XXIII SUUNTO GAMES 24-25.09.2011
Tavarada
24.09.2011 Sõmerpalu (Markus Puusepp)
Lühendatud tavarada
25.09.2011 Sõmerpalu (Markus Puusepp)
M10TR  M12  M12TR  M14  M14B  M16  M16B  M18  M20  M21A  M21B  M21C  M21E  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70  M75  M80  M85  M8NR  M9NR 
W10TR  W12  W12TR  W14  W14B  W16  W16B  W18  W20  W21A  W21B  W21C  W21E  W35  W40  W45  W50  W55  W60  W65  W70  W75  W80  W85  W8NR  W9NR 

M10TR

2280m 6KP
1770m 7KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1. Toms Turks                     Kapa                 LAT 00:30.26   00:17.04(1)  00:13.22(1)    
   2. Kārlis Vaļģis                  ZVOC                 LAT 00:32.08   00:17.18(2)  00:14.50(2)    
   3. Kustu Künnapas                 HOK                  EST 00:36.22   00:21.21(3)  00:15.01(3)    
   4. Villu Damon Pentsa             Põlva Spordikool     EST 00:47.45   00:29.08(5)  00:18.37(6)    
   5. Siim Turban                    Rakv                 EST 00:49.40   00:23.42(4)  00:25.58(9)    
   6. Hando Allmann                  Võru                 EST 00:51.00   00:32.16(6)  00:18.44(7)    
   7. Raiko Marrandi                 JOKA                 EST 01:06.49   00:48.52(8)  00:17.57(5)    
      Ricards Ansviesulis            OK A2                LAT Katk       00:32.52(7)  Ei start       
      Raino Marten Rammo             Põlva Spordikool     EST Katk       Ei start     00:32.54(10)   
      Markus Mürk                    Võru                 EST Tühist     Puuduv KP    00:23.42(8)    
      Ronalds Orniks                 Smiltenes BJSS-Azimu LAT Tühist     Puuduv KP    00:16.46(4)    
      Karel Kuragin                  Võru                 EST Tühist     Puuduv KP    00:49.53(11)   
M12

2290m 7KP
1820m 6KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1. Kaarel Vesilind                SRD                  EST 00:23.56   00:13.35(1)  00:10.21(3)    
   2. Karel-Sander Kljuzin           Peko                 EST 00:25.25   00:14.18(2)  00:11.07(7)    
   3. Alvis Grimza                   Meridiāns            LAT 00:25.50   00:14.47(3)  00:11.03(6)    
   4. Kristo Sirk                    Kobras/Põlva Spordik EST 00:25.56   00:15.56(10) 00:10.00(1)    
   5. Reinis Rubins                  Aluksne OK           LAT 00:26.00   00:15.20(7)  00:10.40(4)    
   6. Edgars Karnitis                Kapa OK              LAT 00:26.02   00:15.09(6)  00:10.53(5)    
   7. Arturs Vaļģis                  zvoc                 LAT 00:26.30   00:14.57(4)  00:11.33(8)    
   8. Villu Serv                     Kobras/Põlva Spordik EST 00:27.45   00:15.03(5)  00:12.42(11)   
   9. Marten Kuusmann                Jõhvikas             EST 00:27.58   00:15.20(7)  00:12.38(10)   
  10. Siim Helmoja                   Kobras/Põlva Spordik EST 00:28.37   00:16.09(11) 00:12.28(9)    
  11. Kristofer Pähklepa             Kobras/Põlva Spordik EST 00:29.56   00:17.13(15) 00:12.43(12)   
  12. ILgvars Caune                  Smiltenes BJSS-Azimu LAT 00:30.21   00:20.02(21) 00:10.19(2)    
  13. Alo Vahtre                     OK Käbi              EST 00:30.24   00:17.10(13) 00:13.14(13)   
  14. Markus Harald Pais             West                 EST 00:30.37   00:16.26(12) 00:14.11(16)   
  15. Kristofer Kirss                                     EST 00:31.27   00:17.56(16) 00:13.31(14)   
  16. Sander Tomson                  Kobras               EST 00:32.37   00:19.05(19) 00:13.32(15)   
  17. Henri Konsap                   Võru                 EST 00:33.16   00:19.04(18) 00:14.12(17)   
  18. Kevin Jaaska                   Kobras/Põlva Spordik EST 00:34.25   00:15.50(9)  00:18.35(20)   
  19. Mikael Autio                   KaRa                 FIN 00:34.47   00:19.58(20) 00:14.49(18)   
  20. Lauri Põldoja                  Ilves                EST 00:35.24   00:18.16(17) 00:17.08(19)   
  21. Andres Rõõm                    Ilves                EST 00:38.02   00:17.10(13) 00:20.52(22)   
  22. Emil Salmenkylä                HS                   FIN 01:14.45   00:55.21(22) 00:19.24(21)   
      Kaspar Kask                    Käbi                 EST Katk       Ei start     00:22.59(23)   
      Daniels Vahruševs              Ok Ogre              LAT Ei start   Ei start     Ei start       
      Erik Bleive                    Kobras/Põlva Spordik EST Ei start   Ei start     Ei start       
M12TR

2280m 6KP
1770m 7KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1. Renars Kokorevics              OK Puznis            LAT 00:25.57   00:15.55(1)  00:10.02(1)    
   2. Esko Vanahunt                  Kobras/Põlva Spordik EST 00:28.19   00:16.48(2)  00:11.31(2)    
   3. Ralf Hõim                      Kobras/Põlva Spordik EST 00:33.35   00:17.59(3)  00:15.36(5)    
   4. Jürmo Rooma                    Jõhvikas             EST 00:40.36   00:26.16(4)  00:14.20(4)    
   5. Timmo Tohus                    Tsirguliina kk       EST 00:50.24   00:38.17(6)  00:12.07(3)    
      Lauri Lepik                    Võru                 EST Katk       00:37.17(5)  Ei start       
      Martin Sults                   Kobras/Põlva Spordik EST Ei start   Ei start     Ei start       
M14

4730m 11KP
3930m 12KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1. Anton Salmenkylä               HS                   FIN 00:53.17   00:30.07(1)  00:23.10(1)    
   2. Uldis Upitis                   Kapa OK              LAT 00:57.31   00:32.20(2)  00:25.11(2)    
   3. Tomi-Andre Piirmets            West                 EST 01:02.21   00:35.13(3)  00:27.08(3)    
   4. Matīss Slikšjānis              Smiltenes BJSS-Azimu LAT 01:05.37   00:36.14(5)  00:29.23(7)    
   5. Oliver Kütt                    Ilves                EST 01:06.01   00:38.01(6)  00:28.00(4)    
   6. Jānis Veļķeris                 Aluksne OK           LAT 01:06.20   00:38.01(6)  00:28.19(5)    
   7. Kristers Aparjods              Kapa OK              LAT 01:06.53   00:36.00(4)  00:30.53(8)    
   8. Sandis Rektins                 Fingal Orienteers    IRL 01:13.01   00:38.15(8)  00:34.46(11)   
   9. Märten Henrik Pais             West                 EST 01:17.32   00:48.29(13) 00:29.03(6)    
  10. Lauri Pähn                     Võru                 EST 01:17.40   00:44.40(11) 00:33.00(10)   
  11. Mihkel Parts                   Võru                 EST 01:21.50   00:43.43(10) 00:38.07(12)   
  12. Edgars Indrans                 Kapa                 LAT 01:25.19   00:53.08(14) 00:32.11(9)    
  13. Tõnis Toom                     JOKA                 EST 01:34.42   00:40.50(9)  00:53.52(14)   
  14. Kristjan Pärn                  Ilves                EST 01:40.47   01:00.46(15) 00:40.01(13)   
      Kaarel Hendrik Zernant         Ilves                EST Katk       00:46.33(12) Ei start       
      Peeter-August Leht             Okas                 EST Ei start   Ei start     Ei start       
      Edgars Ustinovs                Ok Ogre              LAT Ei start   Ei start     Ei start       
      Kevin Hallop                   Peko                 EST Ei start   Ei start     Ei start       
M14B

4630m 9KP
3790m 9KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1. Karl Tiit                      Ilves                EST 01:21.23   00:34.16(1)  00:47.07(3)    
   2. Roger Koosa                    Kobras/Põlva Spordik EST 01:30.00   00:53.30(2)  00:36.30(1)    
   3. Edgar Toimetaja                JOKA                 EST 01:31.51   00:53.41(3)  00:38.10(2)    
M16

6880m 16KP
5560m 16KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1. Eemeli Suominen                Delta                FIN 01:22.49   00:46.09(1)  00:36.40(1)    
   2. Veiko Vinkel                   West                 EST 01:27.18   00:48.34(2)  00:38.44(3)    
   3. Kristaps Zālītis               Smiltenes BJSS-Azimu LAT 01:28.45   00:49.52(3)  00:38.53(4)    
   4. Rimmo Rõõm                     Ilves                EST 01:29.20   00:52.05(4)  00:37.15(2)    
   5. Holger Post                    Koop                 EST 01:42.22   00:55.04(6)  00:47.18(6)    
   6. Vadim Shved                    SRD                  EST 01:43.11   00:56.02(7)  00:47.09(5)    
   7. Martin Zvirblis                Kobras/Põlva Spordik EST 01:44.55   00:53.33(5)  00:51.22(8)    
   8. Madis Tooming                  Rakv                 EST 01:53.46   01:04.27(9)  00:49.19(7)    
   9. Mauno Kapten                   Peko                 EST 01:54.50   01:00.37(8)  00:54.13(9)    
  10. Sander Lembra                  Võru                 EST 02:17.54   01:04.54(10) 01:13.00(10)   
      Jaspar Jõesalu                 Peko                 EST Katk       01:06.06(11) Ei start       
M16B

