Lühirada 15.05.2010 Kantsi (T.Kotov & S.Sild) |
Koht Nimi Klubi S.aeg Tulemus Viitaeg
1. Topi Syrjäläinen Orvand 15:25.00 00:12.12 00:12.12
2. Janek Piirisild Võru 14:40.00 00:17.40 +5:28
3. Martin Sulg JOKA 15:49.00 00:17.59 +5:47
4. Rimmo Rõõm Ilves 14:28.00 00:18.42 +6:30
5. Veiko Vinkel West 14:58.00 00:18.48 +6:36
6. Holger Post Koop 15:22.00 00:19.01 +6:49
7. Vadim Shved SRD 14:52.00 00:19.02 +6:50
8. Karl Martin Alnek Ilves 15:28.00 00:20.38 +8:26
9. Andreas Aadli Tammed 14:25.00 00:23.02 +10:50
10. Rando Marrandi JOKA 15:37.00 00:23.10 +10:58
11. Gregor Soodla Ilves 14:10.00 00:24.06 +11:54
12. Tõnis-Torm Nöps Ilves 14:19.00 00:24.26 +12:14
13. Kaarel Vesilind SRD 15:07.00 00:26.36 +14:24
14. Margus Isaak Võru 15:31.00 00:32.58 +20:46
15. Tauri Samodelkin Võru 14:01.00 00:34.10 +21:58
16. Tomi-Andre Piirmets West 14:22.00 00:34.31 +22:19
17. Karl August Ruusalepp Ilves 15:10.00 00:35.13 +23:01
18. Kristo Sirk Kobras/Põlva SK 14:55.00 00:38.33 +26:21
19. Kaarel Hendrik Zernant Ilves 14:46.00 00:38.45 +26:33
20. Mauno Kapten Peko 15:04.00 00:41.09 +28:57
21. Andres Rõõm Ilves 15:46.00 00:41.11 +28:59
22. Kristofer Pluumu Kobras/Põlva SK 14:43.00 00:41.35 +29:23
23. Maikel Konsap Võru 14:34.00 00:43.30 +31:18
24. Siim Helmoja Kobras/Põlva SK 14:49.00 00:44.52 +32:40
25. Villu Serv Kobras/Põlva SK 14:07.00 00:47.27 +35:15
26. Keven Mekk Võru 15:01.00 00:47.47 +35:35
27. Karl Edgar Raudsep Võru 15:16.00 00:48.20 +36:08
28. Markus Harald Pais West 14:31.00 00:49.56 +37:44
29. Märten Henrik Pais West 15:34.00 00:57.05 +44:53
Tõnis Toom JOKA 15:43.00 Vale KP
Vootele Jagomägi Ilves 15:40.00 Vale KP
Erki Salla JOKA 14:13.00 Vale KP
Karel-Sander Kljuzin Peko 14:04.00 Ei start
Magnar Alev Pühajärve 14:16.00 Ei start
Karl Järva JOKA 15:13.00 Ei start
Kevin Hallop Peko 14:37.00 Ei start
Jaspar Jõesalu Peko 15:19.00 Ei start
Koht Nimi Klubi S.aeg Tulemus Viitaeg
1. Tõnis Laugesaar Rakv 14:38.00 00:17.35 00:17.35
2. Kevin Koskinen Võru 14:47.00 00:21.41 +4:06
3. Kristjan-Martin Kirjanen TAOK 14:05.00 00:21.47 +4:12
4. Arttu Syrjäläinen Orvand 14:23.00 00:22.39 +5:04
5. Raid Vellerind 14:44.00 00:24.15 +6:40
6. Tanel Papp Võru 15:11.00 00:24.16 +6:41
7. Oliver Jõgeva Kobras/Põlva SK 14:41.00 00:26.37 +9:02
8. Deniss Shved SRD 14:14.00 00:28.08 +10:33
9. Mihkel Tarve Kobras 15:08.00 00:28.28 +10:53
10. Kaspar Nummert Kape 14:56.00 00:29.04 +11:29
11. Georg Kõlli Võru 14:59.00 00:30.28 +12:53
12. Reigo Teervalt Peko 14:29.00 00:34.37 +17:02
13. Martin Zvirblis Kobras/Põlva SK 14:20.00 00:36.02 +18:27
14. Joosep Hiielaan Võru 14:08.00 00:37.45 +20:10
