Karjalaskevõistlus ja Lihavõtte lühirada 04.04 - 05.04.2015
Karjalaskevõistlus
4.04.2015 Linnamäe (Sixten Sild)
Lihavõtte lühirada
5.04.2015 Linnamäe (Sixten Sild)
M10NR  M12  M14  M16  M18  M21A  M21B  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70  M8NR 
N10NR  N12  N14  N16  N18  N21A  N21B  N35  N40  N45  N50  N55  N60  N65  N70  N8NR 

M10NR

1490m 6KP
1230m 5KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1. Timo Kudre                Peko            EST 00:19.04  00:19.04 00:09.59(1) 00:09.05(1)   
   2. Maanus Udam               JOKA            EST 00:22.42     +3:38 00:12.53(4) 00:09.49(4)   
   3. Paul Piirimäe             Kobras          EST 00:22.51     +3:47 00:12.30(2) 00:10.21(6)   
   4. Rasmus Saare              Kobras          EST 00:23.52     +4:48 00:13.47(6) 00:10.05(5)   
   5. Chris Marcus Krahv        Otepää          EST 00:25.38     +6:34 00:12.38(3) 00:13.00(11   
   6. August Jakobson           Põlva Spordikoo EST 00:26.10     +7:06 00:13.29(5) 00:12.41(10   
   7. Otto Toomas Kibena        Võru/Võru spord EST 00:28.25     +9:21 00:18.38(11 00:09.47(3)   
   8. Bert Joosep Panker        Ilves           EST 00:28.32     +9:28 00:16.24(8) 00:12.08(8)   
   9. Kaspar Karolin            Põlva Spordikoo EST 00:29.39    +10:35 00:13.55(7) 00:15.44(13   
  10. Toomas Mattus             Põlva Spordikoo EST 00:29.51    +10:47 00:17.19(10 00:12.32(9)   
  11. Ranno Kannel              Rae             EST 00:31.20    +12:16 00:21.42(12 00:09.38(2)   
  12. Laur-Rogert Sulg          Otepää          EST 00:32.07    +13:03 00:17.18(9) 00:14.49(12   
  13. Markus Zimmermann         Kape            EST 00:36.56    +17:52 00:24.56(13 00:12.00(7)   
M12

1870m 7KP
1480m 5KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1. Jürgen Joonas             Võru/Võru spord EST 00:25.32  00:25.32 00:16.08(1) 00:09.24(1)   
   2. Samuel Kolsar             Kobras          EST 00:29.58     +4:26 00:18.11(3) 00:11.47(3)   
   3. Mattias Maidla            Kobras          EST 00:30.15     +4:43 00:18.48(4) 00:11.27(2)   
   4. Kristofer Kuusik          Põlva Spordikoo EST 00:32.18     +6:46 00:16.58(2) 00:15.20(6)   
   5. Kerten Matto              Kobras          EST 00:38.50    +13:18 00:21.24(5) 00:17.26(9)   
   6. Olev Piirisild            Võru            EST 00:41.07    +15:35 00:25.04(6) 00:16.03(8)   
   7. Mihkel Liivago            Põlva Spordikoo EST 00:46.35    +21:03 00:31.23(7) 00:15.12(5)   
   8. Urmet Pihus               Võru/Võru spord EST 01:01.05    +35:33 00:45.28(8) 00:15.37(7)   
      Riko Mäesaar              Võru/Vastseliin EST Katk               00:46.09(9) Ei start      
      Tim Hendrik Kuusk         Võru            EST Tühist             Puuduv KP   Ei start      
      Mehis Udam                JOKA            EST Tühist             Puuduv KP   00:14.43(4)   
      Erkki Pähn                Võru            EST Tühist             Ei start    Puuduv KP     
      Kerdo Männilaan           JOKA            EST Ei start           Ei start    Ei start      
      Laur Joonas Järvpõld      Võru            EST Ei start           Ei start    Ei start      
      Andri Kepler              Kobras          EST Ei start           Ei start    Ei start      
M14

