Karjalaskevõistlus 7.04.2012 Võru-Kubija (Timo Sild) |
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus Viitaeg
1. 8 Dainis Männiste Kobras/Põlva Spordik EST 00:10.05 00:10.05
2. 6 Janar Saks Võru EST 00:10.26 +0:21
3. 4 Erkki Pähn Võru EST 00:13.46 +3:41
4. 7 Kerten Matto Põlva Spordikool EST 00:15.15 +5:10
5. 2 Mihkel Herbert Pais West EST 00:15.47 +5:42
6. 3 Mihkel Abram Tammed EST 00:16.41 +6:36
7. 9 Mattias Maidla Põlva Spordikool EST 00:19.47 +9:42
8. 5 Mairo Tohus Tsirguliina KK EST 00:20.39 +10:34
1 Karl Oskar Orro Võru EST Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus Viitaeg
1. 14 Hando Allmann Võru EST 00:28.16 00:28.16
2. 17 Ralf Hõim Kobras/Põlva Spordik EST 00:28.48 +0:32
3. 15 Markus Harald Pais West EST 00:29.04 +0:48
4. 12 Markus Mürk Võru EST 00:32.30 +4:14
5. 11 Karmo-Kris Reintam Võru EST 00:38.00 +9:44
6. 10 Joosep Perv Võru EST 00:45.58 +17:42
7. 18 Antti Sikk Võru EST 00:49.11 +20:55
8. 16 Karel Kuragin Võru EST 00:51.51 +23:35
13 Alex Treier Võru EST Ei start
19 Lauri Lepik Võru EST Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus Viitaeg
1. 36 Lauri Pähn Võru EST 00:30.41 00:30.41
2. 39 Märten Henrik Pais West EST 00:32.19 +1:38
3. 26 Oliver Kütt Ilves EST 00:34.36 +3:55
4. 24 Mihkel Parts Võru EST 00:34.59 +4:18
5. 29 Kaarel Vesilind SRD EST 00:35.43 +5:02
6. 23 Tomi-Andre Piirmets West EST 00:36.48 +6:07
7. 25 Siim Helmoja Kobras/Põlva Spordik EST 00:37.04 +6:23
8. 28 Karel-Sander Kljuzin Peko EST 00:37.38 +6:57
9. 42 Andres Rõõm OK Ilves / Tartu SUK EST 00:38.22 +7:41
10. 27 Kristo Sirk Kobras/Põlva Spordik EST 00:38.41 +8:00
11. 34 Sander Tomson Kobras EST 00:40.13 +9:32
12. 32 Kaarel Hendrik Zernant Ilves EST 00:40.58 +10:17
13. 41 Timmo Tohus Tsirguliina kk EST 00:41.26 +10:45
14. 20 Taavi Perv Võru EST 00:42.19 +11:38
15. 40 Kristofer Pähklepa Kobras/Põlva Spordik EST 00:43.12 +12:31
16. 30 Kevin Jaaska Kobras/Põlva Spordik EST 00:43.34 +12:53
17. 35 Esko Vanahunt Kobras/Põlva Spordik EST 00:44.57 +14:16
18. 38 Martin Sults Kobras/Põlva Spordik EST 00:46.07 +15:26
19. 33 Villu Serv Kobras/Põlva Spordik EST 00:49.16 +18:35
20. 37 Krister Aarna SRD EST 00:56.40 +25:59
21. 22 Ekvard-Allan-Matis Joakit Tammed EST 00:59.24 +28:43
22. 31 Daniel Eurich SRD EST 01:04.09 +33:28
21 Isak Lambot EST Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus Viitaeg
1. 55 Janek Piirisild Võru EST 00:38.53 00:38.53
2. 48 Rimmo Rõõm OK Ilves / Tartu SUK EST 00:40.05 +1:12
3. 54 Vadim Shved SRD EST 00:44.59 +6:06
4. 47 Ralf Sannikov Võru EST 00:47.12 +8:19
5. 52 Mauno Kapten Peko EST 00:47.20 +8:27
6. 45 Keven Mekk Võru EST 00:47.42 +8:49
7. 44 Ander Adamson Kobras/Põlva Spordik EST 00:53.20 +14:27
8. 49 Ingmar Bert Sabre Võru EST 00:55.11 +16:18
9. 51 Karl-Edgar Raudsep Võru EST 01:05.00 +26:07
10. 50 Roger Koosa Kobras/Põlva Spordik EST 01:06.53 +28:00
11. 53 Tauri Samodelkin Võru EST 01:13.39 +34:46
12. 46 Mario Aarna SRD EST 01:17.19 +38:26
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus Viitaeg
1. 64 Tanel Papp Võru EST 00:50.38 00:50.38
2. 57 Kevin Koskinen Võru EST 00:54.07 +3:29
