RO Eesti MV tavarada / BikEst 3. päev 19.07.2015
EMV tavarada/BikEst 3.p WRE
19.07.2015 Osula-Sõmerpalu (Markus Puusepp)
M17  M20  M21  M40  M50  M60 
W17  W20  W21  W40  W50 

M17
15830m 20KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   EMV     
   1.    50 Märten Henrik Pais        West            EST 01:02.24   1.   
   2.    55 Kristers Aparjods         Kāpa OK         LAT 01:02.57        
   3.    46 Markus Harald Pais        West            EST 01:08.22   2.   
   4.    53 Siim Turban               Rakv            EST 01:14.28   3.   
   5.    59 Viesturs Veits            A2              LAT 01:16.49        
   6.    47 Dmitry Rakovitsa          MOSKOMPAS-ORIEN RUS 01:18.09        
   7.    57 Andres Aruots             Peko            EST 01:18.28   4.   
   8.    45 Kiril Kinal               DUSSH Svetlogor EST 01:23.55   5.   
   9.    54 Nikita  Zaicev            DUSSH Svetlogor RUS 01:25.37        
  10.    56 Martin Erik Maripuu       Kobras/Põlva SK EST 01:34.04   6.   
  11.    49 Evgeniy Medvedev          Orienta-Kyncevo RUS 01:56.29        
  12.    52 Yury Solopov              Orienta-Kyncevo RUS 02:04.47        
  13.    48 Timo Kudre                Peko            EST 02:16.00   7.   
         60 Sander Pritsik            Rakv            EST Puuduv KP       
         51 Dmitry Shvedov            MOSKOMPAS-ORIEN RUS Ei start        
         58 Mattias Võsupärg          Kobras/Põlva SK EST Ei start        
         61 Raiko Marrandi            JOKA            EST Ei start        
M20
21570m 22KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   EMV     
   1.    62 Akhmed Ibragimov          MOSKOMPAS-ORIEN RUS 01:23.55        
   2.    71 Atis Heinols              ZVOC-VBSS       LAT 01:24.20        
   3.    70 Aidas Žigilėjus           OSK Perkunas    LTU 01:24.28        
   4.    63 Rimmo Rõõm                Ilves/Tartu SUK EST 01:32.48   1.   
   5.    67 Kristjan Täll             KEKRSK          EST 01:33.37   2.   
   6.    64 Otto Peteris Pirtnieks    Auseklis IK     LAT 01:36.30        
   7.    72 Lauri Kukk                Rakv            EST 01:38.52   3.   
         69 Nojus Kalvaitis           IOSK Būdakalnis LTU Puuduv KP       
         65 Kevin Hallop              Peko            EST Puuduv KP       
         66 Georgiy Perenesenko       MOSKOMPAS-ORIEN RUS Puuduv KP       
         68 Mauno Kapten              Peko            EST Puuduv KP       
         73 Rando Marrandi            JOKA            EST Ei start        
M21
28150m 35KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   EMV     
   1.    32 Anton Foliforov           Vladimirskaya o RUS 01:33.13        
   1.    36 Lauri Malsroos            Tammed          EST 01:33.13   1.   
   3.    15 Taaniel Tooming           Kobras          EST 01:38.43   2.   
   4.    30 Margus Hallik             LUS             EST 01:38.44   3.   
   5.    31 Priit Poopuu              JOKA            EST 01:41.30   4.   
   6.    40 Donatas Mickus            OSK Sakas       LTU 01:42.59        
   7.    19 Anders Blomster           OK Trian        FIN 01:43.17        
   8.    17 Alar Viitmaa              Lehola          EST 01:43.28   5.   
   9.    21 Erik Aibast               Tammed          EST 01:43.41   6.   
  10.     5 Marek Karm                KEKRSK          EST 01:44.04   7.   
  11.    41 Sarunas Dmukauskas        IOSK BUDAKALNIS LTU 01:44.17        
  12.     8 Eduard Tomashevskiy       Kopa OK Klaiped RUS 01:45.43        
  13.    18 Edgars Krumins            Alūksne-Ape OK  LAT 01:45.48        
  14.    26 Eduards Rens              A2              LAT 01:46.56        
  14.    42 Toms Veits                Purva Bridejs   LAT 01:46.56        
  16.    29 Sander Linnus             Peko            EST 01:47.34   8.   
  17.    22 Audrius Platakis          OK Telsiai      LTU 01:47.43        
  18.     4 Kristjan Linnus           Peko            EST 01:47.44   9.   
