24.10.2009 () |
Koht Nr Nimi Klubi Klass Tulemus Klassis
1. 1 Tõnis Juulik TÜASK M21 00:44.25 1.
2. 17 Andrus Lein Rakvere KJK ViKe M30 00:44.34 1.
3. 82 Priit Narusk EKJ SK / Võru Biathl M30 00:44.48 2.
4. 79 Ivar Ivanov KJK Lõunalõvi M21 00:44.53 2.
5. 91 Margus Koor KJK Lõunalõvi M30 00:48.04 3.
6. 14 Andi Linn VAK Staier M30 00:48.42 4.
7. 89 Olav Paris VAK Staier M30 00:48.50 5.
8. 24 Kajar Tilga Puka M40 00:50.39 1.
9. 36 Henri Ojaperv Vastseliina SPKL M16 00:52.09 1.
10. 15 Mikk Laur Võru M21 00:52.11 3.
11. 16 Urmas Ervin Rakvere M40 00:52.35 2.
12. 60 Mart Einasto M40 00:52.37 3.
13. 44 Janek Truu Tartu Sukl M30 00:53.30 6.
14. 74 Mario Oha Võru Suusaklubi M18 00:53.45 1.
15. 72 Matis Kivila Võru Suusaklubi M18 00:53.56 2.
16. 95 Märt Kuus VKG M30 00:54.04 7.
17. 38 Timo Truu Vastseliina SPKL M14 00:54.07 1.
18. 47 Tauno Mölder Haanja Suusaklubi M21 00:54.14 4.
19. 75 Asko Saarepuu Võru Suusaklubi M21 00:54.33 5.
20. 78 Peep Joonas Private Project M40 00:54.51 4.
21. 10 Margus Rein JK Hermes M50 00:55.02 1.
22. 58 Raiko Kiudmaa Võrumaa M21 00:55.08 6.
23. 39 Tarvi Sikk Vastseliina SPKL M14 00:55.22 2.
24. 6 Andres Muuk-Adrat Tartu M21 00:55.34 7.
25. 73 Thomas Kuus Võru Suusaklubi M14 00:55.47 3.
26. 13 Kaja Vals VAK Staier N40 00:55.49 1.
27. 37 Kermo Sikk Vastseliina SPKL M16 00:58.34 2.
28. 92 Raino Reiska Võru Suusaklubi M18 00:59.11 3.
29. 76 Toni Nurmeots Võru Suusaklubi M14 00:59.32 4.
30. 94 Tiit Pruuli OÜ Aigren M30 01:00.43 8.
31. 22 Kadri Treffner Kõlleste spordiklubi N21 01:00.49 1.
32. 90 Tarvi Mändik M30 01:00.50 9.
33. 63 Hillar Irves Ekstreempark M40 01:00.58 5.
34. 29 Leho Laidver Antsla vald M40 01:01.16 6.
35. 88 Tarvo Mens Põltsamaa M40 01:01.43 7.
36. 18 Tanel Papp OK Võru M14 01:02.14 5.
37. 84 Inge Joonas Võru N30 01:02.23 1.
38. 27 Urmas Voitka M40 01:02.57 8.
39. 25 Aare Kiik Lämte Suusaklubi M50 01:03.02 2.
40. 61 Monika Irves Ekstreempark N30 01:03.23 2.
41. 12 Peeter Kirpu JK Hermes M50 01:03.30 3.
42. 46 Aili Sarik Haanja Suusaklubi N40 01:03.43 2.
43. 93 Toomas Kibena OÜ Aigren M40 01:03.58 9.
44. 56 Georg Kõlli OK Võru M16 01:05.06 3.
45. 4 Avely Allas Võru Biathlon N16 01:05.10 1.
46. 21 Heiki Prants Võru Suusaklubi M40 01:05.20 10.
47. 54 Erki Kinsiver Võru M21 01:05.47 8.
48. 49 Kady Sarik Haanja Suusaklubi N16 01:05.57 2.
49. 59 Ruth Kalda N40 01:06.04 3.
50. 31 Keiu Künnapuu Võru N21 01:06.17 2.
51. 20 Toomas Meldre Ekstreempark M30 01:08.19 10.
52. 19 Boris Meldre Võru M30 01:08.20 11.
