Karjalaskevõistlus ja lihavõtte lühirada 05.04.2014-06.04.2014
Karjalaskevõistlus
5.04.2014 Sõmerpalu (Sixten Sild)
Lihavõtte lühirada
6.04.2014 Sõmerpalu (Sixten Sild)
M10NR  M12  M14  M16  M18  M21A  M21B  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70  M8NR 
N10NR  N12  N14  N16  N18  N21A  N21B  N35  N40  N45  N50  N55  N60  N65  N70  N8NR 

M10NR

1160m 4KP
1450m 4KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1.     2 Olev Piirisild            Võru            00:19.37  00:19.37 00:09.45(1) 00:09.52(1)   
   2.     8 Otto Kibena               Võru/Võru spord 00:24.10     +4:33 00:12.12(4) 00:11.58(2)   
   3.     4 Andri Kepler              Kobras/Põlva SK 00:25.52     +6:15 00:13.19(5) 00:12.33(3)   
   4.     6 Chris Marcus Krahv        Tsirguliina     00:27.52     +8:15 00:11.51(3) 00:16.01(8)   
   5.     3 Kristjan Jaan Korge       Tsirguliina     00:28.14     +8:37 00:14.03(6) 00:14.11(6)   
   6.    14 Kristo Pajumäe            Tsirguliina kk  00:33.05    +13:28 00:18.57(9) 00:14.08(5)   
   7.    10 Tauno Kotov               Koop            00:34.54    +15:17 00:17.01(7) 00:17.53(9)   
   8.     7 Holger Jänes              Põlva Spordikoo 00:35.48    +16:11 00:21.05(12 00:14.43(7)   
   9.    13 Timo Kudre                Peko            00:37.14    +17:37 00:11.45(2) 00:25.29(10   
  10.    12 Markkus Elvet             Tsirguliina kk  00:56.30    +36:53 00:17.20(8) 00:39.10(11   
  11.    11 Siim- Kristjan Kutsar     Tsirguliina     01:02.34    +42:57 00:20.30(11 00:42.04(12   
          1 Erkki Pähn                Võru            Katk               Ei start    00:12.43(4)   
          5 Rasmus Saare              Põlva Spordikoo Katk               00:19.13(10 Ei start      
M12

2240m 7KP
1860m 5KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1.    25 Tõnis Jäädmaa             Võru/Võru spord 00:30.01  00:30.01 00:16.06(1) 00:13.55(1)   
   2.    22 Martin Erik Maripuu       Põlva Spordikoo 00:32.38     +2:37 00:18.38(2) 00:14.00(2)   
   3.    23 Mattias Maidla            Kobras/Põlva SK 00:34.40     +4:39 00:18.41(3) 00:15.59(4)   
   4.    16 Janar Saks                Võru/Võru spord 00:36.58     +6:57 00:20.52(4) 00:16.06(5)   
   5.    19 Jürgen Joonas             Võru/Võru spord 00:38.45     +8:44 00:24.32(7) 00:14.13(3)   
   6.    20 Kristofer Kuusik          Põlva Spordikoo 00:39.09     +9:08 00:22.36(6) 00:16.33(6)   
   7.    17 Priidu-Joosep Kutsar      Tsirguliina     00:42.19    +12:18 00:22.10(5) 00:20.09(7)   
   8.    24 Samuel Kolsar             Põlva Spordikoo 00:47.40    +17:39 00:26.54(8) 00:20.46(8)   
   9.    21 Kerten Matto              Kobras/Põlva SK 00:54.10    +24:09 00:30.18(9) 00:23.52(9)   
         18 Joosep Ainjärv            JOKA            Ei start           Ei start    Ei start      
         26 Peko Piirisild            Põlva Spordikoo Ei start           Ei start    Ei start      
M14

4930m 8KP
3470m 9KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1.    30 Hando Allmann             Võru/Võru spord 01:19.21  01:19.21 00:38.54(1) 00:40.27(5)   
   2.    32 Alex Treier               Võru/Võru spord 01:20.31     +1:10 00:43.16(2) 00:37.15(4)   
   3.    33 Georg Paal                JOKA            01:31.00    +11:39 00:55.03(3) 00:35.57(3)   
   4.    28 Kristofer Lupp            Võru/Võru spord 01:43.08    +23:47 01:07.51(6) 00:35.17(2)   
   5.    31 Marcus Majorov            JOKA            01:55.39    +36:18 00:59.03(4) 00:56.36(7)   
         29 Raido Kiss                Võru            Katk               01:00.52(5) Ei start      
         34 Markus Mürk               Võru/Võru spord Katk               Ei start    00:41.37(6)   
         35 Joonas Halapuu            Võru/Võru spord Katk               Ei start    00:33.20(1)   
M16

