05   01:02.18(12) 00:37.47(10)   
  11.   273 Uku-Meelis Retel               KEKRSK               EST 01:46.46   01:04.28(13) 00:42.18(12)   
  12.   269 Matti Betlem                   Talkur               EST 02:04.54   01:18.28(14) 00:46.26(13)   
  13.   265 Tõnu Loog                      Kobras               EST 02:20.53   01:38.36(15) 00:42.17(11)   
        272 Toomas Ellervee                Ilves                EST Katk       00:46.31(6)  Ei start       
        266 Reijo Toivonen                 Esak                 FIN Katk       01:38.55(16) Ei start       
        264 Eduard Pukkonen                KEKRSK               EST Katk       00:46.24(5)  Ei start       
        258 1 Reserv                                            EST Ei start   Ei start     Ei start       
M50

5700m 15KP
3200m 13KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   287 Andres Minn                    JOKA                 EST 01:09.20   00:41.30(1)  00:27.50(3)    
   2.   275 Toivo Toomas                   Peko                 EST 01:12.31   00:45.12(2)  00:27.19(2)    
   3.   280 Vilnis Velkeris                Aluksne              LAT 01:14.40   00:47.47(5)  00:26.53(1)    
   4.   281 Juha Eronen                    Karkki-Rasti         FIN 01:17.06   00:47.47(5)  00:29.19(5)    
   5.   283 Kukka Karvonen                 LeSi                 FIN 01:17.11   00:48.25(7)  00:28.46(4)    
   6.   286 Kaljo Julge                    Kape                 EST 01:17.31   00:45.33(3)  00:31.58(7)    
   7.   279 Udo Lüüs                       Ilves                EST 01:19.25   00:48.49(8)  00:30.36(6)    
   8.   285 Jaan Ainelo                    Ilves                EST 01:35.54   00:54.27(10) 00:41.27(10)   
   9.   288 Uldis Bertuks                  Alūksne              LAT 01:38.16   00:56.11(11) 00:42.05(11)   
  10.   276 Vello Vasser                   Kunda                EST 01:42.08   01:01.57(12) 00:40.11(9)    
  11.   277 Harri Viitasalo                RiSu                 FIN 01:46.21   01:07.28(13) 00:38.53(8)    
        282 Heikki Liimatainen             RiSu                 FIN Katk       00:46.53(4)  Ei start       
        284 Karl Teearu                    Otepää SK            EST Katk       00:49.43(9)  Ei start       
        278 Märt Järvik                                         EST Ei start   Ei start     Ei start       
M55

4900m 15KP
3100m 12KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   293 Koit Paasma                    Lehola               EST 01:09.51   00:42.47(2)  00:27.04(1)    
   2.   297 Arvo Kivikas                   Ilves                EST 01:20.35   00:44.54(5)  00:35.41(8)    
   3.   303 Lasse Kalliomaa                LaihLu               FIN 01:21.24   00:44.43(4)  00:36.41(9)    
   4.   302 Heini Tammik                   Kape                 EST 01:22.00   00:50.39(11) 00:31.21(2)    
   5.   298 Ilmar Kirjanen                 TAOK                 EST 01:22.03   00:47.05(6)  00:34.58(7)    
   6.   295 Olli Kares                     Hiisirasti           FIN 01:22.15   00:49.00(9)  00:33.15(5)    
   7.   304 Anti Parik                     Otepää SK            EST 01:23.17   00:51.32(12) 00:31.45(3)    
   8.   300 Aimo Ruohoniemi                Esak                 FIN 01:23.51   00:49.15(10) 00:34.36(6)    
   9.   291 Kalle Nelk                     Saue Tammed          EST 01:24.41   00:47.46(7)  00:36.55(10)   
  10.   305 Raimo Nordqvist                Esak                 FIN 01:33.05   00:54.46(13) 00:38.19(11)   
  11.   294 Mati Pilt                      West                 EST 01:33.14   00:48.09(8)  00:45.05(12)   
        299 Rein Prank                     Kape                 EST Katk       Ei start     00:46.13(13)   
        296 Lembit Nöps                    Ilves                EST Tühist     00:43.54(3)  Vale KP        
        301 Jüri Rokko                     SK RT                EST Tühist     Vale KP      00:33.11(4)    
        292 Aldis Lapinš                   Azimuts              LAT Tühist     00:42.12(1)  Vale KP        
        290 1 Reserv                                            EST Ei start   Ei start     Ei start       
        289 2 Reserv                                            EST Ei start   Ei start     Ei start       
M60

