Karjalaskevõistlus ja Lihavõtte lühirada 04.04 - 05.04.2015
Lihavõtte lühirada
5.04.2015 Linnamäe (Sixten Sild)
M10NR  M12  M14  M16  M18  M21A  M21B  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70  M8NR 
N10NR  N12  N14  N16  N18  N21A  N21B  N35  N40  N45  N50  N55  N60  N65  N70  N8NR 

M10NR
1230m 5KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Timo Kudre                Peko            EST 00:09.05  00:09.05   
   2. Ranno Kannel              Rae             EST 00:09.38     +0:33   
   3. Otto Toomas Kibena        Võru/Võru spord EST 00:09.47     +0:42   
   4. Maanus Udam               JOKA            EST 00:09.49     +0:44   
   5. Rasmus Saare              Kobras          EST 00:10.05     +1:00   
   6. Paul Piirimäe             Kobras          EST 00:10.21     +1:16   
   7. Markus Zimmermann         Kape            EST 00:12.00     +2:55   
   8. Bert Joosep Panker        Ilves           EST 00:12.08     +3:03   
   9. Toomas Mattus             Põlva Spordikoo EST 00:12.32     +3:27   
  10. August Jakobson           Põlva Spordikoo EST 00:12.41     +3:36   
  11. Chris Marcus Krahv        Otepää          EST 00:13.00     +3:55   
  12. Laur-Rogert Sulg          Otepää          EST 00:14.49     +5:44   
  13. Kaspar Karolin            Põlva Spordikoo EST 00:15.44     +6:39   
M12
1480m 5KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Jürgen Joonas             Võru/Võru spord EST 00:09.24  00:09.24   
   2. Mattias Maidla            Kobras          EST 00:11.27     +2:03   
   3. Samuel Kolsar             Kobras          EST 00:11.47     +2:23   
   4. Mehis Udam                JOKA            EST 00:14.43     +5:19   
   5. Mihkel Liivago            Põlva Spordikoo EST 00:15.12     +5:48   
   6. Kristofer Kuusik          Põlva Spordikoo EST 00:15.20     +5:56   
   7. Urmet Pihus               Võru/Võru spord EST 00:15.37     +6:13   
   8. Olev Piirisild            Võru            EST 00:16.03     +6:39   
   9. Kerten Matto              Kobras          EST 00:17.26     +8:02   
      Erkki Pähn                Võru            EST Puuduv KP            
      Riko Mäesaar              Võru/Vastseliin EST Ei start             
      Andri Kepler              Kobras          EST Ei start             
      Kerdo Männilaan           JOKA            EST Ei start             
      Laur Joonas Järvpõld      Võru            EST Ei start             
      Tim Hendrik Kuusk         Võru            EST Ei start             
M14
3040m 12KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Juuso Viskari             Hiidenkiertäjät FIN 00:21.46  00:21.46   
   2. Hando Allmann             Võru/Võru spord EST 00:26.30     +4:44   
   3. Markus Sulg               JOKA            EST 00:28.38     +6:52   
   4. Atte Saastamoinen         Angelniemen Ank FIN 00:35.31    +13:45   
   5. Janar Saks                Võru/Võru spord EST 00:36.07    +14:21   
   6. Tõnis Jäädmaa             Võru/Võru spord EST 00:37.29    +15:43   
   7. Raiko Marrandi            JOKA            EST 00:41.47    +20:01   
   8. Aleksander Piilmann       SRD             EST 00:42.01    +20:15   
   9. Aleksander Kepler         Kobras          EST 00:56.33    +34:47   
  10. Hanno-Laur Kunnus         Võru/Võru spord EST 01:04.09    +42:23   
      Dainis Männiste           Kobras          EST Puuduv KP            
      Georg Paal                JOKA            EST Puuduv KP            
      Eerik Aavik               JOKA            EST Puuduv KP            
      Joosep Ainjärv            JOKA            EST Ei start             
M16
3870m 11KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Andres Rõõm               Ilves/Tartu SUK EST 00:28.57  00:28.57   
   2. Karel-Sander Kljuzin      Peko            EST 00:30.37     +1:40   
   3. Kaarel Vesilind           SRD             EST 00:31.05     +2:08   
   4. Villu Serv                Kobras          EST 00:35.47     +6:50   
   5. Kevin Jaaska              Kobras          EST 00:36.43     +7:46   
   6. Kristo Sirk               Kobras          EST 00:37.29     +8:32   
   7. Siim Helmoja              Kobras          EST 00:39.18    +10:21   
   8. Martin Sults              Kobras          EST 00:39.33    +10:36   