5480m 14KP
4240m 11KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1. Mārtiņš Mārcis Leimanis        Azimuts OK           LAT 01:16.01   00:43.39(2)  00:32.22(2)    
   2. Ingmar Bert Sabre              Võru                 EST 01:18.32   00:41.00(1)  00:37.32(4)    
   3. Ralf Sannikov                  Võru                 EST 01:25.31   00:47.45(3)  00:37.46(5)    
   4. Ander Adamson                  Kobras/Põlva Spordik EST 01:25.37   00:49.46(6)  00:35.51(3)    
   5. Arturs Karulis                 OK Puznis            LAT 01:27.29   00:56.18(9)  00:31.11(1)    
   6. Karl-Edgar Raudsep             Võru                 EST 01:29.47   00:50.42(7)  00:39.05(6)    
   7. Kristo Oja                     OK Käbi              EST 01:30.42   00:48.57(5)  00:41.45(8)    
   8. Renars Galvans                 OK Puznis            LAT 01:31.04   00:47.52(4)  00:43.12(10)   
   9. Mairo Mägi                     OK Käbi              EST 01:33.35   00:52.44(8)  00:40.51(7)    
      Markus Konsap                  Võru                 EST Katk       Ei start     00:41.52(9)    
      Hans Mark Võsu                 JOKA                 EST Ei start   Ei start     Ei start       
M18

7770m 15KP
6560m 16KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1. Edgars Spirido                 Smiltenes BJSS-Azimu LAT 01:26.42   00:47.26(1)  00:39.16(1)    
   2. Emils Galvans                  OK Puznis            LAT 01:35.57   00:51.32(2)  00:44.25(2)    
   3. Reigo Teervalt                 Peko                 EST 01:49.03   00:56.36(3)  00:52.27(4)    
   4. Jorma Valge                    JOKA                 EST 02:08.46   01:21.59(4)  00:46.47(3)    
      Mihkel Tarve                   Kobras               EST Ei start   Ei start     Ei start       
M20

10360m 20KP
8630m 19KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1. Kristaps Vejs-Abolins          OK Puznis            LAT 01:48.24   01:01.52(1)  00:46.32(1)    
   2. Raul Reiljan                   Võru                 EST 01:55.28   01:02.54(2)  00:52.34(2)    
   3. Jüri Joonas                    Võru                 EST 02:09.19   01:06.29(3)  01:02.50(3)    
      Ott-Kaarel Kalm                Ilves                EST Tühist     01:13.38(4)  Puuduv KP      
M21A

10360m 20KP
8630m 19KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1. Mārtiņš Vimba                  Ziemeļkurzeme OK     LAT 01:56.12   01:01.58(1)  00:54.14(1)    
   2. Daniel Vasser                  VKÜ                  EST 02:01.04   01:04.19(2)  00:56.45(3)    
   3. Taivo Timmusk                  HOK                  EST 02:02.28   01:05.54(3)  00:56.34(2)    
   4. Alar Kume                      Võru                 EST 02:05.15   01:07.26(4)  00:57.49(4)    
   5. Ott Rakkaselg                  HOK                  EST 02:07.23   01:08.27(5)  00:58.56(5)    
   6. Allan Roosimägi                Jõhvikas             EST 02:12.38   01:12.41(7)  00:59.57(6)    
   7. Taavi Kala                     Tammed               EST 02:18.59   01:12.33(6)  01:06.26(8)    
   8. Tarmo Tolm                     Orvand               EST 02:22.26   01:17.04(8)  01:05.22(7)    
   9. Andres Lauba                   TON                  EST 02:30.06   01:22.27(10) 01:07.39(9)    
  10. Aleksander Ušakov                                   EST 02:35.08   01:22.07(9)  01:13.01(10)   
      Ville-Veikko Nurminen          SuoSa                FIN Tühist     Puuduv KP    Ei start       
      Tanel Mõttus                   Võru                 EST Tühist     Ei start     Puuduv KP      
M21B

8430m 16KP
6750m 14KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1. Jānis Butāns                   Meridiāns            LAT 01:40.09   00:55.21(1)  00:44.48(2)    
   2. Märt Kivila                    Ilves                EST 01:43.38   00:58.44(4)  00:44.54(3)    
   3. Tarmo Klaar                    Ilves                EST 01:44.08   00:58.32(3)  00:45.36(4)    
   4. Tarmo Pöör                     Mercury              EST 01:46.17   01:00.21(5)  00:45.56(6)    
   5. Raivis Kalnins                 Aluksne OK           LAT 01:47.06   01:02.34(6)  00:44.32(1)    
   6. Dagnis Kaņepe                  Meridiāns            LAT 01:48.13   00:57.08(2)  00:51.05(8)    
   7. Māris Stabiņš                  Smiltenes BJSS-Azimu LAT 01:48.57   01:03.09(7)  00:45.48(5)    
   8. Heiki Saal                     Otepää               EST 01:52.31   01:03.21(8)  00:49.10(7)    
   9. Magnar Alev                    Pühajärve            EST 01:59.54   01:05.29(9)  00:54.25(9)    
  10. Karl Samoson                   Orion                EST 02:07.03   01:10.53(11) 00:56.10(10)   
  11. Arno Kruusmann                 Kalevi JVP           EST 02:30.02   01:26.47(14) 01:03.15(12)   
  12. Oleg Koshik                    SRD                  EST 02:35.07   01:23.58(12) 01:11.09(14)   
  13. Reimo Reimer                   Okas                 EST 02:36.42   01:24.08(13) 01:12.34(15)   
  14. Anton Roolaid                  TAOK                 EST 02:50.03   01:36.46(15) 01:13.17(16)   
      Timo Kaljur                    Orvand               EST Katk       01:09.45(10) Ei start       
      Ragnar Ilp                                          EST Katk       Ei start     01:10.48(13)   
      Indrek Mahla                   Peko                 EST Katk       Ei start     00:56.17(11)   
      Tõnu Arrak                     Velo                 EST Ei start   Ei start     Ei start       
M21C

4630m 9KP
3790m 9KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1. Air Zeitgeist                  ViA                  LAT 00:57.50   00:32.37(1)  00:25.13(1)    
   2. Andis Celinskis                AIRE                 GBR 01:01.57   00:34.38(2)  00:27.19(2)    
   3. Viljar Vainola                 Mercury              EST 01:07.36   00:39.54(3)  00:27.42(3)    
   4. Ismo Kauranen                  Delta                FIN 01:24.01   00:47.26(4)  00:36.35(4)    
M21E

16450m 29KP Tõus 250m
5930m 19KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1. Andris Kivlenieks              OK Ogre              LAT 01:57.13   01:23.28(1)  00:33.45(4)    
   2. Kūms Jānis                     OK Alūksne           LAT 02:00.29   01:29.06(2)  00:31.23(1)    
   3. Mati Tiit                      Ilves                EST 02:02.16   01:30.06(3)  00:32.10(2)    
   4. Jaagup Truusalu                Võru                 EST 02:08.16   01:35.06(6)  00:33.10(3)    
   5. Jari Ikäheimonen               TuMe                 FIN 02:09.01   01:34.50(5)  00:34.11(5)    
   6. Kaarel Kallas                  JOKA                 EST 02:16.08   01:41.02(8)  00:35.06(6)    
   7. Johannes Ehala                 JOKA                 EST 02:27.47   01:48.47(12) 00:39.00(8)    
   8. Mattias Rennel                 KEKRSK               EST 02:28.55   01:50.35(13) 00:38.20(7)    
      Andreas Kraas                  EKJ SK               EST Katk       01:33.55(4)  Ei start       
      Kalvis Brūns                   Ozons                LAT Katk       01:43.10(9)  Ei start       
      Valters Āboliņš                Ozons                LAT Katk       01:46.56(11) Ei start       
      Daniils Ozoliņš                Auseklis             LAT Katk       01:43.25(10) Ei start       
      Mārtiņš Linde                  Ozons                LAT Katk       01:38.23(7)  Ei start       
M35

9190m 19KP
8590m 16KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1. Otārs Putrālis                 OK Azimuts           LAT 01:44.27   00:53.05(1)  00:51.22(1)    
   2. Martins Godins                 Lejas Mindaugi       LAT 01:46.53   00:55.10(2)  00:51.43(2)    
   3. Ain Fjodorov                   Otepää               EST 01:48.51   00:55.16(3)  00:53.35(5)    
   4. Dmitri Shved                   SRD                  EST 01:50.35   00:57.02(4)  00:53.33(4)    
   5. Mati Korrol                    Mercury              EST 01:50.50   00:57.07(5)  00:53.43(6)    
   6. Margus Klementsov              Mercury              EST 01:51.37   00:57.17(6)  00:54.20(7)    
   7. Margus Marrandi                JOKA                 EST 01:54.07   00:57.23(7)  00:56.44(11)   
   8. Aivar Leht                     Okas                 EST 01:54.56   01:03.12(14) 00:51.44(3)    
   9. Kuno Rooba                     Rakv                 EST 01:56.07   00:59.44(10) 00:56.23(10)   
  10. Jurģis Eberhards               Azimuts OK           LAT 01:56.13   01:01.36(13) 00:54.37(8)    
  11. Tõnis Piirisild                Võru                 EST 01:56.59   01:00.55(12) 00:56.04(9)    
  12. Atis Kalējs                    Alūksne OK           LAT 01:57.12   00:57.56(8)  00:59.16(13)   
  13. Meelis Mälter                  KEKRSK               EST 01:58.23   01:00.40(11) 00:57.43(12)   
  14. Danilo Piht                    Mercury              EST 02:05.08   01:04.27(15) 01:00.41(14)   
  15. Tommy Rantala                  KaRa                 FIN 02:08.22   00:59.22(9)  01:09.00(16)   
  16. Eero Mõttus                                         EST 02:19.00   01:14.52(17) 01:04.08(15)   
  17. Heno Ivanov                                         EST 02:22.04   01:11.16(16) 01:10.48(17)   
      Arthur Raichmann               LSF PT               EST Ei start   Ei start     Ei start       
M40

