Karjalaskevõistlus ja lihavõtte lühirada 05.04.2014-06.04.2014
Lihavõtte lühirada
6.04.2014 Sõmerpalu (Sixten Sild)
M10NR  M12  M14  M16  M18  M21A  M21B  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70  M8NR 
N10NR  N12  N14  N16  N18  N21A  N21B  N35  N40  N45  N50  N55  N60  N65  N70  N8NR 

M10NR
1450m 4KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.     2 Olev Piirisild            Võru            00:09.52  00:09.52   
   2.     8 Otto Kibena               Võru/Võru spord 00:11.58     +2:06   
   3.     4 Andri Kepler              Kobras/Põlva SK 00:12.33     +2:41   
   4.     1 Erkki Pähn                Võru            00:12.43     +2:51   
   5.    14 Kristo Pajumäe            Tsirguliina kk  00:14.08     +4:16   
   6.     3 Kristjan Jaan Korge       Tsirguliina     00:14.11     +4:19   
   7.     7 Holger Jänes              Põlva Spordikoo 00:14.43     +4:51   
   8.     6 Chris Marcus Krahv        Tsirguliina     00:16.01     +6:09   
   9.    10 Tauno Kotov               Koop            00:17.53     +8:01   
  10.    13 Timo Kudre                Peko            00:25.29    +15:37   
  11.    12 Markkus Elvet             Tsirguliina kk  00:39.10    +29:18   
  12.    11 Siim- Kristjan Kutsar     Tsirguliina     00:42.04    +32:12   
          5 Rasmus Saare              Põlva Spordikoo Ei start             
M12
1860m 5KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.    25 Tõnis Jäädmaa             Võru/Võru spord 00:13.55  00:13.55   
   2.    22 Martin Erik Maripuu       Põlva Spordikoo 00:14.00     +0:05   
   3.    19 Jürgen Joonas             Võru/Võru spord 00:14.13     +0:18   
   4.    23 Mattias Maidla            Kobras/Põlva SK 00:15.59     +2:04   
   5.    16 Janar Saks                Võru/Võru spord 00:16.06     +2:11   
   6.    20 Kristofer Kuusik          Põlva Spordikoo 00:16.33     +2:38   
   7.    17 Priidu-Joosep Kutsar      Tsirguliina     00:20.09     +6:14   
   8.    24 Samuel Kolsar             Põlva Spordikoo 00:20.46     +6:51   
   9.    21 Kerten Matto              Kobras/Põlva SK 00:23.52     +9:57   
         18 Joosep Ainjärv            JOKA            Ei start             
         26 Peko Piirisild            Põlva Spordikoo Ei start             
M14
3470m 9KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.    35 Joonas Halapuu            Võru/Võru spord 00:33.20  00:33.20   
   2.    28 Kristofer Lupp            Võru/Võru spord 00:35.17     +1:57   
   3.    33 Georg Paal                JOKA            00:35.57     +2:37   
   4.    32 Alex Treier               Võru/Võru spord 00:37.15     +3:55   
   5.    30 Hando Allmann             Võru/Võru spord 00:40.27     +7:07   
   6.    34 Markus Mürk               Võru/Võru spord 00:41.37     +8:17   
   7.    31 Marcus Majorov            JOKA            00:56.36    +23:16   
         29 Raido Kiss                Võru            Ei start             
M16
4180m 11KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.    42 Kristo Sirk               Kobras/Põlva SK 00:23.50  00:23.50   
   2.    41 Karel-Sander Kljuzin      Peko            00:24.13     +0:23   
   3.    47 Lauri Pähn                Võru/Võru spord 00:25.11     +1:21   
   4.    49 Jānis Velkeris            Alūksne OK      00:27.05     +3:15   
   5.    38 Sander Tomson             Kobras/Põlva SK 00:27.32     +3:42   
   6.    39 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves           00:27.39     +3:49   
   7.    50 Villu Serv                Kobras/Põlva SK 00:28.13     +4:23   
   8.    46 Siim Helmoja              Kobras/Põlva SK 00:29.42     +5:52   
   9.    43 Jasper Ainjärv            JOKA            00:32.04     +8:14   
  10.    52 Martin Sults              Kobras/Põlva SK 00:32.40     +8:50   
  11.    51 Kristofer Pähklepa        Kobras          00:32.56     +9:06   
  12.    48 Erik Bleive               Kobras/Põlva SK 00:35.43    +11:53   
  13.    37 Ekvard-Allan-Matis Joakit Tammed          00:35.53    +12:03   
  14.    53 Mihkel Parts              Võru            00:36.26    +12:36   
