EMV noorte ja veteranide teade 2009 30.08.2009
EMV noorte ja veteranide teade 30.08.2009 Vastseliina (Markus Puusepp)
M14-16  M18-20  M35-40  M45-50  M55-60  M65+  MN 
N14-16  N18-20  N35-40  N45-50  N55+ 
Indeks

M14-16
1. 4100 m 16 KP ; 2. 4100 m 16 KP ; 3. 4100 m 16 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus  
 1. 9   Võru II                        Võru            EST 02:08.50 
      1 Georg Kõlli                    00:45.10[  3]  
      2 Tanel Papp                     00:39.54[  3]   01:25.04(  3)
      3 Janek Piirisild                00:43.46[  3]   02:08.50(  1)
 2. 8   Võru I                         Võru            EST 02:10.35 
      1 Anti Sõukand                   00:46.50[  6]  
      2 Kevin Koskinen                 00:41.24[  4]   01:28.14(  6)
      3 Rait Ernits                    00:42.21[  2]   02:10.35(  2)
 3. 1   OK Põlva Kobras                Kobras          EST 02:14.07 
      1 Oliver Jõgeva                  00:44.58[  2]  
      2 Martin Zvirblis                00:42.58[  7]   01:27.56(  4)
      3 Priit Võsupärg                 00:46.11[  4]   02:14.07(  3)
 4. 4   Peko I                         Peko            EST 02:14.10 
      1 Rainer Parve                   00:51.59[  9]  
      2 Reigo Teervalt                 00:31.25[  1]   01:23.24(  2)
      3 Kristjan Linnus                00:50.46[  5]   02:14.10(  4)
 5. 7   Ilves                          Ilves           EST 02:23.54 
      1 Tõnis-Torm Nöps                00:51.26[  7]  
      2 Rimmo Rõõm                     00:59.31[  9]   01:50.57(  8)
      3 Björn Panker                   00:32.57[  1]   02:23.54(  5)
 6. 11  SRD                            SRD             EST 02:24.03 
      1 Kaarel Vesilind                00:51.37[  8]  
      2 Deniss Shved                   00:39.42[  2]   01:31.19(  7)
      3 Vadim Shved                    00:52.44[  6]   02:24.03(  6)
 7. 3   JOKA                           JOKA            EST 02:42.34 
      1 Jorma Valge                    00:40.06[  1]  
      2 Martin Liidlein                00:42.44[  6]   01:22.50(  1)
      3 Martin Sulg                    01:19.44[ 10]   02:42.34(  7)
 8. 6   Peko II                        Peko            EST 03:01.27 
      1 Argo Rõzikov                   00:45.20[  4]  
      2 Mauno Kapten                   01:14.21[ 11]   01:59.41(  9)
      3 Jaspar Jõesalu                 01:01.46[  8]   03:01.27(  8)
 9. 10  Võru III                       Võru            EST 03:04.12 
      1 Sander Lembra                  01:05.05[ 10]  
      2 Joosep Hiielaan                00:57.58[  8]   02:03.03( 10)
      3 Markus Konsap                  01:01.09[  7]   03:04.12(  9)
10. 5   Otepää                         Otepää SK       EST 03:25.28 
      1 Rauno Põldsepp                 01:12.51[ 11]  
      2 Rasmus Sotnik                  01:05.30[ 10]   02:18.21( 11)
      3 Andres Saal                    01:07.07[  9]   03:25.28( 10)
    2   OK West                        West            EST Tühist   
      1 Veiko Vinkel                   00:46.32[  5]  
      2 Mattias Blehner                00:41.33[  5]   01:28.05(  5)
      3 Vaiko Vare                     Vale KP         Tühist
M18-20
1. 5200 m 18 KP ; 2. 5200 m 18 KP ; 3. 5200 m 18 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus  
 1. 23  Võru I                         Võru            EST 01:46.19 
      1 Jüri Joonas                    00:45.28[ 10]  
      2 Jonatan Karjus                 00:32.40[  1]   01:18.08(  3)
      3 Lauri Sild                     00:28.11[  1]   01:46.19(  1)
 2. 16  OK Põlva Kobras I              Kobras          EST 01:47.42 
      1 Taaniel Tooming                00:38.28[  3]  
      2 Rene Post                      00:37.25[  2]   01:15.53(  1)
      3 Raido Mitt                     00:31.49[  2]   01:47.42(  2)
 3. 20  Ilves 1                        Ilves           EST 01:47.53 