53. 35 Jaan Võsu M40 01:08.46 11.
54. 30 Kadri Parts Haanja Suusaklubi N30 01:09.19 3.
55. 5 Keven Mekk OK Võru M14 01:09.23 6.
56. 28 Pille Hinn Parksepa KK N18 01:09.28 1.
57. 55 Mattias Oja Võru Suusakool M18 01:09.58 4.
58. 7 Terje Luik Tartu N21 01:10.00 3.
59. 2 Erle Jõgi Kõrgepalu N21 01:11.27 4.
60. 32 Kerttu Künnapuu Võru N21 01:11.39 5.
61. 53 Renee Nurm M30 01:12.11 12.
62. 69 Margo Martin M21 01:12.34 9.
63. 83 Laura Joonas OK Võru N16 01:12.56 3.
64. 87 Silver Rauk KJK Otsa M21 01:12.57 10.
65. 51 Sairos Hõrak Elioni Spordiklubi M40 01:13.06 12.
66. 62 Meriliin Irves Ekstreempark N14 01:13.08 1.
67. 64 Mariliis Aasa Võru Suusaklubi N16 01:13.37 4.
68. 52 Berta Mürk SK Parksepa N18 01:13.38 2.
68. 26 Regina Oja Võru Suusaklubi N14 01:13.38 2.
70. 81 Sander Haukamägi KJK Otsa M21 01:14.08 11.
71. 50 Leili Teeväli Tartu N60 01:15.13 1.
72. 3 Reelika Jäädmaa Kõrgepalu N30 01:16.18 4.
73. 85 Kaire Uiboleht Võru N30 01:16.26 5.
74. 71 Elina Pähn N21 01:17.15 6.
75. 9 Jaan Vehlmann JK Hermes M60 01:17.25 1.
76. 33 Hardi Suurpere Võru M30 01:17.57 13.
77. 23 Helju Rakaselg Võru N50 01:18.47 1.
78. 11 Lembit Õunlo JK Hermes M60 01:19.03 2.
79. 86 Markus Konsap OK Võru M14 01:22.20 7.
80. 66 Kristine Ivask Haanja N21 01:23.21 7.
81. 68 Kristjan Küngas OK Võru M14 01:23.40 8.
82. 70 Margot Pähn N21 01:25.30 8.
83. 57 Rauno Marks Võru I PK M16 01:28.13 4.
84. 43 Kati Pihu Tartu N30 01:31.39 6.
85. 67 Kristo Ivask Haanja M21 01:36.02 12.
86. 80 Rauno Kaiv OK Võru M18 01:36.12 5.
87. 8 Eero Mõttus M30 01:36.30 14.
88. 77 Mart Usin VKG M21 01:51.19 13.
34 Tõnis Juurik Tartu M21 Ei start
42 Janek Jõgis Põlva M30 Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Klass Tulemus Klassis
1. 113 Mari-Liis Mõttus Võru Suusaklubi N12 00:15.43 1.
2. 115 Martin Lõiv Viljandi M12 00:16.13 1.
3. 101 Jakob Udras Võru vald M12 00:16.35 2.
4. 110 Maikel Konsap OK Võru M12 00:16.39 3.
5. 105 Kristiina Himma Haanja Suusaklubi N12 00:16.44 2.
6. 102 Stine-Lise Truu Tartu Sukl N12 00:17.37 3.
7. 103 Kairi Hein Haanja Suusaklubi N12 00:17.38 4.
8. 108 Roomet Parv M12 00:18.15 4.
9. 104 Mihkel Parts Haanja Suusaklubi M12 00:19.01 5.
10. 117 Taavi Perv Osula PK M12 00:19.12 6.
11. 116 Joosep Perv M12 00:19.26 7.
12. 109 Aleks Neering Audentes M12 00:22.48 8.
13. 114 Mona Vahtra OK Võru N12 00:22.54 5.
14. 118 Annemari Bendi VKG N12 00:23.40 6.
15. 106 Greete Fluss OK Võru N12 00:25.07 7.
16. 107 Andreas Fluss Võru M12 00:25.09 9.
17. 112 Heleri Karmen Hõrrak Anija vald N12 00:29.16 8.
18. 111 Herman Karol Hõrrak Anija vald M12 00:29.24 10.
OK Võru