  15.    40 Kevin Jaaska              Kobras/Põlva SK 00:36.50    +13:00   
         45 Timmo Tohus               Otepää          Ei start             
         44 Esko Vanahunt             Kobras/Põlva SK Ei start             
M18
5680m 15KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.    56 Janek Piirisild           Võru/Võru spord 00:34.11  00:34.11   
   2.    62 Kevin Hallop              Peko            00:36.04     +1:53   
   3.    59 Andreas Aadli             Tammed          00:37.23     +3:12   
   4.    60 Mauno Kapten              Peko            00:38.12     +4:01   
   5.    61 Rando Marrandi            JOKA            00:39.16     +5:05   
   6.    55 Vadim Shved               SRD             00:39.47     +5:36   
   7.    57 Hans Mark Võsu            JOKA            00:44.32    +10:21   
   8.    58 Ingmar Bert Sabre         Võru/Võru spord 00:56.26    +22:15   
M21A
5700m 17KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.    81 Andreas Kraas             Tammed          00:29.52  00:29.52   
   2.    64 Ats Sõnajalg              KEKRSK          00:32.10     +2:18   
   3.    80 Mati Tiit                 Ilves           00:33.10     +3:18   
   4.    74 Tanel Papp                Võru/Võru spord 00:33.40     +3:48   
   5.    72 Tiit Tähnas               JOKA            00:34.05     +4:13   
   6.    77 Jonatan Karjus            Võru            00:34.07     +4:15   
   7.    82 Mihkel Järveoja           Kobras          00:34.41     +4:49   
   8.    76 Aleksandr Shved           SRD             00:34.45     +4:53   
   9.    65 Kaur Kase                 Võru            00:35.49     +5:57   
  10.    63 Mattias Rennel            KEKRSK          00:36.13     +6:21   
  11.    68 Marten Vunukainen         Kobras          00:36.26     +6:34   
  12.    79 Oliver Jõgeva             Kobras/Põlva SK 00:37.01     +7:09   
  13.    75 Ott Rakkaselg             HOK             00:37.10     +7:18   
  14.    70 Andres Saetalu            Tammed          00:38.51     +8:59   
  15.    71 Reigo Teervalt            Peko            00:41.59    +12:07   
         78 Armo Hiie                 Kape            Ei start             
         67 Rene Post                 Kobras          Ei start             
         66 Kaido Hallik              Ilves           Ei start             
         73 Tauno Tiirats             Ilves           Ei start             
M21B
4720m 11KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.    84 Martin Simpson            Kobras          00:24.02  00:24.02   
   2.    93 Kristaps Grinbergs        Ilves           00:27.52     +3:50   
   3.    85 Michael Raer              SRD             00:31.47     +7:45   
   4.    91 Anti Sõukand              Võru/Võru spord 00:33.00     +8:58   
   5.    92 Ragnar Ilp                                00:41.10    +17:08   
   6.    86 Rain Jaaksoo              Tartu           00:42.38    +18:36   
   7.    87 Martin Pettai                             00:46.02    +22:00   
   8.    90 Jevgeni Shejanov          SRD             00:57.27    +33:25   
   9.    89 Toomas Telgma             Voller          00:57.45    +33:43   
         88 Mati Sarap                Ilves           Ei start             
         83 Mihkel Puusepp            Võru            Ei start             
         94 Tarvo Klaasimäe           Rakvere OK      Ei start             
M35
5680m 15KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.   101 Margus Klementsov         Mercury         00:33.47  00:33.47   
   2.   103 Mati Korrol               Mercury         00:34.34     +0:47   
   3.   102 Timo Asikainen            Hiisirasti      00:37.30     +3:43   
   4.    99 Tarmo Pöör                Mercury         00:39.33     +5:46   
   5.    96 Heno Ivanov                               00:43.00     +9:13   
   6.    98 Ivo Miller                Koop            00:52.13    +18:26   
   7.    97 Lauri Allmann             Kuperjanovi JVP 00:58.17    +24:30   
   8.   100 Allan Terve               Võru            01:00.03    +26:16   