      1 Tauno Tiirats                  00:36.04[  1]  
      2 Kristo Heinmann                00:40.00[  4]   01:16.04(  2)
      3 Kenny Kivikas                  00:31.49[  2]   01:47.53(  3)
 4. 21  Ilves 2                        Ilves           EST 02:04.28 
      1 Ott-Kaarel Kalm                00:40.04[  5]  
      2 Johannes Heinsoo               00:44.49[  8]   01:24.53(  4)
      3 Sven Oras                      00:39.35[  7]   02:04.28(  4)
 5. 13  KEK RSK I                      KEKRSK          EST 02:05.15 
      1 Ats Sõnajalg                   00:43.02[  7]  
      2 Taavi-Kalle Kiisler            00:44.59[  9]   01:28.01(  6)
      3 Marek Karm                     00:37.14[  6]   02:05.15(  5)
 6. 24  Võru II                        Võru            EST 02:05.23 
      1 Alar Kume                      00:42.51[  6]  
      2 Hannes Timmi                   00:42.10[  6]   01:25.01(  5)
      3 Raul Reiljan                   00:40.22[  8]   02:05.23(  6)
 7. 27  SRD                            SRD             EST 02:08.55 
      1 Sergei Rjabõshkin              00:44.34[  8]  
      2 Anton Shved                    00:50.56[ 11]   01:35.30( 11)
      3 Aleksandr Shved                00:33.25[  4]   02:08.55(  7)
 8. 22  Peko                           Peko            EST 02:11.55 
      1 Sander Linnus                  00:55.01[ 12]  
      2 Mattis Jaama                   00:39.59[  3]   01:35.00( 10)
      3 Tiit Toomas                    00:36.55[  5]   02:11.55(  8)
 9. 17  OK Põlva Kobras II             Kobras          EST 02:12.21 
      1 Marten Vunukainen              00:47.57[ 11]  
      2 Kaspar Kork                    00:41.03[  5]   01:29.00(  7)
      3 Antti Siima                    00:43.21[ 11]   02:12.21(  9)
10. 25  Võru III                       Võru            EST 02:12.31 
      1 Henri Oru                      00:45.12[  9]  
      2 Kerstin Uiboupin               00:45.35[ 10]   01:30.47(  9)
      3 Rauno Kaiv                     00:41.44[ 10]   02:12.31( 10)
11. 14  KEK RSK II                     KEKRSK          EST 02:21.52 
      1 Kristjan Stroom                00:56.46[ 14]  
      2 Kaido Stroom                   00:43.49[  7]   01:40.35( 12)
      3 Uku-Laur Tali                  00:41.17[  9]   02:21.52( 11)
12. 19  JOKA                           JOKA            EST 02:38.51 
      1 Erki Pellja                    00:38.57[  4]  
      2 Lauri Lainemäe                 00:51.37[ 12]   01:30.34(  8)
      3 Harri Lainemäe                 01:08.17[ 13]   02:38.51( 12)
13. 18  OK West                        West            EST 03:15.33 
      1 Henry Olde                     01:20.49[ 15]  
      2 Kristjan Pahk                  01:07.48[ 14]   02:28.37( 14)
      3 Hendri Parrol                  00:46.56[ 12]   03:15.33( 13)
    26  Orvand1                        Orvand          EST Katk     
      1 Arvi Alamaa                    00:55.08[ 13]  
      2 Sven-Erik Rebane               00:57.22[ 13]   01:52.30( 13)
      3 Jaan Viru                      Ei start        Katk
    15  Rakvere                        Rakv            EST Tühist   
      1 Priit Randman                  00:36.44[  2]  
      2 Asso Kesaväli                  Vale KP         Tühist
      3 Tõnis Laugesaar                Ei start        Tühist
M35-40
1. 5400 m 22 KP ; 2. 5400 m 22 KP ; 3. 5400 m 22 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus  
 1. 43  Ilves I                        Ilves           EST 01:56.02 
      1 Martin Veermäe                 00:39.16[  6]  
      2 Indrek Ümarik                  00:39.53[  3]   01:19.09(  3)
      3 Priit Pääslane                 00:36.53[  3]   01:56.02(  1)
 2. 40  Kape I                         Kape            EST 01:57.00 
      1 Lauri Lahtmäe                  00:39.36[  8]  
      2 Neeme Loorits                  00:39.11[  1]   01:18.47(  1)