15. Heiki Rein Kiisler 14:35.00 00:39.01 +21:26
16. Anti Sõukand Võru 15:05.00 00:40.05 +22:30
17. Andres Saal Otepää 14:11.00 00:43.06 +25:31
18. Rait Ernits Võru 14:17.00 00:46.05 +28:30
19. Mattias Blehner West 14:32.00 00:49.31 +31:56
20. Matis Kalm Ilves 15:02.00 00:51.49 +34:14
21. Markus Konsap Võru 14:26.00 00:57.39 +40:04
Ergo Kukk Ilves 14:50.00 Ei start
Sander Lembra Võru 14:53.00 Ei start
Koht Nimi Klubi S.aeg Tulemus Viitaeg
1. Rene Post Kobras/Põlva SK 15:43.00 00:19.23 00:19.23
2. Martin Ling Lehola 15:10.00 00:19.32 +0:09
3. Aleksandr Shved SRD 15:37.00 00:19.41 +0:18
4. Uku-Laur Tali KEKRSK 15:13.00 00:20.45 +1:22
5. Kaspar Karjus Võru 16:07.00 00:23.40 +4:17
6. Kalev Ermits Võru 15:55.00 00:23.48 +4:25
7. Jüri Joonas Võru 16:01.00 00:24.10 +4:47
8. Sergei Rjabõshkin SRD 16:04.00 00:24.27 +5:04
9. Marcus Niin 15:46.00 00:25.20 +5:57
10. Taaniel Tooming Kobras/Põlva SK 15:19.00 00:25.35 +6:12
11. Taavi Kalle Kiisler KEKRSK 15:31.00 00:25.42 +6:19
12. Lauri Lainemäe JOKA 15:28.00 00:25.48 +6:25
13. Björn Panker Ilves 15:58.00 00:27.17 +7:54
14. Olavi Allase JOKA 15:34.00 00:28.34 +9:11
15. Rasmus Sotnik Otepää 15:25.00 00:28.36 +9:13
16. Jorma Valge JOKA 15:40.00 00:30.25 +11:02
17. Harri Lainemäe JOKA 15:22.00 00:31.47 +12:24
18. Rainer Parve Peko 15:52.00 00:36.37 +17:14
19. Henri Oru Võru 15:49.00 00:37.35 +18:12
20. Kristjan Linnus Peko 15:07.00 00:37.54 +18:31
21. Vaiko Vare West 15:01.00 00:40.21 +20:58
22. Martin Liidlein JOKA 15:16.00 00:45.36 +26:13
Antti Siima Kobras/Põlva SK 15:04.00 Ei start
Koht Nimi Klubi S.aeg Tulemus Viitaeg
1. Lauri Sild Võru 14:58.00 00:24.05 00:24.05
2. Kenny Kivikas Ilves 14:55.00 00:26.12 +2:07
3. Raido Mitt Kobras/Põlva SK 14:34.00 00:28.31 +4:26
4. Tauno Tiirats Ilves 14:28.00 00:29.33 +5:28
4. Jonatan Karjus Võru 14:16.00 00:29.33 +5:28
6. Ats Sõnajalg KEKRSK 14:49.00 00:33.18 +9:13
7. Ott-Kaarel Kalm Ilves 14:43.00 00:33.50 +9:45
8. Marten Vunukainen Kobras/Põlva SK 14:13.00 00:36.22 +12:17
9. Alar Kume Võru 14:04.00 00:36.32 +12:27
10. Marek Karm KEKRSK 14:37.00 00:37.35 +13:30
11. Sander Linnus Peko 14:22.00 00:38.24 +14:19
12. Raul Reiljan Võru 14:25.00 00:40.14 +16:09
13. Rauno Kaiv Võru 14:10.00 00:41.43 +17:38
14. Erki Pellja JOKA 14:07.00 00:43.59 +19:54
15. Hendri Parrol West 14:46.00 00:45.59 +21:54
16. Artur Nevinski Võru 14:31.00 00:50.29 +26:24
17. Henry Olde West 14:52.00 00:52.25 +28:20
18. Kristjan Pahk West 14:40.00 01:00.03 +35:58
Heiki Saal Otepää 14:19.00 Ei start
Koht Nimi Klubi S.aeg Tulemus Viitaeg
1. Markus Puusepp Võru 15:57.00 00:29.28 00:29.28
2. Olle Kärner EKJ SK 15:37.00 00:29.51 +0:23