        104 Priit Narusk              Võru            Ei start             
M40
4720m 11KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.   113 Raul Kudre                Peko            00:26.18  00:26.18   
   2.   108 Randy Korb                Peko            00:27.00     +0:42   
   3.   107 Sergei Shirokov           SRD             00:27.29     +1:11   
   4.   110 Väino Ellamik             Suusahullud     00:27.35     +1:17   
   5.   112 Andres Pae                Suusahullud     00:29.26     +3:08   
   6.   114 Ott Toomet                                00:29.37     +3:19   
   7.   115 Raul Kangur               Peko            00:31.51     +5:33   
   8.   111 Rait Lille                KEKRSK          00:32.16     +5:58   
        105 Magnar Alev               Pühajärve       Ei start             
        106 Kristjan Leiger           Kape            Ei start             
        109 Martti Kuldma                             Ei start             
M45
4180m 11KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.   125 Paavo Rõigas              Peko            00:23.40  00:23.40   
   2.   131 Rein Zaitsev              Peko            00:25.33     +1:53   
   3.   126 Einar Luup                Võru            00:26.12     +2:32   
   3.   123 Meelis Zimmermann         Kape            00:26.12     +2:32   
   5.   130 Raivo Pellja              JOKA            00:26.18     +2:38   
   6.   116 Eriks Udris               Valka           00:26.34     +2:54   
   7.   127 Tõnu Lauter               Lauter Team     00:31.03     +7:23   
   8.   124 Aare Huik                 Võru            00:31.51     +8:11   
   9.   129 Raivo Panker              Mercury         00:33.45    +10:05   
  10.   128 Sergei Shved              SRD             00:34.15    +10:35   
  11.   119 Madis Haug                Võru            00:34.41    +11:01   
        122 Priit Pääslane            Ilves           Ei start             
        118 Matis Märtson             NovaatorRSK     Ei start             
        117 Antti Roose               Kobras          Ei start             
        120 Tarmo Laht                Kape            Ei start             
        121 Eerik Lossmann            TTÜ             Ei start             
M50
4220m 10KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.   135 Tiit Tali                 Ilves           00:23.21  00:23.21   
   2.   137 Eduard Pukkonen           KEKRSK          00:24.34     +1:13   
   2.   142 Maido Kaljur              KEKRSK          00:24.34     +1:13   
   4.   132 Mart Külvik               Obinitsa        00:25.42     +2:21   
   5.   140 Andrus Rämmann            Koop            00:28.47     +5:26   
   6.   141 Toomas Tarve              Kobras          00:29.39     +6:18   
   7.   139 Raul Olesk                Kobras          00:30.25     +7:04   
   8.   138 Lauri Leppik              TAOK            00:32.20     +8:59   
   9.   134 Urmas Tammemäe            Orvand          00:32.28     +9:07   
  10.   133 Tõnu Loog                 Kobras          00:37.42    +14:21   
        136 Priit Truusalu            Kape            Ei start             
M55
3880m 10KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.   145 Jaanus Reha               Koop            00:28.34  00:28.34   
   2.   147 Vilnis Velkeris           Alūksne OK      00:29.57     +1:23   
   3.   146 Udo Lüüs                  Ilves           00:32.11     +3:37   
   4.   144 Aigar Pindmaa             Võru            00:33.41     +5:07   
        148 Tauno Kure                Kape            Ei start             
        149 Jaak Jaagus               Saku            Ei start             
M60
3710m 11KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.   158 Jüri Rokko                SK RT           00:29.12  00:29.12   
   2.   154 Koit Paasma               Lehola          00:30.32     +1:20   
   3.   156 Lembit Nöps               Ilves           00:30.33     +1:21   
   4.   159 Arvo Kivikas              Ilves           00:31.52     +2:40   
   5.   153 Anti Parik                Otepää SK       00:33.38     +4:26   
