Karjalaskevõistlus ja lihavõtte lühirada 05.04.2014-06.04.2014
Karjalaskevõistlus
5.04.2014 Sõmerpalu (Sixten Sild)
M10NR  M12  M14  M16  M18  M21A  M21B  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70  M8NR 
N10NR  N12  N14  N16  N18  N21A  N21B  N35  N40  N45  N50  N55  N60  N65  N70  N8NR 

M10NR
1160m 4KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.     2 Olev Piirisild            Võru            00:09.45  00:09.45   
   2.    13 Timo Kudre                Peko            00:11.45     +2:00   
   3.     6 Chris Marcus Krahv        Tsirguliina     00:11.51     +2:06   
   4.     8 Otto Kibena               Võru/Võru spord 00:12.12     +2:27   
   5.     4 Andri Kepler              Kobras/Põlva SK 00:13.19     +3:34   
   6.     3 Kristjan Jaan Korge       Tsirguliina     00:14.03     +4:18   
   7.    10 Tauno Kotov               Koop            00:17.01     +7:16   
   8.    12 Markkus Elvet             Tsirguliina kk  00:17.20     +7:35   
   9.    14 Kristo Pajumäe            Tsirguliina kk  00:18.57     +9:12   
  10.     5 Rasmus Saare              Põlva Spordikoo 00:19.13     +9:28   
  11.    11 Siim- Kristjan Kutsar     Tsirguliina     00:20.30    +10:45   
  12.     7 Holger Jänes              Põlva Spordikoo 00:21.05    +11:20   
          1 Erkki Pähn                Võru            Ei start             
M12
2240m 7KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.    25 Tõnis Jäädmaa             Võru/Võru spord 00:16.06  00:16.06   
   2.    22 Martin Erik Maripuu       Põlva Spordikoo 00:18.38     +2:32   
   3.    23 Mattias Maidla            Kobras/Põlva SK 00:18.41     +2:35   
   4.    16 Janar Saks                Võru/Võru spord 00:20.52     +4:46   
   5.    17 Priidu-Joosep Kutsar      Tsirguliina     00:22.10     +6:04   
   6.    20 Kristofer Kuusik          Põlva Spordikoo 00:22.36     +6:30   
   7.    19 Jürgen Joonas             Võru/Võru spord 00:24.32     +8:26   
   8.    24 Samuel Kolsar             Põlva Spordikoo 00:26.54    +10:48   
   9.    21 Kerten Matto              Kobras/Põlva SK 00:30.18    +14:12   
         18 Joosep Ainjärv            JOKA            Ei start             
         26 Peko Piirisild            Põlva Spordikoo Ei start             
M14
4930m 8KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.    30 Hando Allmann             Võru/Võru spord 00:38.54  00:38.54   
   2.    32 Alex Treier               Võru/Võru spord 00:43.16     +4:22   
   3.    33 Georg Paal                JOKA            00:55.03    +16:09   
   4.    31 Marcus Majorov            JOKA            00:59.03    +20:09   
   5.    29 Raido Kiss                Võru            01:00.52    +21:58   
   6.    28 Kristofer Lupp            Võru/Võru spord 01:07.51    +28:57   
         34 Markus Mürk               Võru/Võru spord Ei start             
         35 Joonas Halapuu            Võru/Võru spord Ei start             
M16
7640m 11KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.    47 Lauri Pähn                Võru/Võru spord 00:49.02  00:49.02   
   2.    42 Kristo Sirk               Kobras/Põlva SK 00:51.20     +2:18   
   3.    41 Karel-Sander Kljuzin      Peko            00:53.16     +4:14   
   4.    39 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves           00:57.16     +8:14   
   5.    49 Jānis Velkeris            Alūksne OK      00:58.04     +9:02   
   6.    46 Siim Helmoja              Kobras/Põlva SK 01:00.02    +11:00   
   7.    51 Kristofer Pähklepa        Kobras          01:00.30    +11:28   
   8.    50 Villu Serv                Kobras/Põlva SK 01:02.27    +13:25   
   9.    43 Jasper Ainjärv            JOKA            01:04.28    +15:26   
  10.    52 Martin Sults              Kobras/Põlva SK 01:06.14    +17:12   
  11.    38 Sander Tomson             Kobras/Põlva SK 01:08.05    +19:03   
  12.    40 Kevin Jaaska              Kobras/Põlva SK 01:08.38    +19:36   
  13.    45 Timmo Tohus               Otepää          01:09.19    +20:17   
  14.    48 Erik Bleive               Kobras/Põlva SK 01:13.55    +24:53   