4900m 9KP
3040m 12KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1. Juuso Viskari             Hiidenkiertäjät FIN 00:52.26  00:52.26 00:30.40(1) 00:21.46(1)   
   2. Hando Allmann             Võru/Võru spord EST 01:07.02    +14:36 00:40.32(2) 00:26.30(2)   
   3. Markus Sulg               JOKA            EST 01:20.46    +28:20 00:52.08(4) 00:28.38(3)   
   4. Atte Saastamoinen         Angelniemen Ank FIN 01:30.01    +37:35 00:54.30(7) 00:35.31(4)   
   5. Tõnis Jäädmaa             Võru/Võru spord EST 01:30.22    +37:56 00:52.53(5) 00:37.29(6)   
   6. Janar Saks                Võru/Võru spord EST 01:33.04    +40:38 00:56.57(8) 00:36.07(5)   
   7. Aleksander Piilmann       SRD             EST 01:36.30    +44:04 00:54.29(6) 00:42.01(8)   
   8. Raiko Marrandi            JOKA            EST 01:43.36    +51:10 01:01.49(9) 00:41.47(7)   
   9. Hanno-Laur Kunnus         Võru/Võru spord EST 02:07.27    +75:01 01:03.18(10 01:04.09(10   
  10. Aleksander Kepler         Kobras          EST 02:17.32    +85:06 01:20.59(12 00:56.33(9)   
      Georg Paal                JOKA            EST Tühist             01:13.56(11 Puuduv KP     
      Eerik Aavik               JOKA            EST Tühist             Puuduv KP   Puuduv KP     
      Dainis Männiste           Kobras          EST Tühist             00:46.48(3) Puuduv KP     
      Joosep Ainjärv            JOKA            EST Ei start           Ei start    Ei start      
M16

6960m 16KP
3870m 11KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1. Kaarel Vesilind           SRD             EST 01:20.28  01:20.28 00:49.23(1) 00:31.05(3)   
   2. Andres Rõõm               Ilves/Tartu SUK EST 01:27.11     +6:43 00:58.14(3) 00:28.57(1)   
   3. Karel-Sander Kljuzin      Peko            EST 01:28.02     +7:34 00:57.25(2) 00:30.37(2)   
   4. Villu Serv                Kobras          EST 01:37.42    +17:14 01:01.55(4) 00:35.47(4)   
   5. Kevin Jaaska              Kobras          EST 01:42.30    +22:02 01:05.47(6) 00:36.43(5)   
   6. Alex Treier               Võru/Võru spord EST 01:45.38    +25:10 01:04.04(5) 00:41.34(11   
   7. Timmo Tohus               Otepää          EST 01:52.19    +31:51 01:12.11(7) 00:40.08(9)   
   8. Martin Sults              Kobras          EST 01:52.35    +32:07 01:13.02(8) 00:39.33(8)   
   9. Kristo Sirk               Kobras          EST 01:55.02    +34:34 01:17.33(9) 00:37.29(6)   
  10. Siim Helmoja              Kobras          EST 01:59.46    +39:18 01:20.28(10 00:39.18(7)   
  11. Raido Kiss                Võru            EST 02:03.48    +43:20 01:23.23(12 00:40.25(10   
  12. Kristofer Pähklepa        Kobras          EST 02:12.24    +51:56 01:22.08(11 00:50.16(12   
  13. Ekvard-Allan-Matis Joakit Tammed          EST 02:29.01    +68:33 01:26.47(13 01:02.14(14   
      Andres Aruots             Peko            EST Tühist             Puuduv KP   00:58.56(13   
      Joonas Halapuu            Võru/Võru spord EST Tühist             Puuduv KP   Ei start      
M18