7640m 11KP
4180m 11KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1.    47 Lauri Pähn                Võru/Võru spord 01:14.13  01:14.13 00:49.02(1) 00:25.11(3)   
   2.    42 Kristo Sirk               Kobras/Põlva SK 01:15.10     +0:57 00:51.20(2) 00:23.50(1)   
   3.    41 Karel-Sander Kljuzin      Peko            01:17.29     +3:16 00:53.16(3) 00:24.13(2)   
   4.    39 Kaarel Hendrik Zernant    Ilves           01:24.55    +10:42 00:57.16(4) 00:27.39(6)   
   5.    49 Jānis Velkeris            Alūksne OK      01:25.09    +10:56 00:58.04(5) 00:27.05(4)   
   6.    46 Siim Helmoja              Kobras/Põlva SK 01:29.44    +15:31 01:00.02(6) 00:29.42(8)   
   7.    50 Villu Serv                Kobras/Põlva SK 01:30.40    +16:27 01:02.27(8) 00:28.13(7)   
   8.    51 Kristofer Pähklepa        Kobras          01:33.26    +19:13 01:00.30(7) 00:32.56(11   
   9.    38 Sander Tomson             Kobras/Põlva SK 01:35.37    +21:24 01:08.05(11 00:27.32(5)   
  10.    43 Jasper Ainjärv            JOKA            01:36.32    +22:19 01:04.28(9) 00:32.04(9)   
  11.    52 Martin Sults              Kobras/Põlva SK 01:38.54    +24:41 01:06.14(10 00:32.40(10   
  12.    40 Kevin Jaaska              Kobras/Põlva SK 01:45.28    +31:15 01:08.38(12 00:36.50(15   
  13.    48 Erik Bleive               Kobras/Põlva SK 01:49.38    +35:25 01:13.55(14 00:35.43(12   
  14.    37 Ekvard-Allan-Matis Joakit Tammed          01:52.02    +37:49 01:16.09(16 00:35.53(13   
         45 Timmo Tohus               Otepää          Katk               01:09.19(13 Ei start      
         44 Esko Vanahunt             Kobras/Põlva SK Katk               01:15.33(15 Ei start      
         53 Mihkel Parts              Võru            Katk               Ei start    00:36.26(14   
M18

9420m 17KP
5680m 15KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1.    56 Janek Piirisild           Võru/Võru spord 01:39.12  01:39.12 01:05.01(1) 00:34.11(1)   
   2.    60 Mauno Kapten              Peko            01:47.12     +8:00 01:09.00(2) 00:38.12(4)   
   3.    59 Andreas Aadli             Tammed          01:51.34    +12:22 01:14.11(3) 00:37.23(3)   
   4.    55 Vadim Shved               SRD             01:56.30    +17:18 01:16.43(4) 00:39.47(6)   
   5.    61 Rando Marrandi            JOKA            02:01.06    +21:54 01:21.50(5) 00:39.16(5)   
   6.    62 Kevin Hallop              Peko            02:08.02    +28:50 01:31.58(7) 00:36.04(2)   
   7.    57 Hans Mark Võsu            JOKA            02:15.55    +36:43 01:31.23(6) 00:44.32(7)   
   8.    58 Ingmar Bert Sabre         Võru/Võru spord 02:30.36    +51:24 01:34.10(8) 00:56.26(8)   
M21A

14030m 26KP
5700m 17KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1.    64 Ats Sõnajalg              KEKRSK          01:51.05  01:51.05 01:18.55(1) 00:32.10(2)   
   2.    77 Jonatan Karjus            Võru            01:54.57     +3:52 01:20.50(2) 00:34.07(6)   
   3.    74 Tanel Papp                Võru/Võru spord 01:59.53     +8:48 01:26.13(3) 00:33.40(4)   
   4.    65 Kaur Kase                 Võru            02:04.12    +13:07 01:28.23(4) 00:35.49(9)   
   5.    76 Aleksandr Shved           SRD             02:06.03    +14:58 01:31.18(6) 00:34.45(8)   
   6.    72 Tiit Tähnas               JOKA            02:07.45    +16:40 01:33.40(9) 00:34.05(5)   
   7.    63 Mattias Rennel            KEKRSK          02:08.43    +17:38 01:32.30(8) 00:36.13(10   
   8.    75 Ott Rakkaselg             HOK             02:12.52    +21:47 01:35.42(11 00:37.10(13   
   9.    68 Marten Vunukainen         Kobras          02:13.48    +22:43 01:37.22(12 00:36.26(11   
  10.    70 Andres Saetalu            Tammed          02:14.29    +23:24 01:35.38(10 00:38.51(14   
         66 Kaido Hallik              Ilves           Katk               01:38.15(13 Ei start      
         73 Tauno Tiirats             Ilves           Katk               01:31.52(7) Ei start      
         67 Rene Post                 Kobras          Katk               01:29.28(5) Ei start      
         79 Oliver Jõgeva             Kobras/Põlva SK Katk               Ei start    00:37.01(12   
         80 Mati Tiit                 Ilves           Katk               Ei start    00:33.10(3)   
         81 Andreas Kraas             Tammed          Katk               Ei start    00:29.52(1)   
         82 Mihkel Järveoja           Kobras          Katk               Ei start    00:34.41(7)   
         71 Reigo Teervalt            Peko            Tühist             Puuduv KP   00:41.59(15   
         78 Armo Hiie                 Kape            Ei start           Ei start    Ei start      
M21B