      3 Armo Hiie                      00:38.13[  5]   01:57.00(  2)
 3. 34  JOKA                           JOKA            EST 01:58.36 
      1 Margus Marrandi                00:39.18[  7]  
      2 Raivo Pellja                   00:39.32[  2]   01:18.50(  2)
      3 Argo Loo                       00:39.46[  6]   01:58.36(  3)
 4. 41  Kape II                        Kape            EST 02:00.49 
      1 Ilmar Kink                     00:42.30[ 11]  
      2 Meelis Zimmermann              00:41.06[  5]   01:23.36(  6)
      3 Guntis Arnicans                00:37.13[  4]   02:00.49(  4)
 5. 39  Peko I                         Peko            EST 02:01.20 
      1 Paavo Rõigas                   00:44.28[ 12]  
      2 Raul Kudre                     00:40.22[  4]   01:24.50( 10)
      3 Randy Korb                     00:36.30[  2]   02:01.20(  5)
 6. 37  Mercury 1                      Mercury         EST 02:04.21 
      1 Andres Karilaid                00:41.11[  9]  
      2 Priit Överus                   00:43.22[  7]   01:24.33(  9)
      3 Mati Korrol                    00:39.48[  7]   02:04.21(  6)
 7. 32  OK West                        West            EST 02:05.04 
      1 Ville Vinkel                   00:37.09[  2]  
      2 Erkki Penu                     00:46.43[ 13]   01:23.52(  7)
      3 Olavi Loo                      00:41.12[  8]   02:05.04(  7)
 8. 33  Ilves 35-2                     Ilves           EST 02:05.30 
      1 Kaido Hallik                   00:37.10[  3]  
      2 Taivo Taub                     00:42.19[  6]   01:19.29(  4)
      3 Tarmo Klaar                    00:46.01[ 12]   02:05.30(  8)
 9. 38  Peko II                        Peko            EST 02:06.50 
      1 Rein Zaitsev                   00:37.55[  4]  
      2 Toivo Toomas                   00:46.32[ 10]   01:24.27(  8)
      3 Martti Parve                   00:42.23[  9]   02:06.50(  9)
10. 31  OK M.A.R.U.                    MARU            EST 02:07.11 
      1 Raivo Reiman                   00:36.36[  1]  
      2 Kaido Nurja                    00:46.23[  9]   01:22.59(  5)
      3 Mart Ostra                     00:44.12[ 11]   02:07.11( 10)
11. 30  KEK RSK                        KEKRSK          EST 02:14.47 
      1 Mart Jakobson                  00:44.45[ 14]  
      2 Taivo Tali                     00:46.33[ 11]   01:31.18( 14)
      3 Rait Lille                     00:43.29[ 10]   02:14.47( 11)
12. 44  SRD                            SRD             EST 02:15.46 
      1 Roman Shved                    00:45.33[ 15]  
      2 Sergei Shved                   00:54.08[ 16]   01:39.41( 16)
      3 Dmitri Shved                   00:36.05[  1]   02:15.46( 12)
13. 42  Rakvere OK                     Rakv            EST 02:16.28 
      1 Olav Karu                      00:42.17[ 10]  
      2 Andres Hummal                  00:45.47[  8]   01:28.04( 11)
      3 Jaan Olvet                     00:48.24[ 13]   02:16.28( 13)
14. 29  LSF PT                         LSF PT          EST 02:20.21 
      1 Lauri Olli                     00:44.38[ 13]  
      2 Peep Otstavel                  00:46.37[ 12]   01:31.15( 13)
      3 Arthur Raichmann               00:49.06[ 14]   02:20.21( 14)
15. 36  Rae ROK II                     Rae             EST 02:26.26 
      1 Veiko Pak                      00:46.49[ 16]  
      2 Tõnis Haldna                   00:46.57[ 14]   01:33.46( 15)
      3 Tõnu Tänav                     00:52.40[ 15]   02:26.26( 15)
    35  Rae ROK I                      Rae             EST Katk     
      1 Tanel Kannel                   00:38.39[  5]  
      2 Raivo Erik                     00:49.55[ 15]   01:28.34( 12)
      3 Heigo Põld                     Ei start        Katk
M45-50
1. 4800 m 19 KP ; 2. 4800 m 19 KP ; 3. 4800 m 19 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus  