   9. Timmo Tohus               Otepää          EST 00:40.08    +11:11   
  10. Raido Kiss                Võru            EST 00:40.25    +11:28   
  11. Alex Treier               Võru/Võru spord EST 00:41.34    +12:37   
  12. Kristofer Pähklepa        Kobras          EST 00:50.16    +21:19   
  13. Andres Aruots             Peko            EST 00:58.56    +29:59   
  14. Ekvard-Allan-Matis Joakit Tammed          EST 01:02.14    +33:17   
      Joonas Halapuu            Võru/Võru spord EST Ei start             
M18
4470m 14KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Oliver Kütt               Ilves           EST 00:33.45  00:33.45   
   2. Arttu Laaksonen           Angelniemen Ank FIN 00:35.25     +1:40   
   3. Kaarel Hendrik Zernant    Ilves           EST 00:40.30     +6:45   
   4. Kevin Hallop              Peko            EST 00:49.52    +16:07   
   5. Jasper Ainjärv            JOKA            EST 01:01.58    +28:13   
M21A
5080m 20KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Olli-Pekka Koistinen      Hiidenkiertäjät FIN 00:31.01  00:31.01   
   2. Pekka Hyvönen             Angelniemen Ank FIN 00:31.59     +0:58   
   3. Markku Elo                Angelniemen Ank FIN 00:32.40     +1:39   
   4. Rain Eensaar              EKJ SK          EST 00:32.56     +1:55   
   5. Tomi Närvä                Hiidenkiertäjät FIN 00:33.10     +2:09   
   6. Jonatan Karjus            Võru            EST 00:33.17     +2:16   
   7. Tuomo Mäkelä              Angelniemen Ank FIN 00:33.34     +2:33   
   8. Tomi Mattila              Angelniemen Ank FIN 00:34.03     +3:02   
   9. Mikko Sirén               Angelniemen Ank FIN 00:34.10     +3:09   
  10. Vesa Mäkinen              Angelniemen Ank FIN 00:34.21     +3:20   
  11. Sergei Rjabõshkin         SRD             EST 00:34.30     +3:29   
  12. Kaur Kase                 Võru            EST 00:34.35     +3:34   
  13. Tuomas Kari               Angelniemen Ank FIN 00:34.59     +3:58   
  13. Ats Sõnajalg              Harju KEK       EST 00:34.59     +3:58   
  15. Tuomo Laine               Hiidenkiertäjät FIN 00:35.27     +4:26   
  16. Benjamin Tulonen          Hiidenkiertäjät FIN 00:35.33     +4:32   
  17. Ville Luoma               Hiidenkiertäjät FIN 00:35.48     +4:47   
  18. Reigo Teervalt            Peko            EST 00:36.14     +5:13   
  19. Tõnis Laugesaar           Rakv            EST 00:36.25     +5:24   
  20. Mati Tiit                 Ilves           EST 00:36.40     +5:39   
  21. Janek Piirisild           Võru/Võru spord EST 00:36.48     +5:47   
  22. Tanel Papp                Võru/Võru spord EST 00:38.42     +7:41   
  23. Aleksei Burago            Gulfstream      RUS 00:38.46     +7:45   
  24. Konstantin Serebrianitski Kuzmolovo       RUS 00:39.03     +8:02   
  25. Marek Karm                Harju KEK       EST 00:39.13     +8:12   
  26. Kaarel Kallas             JOKA            EST 00:39.26     +8:25   
  27. Andres Saal               Otepää          EST 00:40.20     +9:19   
  28. Mauno Kapten              Peko            EST 00:40.49     +9:48   
  29. Robert Rostov             Kuzmolovo       RUS 00:41.32    +10:31   
  30. Ragnar Kruusla            West            EST 00:41.42    +10:41   
  31. Ilari Nummi               Angelniemen Ank FIN 00:43.41    +12:40   
  32. Marten Vunukainen         Kobras          EST 00:43.55    +12:54   
  33. Vallo Männiste            Kobras          EST 00:45.12    +14:11   
  34. Sven Oras                 Ilves           EST 00:46.16    +15:15   
  35. Rimmo Rõõm                Ilves/Tartu SUK EST 00:48.14    +17:13   
  36. Rait Pallo                -               EST 00:55.22    +24:21   
      Andreas Hall              Hiidenkiertäjät FIN Katk                 
      Miika Kirmula             Angelniemen Ank FIN Ei start             
      Uku-Laur Tali             KEKRSK          EST Ei start             
      Eemeli Suominen           Hiidenkiertäjät FIN Ei start             
      Anti Sõukand              Võru/Võru spord EST Ei start             
      Ingmar Bert Sabre         Võru/Võru spord EST Ei start             
      Vesa Lahtinen             Hiidenkiertäjät FIN Ei start             
      Hannes Poolamets          Tabasalu Triatl EST Ei start             
