XXIII SUUNTO GAMES 24-25.09.2011
Tavarada
24.09.2011 Sõmerpalu (Markus Puusepp)
M10TR  M12  M12TR  M14  M14B  M16  M16B  M18  M20  M21A  M21B  M21C  M21E  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70  M75  M80  M85  M8NR  M9NR 
W10TR  W12  W12TR  W14  W14B  W16  W16B  W18  W20  W21A  W21B  W21C  W21E  W35  W40  W45  W50  W55  W60  W65  W70  W75  W80  W85  W8NR  W9NR 

M10TR
2280m 6KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1. Toms Turks                     Kapa                 LAT 00:17.04     
   2. Kārlis Vaļģis                  ZVOC                 LAT 00:17.18     
   3. Kustu Künnapas                 HOK                  EST 00:21.21     
   4. Siim Turban                    Rakv                 EST 00:23.42     
   5. Villu Damon Pentsa             Põlva Spordikool     EST 00:29.08     
   6. Hando Allmann                  Võru                 EST 00:32.16     
   7. Ricards Ansviesulis            OK A2                LAT 00:32.52     
   8. Raiko Marrandi                 JOKA                 EST 00:48.52     
      Markus Mürk                    Võru                 EST Puuduv KP    
      Ronalds Orniks                 Smiltenes BJSS-Azimu LAT Puuduv KP    
      Karel Kuragin                  Võru                 EST Puuduv KP    
      Raino Marten Rammo             Põlva Spordikool     EST Ei start     
M12
2290m 7KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1. Kaarel Vesilind                SRD                  EST 00:13.35     
   2. Karel-Sander Kljuzin           Peko                 EST 00:14.18     
   3. Alvis Grimza                   Meridiāns            LAT 00:14.47     
   4. Arturs Vaļģis                  zvoc                 LAT 00:14.57     
   5. Villu Serv                     Kobras/Põlva Spordik EST 00:15.03     
   6. Edgars Karnitis                Kapa OK              LAT 00:15.09     
   7. Marten Kuusmann                Jõhvikas             EST 00:15.20     
   7. Reinis Rubins                  Aluksne OK           LAT 00:15.20     
   9. Kevin Jaaska                   Kobras/Põlva Spordik EST 00:15.50     
  10. Kristo Sirk                    Kobras/Põlva Spordik EST 00:15.56     
  11. Siim Helmoja                   Kobras/Põlva Spordik EST 00:16.09     
  12. Markus Harald Pais             West                 EST 00:16.26     
  13. Andres Rõõm                    Ilves                EST 00:17.10     
  13. Alo Vahtre                     OK Käbi              EST 00:17.10     
  15. Kristofer Pähklepa             Kobras/Põlva Spordik EST 00:17.13     
  16. Kristofer Kirss                                     EST 00:17.56     
  17. Lauri Põldoja                  Ilves                EST 00:18.16     
  18. Henri Konsap                   Võru                 EST 00:19.04     
  19. Sander Tomson                  Kobras               EST 00:19.05     
  20. Mikael Autio                   KaRa                 FIN 00:19.58     
  21. ILgvars Caune                  Smiltenes BJSS-Azimu LAT 00:20.02     
  22. Emil Salmenkylä                HS                   FIN 00:55.21     
      Kaspar Kask                    Käbi                 EST Ei start     
      Daniels Vahruševs              Ok Ogre              LAT Ei start     
      Erik Bleive                    Kobras/Põlva Spordik EST Ei start     
M12TR
2280m 6KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1. Renars Kokorevics              OK Puznis            LAT 00:15.55     
   2. Esko Vanahunt                  Kobras/Põlva Spordik EST 00:16.48     
   3. Ralf Hõim                      Kobras/Põlva Spordik EST 00:17.59     
   4. Jürmo Rooma                    Jõhvikas             EST 00:26.16     
   5. Lauri Lepik                    Võru                 EST 00:37.17     
   6. Timmo Tohus                    Tsirguliina kk       EST 00:38.17     
      Martin Sults                   Kobras/Põlva Spordik EST Ei start     
M14
4730m 11KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1. Anton Salmenkylä               HS                   FIN 00:30.07     
   2. Uldis Upitis                   Kapa OK              LAT 00:32.20     
   3. Tomi-Andre Piirmets            West                 EST 00:35.13     
   4. Kristers Aparjods              Kapa OK              LAT 00:36.00     
   5. Matīss Slikšjānis              Smiltenes BJSS-Azimu LAT 00:36.14     
   6. Jānis Veļķeris                 Aluksne OK           LAT 00:38.01     
   6. Oliver Kütt                    Ilves                EST 00:38.01     
   8. Sandis Rektins                 Fingal Orienteers    IRL 00:38.15     
   9. Tõnis Toom                     JOKA                 EST 00:40.50     
  10. Mihkel Parts                   Võru                 EST 00:43.43     
  11. Lauri Pähn                     Võru                 EST 00:44.40     
  12. Kaarel Hendrik Zernant         Ilves                EST 00:46.33     
  13. Märten Henrik Pais             West                 EST 00:48.29     
  14. Edgars Indrans                 Kapa                 LAT 00:53.08     
  15. Kristjan Pärn                  Ilves                EST 01:00.46     
      Peeter-August Leht             Okas                 EST Ei start     
      Edgars Ustinovs                Ok Ogre              LAT Ei start     
      Kevin Hallop                   Peko                 EST Ei start     
M14B
4630m 9KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1. Karl Tiit                      Ilves                EST 00:34.16     
   2. Roger Koosa                    Kobras/Põlva Spordik EST 00:53.30     
   3. Edgar Toimetaja                JOKA                 EST 00:53.41     
M16
6880m 16KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1. Eemeli Suominen                Delta                FIN 00:46.09     
   2. Veiko Vinkel                   West                 EST 00:48.34     
   3. Kristaps Zālītis               Smiltenes BJSS-Azimu LAT 00:49.52     
   4. Rimmo Rõõm                     Ilves                EST 00:52.05     
   5. Martin Zvirblis                Kobras/Põlva Spordik EST 00:53.33     
   6. Holger Post                    Koop                 EST 00:55.04     
   7. Vadim Shved                    SRD                  EST 00:56.02     
   8. Mauno Kapten                   Peko                 EST 01:00.37     
   9. Madis Tooming                  Rakv                 EST 01:04.27     
  10. Sander Lembra                  Võru                 EST 01:04.54     
  11. Jaspar Jõesalu                 Peko                 EST 01:06.06     
M16B
5480m 14KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1. Ingmar Bert Sabre              Võru                 EST 00:41.00     
   2. Mārtiņš Mārcis Leimanis        Azimuts OK           LAT 00:43.39     
