Lühendatud tavarada 25.09.2011 Sõmerpalu (Markus Puusepp) |
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus
1. Toms Turks Kapa LAT 00:13.22
2. Kārlis Vaļģis ZVOC LAT 00:14.50
3. Kustu Künnapas HOK EST 00:15.01
4. Ronalds Orniks Smiltenes BJSS-Azimu LAT 00:16.46
5. Raiko Marrandi JOKA EST 00:17.57
6. Villu Damon Pentsa Põlva Spordikool EST 00:18.37
7. Hando Allmann Võru EST 00:18.44
8. Markus Mürk Võru EST 00:23.42
9. Siim Turban Rakv EST 00:25.58
10. Raino Marten Rammo Põlva Spordikool EST 00:32.54
11. Karel Kuragin Võru EST 00:49.53
Ricards Ansviesulis OK A2 LAT Ei start
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus
1. Kristo Sirk Kobras/Põlva Spordik EST 00:10.00
2. ILgvars Caune Smiltenes BJSS-Azimu LAT 00:10.19
3. Kaarel Vesilind SRD EST 00:10.21
4. Reinis Rubins Aluksne OK LAT 00:10.40
5. Edgars Karnitis Kapa OK LAT 00:10.53
6. Alvis Grimza Meridiāns LAT 00:11.03
7. Karel-Sander Kljuzin Peko EST 00:11.07
8. Arturs Vaļģis zvoc LAT 00:11.33
9. Siim Helmoja Kobras/Põlva Spordik EST 00:12.28
10. Marten Kuusmann Jõhvikas EST 00:12.38
11. Villu Serv Kobras/Põlva Spordik EST 00:12.42
12. Kristofer Pähklepa Kobras/Põlva Spordik EST 00:12.43
13. Alo Vahtre OK Käbi EST 00:13.14
14. Kristofer Kirss EST 00:13.31
15. Sander Tomson Kobras EST 00:13.32
16. Markus Harald Pais West EST 00:14.11
17. Henri Konsap Võru EST 00:14.12
18. Mikael Autio KaRa FIN 00:14.49
19. Lauri Põldoja Ilves EST 00:17.08
20. Kevin Jaaska Kobras/Põlva Spordik EST 00:18.35
21. Emil Salmenkylä HS FIN 00:19.24
22. Andres Rõõm Ilves EST 00:20.52
23. Kaspar Kask Käbi EST 00:22.59
Daniels Vahruševs Ok Ogre LAT Ei start
Erik Bleive Kobras/Põlva Spordik EST Ei start
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus
1. Renars Kokorevics OK Puznis LAT 00:10.02
2. Esko Vanahunt Kobras/Põlva Spordik EST 00:11.31
3. Timmo Tohus Tsirguliina kk EST 00:12.07
4. Jürmo Rooma Jõhvikas EST 00:14.20
5. Ralf Hõim Kobras/Põlva Spordik EST 00:15.36
Martin Sults Kobras/Põlva Spordik EST Ei start
Lauri Lepik Võru EST Ei start
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus
1. Anton Salmenkylä HS FIN 00:23.10
2. Uldis Upitis Kapa OK LAT 00:25.11
3. Tomi-Andre Piirmets West EST 00:27.08
4. Oliver Kütt Ilves EST 00:28.00
5. Jānis Veļķeris Aluksne OK LAT 00:28.19
6. Märten Henrik Pais West EST 00:29.03
7. Matīss Slikšjānis Smiltenes BJSS-Azimu LAT 00:29.23
8. Kristers Aparjods Kapa OK LAT 00:30.53
9. Edgars Indrans Kapa LAT 00:32.11
10. Lauri Pähn Võru EST 00:33.00
11. Sandis Rektins Fingal Orienteers IRL 00:34.46
12. Mihkel Parts Võru EST 00:38.07
13. Kristjan Pärn Ilves EST 00:40.01
14. Tõnis Toom JOKA EST 00:53.52
Edgars Ustinovs Ok Ogre LAT Ei start
Kaarel Hendrik Zernant Ilves EST Ei start
Peeter-August Leht Okas EST Ei start
Kevin Hallop Peko EST Ei start
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus
1. Roger Koosa Kobras/Põlva Spordik EST 00:36.30
2. Edgar Toimetaja JOKA EST 00:38.10
3. Karl Tiit Ilves EST 00:47.07
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus
1. Eemeli Suominen Delta FIN 00:36.40
2. Rimmo Rõõm Ilves EST 00:37.15
3. Veiko Vinkel West EST 00:38.44
4. Kristaps Zālītis Smiltenes BJSS-Azimu LAT 00:38.53
5. Vadim Shved SRD EST 00:47.09
6. Holger Post Koop EST 00:47.18
7. Madis Tooming Rakv EST 00:49.19
8. Martin Zvirblis Kobras/Põlva Spordik EST 00:51.22
9. Mauno Kapten Peko EST 00:54.13
10. Sander Lembra Võru EST 01:13.00
Jaspar Jõesalu Peko EST Ei start
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus
1. Arturs Karulis OK Puznis LAT 00:31.11
2. Mārtiņš Mārcis Leimanis Azimuts OK LAT 00:32.22
3. Ander Adamson Kobras/Põlva Spordik EST 00:35.51