  19.    11 Aivis Zetmanis            OK AZIMUTS      LAT 01:49.44        
  20.    10 Egidijus Pilybas          Neringos SM     LTU 01:50.19        
  21.    37 Petras Andrasiunas        SK S-Sportas    LTU 01:50.51        
  22.    27 Tautvydas Žilinskas       IOSK Būdakalnis LTU 01:51.00        
  23.    44 Mikko Tommola             Lahden Suunnist FIN 01:51.35        
  24.    34 Maxim Zhurkin             Orienta Gold te RUS 01:58.38        
  25.    33 Andrey Prozorov           Orienta-Kyncevo RUS 02:04.23        
  26.    35 Egor Miterev              Orienta-Kyncevo RUS 02:06.26        
  27.    25 Riivo Roose               Tartu           EST 02:07.29  10.   
  28.    28 Piotr Kukhto              Baklan          BLR 02:09.11        
  29.    24 Indrek Mahla              Peko            EST 02:09.48  11.   
  30.    13 Ilia Kislukhin            Orienta-Kyncevo RUS 02:11.39        
  31.    39 Boris Elfimov             Malahit Moscow  RUS 02:11.40        
  32.    16 Aliaksei Shylak           SKO ORION       BLR 02:11.44        
  33.    14 Virginijus Matulevicius   OK "Dainava"    LTU 02:25.58        
         12 Martins Lasmanis          Auseklis IK     LAT Puuduv KP       
         20 Arbo Rae                  Rae             EST Puuduv KP       
          7 Raul Kudre                Peko            EST Ei start        
         23 Kristjan Gans             TAOK            EST Ei start        
          6 Akhmed Ibragimov          MOSKOMPAS-ORIEN RUS Ei start        
          9 Tõnis Erm                 TAOK            EST Ei start        
         43 Martins Linde             Ozons           LAT Ei start        
         38 Aleksey Kupriyanov        Malahit Moscow  RUS Ei start        
M40
19030m 21KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   EMV     
   1.    79 Stanislav Tarassov                        EST 01:12.46   1.   
   2.    84 Ain Fjodorov              Rae             EST 01:14.11   2.   
   3.    78 Sven Luks                 Põrgupõhja      EST 01:15.18   3.   
   4.    76 Margus Venelaine          LSF PT          EST 01:16.46   4.   
   5.    75 Mait Mändmets             Rae             EST 01:21.37   5.   
   6.    85 Aldo Mett                                 EST 01:26.43   6.   
   7.    86 Raul Kudre                Peko            EST 01:27.22   7.   
   8.    77 Kalle Kukk                Rakv            EST 01:29.56   8.   
   9.    87 Kaido Hallik              Ilves           EST 01:38.29   9.   
         83 Ilmar Udam                JOKA            EST Puuduv KP       
         82 Matiss Velde                              LTU Tühist          
         80 Arbo Rae                  Rae             EST Ei start        
         81 Magnar Alev               -               EST Ei start        
M50
15830m 20KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   EMV     
   1.    99 Tõnu Tänav                Rae             EST 01:01.34   1.   
   2.    97 Saulius Morenas           OSK Fortuna     LTU 01:03.10        
   3.    91 Raul Olesk                Kobras          EST 01:03.59   2.   
   4.    89 Martti Parve              Peko            EST 01:04.54   3.   
   5.    94 Jüri Pärnik               Peko            EST 01:08.06   4.   
   6.    98 Aleksander Pritsik        Rakv            EST 01:08.09   5.   
   7.   131 Tiit Tali                 Ilves           EST 01:09.42   6.   
   8.    95 Ants Turban               Rakv            EST 01:10.46   7.   
   9.    92 Jan Cegielka              KU AZS WAT Wars POL 01:24.15        
         93 Boris Elfimov             Orienta-Kyncevo RUS Ei start        
         90 Veiko Pak                 Rae             EST Ei start        
        100 Paul Poopuu               JOKA            EST Ei start        
        130 Mart Linnus               Peko            EST Ei start        
         96 Didzis Cakurs             Naukseni        LAT Ei start        
M60
9630m 12KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   EMV     
   1.   133 Riho Männi                Lehola          EST 00:44.36   1.   
   2.   139 Kalle Nelk                Tammed          EST 00:47.52   2.   
   3.   137 Harry Veide               LUS             EST 00:49.51   3.   
   4.   135 Mati Kallemets            Okas            EST 00:50.58   4.   
   5.   140 Tiit Tatter               TON             EST 00:51.03   5.   
   6.   136 Kestutis Kviecinskas      OK "Dainava"    LTU 00:51.12        
   7.   141 Lembit Nöps               Ilves           EST 00:55.56   6.   
   8.   134 Unto Kanerva              Rasti-Jyry      FIN 00:57.46        
        138 Märt Järvik               Okas            EST Ei start        
W17
11970m 14KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   EMV     
   1.   151 Kristel Kõivo             Peko            EST 01:06.33   1.   