   3. Ralf Sannikov                  Võru                 EST 00:47.45     
   4. Renars Galvans                 OK Puznis            LAT 00:47.52     
   5. Kristo Oja                     OK Käbi              EST 00:48.57     
   6. Ander Adamson                  Kobras/Põlva Spordik EST 00:49.46     
   7. Karl-Edgar Raudsep             Võru                 EST 00:50.42     
   8. Mairo Mägi                     OK Käbi              EST 00:52.44     
   9. Arturs Karulis                 OK Puznis            LAT 00:56.18     
      Hans Mark Võsu                 JOKA                 EST Ei start     
      Markus Konsap                  Võru                 EST Ei start     
M18
7770m 15KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1. Edgars Spirido                 Smiltenes BJSS-Azimu LAT 00:47.26     
   2. Emils Galvans                  OK Puznis            LAT 00:51.32     
   3. Reigo Teervalt                 Peko                 EST 00:56.36     
   4. Jorma Valge                    JOKA                 EST 01:21.59     
      Mihkel Tarve                   Kobras               EST Ei start     
M20
10360m 20KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1. Kristaps Vejs-Abolins          OK Puznis            LAT 01:01.52     
   2. Raul Reiljan                   Võru                 EST 01:02.54     
   3. Jüri Joonas                    Võru                 EST 01:06.29     
   4. Ott-Kaarel Kalm                Ilves                EST 01:13.38     
M21A
10360m 20KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1. Mārtiņš Vimba                  Ziemeļkurzeme OK     LAT 01:01.58     
   2. Daniel Vasser                  VKÜ                  EST 01:04.19     
   3. Taivo Timmusk                  HOK                  EST 01:05.54     
   4. Alar Kume                      Võru                 EST 01:07.26     
   5. Ott Rakkaselg                  HOK                  EST 01:08.27     
   6. Taavi Kala                     Tammed               EST 01:12.33     
   7. Allan Roosimägi                Jõhvikas             EST 01:12.41     
   8. Tarmo Tolm                     Orvand               EST 01:17.04     
   9. Aleksander Ušakov                                   EST 01:22.07     
  10. Andres Lauba                   TON                  EST 01:22.27     
      Ville-Veikko Nurminen          SuoSa                FIN Puuduv KP    
      Tanel Mõttus                   Võru                 EST Ei start     
M21B
8430m 16KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1. Jānis Butāns                   Meridiāns            LAT 00:55.21     
   2. Dagnis Kaņepe                  Meridiāns            LAT 00:57.08     
   3. Tarmo Klaar                    Ilves                EST 00:58.32     
   4. Märt Kivila                    Ilves                EST 00:58.44     
   5. Tarmo Pöör                     Mercury              EST 01:00.21     
   6. Raivis Kalnins                 Aluksne OK           LAT 01:02.34     
   7. Māris Stabiņš                  Smiltenes BJSS-Azimu LAT 01:03.09     
   8. Heiki Saal                     Otepää               EST 01:03.21     
   9. Magnar Alev                    Pühajärve            EST 01:05.29     
  10. Timo Kaljur                    Orvand               EST 01:09.45     
  11. Karl Samoson                   Orion                EST 01:10.53     
  12. Oleg Koshik                    SRD                  EST 01:23.58     
  13. Reimo Reimer                   Okas                 EST 01:24.08     
  14. Arno Kruusmann                 Kalevi JVP           EST 01:26.47     
  15. Anton Roolaid                  TAOK                 EST 01:36.46     
      Ragnar Ilp                                          EST Ei start     
      Indrek Mahla                   Peko                 EST Ei start     
      Tõnu Arrak                     Velo                 EST Ei start     
M21C
4630m 9KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1. Air Zeitgeist                  ViA                  LAT 00:32.37     
   2. Andis Celinskis                AIRE                 GBR 00:34.38     
   3. Viljar Vainola                 Mercury              EST 00:39.54     
   4. Ismo Kauranen                  Delta                FIN 00:47.26     
M21E
16450m 29KP Tõus 250m
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1. Andris Kivlenieks              OK Ogre              LAT 01:23.28     
   2. Kūms Jānis                     OK Alūksne           LAT 01:29.06     
   3. Mati Tiit                      Ilves                EST 01:30.06     
   4. Andreas Kraas                  EKJ SK               EST 01:33.55     
   5. Jari Ikäheimonen               TuMe                 FIN 01:34.50     
   6. Jaagup Truusalu                Võru                 EST 01:35.06     
   7. Mārtiņš Linde                  Ozons                LAT 01:38.23     
   8. Kaarel Kallas                  JOKA                 EST 01:41.02     
   9. Kalvis Brūns                   Ozons                LAT 01:43.10     
  10. Daniils Ozoliņš                Auseklis             LAT 01:43.25     
  11. Valters Āboliņš                Ozons                LAT 01:46.56     
  12. Johannes Ehala                 JOKA                 EST 01:48.47     
  13. Mattias Rennel                 KEKRSK               EST 01:50.35     
M35
9190m 19KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1. Otārs Putrālis                 OK Azimuts           LAT 00:53.05     
   2. Martins Godins                 Lejas Mindaugi       LAT 00:55.10     
   3. Ain Fjodorov                   Otepää               EST 00:55.16     
   4. Dmitri Shved                   SRD                  EST 00:57.02     
   5. Mati Korrol                    Mercury              EST 00:57.07     
   6. Margus Klementsov              Mercury              EST 00:57.17     
   7. Margus Marrandi                JOKA                 EST 00:57.23     
   8. Atis Kalējs                    Alūksne OK           LAT 00:57.56     
   9. Tommy Rantala                  KaRa                 FIN 00:59.22     
  10. Kuno Rooba                     Rakv                 EST 00:59.44     
  11. Meelis Mälter                  KEKRSK               EST 01:00.40     
  12. Tõnis Piirisild                Võru                 EST 01:00.55     
  13. Jurģis Eberhards               Azimuts OK           LAT 01:01.36     
  14. Aivar Leht                     Okas                 EST 01:03.12     
  15. Danilo Piht                    Mercury              EST 01:04.27     
  16. Heno Ivanov                                         EST 01:11.16     
  17. Eero Mõttus                                         EST 01:14.52     
      Arthur Raichmann               LSF PT               EST Ei start     