8430m 15KP
4720m 11KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1.    84 Martin Simpson            Kobras          01:12.17  01:12.17 00:48.15(1) 00:24.02(1)   
   2.    93 Kristaps Grinbergs        Ilves           01:25.53    +13:36 00:58.01(2) 00:27.52(2)   
   3.    91 Anti Sõukand              Võru/Võru spord 01:41.00    +28:43 01:08.00(5) 00:33.00(4)   
   4.    85 Michael Raer              SRD             01:47.59    +35:42 01:16.12(8) 00:31.47(3)   
   5.    86 Rain Jaaksoo              Tartu           01:54.34    +42:17 01:11.56(6) 00:42.38(6)   
   6.    92 Ragnar Ilp                                01:54.59    +42:42 01:13.49(7) 00:41.10(5)   
   7.    87 Martin Pettai                             02:13.38    +61:21 01:27.36(9) 00:46.02(7)   
   8.    89 Toomas Telgma             Voller          02:38.51    +86:34 01:41.06(10 00:57.45(9)   
   9.    90 Jevgeni Shejanov          SRD             03:00.22   +108:05 02:02.55(11 00:57.27(8)   
         88 Mati Sarap                Ilves           Katk               01:02.23(4) Ei start      
         94 Tarvo Klaasimäe           Rakvere OK      Katk               00:58.45(3) Ei start      
         83 Mihkel Puusepp            Võru            Ei start           Ei start    Ei start      
M35

9420m 17KP
5680m 15KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1.   101 Margus Klementsov         Mercury         01:36.53  01:36.53 01:03.06(1) 00:33.47(1)   
   2.   103 Mati Korrol               Mercury         01:40.07     +3:14 01:05.33(2) 00:34.34(2)   
   3.   102 Timo Asikainen            Hiisirasti      01:44.21     +7:28 01:06.51(3) 00:37.30(3)   
   4.    99 Tarmo Pöör                Mercury         01:54.17    +17:24 01:14.44(4) 00:39.33(4)   
   5.    96 Heno Ivanov                               02:00.20    +23:27 01:17.20(5) 00:43.00(5)   
   6.    98 Ivo Miller                Koop            02:11.16    +34:23 01:19.03(7) 00:52.13(6)   
   7.   100 Allan Terve               Võru            02:19.05    +42:12 01:19.02(6) 01:00.03(8)   
   8.    97 Lauri Allmann             Kuperjanovi JVP 02:26.57    +50:04 01:28.40(8) 00:58.17(7)   
        104 Priit Narusk              Võru            Ei start           Ei start    Ei start      
M40

8430m 15KP
4720m 11KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1.   113 Raul Kudre                Peko            01:19.36  01:19.36 00:53.18(2) 00:26.18(1)   
   2.   110 Väino Ellamik             Suusahullud     01:20.49     +1:13 00:53.14(1) 00:27.35(4)   
   3.   107 Sergei Shirokov           SRD             01:21.41     +2:05 00:54.12(3) 00:27.29(3)   
   4.   108 Randy Korb                Peko            01:23.03     +3:27 00:56.03(4) 00:27.00(2)   
   5.   114 Ott Toomet                                01:27.31     +7:55 00:57.54(5) 00:29.37(6)   
   6.   112 Andres Pae                Suusahullud     01:31.17    +11:41 01:01.51(7) 00:29.26(5)   
   7.   115 Raul Kangur               Peko            01:38.25    +18:49 01:06.34(8) 00:31.51(7)   
   8.   111 Rait Lille                KEKRSK          01:46.53    +27:17 01:14.37(11 00:32.16(8)   
        105 Magnar Alev               Pühajärve       Katk               00:59.39(6) Ei start      
        106 Kristjan Leiger           Kape            Katk               01:11.26(9) Ei start      
        109 Martti Kuldma                             Katk               01:12.48(10 Ei start      
M45