3. Sander Vaher EKJ SK 15:47.00 00:30.02 +0:34
4. Timo Sild Võru 15:41.00 00:30.04 +0:36
5. Marek Nõmm EKJ SK 15:59.00 00:30.19 +0:51
6. Peeter Pihl Tammed 15:43.00 00:30.28 +1:00
7. Johannes Pohjala Orvand 15:19.00 00:30.50 +1:22
8. Kristo Heinmann Ilves 15:39.00 00:30.51 +1:23
9. Erkki Aadli Tammed 15:49.00 00:31.08 +1:40
10. Andreas Kraas EKJ SK 15:55.00 00:31.11 +1:43
11. Jürgen Einpaul Tammed 15:23.00 00:32.27 +2:59
12. Rain Eensaar EKJ SK 15:51.00 00:34.14 +4:46
13. Lauri Tammemäe Orvand 15:53.00 00:34.59 +5:31
14. Tarvo Klaasimäe OK Ilves 15:21.00 00:35.37 +6:09
15. Jaagup Truusalu Võru 15:09.00 00:35.39 +6:11
16. Mattias Rennel KEKRSK 14:59.00 00:36.11 +6:43
17. Alar Abram Ilves 15:13.00 00:36.59 +7:31
18. Mati Tiit Ilves 15:29.00 00:38.00 +8:32
19. Tõnis Uiboupin Võru 15:05.00 00:38.21 +8:53
20. Lauri Malsroos Tammed 15:31.00 00:40.43 +11:15
21. Ott Rakkaselg HOK 15:33.00 00:41.53 +12:25
22. Mikk Tali KEKRSK 14:55.00 00:42.50 +13:22
23. Kristjan Trossmann JOKA 15:45.00 00:42.55 +13:27
24. Jaan Tarmak JOKA 15:15.00 00:43.14 +13:46
25. Priit Randman Rakv 14:43.00 00:43.32 +14:04
26. Tiit Toomas Peko 14:57.00 00:44.32 +15:04
27. Taavi Kala Tammed 15:27.00 00:44.46 +15:18
28. Sven Oras Ilves 15:07.00 00:45.02 +15:34
29. Dag Ainsoo LUS 14:49.00 00:45.27 +15:59
30. Even Toomas Peko 15:17.00 00:45.46 +16:18
31. Kaur Kase Võru 16:01.00 00:47.24 +17:56
32. Kaarel Kallas Lehola 15:11.00 00:47.59 +18:31
33. Erki Kriks LSF PT 14:39.00 00:48.02 +18:34
34. Allan Roosimägi Jõhvikas 15:01.00 00:51.17 +21:49
35. Tarmo Kuub LSF PT 14:45.00 00:52.51 +23:23
36. Märt Kivila ilves 14:35.00 00:53.20 +23:52
37. Mihkel Nummert Kape 14:53.00 00:58.51 +29:23
38. Ragnar Ilp 15:25.00 01:27.08 +57:40
Timmo Tammemäe Orvand 15:03.00 Vale KP
Jürjo Lokk OKH 14:47.00 Ei start
Daniel Vasser 14:41.00 Ei start
Tiit Poopuu JOKA 14:51.00 Ei start
Risto Kiilberg Tammed 15:35.00 Ei start
Koht Nimi Klubi S.aeg Tulemus Viitaeg
1. Dmitri Shved SRD 14:09.00 00:30.12 00:30.12
2. Margus Klementsov Mercury 14:51.00 00:31.25 +1:13
3. Randy Korb Peko 14:42.00 00:31.43 +1:31
4. Paavo Rõigas Peko 14:48.00 00:32.20 +2:08
5. Peep Otstavel LSF PT 14:21.00 00:32.32 +2:20
6. Danilo Piht Mercury 14:39.00 00:32.56 +2:44
7. Aivar Leht Okas 14:15.00 00:35.06 +4:54
8. Meelis Mälter KEKRSK 14:24.00 00:35.46 +5:34
9. Tarmo Klaar Ilves 14:18.00 00:35.51 +5:39
10. Olavi Loo West 14:27.00 00:36.31 +6:19
11. Arthur Raichmann LSF PT 14:12.00 00:39.02 +8:50
12. Rünno Sulg LSF PT 14:06.00 00:41.01 +10:49
13. Tarmo Pöör Mercury 14:33.00 00:41.12 +11:00
14. Rait Lille KEKRSK 14:36.00 00:41.56 +11:44
15. Viljar Vainola Mercury 14:45.00 00:44.41 +14:29