   6.   151 Mati Pilt                 West            00:33.56     +4:44   
   7.   152 Heini Tammik              Kape            00:34.48     +5:36   
   8.   155 Kalle Nelk                Tammed          00:36.29     +7:17   
        157 Riho Männi                Lehola          Ei start             
M65
3470m 9KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.   162 Rafael Gordon             Võru            00:26.11  00:26.11   
   2.   161 Peep Koppel               Koop            00:28.14     +2:03   
   3.   163 Agu Koppa                 Jõhvikas        00:49.17    +23:06   
M70
3300m 9KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.   168 Enn Aedna                 West            00:30.00  00:30.00   
   2.   174 Ants Tamm                 TON             00:30.25     +0:25   
   3.   170 Georg Sooberg             Võru            00:32.36     +2:36   
   4.   165 Endel Remmet              Kape            00:32.53     +2:53   
   5.   167 Elmo Pärna                Lehola          00:33.34     +3:34   
   6.   172 Mati Poom                 TON             00:33.51     +3:51   
   7.   171 Tiit Koppel               Orion           00:35.39     +5:39   
   8.   173 Heino Peeterson           West            00:35.50     +5:50   
        169 Vaabo Annus               Orion           Puuduv KP            
        166 Aarne Mardiste            KEKRSK          Puuduv KP            
M8NR
1450m 4KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.   181 Jesse Lauter              Lauter Team     00:12.21  00:12.21   
   2.   179 Laur-Rogert Sulg          Tsirguliina     00:15.47     +3:26   
   3.   178 Bert Joosep Panker        Ilves           00:17.07     +4:46   
   4.   176 Markus Kaljur             KEKRSK          00:22.19     +9:58   
   5.   183 Tauri Kotov               Koop            00:25.49    +13:28   
   6.   177 Erik Marten Zernant                       00:28.41    +16:20   
   7.   180 Märt Saega                Tsirguliina kk  00:29.41    +17:20   
   8.   184 Markus Zimmermann         Kape            00:31.37    +19:16   
N10NR
1450m 4KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.   186 Brigitte Panker           Ilves           00:11.27  00:11.27   
   2.   188 Helina Saega              Tsirguliina kk  00:15.38     +4:11   
   3.   187 Kertu-Liis  Bettler       Tsirguliina kk  00:16.04     +4:37   
   4.     9 Risanna Mooses            Tsirguliina     00:25.39    +14:12   
N12
1860m 5KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.   193 Hanna Lora Traagel        Kobras/Põlva SK 00:14.26  00:14.26   
   2.   192 Leana Jete Korb           Peko            00:14.31     +0:05   
   3.   190 Anita Laanejõe            Võru/Võru spord 00:15.15     +0:49   
   4.   196 Anete Saar                Kobras/Põlva SK 00:16.08     +1:42   
   5.   191 Kristiin Kalle            Põlva Spordikoo 00:17.01     +2:35   
   6.   195 Evely Ostrov              Kobras/Põlva SK 00:20.36     +6:10   
   7.   194 Sofia Leesment            SRD             00:24.24     +9:58   
N14
3300m 9KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.   200 Teele Telgma              Tammed          00:24.39  00:24.39   
   2.   203 Lorely Kõrvel             Kobras/Põlva SK 00:27.59     +3:20   
   3.   198 Kelli Nurm                Kobras/Põlva SK 00:28.14     +3:35   
   4.   201 Laura-Liis Kütt           Kobras/Põlva SK 00:31.23     +6:44   
   5.   199 Kaisa Kahre               Võru            00:38.33    +13:54   
        202 Kristina Haug             Võru/Võru spord Ei start             
N16
4220m 10KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.   210 Kristel Kõivo             Peko            00:30.03  00:30.03   
   2.   206 Kristiina Himma           Võru            00:34.26     +4:23   
   3.   209 Kati Iher                                 00:45.22    +15:19   
   4.   208 Birgit Russka             Kobras/Põlva SK 00:52.49    +22:46   
   5.   205 Signe Kallion             Võru/Võru spord 01:15.41    +45:38   
        207 Emily Raudkepp            Peko            Ei start             
