Karjalaskevõistlus ja lihavõtte lühirada 05.04.2014-06.04.2014
1. 5.04.2014 Karjalaskevõistlus
Sõmerpalu (Sixten Sild)
2. 6.04.2014 Lihavõtte lühirada
Sõmerpalu (Sixten Sild)
M10NR  M12  M14  M16  M18  M21A  M21B  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70  M8NR 
N10NR  N12  N14  N16  N18  N21A  N21B  N35  N40  N45  N50  N55  N60  N65  N70  N8NR 

M10NR
1160m 4KP {Start nr:2 , starti:250m}
1450m 4KP {Start nr:2 , starti:200m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
    1 1 Reserv                                                     13:40    10:02    
    2 Olev Piirisild                 Võru                 1006470  13:42    10:12    
    3 Kristjan Jaan Korge            Tsirguliina          2061694  13:44    10:14    
    4 Andri Kepler                   Kobras/Põlva SK      4504444  13:46    10:16    
    5 Rasmus Saare                   Põlva Spordikool     406031   13:48    -        
    6 Chris Marcus Krahv             Tsirguliina          2061697  13:50    10:20    
    7 Holger Jänes                   Põlva Spordikool     302840   13:52    10:04    
    8 Otto Kibena                    Võru/Võru spordikool 305683   13:54    10:10    
    9 Aleksej Kazins                 Tsirguliina          222113   13:56    10:24    
   10 Tauno Kotov                    Koop                 1008475  13:58    10:22    
   11 Siim- Kristjan Kutsar          Tsirguliina          2061700  14:00    10:06    
   12 Markkus Elvet                  Tsirguliina kk       2061693  14:02    10:08    
   13 Timo Kudre                     Peko                 2006428  14:04    10:26    
   14 Kristo Pajumäe                 Tsirguliina kk       2061692  14:06    10:18    

M12
2240m 7KP {Start nr:2 , starti:250m}
1860m 5KP {Start nr:2 , starti:200m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
   15 1 Reserv                                                     13:01    10:01    
   16 Janar Saks                     Võru/Võru spordikool 350006   13:03    10:07    
   17 Priidu-Joosep Kutsar           Tsirguliina          2061699  13:05    10:11    
   18 Joosep Ainjärv                 JOKA                 305792   13:07    10:15    
   19 Jürgen Joonas                  Võru/Võru spordikool 305076   13:09    10:03    
   20 Kristofer Kuusik               Põlva Spordikool     4504204  13:11    10:17    
   21 Kerten Matto                   Kobras/Põlva SK      4504264  13:13    10:05    
   22 Martin Erik Maripuu            Põlva Spordikool     4504199  13:15    10:13    
   23 Mattias Maidla                 Kobras/Põlva SK      255878   13:17    10:09    
   24 Samuel Kolsar                  Põlva Spordikool     4504059  13:19    10:21    
   25 Tõnis Jäädmaa                  Võru/Võru spordikool 1401170  13:21    10:19    
   26 Peko Piirisild                 Põlva Spordikool     4504108  13:23    -        

M14
4930m 8KP {Start nr:1 , starti:500m}
3470m 9KP {Start nr:1 , starti:1700m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
   27 1 Reserv                                                     13:45    10:50    
   28 Kristofer Lupp                 Võru/Võru spordikool 352389   13:47    11:06    
   29 Raido Kiss                     Võru                 RENT     13:49    10:56    
   30 Hando Allmann                  Võru/Võru spordikool 305743   13:51    10:52    
   31 Marcus Majorov                 JOKA                 305399   13:53    11:04    
   32 Alex Treier                    Võru/Võru spordikool 305914   13:55    10:58    
   33 Georg Paal                     JOKA                 2060301  13:57    11:00    
   34 Markus Mürk                    Võru/Võru spordikool 305693   13:59    10:54    
   35 Joonas Halapuu                 Võru/Võru spordikool 305668   -        11:02    