8430m 16KP
6750m 14KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1. Guntis Arnicans                Kape                 EST 01:25.21   00:46.12(1)  00:39.09(1)    
   2. Manne Suominen                 Delta                FIN 01:28.33   00:49.04(2)  00:39.29(2)    
   3. Ville Vinkel                   West                 EST 01:30.01   00:49.49(4)  00:40.12(4)    
   4. Priit Pääslane                 Ilves                EST 01:31.08   00:51.27(5)  00:39.41(3)    
   5. Tenno Alamaa                   Orvand               EST 01:34.54   00:51.46(6)  00:43.08(5)    
   6. Meelis Zimmermann              Kape                 EST 01:40.02   00:56.09(11) 00:43.53(8)    
   7. Tõnu Illaru                    Delta                EST 01:41.21   00:55.48(10) 00:45.33(9)    
   8. Viktor Kassatkin               SRD                  EST 01:41.44   00:54.02(7)  00:47.42(14)   
   9. Andris Strazdiņš               Purva Bridējs OK     LAT 01:41.46   00:55.34(9)  00:46.12(11)   
  10. Ingus Rektins                  Fingal Orienteers    IRL 01:45.03   00:57.56(13) 00:47.07(13)   
  11. Alvis Lepiksons                Auseklis             LAT 01:46.32   00:59.44(19) 00:46.48(12)   
  12. Kimmo Liljeström               HS                   FIN 01:46.38   00:57.20(12) 00:49.18(16)   
  13. Valdis Lepiksons               Auseklis             LAT 01:47.03   00:58.59(17) 00:48.04(15)   
  14. Jyrki Nieminen                 L-HR                 FIN 01:47.09   01:01.18(21) 00:45.51(10)   
  15. Guntis Zīvers                  Azimuts              LAT 01:47.52   00:54.54(8)  00:52.58(20)   
  16. Raul Hindov                    TON                  EST 01:50.00   00:59.07(18) 00:50.53(18)   
  17. Andres Hummal                  Kunda                EST 01:53.36   00:58.38(15) 00:54.58(21)   
  18. Allar Padari                   HOK                  EST 01:54.21   00:58.02(14) 00:56.19(22)   
  19. Jaan Olvet                     Rakv                 EST 01:55.03   01:04.29(25) 00:50.34(17)   
  20. Aivar Jõgiaas                  Seiklusporr          EST 01:57.45   01:00.56(20) 00:56.49(24)   
  21. Martin Aunin                                        EST 01:57.58   00:58.45(16) 00:59.13(26)   
  22. Pekka Saalasti                 Mustalammen Pallo    FIN 01:59.41   01:01.28(22) 00:58.13(25)   
  23. Toomas Talumaa                                      EST 02:03.40   01:10.58(29) 00:52.42(19)   
  24. Taivo Daub                     Ilves                EST 02:05.31   01:08.48(28) 00:56.43(23)   
  25. Sergei Shved                   SRD                  EST 02:06.38   01:06.00(26) 01:00.38(27)   
  26. Jaan Metsa                                          EST 02:33.55   01:22.33(30) 01:11.22(28)   
      Andres Karilaid                Mercury              EST Katk       01:02.13(24) Ei start       
      Raul Kudre                     Peko                 EST Katk       Ei start     00:43.35(6)    
      Raivo Erik                     Rae                  EST Katk       01:01.34(23) Ei start       
      Andres Viira                                        EST Katk       01:06.20(27) Ei start       
      Rein Zaitsev                   Peko                 EST Katk       Ei start     00:43.49(7)    
      Paavo Rõigas                   Peko                 EST Tühist     00:49.33(3)  Puuduv KP      
      Johan Alenius                  IFK Lidingö          SWE Ei start   Ei start     Ei start       
M45

7770m 15KP
6560m 16KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1. Matti Yliluikki                SuSi                 FIN 01:23.53   00:44.06(1)  00:39.47(2)    
   2. Aigars Leiboms                 Meridiāns OK         LAT 01:25.43   00:46.27(2)  00:39.16(1)    
   3. Indrek Ümarik                  Ilves                EST 01:29.52   00:48.53(5)  00:40.59(3)    
   4. Ēriks Ūdris                    Meridiāns            LAT 01:30.27   00:47.34(4)  00:42.53(7)    
   5. Timo Asikainen                 Hiisi                FIN 01:30.39   00:49.32(8)  00:41.07(4)    
   6. Māris Vabulnieks               OK Alūksne           LAT 01:30.49   00:49.15(6)  00:41.34(6)    
   7. Antti Roose                    Kobras               EST 01:30.55   00:49.31(7)  00:41.24(5)    
   8. Urmas Sulaoja                  Jõhvikas             EST 01:36.43   00:52.20(10) 00:44.23(8)    
   9. Arto Niemi                     Delta                FIN 01:37.34   00:47.03(3)  00:50.31(15)   
  10. Tõnu Ilves                     Kape                 EST 01:37.53   00:50.09(9)  00:47.44(10)   
  11. Ants Turban                    Rakv                 EST 01:43.27   00:56.45(11) 00:46.42(9)    
  12. Taivo Tali                     KEKRSK               EST 01:46.08   00:57.48(13) 00:48.20(11)   
  13. Roman Kattai                   KVÜÕA                EST 01:47.04   00:57.57(14) 00:49.07(12)   
  14. Veli-Matti Heinonen            Delta                FIN 01:49.36   00:57.30(12) 00:52.06(16)   
  15. Maxim Gureev                   Mile-Sport           RUS 01:49.56   00:59.58(17) 00:49.58(14)   
  16. Aivar Meindok                  LSF PT               EST 01:53.20   00:58.58(15) 00:54.22(19)   
  17. Guntars Cīrulis                Azimuts              LAT 01:55.43   01:02.51(18) 00:52.52(18)   
  18. Alar Nigul                     EROK                 EST 02:01.57   01:09.48(23) 00:52.09(17)   
  19. Priit Truusalu                 Kape                 EST 02:08.38   01:08.18(22) 01:00.20(20)   
  20. Toomas Telgma                  Voller AS            EST 02:12.09   01:05.48(20) 01:06.21(22)   
  21. Margus Jaanus                  Koop                 EST 02:21.05   01:15.59(24) 01:05.06(21)   
  22. Jukka Honkasaari               PiKa                 FIN 02:21.55   01:03.29(19) 01:18.26(23)   
      Anatolijs Ozolins              Auseklis             LAT Katk       00:59.35(16) Ei start       
      Urmas Laev                     Mercury              EST Katk       01:06.15(21) Ei start       
      Toomas Tarve                   Kobras               EST Katk       Ei start     00:49.41(13)   
      Simo Maksimainen               Delta                FIN Ei start   Ei start     Ei start       
      Tõnu Lauter                    Lauter Team          EST Ei start   Ei start     Ei start       
M50

6880m 16KP
5560m 16KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1. Tiit Tali                      Ilves                EST 01:17.23   00:42.42(3)  00:34.41(1)    
   2. Igors Buzs                     Meridians            LAT 01:18.58   00:43.18(4)  00:35.40(2)    
   3. Girts Mamis                    Mona OK              LAT 01:19.06   00:42.36(2)  00:36.30(4)    
   4. Andres Talver                  Mercury              EST 01:20.19   00:44.28(6)  00:35.51(3)    
   5. Maido Kaljur                   KEKRSK               EST 01:21.37   00:44.58(7)  00:36.39(5)    
   6. Eduard Pukkonen                KEKRSK               EST 01:22.21   00:42.35(1)  00:39.46(10)   
   7. Edmunds Zvaigzne               Aluksne OK           LAT 01:23.31   00:45.47(8)  00:37.44(7)    
   8. Toivo Toomas                   Peko                 EST 01:23.42   00:46.16(10) 00:37.26(6)    
   9. Jaanus Reha                    Koop                 EST 01:23.48   00:44.10(5)  00:39.38(9)    
  10. Mati Preitof                   KEKRSK               EST 01:24.56   00:45.48(9)  00:39.08(8)    
  11. Rein Rooni                     Orvand               EST 01:27.23   00:46.53(13) 00:40.30(11)   
  12. Kaljo Julge                    Kape                 EST 01:28.19   00:47.00(14) 00:41.19(13)   
  13. Ando Post                      Koop                 EST 01:31.10   00:47.29(15) 00:43.41(16)   
  14. Raul Olesk                     Kobras               EST 01:32.34   00:49.51(16) 00:42.43(14)   
  15. Raul Laas                      JOKA                 EST 01:32.39   00:46.26(11) 00:46.13(18)   
  16. Kalle Ojasoo                   Kobras               EST 01:35.18   00:52.24(18) 00:42.54(15)   
  17. Andrus Rämmann                 Koop                 EST 01:35.58   00:54.58(19) 00:41.00(12)   
  18. Mikhail Ivanov                 SKO RUS              RUS 01:43.11   00:57.20(23) 00:45.51(17)   
  19. Arvo Raja                                           EST 01:44.00   00:56.24(20) 00:47.36(21)   
  20. Juha Eronen                    KaRa                 FIN 01:44.18   00:50.27(17) 00:53.51(24)   
  21. Tuomo Puustinen                Pihkaniskat          FIN 01:45.28   00:56.28(21) 00:49.00(22)   
  22. Viesturs Dandens               Aluksne OK           LAT 01:48.48   01:01.57(28) 00:46.51(19)   
  23. Uldis Bertuks                  OK Aluksne           LAT 01:50.02   00:58.25(24) 00:51.37(23)   
  24. Peteris Zarins                 Mona                 LAT 01:57.48   01:03.25(29) 00:54.23(25)   
  25. Tõnu Loog                      Kobras               EST 02:00.02   01:01.25(27) 00:58.37(27)   
  26. Aigar Pindmaa                  Võru                 EST 02:02.19   01:07.07(30) 00:55.12(26)   
  27. Vello Post                     Koop                 EST 02:04.56   01:17.42(32) 00:47.14(20)   
  28. Risto Pettinen                 Mustalammen Pallo    FIN 02:22.48   01:20.31(33) 01:02.17(28)   
      Paul Poopuu                    JOKA                 EST Katk       00:56.52(22) Ei start       
      Jüri Ümarik                    -                    EST Katk       01:15.18(31) Ei start       
      Jouni Markku                   Mustalammen Pallo    FIN Katk       Ei start     -              
      Tauno Kure                     Kape                 EST Katk       00:59.12(25) Ei start       
      Edgars Utans                   -                    LAT Katk       00:46.42(12) Ei start       
      Aivar Tooming                  Rakv                 EST Tühist     01:00.20(26) Puuduv KP      
M55