 1. 55  iIves                          Ilves           EST 01:53.33 
      1 Tiit Tali                      00:36.17[  4]  
      2 Udo Lüüs                       00:41.46[  4]   01:18.03(  4)
      3 Raivo Rõõm                     00:35.30[  1]   01:53.33(  1)
 2. 56  Hiiumaa OK                     HOK             EST 01:53.36 
      1 Kalju Tammeveski               00:38.33[  7]  
      2 Toivo Saue                     00:37.26[  1]   01:15.59(  2)
      3 Toomas Mast                    00:37.37[  2]   01:53.36(  2)
 3. 48  KEK RSK                        KEKRSK          EST 01:54.23 
      1 Maido Kaljur                   00:36.13[  2]  
      2 Mati Preitof                   00:39.51[  3]   01:16.04(  3)
      3 Eduard Pukkonen                00:38.19[  4]   01:54.23(  3)
 4. 49  Koop I                         Koop            EST 01:59.00 
      1 Jaanus Reha                    00:36.15[  3]  
      2 Vello Post                     00:41.54[  5]   01:18.09(  5)
      3 Ando Post                      00:40.51[  5]   01:59.00(  4)
 5. 57  Orvand3                        Orvand          EST 01:59.05 
      1 Timo Asikainen                 00:36.12[  1]  
      2 Rein Rooni                     00:39.12[  2]   01:15.24(  1)
      3 Ülo Viru                       00:43.41[  8]   01:59.05(  5)
 6. 54  Kape                           Kape            EST 02:00.26 
      1 Tõnu Ilves                     00:36.25[  5]  
      2 Heini Tammik                   00:46.11[  9]   01:22.36(  7)
      3 Kaljo Julge                    00:37.50[  3]   02:00.26(  6)
 7. 53  Rakvere OK                     Rakvere OK      EST 02:03.24 
      1 Andres Sune                    00:38.26[  6]  
      2 Jaak Rohtsalu                  00:42.12[  6]   01:20.38(  6)
      3 Aleksander Pritsik             00:42.46[  7]   02:03.24(  7)
 8. 52  JOKA II                        JOKA            EST 02:13.07 
      1 Paul Poopuu                    00:46.47[  9]  
      2 Andres Minn                    00:43.36[  7]   01:30.23(  8)
      3 Raul Laas                      00:42.44[  6]   02:13.07(  8)
 9. 50  OK Põlva Kobras                Kobras          EST 02:18.55 
      1 Tõnu Sikkal                    00:46.45[  8]  
      2 Raul Olesk                     00:44.48[  8]   01:31.33(  9)
      3 Kalle Ojasoo                   00:47.22[  9]   02:18.55(  9)
10. 51  JOKA I                         JOKA            EST 02:45.25 
      1 Aimur Raudsepp                 00:54.31[ 11]  
      2 Kalju Toomas                   00:55.26[ 11]   01:49.57( 11)
      3 Kalmer Keevend                 00:55.28[ 10]   02:45.25( 10)
11. 47  TAOK                           TAOK            EST 02:58.14 
      1 Peep Eomois                    00:54.24[ 10]  
      2 Sulev Kuiv                     00:55.25[ 10]   01:49.49( 10)
      3 Kalev Kukk                     01:08.25[ 11]   02:58.14( 11)
M55-60
1. 4600 m 18 KP ; 2. 4600 m 18 KP ; 3. 4600 m 18 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus  
 1. 65  TON1                           TON             EST 02:03.12 
      1 Tiit Tatter                    00:40.10[  1]  
      2 Kai Willadsen                  00:43.17[  3]   01:23.27(  1)
      3 Rein Unt                       00:39.45[  2]   02:03.12(  1)
 2. 64  Saue Tammed M55-60             Tammed          EST 02:04.45 
      1 Kalle Nelk                     00:45.42[  3]  
      2 Ülo Vainura                    00:42.24[  2]   01:28.06(  2)
      3 Johannes Tasa                  00:36.39[  1]   02:04.45(  2)
 3. 63  OK West                        West            EST 02:21.50 
      1 Jüri Leesmäe                   00:47.17[  4]  
      2 Mati Pilt                      00:51.13[  7]   01:38.30(  5)
      3 Rafael Gordon                  00:43.20[  3]   02:21.50(  3)
 4. 59  OK LUS                         LUS             EST 02:28.01 
      1 Harry Veide                    00:45.08[  2]  