7640m 11KP
4180m 11KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1.   125 Paavo Rõigas              Peko            01:10.36  01:10.36 00:46.56(1) 00:23.40(1)   
   2.   131 Rein Zaitsev              Peko            01:17.46     +7:10 00:52.13(4) 00:25.33(2)   
   3.   126 Einar Luup                Võru            01:18.26     +7:50 00:52.14(5) 00:26.12(3)   
   4.   123 Meelis Zimmermann         Kape            01:19.02     +8:26 00:52.50(6) 00:26.12(3)   
   5.   130 Raivo Pellja              JOKA            01:19.43     +9:07 00:53.25(7) 00:26.18(5)   
   6.   116 Eriks Udris               Valka           01:24.25    +13:49 00:57.51(8) 00:26.34(6)   
   7.   124 Aare Huik                 Võru            01:31.04    +20:28 00:59.13(10 00:31.51(8)   
   8.   127 Tõnu Lauter               Lauter Team     01:33.36    +23:00 01:02.33(11 00:31.03(7)   
   9.   129 Raivo Panker              Mercury         01:43.06    +32:30 01:09.21(13 00:33.45(9)   
  10.   128 Sergei Shved              SRD             01:46.10    +35:34 01:11.55(14 00:34.15(10   
  11.   119 Madis Haug                Võru            01:47.47    +37:11 01:13.06(15 00:34.41(11   
        122 Priit Pääslane            Ilves           Katk               00:49.45(2) Ei start      
        118 Matis Märtson             NovaatorRSK     Katk               01:29.10(16 Ei start      
        117 Antti Roose               Kobras          Katk               00:50.28(3) Ei start      
        120 Tarmo Laht                Kape            Katk               00:58.18(9) Ei start      
        121 Eerik Lossmann            TTÜ             Katk               01:07.50(12 Ei start      
M50

6880m 11KP
4220m 10KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1.   135 Tiit Tali                 Ilves           01:08.00  01:08.00 00:44.39(1) 00:23.21(1)   
   2.   137 Eduard Pukkonen           KEKRSK          01:09.40     +1:40 00:45.06(2) 00:24.34(2)   
   3.   132 Mart Külvik               Obinitsa        01:11.47     +3:47 00:46.05(3) 00:25.42(4)   
   4.   142 Maido Kaljur              KEKRSK          01:11.56     +3:56 00:47.22(4) 00:24.34(2)   
   5.   140 Andrus Rämmann            Koop            01:22.07    +14:07 00:53.20(6) 00:28.47(5)   
   6.   141 Toomas Tarve              Kobras          01:22.18    +14:18 00:52.39(5) 00:29.39(6)   
   7.   139 Raul Olesk                Kobras          01:29.09    +21:09 00:58.44(7) 00:30.25(7)   
   8.   134 Urmas Tammemäe            Orvand          01:32.28    +24:28 01:00.00(8) 00:32.28(9)   
   9.   138 Lauri Leppik              TAOK            01:36.21    +28:21 01:04.01(10 00:32.20(8)   
  10.   133 Tõnu Loog                 Kobras          01:52.25    +44:25 01:14.43(11 00:37.42(10   
        136 Priit Truusalu            Kape            Katk               01:01.14(9) Ei start      
M55

6310m 12KP
3880m 10KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1.   145 Jaanus Reha               Koop            01:10.35  01:10.35 00:42.01(1) 00:28.34(1)   
   2.   147 Vilnis Velkeris           Alūksne OK      01:19.39     +9:04 00:49.42(2) 00:29.57(2)   
   3.   146 Udo Lüüs                  Ilves           01:24.38    +14:03 00:52.27(4) 00:32.11(3)   
   4.   144 Aigar Pindmaa             Võru            01:26.44    +16:09 00:53.03(5) 00:33.41(4)   
        148 Tauno Kure                Kape            Katk               00:51.32(3) Ei start      
        149 Jaak Jaagus               Saku            Katk               00:57.03(6) Ei start      
M60