6580m 13KP
5400m 15KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus 
   1. Juris Kokins                   OK Purva Bridejs     LAT 00:40.44     
   2. Teuvo Töyrylä                  VehkalahdenVeikot    FIN 00:40.53     
   3. Pertti Laine                   Mustalammen Pallo    FIN 00:44.28     
   4. Andrei Oshmazin                Novgorod             RUS 00:44.29     
   5. Vesa Tervo                     RR                   FIN 00:44.48     
   6. Vilnis Veļķeris                Aluksne OK           LAT 00:46.34     
   7. Jarmo Lehto                    VehkalahdenVeikot    FIN 00:46.59     
   8. Jarmo Jumppanen                Pihkaniskat          FIN 00:47.17     
   9. Udo Lüüs                       Ilves                EST 00:47.23     
  10. Tõnu Sikkal                    Kobras               EST 00:49.36     
  11. Markku Nurminen                SuoSa                FIN 00:50.36     
  12. Heini Tammik                   Kape                 EST 00:51.18     
  13. Tõnu Taal                      JOKA                 EST 00:51.45     
  14. Jüri Rokko                     SK RT                EST 00:51.47     
  15. Ahto Karu                      JOKA                 EST 00:52.07     
  16. Lasse Laaksonen                SuSi                 FIN 00:53.15     
  17. Ago Samoson                                         EST 00:53.22     
  18. Anti Parik                     Otepää SK            EST 00:54.09     
  19. Sulev Tuude                    West                 EST 00:54.48     
  20. Kalle Luuk                     LUS                  EST 00:56.07     
  21. Heimo Jumppanen                Pihkaniskat          FIN 00:56.20     
  22. Riho Kokk                      Rakv                 EST 00:57.15     
  23. Jouni Moisander                Delta                FIN 00:58.39     
  24. Pertti Kuosmanen               Delta                FIN 01:07.47     
  25. Timo Glad                      RaJy                 FIN 01:09.28     
  26. Juhani Pörsti                  SuoSa                FIN 01:09.36     
  27. Jamel El Khalki                HS                   FIN 01:34.54     
      Aimur Raudsepp                 JOKA                 EST Puuduv KP    
      Mati Karp                      Tempo                EST Ei start     
M60

5930m 13KP
4560m 12KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1. Rein Unt                       TON                  EST 01:12.01   00:40.20(2)  00:31.41(2)    
   2. Tiit Tatter                    TON                  EST 01:16.58   00:45.42(9)  00:31.16(1)    
   3. Riho Männi                     Lehola               EST 01:18.21   00:41.36(3)  00:36.45(6)    
   4. Aldis Lapiņš                   Azimuts OK           LAT 01:18.39   00:41.59(4)  00:36.40(5)    
   5. Koit Paasma                    Lehola               EST 01:19.20   00:43.25(7)  00:35.55(4)    
   6. Åge Liljeström                 HS                   FIN 01:19.30   00:39.03(1)  00:40.27(12)   
   7. Avo Veermäe                    Ilves                EST 01:20.55   00:46.08(11) 00:34.47(3)    
   8. Kai Saksman                    TON                  FIN 01:21.40   00:42.23(5)  00:39.17(10)   
   9. Lembit Nöps                    Ilves                EST 01:22.51   00:44.37(8)  00:38.14(8)    
  10. Tapio Leino                    HS                   FIN 01:24.02   00:45.50(10) 00:38.12(7)    
  11. Lasse Kataja                   SuSi                 FIN 01:27.46   00:42.28(6)  00:45.18(15)   
  12. Jouko Räty                     Delta                FIN 01:28.40   00:47.15(12) 00:41.25(13)   
  13. Lasse Kallio                   SuSi                 FIN 01:28.46   00:49.55(14) 00:38.51(9)    
  14. Rein Hanstein                  Okas                 EST 01:29.41   00:50.18(15) 00:39.23(11)   
  15. Risto Uljas                    RaJy                 FIN 01:37.32   00:49.24(13) 00:48.08(17)   
  16. Tiit Ploompuu                  Hooler               EST 01:40.51   00:56.17(18) 00:44.34(14)   
  17. Arne Kolk                      Jõhvikas             EST 01:43.45   00:54.58(17) 00:48.47(18)   
  18. Ilmar Kirjanen                 TAOK                 EST 01:46.48   00:58.58(21) 00:47.50(16)   
  19. Ivan Kazantsev                 Novgorod             RUS 01:49.27   00:57.55(19) 00:51.32(20)   
  20. Kari Hovi                      Lynx                 FIN 01:51.41   00:58.57(20) 00:52.44(21)   
  21. Jorma Helin                    RaJy                 FIN 01:54.23   01:03.11(23) 00:51.12(19)   
  22. Jarmo Paikkala                 RaJy                 FIN 02:01.35   01:06.11(25) 00:55.24(22)   
  23. Seppo Keskimäki                NaWi                 FIN 02:04.00   01:05.48(24) 00:58.12(24)   
  24. Toomas Naelapää                KEKRSK               EST 02:08.27   01:11.57(27) 00:56.30(23)   
  25. Agu Koppa                                           EST 02:09.53   01:09.24(26) 01:00.29(25)   
      Jaan Miljan                    Kape                 EST Katk       00:59.50(22) Ei start       
      Rein Prank                     Kape                 EST Katk       00:52.38(16) Ei start       
      Kalev Kukk                     TAOK                 EST Ei start   Ei start     Ei start       
      Matti Railimo                  SOC                  FIN Ei start   Ei start     Ei start       
M65

4730m 11KP
3930m 12KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1. Mihkel Mälter                  KEKRSK               EST 01:05.05   00:34.47(1)  00:30.18(2)    
   2. Rafael Gordon                  West                 EST 01:05.37   00:34.48(2)  00:30.49(3)    
   3. Pertti Veijalainen             SK Vuoksi            FIN 01:07.48   00:37.43(4)  00:30.05(1)    
   4. Jouko Visa                     SuSi                 FIN 01:09.26   00:38.17(5)  00:31.09(4)    
   5. Jukka Aunula                   RaJy                 FIN 01:09.58   00:37.11(3)  00:32.47(7)    
   6. Pentti Reinikainen             RaJy                 FIN 01:13.20   00:41.06(8)  00:32.14(5)    
   7. Ants Tamm                      TON                  EST 01:13.49   00:39.32(6)  00:34.17(8)    
   8. Peep Koppel                    Koop                 EST 01:16.44   00:44.12(11) 00:32.32(6)    
   9. Rauno Visa                     SuSi                 FIN 01:18.17   00:41.01(7)  00:37.16(11)   
  10. Elmo Pärna                     Lehola               EST 01:18.46   00:41.53(9)  00:36.53(10)   
  11. Tapio Tiura                    HS                   FIN 01:20.51   00:43.29(10) 00:37.22(12)   
  12. Rudolf Mürk                    Võru                 EST 01:21.53   00:45.58(13) 00:35.55(9)    
  13. Mati Poom                      TON                  EST 01:23.45   00:46.15(14) 00:37.30(13)   
  14. Rein Raid                      Kape                 EST 01:24.55   00:46.53(15) 00:38.02(14)   
  15. Ilmar Mõistlik                 Orion                EST 01:25.16   00:47.08(16) 00:38.08(15)   
  16. Heikki Pitkänen                JRV                  FIN 01:27.34   00:49.04(19) 00:38.30(16)   
  17. Agu Lipping                    HOK                  EST 01:30.01   00:48.03(17) 00:41.58(18)   
  18. Esa Tarkiainen                 SuSe                 FIN 01:30.17   00:45.04(12) 00:45.13(22)   
  19. Martti Paasikallio             JäPa                 FIN 01:30.47   00:48.32(18) 00:42.15(19)   
  20. Aarne Mardiste                 KEKRSK               EST 01:36.48   00:50.30(21) 00:46.18(23)   
  21. Seppo Kokkonen                 KeU                  FIN 01:37.14   00:53.48(22) 00:43.26(21)   
  22. Tiit Koppel                    Orion                EST 01:38.58   00:59.34(23) 00:39.24(17)   
  23. Jüri Tähemaa                                        EST 01:40.10   00:49.22(20) 00:50.48(26)   
  24. Keijo Rantala                  KaRa                 FIN 01:42.53   00:59.39(24) 00:43.14(20)   
  25. Kari Karri                     JäPa                 FIN 01:52.13   01:04.16(25) 00:47.57(24)   
  26. Martin Ilves                   Jõhvikas             EST 01:54.09   01:05.19(26) 00:48.50(25)   
  27. Vaabo Annus                    Orion                EST 01:58.19   01:06.56(27) 00:51.23(27)   
      Seppo Kettunen                 RaJy                 FIN Tühist     Puuduv KP    Ei start       
M70