4400m 14KP
3100m 11KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   323 Erkki Jokela                   LeSi                 FIN 01:01.24   00:33.46(1)  00:27.38(1)    
   2.   309 Mihkel Mälter                  KEKRSK               EST 01:09.58   00:37.57(2)  00:32.01(3)    
   3.   322 Kari Vallden                   LeSi                 FIN 01:11.54   00:41.27(5)  00:30.27(2)    
   4.   314 Ants Tamm                                           EST 01:14.17   00:40.22(3)  00:33.55(7)    
   5.   312 Markku Virtanen                Esak                 FIN 01:14.25   00:41.21(4)  00:33.04(5)    
   6.   319 Peep Koppel                    Koop                 EST 01:14.34   00:41.44(6)  00:32.50(4)    
   7.   315 Mati Poom                      TON                  EST 01:17.37   00:44.26(11) 00:33.11(6)    
   8.   318 Elmo Pärna                     Lehola               EST 01:18.21   00:43.07(9)  00:35.14(8)    
   9.   324 Arto Varonen                   LeSi                 FIN 01:20.57   00:42.03(7)  00:38.54(10)   
  10.   311 Reino Parikka                  Esak                 FIN 01:21.56   00:43.24(10) 00:38.32(9)    
  11.   313 Timo Tilli                     Esak                 FIN 01:28.44   00:42.59(8)  00:45.45(12)   
  12.   320 Agu Koppa                                           EST 01:37.01   00:53.30(14) 00:43.31(11)   
  13.   317 Markku Salmela                 RiSu                 FIN 01:38.05   00:46.05(13) 00:52.00(15)   
  14.   310 Tiit Koppel                    Orion                EST 01:46.24   00:56.38(16) 00:49.46(13)   
  15.   321 Risto Heiskanen                Esak                 FIN 01:47.00   00:55.38(15) 00:51.22(14)   
        308 Enn Aedna                      TON                  EST Katk       00:45.21(12) Ei start       
        325 Jüri Tarmak                    TON                  EST Tühist     Ei start     Vale KP        
        306 2 Reserv                                            EST Ei start   Ei start     Ei start       
        307 1 Reserv                                            EST Ei start   Ei start     Ei start       
        316 Pekka Lindberg                 LeSi                 FIN Ei start   Ei start     Ei start       
M65

3200m 13KP
2800m 10KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   331 Kalju Tilk                     OK"Orion"            EST 01:10.44   00:41.43(1)  00:29.01(1)    
   2.   329 Pentti Suonpää                 Esak                 FIN 01:15.02   00:43.13(3)  00:31.49(2)    
   3.   336 Pekka Syväterä                 RiSu                 FIN 01:15.16   00:42.17(2)  00:32.59(3)    
   4.   335 Erkki Laiho                    RiSu                 FIN 01:35.19   00:47.57(5)  00:47.22(6)    
   5.   334 Aarne Mardiste                 KEKRSK               EST 01:40.34   00:58.48(7)  00:41.46(4)    
   6.   327 Martin Tõrra                   Kobras               EST 01:44.42   00:48.50(6)  00:55.52(7)    
   7.   328 Samuli Hakkarainen             MS Parma             FIN 02:00.05   01:13.31(9)  00:46.34(5)    
   8.   337 Feliks Kipper                  Orion                EST 02:11.09   01:05.41(8)  01:05.28(9)    
   9.   330 Valju Tali                     KEKRSK               EST 02:25.05   01:22.57(10) 01:02.08(8)    
        332 Lembit Vassil                  ilves                EST Katk       00:45.55(4)  Ei start       
        333 Pekka Kumela                   RiSu                 FIN Tühist     Vale KP      01:07.30(10)   
        326 1 Reserv                                            EST Ei start   Ei start     Ei start       
M8NR