9620m 17KP
4470m 14KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1. Arttu Laaksonen           Angelniemen Ank FIN 01:40.09  01:40.09 01:04.44(1) 00:35.25(2)   
   2. Oliver Kütt               Ilves           EST 01:43.40     +3:31 01:09.55(2) 00:33.45(1)   
   3. Kaarel Hendrik Zernant    Ilves           EST 02:02.03    +21:54 01:21.33(3) 00:40.30(3)   
   4. Kevin Hallop              Peko            EST 02:12.44    +32:35 01:22.52(4) 00:49.52(4)   
   5. Jasper Ainjärv            JOKA            EST 02:33.48    +53:39 01:31.50(5) 01:01.58(5)   
M21A

13570m 23KP
5080m 20KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1. Mikko Sirén               Angelniemen Ank FIN 01:47.44  01:47.44 01:13.34(1) 00:34.10(9)   
   2. Markku Elo                Angelniemen Ank FIN 01:48.47     +1:03 01:16.07(3) 00:32.40(3)   
   3. Tuomo Mäkelä              Angelniemen Ank FIN 01:49.50     +2:06 01:16.16(4) 00:33.34(7)   
   4. Ats Sõnajalg              Harju KEK       EST 01:51.21     +3:37 01:16.22(5) 00:34.59(13   
   5. Pekka Hyvönen             Angelniemen Ank FIN 01:52.20     +4:36 01:20.21(7) 00:31.59(2)   
   6. Jonatan Karjus            Võru            EST 01:52.58     +5:14 01:19.41(6) 00:33.17(6)   
   7. Konstantin Serebrianitski Kuzmolovo       RUS 01:54.04     +6:20 01:15.01(2) 00:39.03(24   
   8. Kaur Kase                 Võru            EST 01:56.00     +8:16 01:21.25(9) 00:34.35(12   
   9. Ville Luoma               Hiidenkiertäjät FIN 01:56.16     +8:32 01:20.28(8) 00:35.48(17   
  10. Tomi Mattila              Angelniemen Ank FIN 01:57.04     +9:20 01:23.01(10 00:34.03(8)   
  11. Sergei Rjabõshkin         SRD             EST 01:57.52    +10:08 01:23.22(11 00:34.30(11   
  12. Tuomo Laine               Hiidenkiertäjät FIN 02:01.57    +14:13 01:26.30(14 00:35.27(15   
  13. Tõnis Laugesaar           Rakv            EST 02:02.33    +14:49 01:26.08(13 00:36.25(19   
  14. Tanel Papp                Võru/Võru spord EST 02:08.31    +20:47 01:29.49(16 00:38.42(22   
  15. Andres Saal               Otepää          EST 02:12.07    +24:23 01:31.47(17 00:40.20(27   
  16. Kaarel Kallas             JOKA            EST 02:17.04    +29:20 01:37.38(18 00:39.26(26   
  17. Marten Vunukainen         Kobras          EST 02:23.09    +35:25 01:39.14(19 00:43.55(32   
  18. Ragnar Kruusla            West            EST 02:30.00    +42:16 01:48.18(22 00:41.42(30   
  19. Vallo Männiste            Kobras          EST 02:31.44    +44:00 01:46.32(20 00:45.12(33   
  20. Reigo Teervalt            Peko            EST 02:31.46    +44:02 01:55.32(25 00:36.14(18   
  21. Robert Rostov             Kuzmolovo       RUS 02:34.02    +46:18 01:52.30(24 00:41.32(29   
  22. Sven Oras                 Ilves           EST 02:35.25    +47:41 01:49.09(23 00:46.16(34   
  23. Mauno Kapten              Peko            EST 02:36.22    +48:38 01:55.33(26 00:40.49(28   
  24. Rait Pallo                -               EST 02:57.21    +69:37 02:01.59(27 00:55.22(36   
      Tomi Koskela              Angelniemen Ank FIN Katk               01:29.21(15 Ei start      
      Uku-Laur Tali             KEKRSK          EST Katk               01:24.00(12 Ei start      
      Hannes Poolamets          Tabasalu Triatl EST Katk               01:47.15(21 Ei start      
      Marek Karm                Harju KEK       EST Katk               Ei start    00:39.13(25   
      Andreas Hall              Hiidenkiertäjät FIN Katk               Ei start    Katk          
      Olli-Pekka Koistinen      Hiidenkiertäjät FIN Katk               Ei start    00:31.01(1)   
      Tomi Närvä                Hiidenkiertäjät FIN Katk               Ei start    00:33.10(5)   
      Ilari Nummi               Angelniemen Ank FIN Katk               Ei start    00:43.41(31   
      Vesa Mäkinen              Angelniemen Ank FIN Katk               Ei start    00:34.21(10   
      Rimmo Rõõm                Ilves/Tartu SUK EST Katk               Ei start    00:48.14(35   
      Mati Tiit                 Ilves           EST Katk               Ei start    00:36.40(20   
      Janek Piirisild           Võru/Võru spord EST Katk               Ei start    00:36.48(21   
      Rain Eensaar              EKJ SK          EST Katk               Ei start    00:32.56(4)   
      Benjamin Tulonen          Hiidenkiertäjät FIN Katk               Ei start    00:35.33(16   
      Tuomas Kari               Angelniemen Ank FIN Katk               Ei start    00:34.59(13   
      Aleksei Burago            Gulfstream      RUS Tühist             Puuduv KP   00:38.46(23   
      Anti Sõukand              Võru/Võru spord EST Ei start           Ei start    Ei start      
      Ingmar Bert Sabre         Võru/Võru spord EST Ei start           Ei start    Ei start      
      Miika Kirmula             Angelniemen Ank FIN Ei start           Ei start    Ei start      
      Eemeli Suominen           Hiidenkiertäjät FIN Ei start           Ei start    Ei start      
      Vesa Lahtinen             Hiidenkiertäjät FIN Ei start           Ei start    Ei start      
M21B

