2010 a Eesti meistrivõistlused orienteerumise lühirajal 15.05.2010
Lühirada
15.05.2010 Kantsi (T.Kotov & S.Sild)
M14  M16  M18  M20  M21  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70  M75 
N14  N16  N18  N20  N21  N35  N40  N45  N50  N55  N60  N65  N70 

M14
1920m 5KP
Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Viitaeg     
   1.   108 Topi Syrjäläinen               Orvand               00:12.12   00:12.12  
   2.    93 Janek Piirisild                Võru                 00:17.40      +5:28  
   3.   116 Martin Sulg                    JOKA                 00:17.59      +5:47  
   4.    89 Rimmo Rõõm                     Ilves                00:18.42      +6:30  
   5.    99 Veiko Vinkel                   West                 00:18.48      +6:36  
   6.   107 Holger Post                    Koop                 00:19.01      +6:49  
   7.    97 Vadim Shved                    SRD                  00:19.02      +6:50  
   8.   109 Karl Martin Alnek              Ilves                00:20.38      +8:26  
   9.    88 Andreas Aadli                  Tammed               00:23.02     +10:50  
  10.   112 Rando Marrandi                 JOKA                 00:23.10     +10:58  
  11.    83 Gregor Soodla                  Ilves                00:24.06     +11:54  
  12.    86 Tõnis-Torm Nöps                Ilves                00:24.26     +12:14  
  13.   102 Kaarel Vesilind                SRD                  00:26.36     +14:24  
  14.   110 Margus Isaak                   Võru                 00:32.58     +20:46  
  15.    80 Tauri Samodelkin               Võru                 00:34.10     +21:58  
  16.    87 Tomi-Andre Piirmets            West                 00:34.31     +22:19  
  17.   103 Karl August Ruusalepp          Ilves                00:35.13     +23:01  
  18.    98 Kristo Sirk                    Kobras/Põlva SK      00:38.33     +26:21  
  19.    95 Kaarel Hendrik Zernant         Ilves                00:38.45     +26:33  
  20.   101 Mauno Kapten                   Peko                 00:41.09     +28:57  
  21.   115 Andres Rõõm                    Ilves                00:41.11     +28:59  
  22.    94 Kristofer Pluumu               Kobras/Põlva SK      00:41.35     +29:23  
  23.    91 Maikel Konsap                  Võru                 00:43.30     +31:18  
  24.    96 Siim Helmoja                   Kobras/Põlva SK      00:44.52     +32:40  
  25.    82 Villu Serv                     Kobras/Põlva SK      00:47.27     +35:15  
  26.   100 Keven Mekk                     Võru                 00:47.47     +35:35  
  27.   105 Karl Edgar Raudsep             Võru                 00:48.20     +36:08  
  28.    90 Markus Harald Pais             West                 00:49.56     +37:44  
  29.   111 Märten Henrik Pais             West                 00:57.05     +44:53  
        114 Tõnis Toom                     JOKA                 Vale KP              
        113 Vootele Jagomägi               Ilves                Vale KP              
         84 Erki Salla                     JOKA                 Vale KP              
         81 Karel-Sander Kljuzin           Peko                 Ei start             
         85 Magnar Alev                    Pühajärve            Ei start             
        104 Karl Järva                     JOKA                 Ei start             
         92 Kevin Hallop                   Peko                 Ei start             
        106 Jaspar Jõesalu                 Peko                 Ei start             
M16
2500m 7KP
Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Viitaeg     
   1.   129 Tõnis Laugesaar                Rakv                 00:17.35   00:17.35  
   2.   132 Kevin Koskinen                 Võru                 00:21.41      +4:06  
   3.   118 Kristjan-Martin Kirjanen       TAOK                 00:21.47      +4:12  
   4.   124 Arttu Syrjäläinen              Orvand               00:22.39      +5:04  
   5.   131 Raid Vellerind                                      00:24.15      +6:40  
   6.   140 Tanel Papp                     Võru                 00:24.16      +6:41  
   7.   130 Oliver Jõgeva                  Kobras/Põlva SK      00:26.37      +9:02  
   8.   121 Deniss Shved                   SRD                  00:28.08     +10:33  
   9.   139 Mihkel Tarve                   Kobras               00:28.28     +10:53  
  10.   135 Kaspar Nummert                 Kape                 00:29.04     +11:29  
  11.   136 Georg Kõlli                    Võru                 00:30.28     +12:53  
  12.   126 Reigo Teervalt                 Peko                 00:34.37     +17:02  
  13.   123 Martin Zvirblis                Kobras/Põlva SK      00:36.02     +18:27  
  14.   119 Joosep Hiielaan                Võru                 00:37.45     +20:10  
  15.   128 Heiki Rein Kiisler                                  00:39.01     +21:26  