1600m 7KP
1600m 6KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   339 Markus Harald Pais             West                 EST 00:42.47   00:25.01(1)  00:17.46(1)    
        338 Jaan Krull                     -                    EST Katk       Ei start     00:23.43(2)    
        340 Karl Tõnisson                  LSF PT               EST Katk       00:52.34(2)  Ei start       
        341 Isak Lambot                    Orion                EST Katk       Katk         Ei start       
N10NR

1600m 7KP
1600m 6KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   347 Kirke Timmusk                  Lauter Team          EST 00:25.49   00:14.46(1)  00:11.03(1)    
   2.   351 Emily Raudkepp                 Peko                 EST 00:29.23   00:18.12(2)  00:11.11(2)    
   3.   346 Kätlin Regiina Kirjanen        TAOK                 EST 00:32.36   00:18.16(3)  00:14.20(3)    
   4.   344 Kristel Kõivo                  Peko                 EST 00:36.40   00:21.09(4)  00:15.31(4)    
   5.   353 Anete Vabarna                  Peko                 EST 00:40.00   00:21.30(5)  00:18.30(8)    
   6.   348 Johanna Karjus                 Võru                 EST 00:40.17   00:22.12(6)  00:18.05(6)    
   7.   350 Ksenija Shved                  SRD                  EST 00:40.39   00:23.13(8)  00:17.26(5)    
   8.   352 Maia Mustimets                 Peko                 EST 00:41.59   00:23.31(9)  00:18.28(7)    
   9.   343 Ieva Cekule                    Azimuts              LAT 00:43.17   00:22.22(7)  00:20.55(9)    
        342 1 Reserv                                            EST Ei start   Ei start     Ei start       
        349 Eva Alhimovica                 Azimuts              LAT Ei start   Ei start     Ei start       
        345 Zita Mežinska                  Azimuts              LAT Ei start   Ei start     Ei start       
N12

2000m 9KP
1600m 8KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   356 Silvia Luup                    Võru                 EST 00:31.19   00:18.51(1)  00:12.28(2)    
   2.   355 Doris Kudre                    Peko                 EST 00:33.29   00:20.40(2)  00:12.49(3)    
   3.   364 Marianne Haug                  Võru                 EST 00:35.48   00:24.06(4)  00:11.42(1)    
   4.   365 Kristel Sibul                  Kobras               EST 00:39.35   00:23.36(3)  00:15.59(5)    
   5.   362 Meriliin Irves                 Võru                 EST 00:51.00   00:34.28(5)  00:16.32(6)    
   6.   360 Marie Tammemäe                 Orvand               EST 00:59.14   00:37.37(6)  00:21.37(10)   
   7.   359 Alina Kramarenko               SRD                  EST 01:20.43   01:07.08(9)  00:13.35(4)    
   8.   363 Maria Leping                   Peko                 EST 01:21.17   01:02.40(8)  00:18.37(9)    
   9.   361 Aleksandra Leesment            SRD                  EST 01:29.11   01:10.42(10) 00:18.29(8)    
  10.   357 Mirjam Mehine                  Peko                 EST 01:31.15   01:14.42(11) 00:16.33(7)    
  11.   367 Getter Matto                   Kobras               EST 01:32.07   01:01.24(7)  00:30.43(12)   
        358 Sofia Paes                     SRD                  EST Tühist     Vale KP      00:30.23(11)   
        366 Michelle Suur                  Kobras               EST Ei start   Ei start     Ei start       
        354 1 Reserv                                            EST Ei start   Ei start     Ei start       
        368 Grete Slik                     Kobras               EST Ei start   Ei start     Ei start       
N14