M16
7640m 11KP {Start nr:1 , starti:500m}
4180m 11KP {Start nr:1 , starti:1700m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
   36 1 Reserv                                                     13:02    10:02    
   37 Ekvard-Allan-Matis Joakit      Tammed               889101   13:04    10:06    
   38 Sander Tomson                  Kobras/Põlva SK      305716   13:06    10:14    
   39 Kaarel Hendrik Zernant         Ilves                9804150  13:08    10:32    
   40 Kevin Jaaska                   Kobras/Põlva SK      1398307  13:10    10:26    
   41 Karel-Sander Kljuzin           Peko                 2006422  13:12    10:28    
   42 Kristo Sirk                    Kobras/Põlva SK      1406001  13:14    10:18    
   43 Jasper Ainjärv                 JOKA                 305144   13:16    10:16    
   44 Esko Vanahunt                  Kobras/Põlva SK      1391144  13:18    10:30    
   45 Timmo Tohus                    Otepää               2037307  13:20    -        
   46 Siim Helmoja                   Kobras/Põlva SK      1391141  13:22    10:04    
   47 Lauri Pähn                     Võru/Võru spordikool 2044913  13:24    10:08    
   48 Erik Bleive                    Kobras/Põlva SK      7200989  13:26    10:10    
   49 Jānis Velkeris                 Alūksne OK           2006222  13:28    10:20    
   50 Villu Serv                     Kobras/Põlva SK      505566   13:30    10:34    
   51 Kristofer Pähklepa             Kobras               1391143  13:32    10:12    
   52 Martin Sults                   Kobras/Põlva SK      7200986  13:34    10:22    
   53 Mihkel Parts                   Võru                 2043920  -        10:24    

M18
9420m 17KP {Start nr:1 , starti:500m}
5680m 15KP {Start nr:1 , starti:1700m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
   54 1 Reserv                                                     13:01    10:01    
   55 Vadim Shved                    SRD                  9005255  13:03    10:05    
   56 Janek Piirisild                Võru/Võru spordikool 1996624  13:05    10:13    
   57 Hans Mark Võsu                 JOKA                 255852   13:07    10:07    
   58 Ingmar Bert Sabre              Võru/Võru spordikool 305698   13:09    10:17    
   59 Andreas Aadli                  Tammed               681665   13:11    10:11    
   60 Mauno Kapten                   Peko                 997723   13:13    10:09    
   61 Rando Marrandi                 JOKA                 1507960  13:15    10:03    
   62 Kevin Hallop                   Peko                 2006425  13:17    10:15    

M21A
14030m 26KP {Start nr:3 , starti:150m}
5700m 17KP {Start nr:1 , starti:1700m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
   63 Mattias Rennel                 KEKRSK               1303031  13:30    10:33    
   64 Ats Sõnajalg                   KEKRSK               345829   13:30    10:29    
   65 Kaur Kase                      Võru                 1391871  13:30    10:05    
   66 Kaido Hallik                   Ilves                730324   13:30    -        
   67 Rene Post                      Kobras               999076   13:30    -        
   68 Marten Vunukainen              Kobras               419956   13:30    10:03    
   69 1 Reserv                                                     13:30    10:01    
   70 Andres Saetalu                 Tammed               682052   13:30    10:13    
   71 Reigo Teervalt                 Peko                 2012879  13:30    10:27    
   72 Tiit Tähnas                    JOKA                 7200492  13:30    10:25    
   73 Tauno Tiirats                  Ilves                1303022  13:30    -        
   74 Tanel Papp                     Võru/Võru spordikool 354087   13:30    10:07    
   75 Ott Rakkaselg                  HOK                  2007527  13:30    10:15    
   76 Aleksandr Shved                SRD                  920324   13:30    10:09    
   77 Jonatan Karjus                 Võru                 RENT     13:30    10:31    
   78 Armo Hiie                      Kape                 9005035  13:30    10:11    
   79 Oliver Jõgeva                  Kobras/Põlva SK      842670   -        10:21    
   80 Mati Tiit                      Ilves                511111   -        10:19    
   81 Andreas Kraas                  Tammed               9200492  -        10:17    
   82 Mihkel Järveoja                Kobras               9200586  -        10:23    