  16.   138 Anti Sõukand                   Võru                 00:40.05     +22:30  
  17.   120 Andres Saal                    Otepää               00:43.06     +25:31  
  18.   122 Rait Ernits                    Võru                 00:46.05     +28:30  
  19.   127 Mattias Blehner                West                 00:49.31     +31:56  
  20.   137 Matis Kalm                     Ilves                00:51.49     +34:14  
  21.   125 Markus Konsap                  Võru                 00:57.39     +40:04  
        133 Ergo Kukk                      Ilves                Ei start             
        134 Sander Lembra                  Võru                 Ei start             
M18
2900m 10KP
Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Viitaeg     
   1.   156 Rene Post                      Kobras/Põlva SK      00:19.23   00:19.23  
   2.   145 Martin Ling                    Lehola               00:19.32      +0:09  
   3.   154 Aleksandr Shved                SRD                  00:19.41      +0:18  
   4.   146 Uku-Laur Tali                  KEKRSK               00:20.45      +1:22  
   5.   164 Kaspar Karjus                  Võru                 00:23.40      +4:17  
   6.   160 Kalev Ermits                   Võru                 00:23.48      +4:25  
   7.   162 Jüri Joonas                    Võru                 00:24.10      +4:47  
   8.   163 Sergei Rjabõshkin              SRD                  00:24.27      +5:04  
   9.   157 Marcus Niin                                         00:25.20      +5:57  
  10.   148 Taaniel Tooming                Kobras/Põlva SK      00:25.35      +6:12  
  11.   152 Taavi Kalle Kiisler            KEKRSK               00:25.42      +6:19  
  12.   151 Lauri Lainemäe                 JOKA                 00:25.48      +6:25  
  13.   161 Björn Panker                   Ilves                00:27.17      +7:54  
  14.   153 Olavi Allase                   JOKA                 00:28.34      +9:11  
  15.   150 Rasmus Sotnik                  Otepää               00:28.36      +9:13  
  16.   155 Jorma Valge                    JOKA                 00:30.25     +11:02  
  17.   149 Harri Lainemäe                 JOKA                 00:31.47     +12:24  
  18.   159 Rainer Parve                   Peko                 00:36.37     +17:14  
  19.   158 Henri Oru                      Võru                 00:37.35     +18:12  
  20.   144 Kristjan Linnus                Peko                 00:37.54     +18:31  
  21.   142 Vaiko Vare                     West                 00:40.21     +20:58  
  22.   147 Martin Liidlein                JOKA                 00:45.36     +26:13  
        143 Antti Siima                    Kobras/Põlva SK      Ei start             
M20
4290m 11KP
Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Viitaeg     
   1.   184 Lauri Sild                     Võru                 00:24.05   00:24.05  
   2.   183 Kenny Kivikas                  Ilves                00:26.12      +2:07  
   3.   176 Raido Mitt                     Kobras/Põlva SK      00:28.31      +4:26  
   4.   174 Tauno Tiirats                  Ilves                00:29.33      +5:28  
   4.   170 Jonatan Karjus                 Võru                 00:29.33      +5:28  
   6.   181 Ats Sõnajalg                   KEKRSK               00:33.18      +9:13  
   7.   179 Ott-Kaarel Kalm                Ilves                00:33.50      +9:45  
   8.   169 Marten Vunukainen              Kobras/Põlva SK      00:36.22     +12:17  
   9.   166 Alar Kume                      Võru                 00:36.32     +12:27  
  10.   177 Marek Karm                     KEKRSK               00:37.35     +13:30  
  11.   172 Sander Linnus                  Peko                 00:38.24     +14:19  
  12.   173 Raul Reiljan                   Võru                 00:40.14     +16:09  
  13.   168 Rauno Kaiv                     Võru                 00:41.43     +17:38  
  14.   167 Erki Pellja                    JOKA                 00:43.59     +19:54  
  15.   180 Hendri Parrol                  West                 00:45.59     +21:54  
  16.   175 Artur Nevinski                 Võru                 00:50.29     +26:24  
  17.   182 Henry Olde                     West                 00:52.25     +28:20  
  18.   178 Kristjan Pahk                  West                 01:00.03     +35:58  
        171 Heiki Saal                     Otepää               Ei start             
M21
5190m 15KP
Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Viitaeg     
   1.    44 Markus Puusepp                 Võru                 00:29.28   00:29.28  
   2.    34 Olle Kärner                    EKJ SK               00:29.51      +0:23  
   3.    39 Sander Vaher                   EKJ SK               00:30.02      +0:34  
   4.    36 Timo Sild                      Võru                 00:30.04      +0:36  