5690m 12KP
3710m 11KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1.   158 Jüri Rokko                SK RT           01:11.37  01:11.37 00:42.25(1) 00:29.12(1)   
   2.   156 Lembit Nöps               Ilves           01:14.22     +2:45 00:43.49(3) 00:30.33(3)   
   3.   154 Koit Paasma               Lehola          01:14.50     +3:13 00:44.18(4) 00:30.32(2)   
   4.   159 Arvo Kivikas              Ilves           01:17.23     +5:46 00:45.31(5) 00:31.52(4)   
   5.   153 Anti Parik                Otepää SK       01:21.21     +9:44 00:47.43(6) 00:33.38(5)   
   6.   152 Heini Tammik              Kape            01:25.49    +14:12 00:51.01(8) 00:34.48(7)   
   7.   151 Mati Pilt                 West            01:25.50    +14:13 00:51.54(9) 00:33.56(6)   
   8.   155 Kalle Nelk                Tammed          01:27.24    +15:47 00:50.55(7) 00:36.29(8)   
        157 Riho Männi                Lehola          Katk               00:42.37(2) Ei start      
M65

4930m 8KP
3470m 9KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1.   162 Rafael Gordon             Võru            01:05.43  01:05.43 00:39.32(1) 00:26.11(1)   
   2.   161 Peep Koppel               Koop            01:11.21     +5:38 00:43.07(2) 00:28.14(2)   
   3.   163 Agu Koppa                 Jõhvikas        01:50.39    +44:56 01:01.22(3) 00:49.17(3)   
M70

4130m 8KP
3300m 9KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1.   174 Ants Tamm                 TON             01:09.20  01:09.20 00:38.55(1) 00:30.25(2)   
   2.   168 Enn Aedna                 West            01:13.40     +4:20 00:43.40(2) 00:30.00(1)   
   3.   167 Elmo Pärna                Lehola          01:18.04     +8:44 00:44.30(3) 00:33.34(5)   
   4.   170 Georg Sooberg             Võru            01:18.50     +9:30 00:46.14(5) 00:32.36(3)   
   5.   165 Endel Remmet              Kape            01:20.36    +11:16 00:47.43(6) 00:32.53(4)   
   6.   173 Heino Peeterson           West            01:21.31    +12:11 00:45.41(4) 00:35.50(8)   
   7.   172 Mati Poom                 TON             01:22.34    +13:14 00:48.43(8) 00:33.51(6)   
   8.   171 Tiit Koppel               Orion           01:23.53    +14:33 00:48.14(7) 00:35.39(7)   
        169 Vaabo Annus               Orion           Tühist             00:55.48(9) Puuduv KP     
        166 Aarne Mardiste            KEKRSK          Tühist             Puuduv KP   Puuduv KP     
M8NR

1160m 4KP
1450m 4KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1.   181 Jesse Lauter              Lauter Team     00:25.31  00:25.31 00:13.10(1) 00:12.21(1)   
   2.   178 Bert Joosep Panker        Ilves           00:31.04     +5:33 00:13.57(2) 00:17.07(3)   
   3.   179 Laur-Rogert Sulg          Tsirguliina     00:33.22     +7:51 00:17.35(4) 00:15.47(2)   
   4.   176 Markus Kaljur             KEKRSK          00:38.00    +12:29 00:15.41(3) 00:22.19(4)   
   5.   183 Tauri Kotov               Koop            00:52.26    +26:55 00:26.37(5) 00:25.49(5)   
   6.   177 Erik Marten Zernant                       00:56.32    +31:01 00:27.51(6) 00:28.41(6)   
   7.   180 Märt Saega                Tsirguliina kk  01:21.20    +55:49 00:51.39(7) 00:29.41(7)   
        184 Markus Zimmermann         Kape            Katk               Ei start    00:31.37(8)   
N10NR

1160m 4KP
1450m 4KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1.   186 Brigitte Panker           Ilves           00:21.43  00:21.43 00:10.16(1) 00:11.27(1)   
   2.   187 Kertu-Liis  Bettler       Tsirguliina kk  00:32.28    +10:45 00:16.24(2) 00:16.04(3)   
          9 Risanna Mooses            Tsirguliina     Katk               Ei start    00:25.39(4)   
        188 Helina Saega              Tsirguliina kk  Katk               Ei start    00:15.38(2)   
N12

2240m 7KP
1860m 5KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1.   192 Leana Jete Korb           Peko            00:30.57  00:30.57 00:16.26(1) 00:14.31(2)   
   2.   193 Hanna Lora Traagel        Kobras/Põlva SK 00:34.43     +3:46 00:20.17(3) 00:14.26(1)   
   3.   190 Anita Laanejõe            Võru/Võru spord 00:34.46     +3:49 00:19.31(2) 00:15.15(3)   
   4.   191 Kristiin Kalle            Põlva Spordikoo 00:39.23     +8:26 00:22.22(4) 00:17.01(5)   
   5.   195 Evely Ostrov              Kobras/Põlva SK 00:42.58    +12:01 00:22.22(4) 00:20.36(6)   
   6.   194 Sofia Leesment            SRD             00:48.42    +17:45 00:24.18(6) 00:24.24(7)   
        196 Anete Saar                Kobras/Põlva SK Katk               Ei start    00:16.08(4)   
N14