      2 Kalle Luuk                     00:46.19[  4]   01:31.27(  4)
      3 Arvo Soosalu                   00:56.34[  6]   02:28.01(  4)
 5. 61  Lehola                         Lehola          EST 02:29.07 
      1 Koit Paasma                    00:49.51[  5]  
      2 Riho Männi                     00:41.20[  1]   01:31.11(  3)
      3 Elmo Pärna                     00:57.56[  7]   02:29.07(  5)
 6. 60  Rakvere                        Rakv            EST 02:32.54 
      1 Kulno Voolaid                  00:53.48[  6]  
      2 Kaino Valdre                   00:47.43[  5]   01:41.31(  6)
      3 Rein Kriks                     00:51.23[  4]   02:32.54(  6)
 7. 66  ILVES V                        Ilves           EST 02:39.19 
      1 Lembit Nöps                    00:56.41[  7]  
      2 Mart Kainel                    00:47.45[  6]   01:44.26(  7)
      3 Aavo Veermäe                   00:54.53[  5]   02:39.19(  7)
    62  OK Põlva Kobras                Kobras          EST Tühist   
      1 Ago Käis                       00:58.07[  8]  
      2 Ülo Needo                      Vale KP         Tühist
      3 Tõnu Nurm                      Vale KP         Tühist
M65+
1. 3700 m 12 KP ; 2. 3700 m 12 KP ; 3. 3700 m 12 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus  
 1. 68  OK Võru                        Võru            EST 02:29.03 
      1 Rudolf Mürk                    01:06.23[  6]  
      2 Georg Sooberg                  00:43.33[  1]   01:49.56(  3)
      3 Jorma Kemppi                   00:39.07[  1]   02:29.03(  1)
 2. 74  Kape I                         Kape            EST 02:33.16 
      1 Endel Remmet                   00:55.03[  4]  
      2 Heino Mardiste                 00:45.54[  2]   01:40.57(  1)
      3 Arne Kivistik                  00:52.19[  4]   02:33.16(  2)
 3. 76  TON                            TON             EST 02:46.55 
      1 Mati Poom                      00:45.55[  2]  
      2 Jaan Orav                      01:03.54[  4]   01:49.49(  2)
      3 Enn Aedna                      00:57.06[  7]   02:46.55(  3)
 4. 72  Orion I                        Orion           EST 03:09.32 
      1 Kalju Tilk                     00:41.31[  1]  
      2 Mati Tõnus                     01:36.37[  8]   02:18.08(  5)
      3 Ilmar Mõistlik                 00:51.24[  2]   03:09.32(  4)
 5. 75  Kape II                        Kape            EST 03:14.47 
      1 Rein Raid                      01:31.58[  9]  
      2 Nikolai Kuha                   00:45.57[  3]   02:17.55(  4)
      3 Mihhail Taivere                00:56.52[  6]   03:14.47(  5)
 6. 70  OK West                        West            EST 03:20.17 
      1 Heino Peeterson                01:07.13[  7]  
      2 Karl Valgepea                  01:20.52[  5]   02:28.05(  6)
      3 Rein Kiisler                   00:52.12[  3]   03:20.17(  6)
 7. 69  KEK RSK                        KEKRSK          EST 03:51.34 
      1 Aarne Mardiste                 01:07.25[  8]  
      2 Valju Tali                     01:20.52[  5]   02:28.17(  7)
      3 Rein Indlo                     01:23.17[  9]   03:51.34(  7)
 8. 73  Orion II                       Orion           EST 03:51.57 
      1 Tiit Koppel                    00:59.24[  5]  
      2 Vello Loorits                  01:34.01[  7]   02:33.25(  8)
      3 Enn Uussaar                    01:18.32[  8]   03:51.57(  8)
    71  Saue Tammed M65+               Tammed          EST Tühist   
      1 Tõnu Raid                      00:53.25[  3]  
      2 Vello Krohn                    Vale KP         Tühist
      3 Karl-Valdor Kuusk              00:54.23[  5]   Tühist
MN
1. 4600 m 18 KP ; 2. 4600 m 18 KP ; 3. 4600 m 18 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus  
 1. 136 Harju KEK RSK I                Harju KEK       EST 02:03.39 
      1 Mattias Rennel                 00:38.35[  2]  
      2 Aleksander Tali                00:46.01[  1]   01:24.36(  1)