3910m 10KP
3390m 11KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1. Rodrigo Slavins                Ozons                LAT 00:52.30   00:25.59(1)  00:26.31(1)    
   2. Enno Lelumees                  HOK                  EST 01:01.09   00:29.37(2)  00:31.32(4)    
   3. Georg Sooberg                                       EST 01:04.39   00:32.31(4)  00:32.08(5)    
   4. Tauno Jokinen                  SuoSa                FIN 01:08.05   00:38.38(11) 00:29.27(2)    
   5. Endel Remmet                   Kape                 EST 01:09.29   00:35.32(7)  00:33.57(7)    
   6. Olavi Heinonen                 KaRa                 FIN 01:10.00   00:36.20(9)  00:33.40(6)    
   6. Mati Tõnus                     Orion                EST 01:10.00   00:35.28(5)  00:34.32(8)    
   8. Heino Peeterson                West                 EST 01:10.39   00:35.31(6)  00:35.08(10)   
   9. Reijo Leino                    Delta                FIN 01:11.06   00:41.22(16) 00:29.44(3)    
  10. Mihhail Taivere                Kape                 EST 01:11.22   00:30.07(3)  00:41.15(17)   
  11. Kalju Tilk                     Orion                EST 01:11.49   00:37.13(10) 00:34.36(9)    
  12. Vello Krohn                    Tammed               EST 01:11.57   00:35.56(8)  00:36.01(11)   
  13. Olavi Leino                    Delta                FIN 01:16.15   00:40.06(14) 00:36.09(13)   
  14. Lembit Vassil                  Ilves                EST 01:16.39   00:40.36(15) 00:36.03(12)   
  15. Matti Kuusanka                 RaJy                 FIN 01:18.24   00:40.03(13) 00:38.21(15)   
  16. Oiva Grundström                RaJy                 FIN 01:21.10   00:43.20(19) 00:37.50(14)   
  17. Ilmari Tupitsa                 RaJy                 FIN 01:25.55   00:42.55(17) 00:43.00(19)   
  18. Olli Juntunen                  HS                   FIN 01:27.43   00:46.54(20) 00:40.49(16)   
  19. Jorma Huuhtanen                Delta                FIN 01:34.52   00:48.27(21) 00:46.25(20)   
  20. Osmo Suomalainen               RaJy                 FIN 02:00.01   00:59.23(22) 01:00.38(21)   
      Valter Ploom                   Tartu                EST Tühist     00:43.03(18) Puuduv KP      
      Heikki Lepistö                 HS                   FIN Tühist     Puuduv KP    01:17.34(22)   
      Onni Rosenkvist                SuoSa                FIN Tühist     00:40.00(12) Puuduv KP      
      Riho Kilp                      Tammed               EST Tühist     Puuduv KP    00:42.03(18)   
M75

3910m 10KP
3390m 11KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1. Kalevi Vartiainen              EsSu                 FIN 01:30.15   00:45.33(1)  00:44.42(1)    
   2. Juhani Salmenkylä              HS                   FIN 01:36.48   00:50.54(2)  00:45.54(2)    
   3. Jussi Suhonen                  KaRa                 FIN 01:55.31   01:01.19(5)  00:54.12(4)    
   4. Antti Honkasaari               PiKa                 FIN 01:55.39   01:06.38(7)  00:49.01(3)    
   5. Kaarel Koitmets                Jõhvikas             EST 01:56.25   00:56.26(3)  00:59.59(5)    
   6. Osmo Niemi                     HS                   FIN 02:12.07   01:05.57(6)  01:06.10(6)    
   7. Valju Tali                                          EST 02:14.44   01:00.59(4)  01:13.45(7)    
M80

3270m 10KP
3000m 10KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1. Edgar Tammik                   Orion                EST 01:05.52   00:36.21(2)  00:29.31(1)    
   2. Heino Heinloo                  Tammed               EST 01:06.09   00:34.31(1)  00:31.38(2)    
   3. Feliks Kipper                  Orion                EST 01:21.44   00:42.42(3)  00:39.02(3)    
M85

3270m 10KP
3000m 10KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1. Richard Rooden                 Jõhvikas             EST 02:19.28   01:13.32(1)  01:05.56(1)    
M8NR

1790m 6KP
1750m 6KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1. Austris Kalnins                Aluksne OK           LAT 00:27.26   00:14.57(1)  00:12.29(1)    
   2. Mattias Maidla                 Põlva Spordikool     EST 00:32.10   00:18.02(3)  00:14.08(2)    
   3. Mihkel Mahla                                        EST 00:36.24   00:16.21(2)  00:20.03(3)    
   4. Olev Piirisild                 Võru                 EST 00:44.25   00:24.07(4)  00:20.18(4)    
   5. Mairo Tohus                    Tsirguliina KK       EST 00:47.07   00:24.54(5)  00:22.13(5)    
   6. Sven-Andres Niglas             Jõhvikas             EST 00:51.19   00:26.40(6)  00:24.39(6)    
   7. Heivo Torop                    Kobras               EST 01:05.27   00:32.03(8)  00:33.24(9)    
   8. Raiden Metsa                                        EST 01:06.49   00:35.57(10) 00:30.52(7)    
   9. Siim Talumaa                                        EST 01:08.14   00:33.58(9)  00:34.16(10)   
  10. Francis Vimba                  Ziemeļkurzeme OK     LAT 01:19.43   00:46.20(12) 00:33.23(8)    
  11. Markus Kaljur                  Harju KEK            EST 01:24.47   00:42.49(11) 00:41.58(11)   
      Karl Oskar Orro                -                        Katk       00:26.44(7)  Ei start       
M9NR

1790m 6KP
1750m 6KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1. Ragnar Rooba                   Rakv                 EST 00:22.42   00:11.12(2)  00:11.30(1)    
   2. Dainis Männiste                Kobras/Põlva Spordik EST 00:22.54   00:11.09(1)  00:11.45(2)    
   3. Rūdolfs Eberhards              Azimuts OK           LAT 00:25.56   00:12.43(3)  00:13.13(4)    
   4. Joonas Mölder                  OK Käbi              EST 00:28.51   00:15.05(4)  00:13.46(5)    
   5. Kevin Koosa                    Põlva Spordikool     EST 00:31.21   00:16.01(5)  00:15.20(6)    
   6. Renārs Eberhards               Azimuts OK           LAT 00:31.34   00:18.44(7)  00:12.50(3)    
   7. Tommi Liljeström               HS                   FIN 00:35.45   00:17.59(6)  00:17.46(8)    
   8. Mihkel Herbert Pais            West                 EST 00:40.16   00:21.36(9)  00:18.40(9)    
   9. Madis Mägi                     OK Käbi              EST 00:41.23   00:19.44(8)  00:21.39(11)   
  10. Pärt Saega                     Tsirguliina KK       EST 00:44.27   00:28.46(12) 00:15.41(7)    
  11. Egnar Hernits                  OK Käbi              EST 00:45.06   00:23.50(10) 00:21.16(10)   
  12. Kerten Matto                   Põlva Spordikool     EST 00:49.09   00:27.05(11) 00:22.04(12)   
W10TR

2280m 6KP
1770m 7KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1. Zanda Stabiņa                  Smiltenes BJSS-Azimu LAT 00:31.54   00:20.02(2)  00:11.52(2)    
   2. Madara Vaļģe                   ZVOC                 LAT 00:32.45   00:18.03(1)  00:14.42(5)    
   3. Lorely Kõrvel                  Põlva Spordikool     EST 00:35.58   00:21.07(3)  00:14.51(6)    
   4. Agneliis Pilt                  Rakv                 EST 00:37.21   00:24.26(5)  00:12.55(3)    
   5. Dārta Cīrule                   Azimuts              LAT 00:38.39   00:24.38(6)  00:14.01(4)    
   6. Kairiin Märtson                Kobras/Põlva Spordik EST 00:41.13   00:23.13(4)  00:18.00(7)    
   7. Ance Strazdiņa                 Purva Bridējs OK     LAT 00:52.09   00:28.42(8)  00:23.27(8)    
   8. Katrina Dzene                  Mona                 LAT 00:53.15   00:27.45(7)  00:25.30(9)    
      Agnija Caune                   Smiltenes BJSS-Azimu LAT Tühist     Puuduv KP    00:11.04(1)    
      Kristina Haug                  Võru                 EST Ei start   Ei start     Ei start       
W12