  15.    44 Esko Vanahunt             Kobras/Põlva SK 01:15.33    +26:31   
  16.    37 Ekvard-Allan-Matis Joakit Tammed          01:16.09    +27:07   
         53 Mihkel Parts              Võru            Ei start             
M18
9420m 17KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.    56 Janek Piirisild           Võru/Võru spord 01:05.01  01:05.01   
   2.    60 Mauno Kapten              Peko            01:09.00     +3:59   
   3.    59 Andreas Aadli             Tammed          01:14.11     +9:10   
   4.    55 Vadim Shved               SRD             01:16.43    +11:42   
   5.    61 Rando Marrandi            JOKA            01:21.50    +16:49   
   6.    57 Hans Mark Võsu            JOKA            01:31.23    +26:22   
   7.    62 Kevin Hallop              Peko            01:31.58    +26:57   
   8.    58 Ingmar Bert Sabre         Võru/Võru spord 01:34.10    +29:09   
M21A
14030m 26KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.    64 Ats Sõnajalg              KEKRSK          01:18.55  01:18.55   
   2.    77 Jonatan Karjus            Võru            01:20.50     +1:55   
   3.    74 Tanel Papp                Võru/Võru spord 01:26.13     +7:18   
   4.    65 Kaur Kase                 Võru            01:28.23     +9:28   
   5.    67 Rene Post                 Kobras          01:29.28    +10:33   
   6.    76 Aleksandr Shved           SRD             01:31.18    +12:23   
   7.    73 Tauno Tiirats             Ilves           01:31.52    +12:57   
   8.    63 Mattias Rennel            KEKRSK          01:32.30    +13:35   
   9.    72 Tiit Tähnas               JOKA            01:33.40    +14:45   
  10.    70 Andres Saetalu            Tammed          01:35.38    +16:43   
  11.    75 Ott Rakkaselg             HOK             01:35.42    +16:47   
  12.    68 Marten Vunukainen         Kobras          01:37.22    +18:27   
  13.    66 Kaido Hallik              Ilves           01:38.15    +19:20   
         71 Reigo Teervalt            Peko            Puuduv KP            
         78 Armo Hiie                 Kape            Ei start             
         79 Oliver Jõgeva             Kobras/Põlva SK Ei start             
         80 Mati Tiit                 Ilves           Ei start             
         81 Andreas Kraas             Tammed          Ei start             
         82 Mihkel Järveoja           Kobras          Ei start             
M21B
8430m 15KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.    84 Martin Simpson            Kobras          00:48.15  00:48.15   
   2.    93 Kristaps Grinbergs        Ilves           00:58.01     +9:46   
   3.    94 Tarvo Klaasimäe           Rakvere OK      00:58.45    +10:30   
   4.    88 Mati Sarap                Ilves           01:02.23    +14:08   
   5.    91 Anti Sõukand              Võru/Võru spord 01:08.00    +19:45   
   6.    86 Rain Jaaksoo              Tartu           01:11.56    +23:41   
   7.    92 Ragnar Ilp                                01:13.49    +25:34   
   8.    85 Michael Raer              SRD             01:16.12    +27:57   
   9.    87 Martin Pettai                             01:27.36    +39:21   
  10.    89 Toomas Telgma             Voller          01:41.06    +52:51   
  11.    90 Jevgeni Shejanov          SRD             02:02.55    +74:40   
         83 Mihkel Puusepp            Võru            Ei start             
M35
9420m 17KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.   101 Margus Klementsov         Mercury         01:03.06  01:03.06   
   2.   103 Mati Korrol               Mercury         01:05.33     +2:27   
   3.   102 Timo Asikainen            Hiisirasti      01:06.51     +3:45   
   4.    99 Tarmo Pöör                Mercury         01:14.44    +11:38   
   5.    96 Heno Ivanov                               01:17.20    +14:14   
   6.   100 Allan Terve               Võru            01:19.02    +15:56   
   7.    98 Ivo Miller                Koop            01:19.03    +15:57   
   8.    97 Lauri Allmann             Kuperjanovi JVP 01:28.40    +25:34   