4130m 8KP
3300m 9KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1.   200 Teele Telgma              Tammed          01:01.01  01:01.01 00:36.22(1) 00:24.39(1)   
   2.   198 Kelli Nurm                Kobras/Põlva SK 01:06.02     +5:01 00:37.48(2) 00:28.14(3)   
   3.   203 Lorely Kõrvel             Kobras/Põlva SK 01:09.34     +8:33 00:41.35(3) 00:27.59(2)   
   4.   201 Laura-Liis Kütt           Kobras/Põlva SK 01:17.12    +16:11 00:45.49(4) 00:31.23(4)   
   5.   199 Kaisa Kahre               Võru            01:34.01    +33:00 00:55.28(6) 00:38.33(5)   
        202 Kristina Haug             Võru/Võru spord Katk               00:49.31(5) Ei start      
N16

6880m 11KP
4220m 10KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1.   210 Kristel Kõivo             Peko            01:25.29  01:25.29 00:55.26(1) 00:30.03(1)   
   2.   206 Kristiina Himma           Võru            01:42.47    +17:18 01:08.21(2) 00:34.26(2)   
   3.   209 Kati Iher                                 02:08.35    +43:06 01:23.13(3) 00:45.22(3)   
   4.   208 Birgit Russka             Kobras/Põlva SK 02:29.44    +64:15 01:36.55(4) 00:52.49(4)   
   5.   205 Signe Kallion             Võru/Võru spord 02:58.35    +93:06 01:42.54(5) 01:15.41(5)   
        207 Emily Raudkepp            Peko            Ei start           Ei start    Ei start      
N18

7640m 11KP
4180m 11KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1.   213 Marianne Haug             Võru/Võru spord 01:22.21  01:22.21 00:55.03(1) 00:27.18(1)   
   2.   214 Doris Kudre               Peko            01:31.12     +8:51 01:01.42(2) 00:29.30(2)   
   3.   216 Silvia Luup               Võru            01:33.36    +11:15 01:03.18(3) 00:30.18(3)   
   4.   217 Marie Tammemäe            Orvand          01:38.19    +15:58 01:06.35(4) 00:31.44(4)   
   5.   212 Aleksandra Leesment       SRD             02:25.39    +63:18 01:39.28(6) 00:46.11(6)   
        218 Getter Matto              Kobras/Põlva SK Katk               01:20.00(5) Ei start      
        219 Melanie Olesk             Kobras          Katk               Ei start    00:43.47(5)   
        215 Lisette Tohus             Otepää          Ei start           Ei start    Ei start      
N21A

9100m 16KP
4970m 12KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1.   226 Eleri Hirv                Võru            01:36.56  01:36.56 01:04.10(2) 00:32.46(1)   
   2.   227 Merike Vanjuk             Kape            01:38.42     +1:46 01:04.15(3) 00:34.27(3)   
   3.   228 Piibe Tammemäe            SK100           01:45.56     +9:00 01:12.05(5) 00:33.51(2)   
   4.   224 Triin Aedmäe              Kobras          01:46.40     +9:44 01:10.27(4) 00:36.13(6)   
   5.   223 Inga Siegert              Võru            01:52.17    +15:21 01:15.21(6) 00:36.56(7)   
   6.   221 Madli-Johanna Maidla      Kobras/Põlva SK 02:15.17    +38:21 01:26.38(7) 00:48.39(9)   
        220 Liina Palu                Võru            Katk               Ei start    00:36.00(5)   
        222 Annika Rihma              Kobras          Katk               00:59.18(1) Ei start      
        225 Margret Zimmermann        Kape            Katk               Ei start    00:34.37(4)   
        229 Marili Zimmermann         Kape            Katk               Ei start    00:40.44(8)   
N21B