4. Ingmar Bert Sabre Võru EST 00:37.32
5. Ralf Sannikov Võru EST 00:37.46
6. Karl-Edgar Raudsep Võru EST 00:39.05
7. Mairo Mägi OK Käbi EST 00:40.51
8. Kristo Oja OK Käbi EST 00:41.45
9. Markus Konsap Võru EST 00:41.52
10. Renars Galvans OK Puznis LAT 00:43.12
Hans Mark Võsu JOKA EST Ei start
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus
1. Edgars Spirido Smiltenes BJSS-Azimu LAT 00:39.16
2. Emils Galvans OK Puznis LAT 00:44.25
3. Jorma Valge JOKA EST 00:46.47
4. Reigo Teervalt Peko EST 00:52.27
Mihkel Tarve Kobras EST Ei start
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus
1. Kristaps Vejs-Abolins OK Puznis LAT 00:46.32
2. Raul Reiljan Võru EST 00:52.34
3. Jüri Joonas Võru EST 01:02.50
Ott-Kaarel Kalm Ilves EST Puuduv KP
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus
1. Mārtiņš Vimba Ziemeļkurzeme OK LAT 00:54.14
2. Taivo Timmusk HOK EST 00:56.34
3. Daniel Vasser VKÜ EST 00:56.45
4. Alar Kume Võru EST 00:57.49
5. Ott Rakkaselg HOK EST 00:58.56
6. Allan Roosimägi Jõhvikas EST 00:59.57
7. Tarmo Tolm Orvand EST 01:05.22
8. Taavi Kala Tammed EST 01:06.26
9. Andres Lauba TON EST 01:07.39
10. Aleksander Ušakov EST 01:13.01
Tanel Mõttus Võru EST Puuduv KP
Ville-Veikko Nurminen SuoSa FIN Ei start
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus
1. Raivis Kalnins Aluksne OK LAT 00:44.32
2. Jānis Butāns Meridiāns LAT 00:44.48
3. Märt Kivila Ilves EST 00:44.54
4. Tarmo Klaar Ilves EST 00:45.36
5. Māris Stabiņš Smiltenes BJSS-Azimu LAT 00:45.48
6. Tarmo Pöör Mercury EST 00:45.56
7. Heiki Saal Otepää EST 00:49.10
8. Dagnis Kaņepe Meridiāns LAT 00:51.05
9. Magnar Alev Pühajärve EST 00:54.25
10. Karl Samoson Orion EST 00:56.10
11. Indrek Mahla Peko EST 00:56.17
12. Arno Kruusmann Kalevi JVP EST 01:03.15
13. Ragnar Ilp EST 01:10.48
14. Oleg Koshik SRD EST 01:11.09
15. Reimo Reimer Okas EST 01:12.34
16. Anton Roolaid TAOK EST 01:13.17
Timo Kaljur Orvand EST Ei start
Tõnu Arrak Velo EST Ei start
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus
1. Air Zeitgeist ViA LAT 00:25.13
2. Andis Celinskis AIRE GBR 00:27.19
3. Viljar Vainola Mercury EST 00:27.42
4. Ismo Kauranen Delta FIN 00:36.35
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus
1. Kūms Jānis OK Alūksne LAT 00:31.23
2. Mati Tiit Ilves EST 00:32.10
3. Jaagup Truusalu Võru EST 00:33.10
4. Andris Kivlenieks OK Ogre LAT 00:33.45
5. Jari Ikäheimonen TuMe FIN 00:34.11
6. Kaarel Kallas JOKA EST 00:35.06
7. Mattias Rennel KEKRSK EST 00:38.20
8. Johannes Ehala JOKA EST 00:39.00
Andreas Kraas EKJ SK EST Ei start
Daniils Ozoliņš Auseklis LAT Ei start
Kalvis Brūns Ozons LAT Ei start
Valters Āboliņš Ozons LAT Ei start
Mārtiņš Linde Ozons LAT Ei start
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus
1. Otārs Putrālis OK Azimuts LAT 00:51.22
2. Martins Godins Lejas Mindaugi LAT 00:51.43
3. Aivar Leht Okas EST 00:51.44
4. Dmitri Shved SRD EST 00:53.33
5. Ain Fjodorov Otepää EST 00:53.35
6. Mati Korrol Mercury EST 00:53.43
7. Margus Klementsov Mercury EST 00:54.20
8. Jurģis Eberhards Azimuts OK LAT 00:54.37
9. Tõnis Piirisild Võru EST 00:56.04
10. Kuno Rooba Rakv EST 00:56.23
11. Margus Marrandi JOKA EST 00:56.44
12. Meelis Mälter KEKRSK EST 00:57.43
13. Atis Kalējs Alūksne OK LAT 00:59.16
14. Danilo Piht Mercury EST 01:00.41
15. Eero Mõttus EST 01:04.08
16. Tommy Rantala KaRa FIN 01:09.00
17. Heno Ivanov EST 01:10.48
Arthur Raichmann LSF PT EST Ei start
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus
1. Guntis Arnicans Kape EST 00:39.09
2. Manne Suominen Delta FIN 00:39.29
3. Priit Pääslane Ilves EST 00:39.41
4. Ville Vinkel West EST 00:40.12
5. Tenno Alamaa Orvand EST 00:43.08