2290m 7KP
1820m 6KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1. Kristel Kõivo                  Peko                 EST 00:27.52   00:17.17(5)  00:10.35(1)    
   2. Helle Leis                     Kobras/Põlva Spordik EST 00:28.29   00:16.37(4)  00:11.52(2)    
   3. Teele Telgma                   Tammed               EST 00:28.33   00:16.30(3)  00:12.03(3)    
   4. Kaisa Rooba                    Rakv                 EST 00:29.47   00:14.53(2)  00:14.54(8)    
   5. Elīna Skopāne                  Smiltenes BJSS-Azimu LAT 00:32.06   00:18.02(6)  00:14.04(6)    
   6. Kati Iher                                           EST 00:32.24   00:18.29(7)  00:13.55(4)    
   7. Laura Nelsone                  Kapa                 LAT 00:32.40   00:18.42(8)  00:13.58(5)    
   8. Maia Mustimets                 Peko                 EST 00:35.34   00:18.54(9)  00:16.40(11)   
   9. Sigrit Säga                    Kobras               EST 00:36.40   00:20.40(10) 00:16.00(10)   
  10. Ksenija Shved                  SRD                  EST 00:37.14   00:22.30(13) 00:14.44(7)    
  11. Heleri Karmen Hõrrak           Võru                 EST 00:37.54   00:22.12(11) 00:15.42(9)    
  12. Krete Auser                    Peko                 EST 00:44.09   00:22.22(12) 00:21.47(13)   
  13. Anda Upite                     Kapa OK              LAT 00:44.15   00:23.40(14) 00:20.35(12)   
      Kelly Mattus                   Kobras/Põlva Spordik EST Tühist     00:14.02(1)  Puuduv KP      
W12TR

2280m 6KP
1770m 7KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1. Kelli Nurm                     Kobras/Põlva Spordik EST 00:28.32   00:16.51(1)  00:11.41(1)    
   2. Laura-Liis Kütt                Kobras/Põlva Spordik EST 00:31.55   00:18.25(2)  00:13.30(3)    
   3. Karina Harkina                 Aluksne OK           LAT 00:33.50   00:20.57(3)  00:12.53(2)    
   4. Elizabete Vimba                Ziemeļkurzeme OK     LAT 00:41.39   00:26.43(4)  00:14.56(4)    
   5. Carmel Poom                    Jõhvikas             EST 00:49.47   00:29.21(5)  00:20.26(6)    
   6. Agnes Säga                     Kobras               EST 00:52.06   00:32.04(6)  00:20.02(5)    
   7. Kerli Tali                     TKiG                 EST 01:03.35   00:41.24(7)  00:22.11(7)    
      Jessica Lauter                 Lauter Team          EST Ei start   Ei start     Ei start       
W14

3130m 11KP
3070m 8KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1. Kristel Sibul                  Kobras               EST 00:40.08   00:21.10(1)  00:18.58(1)    
   2. Krista Lahtinen                HS                   FIN 00:47.44   00:25.24(3)  00:22.20(2)    
   3. Alina Kramarenko               SRD                  EST 00:48.35   00:25.56(4)  00:22.39(3)    
   4. Kristiina Himma                Võru                 EST 00:49.15   00:24.39(2)  00:24.36(5)    
   5. Doris Kudre                    Peko                 EST 00:57.13   00:27.42(5)  00:29.31(9)    
   6. Liina Vesilind                 SRD                  EST 00:57.28   00:31.39(7)  00:25.49(6)    
   7. Anete Čama                     Smiltenes BJSS-Azimu LAT 00:57.44   00:30.15(6)  00:27.29(7)    
   8. Getter Matto                   Kobras/Põlva Spordik EST 01:03.39   00:35.47(9)  00:27.52(8)    
   9. Jonne Rooma                    Jõhvikas             EST 01:07.29   00:44.25(11) 00:23.04(4)    
  10. Zelma Lapina                   Kapa                 LAT 01:08.55   00:32.42(8)  00:36.13(11)   
  11. Eneli Maranik                  Kape                 EST 01:18.20   00:44.18(10) 00:34.02(10)   
  12. Liis Toomas                    Peko                 EST 01:43.18   00:53.12(12) 00:50.06(12)   
W14B

2790m 9KP
2670m 7KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1. Aleksandra Leesment            SRD                  EST 00:51.45   00:28.09(1)  00:23.36(1)    
   2. Merilin Anijärv                Mercury              EST 01:00.41   00:34.20(2)  00:26.21(2)    
   3. Margit Saal                    Otepää               EST 01:09.06   00:35.32(3)  00:33.34(3)    
   4. Sandra Erik                    Võru                 EST 01:12.54   00:37.30(4)  00:35.24(4)    
W16

3910m 10KP
3390m 11KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1. Laura Leiboma                  Kapa                 LAT 00:49.38   00:26.08(1)  00:23.30(1)    
   2. Silvia Luup                    Võru                 EST 00:55.19   00:31.25(4)  00:23.54(2)    
   3. Lumileid Hälvin                Kobras/Põlva Spordik EST 00:55.21   00:27.31(2)  00:27.50(4)    
   4. Elina-Emiilie Leht             Okas                 EST 00:56.42   00:29.26(3)  00:27.16(3)    
   5. Mariethe-Piret Niglas          Jõhvikas             EST 01:03.44   00:34.38(5)  00:29.06(5)    
   6. Mirjam Iher                                         EST 01:16.55   00:45.53(7)  00:31.02(6)    
      Maarja Maranik                 Otepää               EST Katk       00:34.53(6)  Ei start       
W16B

3070m 12KP
2890m 8KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1. Meeli-Heli Lepna               HOK                  EST 00:51.18   00:27.31(1)  00:23.47(2)    
   2. Grethe-Johanna Ploompuu        KEKRSK               EST 00:56.00   00:30.22(2)  00:25.38(3)    
   3. Triine Viirmann                KEKRSK               EST 01:03.50   00:40.28(3)  00:23.22(1)    
      Mare Vahtre                    OK Käbi              EST Tühist     00:46.38(4)  Puuduv KP      
W18

6580m 13KP
5400m 15KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1. Marili Zimmermann              Kape                 EST 01:38.51   00:48.32(1)  00:50.19(2)    
   2. Madli-Johanna Maidla           Kobras/Põlva Spordik EST 01:42.47   00:53.52(2)  00:48.55(1)    
   3. Marianne Möller                Kobras/Põlva Spordik EST 01:47.51   00:57.30(3)  00:50.21(3)    
   4. Linda Puusalu                  Kobras/Põlva Spordik EST 01:55.17   01:00.10(4)  00:55.07(4)    
   5. Sirli Aia                      Kobras               EST 02:21.31   01:08.42(6)  01:12.49(7)    
   6. Eliise Harjak                  HOK                  EST 02:24.20   01:15.37(7)  01:08.43(6)    
      Silja Kask                     Karksi-Nuia G        EST Katk       01:23.43(8)  Ei start       
      Silja Olesk                    Kobras               EST Katk       Ei start     01:05.33(5)    
      Karin Kallisma                 HOK                  EST Tühist     01:00.38(5)  Puuduv KP      
W20

7770m 15KP
6560m 16KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1. Agnes Vask                     Ilves                EST 01:59.06   01:05.31(2)  00:53.35(1)    
   2. Sindija Siraka                 OK Puznis            LAT 02:12.33   01:04.52(1)  01:07.41(4)    
   3. Marta Olvet                    Rakv                 EST 02:14.25   01:18.45(4)  00:55.40(2)    
   4. Kadri Aia                      Kobras               EST 02:16.54   01:14.19(3)  01:02.35(3)    
W21A

6880m 16KP
5560m 16KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1. Marika Kustavus                Lehola               EST 01:37.20   00:50.09(2)  00:47.11(1)    
   2. Merike Haugas                  West                 EST 01:39.54   00:49.53(1)  00:50.01(3)    
   3. Ingrid Vehlmann                Mercury              EST 01:45.25   00:57.28(4)  00:47.57(2)    
   4. Anneli Ambel                   Mercury              EST 01:52.29   00:57.55(5)  00:54.34(6)    
   5. Helene Arula                   Koop                 EST 01:53.34   00:59.33(6)  00:54.01(5)    
   6. Eva Haberkorne-Vimba           Ziemeļkurzeme OK     LAT 01:54.38   01:03.14(7)  00:51.24(4)    
   7. Mari Fjodorov                  Otepää               EST 02:05.56   01:06.11(8)  00:59.45(8)    
   8. Marge Anijärv                  Mercury              EST 02:14.48   01:18.59(9)  00:55.49(7)    
      Kristi Alnek                   Võru                 EST Tühist     Puuduv KP    Ei start       
      Hannula-Katrin Pandis          Ilves                EST Tühist     00:56.29(3)  Puuduv KP      
W21B

5480m 14KP
4240m 11KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1. Ülle Hollo                     Võru                 EST 01:19.35   00:44.44(2)  00:34.51(2)    
   2. Līva Veļķere                   Aluksne OK           LAT 01:20.53   00:47.12(4)  00:33.41(1)    
   3. Ilze Vaļģe                     Valka                LAT 01:23.04   00:47.09(3)  00:35.55(3)    
   4. Sarmite Gobina                 OK Puznis            LAT 01:23.51   00:44.21(1)  00:39.30(7)    
   5. Anu Kuusmaa                    Orion                EST 01:26.06   00:48.39(5)  00:37.27(5)    
   6. Iveta Veļķere                  Aluksne OK           LAT 01:26.49   00:50.46(7)  00:36.03(4)    
   7. Raili Rooba                    Rakv                 EST 01:29.27   00:50.21(6)  00:39.06(6)    
   8. Kaire Kirss                    TON                  EST 01:31.59   00:52.12(9)  00:39.47(8)    
   9. Stina Romanovska                                    EST 01:33.16   00:50.59(8)  00:42.17(10)   
  10. Heidi Prits                    Mercury              EST 01:33.55   00:53.29(10) 00:40.26(9)    
  11. Tais Vakrõõm                   SRD                  EST 01:41.47   00:58.42(11) 00:43.05(11)   
  12. Heleri Kirss                   Koop                 EST 01:55.11   01:02.31(12) 00:52.40(13)   
  13. Kaire Vinkel                   West                 EST 01:57.04   01:08.28(13) 00:48.36(12)   
      Marge Sargma                   Tammed               EST Katk       Ei start     01:04.14(14)   
      Hanna Samoson                  Orion                EST Ei start   Ei start     Ei start       
W21C