2900m 10KP
2400m 8KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   372 Triinu Rooni                   Orvand               EST 00:59.35   00:33.29(3)  00:26.06(1)    
   2.   371 Kerda Timmusk                  Lauter Team          EST 01:06.00   00:37.27(5)  00:28.33(2)    
   3.   373 Laura Joonas                   Võru                 EST 01:06.21   00:33.21(2)  00:33.00(5)    
   4.   377 Silja Olesk                    Kobras               EST 01:09.16   00:35.06(4)  00:34.10(6)    
   5.   379 Madli-Johanna Maidla           Kobras               EST 01:14.42   00:45.25(10) 00:29.17(3)    
   6.   370 Maret Lind                     Kape                 EST 01:22.40   00:44.58(8)  00:37.42(7)    
   7.   382 Karina Kivikas                 Ilves                EST 01:24.05   00:44.56(7)  00:39.09(8)    
   8.   376 Margret Zimmermann             Kape                 EST 01:30.24   00:32.16(1)  00:58.08(12)   
   9.   375 Krista Rämmann                                      EST 01:32.36   00:45.23(9)  00:47.13(10)   
  10.   378 Grethe-Johanna Ploompuu        KEKRSK               EST 01:33.13   00:44.11(6)  00:49.02(11)   
  11.   374 Triine Viirmann                KEKRSK               EST 01:44.17   01:01.02(11) 00:43.15(9)    
  12.   381 Helen Parik                    Otepää SK            EST 01:49.07   01:18.03(12) 00:31.04(4)    
        380 Maarja Maranik                 Otepää               EST Katk       01:20.05(13) Ei start       
        369 1 Reserv                                            EST Ei start   Ei start     Ei start       
N16

5700m 15KP
3200m 13KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   389 Kerstin Uiboupin               Võru                 EST 01:17.00   00:49.43(1)  00:27.17(1)    
   2.   392 Kaisa Raudkepp                 Peko                 EST 01:23.47   00:51.13(2)  00:32.34(5)    
   3.   385 Daisy Kudre                    Peko                 EST 01:24.57   00:54.10(3)  00:30.47(3)    
   4.   387 Kristiina Vinkel               West                 EST 01:26.20   00:55.57(5)  00:30.23(2)    
   5.   391 Marili Zimmermann              Kape                 EST 01:39.49   01:08.12(6)  00:31.37(4)    
   6.   390 Siiri Rist                     West                 EST 01:50.10   01:08.32(7)  00:41.38(7)    
   7.   386 Marianne Möller                Kobras               EST 01:58.49   01:12.27(8)  00:46.22(8)    
   8.   384 Kärt Kürsa                     Kobras               EST 02:12.22   01:16.38(9)  00:55.44(9)    
        388 Madli Jentson                  Kape                 EST Katk       00:54.46(4)  Ei start       
        393 Kaia Kivikas                   Ilves                EST Katk       Ei start     00:34.26(6)    
        383 1 Reserv                                            EST Ei start   Ei start     Ei start       
N18