M21B
8430m 15KP {Start nr:1 , starti:500m}
4720m 11KP {Start nr:1 , starti:1700m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
   83 Mihkel Puusepp                 Võru                 305735   13:24    10:22    
   84 Martin Simpson                 Kobras               503335   13:26    10:40    
   85 Michael Raer                   SRD                  932239   13:28    10:28    
   86 Rain Jaaksoo                   Tartu                7005000  13:30    10:34    
   87 Martin Pettai                                       534534   13:32    10:30    
   88 Mati Sarap                     Ilves                1006198  13:34    -        
   89 Toomas Telgma                  Voller               1602778  13:36    10:24    
   90 Jevgeni Shejanov               SRD                  995820   13:38    10:38    
   91 Anti Sõukand                   Võru/Võru spordikool 2014908  13:40    10:36    
   92 Ragnar Ilp                                          218380   13:42    10:32    
   93 Kristaps Grinbergs             Ilves                1007354  13:44    10:26    
   94 Tarvo Klaasimäe                Rakvere OK           503332   13:46    -        

M35
9420m 17KP {Start nr:1 , starti:500m}
5680m 15KP {Start nr:1 , starti:1700m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
   95 1 Reserv                                                     13:19    10:19    
   96 Heno Ivanov                                         220641   13:21    10:23    
   97 Lauri Allmann                  Kuperjanovi JVP      2030918  13:23    10:31    
   98 Ivo Miller                     Koop                 2021818  13:25    10:27    
   99 Tarmo Pöör                     Mercury              899072   13:27    10:21    
  100 Allan Terve                    Võru                 2058437  13:29    10:33    
  101 Margus Klementsov              Mercury              682271   13:31    10:29    
  102 Timo Asikainen                 Hiisirasti           305572   13:33    10:35    
  103 Mati Korrol                    Mercury              9200505  13:35    10:25    
  104 Priit Narusk                   Võru                 2030912  -        10:37    

M40
8430m 15KP {Start nr:1 , starti:500m}
4720m 11KP {Start nr:1 , starti:1700m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  105 Magnar Alev                    Pühajärve            427581   13:02    10:02    
  106 Kristjan Leiger                Kape                 351666   13:04    -        
  107 Sergei Shirokov                SRD                  681641   13:06    10:06    
  108 Randy Korb                     Peko                 504934   13:08    10:20    
  109 Martti Kuldma                                       895349   13:10    10:04    
  110 Väino Ellamik                  Suusahullud          9019323  13:12    10:14    
  111 Rait Lille                     KEKRSK               227537   13:14    10:08    
  112 Andres Pae                     Suusahullud          701225   13:16    10:18    
  113 Raul Kudre                     Peko                 500752   13:18    10:12    
  114 Ott Toomet                                          1405509  13:20    10:10    
  115 Raul Kangur                    Peko                 2043859  13:22    10:16    

M45
7640m 11KP {Start nr:1 , starti:500m}
4180m 11KP {Start nr:1 , starti:1700m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  116 Eriks Udris                    Valka                503704   13:36    10:36    
  117 Antti Roose                    Kobras               7682249  13:38    -        
  118 Matis Märtson                  NovaatorRSK          9200590  13:40    -        
  119 Madis Haug                     Võru                 2043908  13:42    10:56    
  120 Tarmo Laht                     Kape                 255845   13:44    -        
  121 Eerik Lossmann                 TTÜ                  7410464  13:46    -        
  122 Priit Pääslane                 Ilves                1391875  13:48    -        
  123 Meelis Zimmermann              Kape                 503330   13:50    10:48    
  124 Aare Huik                      Võru                 305744   13:52    10:40    
  125 Paavo Rõigas                   Peko                 1602776  13:54    10:38    
  126 Einar Luup                     Võru                 305114   13:56    10:44    
  127 Tõnu Lauter                    Lauter Team          305112   13:58    10:52    
  128 Sergei Shved                   SRD                  2007517  14:00    10:46    
  129 Raivo Panker                   Mercury              305757   14:02    10:42    
  130 Raivo Pellja                   JOKA                 1390526  14:04    10:50    
  131 Rein Zaitsev                   Peko                 1602774  14:06    10:54    