6. Raul Kudre Peko EST 00:43.35
7. Rein Zaitsev Peko EST 00:43.49
8. Meelis Zimmermann Kape EST 00:43.53
9. Tõnu Illaru Delta EST 00:45.33
10. Jyrki Nieminen L-HR FIN 00:45.51
11. Andris Strazdiņš Purva Bridējs OK LAT 00:46.12
12. Alvis Lepiksons Auseklis LAT 00:46.48
13. Ingus Rektins Fingal Orienteers IRL 00:47.07
14. Viktor Kassatkin SRD EST 00:47.42
15. Valdis Lepiksons Auseklis LAT 00:48.04
16. Kimmo Liljeström HS FIN 00:49.18
17. Jaan Olvet Rakv EST 00:50.34
18. Raul Hindov TON EST 00:50.53
19. Toomas Talumaa EST 00:52.42
20. Guntis Zīvers Azimuts LAT 00:52.58
21. Andres Hummal Kunda EST 00:54.58
22. Allar Padari HOK EST 00:56.19
23. Taivo Daub Ilves EST 00:56.43
24. Aivar Jõgiaas Seiklusporr EST 00:56.49
25. Pekka Saalasti Mustalammen Pallo FIN 00:58.13
26. Martin Aunin EST 00:59.13
27. Sergei Shved SRD EST 01:00.38
28. Jaan Metsa EST 01:11.22
Paavo Rõigas Peko EST Puuduv KP
Andres Karilaid Mercury EST Ei start
Raivo Erik Rae EST Ei start
Andres Viira EST Ei start
Johan Alenius IFK Lidingö SWE Ei start
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus
1. Aigars Leiboms Meridiāns OK LAT 00:39.16
2. Matti Yliluikki SuSi FIN 00:39.47
3. Indrek Ümarik Ilves EST 00:40.59
4. Timo Asikainen Hiisi FIN 00:41.07
5. Antti Roose Kobras EST 00:41.24
6. Māris Vabulnieks OK Alūksne LAT 00:41.34
7. Ēriks Ūdris Meridiāns LAT 00:42.53
8. Urmas Sulaoja Jõhvikas EST 00:44.23
9. Ants Turban Rakv EST 00:46.42
10. Tõnu Ilves Kape EST 00:47.44
11. Taivo Tali KEKRSK EST 00:48.20
12. Roman Kattai KVÜÕA EST 00:49.07
13. Toomas Tarve Kobras EST 00:49.41
14. Maxim Gureev Mile-Sport RUS 00:49.58
15. Arto Niemi Delta FIN 00:50.31
16. Veli-Matti Heinonen Delta FIN 00:52.06
17. Alar Nigul EROK EST 00:52.09
18. Guntars Cīrulis Azimuts LAT 00:52.52
19. Aivar Meindok LSF PT EST 00:54.22
20. Priit Truusalu Kape EST 01:00.20
21. Margus Jaanus Koop EST 01:05.06
22. Toomas Telgma Voller AS EST 01:06.21
23. Jukka Honkasaari PiKa FIN 01:18.26
Simo Maksimainen Delta FIN Ei start
Urmas Laev Mercury EST Ei start
Anatolijs Ozolins Auseklis LAT Ei start
Tõnu Lauter Lauter Team EST Ei start
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus
1. Tiit Tali Ilves EST 00:34.41
2. Igors Buzs Meridians LAT 00:35.40
3. Andres Talver Mercury EST 00:35.51
4. Girts Mamis Mona OK LAT 00:36.30
5. Maido Kaljur KEKRSK EST 00:36.39
6. Toivo Toomas Peko EST 00:37.26
7. Edmunds Zvaigzne Aluksne OK LAT 00:37.44
8. Mati Preitof KEKRSK EST 00:39.08
9. Jaanus Reha Koop EST 00:39.38
10. Eduard Pukkonen KEKRSK EST 00:39.46
11. Rein Rooni Orvand EST 00:40.30
12. Andrus Rämmann Koop EST 00:41.00
13. Kaljo Julge Kape EST 00:41.19
14. Raul Olesk Kobras EST 00:42.43
15. Kalle Ojasoo Kobras EST 00:42.54
16. Ando Post Koop EST 00:43.41
17. Mikhail Ivanov SKO RUS RUS 00:45.51
18. Raul Laas JOKA EST 00:46.13
19. Viesturs Dandens Aluksne OK LAT 00:46.51
20. Vello Post Koop EST 00:47.14
21. Arvo Raja EST 00:47.36
22. Tuomo Puustinen Pihkaniskat FIN 00:49.00
23. Uldis Bertuks OK Aluksne LAT 00:51.37
24. Juha Eronen KaRa FIN 00:53.51
25. Peteris Zarins Mona LAT 00:54.23
26. Aigar Pindmaa Võru EST 00:55.12
27. Tõnu Loog Kobras EST 00:58.37
28. Risto Pettinen Mustalammen Pallo FIN 01:02.17
Jouni Markku Mustalammen Pallo FIN -
Aivar Tooming Rakv EST Puuduv KP
Jüri Ümarik - EST Ei start
Paul Poopuu JOKA EST Ei start
Tauno Kure Kape EST Ei start
Edgars Utans - LAT Ei start
Zhürii otsusega on tühistatud 2. päeva võistlus klassis M55, kus osa võistlejaid said
korraldajate süü tõttu stardis vale rajaga kaardi. Suunto Games auhinnad anti välja
1.päeva tulemuste alusel. Alltoodud M55 2. päeva tulemused on mitteametlikud.