M40
8430m 16KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1. Guntis Arnicans                Kape                 EST 00:46.12     
   2. Manne Suominen                 Delta                FIN 00:49.04     
   3. Paavo Rõigas                   Peko                 EST 00:49.33     
   4. Ville Vinkel                   West                 EST 00:49.49     
   5. Priit Pääslane                 Ilves                EST 00:51.27     
   6. Tenno Alamaa                   Orvand               EST 00:51.46     
   7. Viktor Kassatkin               SRD                  EST 00:54.02     
   8. Guntis Zīvers                  Azimuts              LAT 00:54.54     
   9. Andris Strazdiņš               Purva Bridējs OK     LAT 00:55.34     
  10. Tõnu Illaru                    Delta                EST 00:55.48     
  11. Meelis Zimmermann              Kape                 EST 00:56.09     
  12. Kimmo Liljeström               HS                   FIN 00:57.20     
  13. Ingus Rektins                  Fingal Orienteers    IRL 00:57.56     
  14. Allar Padari                   HOK                  EST 00:58.02     
  15. Andres Hummal                  Kunda                EST 00:58.38     
  16. Martin Aunin                                        EST 00:58.45     
  17. Valdis Lepiksons               Auseklis             LAT 00:58.59     
  18. Raul Hindov                    TON                  EST 00:59.07     
  19. Alvis Lepiksons                Auseklis             LAT 00:59.44     
  20. Aivar Jõgiaas                  Seiklusporr          EST 01:00.56     
  21. Jyrki Nieminen                 L-HR                 FIN 01:01.18     
  22. Pekka Saalasti                 Mustalammen Pallo    FIN 01:01.28     
  23. Raivo Erik                     Rae                  EST 01:01.34     
  24. Andres Karilaid                Mercury              EST 01:02.13     
  25. Jaan Olvet                     Rakv                 EST 01:04.29     
  26. Sergei Shved                   SRD                  EST 01:06.00     
  27. Andres Viira                                        EST 01:06.20     
  28. Taivo Daub                     Ilves                EST 01:08.48     
  29. Toomas Talumaa                                      EST 01:10.58     
  30. Jaan Metsa                                          EST 01:22.33     
      Raul Kudre                     Peko                 EST Ei start     
      Johan Alenius                  IFK Lidingö          SWE Ei start     
      Rein Zaitsev                   Peko                 EST Ei start     
M45
7770m 15KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1. Matti Yliluikki                SuSi                 FIN 00:44.06     
   2. Aigars Leiboms                 Meridiāns OK         LAT 00:46.27     
   3. Arto Niemi                     Delta                FIN 00:47.03     
   4. Ēriks Ūdris                    Meridiāns            LAT 00:47.34     
   5. Indrek Ümarik                  Ilves                EST 00:48.53     
   6. Māris Vabulnieks               OK Alūksne           LAT 00:49.15     
   7. Antti Roose                    Kobras               EST 00:49.31     
   8. Timo Asikainen                 Hiisi                FIN 00:49.32     
   9. Tõnu Ilves                     Kape                 EST 00:50.09     
  10. Urmas Sulaoja                  Jõhvikas             EST 00:52.20     
  11. Ants Turban                    Rakv                 EST 00:56.45     
  12. Veli-Matti Heinonen            Delta                FIN 00:57.30     
  13. Taivo Tali                     KEKRSK               EST 00:57.48     
  14. Roman Kattai                   KVÜÕA                EST 00:57.57     
  15. Aivar Meindok                  LSF PT               EST 00:58.58     
  16. Anatolijs Ozolins              Auseklis             LAT 00:59.35     
  17. Maxim Gureev                   Mile-Sport           RUS 00:59.58     
  18. Guntars Cīrulis                Azimuts              LAT 01:02.51     
  19. Jukka Honkasaari               PiKa                 FIN 01:03.29     
  20. Toomas Telgma                  Voller AS            EST 01:05.48     
  21. Urmas Laev                     Mercury              EST 01:06.15     
  22. Priit Truusalu                 Kape                 EST 01:08.18     
  23. Alar Nigul                     EROK                 EST 01:09.48     
  24. Margus Jaanus                  Koop                 EST 01:15.59     
      Simo Maksimainen               Delta                FIN Ei start     
      Tõnu Lauter                    Lauter Team          EST Ei start     
      Toomas Tarve                   Kobras               EST Ei start     
M50
6880m 16KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1. Eduard Pukkonen                KEKRSK               EST 00:42.35     
   2. Girts Mamis                    Mona OK              LAT 00:42.36     
   3. Tiit Tali                      Ilves                EST 00:42.42     
   4. Igors Buzs                     Meridians            LAT 00:43.18     
   5. Jaanus Reha                    Koop                 EST 00:44.10     
   6. Andres Talver                  Mercury              EST 00:44.28     
   7. Maido Kaljur                   KEKRSK               EST 00:44.58     
   8. Edmunds Zvaigzne               Aluksne OK           LAT 00:45.47     
   9. Mati Preitof                   KEKRSK               EST 00:45.48     
  10. Toivo Toomas                   Peko                 EST 00:46.16     
  11. Raul Laas                      JOKA                 EST 00:46.26     
  12. Edgars Utans                   -                    LAT 00:46.42     
  13. Rein Rooni                     Orvand               EST 00:46.53     
  14. Kaljo Julge                    Kape                 EST 00:47.00     
  15. Ando Post                      Koop                 EST 00:47.29     
  16. Raul Olesk                     Kobras               EST 00:49.51     
  17. Juha Eronen                    KaRa                 FIN 00:50.27     
  18. Kalle Ojasoo                   Kobras               EST 00:52.24     
  19. Andrus Rämmann                 Koop                 EST 00:54.58     
  20. Arvo Raja                                           EST 00:56.24     
  21. Tuomo Puustinen                Pihkaniskat          FIN 00:56.28     
  22. Paul Poopuu                    JOKA                 EST 00:56.52     
  23. Mikhail Ivanov                 SKO RUS              RUS 00:57.20     
  24. Uldis Bertuks                  OK Aluksne           LAT 00:58.25     
  25. Tauno Kure                     Kape                 EST 00:59.12     
  26. Aivar Tooming                  Rakv                 EST 01:00.20     