   5.    45 Marek Nõmm                     EKJ SK               00:30.19      +0:51  
   6.    37 Peeter Pihl                    Tammed               00:30.28      +1:00  
   7.    25 Johannes Pohjala               Orvand               00:30.50      +1:22  
   8.    35 Kristo Heinmann                Ilves                00:30.51      +1:23  
   9.    40 Erkki Aadli                    Tammed               00:31.08      +1:40  
  10.    43 Andreas Kraas                  EKJ SK               00:31.11      +1:43  
  11.    27 Jürgen Einpaul                 Tammed               00:32.27      +2:59  
  12.    41 Rain Eensaar                   EKJ SK               00:34.14      +4:46  
  13.    42 Lauri Tammemäe                 Orvand               00:34.59      +5:31  
  14.    26 Tarvo Klaasimäe                OK Ilves             00:35.37      +6:09  
  15.    20 Jaagup Truusalu                Võru                 00:35.39      +6:11  
  16.    15 Mattias Rennel                 KEKRSK               00:36.11      +6:43  
  17.    22 Alar Abram                     Ilves                00:36.59      +7:31  
  18.    30 Mati Tiit                      Ilves                00:38.00      +8:32  
  19.    18 Tõnis Uiboupin                 Võru                 00:38.21      +8:53  
  20.    31 Lauri Malsroos                 Tammed               00:40.43     +11:15  
  21.    32 Ott Rakkaselg                  HOK                  00:41.53     +12:25  
  22.    13 Mikk Tali                      KEKRSK               00:42.50     +13:22  
  23.    38 Kristjan Trossmann             JOKA                 00:42.55     +13:27  
  24.    23 Jaan Tarmak                    JOKA                 00:43.14     +13:46  
  25.     7 Priit Randman                  Rakv                 00:43.32     +14:04  
  26.    14 Tiit Toomas                    Peko                 00:44.32     +15:04  
  27.    29 Taavi Kala                     Tammed               00:44.46     +15:18  
  28.    19 Sven Oras                      Ilves                00:45.02     +15:34  
  29.    10 Dag Ainsoo                     LUS                  00:45.27     +15:59  
  30.    24 Even Toomas                    Peko                 00:45.46     +16:18  
  31.     4 Kaur Kase                      Võru                 00:47.24     +17:56  
  32.    21 Kaarel Kallas                  Lehola               00:47.59     +18:31  
  33.     5 Erki Kriks                     LSF PT               00:48.02     +18:34  
  34.    16 Allan Roosimägi                Jõhvikas             00:51.17     +21:49  
  35.     8 Tarmo Kuub                     LSF PT               00:52.51     +23:23  
  36.     3 Märt Kivila                    ilves                00:53.20     +23:52  
  37.    12 Mihkel Nummert                 Kape                 00:58.51     +29:23  
  38.    28 Ragnar Ilp                                          01:27.08     +57:40  
         17 Timmo Tammemäe                 Orvand               Vale KP              
          9 Jürjo Lokk                     OKH                  Ei start             
          6 Daniel Vasser                                       Ei start             
         11 Tiit Poopuu                    JOKA                 Ei start             
         33 Risto Kiilberg                 Tammed               Ei start             
M35
3940m 11KP
Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Viitaeg     
   1.   187 Dmitri Shved                   SRD                  00:30.12   00:30.12  
   2.   201 Margus Klementsov              Mercury              00:31.25      +1:13  
   3.   198 Randy Korb                     Peko                 00:31.43      +1:31  
   4.   200 Paavo Rõigas                   Peko                 00:32.20      +2:08  
   5.   191 Peep Otstavel                  LSF PT               00:32.32      +2:20  
   6.   197 Danilo Piht                    Mercury              00:32.56      +2:44  
   7.   189 Aivar Leht                     Okas                 00:35.06      +4:54  
   8.   192 Meelis Mälter                  KEKRSK               00:35.46      +5:34  
   9.   190 Tarmo Klaar                    Ilves                00:35.51      +5:39  
  10.   193 Olavi Loo                      West                 00:36.31      +6:19  
  11.   188 Arthur Raichmann               LSF PT               00:39.02      +8:50  
  12.   186 Rünno Sulg                     LSF PT               00:41.01     +10:49  
  13.   195 Tarmo Pöör                     Mercury              00:41.12     +11:00  
  14.   196 Rait Lille                     KEKRSK               00:41.56     +11:44  
  15.   199 Viljar Vainola                 Mercury              00:44.41     +14:29  
  16.   194 Ain Fjodorov                   Otepää               00:44.51     +14:39  
M40
3500m 9KP
Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Viitaeg     
   1.   206 Inno Ling                      Lehola               00:23.03   00:23.03  
   2.   211 Ville Vinkel                   West                 00:25.08      +2:05  
   3.   222 Meelis Zimmermann              Kape                 00:25.59      +2:56  
   4.   205 Raul Kudre                     Peko                 00:26.48      +3:45  
   5.   204 Priit Pääslane                 Ilves                00:27.19      +4:16  
   6.   203 Tenno Alamaa                   Orvand               00:27.33      +4:30  
   7.   207 Raul Hindov                    TON                  00:30.06      +7:03  
   8.   217 Raivo Reiman                   MARU                 00:30.54      +7:51  
   9.   216 Guntis Arnicans                Kape                 00:31.28      +8:25  
  10.   221 Andres Karilaid                Mercury              00:32.36      +9:33  
  11.   223 Priit Överus                   Mercury              00:34.01     +10:58  
  12.   208 Janne Syrjäläinen              Orvand               00:35.00     +11:57  
  13.   219 Raivo Erik                     Rae                  00:35.01     +11:58  
  14.   213 Kaido Nurja                    MARU                 00:35.02     +11:59  
  15.   210 Taivo Tali                     KEKRSK               00:35.39     +12:36  
  16.   212 Aivar Sarap                    Sportnet             00:35.54     +12:51  
  17.   215 Rein Zaitsev                   Peko                 00:37.06     +14:03  
  18.   218 Andy Karjus                    Võru                 00:37.35     +14:32  
  19.   209 Jaan Olvet                     Rakv                 00:41.35     +18:32  
        214 Armo Hiie                      Kape                 Ei start             
        220 Lauri Lahtmäe                  Kape                 Ei start             
M45
3080m 7KP
Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Viitaeg     
   1.   225 Toomas Mast                    HOK                  00:22.41   00:22.41  
   2.   235 Leho Haldna                    Võru                 00:26.08      +3:27  
   3.   246 Tõnu Tänav                     Rae                  00:26.30      +3:49  
   4.   244 Tõnis Haldna                   Rae                  00:27.01      +4:20  
   5.   232 Urmas Sulaoja                  Jõhvikas             00:27.09      +4:28  
   6.   233 Andres Laas                    HOK                  00:27.59      +5:18  
   7.   240 Jüri Pärnik                    Peko                 00:28.10      +5:29  
   8.   248 Veiko Pak                      Rae                  00:28.33      +5:52  
   9.   241 Toomas Tarve                   Kobras               00:29.24      +6:43  
  10.   243 Einar Raudkepp                 Peko                 00:29.54      +7:13  
  11.   237 Antti Roose                    -                    00:29.57      +7:16  
  12.   230 Einar Luup                                          00:30.50      +8:09  
  13.   234 Aleksander Pritsik             Rakv                 00:30.51      +8:10  
  14.   242 Kalju Tammeveski               HOK                  00:31.20      +8:39  
  15.   239 Raivo Panker                   MARU                 00:31.30      +8:49  
  16.   245 Urmas Laev                     Mercury              00:31.37      +8:56  
  17.   238 Toomas Teekel                  West                 00:31.45      +9:04  
  18.   228 Aivar Meindok                  LSF PT               00:32.37      +9:56  
  19.   224 Ülo Viru                       Orvand               00:34.27     +11:46  
  20.   227 Lauri Leppik                   TAOK                 00:36.06     +13:25  
  21.   231 Uve Nummert                    Kape                 00:41.28     +18:47  
  22.   226 Margus Jaanus                  Koop                 00:42.43     +20:02  
        236 Tõnu Ilves                     Kape                 Ei start             
        229 Are Leesik                     Peko                 Ei start             
M50
3080m 7KP
Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Viitaeg     
   1.   265 Eduard Pukkonen                KEKRSK               00:23.02   00:23.02  
   2.   267 Maido Kaljur                   KEKRSK               00:23.13      +0:11  
   3.   263 Mati Preitof                   KEKRSK               00:26.25      +3:23  
   4.   258 Urmas Tammemäe                 Orvand               00:26.29      +3:27  
   5.   261 Toivo Toomas                   Peko                 00:26.42      +3:40  
   5.   252 Kaljo Julge                    Kape                 00:26.42      +3:40  
   7.   262 Raul Laas                      JOKA                 00:26.54      +3:52  
   8.   250 Tiit Tali                      Ilves                00:27.06      +4:04  
   9.   259 Jaanus Reha                    Koop                 00:27.10      +4:08  