3. 61 Andres Saal Otepää EST 00:54.44 +4:06
4. 58 Anti Sõukand Võru EST 00:56.07 +5:29
5. 60 Sander Lembra Võru EST 01:10.42 +20:04
6. 62 Georg Kõlli Võru EST 01:13.21 +22:43
63 Reigo Teervalt Peko EST Ei start
59 Oliver Jõgeva Kobras/Põlva Spordik EST Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus Viitaeg
1. 70 Raido Mitt Kobras EST 01:04.03 01:04.03
2. 78 Andreas Kraas EKJ SK EST 01:06.18 +2:15
3. 66 Alar Abram Tammed EST 01:06.56 +2:53
4. 65 Jaagup Truusalu Võru EST 01:09.02 +4:59
5. 73 Ats Sõnajalg KEKRSK EST 01:12.56 +8:53
6. 83 Rain Eensaar EKJ SK EST 01:13.08 +9:05
7. 72 Marek Karm KEKRSK EST 01:15.10 +11:07
8. 69 Kaur Kase Võru EST 01:16.07 +12:04
9. 75 Raul Reiljan Võru EST 01:21.47 +17:44
10. 74 Alar Kume Võru EST 01:23.54 +19:51
11. 80 Kaido Hallik Ilves EST 01:24.01 +19:58
12. 79 Tanel Taal Võru EST 01:29.59 +25:56
13. 67 Olavi Ottas Kobras EST 01:30.32 +26:29
14. 76 Heiki Tomann Ilves EST 01:39.27 +35:24
68 Daniel Vasser EST Puuduv KP
71 Mihkel Järveoja Kobras EST Ei start
81 Mattias Rennel KEKRSK EST Ei start
82 Alar Assor Kobras EST Ei start
77 Even Toomas Peko EST Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus Viitaeg
1. 97 Ott Rakkaselg HOK EST 00:48.36 00:48.36
2. 95 Jüri Joonas Võru EST 00:49.52 +1:16
3. 90 Tanel Mõttus Võru EST 00:50.13 +1:37
4. 93 Indrek Mahla Peko EST 00:55.59 +7:23
5. 99 Mati Mägi HOK EST 00:56.42 +8:06
6. 96 Rasmus Sotnik Otepää EST 01:01.01 +12:25
7. 89 Oleg Koshik SRD EST 01:03.24 +14:48
8. 98 Allan Terve Võru EST 01:11.56 +23:20
9. 92 Toomas Telgma Voller EST 01:13.15 +24:39
10. 91 Siim Tõld EST 01:16.21 +27:45
11. 88 Martin Pettai Cyber EST 01:20.35 +31:59
12. 87 Jevgeni Shejanov SRD RUS 01:44.45 +56:09
94 Mikk Tali KEKRSK EST Ei start
86 Kaarel Barinov Composter EST Ei start
100 Henri Oru Võru EST Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus Viitaeg
1. 111 Tanel Kannel Rae EST 00:57.05 00:57.05
2. 117 Margus Klementsov Mercury EST 00:59.13 +2:08
3. 108 Tiit Tali Ilves EST 00:59.53 +2:48
4. 112 Ain Fjodorov Otepää EST 01:00.29 +3:24
5. 102 Marek Atonen Lehola EST 01:04.06 +7:01
6. 104 Aivar Leht Okas EST 01:05.03 +7:58
7. 115 Danilo Piht Mercury EST 01:06.54 +9:49
8. 103 Risto Kiilberg Tammed EST 01:09.17 +12:12
9. 110 Eero Mõttus EST 01:12.36 +15:31
10. 109 Heno Ivanov EST 01:14.36 +17:31
11. 116 Priit Narusk EKJ SK EST 01:14.48 +17:43
12. 113 Tanel Saue Mercury EST 01:16.21 +19:16
13. 106 Tarmo Klaar Ilves EST 01:19.29 +22:24
14. 105 Toomas Meldre Võru EST 01:46.05 +49:00
107 Mati Korrol Mercury EST Ei start
114 Paavo Rõigas Peko EST Ei start
118 Kristjan Leiger Kape EST Ei start
119 Raul Kudre Peko EST Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus Viitaeg
1. 130 Randy Korb Peko EST 00:58.58 00:58.58
2. 129 Raul Hindov TON EST 01:01.00 +2:02
3. 127 Rait Lille KEKRSK EST 01:04.51 +5:53
4. 123 Enn Jõesaar EST 01:08.41 +9:43
5. 125 Sergei Shirokov SRD EST 01:08.44 +9:46
6. 121 Meelis Zimmermann Kape EST 01:08.58 +10:00
7. 122 Aivar Jõgiaas Tartu EST 01:23.33 +24:35
8. 124 Aare Huik Võru EST 01:30.43 +31:45
128 Rein Zaitsev Peko EST Ei start