According to jury decision day 2 results in class M55 were cancelled because some
participants got wrong map at the start due to organizers fault. Suunto Games prizes
were handed out according to day 1 results. Class M55 day 2 results below are unofficial.
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus
1. Vesa Tervo RR FIN 00:37.57
2. Teuvo Töyrylä VehkalahdenVeikot FIN 00:41.07
3. Vilnis Veļķeris Aluksne OK LAT 00:41.13
4. Andrei Oshmazin Novgorod RUS 00:43.10
5. Lasse Laaksonen SuSi FIN 00:44.23
6. Pertti Laine Mustalammen Pallo FIN 00:44.45
7. Heini Tammik Kape EST 00:44.54
8. Anti Parik Otepää SK EST 00:46.14
9. Juris Kokins OK Purva Bridejs LAT 00:46.56
10. Tõnu Taal JOKA EST 00:48.02
11. Markku Nurminen SuoSa FIN 00:48.13
12. Udo Lüüs Ilves EST 00:48.28
13. Riho Kokk Rakv EST 00:50.18
14. Ago Samoson EST 00:50.49
15. Aimur Raudsepp JOKA EST 00:50.55
16. Ahto Karu JOKA EST 00:51.07
17. Jouni Moisander Delta FIN 00:55.00
18. Pertti Kuosmanen Delta FIN 00:58.19
19. Timo Glad RaJy FIN 01:02.57
20. Juhani Pörsti SuoSa FIN 01:05.09
21. Jamel El Khalki HS FIN 01:20.03
Heimo Jumppanen Pihkaniskat FIN Puuduv KP
Jarmo Jumppanen Pihkaniskat FIN Puuduv KP
Tõnu Sikkal Kobras EST Puuduv KP
Sulev Tuude West EST Puuduv KP
Kalle Luuk LUS EST Puuduv KP
Jarmo Lehto VehkalahdenVeikot FIN Puuduv KP
Jüri Rokko SK RT EST Puuduv KP
Mati Karp Tempo EST Ei start
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus
1. Tiit Tatter TON EST 00:31.16
2. Rein Unt TON EST 00:31.41
3. Avo Veermäe Ilves EST 00:34.47
4. Koit Paasma Lehola EST 00:35.55
5. Aldis Lapiņš Azimuts OK LAT 00:36.40
6. Riho Männi Lehola EST 00:36.45
7. Tapio Leino HS FIN 00:38.12
8. Lembit Nöps Ilves EST 00:38.14
9. Lasse Kallio SuSi FIN 00:38.51
10. Kai Saksman TON FIN 00:39.17
11. Rein Hanstein Okas EST 00:39.23
12. Åge Liljeström HS FIN 00:40.27
13. Jouko Räty Delta FIN 00:41.25
14. Tiit Ploompuu Hooler EST 00:44.34
15. Lasse Kataja SuSi FIN 00:45.18
16. Ilmar Kirjanen TAOK EST 00:47.50
17. Risto Uljas RaJy FIN 00:48.08
18. Arne Kolk Jõhvikas EST 00:48.47
19. Jorma Helin RaJy FIN 00:51.12
20. Ivan Kazantsev Novgorod RUS 00:51.32
21. Kari Hovi Lynx FIN 00:52.44
22. Jarmo Paikkala RaJy FIN 00:55.24
23. Toomas Naelapää KEKRSK EST 00:56.30
24. Seppo Keskimäki NaWi FIN 00:58.12
25. Agu Koppa EST 01:00.29
Matti Railimo SOC FIN Ei start
Jaan Miljan Kape EST Ei start
Kalev Kukk TAOK EST Ei start
Rein Prank Kape EST Ei start
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus
1. Pertti Veijalainen SK Vuoksi FIN 00:30.05
2. Mihkel Mälter KEKRSK EST 00:30.18
3. Rafael Gordon West EST 00:30.49
4. Jouko Visa SuSi FIN 00:31.09
5. Pentti Reinikainen RaJy FIN 00:32.14
6. Peep Koppel Koop EST 00:32.32
7. Jukka Aunula RaJy FIN 00:32.47
8. Ants Tamm TON EST 00:34.17
9. Rudolf Mürk Võru EST 00:35.55
10. Elmo Pärna Lehola EST 00:36.53
11. Rauno Visa SuSi FIN 00:37.16
12. Tapio Tiura HS FIN 00:37.22
13. Mati Poom TON EST 00:37.30
14. Rein Raid Kape EST 00:38.02
15. Ilmar Mõistlik Orion EST 00:38.08
16. Heikki Pitkänen JRV FIN 00:38.30
17. Tiit Koppel Orion EST 00:39.24
18. Agu Lipping HOK EST 00:41.58
19. Martti Paasikallio JäPa FIN 00:42.15
20. Keijo Rantala KaRa FIN 00:43.14
21. Seppo Kokkonen KeU FIN 00:43.26
22. Esa Tarkiainen SuSe FIN 00:45.13
23. Aarne Mardiste KEKRSK EST 00:46.18
24. Kari Karri JäPa FIN 00:47.57
25. Martin Ilves Jõhvikas EST 00:48.50
26. Jüri Tähemaa EST 00:50.48