  27. Tõnu Loog                      Kobras               EST 01:01.25     
  28. Viesturs Dandens               Aluksne OK           LAT 01:01.57     
  29. Peteris Zarins                 Mona                 LAT 01:03.25     
  30. Aigar Pindmaa                  Võru                 EST 01:07.07     
  31. Jüri Ümarik                    -                    EST 01:15.18     
  32. Vello Post                     Koop                 EST 01:17.42     
  33. Risto Pettinen                 Mustalammen Pallo    FIN 01:20.31     
      Jouni Markku                   Mustalammen Pallo    FIN Ei start     
M55
6580m 13KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1. Juris Kokins                   OK Purva Bridejs     LAT 00:40.44     
   2. Teuvo Töyrylä                  VehkalahdenVeikot    FIN 00:40.53     
   3. Pertti Laine                   Mustalammen Pallo    FIN 00:44.28     
   4. Andrei Oshmazin                Novgorod             RUS 00:44.29     
   5. Vesa Tervo                     RR                   FIN 00:44.48     
   6. Vilnis Veļķeris                Aluksne OK           LAT 00:46.34     
   7. Jarmo Lehto                    VehkalahdenVeikot    FIN 00:46.59     
   8. Jarmo Jumppanen                Pihkaniskat          FIN 00:47.17     
   9. Udo Lüüs                       Ilves                EST 00:47.23     
  10. Tõnu Sikkal                    Kobras               EST 00:49.36     
  11. Markku Nurminen                SuoSa                FIN 00:50.36     
  12. Heini Tammik                   Kape                 EST 00:51.18     
  13. Tõnu Taal                      JOKA                 EST 00:51.45     
  14. Jüri Rokko                     SK RT                EST 00:51.47     
  15. Ahto Karu                      JOKA                 EST 00:52.07     
  16. Lasse Laaksonen                SuSi                 FIN 00:53.15     
  17. Ago Samoson                                         EST 00:53.22     
  18. Anti Parik                     Otepää SK            EST 00:54.09     
  19. Sulev Tuude                    West                 EST 00:54.48     
  20. Kalle Luuk                     LUS                  EST 00:56.07     
  21. Heimo Jumppanen                Pihkaniskat          FIN 00:56.20     
  22. Riho Kokk                      Rakv                 EST 00:57.15     
  23. Jouni Moisander                Delta                FIN 00:58.39     
  24. Pertti Kuosmanen               Delta                FIN 01:07.47     
  25. Timo Glad                      RaJy                 FIN 01:09.28     
  26. Juhani Pörsti                  SuoSa                FIN 01:09.36     
  27. Jamel El Khalki                HS                   FIN 01:34.54     
      Aimur Raudsepp                 JOKA                 EST Puuduv KP    
      Mati Karp                      Tempo                EST Ei start     
M60
5930m 13KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1. Åge Liljeström                 HS                   FIN 00:39.03     
   2. Rein Unt                       TON                  EST 00:40.20     
   3. Riho Männi                     Lehola               EST 00:41.36     
   4. Aldis Lapiņš                   Azimuts OK           LAT 00:41.59     
   5. Kai Saksman                    TON                  FIN 00:42.23     
   6. Lasse Kataja                   SuSi                 FIN 00:42.28     
   7. Koit Paasma                    Lehola               EST 00:43.25     
   8. Lembit Nöps                    Ilves                EST 00:44.37     
   9. Tiit Tatter                    TON                  EST 00:45.42     
  10. Tapio Leino                    HS                   FIN 00:45.50     
  11. Avo Veermäe                    Ilves                EST 00:46.08     
  12. Jouko Räty                     Delta                FIN 00:47.15     
  13. Risto Uljas                    RaJy                 FIN 00:49.24     
  14. Lasse Kallio                   SuSi                 FIN 00:49.55     
  15. Rein Hanstein                  Okas                 EST 00:50.18     
  16. Rein Prank                     Kape                 EST 00:52.38     
  17. Arne Kolk                      Jõhvikas             EST 00:54.58     
  18. Tiit Ploompuu                  Hooler               EST 00:56.17     
  19. Ivan Kazantsev                 Novgorod             RUS 00:57.55     
  20. Kari Hovi                      Lynx                 FIN 00:58.57     
  21. Ilmar Kirjanen                 TAOK                 EST 00:58.58     
  22. Jaan Miljan                    Kape                 EST 00:59.50     
  23. Jorma Helin                    RaJy                 FIN 01:03.11     
  24. Seppo Keskimäki                NaWi                 FIN 01:05.48     
  25. Jarmo Paikkala                 RaJy                 FIN 01:06.11     
  26. Agu Koppa                                           EST 01:09.24     
  27. Toomas Naelapää                KEKRSK               EST 01:11.57     
      Kalev Kukk                     TAOK                 EST Ei start     
      Matti Railimo                  SOC                  FIN Ei start     
M65
4730m 11KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1. Mihkel Mälter                  KEKRSK               EST 00:34.47     
   2. Rafael Gordon                  West                 EST 00:34.48     
   3. Jukka Aunula                   RaJy                 FIN 00:37.11     
   4. Pertti Veijalainen             SK Vuoksi            FIN 00:37.43     
   5. Jouko Visa                     SuSi                 FIN 00:38.17     
   6. Ants Tamm                      TON                  EST 00:39.32     
   7. Rauno Visa                     SuSi                 FIN 00:41.01     
   8. Pentti Reinikainen             RaJy                 FIN 00:41.06     
   9. Elmo Pärna                     Lehola               EST 00:41.53     
  10. Tapio Tiura                    HS                   FIN 00:43.29     
  11. Peep Koppel                    Koop                 EST 00:44.12     
  12. Esa Tarkiainen                 SuSe                 FIN 00:45.04     
  13. Rudolf Mürk                    Võru                 EST 00:45.58     
  14. Mati Poom                      TON                  EST 00:46.15     
  15. Rein Raid                      Kape                 EST 00:46.53     
  16. Ilmar Mõistlik                 Orion                EST 00:47.08     
  17. Agu Lipping                    HOK                  EST 00:48.03     
  18. Martti Paasikallio             JäPa                 FIN 00:48.32     
  19. Heikki Pitkänen                JRV                  FIN 00:49.04     
  20. Jüri Tähemaa                                        EST 00:49.22     