M50
6880m 11KP {Start nr:1 , starti:500m}
4220m 10KP {Start nr:1 , starti:1700m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  132 Mart Külvik                    Obinitsa             1400363  13:01    10:01    
  133 Tõnu Loog                      Kobras               1000005  13:03    10:05    
  134 Urmas Tammemäe                 Orvand               888108   13:05    10:07    
  135 Tiit Tali                      Ilves                886244   13:07    10:03    
  136 Priit Truusalu                 Kape                 929402   13:09    -        
  137 Eduard Pukkonen                KEKRSK               897421   13:11    10:19    
  138 Lauri Leppik                   TAOK                 641211   13:13    10:15    
  139 Raul Olesk                     Kobras               1000004  13:15    10:17    
  140 Andrus Rämmann                 Koop                 504931   13:17    10:13    
  141 Toomas Tarve                   Kobras               500491   13:19    10:09    
  142 Maido Kaljur                   KEKRSK               9005117  13:21    10:11    

M55
6310m 12KP {Start nr:1 , starti:500m}
3880m 10KP {Start nr:1 , starti:1700m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  143 1 Reserv                                                     13:14    10:39    
  144 Aigar Pindmaa                  Võru                 1400360  13:16    10:41    
  145 Jaanus Reha                    Koop                 502564   13:18    10:47    
  146 Udo Lüüs                       Ilves                305205   13:20    10:43    
  147 Vilnis Velkeris                Alūksne OK           1301999  13:22    10:45    
  148 Tauno Kure                     Kape                 406039   13:24    -        
  149 Jaak Jaagus                    Saku                 428179   13:26    -        

M60
5690m 12KP {Start nr:1 , starti:500m}
3710m 11KP {Start nr:1 , starti:1700m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  150 1 Reserv                                                     13:51    10:02    
  151 Mati Pilt                      West                 406002   13:53    10:16    
  152 Heini Tammik                   Kape                 305282   13:55    10:04    
  153 Anti Parik                     Otepää SK            1303011  13:57    10:06    
  154 Koit Paasma                    Lehola               1008458  13:59    10:08    
  155 Kalle Nelk                     Tammed               1601620  14:01    10:12    
  156 Lembit Nöps                    Ilves                1007293  14:03    10:18    
  157 Riho Männi                     Lehola               895346   14:05    10:14    
  158 Jüri Rokko                     SK RT                682491   14:07    10:20    
  159 Arvo Kivikas                   Ilves                505076   14:09    10:10    

M65
4930m 8KP {Start nr:1 , starti:500m}
3470m 9KP {Start nr:1 , starti:1700m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  160 1 Reserv                                                     13:37    10:42    
  161 Peep Koppel                    Koop                 1405601  13:39    10:44    
  162 Rafael Gordon                  Võru                 1396774  13:41    10:46    
  163 Agu Koppa                      Jõhvikas             255887   13:43    10:48    

M70
4130m 8KP {Start nr:1 , starti:500m}
3300m 9KP {Start nr:1 , starti:1700m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  164 1 Reserv                                                     13:37    10:38    
  165 Endel Remmet                   Kape                 1401218  13:39    10:40    
  166 Aarne Mardiste                 KEKRSK               218363   13:41    10:56    
  167 Elmo Pärna                     Lehola               1398310  13:43    10:46    
  168 Enn Aedna                      West                 2031719  13:45    10:54    
  169 Vaabo Annus                    Orion                433269   13:47    10:42    
  170 Georg Sooberg                  Võru                 1931308  13:49    10:58    
  171 Tiit Koppel                    Orion                1401168  13:51    10:50    
  172 Mati Poom                      TON                  510444   13:53    10:52    
  173 Heino Peeterson                West                 302841   13:55    10:44    
  174 Ants Tamm                      TON                  305123   13:57    10:48    

M8NR
1160m 4KP {Start nr:2 , starti:250m}
1450m 4KP {Start nr:2 , starti:200m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  175 1 Reserv                                                     13:22    10:28    
  176 Markus Kaljur                  KEKRSK               305787   13:24    10:36    
  177 Erik Marten Zernant                                 2009626  13:26    10:30    
  178 Bert Joosep Panker             Ilves                305754   13:28    10:44    
  179 Laur-Rogert Sulg               Tsirguliina          2061695  13:30    10:32    
  180 Märt Saega                     Tsirguliina kk       2061691  13:32    10:38    
  181 Jesse Lauter                   Lauter Team          503305   13:34    10:46    
  182 2 Reserv                                                     13:36    10:42    
  183 Tauri Kotov                    Koop                 263858   13:38    10:40    
  184 Markus Zimmermann              Kape                 505565   -        10:34    