16. Ain Fjodorov Otepää 14:30.00 00:44.51 +14:39
Koht Nimi Klubi S.aeg Tulemus Viitaeg
1. Inno Ling Lehola 14:13.00 00:23.03 00:23.03
2. Meelis Zimmermann Kape 15:02.00 00:24.59 +1:56
3. Ville Vinkel West 14:28.00 00:25.08 +2:05
4. Raul Kudre Peko 14:10.00 00:26.48 +3:45
5. Priit Pääslane Ilves 14:07.00 00:27.19 +4:16
6. Tenno Alamaa Orvand 14:04.00 00:27.33 +4:30
7. Raivo Reiman MARU 14:47.00 00:29.54 +6:51
8. Raul Hindov TON 14:16.00 00:30.06 +7:03
9. Guntis Arnicans Kape 14:44.00 00:30.28 +7:25
10. Andres Karilaid Mercury 14:59.00 00:31.36 +8:33
11. Priit Överus Mercury 15:05.00 00:33.01 +9:58
12. Raivo Erik Rae 14:53.00 00:34.01 +10:58
13. Janne Syrjäläinen Orvand 14:19.00 00:35.00 +11:57
14. Kaido Nurja MARU 14:34.00 00:35.02 +11:59
15. Taivo Tali KEKRSK 14:25.00 00:35.39 +12:36
16. Aivar Sarap Sportnet 14:31.00 00:35.54 +12:51
17. Rein Zaitsev Peko 14:41.00 00:36.06 +13:03
18. Andy Karjus Võru 14:50.00 00:36.35 +13:32
19. Jaan Olvet Rakv 14:22.00 00:41.35 +18:32
Armo Hiie Kape 14:37.00 Ei start
Koht Nimi Klubi S.aeg Tulemus Viitaeg
1. Toomas Mast HOK 14:04.00 00:22.41 00:22.41
2. Tõnu Tänav Rae 15:08.00 00:25.30 +2:49
3. Tõnis Haldna Rae 15:02.00 00:26.01 +3:20
4. Leho Haldna Võru 14:34.00 00:26.08 +3:27
5. Urmas Sulaoja Jõhvikas 14:25.00 00:27.09 +4:28
6. Jüri Pärnik Peko 14:50.00 00:27.10 +4:29
7. Veiko Pak Rae 15:14.00 00:27.33 +4:52
8. Andres Laas HOK 14:28.00 00:27.59 +5:18
9. Toomas Tarve Kobras 14:53.00 00:28.24 +5:43
10. Einar Raudkepp Peko 14:59.00 00:28.54 +6:13
11. Antti Roose - 14:41.00 00:28.57 +6:16
12. Kalju Tammeveski HOK 14:56.00 00:30.20 +7:39
13. Raivo Panker MARU 14:47.00 00:30.30 +7:49
14. Urmas Laev Mercury 15:05.00 00:30.37 +7:56
15. Toomas Teekel West 14:44.00 00:30.45 +8:04
16. Einar Luup 14:19.00 00:30.50 +8:09
17. Aleksander Pritsik Rakv 14:31.00 00:30.51 +8:10
18. Aivar Meindok LSF PT 14:13.00 00:32.37 +9:56
19. Ülo Viru Orvand 14:01.00 00:34.27 +11:46
20. Lauri Leppik TAOK 14:10.00 00:36.06 +13:25
21. Uve Nummert Kape 14:22.00 00:41.28 +18:47
22. Margus Jaanus Koop 14:07.00 00:42.43 +20:02
Tõnu Ilves Kape 14:37.00 Ei start
Are Leesik Peko 14:16.00 Ei start
Koht Nimi Klubi S.aeg Tulemus Viitaeg
1. Eduard Pukkonen KEKRSK 16:05.00 00:22.02 00:22.02
2. Maido Kaljur KEKRSK 16:11.00 00:22.13 +0:11
3. Mati Preitof KEKRSK 15:59.00 00:25.25 +3:23
4. Urmas Tammemäe Orvand 15:44.00 00:25.29 +3:27
5. Toivo Toomas Peko 15:53.00 00:25.42 +3:40
5. Kaljo Julge Kape 15:26.00 00:25.42 +3:40
7. Raul Laas JOKA 15:56.00 00:25.54 +3:52
8. Tiit Tali Ilves 15:20.00 00:26.06 +4:04
9. Jaanus Reha Koop 15:47.00 00:26.10 +4:08