        104 Priit Narusk              Võru            Ei start             
M40
8430m 15KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.   110 Väino Ellamik             Suusahullud     00:53.14  00:53.14   
   2.   113 Raul Kudre                Peko            00:53.18     +0:04   
   3.   107 Sergei Shirokov           SRD             00:54.12     +0:58   
   4.   108 Randy Korb                Peko            00:56.03     +2:49   
   5.   114 Ott Toomet                                00:57.54     +4:40   
   6.   105 Magnar Alev               Pühajärve       00:59.39     +6:25   
   7.   112 Andres Pae                Suusahullud     01:01.51     +8:37   
   8.   115 Raul Kangur               Peko            01:06.34    +13:20   
   9.   106 Kristjan Leiger           Kape            01:11.26    +18:12   
  10.   109 Martti Kuldma                             01:12.48    +19:34   
  11.   111 Rait Lille                KEKRSK          01:14.37    +21:23   
M45
7640m 11KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.   125 Paavo Rõigas              Peko            00:46.56  00:46.56   
   2.   122 Priit Pääslane            Ilves           00:49.45     +2:49   
   3.   117 Antti Roose               Kobras          00:50.28     +3:32   
   4.   131 Rein Zaitsev              Peko            00:52.13     +5:17   
   5.   126 Einar Luup                Võru            00:52.14     +5:18   
   6.   123 Meelis Zimmermann         Kape            00:52.50     +5:54   
   7.   130 Raivo Pellja              JOKA            00:53.25     +6:29   
   8.   116 Eriks Udris               Valka           00:57.51    +10:55   
   9.   120 Tarmo Laht                Kape            00:58.18    +11:22   
  10.   124 Aare Huik                 Võru            00:59.13    +12:17   
  11.   127 Tõnu Lauter               Lauter Team     01:02.33    +15:37   
  12.   121 Eerik Lossmann            TTÜ             01:07.50    +20:54   
  13.   129 Raivo Panker              Mercury         01:09.21    +22:25   
  14.   128 Sergei Shved              SRD             01:11.55    +24:59   
  15.   119 Madis Haug                Võru            01:13.06    +26:10   
  16.   118 Matis Märtson             NovaatorRSK     01:29.10    +42:14   
M50
6880m 11KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.   135 Tiit Tali                 Ilves           00:44.39  00:44.39   
   2.   137 Eduard Pukkonen           KEKRSK          00:45.06     +0:27   
   3.   132 Mart Külvik               Obinitsa        00:46.05     +1:26   
   4.   142 Maido Kaljur              KEKRSK          00:47.22     +2:43   
   5.   141 Toomas Tarve              Kobras          00:52.39     +8:00   
   6.   140 Andrus Rämmann            Koop            00:53.20     +8:41   
   7.   139 Raul Olesk                Kobras          00:58.44    +14:05   
   8.   134 Urmas Tammemäe            Orvand          01:00.00    +15:21   
   9.   136 Priit Truusalu            Kape            01:01.14    +16:35   
  10.   138 Lauri Leppik              TAOK            01:04.01    +19:22   
  11.   133 Tõnu Loog                 Kobras          01:14.43    +30:04   
M55
6310m 12KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.   145 Jaanus Reha               Koop            00:42.01  00:42.01   
   2.   147 Vilnis Velkeris           Alūksne OK      00:49.42     +7:41   
   3.   148 Tauno Kure                Kape            00:51.32     +9:31   
   4.   146 Udo Lüüs                  Ilves           00:52.27    +10:26   
   5.   144 Aigar Pindmaa             Võru            00:53.03    +11:02   
   6.   149 Jaak Jaagus               Saku            00:57.03    +15:02   
M60
5690m 12KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.   158 Jüri Rokko                SK RT           00:42.25  00:42.25   
   2.   157 Riho Männi                Lehola          00:42.37     +0:12   
   3.   156 Lembit Nöps               Ilves           00:43.49     +1:24   
   4.   154 Koit Paasma               Lehola          00:44.18     +1:53   
   5.   159 Arvo Kivikas              Ilves           00:45.31     +3:06   