6000m 16KP
3400m 14KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   404 Piibe Tammemäe                 Orvand               EST 01:17.57   00:50.10(2)  00:27.47(1)    
   2.   401 Hannula-Katrin Pandis          Ilves                EST 01:21.05   00:49.33(1)  00:31.32(3)    
   3.   397 Britta Panker                  Ilves                EST 01:28.32   00:52.11(3)  00:36.21(4)    
   4.   406 Sigrid Ruul                    JOKA                 EST 01:29.05   00:57.37(7)  00:31.28(2)    
   5.   402 Triin Aedmäe                   Kobras               EST 01:31.06   00:53.24(4)  00:37.42(7)    
   6.   398 Agnes Vask                     Ilves                EST 01:34.31   00:55.58(6)  00:38.33(8)    
   7.   400 Kadi-Liis Minn                 JOKA                 EST 01:34.41   00:55.46(5)  00:38.55(9)    
   8.   405 Katrin Vinkel                  West                 EST 01:36.27   00:59.53(9)  00:36.34(5)    
   9.   399 Adele Puusalu                  Kobras               EST 01:40.23   01:03.28(10) 00:36.55(6)    
  10.   396 Marta Korts-Laur               Lauter Team          EST 02:24.56   01:26.22(11) 00:58.34(10)   
        395 Jane Lauter                    Lauter Team          EST Katk       00:58.39(8)  Ei start       
        403 Emilie Ruul                    West                 EST Tühist     Vale KP      Vale KP        
        394 1 Reserv                                            EST Ei start   Ei start     Ei start       
N21A

7000m 16KP
4400m 18KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.    69 Maret Vaher                    Kobras               EST 01:25.33   00:52.38(1)  00:32.55(1)    
   2.    68 Merike Vanjuk                  Kape                 EST 01:30.10   00:55.11(2)  00:34.59(3)    
   3.    70 Eva-Maria Ehala                Rae                  EST 01:40.48   01:02.49(4)  00:37.59(4)    
   4.    72 Eleri Hirv                     Võru                 EST 01:43.03   01:03.08(6)  00:39.55(5)    
   5.    71 Mariann Sulg                   Orvand               EST 01:44.17   01:03.25(8)  00:40.52(6)    
   6.    74 Grete Gutmann                  Rae                  EST 01:44.27   01:02.33(3)  00:41.54(7)    
   7.    65 Liina Haldna                   Rae                  EST 01:51.43   01:03.04(5)  00:48.39(10)   
   8.    63 Thea Kaljur                    KEKRSK               EST 02:14.38   01:28.53(11) 00:45.45(8)    
   9.    64 Heidi Sild                     West                 EST 02:18.27   01:26.08(10) 00:52.19(11)   
         73 Tuuli Mäeots                   Võru                 EST Katk       Ei start     00:47.06(9)    
         66 Nele Taba                      Ilves                EST Katk       01:20.02(9)  Ei start       
         76 Kristi Vassil                  Ilves                EST Katk       01:03.15(7)  Ei start       
         78 Kirti Rebane                   Tammed               EST Katk       Ei start     00:33.30(2)    
         79 Heli Haug                      Võru                 EST Katk       Ei start     00:59.51(12)   
         62 Tiiu Tõrra                     Kobras               EST Tühist     Ei start     Vale KP        
N21B

3900m 12KP
2900m 11KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   418 Karmen Alnek                   Võru                 EST 01:04.24   00:36.25(1)  00:27.59(1)    
   2.   408 Ingrid Vehlmann                Mercury              EST 01:10.16   00:40.08(4)  00:30.08(2)    
   3.   409 Edit Kannel                    Rae                  EST 01:10.37   00:39.27(3)  00:31.10(3)    
   4.   414 Anita Karnit                   SRD                  EST 01:12.22   00:38.24(2)  00:33.58(4)    
   5.   421 Heidi Prits                    Mercury              EST 01:24.42   00:50.26(5)  00:34.16(5)    
   6.   413 Liiva Velkere                  Aluksne              LAT 01:27.18   00:50.29(6)  00:36.49(7)    
   7.   407 Annika Toit                    -                    EST 01:28.51   00:51.44(7)  00:37.07(8)    
   8.   420 Daisi Saetalu                                       EST 01:32.52   00:56.56(12) 00:35.56(6)    
   9.   410 Merle Peterson                 Tammed               EST 01:36.36   00:56.26(11) 00:40.10(9)    
  10.   419 Mari-Liis Kaljur               KEKRSK               EST 01:37.23   00:54.20(8)  00:43.03(10)   
  11.   412 Iveta Velkere                  Aluksne              LAT 01:39.43   00:55.50(9)  00:43.53(11)   
  12.   416 Liiga Vabulniece               Aluksne              LAT 01:40.18   00:56.20(10) 00:43.58(12)   
  13.   415 Kaire Vinkel                   West                 EST 01:56.54   01:10.18(14) 00:46.36(13)   
  14.   411 Margit Võhandu                 -                    EST 02:52.57   01:34.24(15) 01:18.33(14)   
        417 Katrin Uudeküll                                     EST Katk       01:02.44(13) Ei start       
        422 Juta Tarmak                    TON                  EST Ei start   Ei start     Ei start       
N35