126 Karli Lambot Orion EST Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus Viitaeg
1. 138 Einar Raudkepp Peko EST 00:56.09 00:56.09
2. 135 Sergei Shved SRD EST 01:00.03 +3:54
3. 136 Andy Karjus Võru EST 01:00.14 +4:05
4. 137 Priit Truusalu Kape EST 01:06.16 +10:07
5. 133 Konstantin Pigarev Mile-Sport RUS 01:08.37 +12:28
6. 134 Lauri Leppik TAOK EST 01:09.01 +12:52
7. 132 Hillar Nikkari SK RT EST 01:16.33 +20:24
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus Viitaeg
1. 148 Mart Külvik Obinitsa EST 00:34.28 00:34.28
2. 145 Mati Preitof KEKRSK EST 00:36.28 +2:00
3. 143 Andrus Rämmann Koop EST 00:37.24 +2:56
4. 141 Eduard Pukkonen KEKRSK EST 00:40.21 +5:53
5. 142 Raul Laas JOKA EST 00:40.22 +5:54
6. 146 Jaan Ainelo Ilves EST 00:41.05 +6:37
7. 140 Maxim Gureev Mile-Sport RUS 00:42.26 +7:58
8. 150 Raul Olesk Kobras EST 00:42.47 +8:19
9. 144 Tõnu Loog Kobras EST 00:53.16 +18:48
147 Jaanus Reha Koop EST Puuduv KP
149 Leho Haldna Võru EST Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus Viitaeg
1. 156 Toivo Toomas Peko EST 00:36.39 00:36.39
2. 159 Andres Minn JOKA EST 00:37.35 +0:56
3. 152 Rein Rooni Orvand EST 00:37.46 +1:07
4. 158 Udo Lüüs Ilves EST 00:39.39 +3:00
5. 155 Tore Högnäs If Brahe FIN 00:44.10 +7:31
6. 157 Aigar Pindmaa Võru EST 00:44.38 +7:59
7. 153 Anti Parik Otepää SK EST 00:48.25 +11:46
8. 154 Uldis Bertuks Aluksne LAT 00:49.29 +12:50
9. 160 Heini Tammik Kape EST 00:49.34 +12:55
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus Viitaeg
1. 165 Lembit Nöps Ilves EST 00:34.46 00:34.46
2. 163 Arvo Kivikas Ilves EST 00:38.40 +3:54
3. 162 Rein Prank Kape EST 00:43.02 +8:16
4. 164 Kalle Nelk Tammed EST 00:43.13 +8:27
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus Viitaeg
1. 169 Mihkel Mälter KEKRSK EST 00:34.08 00:34.08
2. 172 Peep Koppel Koop EST 00:42.03 +7:55
3. 173 Ants Tamm TON EST 00:44.20 +10:12
4. 171 Enn Aedna West EST 00:44.57 +10:49
5. 167 Elmo Pärna Lehola EST 00:45.11 +11:03
6. 170 Tiit Koppel Orion EST 00:47.25 +13:17
7. 168 Mati Poom TON 00:49.13 +15:05
174 Agu Koppa EST Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus Viitaeg
1. 180 Olavi Heinonen Karkki-Rasti FIN 00:47.13 00:47.13
2. 181 Endel Remmet Kape EST 00:47.42 +0:29
3. 179 Georg Sooberg Võru EST 00:48.41 +1:28
4. 176 Vaabo Annus Orion EST 00:49.41 +2:28
5. 178 Aarne Mardiste KEKRSK EST 00:50.10 +2:57
6. 177 Martin Tõrra Kobras EST 00:53.19 +6:06
182 Rein Küttim Orion EST Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus Viitaeg
1. 185 Olev Piirisild Võru EST 00:15.15 00:15.15
2. 183 Paul Piirimäe - EST 00:22.56 +7:41
3. 187 Hendri Roosiorg EST 00:26.01 +10:46
4. 184 Oskar Kiilberg Tammed EST 00:33.44 +18:29
186 Kevin Markus Korrol Mercury EST Ei start
188 Timo Kudre Peko EST Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus Viitaeg
1. 189 Agnes-Tuule Nöps Ilves EST 00:12.28 00:12.28
2. 192 Kristiin Kalle Põlva Spordikool EST 00:14.17 +1:49
3. 193 Leana Jete Korb Tammed EST 00:15.17 +2:49
4. 191 Kätri Kiilberg Tammed EST 00:19.14 +6:46
5. 194 Anette Saar Põlva Spordikool EST 00:20.46 +8:18