  21. Aarne Mardiste                 KEKRSK               EST 00:50.30     
  22. Seppo Kokkonen                 KeU                  FIN 00:53.48     
  23. Tiit Koppel                    Orion                EST 00:59.34     
  24. Keijo Rantala                  KaRa                 FIN 00:59.39     
  25. Kari Karri                     JäPa                 FIN 01:04.16     
  26. Martin Ilves                   Jõhvikas             EST 01:05.19     
  27. Vaabo Annus                    Orion                EST 01:06.56     
      Seppo Kettunen                 RaJy                 FIN Puuduv KP    
M70
3910m 10KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1. Rodrigo Slavins                Ozons                LAT 00:25.59     
   2. Enno Lelumees                  HOK                  EST 00:29.37     
   3. Mihhail Taivere                Kape                 EST 00:30.07     
   4. Georg Sooberg                                       EST 00:32.31     
   5. Mati Tõnus                     Orion                EST 00:35.28     
   6. Heino Peeterson                West                 EST 00:35.31     
   7. Endel Remmet                   Kape                 EST 00:35.32     
   8. Vello Krohn                    Tammed               EST 00:35.56     
   9. Olavi Heinonen                 KaRa                 FIN 00:36.20     
  10. Kalju Tilk                     Orion                EST 00:37.13     
  11. Tauno Jokinen                  SuoSa                FIN 00:38.38     
  12. Onni Rosenkvist                SuoSa                FIN 00:40.00     
  13. Matti Kuusanka                 RaJy                 FIN 00:40.03     
  14. Olavi Leino                    Delta                FIN 00:40.06     
  15. Lembit Vassil                  Ilves                EST 00:40.36     
  16. Reijo Leino                    Delta                FIN 00:41.22     
  17. Ilmari Tupitsa                 RaJy                 FIN 00:42.55     
  18. Valter Ploom                   Tartu                EST 00:43.03     
  19. Oiva Grundström                RaJy                 FIN 00:43.20     
  20. Olli Juntunen                  HS                   FIN 00:46.54     
  21. Jorma Huuhtanen                Delta                FIN 00:48.27     
  22. Osmo Suomalainen               RaJy                 FIN 00:59.23     
      Riho Kilp                      Tammed               EST Puuduv KP    
      Heikki Lepistö                 HS                   FIN Puuduv KP    
M75
3910m 10KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1. Kalevi Vartiainen              EsSu                 FIN 00:45.33     
   2. Juhani Salmenkylä              HS                   FIN 00:50.54     
   3. Kaarel Koitmets                Jõhvikas             EST 00:56.26     
   4. Valju Tali                                          EST 01:00.59     
   5. Jussi Suhonen                  KaRa                 FIN 01:01.19     
   6. Osmo Niemi                     HS                   FIN 01:05.57     
   7. Antti Honkasaari               PiKa                 FIN 01:06.38     
M80
3270m 10KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1. Heino Heinloo                  Tammed               EST 00:34.31     
   2. Edgar Tammik                   Orion                EST 00:36.21     
   3. Feliks Kipper                  Orion                EST 00:42.42     
M85
3270m 10KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1. Richard Rooden                 Jõhvikas             EST 01:13.32     
M8NR
1790m 6KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1. Austris Kalnins                Aluksne OK           LAT 00:14.57     
   2. Mihkel Mahla                                        EST 00:16.21     
   3. Mattias Maidla                 Põlva Spordikool     EST 00:18.02     
   4. Olev Piirisild                 Võru                 EST 00:24.07     
   5. Mairo Tohus                    Tsirguliina KK       EST 00:24.54     
   6. Sven-Andres Niglas             Jõhvikas             EST 00:26.40     
   7. Karl Oskar Orro                -                        00:26.44     
   8. Heivo Torop                    Kobras               EST 00:32.03     
   9. Siim Talumaa                                        EST 00:33.58     
  10. Raiden Metsa                                        EST 00:35.57     
  11. Markus Kaljur                  Harju KEK            EST 00:42.49     
  12. Francis Vimba                  Ziemeļkurzeme OK     LAT 00:46.20     
M9NR
1790m 6KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1. Dainis Männiste                Kobras/Põlva Spordik EST 00:11.09     
   2. Ragnar Rooba                   Rakv                 EST 00:11.12     
   3. Rūdolfs Eberhards              Azimuts OK           LAT 00:12.43     
   4. Joonas Mölder                  OK Käbi              EST 00:15.05     
   5. Kevin Koosa                    Põlva Spordikool     EST 00:16.01     
   6. Tommi Liljeström               HS                   FIN 00:17.59     
   7. Renārs Eberhards               Azimuts OK           LAT 00:18.44     
   8. Madis Mägi                     OK Käbi              EST 00:19.44     
   9. Mihkel Herbert Pais            West                 EST 00:21.36     
  10. Egnar Hernits                  OK Käbi              EST 00:23.50     
  11. Kerten Matto                   Põlva Spordikool     EST 00:27.05     
  12. Pärt Saega                     Tsirguliina KK       EST 00:28.46     
W10TR
2280m 6KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1. Madara Vaļģe                   ZVOC                 LAT 00:18.03     
   2. Zanda Stabiņa                  Smiltenes BJSS-Azimu LAT 00:20.02     
   3. Lorely Kõrvel                  Põlva Spordikool     EST 00:21.07     
   4. Kairiin Märtson                Kobras/Põlva Spordik EST 00:23.13     
   5. Agneliis Pilt                  Rakv                 EST 00:24.26     
   6. Dārta Cīrule                   Azimuts              LAT 00:24.38     
   7. Katrina Dzene                  Mona                 LAT 00:27.45     
   8. Ance Strazdiņa                 Purva Bridējs OK     LAT 00:28.42     
      Agnija Caune                   Smiltenes BJSS-Azimu LAT Puuduv KP    
      Kristina Haug                  Võru                 EST Ei start     
W12
2290m 7KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1. Kelly Mattus                   Kobras/Põlva Spordik EST 00:14.02     
   2. Kaisa Rooba                    Rakv                 EST 00:14.53     
   3. Teele Telgma                   Tammed               EST 00:16.30     
   4. Helle Leis                     Kobras/Põlva Spordik EST 00:16.37     
   5. Kristel Kõivo                  Peko                 EST 00:17.17     