  10.   253 Ando Post                      Koop                 00:28.02      +5:00  
  11.   266 Paul Poopuu                    JOKA                 00:29.36      +6:34  
  12.   256 Raul Olesk                     Kobras               00:30.57      +7:55  
  13.   255 Jaak Jaagus                    Saku                 00:33.26     +10:24  
  14.   251 Rein Rooni                     Orvand               00:33.48     +10:46  
  15.   257 Tauno Piirikivi                RAE ROK              00:34.12     +11:10  
  16.   264 Kalmer Keevend                 JOKA                 00:36.21     +13:19  
  17.   260 Andres Minn                    JOKA                 00:38.46     +15:44  
  18.   254 Tõnu Loog                      Kobras               00:40.26     +17:24  
M55
3040m 9KP
Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Viitaeg     
   1.   271 Udo Lüüs                       Ilves                00:29.30   00:29.30  
   2.   277 Heini Tammik                   Kape                 00:31.44      +2:14  
   3.   274 Riho Männi                     Lehola               00:31.52      +2:22  
   4.   269 Anti Parik                     Otepää SK            00:33.09      +3:39  
   5.   275 Jüri Rokko                                          00:34.26      +4:56  
   6.   278 Rein Kriks                     Rakv                 00:35.40      +6:10  
   7.   273 Lembit Nöps                    Ilves                00:40.09     +10:39  
   8.   270 Mati Pilt                      West                 00:41.31     +12:01  
   9.   276 Sulev Tuude                    West                 00:42.01     +12:31  
  10.   272 Aimur Raudsepp                 JOKA                 00:46.08     +16:38  
  11.   279 Tiit Ploompuu                  Hooler               01:13.50     +44:20  
M60
3040m 9KP
Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Viitaeg     
   1.   293 Koit Paasma                    Lehola               00:28.18   00:28.18  
   2.   281 Rein Unt                       TON                  00:28.38      +0:20  
   3.   292 Avo Veermäe                    Ilves                00:28.41      +0:23  
   4.   286 Tiit Tatter                    TON                  00:28.49      +0:31  
   5.   285 Arvo Kivikas                   Ilves                00:33.13      +4:55  
   6.   284 Rein Prank                     Kape                 00:34.36      +6:18  
   7.   282 Kalle Nelk                     Tammed               00:34.45      +6:27  
   8.   287 Jüri Leesmäe                   West                 00:39.35     +11:17  
   9.   294 Ilmar Kirjanen                 TAOK                 00:43.38     +15:20  
  10.   289 Mati Kallemets                 Okas                 00:48.00     +19:42  
        288 Agu Koppa                                           Vale KP              
        290 Jüri Tarmak                    TON                  Vale KP              
        283 Tõnu Nurm                      Kobras               Ei start             
        291 Rafael Gordon                  West                 Ei start             
M65
2510m 7KP
Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Viitaeg     
   1.   306 Mihkel Mälter                  KEKRSK               00:24.43   00:24.43  
   2.   303 Georg Sooberg                  Võru                 00:29.45      +5:02  
   3.   301 Elmo Pärna                     Lehola               00:31.16      +6:33  
   4.   296 Ants Tamm                                           00:31.27      +6:44  
   5.   299 Kalju Tilk                     Orion                00:33.32      +8:49  
   6.   298 Aarne Mardiste                 KEKRSK               00:36.19     +11:36  
   7.   297 Riho Kilp                      Tammed               00:39.51     +15:08  
   8.   302 Lembit Vassil                  Ilves                00:44.11     +19:28  
   9.   300 Rein Raid                      Kape                 00:48.24     +23:41  
        305 Mati Poom                      TON                  Vale KP              
        304 Nikolai Kuha                   Kape                 Vale KP              
M70
2510m 7KP
Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Viitaeg     
   1.   309 Mihhail Taivere                Kape                 00:30.25   00:30.25  
   2.   311 Jaan Orav                      TON                  00:31.44      +1:19  
   3.   312 Heino Mardiste                 Kape                 00:32.22      +1:57  
   4.   310 Tõnu Raid                      Tammed               00:36.16      +5:51  
   5.   313 Heino Peeterson                West                 00:49.14     +18:49  
   6.   314 Endel Remmet                   Kape                 00:50.47     +20:22  
   7.   308 Kaarel Koitmets                Jõhvikas             01:23.47     +53:22  
   8.   315 Valju Tali                     KEKRSK               01:27.50     +57:25  
M75
1970m 6KP
Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Viitaeg     
   1.   321 Feliks Kipper                  Orion                00:30.45   00:30.45  
   2.   319 Arne Kivistik                  Kape                 00:32.56      +2:11  
   3.   320 Karl Valgepea                  West                 00:41.41     +10:56  
   4.   317 Heino Heinloo                  Tammed               00:51.05     +20:20  
   5.   322 Osvald Mõttus                  Lehola               01:02.34     +31:49  
   6.   318 Edgar Tammik                   Orion                01:33.50     +63:05  
N14
1810m 4KP
Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Viitaeg     
   1.   327 Marianne Haug                  Võru                 00:18.23   00:18.23  
   2.   330 Alina Kramarenko               SRD                  00:22.12      +3:49  
   3.   337 Liina Vesilind                 SRD                  00:23.26      +5:03  
   4.   332 Kristel Sibul                  Kobras/Põlva SK      00:23.38      +5:15  
   5.   329 Doris Kudre                    Peko                 00:24.00      +5:37  
   6.   339 Ragne Reiman                   MARU                 00:28.22      +9:59  
   7.   331 Marie Tammemäe                 Orvand               00:29.11     +10:48  
   8.   341 Getter Matto                   Kobras/Põlva SK      00:32.43     +14:20  
   9.   334 Liis Toomas                    Peko                 00:32.46     +14:23  
  10.   323 Johanna Maria Karjus           Võru                 00:33.29     +15:06  
  11.   340 Kristiina Soe                  Ju-Pe                00:34.48     +16:25  
  12.   333 Aleksandra Leesment            SRD                  00:36.46     +18:23  
  13.   328 Kirke Timmusk                  SRD                  00:37.57     +19:34  
  14.   338 Emily Raudkepp                 Peko                 00:41.42     +23:19  
  15.   324 Silvia Luup                    Võru                 00:42.15     +23:52  
  16.   335 Kadrian Possul                 Otepää               00:45.45     +27:22  
  17.   326 Ksenija Shved                  SRD                  00:59.52     +41:29  
        336 Kristel Kõivo                  Peko                 Vale KP              
        325 Eneli Maranik                  Kape                 Ei start             
N16
2200m 7KP
Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Viitaeg     
   1.   344 Madli-Johanna Maidla           Kobras/Põlva SK      00:23.25   00:23.25  
   2.   349 Kerda Timmusk                  SRD                  00:24.06      +0:41  
   3.   351 Laura Joonas                   Võru                 00:24.36      +1:11  
   4.   355 Jaana Olvet                    Rakv                 00:25.51      +2:26  
   5.   354 Triinu Rooni                   Orvand               00:26.49      +3:24  
   6.   348 Margret Zimmermann             Kape                 00:26.57      +3:32  
   7.   356 Lumileid Hälvin                Kobras/Põlva SK      00:29.46      +6:21  
   8.   357 Sirli Aia                      Kobras               00:33.20      +9:55  
   9.   353 Maret Lind                     Kape                 00:35.36     +12:11  
  10.   345 Helen Parik                    Otepää SK            00:39.12     +15:47  
  11.   343 Elis Haavasalu                 Käbi                 01:01.24     +37:59  
  12.   347 Regina Helena Lõpp-Elmeste     West                 01:03.28     +40:03  
  13.   350 Triine Viirmann                KEKRSK               01:21.08     +57:43  
  14.   358 Grethe-Johanna Ploompuu        KEKRSK               01:37.17     +73:52  
        346 Karoliina Sikkal               Kobras               Vale KP              
N18
2780m 8KP
Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Viitaeg     
   1.   362 Kaisa Raudkepp                 Peko                 00:27.16   00:27.16  
   2.   364 Evely Kaasiku                  JOKA                 00:27.52      +0:36  
   3.   369 Marili Zimmermann              Kape                 00:28.31      +1:15  
   4.   372 Ilze Bu?a                      Võru                 00:31.59      +4:43  
   5.   367 Kerstin Uiboupin               Võru                 00:32.39      +5:23  
   6.   455 Teele Randman                  Rakv                 00:32.46      +5:30  
   7.   366 Kaia Kivikas                   Ilves                00:33.49      +6:33  
   8.   365 Siiri Rist                     West                 00:35.07      +7:51  
   9.   371 Marianne Möller                Kobras/Põlva SK      00:35.17      +8:01  
  10.   360 Marta Olvet                    Rakv                 00:36.51      +9:35  
  11.   361 Linda Puusalu                  Kobras/Põlva SK      00:40.21     +13:05  
  12.   363 Kristiina Vinkel               West                 00:41.06     +13:50  
  13.   368 Kärt Kürsa                     Kobras/Põlva SK      00:51.48     +24:32  