N18
4180m 11KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.   213 Marianne Haug             Võru/Võru spord 00:27.18  00:27.18   
   2.   214 Doris Kudre               Peko            00:29.30     +2:12   
   3.   216 Silvia Luup               Võru            00:30.18     +3:00   
   4.   217 Marie Tammemäe            Orvand          00:31.44     +4:26   
   5.   219 Melanie Olesk             Kobras          00:43.47    +16:29   
   6.   212 Aleksandra Leesment       SRD             00:46.11    +18:53   
        215 Lisette Tohus             Otepää          Ei start             
        218 Getter Matto              Kobras/Põlva SK Ei start             
N21A
4970m 12KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.   226 Eleri Hirv                Võru            00:32.46  00:32.46   
   2.   228 Piibe Tammemäe            SK100           00:33.51     +1:05   
   3.   227 Merike Vanjuk             Kape            00:34.27     +1:41   
   4.   225 Margret Zimmermann        Kape            00:34.37     +1:51   
   5.   220 Liina Palu                Võru            00:36.00     +3:14   
   6.   224 Triin Aedmäe              Kobras          00:36.13     +3:27   
   7.   223 Inga Siegert              Võru            00:36.56     +4:10   
   8.   229 Marili Zimmermann         Kape            00:40.44     +7:58   
   9.   221 Madli-Johanna Maidla      Kobras/Põlva SK 00:48.39    +15:53   
        222 Annika Rihma              Kobras          Ei start             
N21B
3490m 10KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.   243 Maiki Jäädmaa             Võru            00:25.49  00:25.49   
   2.   233 Thea Kaljur               KEKRSK          00:27.36     +1:47   
   3.   231 Britta Panker             Ilves           00:28.32     +2:43   
   4.   241 Ülle Hollo                Võru            00:31.20     +5:31   
   5.   239 Mari-Liis Kaljur          KEKRSK          00:31.44     +5:55   
   6.   240 Kadi-Liis Minn            JOKA            00:33.43     +7:54   
   7.   238 Līva Velkere              Alūksne OK      00:33.46     +7:57   
   8.   236 Ele Sisas                 TAOK            00:33.53     +8:04   
   9.   237 Lota Plezere              Ilves           00:37.44    +11:55   
  10.   234 Iveta Velkere             Alūksne OK      00:38.58    +13:09   
  11.   232 Olga Pochtar              SRD             00:39.34    +13:45   
  12.   242 Katre Kotov               Koop            00:52.39    +26:50   
        235 Külli Leiger              Kape            Ei start             
N35
4220m 10KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.   248 Marika Jäädmaa            Võru            00:27.51  00:27.51   
   2.   247 Maret Vaher               Kobras          00:28.40     +0:49   
   3.   245 Ingrid Piht               Mercury         00:29.42     +1:51   
   4.   251 Piia Avaste               Tammed          00:30.37     +2:46   
   5.   249 Edith Madalik             TAMMED          00:33.08     +5:17   
   6.   250 Heli Haug                 Võru            00:36.07     +8:16   
   7.   252 Marge Sargma              Tammed          00:47.07    +19:16   
N40
3880m 10KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.   256 Jana Kink                 Kape            00:26.58  00:26.58   
   2.   254 Mall Alev                 Tammed          00:34.24     +7:26   
   3.   261 Kadri Parts               Võru            00:37.08    +10:10   
   4.   255 Reet Rosenberg            Kobras          00:40.10    +13:12   
   5.   259 Heidi Prits               Mercury         00:40.43    +13:45   
   6.   257 Ella Shved                SRD             00:54.11    +27:13   
        260 Minija Pääslane           Ilves           Ei start             
        258 Triin Vask                Ilves           Ei start             
N45
3710m 11KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.   269 Ingrit Kala               Peko            00:27.46  00:27.46   
   2.   265 Airi Alnek                Võru            00:28.25     +0:39   
   3.   264 Merike Paapson            TON             00:30.04     +2:18   