190 Evely Ostrov Põlva Spordikool EST Puuduv KP
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus Viitaeg
1. 199 Teele Telgma Tammed EST 00:20.00 00:20.00
2. 197 Laura-Liis Kütt Kobras/Põlva Spordik EST 00:31.49 +11:49
3. 200 Kelli Nurm Kobras/Põlva Spordik EST 00:36.41 +16:41
4. 196 Marianne Hannus Võru EST 00:38.08 +18:08
5. 203 Kairiin Märtson Kobras/Põlva Spordik EST 00:40.57 +20:57
6. 201 Kristina Haug Võru EST 00:59.29 +39:29
7. 202 Lorely Kõrvel Põlva Spordikool EST 01:21.12 +61:12
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus Viitaeg
1. 210 Kristiina Himma Võru EST 00:27.20 00:27.20
2. 208 Emily Raudkepp Peko EST 00:31.37 +4:17
3. 209 Liina Vesilind SRD EST 00:32.20 +5:00
4. 213 Kirke Timmusk SRD EST 00:32.38 +5:18
5. 205 Helle Leis Kobras/Põlva Spordik EST 00:33.31 +6:11
6. 207 Sigrit Säga Kobras EST 00:39.46 +12:26
7. 211 Kati Iher Tartu Descartes'i Lü EST 00:41.39 +14:19
8. 215 Ksenija Shved SRD EST 00:42.31 +15:11
9. 214 Maia Mustimets Peko EST 00:42.53 +15:33
10. 212 Kelly Mattus Kobras/Põlva Spordik EST 01:22.04 +54:44
206 Sandra Erik Võru EST Puuduv KP
216 Kristel Kõivo Peko EST Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus Viitaeg
1. 224 Kristel Sibul Kobras/Põlva Spordik EST 00:31.49 00:31.49
2. 220 Marianne Haug Võru EST 00:32.03 +0:14
3. 222 Silvia Luup Võru EST 00:36.43 +4:54
4. 218 Alina Kramarenko SRD EST 00:39.37 +7:48
5. 227 Doris Kudre Peko EST 00:41.24 +9:35
6. 223 Aleksandra Leesment SRD EST 00:42.58 +11:09
7. 221 Getter Matto Kobras/Põlva Spordik EST 00:43.15 +11:26
8. 226 Elina-Emiilie Leht Okas EST 00:44.10 +12:21
9. 219 Lisette Tohus Tsirguliina KK EST 00:46.00 +14:11
10. 225 Liis Toomas Peko EST 00:52.19 +20:30
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus Viitaeg
1. 230 Kristiine Aluvee Kobras EST 00:40.24 00:40.24
2. 234 Laura Joonas Võru EST 00:40.57 +0:33
3. 235 Margret Zimmermann Kape EST 00:43.42 +3:18
4. 229 Triinu Rooni Orvand EST 00:44.17 +3:53
5. 233 Kerda Timmusk SRD EST 00:45.22 +4:58
6. 236 Madli-Johanna Maidla Kobras/Põlva Spordik EST 00:46.56 +6:32
7. 231 Lumileid Hälvin Kobras/Põlva Spordik EST 00:52.44 +12:20
8. 232 Sirli Aia Kobras EST 01:03.22 +22:58
237 Silja Olesk Kobras EST Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus Viitaeg
1. 240 Elo Saue Ilves EST 00:49.51 00:49.51
2. 243 Maret Vaher Kobras EST 00:51.02 +1:11
3. 242 Eleri Hirv Võru EST 00:51.12 +1:21
4. 239 Kaia Kivikas Ilves EST 00:57.26 +7:35
5. 241 Kadi-Liis Minn JOKA EST 01:08.18 +18:27
238 Liina Haldna SK100 EST Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus Viitaeg
1. 256 Liina Palu Koop EST 00:48.22 00:48.22
2. 252 Britta Panker Ilves EST 00:49.08 +0:46
3. 248 Anneli Ambel Mercury EST 00:52.57 +4:35
4. 253 Kadri Limberg LSF PT EST 00:55.18 +6:56
5. 247 Kadri Aia Kobras EST 00:56.13 +7:51
6. 246 Kairi Tuulmägi EST 00:58.15 +9:53
7. 245 Ülle Hollo Võru EST 01:00.10 +11:48
8. 255 Tais Vakrõõm SRD EST 01:03.57 +15:35
9. 251 Triin Ignasov ei ole EST 01:11.40 +23:18
10. 254 Pille Vinne Kobras EST 01:12.06 +23:44
11. 249 Mari Fjodorov Otepää EST 01:19.29 +31:07