N10NR
1160m 4KP {Start nr:2 , starti:250m}
1450m 4KP {Start nr:2 , starti:200m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  185 1 Reserv                                                     13:02    10:48    
  186 Brigitte Panker                Ilves                305755   13:04    10:52    
  187 Kertu-Liis  Bettler            Tsirguliina kk       2061698  13:06    10:54    
  188 Helina Saega                   Tsirguliina kk       2037308  -        10:50    

N12
2240m 7KP {Start nr:2 , starti:250m}
1860m 5KP {Start nr:2 , starti:200m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  189 1 Reserv                                                     13:25    10:23    
  190 Anita Laanejõe                 Võru/Võru spordikool 350011   13:27    10:29    
  191 Kristiin Kalle                 Põlva Spordikool     305014   13:29    10:35    
  192 Leana Jete Korb                Peko                 681662   13:31    10:33    
  193 Hanna Lora Traagel             Kobras/Põlva SK      4504183  13:33    10:25    
  194 Sofia Leesment                 SRD                  305576   13:35    10:27    
  195 Evely Ostrov                   Kobras/Põlva SK      255773   13:37    10:31    
  196 Anete Saar                     Kobras/Põlva SK      4504055  -        10:37    

N14
4130m 8KP {Start nr:1 , starti:500m}
3300m 9KP {Start nr:1 , starti:1700m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  197 1 Reserv                                                     13:01    10:02    
  198 Kelli Nurm                     Kobras/Põlva SK      1400365  13:03    10:06    
  199 Kaisa Kahre                    Võru                 RENT     13:05    10:12    
  200 Teele Telgma                   Tammed               2018990  13:07    10:08    
  201 Laura-Liis Kütt                Kobras/Põlva SK      1400364  13:09    10:10    
  202 Kristina Haug                  Võru/Võru spordikool 418155   13:11    10:04    
  203 Lorely Kõrvel                  Kobras/Põlva SK      1405504  13:13    10:14    

N16
6880m 11KP {Start nr:1 , starti:500m}
4220m 10KP {Start nr:1 , starti:1700m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  204 1 Reserv                                                     13:23    10:21    
  205 Signe Kallion                  Võru/Võru spordikool 305015   13:25    10:29    
  206 Kristiina Himma                Võru                 305715   13:27    10:27    
  207 Emily Raudkepp                 Peko                 305351   13:29    10:25    
  208 Birgit Russka                  Kobras/Põlva SK      305930   13:31    10:23    
  209 Kati Iher                                           436468   13:33    10:31    
  210 Kristel Kõivo                  Peko                 2006424  13:35    10:33    

N18
7640m 11KP {Start nr:1 , starti:500m}
4180m 11KP {Start nr:1 , starti:1700m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  211 1 Reserv                                                     14:08    10:58    
  212 Aleksandra Leesment            SRD                  361467   14:10    11:08    
  213 Marianne Haug                  Võru/Võru spordikool 1008492  14:12    11:10    
  214 Doris Kudre                    Peko                 2006430  14:14    11:04    
  215 Lisette Tohus                  Otepää               2037306  14:16    -        
  216 Silvia Luup                    Võru                 682272   14:18    11:00    
  217 Marie Tammemäe                 Orvand               9200720  14:20    11:06    
  218 Getter Matto                   Kobras/Põlva SK      305328   14:22    -        
  219 Melanie Olesk                  Kobras               682265   -        11:02    