   6. Elīna Skopāne                  Smiltenes BJSS-Azimu LAT 00:18.02     
   7. Kati Iher                                           EST 00:18.29     
   8. Laura Nelsone                  Kapa                 LAT 00:18.42     
   9. Maia Mustimets                 Peko                 EST 00:18.54     
  10. Sigrit Säga                    Kobras               EST 00:20.40     
  11. Heleri Karmen Hõrrak           Võru                 EST 00:22.12     
  12. Krete Auser                    Peko                 EST 00:22.22     
  13. Ksenija Shved                  SRD                  EST 00:22.30     
  14. Anda Upite                     Kapa OK              LAT 00:23.40     
W12TR
2280m 6KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1. Kelli Nurm                     Kobras/Põlva Spordik EST 00:16.51     
   2. Laura-Liis Kütt                Kobras/Põlva Spordik EST 00:18.25     
   3. Karina Harkina                 Aluksne OK           LAT 00:20.57     
   4. Elizabete Vimba                Ziemeļkurzeme OK     LAT 00:26.43     
   5. Carmel Poom                    Jõhvikas             EST 00:29.21     
   6. Agnes Säga                     Kobras               EST 00:32.04     
   7. Kerli Tali                     TKiG                 EST 00:41.24     
      Jessica Lauter                 Lauter Team          EST Ei start     
W14
3130m 11KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1. Kristel Sibul                  Kobras               EST 00:21.10     
   2. Kristiina Himma                Võru                 EST 00:24.39     
   3. Krista Lahtinen                HS                   FIN 00:25.24     
   4. Alina Kramarenko               SRD                  EST 00:25.56     
   5. Doris Kudre                    Peko                 EST 00:27.42     
   6. Anete Čama                     Smiltenes BJSS-Azimu LAT 00:30.15     
   7. Liina Vesilind                 SRD                  EST 00:31.39     
   8. Zelma Lapina                   Kapa                 LAT 00:32.42     
   9. Getter Matto                   Kobras/Põlva Spordik EST 00:35.47     
  10. Eneli Maranik                  Kape                 EST 00:44.18     
  11. Jonne Rooma                    Jõhvikas             EST 00:44.25     
  12. Liis Toomas                    Peko                 EST 00:53.12     
W14B
2790m 9KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1. Aleksandra Leesment            SRD                  EST 00:28.09     
   2. Merilin Anijärv                Mercury              EST 00:34.20     
   3. Margit Saal                    Otepää               EST 00:35.32     
   4. Sandra Erik                    Võru                 EST 00:37.30     
W16
3910m 10KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1. Laura Leiboma                  Kapa                 LAT 00:26.08     
   2. Lumileid Hälvin                Kobras/Põlva Spordik EST 00:27.31     
   3. Elina-Emiilie Leht             Okas                 EST 00:29.26     
   4. Silvia Luup                    Võru                 EST 00:31.25     
   5. Mariethe-Piret Niglas          Jõhvikas             EST 00:34.38     
   6. Maarja Maranik                 Otepää               EST 00:34.53     
   7. Mirjam Iher                                         EST 00:45.53     
W16B
3070m 12KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1. Meeli-Heli Lepna               HOK                  EST 00:27.31     
   2. Grethe-Johanna Ploompuu        KEKRSK               EST 00:30.22     
   3. Triine Viirmann                KEKRSK               EST 00:40.28     
   4. Mare Vahtre                    OK Käbi              EST 00:46.38     
W18
6580m 13KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1. Marili Zimmermann              Kape                 EST 00:48.32     
   2. Madli-Johanna Maidla           Kobras/Põlva Spordik EST 00:53.52     
   3. Marianne Möller                Kobras/Põlva Spordik EST 00:57.30     
   4. Linda Puusalu                  Kobras/Põlva Spordik EST 01:00.10     
   5. Karin Kallisma                 HOK                  EST 01:00.38     
   6. Sirli Aia                      Kobras               EST 01:08.42     
   7. Eliise Harjak                  HOK                  EST 01:15.37     
   8. Silja Kask                     Karksi-Nuia G        EST 01:23.43     
      Silja Olesk                    Kobras               EST Ei start     
W20
7770m 15KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1. Sindija Siraka                 OK Puznis            LAT 01:04.52     
   2. Agnes Vask                     Ilves                EST 01:05.31     
   3. Kadri Aia                      Kobras               EST 01:14.19     
   4. Marta Olvet                    Rakv                 EST 01:18.45     
W21A
6880m 16KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1. Merike Haugas                  West                 EST 00:49.53     
   2. Marika Kustavus                Lehola               EST 00:50.09     
   3. Hannula-Katrin Pandis          Ilves                EST 00:56.29     
   4. Ingrid Vehlmann                Mercury              EST 00:57.28     
   5. Anneli Ambel                   Mercury              EST 00:57.55     
   6. Helene Arula                   Koop                 EST 00:59.33     
   7. Eva Haberkorne-Vimba           Ziemeļkurzeme OK     LAT 01:03.14     
   8. Mari Fjodorov                  Otepää               EST 01:06.11     
   9. Marge Anijärv                  Mercury              EST 01:18.59     
      Kristi Alnek                   Võru                 EST Puuduv KP    
W21B
5480m 14KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1. Sarmite Gobina                 OK Puznis            LAT 00:44.21     
   2. Ülle Hollo                     Võru                 EST 00:44.44     
   3. Ilze Vaļģe                     Valka                LAT 00:47.09     
   4. Līva Veļķere                   Aluksne OK           LAT 00:47.12     
   5. Anu Kuusmaa                    Orion                EST 00:48.39     
   6. Raili Rooba                    Rakv                 EST 00:50.21     
   7. Iveta Veļķere                  Aluksne OK           LAT 00:50.46     
   8. Stina Romanovska                                    EST 00:50.59     
   9. Kaire Kirss                    TON                  EST 00:52.12     
  10. Heidi Prits                    Mercury              EST 00:53.29     
  11. Tais Vakrõõm                   SRD                  EST 00:58.42     
  12. Heleri Kirss                   Koop                 EST 01:02.31     
  13. Kaire Vinkel                   West                 EST 01:08.28     
      Hanna Samoson                  Orion                EST Ei start     
      Marge Sargma                   Tammed               EST Ei start     