5700m 15KP
3200m 13KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   426 Jana Kink                      Kape                 EST 01:22.05   00:53.58(1)  00:28.07(1)    
   2.   425 Meelike Pandis                 Ilves                EST 01:41.42   00:59.15(2)  00:42.27(4)    
   3.   428 Ella Shved                     SRD                  EST 01:52.39   01:11.36(4)  00:41.03(3)    
   4.   424 Kersti Kristjuhan              HOK                  EST 01:57.40   01:09.58(3)  00:47.42(5)    
        427 Signe Raidmets                 TON                  EST Tühist     Vale KP      00:34.31(2)    
        423 1 Reserv                                            EST Ei start   Ei start     Ei start       
N40

4900m 15KP
3100m 12KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   431 Maris Roosipuu                 Orion                EST 01:14.53   00:44.55(2)  00:29.58(1)    
   2.   430 Pilvi-Heli Vettik              RAE                  EST 01:17.53   00:42.35(1)  00:35.18(3)    
   3.   432 Merike Paapson                 TON                  EST 01:22.02   00:46.20(3)  00:35.42(5)    
   4.   437 Lea Leppik                     TAOK                 EST 01:22.21   00:46.45(4)  00:35.36(4)    
   5.   441 Kersti Ehala                   Rae                  EST 01:23.39   00:48.27(5)  00:35.12(2)    
   6.   434 Tiina Oras                     Ilves                EST 01:31.57   00:55.02(8)  00:36.55(6)    
   7.   439 Inger Jalakas                  KEKRSK               EST 01:33.13   00:52.54(6)  00:40.19(7)    
   8.   435 Anneli Rämmann                                      EST 01:38.38   00:52.59(7)  00:45.39(9)    
   9.   436 Rutti Räbovoitra               MARU                 EST 01:40.34   00:56.42(10) 00:43.52(8)    
  10.   438 Leena Hanhijärvi               Esak                 FIN 02:06.16   01:10.58(11) 00:55.18(11)   
  11.   433 Ellen Varik                    Kape                 EST 02:10.49   01:21.45(12) 00:49.04(10)   
        440 Meeli Kerem                    -                    EST Katk       00:55.47(9)  Ei start       
        429 1 Reserv                                            EST Ei start   Ei start     Ei start       
N45

4400m 14KP
3100m 11KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   443 Marje Viirmann                 KEKRSK               EST 01:11.09   00:41.13(1)  00:29.56(1)    
   2.   445 Marika Kirsspuu                TAOK                 EST 01:21.31   00:42.25(2)  00:39.06(2)    
   3.   444 Juta Ainelo                    Ilves                EST 01:28.16   00:47.02(3)  00:41.14(3)    
        446 Mare Kitsnik                   Saku                 EST Katk       01:12.21(4)  Ei start       
        442 1 Reserv                                            EST Ei start   Ei start     Ei start       
N50