      Tomi Koskela              Angelniemen Ank FIN Ei start             
M21B
3870m 11KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Alar Assor                Kobras          EST 00:28.46  00:28.46   
   2. Hans Mark Võsu            JOKA            EST 00:33.39     +4:53   
   3. Rain Jaaksoo              Tartu           EST 00:35.48     +7:02   
   4. Vladislav Pahhomenkov     SRD             EST 00:42.29    +13:43   
   5. Viljar Vainola            Mercury         EST 00:47.11    +18:25   
   6. Ragnar Ilp                                EST 00:49.28    +20:42   
   7. Martin Pettai                             EST 00:56.15    +27:29   
      Sander Poak               JOKA            EST Puuduv KP            
      Toomas Telgma             Voller          EST Puuduv KP            
      Rando Marrandi            JOKA            EST Ei start             
      Magnar Alev               -               EST Ei start             
      Oleg Koshik               SRD             EST Ei start             
M35
4470m 14KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Heiti Hallikma            Võru            EST 00:29.49  00:29.49   
   2. Tanel Kannel              Rae             EST 00:30.09     +0:20   
   3. Mati Korrol               Mercury         EST 00:31.53     +2:04   
   4. Ott Rakkaselg             HOK             EST 00:33.10     +3:21   
   5. Marek Atonen              Lehola          EST 00:36.26     +6:37   
   6. Aleksandr Shein           Kuzmolovo       RUS 00:38.57     +9:08   
   7. Priit Narusk              Võru            EST 00:41.23    +11:34   
   8. Heno Ivanov                               EST 00:43.32    +13:43   
   9. Ivo Miller                Koop            EST 00:43.56    +14:07   
  10. Allan Terve               Võru            EST 00:53.10    +23:21   
  11. Alar Alajaan                              EST 00:57.10    +27:21   
      Dag Ainsoo                LUS             EST Ei start             
M40
4330m 13KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Randy Korb                Peko            EST 00:31.29  00:31.29   
   2. Ilmar Udam                JOKA            EST 00:32.52     +1:23   
   3. Väino Ellamik             Suusahullud     EST 00:34.11     +2:42   
   4. Margus Klementsov         Mercury         EST 00:36.18     +4:49   
   5. Danilo Piht               Mercury         EST 00:37.52     +6:23   
   6. Andres Pae                Suusahullud     EST 00:46.23    +14:54   
   7. Lauri Allmann                             EST 00:54.06    +22:37   
   8. Indrek Viikmaa            West            EST 00:57.01    +25:32   
   9. Raivo Mitt                                EST 00:59.28    +27:59   
  10. Heinar Radin                              EST 01:01.39    +30:10   
M45
4330m 13KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Jukka Viskari             Hiidenkiertäjät FIN 00:33.43  00:33.43   
   2. Raul Kudre                Peko            EST 00:35.49     +2:06   
   3. Rein Zaitsev              Peko            EST 00:38.38     +4:55   
   4. Meelis Zimmermann         Kape            EST 00:40.45     +7:02   
   5. Rein Rooni                Orvand          EST 00:44.16    +10:33   
   6. Allar Padari              HOK             EST 00:50.34    +16:51   
   7. Raul Kangur               Peko            EST 00:58.57    +25:14   
      Taivo Tali                KEKRSK          EST Ei start             
      Priit Pääslane            Ilves           EST Ei start             
      Kristjan Leiger           Kape            EST Ei start             
      Tarvo Avaste              Tammed          EST Ei start             
      Ilmar Kink                Kape            EST Ei start             
M50
3840m 12KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Tiit Tali                 Ilves           EST 00:31.05  00:31.05   
   2. Antti Roose               Kobras          EST 00:31.41     +0:36   
   3. Mati Preitof              KEKRSK          EST 00:37.35     +6:30   
   4. Heikki Vestola            Rava            FIN 00:38.23     +7:18   
   5. Teuvo Töyrylä             VeVe            FIN 00:39.02     +7:57   
   6. Margus Jaanus             Koop            EST 00:49.25    +18:20   
      Eerik Lossmann                            EST Ei start             