27. Vaabo Annus Orion EST 00:51.23
Seppo Kettunen RaJy FIN Ei start
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus
1. Rodrigo Slavins Ozons LAT 00:26.31
2. Tauno Jokinen SuoSa FIN 00:29.27
3. Reijo Leino Delta FIN 00:29.44
4. Enno Lelumees HOK EST 00:31.32
5. Georg Sooberg EST 00:32.08
6. Olavi Heinonen KaRa FIN 00:33.40
7. Endel Remmet Kape EST 00:33.57
8. Mati Tõnus Orion EST 00:34.32
9. Kalju Tilk Orion EST 00:34.36
10. Heino Peeterson West EST 00:35.08
11. Vello Krohn Tammed EST 00:36.01
12. Lembit Vassil Ilves EST 00:36.03
13. Olavi Leino Delta FIN 00:36.09
14. Oiva Grundström RaJy FIN 00:37.50
15. Matti Kuusanka RaJy FIN 00:38.21
16. Olli Juntunen HS FIN 00:40.49
17. Mihhail Taivere Kape EST 00:41.15
18. Riho Kilp Tammed EST 00:42.03
19. Ilmari Tupitsa RaJy FIN 00:43.00
20. Jorma Huuhtanen Delta FIN 00:46.25
21. Osmo Suomalainen RaJy FIN 01:00.38
22. Heikki Lepistö HS FIN 01:17.34
Valter Ploom Tartu EST Puuduv KP
Onni Rosenkvist SuoSa FIN Puuduv KP
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus
1. Kalevi Vartiainen EsSu FIN 00:44.42
2. Juhani Salmenkylä HS FIN 00:45.54
3. Antti Honkasaari PiKa FIN 00:49.01
4. Jussi Suhonen KaRa FIN 00:54.12
5. Kaarel Koitmets Jõhvikas EST 00:59.59
6. Osmo Niemi HS FIN 01:06.10
7. Valju Tali EST 01:13.45
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus
1. Edgar Tammik Orion EST 00:29.31
2. Heino Heinloo Tammed EST 00:31.38
3. Feliks Kipper Orion EST 00:39.02
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus
1. Richard Rooden Jõhvikas EST 01:05.56
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus
1. Austris Kalnins Aluksne OK LAT 00:12.29
2. Mattias Maidla Põlva Spordikool EST 00:14.08
3. Mihkel Mahla EST 00:20.03
4. Olev Piirisild Võru EST 00:20.18
5. Mairo Tohus Tsirguliina KK EST 00:22.13
6. Sven-Andres Niglas Jõhvikas EST 00:24.39
7. Raiden Metsa EST 00:30.52
8. Francis Vimba Ziemeļkurzeme OK LAT 00:33.23
9. Heivo Torop Kobras EST 00:33.24
10. Siim Talumaa EST 00:34.16
11. Markus Kaljur Harju KEK EST 00:41.58
Karl Oskar Orro - Ei start
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus
1. Ragnar Rooba Rakv EST 00:11.30
2. Dainis Männiste Kobras/Põlva Spordik EST 00:11.45
3. Renārs Eberhards Azimuts OK LAT 00:12.50
4. Rūdolfs Eberhards Azimuts OK LAT 00:13.13
5. Joonas Mölder OK Käbi EST 00:13.46
6. Kevin Koosa Põlva Spordikool EST 00:15.20
7. Pärt Saega Tsirguliina KK EST 00:15.41
8. Tommi Liljeström HS FIN 00:17.46
9. Mihkel Herbert Pais West EST 00:18.40
10. Egnar Hernits OK Käbi EST 00:21.16
11. Madis Mägi OK Käbi EST 00:21.39
12. Kerten Matto Põlva Spordikool EST 00:22.04
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus
1. Agnija Caune Smiltenes BJSS-Azimu LAT 00:11.04
2. Zanda Stabiņa Smiltenes BJSS-Azimu LAT 00:11.52
3. Agneliis Pilt Rakv EST 00:12.55
4. Dārta Cīrule Azimuts LAT 00:14.01
5. Madara Vaļģe ZVOC LAT 00:14.42
6. Lorely Kõrvel Põlva Spordikool EST 00:14.51
7. Kairiin Märtson Kobras/Põlva Spordik EST 00:18.00
8. Ance Strazdiņa Purva Bridējs OK LAT 00:23.27
9. Katrina Dzene Mona LAT 00:25.30
Kristina Haug Võru EST Ei start
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus
1. Kristel Kõivo Peko EST 00:10.35
2. Helle Leis Kobras/Põlva Spordik EST 00:11.52
3. Teele Telgma Tammed EST 00:12.03
4. Kati Iher EST 00:13.55
5. Laura Nelsone Kapa LAT 00:13.58
6. Elīna Skopāne Smiltenes BJSS-Azimu LAT 00:14.04
7. Ksenija Shved SRD EST 00:14.44