12. 257 Ele Sisas TAOK EST 01:22.42 +34:20
13. 250 Epp Säga Kobras EST 01:40.29 +52:07
258 Marge Sargma Tammed EST Ei start
259 Marje Zernant EST Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus Viitaeg
1. 262 Jana Kink Kape EST 00:37.51 00:37.51
2. 264 Edit Kannel Norma EST 00:41.06 +3:15
3. 263 Heli Haug Võru EST 00:45.10 +7:19
4. 261 Kadri Parts Võru EST 00:45.23 +7:32
5. 268 Heidi Sild West EST 00:46.17 +8:26
6. 265 Edith Madalik Tammed EST 00:47.58 +10:07
7. 267 Piret Kaasik Ilves EST 01:00.59 +23:08
8. 266 Liina Joller - EST 01:04.18 +26:27
269 Heidi Prits Mercury EST Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus Viitaeg
1. 272 Meelike Pandis Ilves EST 00:50.09 00:50.09
2. 271 Ella Shved SRD EST 01:04.20 +14:11
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus Viitaeg
1. 280 Maris Roosipuu Orion EST 00:39.27 00:39.27
2. 274 Pilvi-Heli Vettik JOKA EST 00:40.24 +0:57
3. 276 Lea Leppik TAOK EST 00:41.54 +2:27
4. 275 Airi Alnek Võru EST 00:42.02 +2:35
5. 278 Merike Paapson TON 00:42.16 +2:49
6. 279 Anneli Rämmann EST 00:45.06 +5:39
7. 277 Olga Gureeva Mile-Sport RUS 00:56.59 +17:32
8. 281 Galina Pigareva Mile-Sport RUS 01:00.42 +21:15
273 Epp Voitka Võru EST Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus Viitaeg
1. 287 Marje Viirmann KEKRSK EST 00:38.15 00:38.15
2. 291 Saima Värton Kobras EST 00:41.22 +3:07
3. 284 Tiina Oras Ilves EST 00:42.38 +4:23
4. 289 Pille Illak Otepää EST 00:50.37 +12:22
5. 288 Juta Ainelo Ilves EST 00:51.12 +12:57
6. 292 Virve Einpaul Ilves EST 00:51.44 +13:29
7. 290 Ülle Põldoja Ilves EST 00:56.04 +17:49
8. 283 Leena Leesment SRD EST 01:03.06 +24:51
9. 286 Aino Koser Ilves EST 01:10.25 +32:10
285 Arija Bertuka Aluksne LAT Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus Viitaeg
1. 294 Anne Arold Ilves EST 00:43.44 00:43.44
2. 297 Vaike Tomann Ilves EST 00:45.33 +1:49
3. 295 Tiina Talisoo KEKRSK EST 00:46.58 +3:14
4. 296 Anu Pallon JOKA EST 00:58.11 +14:27
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus Viitaeg
1. 300 Niina Karnit SRD EST 00:45.34 00:45.34
2. 304 Kersti Mardiste KEKRSK EST 00:47.31 +1:57
3. 303 Leili Prans Ilves EST 00:48.40 +3:06
4. 305 Tiiu Kaasik Ilves 00:49.45 +4:11
5. 299 Riina Kivikas Ilves EST 00:52.08 +6:34
6. 302 Liivi Parik Otepää SK EST 00:55.55 +10:21
301 Epp Kroon Ilves EST Puuduv KP
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus Viitaeg
1. 307 Liis Lille KEKRSK EST 00:51.30 00:51.30
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus Viitaeg
1. 309 Maie Abram Ilves EST 01:02.38 01:02.38
2. 310 Maimu Tornberg Koop EST 01:17.29 +14:51
311 Karin Laine Võru EST Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Maa Tulemus Viitaeg
1. 317 Brigitte Panker Ilves EST 00:14.01 00:14.01
2. 318 Karmen Tugedam Võru EST 00:15.41 +1:40
3. 315 Mia Mai Huik Võru EST 00:18.07 +4:06
4. 313 Birgit Rõõm OK Ilves EST 00:20.19 +6:18
5. 316 Mariann Zernant lasteaed Tähtvere EST 00:27.10 +13:09
6. 314 Annabel Mirtel Saskia Joakit Tammed EST 00:27.45 +13:44
7. 312 Teele-Liisi Kaevats Võru EST 00:35.28 +21:27
OK Võru