   6.   153 Anti Parik                Otepää SK       00:47.43     +5:18   
   7.   155 Kalle Nelk                Tammed          00:50.55     +8:30   
   8.   152 Heini Tammik              Kape            00:51.01     +8:36   
   9.   151 Mati Pilt                 West            00:51.54     +9:29   
M65
4930m 8KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.   162 Rafael Gordon             Võru            00:39.32  00:39.32   
   2.   161 Peep Koppel               Koop            00:43.07     +3:35   
   3.   163 Agu Koppa                 Jõhvikas        01:01.22    +21:50   
M70
4130m 8KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.   174 Ants Tamm                 TON             00:38.55  00:38.55   
   2.   168 Enn Aedna                 West            00:43.40     +4:45   
   3.   167 Elmo Pärna                Lehola          00:44.30     +5:35   
   4.   173 Heino Peeterson           West            00:45.41     +6:46   
   5.   170 Georg Sooberg             Võru            00:46.14     +7:19   
   6.   165 Endel Remmet              Kape            00:47.43     +8:48   
   7.   171 Tiit Koppel               Orion           00:48.14     +9:19   
   8.   172 Mati Poom                 TON             00:48.43     +9:48   
   9.   169 Vaabo Annus               Orion           00:55.48    +16:53   
        166 Aarne Mardiste            KEKRSK          Puuduv KP            
M8NR
1160m 4KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.   181 Jesse Lauter              Lauter Team     00:13.10  00:13.10   
   2.   178 Bert Joosep Panker        Ilves           00:13.57     +0:47   
   3.   176 Markus Kaljur             KEKRSK          00:15.41     +2:31   
   4.   179 Laur-Rogert Sulg          Tsirguliina     00:17.35     +4:25   
   5.   183 Tauri Kotov               Koop            00:26.37    +13:27   
   6.   177 Erik Marten Zernant                       00:27.51    +14:41   
   7.   180 Märt Saega                Tsirguliina kk  00:51.39    +38:29   
        184 Markus Zimmermann         Kape            Ei start             
N10NR
1160m 4KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.   186 Brigitte Panker           Ilves           00:10.16  00:10.16   
   2.   187 Kertu-Liis  Bettler       Tsirguliina kk  00:16.24     +6:08   
          9 Risanna Mooses            Tsirguliina     Ei start             
        188 Helina Saega              Tsirguliina kk  Ei start             
N12
2240m 7KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.   192 Leana Jete Korb           Peko            00:16.26  00:16.26   
   2.   190 Anita Laanejõe            Võru/Võru spord 00:19.31     +3:05   
   3.   193 Hanna Lora Traagel        Kobras/Põlva SK 00:20.17     +3:51   
   4.   191 Kristiin Kalle            Põlva Spordikoo 00:22.22     +5:56   
   4.   195 Evely Ostrov              Kobras/Põlva SK 00:22.22     +5:56   
   6.   194 Sofia Leesment            SRD             00:24.18     +7:52   
        196 Anete Saar                Kobras/Põlva SK Ei start             
N14
4130m 8KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.   200 Teele Telgma              Tammed          00:36.22  00:36.22   
   2.   198 Kelli Nurm                Kobras/Põlva SK 00:37.48     +1:26   
   3.   203 Lorely Kõrvel             Kobras/Põlva SK 00:41.35     +5:13   
   4.   201 Laura-Liis Kütt           Kobras/Põlva SK 00:45.49     +9:27   
   5.   202 Kristina Haug             Võru/Võru spord 00:49.31    +13:09   
   6.   199 Kaisa Kahre               Võru            00:55.28    +19:06   
N16
6880m 11KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.   210 Kristel Kõivo             Peko            00:55.26  00:55.26   
   2.   206 Kristiina Himma           Võru            01:08.21    +12:55   
   3.   209 Kati Iher                                 01:23.13    +27:47   
   4.   208 Birgit Russka             Kobras/Põlva SK 01:36.55    +41:29   
   5.   205 Signe Kallion             Võru/Võru spord 01:42.54    +47:28   
        207 Emily Raudkepp            Peko            Ei start             