3270m 10KP
3000m 10KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1. Pia Luovula                    SuoSa                FIN 00:54.42   00:27.13(1)  00:27.29(1)    
   2. Sintija Kalēja                 Alūksne OK           LAT 01:03.11   00:31.07(2)  00:32.04(2)    
   3. Ele Sisas                      TAOK                 EST 01:09.48   00:33.18(3)  00:36.30(4)    
   4. Epp Säga                       Kobras               EST 01:18.17   00:45.07(5)  00:33.10(3)    
   5. Riina Kink                     Koop                 EST 01:33.37   00:37.03(4)  00:56.34(6)    
   6. Marje Zernant                                       EST 01:35.06   00:56.05(6)  00:39.01(5)    
      Ade Palm                                            EST Tühist     Puuduv KP    01:03.25(7)    
      Tiia Laul                                           EST Ei start   Ei start     Ei start       
      Mari Roots                     TAOK                 EST Ei start   Ei start     Ei start       
      Mare Kitsnik                   Saku                 EST Ei start   Ei start     Ei start       
W21E

9610m 18KP Tõus 150m
4930m 14KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1. Kirti Rebane                   Tammed               EST 01:37.11   01:03.52(1)  00:33.19(1)    
   2. Merike Vanjuk                  Kape                 EST 01:38.00   01:04.28(2)  00:33.32(2)    
   3. Taru Ikäheimonen               Lynx                 FIN 01:44.21   01:08.43(3)  00:35.38(3)    
   4. Vieda Lūsa                     Võru                 LAT 01:54.10   01:14.38(4)  00:39.32(4)    
   5. Karmen Alnek                   Võru                 EST 02:04.36   01:23.38(5)  00:40.58(6)    
   6. Dace Buza                      Meridiāns            LAT 02:13.23   01:31.04(6)  00:42.19(7)    
      Maret Vaher                    Kobras               EST Katk       Ei start     00:39.52(5)    
      Adele Puusalu                  Kobras               EST Katk       Ei start     00:46.53(9)    
      Helle Hallik                   JOKA                 EST Katk       Ei start     00:42.29(8)    
      Kristīne Kokina                OK Purva Bridējs     LAT Ei start   Ei start     Ei start       
W35

6880m 16KP
5560m 16KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1. Kristi Vassil                  Ilves                EST 01:39.02   00:53.12(3)  00:45.50(2)    
   2. Baiba Smila                    Auseklis             LAT 01:39.37   00:53.43(4)  00:45.54(3)    
   3. Heidi Sild                     West                 EST 01:40.43   00:58.04(8)  00:42.39(1)    
   4. Tanja Autio                    KaRa                 FIN 01:41.12   00:51.28(2)  00:49.44(9)    
   5. Edith Madalik                  Tammed               EST 01:42.03   00:55.57(6)  00:46.06(4)    
   6. ieva Godina                    Lejas Mindaugi       LAT 01:43.21   00:55.52(5)  00:47.29(5)    
   7. Heli Haug                      Võru                 EST 01:46.49   00:57.13(7)  00:49.36(8)    
   8. Kirsten Nigul                                       EST 01:47.12   00:59.03(9)  00:48.09(7)    
   9. Kadri Parts                    Võru                 EST 01:54.54   01:07.03(10) 00:47.51(6)    
      Viivi-Anne Soots               Tammed               EST Katk       00:43.58(1)  Ei start       
      Sanita Vilcina                 OK Aluksne           LAT Ei start   Ei start     Ei start       
W40

6580m 13KP
5400m 15KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1. Jana Lepiksone                 Auseklis             LAT 01:31.54   00:48.09(2)  00:43.45(1)    
   2. Triin Vask                     Ilves                EST 01:34.20   00:49.23(4)  00:44.57(2)    
   3. Vita Cīrule                    Azimuts              LAT 01:36.15   00:48.21(3)  00:47.54(3)    
   4. Minija Pääslane                Ilves                EST 01:44.39   00:53.38(5)  00:51.01(4)    
   5. Sinikka Illaru                 Delta                FIN 01:49.26   00:56.51(6)  00:52.35(5)    
   6. Kadre Maalma                   Jõhvikas             EST 01:49.48   00:56.53(7)  00:52.55(6)    
   7. Meelike Pandis                 Ilves                EST 02:01.38   01:00.08(8)  01:01.30(8)    
   8. Elgita Strazdiņa               Purva Bridējs OK     LAT 02:04.36   01:01.01(9)  01:03.35(10)   
   9. Piret Niglas                   Jõhvikas             EST 02:05.01   01:06.01(11) 00:59.00(7)    
  10. Rita Ojala                     JOKA                 EST 02:07.14   01:04.26(10) 01:02.48(9)    
  11. Tiina Kangilaski               -                    EST 02:21.42   01:11.21(13) 01:10.21(11)   
      Maret Viira                                         EST Katk       01:06.20(12) Ei start       
      Jana Kink                      Kape                 EST Tühist     00:44.41(1)  Puuduv KP      
      Ella Shved                     SRD                  EST Tühist     Puuduv KP    Ei start       
W45

4730m 11KP
3930m 12KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1. Baiba Ozola                    Mona                 LAT 01:03.54   00:33.17(1)  00:30.37(1)    
   2. Merike Paapson                 TON                  EST 01:04.28   00:33.50(3)  00:30.38(2)    
   3. Lea Leppik                     TAOK                 EST 01:06.37   00:33.35(2)  00:33.02(5)    
   4. Velga Zaļaiskalna              Mona OK              LAT 01:07.33   00:35.54(6)  00:31.39(3)    
   5. Daiga Kreslina                 OK Puznis            LAT 01:08.27   00:35.11(4)  00:33.16(6)    
   6. Maris Roosipuu                 Orion                EST 01:09.01   00:36.37(7)  00:32.24(4)    
   7. Airi Alnek                     Võru                 EST 01:09.30   00:35.49(5)  00:33.41(7)    
   8. Inger Jalakas                  KEKRSK               EST 01:18.33   00:43.19(10) 00:35.14(9)    
   9. Gerda Sirma                    OK Puznis            LAT 01:19.16   00:41.58(9)  00:37.18(11)   
  10. Videga Gaigala                 Azimuts              LAT 01:19.49   00:43.41(11) 00:36.08(10)   
  11. Aari Talver                    Mercury              EST 01:20.16   00:45.54(12) 00:34.22(8)    
  12. Tuulikki Salmenkylä            HS                   FIN 01:26.50   00:47.33(14) 00:39.17(14)   
  13. Meeli Kerem                                         EST 01:30.12   00:48.20(15) 00:41.52(16)   
  14. Koidu Laanemets                KEKRSK               EST 01:30.48   00:49.37(16) 00:41.11(15)   
  15. Ellen Lembra                   Kape                 EST 01:32.35   00:55.14(19) 00:37.21(12)   
  16. Olga Gureeva                   Mile-Sport           RUS 01:32.36   00:53.27(18) 00:39.09(13)   
  17. Epp Voitka                     Võru                 EST 01:36.25   00:46.39(13) 00:49.46(17)   
  18. Sanna Hilska                   KaRa                 FIN 01:49.33   00:52.20(17) 00:57.13(19)   
  19. Ulvi Oja                       Hansa SK             EST 01:52.34   01:00.40(21) 00:51.54(18)   
      Riina Laev                     Mercury              EST Katk       00:40.11(8)  Ei start       
      Liana Varava                   Kape                 EST Katk       00:55.34(20) Ei start       
W50

4340m 10KP
3940m 12KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1. Marje Viirmann                 KEKRSK               EST 00:58.00   00:28.49(1)  00:29.11(3)    
   2. Kersti Ehala                   JOKA                 EST 00:59.43   00:30.36(2)  00:29.07(2)    
   3. Anne Pelto-Huikko              Hiisi                FIN 01:01.25   00:32.23(3)  00:29.02(1)    
   4. Siiri Poopuu                   JOKA                 EST 01:03.04   00:33.11(6)  00:29.53(4)    
   5. Saima Värton                   Kobras               EST 01:04.42   00:33.24(7)  00:31.18(5)    
   6. Tiina Oras                     Ilves                EST 01:04.47   00:32.36(4)  00:32.11(6)    
   7. Marika Kirsspuu                TAOK                 EST 01:06.13   00:33.04(5)  00:33.09(7)    
   8. Ilme Roosi                     Orvand               EST 01:12.18   00:35.21(8)  00:36.57(9)    
   9. Marja Töyrylä                  Kymin Suunnistajat   FIN 01:14.53   00:36.24(9)  00:38.29(10)   
  10. Liivi Tafenau                  Käbi                 EST 01:16.16   00:39.35(10) 00:36.41(8)    
  11. Ljubov Gerasimova              SKO RUS              RUS 01:23.53   00:39.59(11) 00:43.54(12)   
  12. Ülle Põldoja                   Ilves                EST 01:28.41   00:44.59(13) 00:43.42(11)   
  13. Arija Bertuka                  OK Aluksne           LAT 01:32.51   00:44.49(12) 00:48.02(13)   
      Maire Kure                     Kape                 EST Katk       00:45.49(14) Ei start       
      Helve Luht                     KEKRSK               EST Tühist     Puuduv KP    01:01.50(14)   
      Ülle Raudsepp                  Okas                 EST Ei start   Ei start     Ei start       
W55