10. Ando Post Koop 15:29.00 00:27.02 +5:00
11. Paul Poopuu JOKA 16:08.00 00:28.36 +6:34
12. Raul Olesk Kobras 15:38.00 00:29.57 +7:55
13. Jaak Jaagus Saku 15:35.00 00:32.26 +10:24
14. Rein Rooni Orvand 15:23.00 00:32.48 +10:46
15. Tauno Piirikivi RAE ROK 15:41.00 00:33.12 +11:10
16. Kalmer Keevend JOKA 16:02.00 00:35.21 +13:19
17. Andres Minn JOKA 15:50.00 00:37.46 +15:44
18. Tõnu Loog Kobras 15:32.00 00:39.26 +17:24
Koht Nimi Klubi S.aeg Tulemus Viitaeg
1. Udo Lüüs Ilves 14:57.00 00:29.30 00:29.30
2. Heini Tammik Kape 15:15.00 00:31.44 +2:14
3. Riho Männi Lehola 15:06.00 00:31.52 +2:22
4. Anti Parik Otepää SK 14:51.00 00:33.09 +3:39
5. Jüri Rokko 15:09.00 00:34.26 +4:56
6. Rein Kriks Rakv 15:18.00 00:35.40 +6:10
7. Lembit Nöps Ilves 15:03.00 00:40.09 +10:39
8. Mati Pilt West 14:54.00 00:41.31 +12:01
9. Sulev Tuude West 15:12.00 00:42.01 +12:31
10. Aimur Raudsepp JOKA 15:00.00 00:46.08 +16:38
11. Tiit Ploompuu Hooler 15:21.00 01:13.50 +44:20
Koht Nimi Klubi S.aeg Tulemus Viitaeg
1. Koit Paasma Lehola 14:42.00 00:28.18 00:28.18
2. Rein Unt TON 14:06.00 00:28.38 +0:20
3. Avo Veermäe Ilves 14:39.00 00:28.41 +0:23
4. Tiit Tatter TON 14:21.00 00:28.49 +0:31
5. Rafael Gordon West 14:36.00 00:29.35 +1:17
6. Arvo Kivikas Ilves 14:18.00 00:33.13 +4:55
7. Rein Prank Kape 14:15.00 00:34.36 +6:18
8. Kalle Nelk Tammed 14:09.00 00:34.45 +6:27
9. Jüri Leesmäe West 14:24.00 00:39.35 +11:17
10. Ilmar Kirjanen TAOK 14:45.00 00:43.38 +15:20
11. Mati Kallemets Okas 14:30.00 00:48.00 +19:42
Agu Koppa 14:27.00 Vale KP
Jüri Tarmak TON 14:33.00 Vale KP
Tõnu Nurm Kobras 14:12.00 Ei start
Koht Nimi Klubi S.aeg Tulemus Viitaeg
1. Mihkel Mälter KEKRSK 14:35.00 00:24.43 00:24.43
2. Georg Sooberg Võru 14:26.00 00:29.45 +5:02
3. Elmo Pärna Lehola 14:20.00 00:31.16 +6:33
4. Ants Tamm 14:05.00 00:31.27 +6:44
5. Kalju Tilk Orion 14:14.00 00:33.32 +8:49
6. Aarne Mardiste KEKRSK 14:11.00 00:36.19 +11:36
7. Riho Kilp Tammed 14:08.00 00:39.51 +15:08
8. Lembit Vassil Ilves 14:23.00 00:44.11 +19:28
9. Rein Raid Kape 14:17.00 00:48.24 +23:41
Mati Poom TON 14:32.00 Vale KP
Nikolai Kuha Kape 14:29.00 Vale KP
Koht Nimi Klubi S.aeg Tulemus Viitaeg
1. Mihhail Taivere Kape 14:44.00 00:30.25 00:30.25
2. Jaan Orav TON 14:50.00 00:31.44 +1:19
3. Heino Mardiste Kape 14:53.00 00:32.22 +1:57
4. Tõnu Raid Tammed 14:47.00 00:36.16 +5:51
5. Heino Peeterson West 14:56.00 00:49.14 +18:49
6. Endel Remmet Kape 14:59.00 00:50.47 +20:22
7. Kaarel Koitmets Jõhvikas 14:41.00 01:23.47 +53:22
8. Valju Tali KEKRSK 15:02.00 01:27.50 +57:25
Koht Nimi Klubi S.aeg Tulemus Viitaeg
1. Feliks Kipper Orion 14:17.00 00:30.45 00:30.45