      3 Meelis Mälter                  00:39.03[  1]   02:03.39(  1)
 2. 134 Toivo                                          EST 02:18.10 
      1 Raul Hindov                    00:41.16[  3]  
      2 Tarmo Pöör                     00:47.37[  2]   01:28.53(  2)
      3 Rünno Sulg                     00:49.17[  2]   02:18.10(  2)
 3. 137 KOOP II                        Koop            EST 02:33.41 
      1 Liina Palu                     00:42.56[  4]  
      2 Margus Jaanus                  01:00.31[  5]   01:43.27(  4)
      3 Holger Post                    00:50.14[  3]   02:33.41(  3)
 4. 138 Rämmann                                        EST 02:48.58 
      1 Andrus Rämmann                 00:58.15[  6]  
      2 Aare Rämmann                   00:48.08[  3]   01:46.23(  5)
      3 Anneli Rämmann                 01:02.35[  4]   02:48.58(  4)
 5. 133 Tammed                         Tammed          EST 03:48.05 
      1 Anneli Orav                    01:15.26[  7]  
      2 Jüri Püssim                    01:11.17[  7]   02:26.43(  7)
      3 Heino Heinloo                  01:21.22[  5]   03:48.05(  5)
    135 Harju KEK RSK II               Harju KEK       EST Tühist   
      1 Mihkel Mälter                  00:51.26[  5]  
      2 Thea Kaljur                    00:57.22[  4]   01:48.48(  6)
      3 Mari-Liis Kaljur               Vale KP         Tühist
    131 TAOK+                          TAOK            EST Katk     
      1 Kristjan-Martin Kirjanen       00:36.10[  1]  
      2 Ilmar Kirjanen                 01:02.11[  6]   01:38.21(  3)
      3  Reserv                        Ei start        Katk
    132 Okas                           Okas            EST Ei start 
      1 1 Reserv                       Ei start       
      2 2 Reserv                       Ei start        Ei start
      3 3 Reserv                       Ei start        Ei start
N14-16
1. 3000 m 14 KP ; 2. 3000 m 14 KP ; 3. 3000 m 14 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus  
 1. 84  Kape                           Kape            EST 01:35.10 
      1 Marili Zimmermann              00:28.52[  1]  
      2 Maret Lind                     00:33.02[  2]   01:01.54(  2)
      3 Margret Zimmermann             00:33.16[  3]   01:35.10(  1)
 2. 82  Peko I                         Peko            EST 01:42.59 
      1 Daisy Kudre                    00:30.19[  2]  
      2 Piret Pärnik                   00:42.34[  6]   01:12.53(  3)
      3 Kaisa Raudkepp                 00:30.06[  2]   01:42.59(  2)
 3. 85  Võru                           Võru            EST 02:04.30 
      1 Marianne Haug                  00:32.36[  4]  
      2 Silvia Luup                    01:03.47[  8]   01:36.23(  7)
      3 Laura Joonas                   00:28.07[  1]   02:04.30(  3)
 4. 81  Otepää                         Otepää SK       EST 02:42.42 
      1 Kristiine Aluvee               00:57.03[ 10]  
      2 Helen Parik                    00:38.54[  4]   01:35.57(  6)
      3 Maarja Maranik                 01:06.45[  5]   02:42.42(  4)
 5. 79  OK Põlva Kobras II             Kobras          EST 02:43.46 
      1 Sirli Aia                      00:42.16[  7]  
      2 Silja Olesk                    00:35.22[  3]   01:17.38(  4)
      3 Lumileid Hälvin                01:26.08[  6]   02:43.46(  5)
 6. 87  SRD - I                        SRD             EST 02:48.16 
      1 Kerda Timmusk                  00:42.08[  6]  
      2 Liina Vesilind                 01:14.07[  9]   01:56.15(  8)
      3 Alina Kramarenko               00:52.01[  4]   02:48.16(  6)
    80  OK Põlva Kobras III            Kobras          EST Tühist   
      1 Merilyn Asi                    00:51.19[  9]  
      2 Karoliina Sikkal               00:40.05[  5]   01:31.24(  5)
      3 Getter Matto                   Vale KP         Tühist
    78  OK Põlva Kobras I              Kobras          EST Tühist   