3900m 12KP
2900m 11KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   449 Saima Värton                   Kobras               EST 01:22.56   00:47.56(1)  00:35.00(2)    
   2.   452 Gea Rennel                     KEKRSK               EST 01:23.20   00:49.17(2)  00:34.03(1)    
   3.   448 Ann Warma-Laas                 HOK                  EST 01:29.58   00:52.40(4)  00:37.18(4)    
   4.   451 Aili Laanjõe                   Kobras               EST 01:31.14   00:55.18(6)  00:35.56(3)    
   5.   457 Vaike Tomann                   Ilves                EST 01:34.06   00:50.25(3)  00:43.41(7)    
   6.   453 Iris Karvonen                  LeSi                 FIN 01:37.26   00:53.55(5)  00:43.31(6)    
   7.   455 Ārija Bertuka                  Alūksne              LAT 01:38.42   00:58.59(7)  00:39.43(5)    
   8.   456 Anu Pallon                     JOKA                 EST 01:53.35   01:03.08(9)  00:50.27(8)    
   9.   454 Leena Leesment                 SRD                  EST 02:17.17   01:13.19(10) 01:03.58(9)    
        450 Heili Vasser                   Kunda                EST Tühist     01:00.48(8)  Vale KP        
        447 1 Reserv                                            EST Ei start   Ei start     Ei start       
N55

3200m 13KP
2800m 10KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   459 Liivi Parik                    Otepää SK            EST 01:15.08   00:41.05(1)  00:34.03(1)    
   2.   464 Kersti Mardiste                KEKRSK               EST 01:20.54   00:44.43(2)  00:36.11(3)    
   3.   461 Niina Karnit                   SRD                  EST 01:26.47   00:51.16(5)  00:35.31(2)    
   4.   462 Riina Kivikas                  Ilves                EST 01:34.01   00:49.34(4)  00:44.27(4)    
   5.   463 Marika Pilt                    West                 EST 01:34.02   00:46.37(3)  00:47.25(5)    
   6.   460 Leili Prans                    Ilves                EST 01:54.43   01:06.43(6)  00:48.00(6)    
        458 1 Reserv                                            EST Ei start   Ei start     Ei start       
N60

2900m 10KP
2400m 8KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   467 Liis Lille                     KEKRSK               EST 01:08.59   00:39.03(1)  00:29.56(2)    
   2.   466 Juulia Salmela                 RiSu                 FIN 01:09.55   00:41.09(2)  00:28.46(1)    
   3.   468 Juta Virkepuu                  KEKRSK               EST 01:44.10   01:02.49(3)  00:41.21(3)    
        465 1 Reserv                                            EST Ei start   Ei start     Ei start       
N65

2500m 9KP
2100m 8KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   476 Ilse Uus                       TON                  EST 01:02.59   00:35.12(2)  00:27.47(1)    
   2.   471 Hillevi Syväterä               RiSu                 FIN 01:04.39   00:35.04(1)  00:29.35(2)    
   3.   473 Maie Abram                     Ilves                EST 01:07.17   00:35.51(3)  00:31.26(3)    
   4.   472 Urvi Sarv                      Orion                EST 01:31.08   00:56.40(4)  00:34.28(4)    
   5.   475 Maimu Tornberg                 Koop                 EST 01:36.24   00:57.24(5)  00:39.00(5)    
   6.   470 Karin Laine                    Võru                 EST 01:51.08   01:00.21(6)  00:50.47(6)    
   7.   474 Liisa Heiskanen                Esak                 FIN 02:22.04   01:01.45(7)  01:20.19(7)    
        469 1 Reserv                                            EST Ei start   Ei start     Ei start       
N8NR

1600m 7KP
1600m 6KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1.   478 Teele Telgma                                        EST 00:39.08   00:21.57(1)  00:17.11(1)    
   2.   479 Kristina Haug                  Võru                 EST 01:28.38   00:50.54(2)  00:37.44(2)    
        477 1 Reserv                                            EST Ei start   Ei start     Ei start       
OK Võru
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2008, www.tak-soft.com 6.04.2008 15:37:37