4340m 10KP
3940m 12KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1. Ene Sulg                       Orvand               EST 01:08.24   00:35.29(2)  00:32.55(2)    
   2. Anne Arold                     OKH                  EST 01:08.30   00:34.42(1)  00:33.48(3)    
   3. Tiina Talisoo                  KEKRSK               EST 01:13.09   00:37.42(4)  00:35.27(4)    
   4. Helena Jumppanen               Pihkaniskat          FIN 01:14.40   00:37.49(5)  00:36.51(5)    
   5. Vaike Tomann                   Ilves                EST 01:19.20   00:37.41(3)  00:41.39(7)    
   6. Ülle Kadak                     Lehola               EST 01:20.23   00:38.28(6)  00:41.55(8)    
   7. Aili Laanjõe                   Kobras               EST 01:21.54   00:42.20(9)  00:39.34(6)    
   8. Ulla Lehto                     Kymin Suunnistajat   FIN 01:23.40   00:41.41(7)  00:41.59(9)    
   9. Eha Tolm                       Orvand               EST 01:25.58   00:53.17(13) 00:32.41(1)    
  10. Riina Kivikas                  Ilves                EST 01:28.10   00:42.13(8)  00:45.57(10)   
  11. Alja Kazantseva                Novgorod             RUS 01:38.54   00:43.36(10) 00:55.18(11)   
  12. Anu Pallon                     JOKA                 EST 01:43.03   00:46.13(12) 00:56.50(12)   
  13. Arja Lindroth                  KaRa                 FIN 02:12.39   01:00.13(14) 01:12.26(13)   
      Epp Kroon                      Ilves                EST Tühist     00:44.56(11) Puuduv KP      
W60

3130m 11KP
3070m 8KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1. Leili Prans                    Ilves                EST 00:57.25   00:31.16(3)  00:26.09(1)    
   2. Hille Tasa                     Tammed               EST 00:58.16   00:30.31(1)  00:27.45(4)    
   3. Ritva Kajava                   HäSu                 FIN 00:59.16   00:33.04(8)  00:26.12(2)    
   4. Liis Lille                     KEKRSK               EST 01:01.28   00:33.01(7)  00:28.27(6)    
   5. Liivi Parik                    Otepää SK            EST 01:01.35   00:35.02(11) 00:26.33(3)    
   6. Eilä Pitkänen                  JRV                  FIN 01:01.45   00:33.39(10) 00:28.06(5)    
   7. Anu Saue                       HOK                  EST 01:01.49   00:31.05(2)  00:30.44(9)    
   8. Mare Leis                      OKH                  EST 01:02.51   00:32.51(6)  00:30.00(7)    
   9. Mare Beilmann                  LUS                  EST 01:03.37   00:31.35(4)  00:32.02(12)   
  10. Ene Ehrenpreis                 Viru-Nigula SK       EST 01:05.37   00:33.33(9)  00:32.04(13)   
  11. Ritva Mononen                  HlS                  FIN 01:05.57   00:32.17(5)  00:33.40(17)   
  12. Koidula Kannel                 Koop                 EST 01:06.48   00:35.10(13) 00:31.38(11)   
  13. Beatrice Malmsten              Lynx                 FIN 01:07.12   00:36.32(17) 00:30.40(8)    
  14. Tiiu Kaasik                    Ilves                EST 01:07.55   00:35.39(14) 00:32.16(14)   
  15. Kersti Ploom                   Tartu                EST 01:08.01   00:36.29(16) 00:31.32(10)   
  16. Kaie Kivila                    Ilves                EST 01:09.52   00:36.32(17) 00:33.20(16)   
  17. Kate Rantala                   KaRa                 FIN 01:09.55   00:35.52(15) 00:34.03(18)   
  18. Kersti Mardiste                KEKRSK               EST 01:10.08   00:37.24(19) 00:32.44(15)   
  19. Sirpa Tarkiainen               SuSe                 FIN 01:11.24   00:35.06(12) 00:36.18(21)   
  20. Pirjo Reinikainen              RaJy                 FIN 01:18.08   00:43.30(20) 00:34.38(19)   
  21. Paula Honkavaara               Delta                FIN 01:19.34   00:44.15(22) 00:35.19(20)   
  22. Mirjami Tupitsa                RaJy                 FIN 01:24.03   00:44.10(21) 00:39.53(22)   
  23. Ludmilla Mjasnikova            Pskov                EST 01:27.19   00:46.49(24) 00:40.30(23)   
  24. Juta Virkepuu                  KEKRSK               EST 01:27.44   00:45.09(23) 00:42.35(26)   
  25. Ulla Lindsten                  Lynx                 FIN 01:30.29   00:48.25(26) 00:42.04(24)   
  26. Eija Wallenius                 KaRa                 FIN 01:40.10   00:47.25(25) 00:52.45(27)   
      Riina Miljan                   Kape                 EST Katk       01:02.25(27) Ei start       
      Irma Liljeström                HS                   FIN Tühist     Puuduv KP    00:42.19(25)   
W65

3130m 11KP
3070m 8KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1. Tuulikki Karvinen              HS                   FIN 01:04.52   00:29.39(1)  00:35.13(5)    
   2. Malle Viilma                   Hooler               EST 01:13.10   00:30.49(2)  00:42.21(9)    
   3. Ilona Vanaveski                Ilves                EST 01:14.01   00:39.25(5)  00:34.36(4)    
   4. Ulla Ahonen                    HäSu                 FIN 01:14.03   00:39.54(6)  00:34.09(3)    
   5. Anne Jundas                    Jõhvikas             EST 01:14.56   00:43.52(7)  00:31.04(1)    
   6. Tytti Torp                     HS                   FIN 01:18.42   00:38.14(4)  00:40.28(7)    
   7. Ene Loide                      KEKRSK               EST 01:19.22   00:38.13(3)  00:41.09(8)    
   8. Helle Mürk                     Võru                 EST 01:26.01   00:47.11(8)  00:38.50(6)    
      Tuula Ohramaa                  RaJy                 FIN Tühist     Puuduv KP    00:33.27(2)    
W70

3070m 12KP
2890m 8KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1. Kiira Tarassova                TON                  EST 01:01.15   00:32.44(1)  00:28.31(1)    
   2. Ilse Uus                       TON                  EST 01:12.55   00:37.25(2)  00:35.30(4)    
   3. Maie Abram                     Ilves                EST 01:18.00   00:46.30(5)  00:31.30(2)    
   4. Anna Slavina                   Ozons                LAT 01:18.34   00:41.36(3)  00:36.58(6)    
   5. Ülle Mõistlik                  Orion                EST 01:24.26   00:46.04(4)  00:38.22(7)    
   6. Leena Norva                    KaRa                 FIN 01:26.48   00:50.28(6)  00:36.20(5)    
   7. Viola Lepistö                  HS                   FIN 01:43.31   01:04.18(9)  00:39.13(8)    
   8. Maimu Tornberg                 Koop                 EST 01:59.47   00:53.01(8)  01:06.46(9)    
   9. Aino Kirkkala                  SuoSa                FIN 02:10.55   00:50.35(7)  01:20.20(10)   
      Maire Raid                     Tammed               EST Tühist     Puuduv KP    00:32.20(3)    
W75

3070m 12KP
2890m 8KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
W80

2790m 9KP
2670m 7KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1. Karin Laine                    Võru                 EST 02:11.45   00:57.42(1)  01:14.03(1)    
W85

2790m 9KP
2670m 7KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
W8NR

1790m 6KP
1750m 6KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1. Leana Jete Korb                Tammed               EST 00:27.56   00:13.51(1)  00:14.05(2)    
   2. Anna Anete Strazdiņa           Smiltenes BJSS-Azimu LAT 00:29.39   00:14.37(3)  00:15.02(3)    
   3. Karolin Laanjõe                Põlva Spordikool     EST 00:34.10   00:14.06(2)  00:20.04(4)    
   4. Eliise Kesküla                 HOK                  EST 00:37.21   00:24.00(4)  00:13.21(1)    
   5. Aiga Strazdiņa                 Purva Bridējs OK     LAT 01:00.52   00:28.55(7)  00:31.57(5)    
   6. Birgit Rõõm                    Ilves                EST 01:11.21   00:28.20(6)  00:43.01(7)    
   7. Mariann Zernant                                     EST 01:36.54   00:42.01(8)  00:54.53(8)    
      Karlina Ansviesule             OK A2                LAT Katk       00:27.10(5)  Ei start       
      Laura-Liis Kaljur              Harju KEK            EST Katk       Ei start     00:35.48(6)    
      Karlina Vilcina                OK Aluksne           LAT Ei start   Ei start     Ei start       
W9NR

1790m 6KP
1750m 6KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                           Klubi                Maa Tulemus    Etapp 1      Etapp 2          
   1. Johanna Laanoja                Põlva Spordikool     EST 00:25.46   00:13.35(2)  00:12.11(1)    
   2. Siiri Talts                    HOK                  EST 00:26.28   00:13.06(1)  00:13.22(2)    
   3. Annija Slikšjāne               Smiltenes BJSS-Azimu LAT 00:29.50   00:15.13(3)  00:14.37(4)    
   4. Kristiina Sidorova             Käbi                 EST 00:32.40   00:15.56(5)  00:16.44(5)    
   5. Emilia Autio                   KaRa                 FIN 00:33.31   00:16.35(6)  00:16.56(6)    
   6. Annemarii Bendi                Võru                 EST 00:36.32   00:22.06(9)  00:14.26(3)    
   7. Regina Poom                    Jõhvikas             EST 00:37.26   00:15.46(4)  00:21.40(7)    
   8. Liise-Marie Paadimeister       SRD                  EST 00:47.00   00:20.05(7)  00:26.55(8)    
   9. Kristiin Kalle                 Põlva Spordikool     EST 01:01.00   00:20.05(7)  00:40.55(9)    
OK Võru
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2011, www.tak-soft.com 25.09.2011 14:22:32