      1 Madli-Johanna Maidla           00:30.21[  3]  
      2 Marianne Möller                00:31.16[  1]   01:01.37(  1)
      3 Linda Puusalu                  Vale KP         Tühist
    88  SRD - II                       SRD             EST Katk     
      1 Sofia Paes                     00:42.46[  8]  
      2 Aleksandra Leesment            01:21.09[ 10]   02:03.55(  9)
      3 1 Reserv                       Ei start        Katk
    86  Hiiumaa OK                     HOK             EST Tühist   
      1 Karin Kallisma                 Vale KP        
      2 Meeli-Heli Lepna               00:47.18[  7]   Tühist
      3 Eliise Harjak                  Ei start        Tühist
    83  Peko II                        Peko            EST Katk     
      1 Doris Kudre                    00:35.15[  5]  
      2 Edith Pärnik                   Ei start        Katk
      3 Maria Leping                   Ei start        Katk
N18-20
1. 4100 m 16 KP ; 2. 4100 m 16 KP ; 3. 4100 m 16 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus  
 1. 93  JOKA                           JOKA            EST 01:56.22 
      1 Evely Kaasiku                  00:37.27[  2]  
      2 Kadi-Liis Minn                 00:44.35[  4]   01:22.02(  4)
      3 Sigrid Ruul                    00:34.20[  1]   01:56.22(  1)
 2. 94  Ilves 1                        Ilves           EST 02:00.33 
      1 Britta Panker                  00:38.17[  3]  
      2 Kaia Kivikas                   00:42.18[  2]   01:20.35(  3)
      3 Agnes Vask                     00:39.58[  2]   02:00.33(  2)
 3. 92  OK West                        West            EST 02:04.25 
      1 Katrin Vinkel                  00:35.54[  1]  
      2 Kristiina Vinkel               00:44.14[  3]   01:20.08(  2)
      3 Siiri Rist                     00:44.17[  4]   02:04.25(  3)
 4. 91  OK Põlva Kobras                Kobras          EST 02:14.01 
      1 Maris Palopääl                 00:46.59[  5]  
      2 Adele Puusalu                  00:46.11[  5]   01:33.10(  5)
      3 Triin Aedmäe                   00:40.51[  3]   02:14.01(  4)
 5. 90  Rakvere                        Rakv            EST 02:27.31 
      1 Jaana Olvet                    00:47.58[  6]  
      2 Teele Randman                  00:50.59[  7]   01:38.57(  6)
      3 Marta Olvet                    00:48.34[  5]   02:27.31(  5)
 6. 96  Orvand2                        Orvand          EST 02:57.07 
      1 Triinu Rooni                   00:40.30[  4]  
      2 Piibe Tammemäe                 00:37.43[  1]   01:18.13(  1)
      3 Marelle Sulg                   01:38.54[  6]   02:57.07(  6)
    95  Ilves 2                        Ilves           EST Katk     
      1 Nele Taba                      00:54.27[  7]  
      2 Triin Pohla                    00:47.09[  6]   01:41.36(  7)
      3 Hannula-Katrin Pandis          Ei start        Katk
N35-40
1. 4100 m 16 KP ; 2. 4100 m 16 KP ; 3. 4100 m 16 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus  
 1. 113 Saue Tammed N35                Tammed          EST 01:58.10 
      1 Kirti Rebane                   00:35.09[  1]  
      2 Mall Alev                      00:48.35[  2]   01:23.44(  1)
      3 Viivi-Anne Soots               00:34.26[  1]   01:58.10(  1)
 2. 112 Ilves                          Ilves           EST 02:09.37 
      1 Elo Saue                       00:37.31[  2]  
      2 Minija Pääslane                00:46.38[  1]   01:24.09(  2)
      3 Triin Vask                     00:45.28[  3]   02:09.37(  2)
 3. 114 Kape                           Kape            EST 02:32.21 
      1 Elin Ilves                     00:57.02[  5]  
      2 Ellen Lembra                   00:59.40[  5]   01:56.42(  4)
      3 Jana Kink                      00:35.39[  2]   02:32.21(  3)
 4. 111 OK West                        West            EST 02:42.41 