8. Kaisa Rooba Rakv EST 00:14.54
9. Heleri Karmen Hõrrak Võru EST 00:15.42
10. Sigrit Säga Kobras EST 00:16.00
11. Maia Mustimets Peko EST 00:16.40
12. Anda Upite Kapa OK LAT 00:20.35
13. Krete Auser Peko EST 00:21.47
Kelly Mattus Kobras/Põlva Spordik EST Puuduv KP
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus
1. Kelli Nurm Kobras/Põlva Spordik EST 00:11.41
2. Karina Harkina Aluksne OK LAT 00:12.53
3. Laura-Liis Kütt Kobras/Põlva Spordik EST 00:13.30
4. Elizabete Vimba Ziemeļkurzeme OK LAT 00:14.56
5. Agnes Säga Kobras EST 00:20.02
6. Carmel Poom Jõhvikas EST 00:20.26
7. Kerli Tali TKiG EST 00:22.11
Jessica Lauter Lauter Team EST Ei start
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus
1. Kristel Sibul Kobras EST 00:18.58
2. Krista Lahtinen HS FIN 00:22.20
3. Alina Kramarenko SRD EST 00:22.39
4. Jonne Rooma Jõhvikas EST 00:23.04
5. Kristiina Himma Võru EST 00:24.36
6. Liina Vesilind SRD EST 00:25.49
7. Anete Čama Smiltenes BJSS-Azimu LAT 00:27.29
8. Getter Matto Kobras/Põlva Spordik EST 00:27.52
9. Doris Kudre Peko EST 00:29.31
10. Eneli Maranik Kape EST 00:34.02
11. Zelma Lapina Kapa LAT 00:36.13
12. Liis Toomas Peko EST 00:50.06
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus
1. Aleksandra Leesment SRD EST 00:23.36
2. Merilin Anijärv Mercury EST 00:26.21
3. Margit Saal Otepää EST 00:33.34
4. Sandra Erik Võru EST 00:35.24
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus
1. Laura Leiboma Kapa LAT 00:23.30
2. Silvia Luup Võru EST 00:23.54
3. Elina-Emiilie Leht Okas EST 00:27.16
4. Lumileid Hälvin Kobras/Põlva Spordik EST 00:27.50
5. Mariethe-Piret Niglas Jõhvikas EST 00:29.06
6. Mirjam Iher EST 00:31.02
Maarja Maranik Otepää EST Ei start
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus
1. Triine Viirmann KEKRSK EST 00:23.22
2. Meeli-Heli Lepna HOK EST 00:23.47
3. Grethe-Johanna Ploompuu KEKRSK EST 00:25.38
Mare Vahtre OK Käbi EST Puuduv KP
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus
1. Madli-Johanna Maidla Kobras/Põlva Spordik EST 00:48.55
2. Marili Zimmermann Kape EST 00:50.19
3. Marianne Möller Kobras/Põlva Spordik EST 00:50.21
4. Linda Puusalu Kobras/Põlva Spordik EST 00:55.07
5. Silja Olesk Kobras EST 01:05.33
6. Eliise Harjak HOK EST 01:08.43
7. Sirli Aia Kobras EST 01:12.49
Karin Kallisma HOK EST Puuduv KP
Silja Kask Karksi-Nuia G EST Ei start
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus
1. Agnes Vask Ilves EST 00:53.35
2. Marta Olvet Rakv EST 00:55.40
3. Kadri Aia Kobras EST 01:02.35
4. Sindija Siraka OK Puznis LAT 01:07.41
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus
1. Marika Kustavus Lehola EST 00:47.11
2. Ingrid Vehlmann Mercury EST 00:47.57
3. Merike Haugas West EST 00:50.01
4. Eva Haberkorne-Vimba Ziemeļkurzeme OK LAT 00:51.24
5. Helene Arula Koop EST 00:54.01
6. Anneli Ambel Mercury EST 00:54.34
7. Marge Anijärv Mercury EST 00:55.49
8. Mari Fjodorov Otepää EST 00:59.45
Hannula-Katrin Pandis Ilves EST Puuduv KP
Kristi Alnek Võru EST Ei start
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus
1. Līva Veļķere Aluksne OK LAT 00:33.41
2. Ülle Hollo Võru EST 00:34.51
3. Ilze Vaļģe Valka LAT 00:35.55
4. Iveta Veļķere Aluksne OK LAT 00:36.03
5. Anu Kuusmaa Orion EST 00:37.27
6. Raili Rooba Rakv EST 00:39.06
7. Sarmite Gobina OK Puznis LAT 00:39.30
8. Kaire Kirss TON EST 00:39.47
9. Heidi Prits Mercury EST 00:40.26
10. Stina Romanovska EST 00:42.17