2. Arne Kivistik Kape 14:11.00 00:32.56 +2:11
3. Karl Valgepea West 14:14.00 00:41.41 +10:56
4. Heino Heinloo Tammed 14:05.00 00:51.05 +20:20
5. Osvald Mõttus Lehola 14:20.00 01:02.34 +31:49
6. Edgar Tammik Orion 14:08.00 01:33.50 +63:05
Koht Nimi Klubi S.aeg Tulemus Viitaeg
1. Marianne Haug Võru 14:13.00 00:18.23 00:18.23
2. Alina Kramarenko SRD 14:22.00 00:22.12 +3:49
3. Liina Vesilind SRD 14:43.00 00:23.26 +5:03
4. Kristel Sibul Kobras/Põlva SK 14:28.00 00:23.38 +5:15
5. Doris Kudre Peko 14:19.00 00:24.00 +5:37
6. Ragne Reiman MARU 14:49.00 00:28.22 +9:59
7. Marie Tammemäe Orvand 14:25.00 00:29.11 +10:48
8. Getter Matto Kobras/Põlva SK 14:55.00 00:32.43 +14:20
9. Liis Toomas Peko 14:34.00 00:32.46 +14:23
10. Johanna Maria Karjus Võru 14:01.00 00:33.29 +15:06
11. Kristiina Soe Ju-Pe 14:52.00 00:34.48 +16:25
12. Aleksandra Leesment SRD 14:31.00 00:36.46 +18:23
13. Kirke Timmusk SRD 14:16.00 00:37.57 +19:34
14. Emily Raudkepp Peko 14:46.00 00:41.42 +23:19
15. Silvia Luup Võru 14:04.00 00:42.15 +23:52
16. Kadrian Possul Otepää 14:37.00 00:45.45 +27:22
17. Ksenija Shved SRD 14:10.00 00:59.52 +41:29
Kristel Kõivo Peko 14:40.00 Vale KP
Eneli Maranik Kape 14:07.00 Ei start
Koht Nimi Klubi S.aeg Tulemus Viitaeg
1. Madli-Johanna Maidla Kobras/Põlva SK 14:08.00 00:23.25 00:23.25
2. Kerda Timmusk SRD 14:23.00 00:24.06 +0:41
3. Laura Joonas Võru 14:29.00 00:24.36 +1:11
4. Jaana Olvet Rakv 14:41.00 00:25.51 +2:26
5. Triinu Rooni Orvand 14:38.00 00:26.49 +3:24
6. Margret Zimmermann Kape 14:20.00 00:26.57 +3:32
7. Lumileid Hälvin Kobras/Põlva SK 14:44.00 00:29.46 +6:21
8. Sirli Aia Kobras 14:47.00 00:33.20 +9:55
9. Maret Lind Kape 14:35.00 00:35.36 +12:11
10. Helen Parik Otepää SK 14:11.00 00:39.12 +15:47
11. Elis Haavasalu Käbi 14:05.00 01:01.24 +37:59
12. Regina Helena Lõpp-Elmeste West 14:17.00 01:03.28 +40:03
13. Triine Viirmann KEKRSK 14:26.00 01:21.08 +57:43
14. Grethe-Johanna Ploompuu KEKRSK 14:50.00 01:37.17 +73:52
Karoliina Sikkal Kobras 14:14.00 Vale KP
Koht Nimi Klubi S.aeg Tulemus Viitaeg
1. Kaisa Raudkepp Peko 14:12.00 00:27.16 00:27.16
2. Evely Kaasiku JOKA 14:18.00 00:27.52 +0:36
3. Marili Zimmermann Kape 14:33.00 00:28.31 +1:15
4. Ilze Bu?a Võru 14:42.00 00:31.59 +4:43
5. Kerstin Uiboupin Võru 14:27.00 00:32.39 +5:23
6. Teele Randman Rakv 14:00.00 00:32.46 +5:30
7. Kaia Kivikas Ilves 14:24.00 00:33.49 +6:33
8. Siiri Rist West 14:21.00 00:35.07 +7:51
9. Marianne Möller Kobras/Põlva SK 14:39.00 00:35.17 +8:01
10. Marta Olvet Rakv 14:06.00 00:36.51 +9:35
11. Linda Puusalu Kobras/Põlva SK 14:09.00 00:40.21 +13:05
12. Kristiina Vinkel West 14:15.00 00:41.06 +13:50