W21C
3270m 10KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1. Pia Luovula                    SuoSa                FIN 00:27.13     
   2. Sintija Kalēja                 Alūksne OK           LAT 00:31.07     
   3. Ele Sisas                      TAOK                 EST 00:33.18     
   4. Riina Kink                     Koop                 EST 00:37.03     
   5. Epp Säga                       Kobras               EST 00:45.07     
   6. Marje Zernant                                       EST 00:56.05     
      Ade Palm                                            EST Puuduv KP    
      Tiia Laul                                           EST Ei start     
      Mari Roots                     TAOK                 EST Ei start     
      Mare Kitsnik                   Saku                 EST Ei start     
W21E
9610m 18KP Tõus 150m
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1. Kirti Rebane                   Tammed               EST 01:03.52     
   2. Merike Vanjuk                  Kape                 EST 01:04.28     
   3. Taru Ikäheimonen               Lynx                 FIN 01:08.43     
   4. Vieda Lūsa                     Võru                 LAT 01:14.38     
   5. Karmen Alnek                   Võru                 EST 01:23.38     
   6. Dace Buza                      Meridiāns            LAT 01:31.04     
      Kristīne Kokina                OK Purva Bridējs     LAT Ei start     
      Maret Vaher                    Kobras               EST Ei start     
      Adele Puusalu                  Kobras               EST Ei start     
      Helle Hallik                   JOKA                 EST Ei start     
W35
6880m 16KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1. Viivi-Anne Soots               Tammed               EST 00:43.58     
   2. Tanja Autio                    KaRa                 FIN 00:51.28     
   3. Kristi Vassil                  Ilves                EST 00:53.12     
   4. Baiba Smila                    Auseklis             LAT 00:53.43     
   5. ieva Godina                    Lejas Mindaugi       LAT 00:55.52     
   6. Edith Madalik                  Tammed               EST 00:55.57     
   7. Heli Haug                      Võru                 EST 00:57.13     
   8. Heidi Sild                     West                 EST 00:58.04     
   9. Kirsten Nigul                                       EST 00:59.03     
  10. Kadri Parts                    Võru                 EST 01:07.03     
      Sanita Vilcina                 OK Aluksne           LAT Ei start     
W40
6580m 13KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1. Jana Kink                      Kape                 EST 00:44.41     
   2. Jana Lepiksone                 Auseklis             LAT 00:48.09     
   3. Vita Cīrule                    Azimuts              LAT 00:48.21     
   4. Triin Vask                     Ilves                EST 00:49.23     
   5. Minija Pääslane                Ilves                EST 00:53.38     
   6. Sinikka Illaru                 Delta                FIN 00:56.51     
   7. Kadre Maalma                   Jõhvikas             EST 00:56.53     
   8. Meelike Pandis                 Ilves                EST 01:00.08     
   9. Elgita Strazdiņa               Purva Bridējs OK     LAT 01:01.01     
  10. Rita Ojala                     JOKA                 EST 01:04.26     
  11. Piret Niglas                   Jõhvikas             EST 01:06.01     
  12. Maret Viira                                         EST 01:06.20     
  13. Tiina Kangilaski               -                    EST 01:11.21     
      Ella Shved                     SRD                  EST Puuduv KP    
W45
4730m 11KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1. Baiba Ozola                    Mona                 LAT 00:33.17     
   2. Lea Leppik                     TAOK                 EST 00:33.35     
   3. Merike Paapson                 TON                  EST 00:33.50     
   4. Daiga Kreslina                 OK Puznis            LAT 00:35.11     
   5. Airi Alnek                     Võru                 EST 00:35.49     
   6. Velga Zaļaiskalna              Mona OK              LAT 00:35.54     
   7. Maris Roosipuu                 Orion                EST 00:36.37     
   8. Riina Laev                     Mercury              EST 00:40.11     
   9. Gerda Sirma                    OK Puznis            LAT 00:41.58     
  10. Inger Jalakas                  KEKRSK               EST 00:43.19     
  11. Videga Gaigala                 Azimuts              LAT 00:43.41     
  12. Aari Talver                    Mercury              EST 00:45.54     
  13. Epp Voitka                     Võru                 EST 00:46.39     
  14. Tuulikki Salmenkylä            HS                   FIN 00:47.33     
  15. Meeli Kerem                                         EST 00:48.20     
  16. Koidu Laanemets                KEKRSK               EST 00:49.37     
  17. Sanna Hilska                   KaRa                 FIN 00:52.20     
  18. Olga Gureeva                   Mile-Sport           RUS 00:53.27     
  19. Ellen Lembra                   Kape                 EST 00:55.14     
  20. Liana Varava                   Kape                 EST 00:55.34     
  21. Ulvi Oja                       Hansa SK             EST 01:00.40     
W50
4340m 10KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1. Marje Viirmann                 KEKRSK               EST 00:28.49     
   2. Kersti Ehala                   JOKA                 EST 00:30.36     
   3. Anne Pelto-Huikko              Hiisi                FIN 00:32.23     
   4. Tiina Oras                     Ilves                EST 00:32.36     
   5. Marika Kirsspuu                TAOK                 EST 00:33.04     
   6. Siiri Poopuu                   JOKA                 EST 00:33.11     
   7. Saima Värton                   Kobras               EST 00:33.24     
   8. Ilme Roosi                     Orvand               EST 00:35.21     
   9. Marja Töyrylä                  Kymin Suunnistajat   FIN 00:36.24     
  10. Liivi Tafenau                  Käbi                 EST 00:39.35     
  11. Ljubov Gerasimova              SKO RUS              RUS 00:39.59     
  12. Arija Bertuka                  OK Aluksne           LAT 00:44.49     
  13. Ülle Põldoja                   Ilves                EST 00:44.59     
  14. Maire Kure                     Kape                 EST 00:45.49     
      Helve Luht                     KEKRSK               EST Puuduv KP    
      Ülle Raudsepp                  Okas                 EST Ei start     
W55
4340m 10KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1. Anne Arold                     OKH                  EST 00:34.42     