      Eriks Udris               Valka           LAT Ei start             
      Toomas Tarve              Kobras          EST Ei start             
M55
3610m 10KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Jaanus Reha               Koop            EST 00:26.49  00:26.49   
   2. Mart Külvik                               EST 00:28.44     +1:55   
   3. Raul Laas                 JOKA            EST 00:33.20     +6:31   
   4. Kaljo Julge               Kape            EST 00:33.40     +6:51   
   5. Aigar Pindmaa             Võru            EST 00:37.08    +10:19   
   6. Jaan Ainelo               Ilves           EST 00:37.42    +10:53   
   7. Tõnu Loog                 Kobras          EST 00:41.32    +14:43   
      Tauno Kure                Kape            EST Ei start             
      Jaak Jaagus               Saku            EST Ei start             
M60
3380m 10KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Riho Männi                Lehola          EST 00:35.10  00:35.10   
   2. Jüri Merirand             Tõrva           EST 00:35.22     +0:12   
   3. Udo Lüüs                  Ilves           EST 00:36.40     +1:30   
   4. Jüri Rokko                SK RT           EST 00:39.21     +4:11   
   5. Anti Parik                Otepää SK       EST 00:40.01     +4:51   
   6. Heini Tammik              Kape            EST 00:43.06     +7:56   
   7. Tiit Ploompuu             Jõhvikas        EST 00:46.37    +11:27   
      Kalju Vaikjärv            Vunder          EST Puuduv KP            
      Koit Paasma               Lehola          EST Ei start             
      Ahto Karu                 JOKA            EST Ei start             
M65
3040m 12KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Rafael Gordon             Võru            EST 00:33.52  00:33.52   
   2. Tiit Tatter               TON             EST 00:33.58     +0:06   
   3. Peep Koppel               Koop            EST 00:35.42     +1:50   
   4. Kalle Nelk                Tammed          EST 00:36.33     +2:41   
   5. Agu Koppa                 Jõhvikas        EST 00:49.22    +15:30   
      Arvo Kivikas              Ilves           EST Ei start             
      Rein Prank                Kape            EST Ei start             
M70
2450m 8KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Ants Tamm                 TON             EST 00:30.18  00:30.18   
   2. Tiit Koppel               Orion           EST 00:34.04     +3:46   
   3. Enn Aedna                 West            EST 00:34.14     +3:56   
   4. Georg Sooberg             Võru            EST 00:35.05     +4:47   
   5. Elmo Pärna                Lehola          EST 00:38.50     +8:32   
   6. Martin Tõrra              Kobras          EST 00:43.17    +12:59   
   7. Aarne Mardiste            KEKRSK          EST 00:43.33    +13:15   
      Nikolai Kuha              Kape            EST Ei start             
M8NR
1230m 5KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Villem Piirimäe           Kobras          EST 00:15.23  00:15.23   
   2. Kaur Kannel               Rae             EST 00:16.19     +0:56   
   3. Rando Jaaksoo             Tartu           EST 00:17.24     +2:01   
   4. Anton Vonk                Otepää          EST 00:19.35     +4:12   
N10NR
1230m 5KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Helina Saega              Otepää          EST 00:11.11  00:11.11   
   2. Anni Linnus               Peko            EST 00:11.50     +0:39   
   3. Mia Mai Huik              Võru            EST 00:12.31     +1:20   
   4. Liis Vesilind             SRD             EST 00:13.02     +1:51   
   5. Karmen Tugedam            Võru            EST 00:13.07     +1:56   
   6. Angela Mõttus             Otepää          EST 00:13.26     +2:15   
      Risanna Mooses            Otepää          EST Ei start             
N12
1480m 5KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Leana Jete Korb           Peko            EST 00:11.38  00:11.38   
   2. Birgit Rõõm               Ilves           EST 00:16.19     +4:41   
   3. Brigitte Panker           Ilves           EST 00:21.58    +10:20   
   4. Liis Musta                Võru            EST 00:37.57    +26:19   
N14