13. Kärt Kürsa Kobras/Põlva SK 14:30.00 00:51.48 +24:32
14. Kätlin Kalve Käbi 14:36.00 00:56.20 +29:04
15. Piret Pärnik Peko 14:03.00 00:57.49 +30:33
Koht Nimi Klubi S.aeg Tulemus Viitaeg
1. Piibe Tammemäe Orvand 14:28.00 00:26.01 00:26.01
2. Katrin Vinkel West 14:13.00 00:30.17 +4:16
3. Hannula-Katrin Pandis Ilves 14:25.00 00:31.10 +5:09
4. Triin Aedmäe Kobras 14:16.00 00:31.55 +5:54
5. Sigrid Ruul JOKA 14:31.00 00:32.39 +6:38
6. Adele Puusalu Kobras 14:07.00 00:36.23 +10:22
7. Britta Panker Ilves 14:19.00 00:37.36 +11:35
8. Kadi-Liis Minn JOKA 14:10.00 00:40.00 +13:59
9. Dace Bu?a Võru 14:04.00 00:42.41 +16:40
Liina Sinijärv KEKRSK 14:22.00 Vale KP
Koht Nimi Klubi S.aeg Tulemus Viitaeg
1. Merike Vanjuk Kape 15:26.00 00:27.57 00:27.57
2. Kirti Rebane Tammed 15:24.00 00:30.00 +2:03
3. Maret Vaher Kobras 15:22.00 00:31.40 +3:43
4. Annika Rihma Kobras 15:28.00 00:32.14 +4:17
5. Tiina Laas HOK 15:04.00 00:34.03 +6:06
6. Kati Rooni Orvand 14:54.00 00:34.14 +6:17
7. Helena Heinväli Kobras 15:10.00 00:34.59 +7:02
8. Mariann Sulg Orvand 14:58.00 00:36.23 +8:26
9. Eva-Maria Ehala Rae 14:52.00 00:39.04 +11:07
10. Ly Trei Kobras 14:40.00 00:39.48 +11:51
11. Eleri Hirv Võru 14:44.00 00:40.03 +12:06
12. Karmen Alnek Võru 15:08.00 00:41.03 +13:06
13. Kadri Limberg LSF PT 14:38.00 00:41.59 +14:02
14. Marilin Sulg Orvand 14:50.00 00:42.07 +14:10
15. Annika Toit Juku-Peedu 14:56.00 00:45.04 +17:07
16. Nele Taba Ilves 14:36.00 00:46.43 +18:46
17. Ingrid Vehlmann Mercury 14:46.00 00:47.00 +19:03
18. Merike Haugas West 15:14.00 00:47.16 +19:19
19. Liina Haldna Rae 15:12.00 00:50.08 +22:11
20. Kristi Alnek Võru 15:02.00 00:56.51 +28:54
21. Anneli Ambel Mercury 14:42.00 00:59.28 +31:31
22. Thea Kaljur KEKRSK 15:00.00 00:59.39 +31:42
23. Anneli Orav Tammed 15:16.00 01:02.09 +34:12
24. Mari-Liis Kaljur KEKRSK 15:06.00 01:12.33 +44:36
Edit Kannel Rae 14:48.00 Vale KP
Vieda Lusa Võru 15:18.00 Vale KP
Edith Madalik Tammed 15:20.00 Ei start
Koht Nimi Klubi S.aeg Tulemus Viitaeg
1. Marje Venelaine Tammed 14:49.00 00:28.13 00:28.13
2. Kristi Vassil Ilves 14:40.00 00:31.23 +3:10
3. Heli Haug Võru 14:55.00 00:37.40 +9:27
4. Triina-Britt Preden TON 14:52.00 00:39.26 +11:13
5. Kersti Kristjuhan HOK 14:46.00 00:44.24 +16:11
6. Anneli Pello Mercury 14:58.00 00:44.29 +16:16
7. Heidi Prits Mercury 14:37.00 00:46.00 +17:47
8. Heidi Sild West 14:43.00 01:05.58 +37:45
Koht Nimi Klubi S.aeg Tulemus Viitaeg
1. Jana Kink Kape 14:30.00 00:26.25 00:26.25
2. Triin Vask Ilves 14:21.00 00:26.27 +0:02
3. Minija Pääslane Ilves 14:09.00 00:30.42 +4:17
4. Erika Joonas Võru 14:24.00 00:31.05 +4:40