   2. Ene Sulg                       Orvand               EST 00:35.29     
   3. Vaike Tomann                   Ilves                EST 00:37.41     
   4. Tiina Talisoo                  KEKRSK               EST 00:37.42     
   5. Helena Jumppanen               Pihkaniskat          FIN 00:37.49     
   6. Ülle Kadak                     Lehola               EST 00:38.28     
   7. Ulla Lehto                     Kymin Suunnistajat   FIN 00:41.41     
   8. Riina Kivikas                  Ilves                EST 00:42.13     
   9. Aili Laanjõe                   Kobras               EST 00:42.20     
  10. Alja Kazantseva                Novgorod             RUS 00:43.36     
  11. Epp Kroon                      Ilves                EST 00:44.56     
  12. Anu Pallon                     JOKA                 EST 00:46.13     
  13. Eha Tolm                       Orvand               EST 00:53.17     
  14. Arja Lindroth                  KaRa                 FIN 01:00.13     
W60
3130m 11KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1. Hille Tasa                     Tammed               EST 00:30.31     
   2. Anu Saue                       HOK                  EST 00:31.05     
   3. Leili Prans                    Ilves                EST 00:31.16     
   4. Mare Beilmann                  LUS                  EST 00:31.35     
   5. Ritva Mononen                  HlS                  FIN 00:32.17     
   6. Mare Leis                      OKH                  EST 00:32.51     
   7. Liis Lille                     KEKRSK               EST 00:33.01     
   8. Ritva Kajava                   HäSu                 FIN 00:33.04     
   9. Ene Ehrenpreis                 Viru-Nigula SK       EST 00:33.33     
  10. Eilä Pitkänen                  JRV                  FIN 00:33.39     
  11. Liivi Parik                    Otepää SK            EST 00:35.02     
  12. Sirpa Tarkiainen               SuSe                 FIN 00:35.06     
  13. Koidula Kannel                 Koop                 EST 00:35.10     
  14. Tiiu Kaasik                    Ilves                EST 00:35.39     
  15. Kate Rantala                   KaRa                 FIN 00:35.52     
  16. Kersti Ploom                   Tartu                EST 00:36.29     
  17. Kaie Kivila                    Ilves                EST 00:36.32     
  17. Beatrice Malmsten              Lynx                 FIN 00:36.32     
  19. Kersti Mardiste                KEKRSK               EST 00:37.24     
  20. Pirjo Reinikainen              RaJy                 FIN 00:43.30     
  21. Mirjami Tupitsa                RaJy                 FIN 00:44.10     
  22. Paula Honkavaara               Delta                FIN 00:44.15     
  23. Juta Virkepuu                  KEKRSK               EST 00:45.09     
  24. Ludmilla Mjasnikova            Pskov                EST 00:46.49     
  25. Eija Wallenius                 KaRa                 FIN 00:47.25     
  26. Ulla Lindsten                  Lynx                 FIN 00:48.25     
  27. Riina Miljan                   Kape                 EST 01:02.25     
      Irma Liljeström                HS                   FIN Puuduv KP    
W65
3130m 11KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1. Tuulikki Karvinen              HS                   FIN 00:29.39     
   2. Malle Viilma                   Hooler               EST 00:30.49     
   3. Ene Loide                      KEKRSK               EST 00:38.13     
   4. Tytti Torp                     HS                   FIN 00:38.14     
   5. Ilona Vanaveski                Ilves                EST 00:39.25     
   6. Ulla Ahonen                    HäSu                 FIN 00:39.54     
   7. Anne Jundas                    Jõhvikas             EST 00:43.52     
   8. Helle Mürk                     Võru                 EST 00:47.11     
      Tuula Ohramaa                  RaJy                 FIN Puuduv KP    
W70
3070m 12KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1. Kiira Tarassova                TON                  EST 00:32.44     
   2. Ilse Uus                       TON                  EST 00:37.25     
   3. Anna Slavina                   Ozons                LAT 00:41.36     
   4. Ülle Mõistlik                  Orion                EST 00:46.04     
   5. Maie Abram                     Ilves                EST 00:46.30     
   6. Leena Norva                    KaRa                 FIN 00:50.28     
   7. Aino Kirkkala                  SuoSa                FIN 00:50.35     
   8. Maimu Tornberg                 Koop                 EST 00:53.01     
   9. Viola Lepistö                  HS                   FIN 01:04.18     
      Maire Raid                     Tammed               EST Puuduv KP    
W75
3070m 12KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
W80
2790m 9KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1. Karin Laine                    Võru                 EST 00:57.42     
W85
2790m 9KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
W8NR
1790m 6KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1. Leana Jete Korb                Tammed               EST 00:13.51     
   2. Karolin Laanjõe                Põlva Spordikool     EST 00:14.06     
   3. Anna Anete Strazdiņa           Smiltenes BJSS-Azimu LAT 00:14.37     
   4. Eliise Kesküla                 HOK                  EST 00:24.00     
   5. Karlina Ansviesule             OK A2                LAT 00:27.10     
   6. Birgit Rõõm                    Ilves                EST 00:28.20     
   7. Aiga Strazdiņa                 Purva Bridējs OK     LAT 00:28.55     
   8. Mariann Zernant                                     EST 00:42.01     
      Laura-Liis Kaljur              Harju KEK            EST Ei start     
      Karlina Vilcina                OK Aluksne           LAT Ei start     
W9NR
1790m 6KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus        
   1. Siiri Talts                    HOK                  EST 00:13.06     
   2. Johanna Laanoja                Põlva Spordikool     EST 00:13.35     
   3. Annija Slikšjāne               Smiltenes BJSS-Azimu LAT 00:15.13     
   4. Regina Poom                    Jõhvikas             EST 00:15.46     
   5. Kristiina Sidorova             Käbi                 EST 00:15.56     
   6. Emilia Autio                   KaRa                 FIN 00:16.35     
   7. Kristiin Kalle                 Põlva Spordikool     EST 00:20.05     
   7. Liise-Marie Paadimeister       SRD                  EST 00:20.05     
   9. Annemarii Bendi                Võru                 EST 00:22.06     
OK Võru
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2011, www.tak-soft.com 25.09.2011 14:21:58