N21A
9100m 16KP {Start nr:3 , starti:150m}
4970m 12KP {Start nr:1 , starti:1700m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  220 Liina Palu                     Võru                 218327   13:30    11:03    
  221 Madli-Johanna Maidla           Kobras/Põlva SK      1398308  13:30    11:01    
  222 Annika Rihma                   Kobras               840614   13:30    -        
  223 1 Reserv                                                     13:30    10:53    
  224 Triin Aedmäe                   Kobras               999080   13:30    10:57    
  225 Margret Zimmermann             Kape                 9950412  13:30    10:55    
  226 Eleri Hirv                     Võru                 504034   13:30    11:07    
  227 Merike Vanjuk                  Kape                 760603   13:30    11:05    
  228 Piibe Tammemäe                 SK100                890517   13:30    11:09    
  229 Marili Zimmermann              Kape                 9931008  -        10:59    

N21B
5360m 9KP {Start nr:1 , starti:500m}
3490m 10KP {Start nr:1 , starti:1700m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  230 1 Reserv                                                     14:04    10:21    
  231 Britta Panker                  Ilves                1008454  14:06    10:45    
  232 Olga Pochtar                   SRD                  305587   14:08    10:41    
  233 Thea Kaljur                    KEKRSK               424625   14:10    10:43    
  234 Iveta Velkere                  Alūksne OK           2006225  14:12    10:37    
  235 Külli Leiger                   Kape                 351667   14:14    -        
  236 Ele Sisas                      TAOK                 305616   14:16    10:39    
  237 Lota Plezere                   Ilves                201186   14:18    10:35    
  238 Līva Velkere                   Alūksne OK           2032531  14:20    10:27    
  239 Mari-Liis Kaljur               KEKRSK               255974   14:22    10:31    
  240 Kadi-Liis Minn                 JOKA                 7200491  14:24    10:33    
  241 Ülle Hollo                     Võru                 305692   14:26    10:29    
  242 Katre Kotov                    Koop                 1008476  14:28    10:23    
  243 Maiki Jäädmaa                  Võru                 1401237  14:30    10:25    

N35
6880m 11KP {Start nr:1 , starti:500m}
4220m 10KP {Start nr:1 , starti:1700m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  244 1 Reserv                                                     13:37    10:35    
  245 Ingrid Piht                    Mercury              1976526  13:39    10:45    
  246 Inga Siegert                   Võru                 RENT     13:41    10:51    
  247 Maret Vaher                    Kobras               505506   13:43    10:41    
  248 Marika Jäädmaa                 Võru                 1401238  13:45    10:47    
  249 Edith Madalik                  TAMMED               506000   13:47    10:37    
  250 Heli Haug                      Võru                 1008473  13:49    10:39    
  251 Piia Avaste                    Tammed               1000010  -        10:49    
  252 Marge Sargma                   Tammed               2031708  -        10:43    

N40
6310m 12KP {Start nr:1 , starti:500m}
3880m 10KP {Start nr:1 , starti:1700m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  253 1 Reserv                                                     13:28    10:49    
  254 Mall Alev                      Tammed               44616    13:30    10:59    
  255 Reet Rosenberg                 Kobras               406033   13:32    10:53    
  256 Jana Kink                      Kape                 500732   13:34    10:51    
  257 Ella Shved                     SRD                  2007515  13:36    10:55    
  258 Triin Vask                     Ilves                7200979  13:38    -        
  259 Heidi Prits                    Mercury              345824   13:40    10:57    
  260 Minija Pääslane                Ilves                2012366  13:42    -        
  261 Kadri Parts                    Võru                 2006230  -        11:01    

N45
5690m 12KP {Start nr:1 , starti:500m}
3710m 11KP {Start nr:1 , starti:1700m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  262 1 Reserv                                                     14:11    10:22    
  263 Rutti Räbovoitra               Mercury              305756   14:13    10:30    
  264 Merike Paapson                 TON                  660309   14:15    10:34    
  265 Airi Alnek                     Võru                 1008474  14:17    10:36    
  266 Ülle Pellja                    JOKA                 302849   14:19    10:26    
  267 Kaie Konsap                    Võru                 1008487  14:21    10:32    
  268 Ene Laht                       Tartu                2011175  14:23    -        
  269 Ingrit Kala                    Peko                 997733   14:25    10:28    
  270 Lea Leppik                     TAOK                 651116   14:27    10:24    