2450m 8KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Anastasija Pahhomenkova   SRD             EST 00:26.53  00:26.53   
   2. Lorely Kõrvel             Kobras          EST 00:26.57     +0:04   
   3. Hanna Lora Traagel        Kobras          EST 00:29.35     +2:42   
   4. Kristina Haug             Võru/Võru spord EST 00:31.04     +4:11   
   5. Kairiin Märtson           Kobras          EST 00:32.37     +5:44   
   6. Anita Laanejõe            Võru/Võru spord EST 00:34.28     +7:35   
   7. Anete Saar                Kobras          EST 00:34.38     +7:45   
   8. Johanna Laanoja           Kobras          EST 00:34.42     +7:49   
   9. Maire Pärn                Ilves           EST 00:34.53     +8:00   
  10. Kristiin Kalle            Kobras          EST 00:36.13     +9:20   
      Mari Linnus               Peko            EST Ei start             
N16
3840m 12KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Teele Telgma              Tammed          EST 00:39.19  00:39.19   
   2. Kristel Kõivo             Peko            EST 00:39.54     +0:35   
   3. Jenna Tulonen             Hiidenkiertäjät FIN 00:41.02     +1:43   
   4. Laura-Liis Kütt           Kobras          EST 00:49.22    +10:03   
   5. Kelli Nurm                Kobras          EST 00:49.28    +10:09   
   6. Kaisa Kahre               Võru            EST 00:55.55    +16:36   
   7. Roos Lisette Parmas       SRD             EST 00:57.35    +18:16   
   8. Signe Kallion             Võru/Võru spord EST 00:58.54    +19:35   
   9. Birgit Russka             Kobras          EST 01:05.02    +25:43   
  10. Heleri Karmen Hõrrak      Võru            EST 01:05.39    +26:20   
N18
3870m 11KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Jonna Juva                Angelniemen Ank FIN 00:32.05  00:32.05   
   2. Emily Raudkepp            Peko            EST 00:34.08     +2:03   
   3. Kristel Sibul             Kobras          EST 00:35.22     +3:17   
   4. Doris Kudre               Peko            EST 00:37.24     +5:19   
   5. Selja Kaartinen           Angelniemen Ank FIN 00:39.38     +7:33   
   6. Kristin Viikmaa           West/Pärnu Spor EST 00:42.30    +10:25   
   7. Getter Matto              Kobras          EST 00:44.02    +11:57   
   8. Emilia Vuori              Angelniemen Ank FIN 00:45.18    +13:13   
   9. Daria Svechikhina         Kuzmolovo       RUS 00:45.48    +13:43   
  10. Kristiina Himma           Võru                00:46.51    +14:46   
  11. Nella Rontu               Angelniemen Ank FIN 00:47.21    +15:16   
      Tiina-Maria Tali          KEKRSK          EST Ei start             
N21A
4180m 14KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Annika Rihma              Kobras              00:29.54  00:29.54   
   2. Sanni Kivelä              Angelniemen Ank FIN 00:29.57     +0:03   
   3. Laura Joonas              Võru            EST 00:32.58     +3:04   
   4. Margret Zimmermann        Kape            EST 00:33.20     +3:26   
   5. Sigrid Ruul               JOKA            EST 00:33.53     +3:59   
   6. Marianne Haug             Võru/Võru spord EST 00:35.02     +5:08   
   7. Sonja Liukkonen           Hiidenkiertäjät FIN 00:35.25     +5:31   
   8. Maiki Jäädmaa             Võru            EST 00:44.28    +14:34   
   9. Essi Kangasaho            Hiidenkiertäjät FIN 00:45.44    +15:50   
      Sanna Kauppila            Angelniemen Ank FIN Ei start             
      Liisa Puusepp             Võru            EST Ei start             
      Marje Prank               Kape            EST Ei start             
      Daisi Saetalu             Tammed          EST Ei start             
      Piret Värnomasing         Firn            EST Ei start             
N21B
3320m 10KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Siiri Mere                SRD             EST 00:30.57  00:30.57   
   2. Ülle Hollo                Võru                00:37.33     +6:36   
   3. Ele Sisas                 TAOK            EST 00:42.21    +11:24   
   4. Heleri Kirss              Koop            EST 00:43.17    +12:20   
   5. Piret Kaasik              Ilves           EST 00:43.58    +13:01   
   6. Kristina Vesilind         SRD             EST 01:05.49    +34:52   
      Marili Zimmermann         Kape            EST Ei start             