5. Signe Raidmets TON 14:06.00 00:33.49 +7:24
6. Maris Roosipuu Orion 14:33.00 00:34.16 +7:51
7. Merike Paapson TON 14:15.00 00:36.40 +10:15
8. Ella Shved SRD 14:12.00 00:39.52 +13:27
9. Rutti Räbovoitra MARU 14:18.00 00:46.19 +19:54
10. Helen Mast HOK 14:27.00 00:47.20 +20:55
Koht Nimi Klubi S.aeg Tulemus Viitaeg
1. Pilvi-Heli Vettik Rae 15:04.00 00:28.49 00:28.49
2. Marje Viirmann KEKRSK 14:43.00 00:31.03 +2:14
3. Inger Jalakas KEKRSK 15:01.00 00:36.58 +8:09
4. Lea Leppik TAOK 14:52.00 00:38.11 +9:22
5. Riina Laev Mercury 14:40.00 00:40.10 +11:21
6. Meeli Kerem MARU 14:46.00 00:44.27 +15:38
7. Pille Illak Otepää 14:49.00 00:59.06 +30:17
8. Siiri Sotnik Otepää 14:55.00 01:05.21 +36:32
Kersti Ehala Rae 14:58.00 Vale KP
Koht Nimi Klubi S.aeg Tulemus Viitaeg
1. Siiri Poopuu JOKA 14:29.00 00:23.29 00:23.29
2. Marika Kirsspuu TAOK 14:17.00 00:24.06 +0:37
3. Marje Tobreluts Kobras 14:23.00 00:24.39 +1:10
4. Gea Rennel KEKRSK 14:14.00 00:25.26 +1:57
5. Ülle Kadak Lehola 14:32.00 00:25.30 +2:01
6. Saima Värton Kobras 14:35.00 00:26.36 +3:07
7. Liivi Tafenau Käbi 14:20.00 00:28.32 +5:03
8. Ülle Põldoja Ilves 14:11.00 00:34.48 +11:19
9. Ülle Raudsepp Okas 14:26.00 00:35.46 +12:17
10. Tiina Talisoo KEKRSK 14:39.00 00:37.02 +13:33
11. Ann Warma-Laas HOK 14:05.00 00:37.22 +13:53
12. Tiina Metsmaa Rakv 14:02.00 00:42.33 +19:04
Ilme Roosi Orvand 14:08.00 Vale KP
Koht Nimi Klubi S.aeg Tulemus Viitaeg
1. Anne Arold OKH 15:06.00 00:23.12 00:23.12
2. Hille Tasa Tammed 14:51.00 00:24.54 +1:42
3. Ene Sulg Orvand 15:00.00 00:27.03 +3:51
4. Liivi Parik Otepää SK 14:57.00 00:28.01 +4:49
5. Kersti Mardiste KEKRSK 14:45.00 00:31.59 +8:47
6. Riina Kivikas Ilves 15:15.00 00:32.34 +9:22
7. Epp Kroon Ilves 15:03.00 00:34.29 +11:17
8. Anu Pallon JOKA 14:54.00 00:36.43 +13:31
9. Eha Kriks Rakv 15:12.00 00:41.56 +18:44
10. Vaike Tomann Ilves 15:09.00 01:08.23 +45:11
Marika Pilt West 14:48.00 Vale KP
Koht Nimi Klubi S.aeg Tulemus Viitaeg
1. Anne Jundas Jõhvikas 14:42.00 00:26.09 00:26.09
2. Anu Saue HOK 14:29.00 00:33.03 +6:54
3. Liis Lille KEKRSK 14:35.00 00:33.07 +6:58
4. Virve Orav Tammed 14:39.00 00:35.29 +9:20
5. Juta Virkepuu KEKRSK 14:26.00 00:44.27 +18:18
6. Kaie Kivila ilves 14:32.00 00:48.05 +21:56
Koht Nimi Klubi S.aeg Tulemus Viitaeg
1. Ilme Palu West 14:48.00 00:31.30 00:31.30
2. Ilona Vanaveski Ilves 14:54.00 00:47.06 +15:36
3. Maimu Tornberg Koop 14:51.00 00:54.24 +22:54
Koht Nimi Klubi S.aeg Tulemus Viitaeg
1. Ilse Uus TON 14:12.00 00:20.29 00:20.29
2. Maire Raid Tammed 14:09.00 00:23.24 +2:55
3. Maie Abram Ilves 14:06.00 00:43.17 +22:48
4. Karin Laine Võru 14:15.00 00:55.31 +35:02
OK Võru