   2.   145 Mari Linnus               Peko            EST 01:14.17   2.   
   3.   149 Krete Auser               Peko            EST 01:14.24   3.   
   4.   150 Maria Meskina             Orienta-Kyncevo RUS 01:29.27        
   5.   148 Ekaterina Ekatova         Orienta-Kyncevo RUS 01:36.43        
   6.   146 Birgit Russka             Kobras/Põlva SK EST 01:38.23   4.   
   7.   144 Kairiin Märtson           Kobras/Põlva SK EST 01:38.37   5.   
        147 Alina Korney              DUSSH Svetlogor RUS Ei start        
        143 Birgit Rõõm               Ilves           EST Ei start        
W20
15830m 20KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   EMV     
   1.   154 Doris Kudre               Peko            EST 01:06.18   1.   
   2.   152 Natalia Shatalova         MOSKOMPAS-ORIEN RUS 01:09.57        
   3.   155 Jonne Rooma               Jõhvikas        EST 01:15.09   2.   
   4.   156 Kendija Aparjode          Kāpa OK         LAT 01:20.32        
   5.   157 Getter Matto              Kobras/Põlva SK EST 01:21.09   3.   
        153 Margret Zimmermann        Kape            EST Ei start        
W21
21570m 22KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   EMV     
   1.   113 Ramune Arlauskiene        IOSK Būdakalnis LTU 01:22.38        
   2.   121 Svetlana Poverina         Orienta Gold te RUS 01:25.01        
   3.   106 Asta Simkoniene           OK Medeina      LTU 01:25.42        
   4.   109 Renata Paulauskiene       OK Medeina      LTU 01:29.24        
   5.   111 Ingrida Smite             Auseklis IK     LAT 01:31.56        
   6.   114 Aiga Strazdina            CPSS/Meridiāns/ LAT 01:31.58        
   7.   127 Paivi Tommola             Lahden Suunnist FIN 01:33.33        
   8.   120 Ingrit Kala               Peko            EST 01:34.02   1.   
   9.   115 Maret Vaher               Kobras          EST 01:36.59   2.   
  10.   107 Roma Puisiene             IOSK Būdakalnis LTU 01:37.41        
  11.   110 Anastasiya Trifilenkova   MOSKOMPAS-ORIEN RUS 01:39.48        
  12.   117 Marje Venelaine           Tammed          EST 01:40.37   3.   
  13.   126 Kaisa Raudkepp            Varska OK Peko  EST 01:43.25   4.   
  14.   129 Vaida Reinartaite         OK FORTUNA      LTU 01:45.13        
  15.   124 Eleri Hirv                OK Voru         EST 01:46.16   5.   
  16.   119 Anna Semenova             Malahit Moscow  RUS 01:47.34        
  17.   112 Tuuli Erm                 Võru            EST 01:50.27   6.   
  18.   122 Susan Pihelgas            Tammed          EST 01:52.38   7.   
  19.   105 Ramune Kmieliauskaite     OK "Dainava"    LTU 02:09.44        
        125 Kira Plysevskaja          IOSK BUDAKALNIS LTU Puuduv KP       
        108 Maarja Kuuskvere          Metsaratturid   EST Puuduv KP       
        123 Piibe Tammemäe            SK100           EST Puuduv KP       
        116 Gabriele  Keinaite        SK S-Sportas    LTU Puuduv KP       
        104 Olga Mikhaylova           MOSKOMPAS-ORIEN RUS Ei start        
        128 Evely Kaasiku             JOKA            EST Ei start        
        118 Natalia Shatalova         MOSKOMPAS-ORIEN RUS Ei start        
W40
11970m 14KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   EMV     
   1.   161 Mare Parve                Peko            EST 01:03.38   1.   
   2.   162 Kadre Maalma              Jõhvikas        EST 01:17.32   2.   
   3.   165 Epp Voitka                Võru            EST 01:18.55   3.   
   4.   160 Mari Turban               Rakv            EST 01:33.28   4.   
   5.   163 Anastasia Meskina         Orienta-Kyncevo RUS 01:41.39        
        159 Jana Kink                 Kape            EST Ei start        
        164 Irina Medvedeva           Zhurkin Club    RUS Ei start        
W50
9630m 12KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nr    Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   EMV     
   1.   167 Ülle Põldoja              Ilves           EST 01:02.22   1.   
   2.   169 Ellen Lembra              Kape            EST 01:04.13   2.   
   3.   170 Saima Värton              Kobras          EST 01:06.21   3.   
        168 Galina Mitereva           Orienta-Kyncevo RUS Puuduv KP       
OK Võru
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2015, www.tak-soft.com 20.07.2015 9:15:13