N18
7640m 11KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.   213 Marianne Haug             Võru/Võru spord 00:55.03  00:55.03   
   2.   214 Doris Kudre               Peko            01:01.42     +6:39   
   3.   216 Silvia Luup               Võru            01:03.18     +8:15   
   4.   217 Marie Tammemäe            Orvand          01:06.35    +11:32   
   5.   218 Getter Matto              Kobras/Põlva SK 01:20.00    +24:57   
   6.   212 Aleksandra Leesment       SRD             01:39.28    +44:25   
        215 Lisette Tohus             Otepää          Ei start             
        219 Melanie Olesk             Kobras          Ei start             
N21A
9100m 16KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.   222 Annika Rihma              Kobras          00:59.18  00:59.18   
   2.   226 Eleri Hirv                Võru            01:04.10     +4:52   
   3.   227 Merike Vanjuk             Kape            01:04.15     +4:57   
   4.   224 Triin Aedmäe              Kobras          01:10.27    +11:09   
   5.   228 Piibe Tammemäe            SK100           01:12.05    +12:47   
   6.   223 Inga Siegert              Võru            01:15.21    +16:03   
   7.   221 Madli-Johanna Maidla      Kobras/Põlva SK 01:26.38    +27:20   
        225 Margret Zimmermann        Kape            Ei start             
        220 Liina Palu                Võru            Ei start             
        229 Marili Zimmermann         Kape            Ei start             
N21B
5360m 9KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.   231 Britta Panker             Ilves           00:43.54  00:43.54   
   2.   243 Maiki Jäädmaa             Võru            00:44.05     +0:11   
   3.   235 Külli Leiger              Kape            00:46.47     +2:53   
   4.   239 Mari-Liis Kaljur          KEKRSK          00:47.09     +3:15   
   5.   238 Līva Velkere              Alūksne OK      00:48.30     +4:36   
   6.   233 Thea Kaljur               KEKRSK          00:50.05     +6:11   
   7.   236 Ele Sisas                 TAOK            00:51.34     +7:40   
   8.   241 Ülle Hollo                Võru            00:53.19     +9:25   
   9.   240 Kadi-Liis Minn            JOKA            00:53.21     +9:27   
  10.   237 Lota Plezere              Ilves           00:56.17    +12:23   
  11.   234 Iveta Velkere             Alūksne OK      00:57.04    +13:10   
  12.   242 Katre Kotov               Koop            01:07.39    +23:45   
  13.   232 Olga Pochtar              SRD             01:33.36    +49:42   
N35
6880m 11KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.   247 Maret Vaher               Kobras          00:53.45  00:53.45   
   2.   245 Ingrid Piht               Mercury         00:55.54     +2:09   
   3.   248 Marika Jäädmaa            Võru            00:57.05     +3:20   
   4.   249 Edith Madalik             TAMMED          01:04.36    +10:51   
   5.   250 Heli Haug                 Võru            01:23.49    +30:04   
        251 Piia Avaste               Tammed          Ei start             
        252 Marge Sargma              Tammed          Ei start             
N40
6310m 12KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.   256 Jana Kink                 Kape            00:44.12  00:44.12   
   2.   258 Triin Vask                Ilves           00:50.34     +6:22   
   3.   254 Mall Alev                 Tammed          00:57.09    +12:57   
   4.   255 Reet Rosenberg            Kobras          00:58.25    +14:13   
   5.   259 Heidi Prits               Mercury         01:10.41    +26:29   
   6.   257 Ella Shved                SRD             01:16.10    +31:58   
        260 Minija Pääslane           Ilves           Ei start             
        261 Kadri Parts               Võru            Ei start             
N45
5690m 12KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.   269 Ingrit Kala               Peko            00:39.37  00:39.37   
   2.   265 Airi Alnek                Võru            00:43.00     +3:23   
   3.   264 Merike Paapson            TON             00:43.40     +4:03   