      1 Heidi Sild                     00:51.35[  3]  
      2 Anne-Ly Viikmaa                00:49.09[  3]   01:40.44(  3)
      3 Marika Pilt                    01:01.57[  4]   02:42.41(  4)
 5. 116 Hiiumaa OK                     HOK             EST 03:12.03 
      1 Helen Mast                     01:12.29[  6]  
      2 Anu Saue                       00:55.16[  4]   02:07.45(  6)
      3 Kersti Kristjuhan              01:04.18[  5]   03:12.03(  5)
    115 TON                            TON             EST Tühist   
      1 Triina-Britt Preden            00:56.39[  4]  
      2 Merike Paapson                 01:03.16[  6]   01:59.55(  5)
      3 Signe Raidmets                 Vale KP         Tühist
N45-50
1. 3700 m 12 KP ; 2. 3700 m 12 KP ; 3. 3700 m 12 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus  
 1. 118 KEK RSK I                      KEKRSK          EST 02:03.56 
      1 Marje Viirmann                 00:34.14[  1]  
      2 Tiina Talisoo                  00:46.15[  1]   01:20.29(  1)
      3 Gea Rennel                     00:43.27[  2]   02:03.56(  1)
 2. 121 OK Põlva Kobras                Kobras          EST 02:14.02 
      1 Marje Tobreluts                00:46.08[  3]  
      2 Reet Johanson                  00:47.02[  2]   01:33.10(  2)
      3 Saima Värton                   00:40.52[  1]   02:14.02(  2)
 3. 123 Orvand4                        Orvand          EST 02:25.27 
      1 Ene Sulg                       00:46.19[  4]  
      2 Eha Tolm                       00:48.03[  3]   01:34.22(  3)
      3 Ilme Roosi                     00:51.05[  3]   02:25.27(  3)
 4. 120 Ilves I                        Ilves           EST 02:48.45 
      1 Virve Einpaul                  00:48.50[  5]  
      2 Juta Ainelo                    01:02.50[  5]   01:51.40(  5)
      3 Vaike Tomann                   00:57.05[  4]   02:48.45(  4)
 5. 122 JOKA                           JOKA            EST 03:04.40 
      1 Siiri Poopuu                   00:45.36[  2]  
      2 Anu Pallon                     01:04.15[  6]   01:49.51(  4)
      3 Anne Metssalu                  01:14.49[  5]   03:04.40(  5)
 6. 119 KEK RSK II                     KEKRSK          EST 03:08.00 
      1 Kersti Mardiste                00:55.35[  6]  
      2 Koidu Laanemets                00:56.24[  4]   01:51.59(  6)
      3 Helve Luht                     01:16.01[  6]   03:08.00(  6)
N55+
1. 3000 m 14 KP ; 2. 3000 m 14 KP ; 3. 3000 m 14 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus  
 1. 129 TON                            TON             EST 02:16.40 
      1 Kiira Tarassova                00:40.21[  1]  
      2 Ilse Uus                       00:49.39[  2]   01:30.00(  1)
      3 Mare Niitsoo                   00:46.40[  3]   02:16.40(  1)
 2. 128 Saue Tammed N55                Tammed          EST 02:21.21 
      1 Maire Raid                     00:44.23[  2]  
      2 Virve Orav                     00:56.45[  3]   01:41.08(  3)
      3 Hille Tasa                     00:40.13[  1]   02:21.21(  2)
 3. 127 Ilves II                       Ilves           EST 02:31.44 
      1 Kaie Kivila                    00:53.16[  4]  
      2 Maie Abram                     00:47.39[  1]   01:40.55(  2)
      3 Ilona Vanaveski                00:50.49[  4]   02:31.44(  3)
 4. 126 Ilves                          Ilves           EST 02:49.00 
      1 Tiiu Kaasik                    00:57.51[  5]  
      2 Epp Kroon                      01:09.45[  4]   02:07.36(  5)
      3 Riina Kivikas                  00:41.24[  2]   02:49.00(  4)
 5. 125 KEK RSK                        KEKRSK          EST 03:03.55 
      1 Liis Lille                     00:51.05[  3]  
      2 Juta Virkepuu                  01:15.46[  5]   02:06.51(  4)
      3 Mare Aibast                    00:57.04[  5]   03:03.55(  5)
OK Vru Relay Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2009, www.tak-soft.com