   4.   270 Lea Leppik                TAOK            00:32.16     +4:30   
   5.   263 Rutti Räbovoitra          Mercury         00:34.34     +6:48   
   6.   267 Kaie Konsap               Võru            00:34.38     +6:52   
        266 Ülle Pellja               JOKA            Puuduv KP            
        268 Ene Laht                  Tartu           Ei start             
N50
3490m 10KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.   272 Marje Viirmann            KEKRSK          00:26.28  00:26.28   
   2.   274 Anne Pelto-Huikko         Hiisirasti      00:27.52     +1:24   
   3.   277 Pilvi-Heli Vettik         JOKA            00:28.30     +2:02   
   4.   278 Tiina Oras                Ilves           00:28.57     +2:29   
   5.   279 Ülle Raudsepp             Okas            00:35.39     +9:11   
   6.   276 Virve Einpaul             Ilves           00:36.22     +9:54   
   7.   280 Juta Ainelo               Ilves           00:39.42    +13:14   
   8.   275 Mari Roots                TAOK            00:47.05    +20:37   
   9.   273 Mae Pindmaa               Võru            00:56.44    +30:16   
N55
3470m 9KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.   284 Reet Johanson             Kobras          00:30.02  00:30.02   
   2.   283 Ülle Kadak                Lehola          00:34.21     +4:19   
   3.   286 Marika Kirsspuu           TAOK            00:35.49     +5:47   
   4.   291 Ülle Põldoja              Ilves           00:40.13    +10:11   
   5.   289 Aino Koser                Ilves           00:42.54    +12:52   
   6.   282 Tiina Talisoo             KEKRSK          00:46.53    +16:51   
   7.   287 Anu Pallon                JOKA            00:51.50    +21:48   
   8.   285 Leena Leesment            SRD             00:54.58    +24:56   
        290 Saima Värton              Kobras          Ei start             
        288 Maire Kure                Kape            Ei start             
N60
3300m 9KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.   298 Anne Arold                Ilves           00:30.34  00:30.34   
   2.   301 Niina Karnit              SRD             00:31.59     +1:25   
   3.   296 Tiiu Kaasik               Ilves           00:32.32     +1:58   
   4.   302 Vaike Tomann              Ilves           00:32.39     +2:05   
   5.   297 Marika Pilt               West            00:33.08     +2:34   
   6.   295 Liivi Parik               Otepää SK       00:36.37     +6:03   
   7.   299 Kersti Mardiste           KEKRSK          00:37.43     +7:09   
   8.   294 Riina Kivikas             Ilves           00:37.48     +7:14   
   9.   293 Epp Kroon                 Ilves           00:42.04    +11:30   
  10.   300 Leili Prans               Ilves           00:50.13    +19:39   
N65
2670m 8KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
N70
2670m 8KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.   305 Ilse Uus                  TON             00:33.59  00:33.59   
   2.   308 Ilona Vanaveski           Ilves           00:34.46     +0:47   
   3.   307 Maimu Tornberg            Koop            00:39.49     +5:50   
   4.   306 Maie Abram                Ilves           00:43.29     +9:30   
N8NR
1450m 4KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg      
   1.   314 Angela Mõttus             Tsirguliina     00:13.52  00:13.52   
   2.   316 Karmen Tugedam            Võru            00:15.47     +1:55   
   3.   312 Mariann Zernant                           00:18.56     +5:04   
   4.   311 Annabel Mirtel Saskia Joa Tammed          00:20.03     +6:11   
   5.   310 Mia Mai Huik              Võru            00:20.46     +6:54   
   6.   317 Eva Piirisild             Võru            00:21.30     +7:38   
   7.   313 Laura-Liis Kaljur         KEKRSK          00:22.11     +8:19   
   8.   315 Liis Marie Kaljur         KEKRSK          00:29.52    +16:00   
   9.   309 Aliisa Shirokova          SRD             00:35.06    +21:14   
OK Võru
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2013, www.tak-soft.com 6.04.2014 12:27:03