  14.   370 Kätlin Kalve                   Käbi                 00:56.20     +29:04  
  15.   359 Piret Pärnik                   Peko                 00:57.49     +30:33  
N20
3060m 10KP
Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Viitaeg     
   1.   382 Piibe Tammemäe                 Orvand               00:26.01   00:26.01  
   2.   377 Katrin Vinkel                  West                 00:30.17      +4:16  
   3.   381 Hannula-Katrin Pandis          Ilves                00:31.10      +5:09  
   4.   378 Triin Aedmäe                   Kobras               00:31.55      +5:54  
   5.   383 Sigrid Ruul                    JOKA                 00:32.39      +6:38  
   6.   375 Adele Puusalu                  Kobras               00:36.23     +10:22  
   7.   379 Britta Panker                  Ilves                00:37.36     +11:35  
   8.   376 Kadi-Liis Minn                 JOKA                 00:40.00     +13:59  
   9.   374 Dace Bu?a                      Võru                 00:42.41     +16:40  
        380 Liina Sinijärv                 KEKRSK               Vale KP              
N21
3840m 11KP
Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Viitaeg     
   1.    78 Merike Vanjuk                  Kape                 00:27.57   00:27.57  
   2.    77 Kirti Rebane                   Tammed               00:30.00      +2:03  
   3.    76 Maret Vaher                    Kobras               00:31.40      +3:43  
   4.    79 Annika Rihma                   Kobras               00:32.14      +4:17  
   5.    67 Tiina Laas                     HOK                  00:34.03      +6:06  
   6.    62 Kati Rooni                     Orvand               00:34.14      +6:17  
   7.    70 Helena Heinväli                Kobras               00:34.59      +7:02  
   8.    64 Mariann Sulg                   Orvand               00:36.23      +8:26  
   9.    61 Eva-Maria Ehala                Rae                  00:39.04     +11:07  
  10.    55 Ly Trei                        Kobras               00:39.48     +11:51  
  11.    57 Eleri Hirv                     Võru                 00:40.03     +12:06  
  12.    69 Karmen Alnek                   Võru                 00:41.03     +13:06  
  13.    54 Kadri Limberg                  LSF PT               00:41.59     +14:02  
  14.    60 Marilin Sulg                   Orvand               00:42.07     +14:10  
  15.    63 Annika Toit                    Juku-Peedu           00:45.04     +17:07  
  16.    53 Nele Taba                      Ilves                00:46.43     +18:46  
  17.    58 Ingrid Vehlmann                Mercury              00:47.00     +19:03  
  18.    72 Merike Haugas                  West                 00:47.16     +19:19  
  19.    71 Liina Haldna                   Rae                  00:50.08     +22:11  
  20.    66 Kristi Alnek                   Võru                 00:56.51     +28:54  
  21.    56 Anneli Ambel                   Mercury              00:59.28     +31:31  
  22.    65 Thea Kaljur                    KEKRSK               00:59.39     +31:42  
  23.    73 Anneli Orav                    Tammed               01:02.09     +34:12  
  24.    68 Mari-Liis Kaljur               KEKRSK               01:12.33     +44:36  
         59 Edit Kannel                    Rae                  Vale KP              
         74 Vieda Lusa                     Võru                 Vale KP              
         75 Edith Madalik                  Tammed               Ei start             
N35
3060m 10KP
Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Viitaeg     
   1.   389 Marje Venelaine                Tammed               00:28.13   00:28.13  
   2.   386 Kristi Vassil                  Ilves                00:31.23      +3:10  
   3.   391 Heli Haug                      Võru                 00:37.40      +9:27  
   4.   390 Triina-Britt Preden            TON                  00:39.26     +11:13  
   5.   388 Kersti Kristjuhan              HOK                  00:44.24     +16:11  
   6.   392 Anneli Pello                   Mercury              00:44.29     +16:16  
   7.   385 Heidi Prits                    Mercury              00:46.00     +17:47  
   8.   387 Heidi Sild                     West                 01:05.58     +37:45  
N40
2730m 9KP
Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Viitaeg     
   1.   402 Jana Kink                      Kape                 00:26.25   00:26.25  
   2.   399 Triin Vask                     Ilves                00:26.27      +0:02  
   3.   395 Minija Pääslane                Ilves                00:30.42      +4:17  
   4.   400 Erika Joonas                   Võru                 00:31.05      +4:40  
   5.   394 Signe Raidmets                 TON                  00:33.49      +7:24  
   6.   403 Maris Roosipuu                 Orion                00:34.16      +7:51  