6960m 16KP
3870m 11KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1. Alar Assor                Kobras          EST 01:18.50  01:18.50 00:50.04(1) 00:28.46(1)   
   2. Rain Jaaksoo              Tartu           EST 01:36.22    +17:32 01:00.34(3) 00:35.48(3)   
   3. Vladislav Pahhomenkov     SRD             EST 01:54.34    +35:44 01:12.05(5) 00:42.29(4)   
   4. Ragnar Ilp                                EST 02:08.54    +50:04 01:19.26(6) 00:49.28(6)   
   5. Viljar Vainola            Mercury         EST 02:15.40    +56:50 01:28.29(9) 00:47.11(5)   
   6. Martin Pettai                             EST 02:21.47    +62:57 01:25.32(8) 00:56.15(7)   
      Oleg Koshik               SRD             EST Katk               01:11.15(4) Ei start      
      Magnar Alev               -               EST Katk               01:00.23(2) Ei start      
      Sander Poak               JOKA            EST Tühist             Ei start    Puuduv KP     
      Toomas Telgma             Voller          EST Tühist             01:21.15(7) Puuduv KP     
      Hans Mark Võsu            JOKA            EST Tühist             Puuduv KP   00:33.39(2)   
      Rando Marrandi            JOKA            EST Ei start           Ei start    Ei start      
M35

9620m 17KP
4470m 14KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1. Heiti Hallikma            Võru            EST 01:32.02  01:32.02 01:02.13(1) 00:29.49(1)   
   2. Tanel Kannel              Rae             EST 01:33.36     +1:34 01:03.27(2) 00:30.09(2)   
   3. Ott Rakkaselg             HOK             EST 01:37.49     +5:47 01:04.39(3) 00:33.10(4)   
   4. Mati Korrol               Mercury         EST 01:38.17     +6:15 01:06.24(4) 00:31.53(3)   
   5. Marek Atonen              Lehola          EST 01:47.08    +15:06 01:10.42(6) 00:36.26(5)   
   6. Aleksandr Shein           Kuzmolovo       RUS 01:58.04    +26:02 01:19.07(7) 00:38.57(6)   
   7. Heno Ivanov                               EST 02:08.27    +36:25 01:24.55(8) 00:43.32(8)   
   8. Ivo Miller                Koop            EST 02:22.03    +50:01 01:38.07(9) 00:43.56(9)   
   9. Alar Alajaan                              EST 02:56.27    +84:25 01:59.17(10 00:57.10(11   
      Dag Ainsoo                LUS             EST Katk               01:08.46(5) Ei start      
      Allan Terve               Võru            EST Katk               Ei start    00:53.10(10   
      Priit Narusk              Võru            EST Katk               Ei start    00:41.23(7)   
M40