      Lisette Tohus             Otepää          EST Ei start             
N35
3840m 12KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Jana Kink                 Kape            EST 00:35.18  00:35.18   
   2. Edit Kannel               Norma           EST 00:41.05     +5:47   
   3. Ingrid Piht               Mercury         EST 00:42.30     +7:12   
   4. Pille Vinne               Kobras          EST 01:02.36    +27:18   
      Külli Leiger              Kape            EST Ei start             
      Piia Avaste               Tammed          EST Ei start             
N40
3610m 10KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Heli Haug                 Võru            EST 00:42.20  00:42.20   
   2. Anne-Ly Viikmaa           West            EST 00:43.51     +1:31   
   3. Kadri Parts               Võru            EST 00:55.15    +12:55   
N45
3380m 10KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Ingrit Kala               Peko            EST 00:33.19  00:33.19   
   2. Marika Jäädmaa            Võru            EST 00:33.24     +0:05   
   3. Airi Alnek                Võru            EST 00:36.53     +3:34   
   4. Lea Leppik                TAOK            EST 00:38.52     +5:33   
   5. Epp Voitka                Võru            EST 00:39.55     +6:36   
   6. Rutti Räbovoitra          Mercury         EST 00:42.32     +9:13   
   7. Merike Paapson            TON                 00:49.07    +15:48   
      Minija Pääslane           Ilves           EST Ei start             
N50
3320m 10KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Marje Viirmann            KEKRSK          EST 00:32.57  00:32.57   
   2. Tiina Oras                Ilves           EST 00:35.21     +2:24   
   3. Arja Vestola              Nate            FIN 00:42.53     +9:56   
   4. Virve Einpaul             Ilves           EST 00:43.38    +10:41   
   5. Marja Töyrylä             KYS             FIN 00:51.15    +18:18   
   6. Pille Illak               Otepää          EST 00:54.05    +21:08   
      Anda Lejasblusa           Aluksne         LAT Ei start             
      Juta Ainelo               Ilves           EST Ei start             
N55
3040m 12KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Reet Johanson             Kobras          EST 00:31.35  00:31.35   
   2. Tiina Talisoo             KEKRSK          EST 00:36.08     +4:33   
   3. Marika Kirsspuu           TAOK            EST 00:36.41     +5:06   
   4. Ülle Kadak                Lehola          EST 00:37.07     +5:32   
   5. Anne Vaikjärv                             EST 00:44.05    +12:30   
   6. Aino Koser                Ilves           EST 00:47.48    +16:13   
   7. Ülle Põldoja              Ilves           EST 00:52.05    +20:30   
   8. Ülle Raudsepp             Okas            EST 01:00.18    +28:43   
   9. Helve Luht                KEKRSK          EST 01:07.02    +35:27   
      Maire Kure                Kape            EST Ei start             
N60
2450m 8KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Anne Arold                Ilves           EST 00:28.25  00:28.25   
   2. Liivi Parik               Otepää SK       EST 00:28.44     +0:19   
   3. Tiiu Kaasik               Ilves           EST 00:30.57     +2:32   
   4. Vaike Tomann              Ilves           EST 00:31.55     +3:30   
   5. Kersti Mardiste           KEKRSK          EST 00:34.33     +6:08   
   6. Anu Pallon                JOKA            EST 00:39.29    +11:04   
N65
2330m 7KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
N70
2330m 7KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Ilse Uus                  TON             EST 00:37.20  00:37.20   
   2. Ilona Vanaveski           Ilves           EST 00:37.23     +0:03   
   3. Maimu Tornberg            Koop            EST 00:46.13     +8:53   
   4. Maie Abram                Ilves           EST 00:53.23    +16:03   
N8NR
1230m 5KP
Etapid Summa Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus       
   1. Annabel Mirtel Saskia Joa Tammed          EST 00:16.19  00:16.19   
   2. Mari Iher                                 EST 00:24.48     +8:29   
   3. Käti Kudre                Peko            EST 00:29.00    +12:41   
OK Võru
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2014, www.tak-soft.com 5.04.2015 12:44:22