5360m 9KP
3490m 10KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1.   243 Maiki Jäädmaa             Võru            01:09.54  01:09.54 00:44.05(2) 00:25.49(1)   
   2.   231 Britta Panker             Ilves           01:12.26     +2:32 00:43.54(1) 00:28.32(3)   
   3.   233 Thea Kaljur               KEKRSK          01:17.41     +7:47 00:50.05(6) 00:27.36(2)   
   4.   239 Mari-Liis Kaljur          KEKRSK          01:18.53     +8:59 00:47.09(4) 00:31.44(5)   
   5.   238 Līva Velkere              Alūksne OK      01:22.16    +12:22 00:48.30(5) 00:33.46(7)   
   6.   241 Ülle Hollo                Võru            01:24.39    +14:45 00:53.19(8) 00:31.20(4)   
   7.   236 Ele Sisas                 TAOK            01:25.27    +15:33 00:51.34(7) 00:33.53(8)   
   8.   240 Kadi-Liis Minn            JOKA            01:27.04    +17:10 00:53.21(9) 00:33.43(6)   
   9.   237 Lota Plezere              Ilves           01:34.01    +24:07 00:56.17(10 00:37.44(9)   
  10.   234 Iveta Velkere             Alūksne OK      01:36.02    +26:08 00:57.04(11 00:38.58(10   
  11.   242 Katre Kotov               Koop            02:00.18    +50:24 01:07.39(12 00:52.39(12   
  12.   232 Olga Pochtar              SRD             02:13.10    +63:16 01:33.36(13 00:39.34(11   
        235 Külli Leiger              Kape            Katk               00:46.47(3) Ei start      
N35

6880m 11KP
4220m 10KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1.   247 Maret Vaher               Kobras          01:22.25  01:22.25 00:53.45(1) 00:28.40(2)   
   2.   248 Marika Jäädmaa            Võru            01:24.56     +2:31 00:57.05(3) 00:27.51(1)   
   3.   245 Ingrid Piht               Mercury         01:25.36     +3:11 00:55.54(2) 00:29.42(3)   
   4.   249 Edith Madalik             TAMMED          01:37.44    +15:19 01:04.36(4) 00:33.08(5)   
   5.   250 Heli Haug                 Võru            01:59.56    +37:31 01:23.49(5) 00:36.07(6)   
        251 Piia Avaste               Tammed          Katk               Ei start    00:30.37(4)   
        252 Marge Sargma              Tammed          Katk               Ei start    00:47.07(7)   
N40

6310m 12KP
3880m 10KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1.   256 Jana Kink                 Kape            01:11.10  01:11.10 00:44.12(1) 00:26.58(1)   
   2.   254 Mall Alev                 Tammed          01:31.33    +20:23 00:57.09(3) 00:34.24(2)   
   3.   255 Reet Rosenberg            Kobras          01:38.35    +27:25 00:58.25(4) 00:40.10(4)   
   4.   259 Heidi Prits               Mercury         01:51.24    +40:14 01:10.41(5) 00:40.43(5)   
   5.   257 Ella Shved                SRD             02:10.21    +59:11 01:16.10(6) 00:54.11(6)   
        258 Triin Vask                Ilves           Katk               00:50.34(2) Ei start      
        261 Kadri Parts               Võru            Katk               Ei start    00:37.08(3)   
        260 Minija Pääslane           Ilves           Ei start           Ei start    Ei start      
N45

5690m 12KP
3710m 11KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1.   269 Ingrit Kala               Peko            01:07.23  01:07.23 00:39.37(1) 00:27.46(1)   
   2.   265 Airi Alnek                Võru            01:11.25     +4:02 00:43.00(2) 00:28.25(2)   
   3.   264 Merike Paapson            TON             01:13.44     +6:21 00:43.40(3) 00:30.04(3)   
   4.   270 Lea Leppik                TAOK            01:18.50    +11:27 00:46.34(4) 00:32.16(4)   
   5.   267 Kaie Konsap               Võru            01:27.55    +20:32 00:53.17(6) 00:34.38(6)   
   6.   263 Rutti Räbovoitra          Mercury         01:29.34    +22:11 00:55.00(7) 00:34.34(5)   
        268 Ene Laht                  Tartu           Katk               00:51.03(5) Ei start      
        266 Ülle Pellja               JOKA            Tühist             01:07.54(8) Puuduv KP     
N50

5360m 9KP
3490m 10KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1.   272 Marje Viirmann            KEKRSK          01:06.37  01:06.37 00:40.09(2) 00:26.28(1)   
   2.   274 Anne Pelto-Huikko         Hiisirasti      01:07.38     +1:01 00:39.46(1) 00:27.52(2)   
   3.   278 Tiina Oras                Ilves           01:11.05     +4:28 00:42.08(3) 00:28.57(4)   
   4.   277 Pilvi-Heli Vettik         JOKA            01:14.38     +8:01 00:46.08(4) 00:28.30(3)   
   5.   276 Virve Einpaul             Ilves           01:24.24    +17:47 00:48.02(5) 00:36.22(6)   
   6.   279 Ülle Raudsepp             Okas            01:28.30    +21:53 00:52.51(6) 00:35.39(5)   
   7.   280 Juta Ainelo               Ilves           01:33.16    +26:39 00:53.34(7) 00:39.42(7)   
   8.   275 Mari Roots                TAOK            01:49.00    +42:23 01:01.55(8) 00:47.05(8)   
   9.   273 Mae Pindmaa               Võru            02:33.01    +86:24 01:36.17(9) 00:56.44(9)   
N55