   7.   397 Merike Paapson                 TON                  00:36.40     +10:15  
   8.   396 Ella Shved                     SRD                  00:39.52     +13:27  
   9.   398 Rutti Räbovoitra               MARU                 00:46.19     +19:54  
  10.   401 Helen Mast                     HOK                  00:47.20     +20:55  
N45
2730m 9KP
Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Viitaeg     
   1.   413 Pilvi-Heli Vettik              Rae                  00:29.49   00:29.49  
   2.   406 Marje Viirmann                 KEKRSK               00:32.03      +2:14  
   3.   412 Inger Jalakas                  KEKRSK               00:37.58      +8:09  
   4.   409 Lea Leppik                     TAOK                 00:39.11      +9:22  
   5.   405 Riina Laev                     Mercury              00:41.10     +11:21  
   6.   407 Meeli Kerem                    MARU                 00:45.27     +15:38  
   7.   408 Pille Illak                    Otepää               01:00.06     +30:17  
   8.   410 Siiri Sotnik                   Otepää               01:06.21     +36:32  
        411 Kersti Ehala                   Rae                  Vale KP              
N50
2250m 9KP
Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Viitaeg     
   1.   423 Siiri Poopuu                   JOKA                 00:23.29   00:23.29  
   2.   419 Marika Kirsspuu                TAOK                 00:24.06      +0:37  
   3.   421 Marje Tobreluts                Kobras               00:24.39      +1:10  
   4.   418 Gea Rennel                     KEKRSK               00:25.26      +1:57  
   5.   424 Ülle Kadak                     Lehola               00:25.30      +2:01  
   6.   425 Saima Värton                   Kobras               00:26.36      +3:07  
   7.   420 Liivi Tafenau                  Käbi                 00:28.32      +5:03  
   8.   417 Ülle Põldoja                   Ilves                00:34.48     +11:19  
   9.   422 Ülle Raudsepp                  Okas                 00:35.46     +12:17  
  10.   415 Ann Warma-Laas                 HOK                  00:37.22     +13:53  
  11.   426 Tiina Talisoo                  KEKRSK               00:38.02     +14:33  
  12.   414 Tiina Metsmaa                  Rakv                 00:42.33     +19:04  
        416 Ilme Roosi                     Orvand               Vale KP              
N55
2250m 9KP
Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Viitaeg     
   1.   435 Anne Arold                     OKH                  00:24.12   00:24.12  
   2.   430 Hille Tasa                     Tammed               00:25.54      +1:42  
   3.   433 Ene Sulg                       Orvand               00:28.03      +3:51  
   4.   432 Liivi Parik                    Otepää SK            00:29.01      +4:49  
   5.   428 Kersti Mardiste                KEKRSK               00:32.59      +8:47  
   6.   438 Riina Kivikas                  Ilves                00:33.34      +9:22  
   7.   434 Epp Kroon                      Ilves                00:35.29     +11:17  
   8.   431 Anu Pallon                     JOKA                 00:37.43     +13:31  
   9.   437 Eha Kriks                      Rakv                 00:42.56     +18:44  
  10.   436 Vaike Tomann                   Ilves                01:09.23     +45:11  
        429 Marika Pilt                    West                 Vale KP              
N60
1970m 6KP
Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Viitaeg     
   1.   445 Anne Jundas                    Jõhvikas             00:27.09   00:27.09  
   2.   441 Anu Saue                       HOK                  00:33.03      +5:54  
   3.   443 Liis Lille                     KEKRSK               00:33.07      +5:58  
   4.   444 Virve Orav                     Tammed               00:36.29      +9:20  
   5.   440 Juta Virkepuu                  KEKRSK               00:44.27     +17:18  
   6.   442 Kaie Kivila                    ilves                00:48.05     +20:56  
N65
1970m 6KP
Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Viitaeg     
   1.   447 Ilme Palu                      West                 00:32.30   00:32.30  
   2.   449 Ilona Vanaveski                Ilves                00:48.06     +15:36  
   3.   448 Maimu Tornberg                 Koop                 00:55.24     +22:54  
N70
1540m 5KP
Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Tulemus    Viitaeg     
   1.   453 Ilse Uus                       TON                  00:20.29   00:20.29  
   2.   452 Maire Raid                     Tammed               00:23.24      +2:55  
   3.   451 Maie Abram                     Ilves                00:43.17     +22:48  
   4.   454 Karin Laine                    Võru                 00:55.31     +35:02  
OK Võru
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2009, www.tak-soft.com 16.05.2010 0:02:07