Kubija Hotell-Loodusspaa auhinnavõistlus öises orienteerumissprindis 05.04.2014
Sprint
5.04.2014 Võru (Lauri Sild)
M16  M18  M21  M35  M50  M60 
N16  N18  N21  N35  N50  N60 

M16
3570m 19KP {Start nr:1 , starti:250m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
    1 1 Reserv                                                     21:01    
    2 Lauri Pähn                     Võru/Võru spordikool 2044913  21:02    
    3 Kristo Sirk                    Kobras/Põlva SK      1406001  21:03    
    4 Kaarel Hendrik Zernant         Ilves                9804150  21:04    
    5 Mihkel Parts                   OK Võru              2043920  21:05    
    6 Jasper Ainjärv                 JOKA                 305144   21:06    
    7 Siim Helmoja                   Kobras/Põlva SK      1391141  21:07    
    8 Ekvard-Allan-Matis Joakit      Tammed               889101   21:08    

M18
3570m 19KP {Start nr:1 , starti:250m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
    9 1 Reserv                                                     21:09    
   10 Janek Piirisild                Võru/Võru spordikool 1996624  21:10    
   11 Hans Mark Võsu                 JOKA                 255852   21:11    
   12 Vadim Shved                    SRD                  9005255  21:12    
   13 Rando Marrandi                 JOKA                 1507960  21:13    

M21
3570m 19KP {Start nr:1 , starti:250m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
   14 2 Reserv                                                     21:14    
   15 3 Reserv                                                     21:15    
   16 1 Reserv                                                     21:16    
   17 Andres Saal                    Otepää               2021797  21:17    
   18 Aleksandr Shved                SRD                  920324   21:18    
   19 Raul Kangur                    Peko                 2043859  21:19    
   20 Heiki Saal                     Otepää               2021798  21:20    
   21 Marten Vunukainen              Kobras               419956   21:21    
   22 Ats Sõnajalg                   KEKRSK               345829   21:22    
   23 Martin Pettai                                       534534   21:23    
   24 Michael Raer                   SRD                  932239   21:24    

M35
2580m 16KP {Start nr:1 , starti:250m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
   25 2 Reserv                                                     21:22    
   26 1 Reserv                                                     21:23    
   27 Martti Kuldma                                       895349   21:24    
   28 Aare Huik                      Võru                 305744   21:25    
   29 Ivo Miller                     Koop                 2021818  21:26    
   30 Boris Meldre                   Võru                 352358   21:27    
   31 Jevgeni Shejanov               SRD                  995820   21:28    
   32 Heno Ivanov                                         220641   21:29    
   33 Priit Narusk                   Võru                 2030912  21:30    
   34 Sergei Shirokov                SRD                  681641   21:31    
   35 Väino Ellamik                  Suusahullud          9019323  21:32    
   36 Allan Terve                    Võru                 2058437  21:33    
   37 Andres Pae                     Suusahullud          701225   21:34    

M50
2580m 16KP {Start nr:1 , starti:250m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
   38 2 Reserv                                                     21:01    
   39 1 Reserv                                                     21:02    
   40 Maido Kaljur                   Harju KEK            9005117  21:03    
   41 Urmas Tammemäe                 Orvand               888108   21:04    
   42 Eduard Pukkonen                KEKRSK               897421   21:05    
   43 Jaanus Reha                    Koop                 502564   21:06    
   44 Aigar Pindmaa                  Võru                 1400360  21:07    
   45 Andrus Rämmann                 Koop                 504931   21:08    

M60
2300m 14KP {Start nr:1 , starti:250m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
   46 1 Reserv                                                     21:09    
   47 2 Reserv                                                     21:10    
   48 Tiit Koppel                    Orion                1401168  21:11    
   49 Peep Koppel                    Koop                 1405601  21:12    
   50 Enn Aedna                      West                 2031719  21:13    
   51 Lembit Nöps                    Ilves                1007293  21:14    
   52 Agu Koppa                      Jõhvikas             255887   21:15    
   53 Mati Poom                      TON                  510444   21:16    
   54 Riho Männi                     Lehola               895346   21:17    
   55 Harry Veide                    LUS                  520005   21:18    

N16
2300m 14KP {Start nr:1 , starti:250m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
   56 2 Reserv                                                     21:01    
   57 1 Reserv                                                     21:02    
   58 Kristiina Himma                Võru                 -        21:03    
   59 Kati Iher                                           436468   21:04    

N18
2300m 14KP {Start nr:1 , starti:250m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
   60 1 Reserv                                                     21:28    
   61 2 Reserv                                                     21:29    
   62 Getter Matto                   Kobras/Põlva SK      305328   21:30    
   63 Marianne Haug                  Võru/Võru spordikool 1008492  21:31    
   64 Marie Tammemäe                 Orvand               9200720  21:32    

N21
2580m 16KP {Start nr:1 , starti:250m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
   65 2 Reserv                                                     21:09    
   66 3 Reserv                                                     21:10    
   67 1 Reserv                                                     21:11    
   68 Eleri Hirv                     Võru                 504034   21:12    
   69 Marge Sargma                   Tammed               2031708  21:13    
   70 Liina Palu                     Võru                 218327   21:14    
   71 Triin Aedmäe                   Kobras               999080   21:15    
   72 Mari-Liis Kaljur               Harju KEK            255974   21:16    
   73 Piibe Tammemäe                 SK100                890517   21:17    
   74 Madli-Johanna Maidla           Kobras/Põlva SK      1398308  21:18    
   75 Airi Alnek                     Võru                 1008474  21:19    
   76 Olga Pochtar                   SRD                  305587   21:20    
   77 Ülle Hollo                     Võru                 305692   21:21    

N35
2300m 14KP {Start nr:1 , starti:250m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
   78 2 Reserv                                                     21:33    
   79 1 Reserv                                                     21:34    
   80 Epp Voitka                     Võru                 1395607  21:35    
   81 Ella Shved                     SRD                  2007515  21:36    
   82 Merike Paapson                 TON                  660309   21:37    
   83 Kadri Parts                    OK Võru              2006230  21:38    

N50
2300m 14KP {Start nr:1 , starti:250m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
   84 2 Reserv                                                     21:19    
   85 1 Reserv                                                     21:20    
   86 Mae Pindmaa                    Võru                 2043918  21:21    
   87 Ülle Põldoja                   Ilves                305208   21:22    
   88 Anu Pallon                     JOKA                 255894   21:23    
   89 Mari Roots                     TAOK                 9005042  21:24    
   90 Tiina Talisoo                  KEKRSK               218329   21:25    
   91 Marika Kirsspuu                TAOK                 305613   21:26    
   92 Marje Viirmann                 KEKRSK               980565   21:27    

N60
2300m 14KP {Start nr:1 , starti:250m}
Nr    Nimi                           Klubi                Kiip     S.aeg    
   93 2 Reserv                                                     21:05    
   94 1 Reserv                                                     21:06    
   95 Niina Karnit                   SRD                  9200495  21:07    
   96 Kersti Mardiste                KEKRSK               305292   21:08    

OK Võru
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2013, www.tak-soft.com