   4.   270 Lea Leppik                TAOK            00:46.34     +6:57   
   5.   268 Ene Laht                  Tartu           00:51.03    +11:26   
   6.   267 Kaie Konsap               Võru            00:53.17    +13:40   
   7.   263 Rutti Räbovoitra          Mercury         00:55.00    +15:23   
   8.   266 Ülle Pellja               JOKA            01:07.54    +28:17   
N50
5360m 9KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.   274 Anne Pelto-Huikko         Hiisirasti      00:39.46  00:39.46   
   2.   272 Marje Viirmann            KEKRSK          00:40.09     +0:23   
   3.   278 Tiina Oras                Ilves           00:42.08     +2:22   
   4.   277 Pilvi-Heli Vettik         JOKA            00:46.08     +6:22   
   5.   276 Virve Einpaul             Ilves           00:48.02     +8:16   
   6.   279 Ülle Raudsepp             Okas            00:52.51    +13:05   
   7.   280 Juta Ainelo               Ilves           00:53.34    +13:48   
   8.   275 Mari Roots                TAOK            01:01.55    +22:09   
   9.   273 Mae Pindmaa               Võru            01:36.17    +56:31   
N55
4930m 8KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.   286 Marika Kirsspuu           TAOK            00:41.22  00:41.22   
   2.   284 Reet Johanson             Kobras          00:43.04     +1:42   
   3.   290 Saima Värton              Kobras          00:43.42     +2:20   
   4.   282 Tiina Talisoo             KEKRSK          00:46.51     +5:29   
   5.   283 Ülle Kadak                Lehola          00:49.15     +7:53   
   6.   291 Ülle Põldoja              Ilves           00:56.23    +15:01   
   7.   287 Anu Pallon                JOKA            00:58.33    +17:11   
   8.   288 Maire Kure                Kape            00:59.00    +17:38   
   9.   289 Aino Koser                Ilves           01:00.14    +18:52   
  10.   285 Leena Leesment            SRD             01:09.29    +28:07   
N60
4130m 8KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.   296 Tiiu Kaasik               Ilves           00:39.37  00:39.37   
   2.   302 Vaike Tomann              Ilves           00:40.16     +0:39   
   3.   295 Liivi Parik               Otepää SK       00:41.26     +1:49   
   4.   301 Niina Karnit              SRD             00:42.51     +3:14   
   5.   298 Anne Arold                Ilves           00:47.00     +7:23   
   6.   299 Kersti Mardiste           KEKRSK          00:47.05     +7:28   
   7.   294 Riina Kivikas             Ilves           00:50.11    +10:34   
   8.   297 Marika Pilt               West            00:50.30    +10:53   
   9.   293 Epp Kroon                 Ilves           00:56.07    +16:30   
  10.   300 Leili Prans               Ilves           01:02.08    +22:31   
N65
3140m 6KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
N70
3140m 6KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.   305 Ilse Uus                  TON             00:35.35  00:35.35   
   2.   308 Ilona Vanaveski           Ilves           00:39.24     +3:49   
   3.   307 Maimu Tornberg            Koop            00:43.09     +7:34   
   4.   306 Maie Abram                Ilves           00:44.49     +9:14   
N8NR
1160m 4KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.   310 Mia Mai Huik              Võru            00:17.10  00:17.10   
   2.   311 Annabel Mirtel Saskia Joa Tammed          00:18.36     +1:26   
   3.   309 Aliisa Shirokova          SRD             00:23.52     +6:42   
   4.   313 Laura-Liis Kaljur         KEKRSK          00:24.31     +7:21   
   5.   314 Angela Mõttus             Tsirguliina     00:25.03     +7:53   
   6.   312 Mariann Zernant                           00:25.46     +8:36   
   7.   315 Liis Marie Kaljur         KEKRSK          00:29.14    +12:04   
        316 Karmen Tugedam            Võru            Ei start             
        317 Eva Piirisild             Võru            Ei start             
OK Võru
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2013, www.tak-soft.com 6.04.2014 12:26:58