8450m 14KP
4330m 13KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1. Randy Korb                Peko            EST 01:27.43  01:27.43 00:56.14(2) 00:31.29(1)   
   2. Ilmar Udam                JOKA            EST 01:28.10     +0:27 00:55.18(1) 00:32.52(2)   
   3. Margus Klementsov         Mercury         EST 01:36.48     +9:05 01:00.30(3) 00:36.18(4)   
   4. Väino Ellamik             Suusahullud     EST 01:38.48    +11:05 01:04.37(4) 00:34.11(3)   
   5. Danilo Piht               Mercury         EST 01:45.50    +18:07 01:07.58(5) 00:37.52(5)   
   6. Andres Pae                Suusahullud     EST 01:56.07    +28:24 01:09.44(6) 00:46.23(6)   
   7. Lauri Allmann                             EST 02:14.31    +46:48 01:20.25(8) 00:54.06(7)   
   8. Indrek Viikmaa            West            EST 02:15.28    +47:45 01:18.27(7) 00:57.01(8)   
   9. Heinar Radin                              EST 02:43.47    +76:04 01:42.08(9) 01:01.39(10   
  10. Raivo Mitt                                EST 02:52.56    +85:13 01:53.28(10 00:59.28(9)   
M45

8450m 14KP
4330m 13KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1. Jukka Viskari             Hiidenkiertäjät FIN 01:30.55  01:30.55 00:57.12(1) 00:33.43(1)   
   2. Raul Kudre                Peko            EST 01:33.21     +2:26 00:57.32(2) 00:35.49(2)   
   3. Rein Zaitsev              Peko            EST 01:46.28    +15:33 01:07.50(7) 00:38.38(3)   
   4. Meelis Zimmermann         Kape            EST 01:46.42    +15:47 01:05.57(6) 00:40.45(4)   
   5. Allar Padari              HOK             EST 01:58.37    +27:42 01:08.03(8) 00:50.34(6)   
   6. Rein Rooni                Orvand          EST 02:09.54    +38:59 01:25.38(11 00:44.16(5)   
   7. Raul Kangur               Peko            EST 02:11.17    +40:22 01:12.20(9) 00:58.57(7)   
      Taivo Tali                KEKRSK          EST Katk               01:05.50(5) Ei start      
      Tarvo Avaste              Tammed          EST Katk               00:58.12(3) Ei start      
      Kristjan Leiger           Kape            EST Katk               01:21.10(10 Ei start      
      Priit Pääslane            Ilves           EST Katk               00:59.23(4) Ei start      
      Ilmar Kink                Kape            EST Ei start           Ei start    Ei start      
M50

6320m 13KP
3840m 12KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1. Antti Roose               Kobras          EST 01:16.08  01:16.08 00:44.27(1) 00:31.41(2)   
   2. Tiit Tali                 Ilves           EST 01:17.28     +1:20 00:46.23(2) 00:31.05(1)   
   3. Teuvo Töyrylä             VeVe            FIN 01:26.04     +9:56 00:47.02(3) 00:39.02(5)   
   4. Mati Preitof              KEKRSK          EST 01:28.28    +12:20 00:50.53(6) 00:37.35(3)   
   5. Heikki Vestola            Rava            FIN 01:29.07    +12:59 00:50.44(5) 00:38.23(4)   
   6. Margus Jaanus             Koop            EST 02:03.23    +47:15 01:13.58(9) 00:49.25(6)   
      Eriks Udris               Valka           LAT Katk               00:50.03(4) Ei start      
      Toomas Tarve              Kobras          EST Katk               01:01.02(7) Ei start      
      Eerik Lossmann                            EST Katk               01:04.18(8) Ei start      
M55