11. Tais Vakrõõm SRD EST 00:43.05
12. Kaire Vinkel West EST 00:48.36
13. Heleri Kirss Koop EST 00:52.40
14. Marge Sargma Tammed EST 01:04.14
Hanna Samoson Orion EST Ei start
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus
1. Pia Luovula SuoSa FIN 00:27.29
2. Sintija Kalēja Alūksne OK LAT 00:32.04
3. Epp Säga Kobras EST 00:33.10
4. Ele Sisas TAOK EST 00:36.30
5. Marje Zernant EST 00:39.01
6. Riina Kink Koop EST 00:56.34
7. Ade Palm EST 01:03.25
Tiia Laul EST Ei start
Mari Roots TAOK EST Ei start
Mare Kitsnik Saku EST Ei start
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus
1. Kirti Rebane Tammed EST 00:33.19
2. Merike Vanjuk Kape EST 00:33.32
3. Taru Ikäheimonen Lynx FIN 00:35.38
4. Vieda Lūsa Võru LAT 00:39.32
5. Maret Vaher Kobras EST 00:39.52
6. Karmen Alnek Võru EST 00:40.58
7. Dace Buza Meridiāns LAT 00:42.19
8. Helle Hallik JOKA EST 00:42.29
9. Adele Puusalu Kobras EST 00:46.53
Kristīne Kokina OK Purva Bridējs LAT Ei start
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus
1. Heidi Sild West EST 00:42.39
2. Kristi Vassil Ilves EST 00:45.50
3. Baiba Smila Auseklis LAT 00:45.54
4. Edith Madalik Tammed EST 00:46.06
5. ieva Godina Lejas Mindaugi LAT 00:47.29
6. Kadri Parts Võru EST 00:47.51
7. Kirsten Nigul EST 00:48.09
8. Heli Haug Võru EST 00:49.36
9. Tanja Autio KaRa FIN 00:49.44
Sanita Vilcina OK Aluksne LAT Ei start
Viivi-Anne Soots Tammed EST Ei start
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus
1. Jana Lepiksone Auseklis LAT 00:43.45
2. Triin Vask Ilves EST 00:44.57
3. Vita Cīrule Azimuts LAT 00:47.54
4. Minija Pääslane Ilves EST 00:51.01
5. Sinikka Illaru Delta FIN 00:52.35
6. Kadre Maalma Jõhvikas EST 00:52.55
7. Piret Niglas Jõhvikas EST 00:59.00
8. Meelike Pandis Ilves EST 01:01.30
9. Rita Ojala JOKA EST 01:02.48
10. Elgita Strazdiņa Purva Bridējs OK LAT 01:03.35
11. Tiina Kangilaski - EST 01:10.21
Jana Kink Kape EST Puuduv KP
Ella Shved SRD EST Ei start
Maret Viira EST Ei start
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus
1. Baiba Ozola Mona LAT 00:30.37
2. Merike Paapson TON EST 00:30.38
3. Velga Zaļaiskalna Mona OK LAT 00:31.39
4. Maris Roosipuu Orion EST 00:32.24
5. Lea Leppik TAOK EST 00:33.02
6. Daiga Kreslina OK Puznis LAT 00:33.16
7. Airi Alnek Võru EST 00:33.41
8. Aari Talver Mercury EST 00:34.22
9. Inger Jalakas KEKRSK EST 00:35.14
10. Videga Gaigala Azimuts LAT 00:36.08
11. Gerda Sirma OK Puznis LAT 00:37.18
12. Ellen Lembra Kape EST 00:37.21
13. Olga Gureeva Mile-Sport RUS 00:39.09
14. Tuulikki Salmenkylä HS FIN 00:39.17
15. Koidu Laanemets KEKRSK EST 00:41.11
16. Meeli Kerem EST 00:41.52
17. Epp Voitka Võru EST 00:49.46
18. Ulvi Oja Hansa SK EST 00:51.54
19. Sanna Hilska KaRa FIN 00:57.13
Riina Laev Mercury EST Ei start
Liana Varava Kape EST Ei start
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus
1. Anne Pelto-Huikko Hiisi FIN 00:29.02
2. Kersti Ehala JOKA EST 00:29.07
3. Marje Viirmann KEKRSK EST 00:29.11
4. Siiri Poopuu JOKA EST 00:29.53
5. Saima Värton Kobras EST 00:31.18
6. Tiina Oras Ilves EST 00:32.11
7. Marika Kirsspuu TAOK EST 00:33.09
8. Liivi Tafenau Käbi EST 00:36.41
9. Ilme Roosi Orvand EST 00:36.57
10. Marja Töyrylä Kymin Suunnistajat FIN 00:38.29
11. Ülle Põldoja Ilves EST 00:43.42
12. Ljubov Gerasimova SKO RUS RUS 00:43.54
13. Arija Bertuka OK Aluksne LAT 00:48.02
14. Helve Luht KEKRSK EST 01:01.50
Ülle Raudsepp Okas EST Ei start