N50
5360m 9KP {Start nr:1 , starti:500m}
3490m 10KP {Start nr:1 , starti:1700m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  271 1 Reserv                                                     13:44    10:01    
  272 Marje Viirmann                 KEKRSK               980565   13:46    10:17    
  273 Mae Pindmaa                    Võru                 2043918  13:48    10:03    
  274 Anne Pelto-Huikko              Hiisirasti           2048121  13:50    10:05    
  275 Mari Roots                     TAOK                 9005042  13:52    10:07    
  276 Virve Einpaul                  Ilves                16712072 13:54    10:15    
  277 Pilvi-Heli Vettik              JOKA                 997983   13:56    10:13    
  278 Tiina Oras                     Ilves                305206   13:58    10:11    
  279 Ülle Raudsepp                  Okas                 1404069  14:00    10:09    
  280 Juta Ainelo                    Ilves                305197   14:02    10:19    

N55
4930m 8KP {Start nr:1 , starti:500m}
3470m 9KP {Start nr:1 , starti:1700m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  281 1 Reserv                                                     14:01    11:08    
  282 Tiina Talisoo                  KEKRSK               218329   14:03    11:12    
  283 Ülle Kadak                     Lehola               1000007  14:05    11:24    
  284 Reet Johanson                  Kobras               305314   14:07    11:20    
  285 Leena Leesment                 SRD                  335846   14:09    11:18    
  286 Marika Kirsspuu                TAOK                 305613   14:11    11:14    
  287 Anu Pallon                     JOKA                 255894   14:13    11:10    
  288 Maire Kure                     Kape                 338028   14:15    -        
  289 Aino Koser                     Ilves                305203   14:17    11:26    
  290 Saima Värton                   Kobras               1391856  14:19    11:16    
  291 Ülle Põldoja                   Ilves                305208   14:21    11:22    

N60
4130m 8KP {Start nr:1 , starti:500m}
3300m 9KP {Start nr:1 , starti:1700m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  292 1 Reserv                                                     13:15    10:16    
  293 Epp Kroon                      Ilves                1394128  13:17    10:32    
  294 Riina Kivikas                  Ilves                1401239  13:19    10:20    
  295 Liivi Parik                    Otepää SK            1000006  13:21    10:22    
  296 Tiiu Kaasik                    Ilves                1401219  13:23    10:36    
  297 Marika Pilt                    West                 406003   13:25    10:26    
  298 Anne Arold                     Ilves                899196   13:27    10:28    
  299 Kersti Mardiste                KEKRSK               305292   13:29    10:34    
  300 Leili Prans                    Ilves                1401172  13:31    10:18    
  301 Niina Karnit                   SRD                  9200495  13:33    10:30    
  302 Vaike Tomann                   Ilves                1006200  13:35    10:24    

N65
3140m 6KP {Start nr:1 , starti:500m}
2670m 8KP {Start nr:1 , starti:1700m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  303 1 Reserv                                                     13:02    11:03    

N70
3140m 6KP {Start nr:1 , starti:500m}
2670m 8KP {Start nr:1 , starti:1700m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  304 1 Reserv                                                     13:04    11:05    
  305 Ilse Uus                       TON                  1405508  13:06    11:11    
  306 Maie Abram                     Ilves                1398315  13:08    11:13    
  307 Maimu Tornberg                 Koop                 352353   13:10    11:09    
  308 Ilona Vanaveski                Ilves                1398311  13:12    11:07    

N8NR
1160m 4KP {Start nr:2 , starti:250m}
1450m 4KP {Start nr:2 , starti:200m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg1   S.aeg2   
  309 Aliisa Shirokova               SRD                  305584   13:08    10:56    
  310 Mia Mai Huik                   Võru                 RENT     13:10    11:00    
  311 Annabel Mirtel Saskia Joakit   Tammed               211484   13:12    11:06    
  312 Mariann Zernant                                     899272   13:14    11:02    
  313 Laura-Liis Kaljur              KEKRSK               305300   13:16    11:04    
  314 Angela Mõttus                  Tsirguliina          2061696  13:18    11:08    
  315 Liis Marie Kaljur              KEKRSK               305454   13:20    10:58    

OK Võru
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2013, www.tak-soft.com