4930m 8KP
3470m 9KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1.   284 Reet Johanson             Kobras          01:13.06  01:13.06 00:43.04(2) 00:30.02(1)   
   2.   286 Marika Kirsspuu           TAOK            01:17.11     +4:05 00:41.22(1) 00:35.49(3)   
   3.   283 Ülle Kadak                Lehola          01:23.36    +10:30 00:49.15(5) 00:34.21(2)   
   4.   282 Tiina Talisoo             KEKRSK          01:33.44    +20:38 00:46.51(4) 00:46.53(6)   
   5.   291 Ülle Põldoja              Ilves           01:36.36    +23:30 00:56.23(6) 00:40.13(4)   
   6.   289 Aino Koser                Ilves           01:43.08    +30:02 01:00.14(9) 00:42.54(5)   
   7.   287 Anu Pallon                JOKA            01:50.23    +37:17 00:58.33(7) 00:51.50(7)   
   8.   285 Leena Leesment            SRD             02:04.27    +51:21 01:09.29(10 00:54.58(8)   
        290 Saima Värton              Kobras          Katk               00:43.42(3) Ei start      
        288 Maire Kure                Kape            Katk               00:59.00(8) Ei start      
N60

4130m 8KP
3300m 9KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1.   296 Tiiu Kaasik               Ilves           01:12.09  01:12.09 00:39.37(1) 00:32.32(3)   
   2.   302 Vaike Tomann              Ilves           01:12.55     +0:46 00:40.16(2) 00:32.39(4)   
   3.   301 Niina Karnit              SRD             01:14.50     +2:41 00:42.51(4) 00:31.59(2)   
   4.   298 Anne Arold                Ilves           01:17.34     +5:25 00:47.00(5) 00:30.34(1)   
   5.   295 Liivi Parik               Otepää SK       01:18.03     +5:54 00:41.26(3) 00:36.37(6)   
   6.   297 Marika Pilt               West            01:23.38    +11:29 00:50.30(8) 00:33.08(5)   
   7.   299 Kersti Mardiste           KEKRSK          01:24.48    +12:39 00:47.05(6) 00:37.43(7)   
   8.   294 Riina Kivikas             Ilves           01:27.59    +15:50 00:50.11(7) 00:37.48(8)   
   9.   293 Epp Kroon                 Ilves           01:38.11    +26:02 00:56.07(9) 00:42.04(9)   
  10.   300 Leili Prans               Ilves           01:52.21    +40:12 01:02.08(10 00:50.13(10   
N65

3140m 6KP
2670m 8KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
N70

3140m 6KP
2670m 8KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1.   305 Ilse Uus                  TON             01:09.34  01:09.34 00:35.35(1) 00:33.59(1)   
   2.   308 Ilona Vanaveski           Ilves           01:14.10     +4:36 00:39.24(2) 00:34.46(2)   
   3.   307 Maimu Tornberg            Koop            01:22.58    +13:24 00:43.09(3) 00:39.49(3)   
   4.   306 Maie Abram                Ilves           01:28.18    +18:44 00:44.49(4) 00:43.29(4)   
N8NR

1160m 4KP
1450m 4KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Tulemus   Viitaeg  Etapp 1     Etapp 2         
   1.   310 Mia Mai Huik              Võru            00:37.56  00:37.56 00:17.10(1) 00:20.46(5)   
   2.   311 Annabel Mirtel Saskia Joa Tammed          00:38.39     +0:43 00:18.36(2) 00:20.03(4)   
   3.   314 Angela Mõttus             Tsirguliina     00:38.55     +0:59 00:25.03(5) 00:13.52(1)   
   4.   312 Mariann Zernant                           00:44.42     +6:46 00:25.46(6) 00:18.56(3)   
   5.   313 Laura-Liis Kaljur         KEKRSK          00:46.42     +8:46 00:24.31(4) 00:22.11(7)   
   6.   309 Aliisa Shirokova          SRD             00:58.58    +21:02 00:23.52(3) 00:35.06(9)   
   7.   315 Liis Marie Kaljur         KEKRSK          00:59.06    +21:10 00:29.14(7) 00:29.52(8)   
        316 Karmen Tugedam            Võru            Katk               Ei start    00:15.47(2)   
        317 Eva Piirisild             Võru            Katk               Ei start    00:21.30(6)   
OK Võru
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2013, www.tak-soft.com 6.04.2014 12:27:08