Maire Kure Kape EST Ei start
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus
1. Eha Tolm Orvand EST 00:32.41
2. Ene Sulg Orvand EST 00:32.55
3. Anne Arold OKH EST 00:33.48
4. Tiina Talisoo KEKRSK EST 00:35.27
5. Helena Jumppanen Pihkaniskat FIN 00:36.51
6. Aili Laanjõe Kobras EST 00:39.34
7. Vaike Tomann Ilves EST 00:41.39
8. Ülle Kadak Lehola EST 00:41.55
9. Ulla Lehto Kymin Suunnistajat FIN 00:41.59
10. Riina Kivikas Ilves EST 00:45.57
11. Alja Kazantseva Novgorod RUS 00:55.18
12. Anu Pallon JOKA EST 00:56.50
13. Arja Lindroth KaRa FIN 01:12.26
Epp Kroon Ilves EST Puuduv KP
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus
1. Leili Prans Ilves EST 00:26.09
2. Ritva Kajava HäSu FIN 00:26.12
3. Liivi Parik Otepää SK EST 00:26.33
4. Hille Tasa Tammed EST 00:27.45
5. Eilä Pitkänen JRV FIN 00:28.06
6. Liis Lille KEKRSK EST 00:28.27
7. Mare Leis OKH EST 00:30.00
8. Beatrice Malmsten Lynx FIN 00:30.40
9. Anu Saue HOK EST 00:30.44
10. Kersti Ploom Tartu EST 00:31.32
11. Koidula Kannel Koop EST 00:31.38
12. Mare Beilmann LUS EST 00:32.02
13. Ene Ehrenpreis Viru-Nigula SK EST 00:32.04
14. Tiiu Kaasik Ilves EST 00:32.16
15. Kersti Mardiste KEKRSK EST 00:32.44
16. Kaie Kivila Ilves EST 00:33.20
17. Ritva Mononen HlS FIN 00:33.40
18. Kate Rantala KaRa FIN 00:34.03
19. Pirjo Reinikainen RaJy FIN 00:34.38
20. Paula Honkavaara Delta FIN 00:35.19
21. Sirpa Tarkiainen SuSe FIN 00:36.18
22. Mirjami Tupitsa RaJy FIN 00:39.53
23. Ludmilla Mjasnikova Pskov EST 00:40.30
24. Ulla Lindsten Lynx FIN 00:42.04
25. Irma Liljeström HS FIN 00:42.19
26. Juta Virkepuu KEKRSK EST 00:42.35
27. Eija Wallenius KaRa FIN 00:52.45
Riina Miljan Kape EST Ei start
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus
1. Anne Jundas Jõhvikas EST 00:31.04
2. Tuula Ohramaa RaJy FIN 00:33.27
3. Ulla Ahonen HäSu FIN 00:34.09
4. Ilona Vanaveski Ilves EST 00:34.36
5. Tuulikki Karvinen HS FIN 00:35.13
6. Helle Mürk Võru EST 00:38.50
7. Tytti Torp HS FIN 00:40.28
8. Ene Loide KEKRSK EST 00:41.09
9. Malle Viilma Hooler EST 00:42.21
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus
1. Kiira Tarassova TON EST 00:28.31
2. Maie Abram Ilves EST 00:31.30
3. Maire Raid Tammed EST 00:32.20
4. Ilse Uus TON EST 00:35.30
5. Leena Norva KaRa FIN 00:36.20
6. Anna Slavina Ozons LAT 00:36.58
7. Ülle Mõistlik Orion EST 00:38.22
8. Viola Lepistö HS FIN 00:39.13
9. Maimu Tornberg Koop EST 01:06.46
10. Aino Kirkkala SuoSa FIN 01:20.20
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus
1. Karin Laine Võru EST 01:14.03
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus
1. Eliise Kesküla HOK EST 00:13.21
2. Leana Jete Korb Tammed EST 00:14.05
3. Anna Anete Strazdiņa Smiltenes BJSS-Azimu LAT 00:15.02
4. Karolin Laanjõe Põlva Spordikool EST 00:20.04
5. Aiga Strazdiņa Purva Bridējs OK LAT 00:31.57
6. Laura-Liis Kaljur Harju KEK EST 00:35.48
7. Birgit Rõõm Ilves EST 00:43.01
8. Mariann Zernant EST 00:54.53
Karlina Ansviesule OK A2 LAT Ei start
Karlina Vilcina OK Aluksne LAT Ei start
Koht Nimi Klubi Maa Tulemus
1. Johanna Laanoja Põlva Spordikool EST 00:12.11
2. Siiri Talts HOK EST 00:13.22
3. Annemarii Bendi Võru EST 00:14.26
4. Annija Slikšjāne Smiltenes BJSS-Azimu LAT 00:14.37
5. Kristiina Sidorova Käbi EST 00:16.44
6. Emilia Autio KaRa FIN 00:16.56
7. Regina Poom Jõhvikas EST 00:21.40
8. Liise-Marie Paadimeister SRD EST 00:26.55
9. Kristiin Kalle Põlva Spordikool EST 00:40.55
OK Võru