5830m 12KP
3610m 10KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1. Jaanus Reha               Koop            EST 01:11.06  01:11.06 00:44.17(1) 00:26.49(1)   
   2. Mart Külvik                               EST 01:13.28     +2:22 00:44.44(2) 00:28.44(2)   
   3. Kaljo Julge               Kape            EST 01:24.36    +13:30 00:50.56(3) 00:33.40(4)   
   4. Raul Laas                 JOKA            EST 01:25.55    +14:49 00:52.35(4) 00:33.20(3)   
   5. Aigar Pindmaa             Võru            EST 01:32.15    +21:09 00:55.07(5) 00:37.08(5)   
   6. Jaan Ainelo               Ilves           EST 01:41.23    +30:17 01:03.41(6) 00:37.42(6)   
   7. Tõnu Loog                 Kobras          EST 01:50.54    +39:48 01:09.22(7) 00:41.32(7)   
      Tauno Kure                Kape            EST Katk               01:13.32(8) Ei start      
      Jaak Jaagus               Saku            EST Ei start           Ei start    Ei start      
M60

5400m 12KP
3380m 10KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1. Jüri Rokko                SK RT           EST 01:29.59  01:29.59 00:50.38(1) 00:39.21(4)   
   2. Jüri Merirand             Tõrva           EST 01:32.57     +2:58 00:57.35(4) 00:35.22(2)   
   3. Anti Parik                Otepää SK       EST 01:36.33     +6:34 00:56.32(2) 00:40.01(5)   
   4. Riho Männi                Lehola          EST 01:36.41     +6:42 01:01.31(6) 00:35.10(1)   
   5. Heini Tammik              Kape            EST 01:46.20    +16:21 01:03.14(7) 00:43.06(6)   
   6. Tiit Ploompuu             Jõhvikas        EST 01:56.43    +26:44 01:10.06(8) 00:46.37(7)   
      Koit Paasma               Lehola          EST Katk               00:57.20(3) Ei start      
      Kalju Vaikjärv            Vunder          EST Tühist             00:58.09(5) Puuduv KP     
      Udo Lüüs                  Ilves           EST Tühist             Puuduv KP   00:36.40(3)   
      Ahto Karu                 JOKA            EST Ei start           Ei start    Ei start      
M65

4900m 9KP
3040m 12KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1. Tiit Tatter               TON             EST 01:14.51  01:14.51 00:40.53(1) 00:33.58(2)   
   2. Rafael Gordon             Võru            EST 01:22.24     +7:33 00:48.32(3) 00:33.52(1)   
   3. Peep Koppel               Koop            EST 01:23.50     +8:59 00:48.08(2) 00:35.42(3)   
   4. Kalle Nelk                Tammed          EST 01:28.18    +13:27 00:51.45(4) 00:36.33(4)   
   5. Agu Koppa                 Jõhvikas        EST 01:56.32    +41:41 01:07.10(5) 00:49.22(5)   
      Rein Prank                Kape            EST Katk               01:21.14(6) Ei start      
      Arvo Kivikas              Ilves           EST Ei start           Ei start    Ei start      
M70

3720m 7KP
2450m 8KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1. Ants Tamm                 TON             EST 01:12.16  01:12.16 00:41.58(1) 00:30.18(1)   
   2. Georg Sooberg             Võru            EST 01:19.35     +7:19 00:44.30(2) 00:35.05(4)   
   3. Enn Aedna                 West            EST 01:20.53     +8:37 00:46.39(4) 00:34.14(3)   
   4. Tiit Koppel               Orion           EST 01:23.05    +10:49 00:49.01(7) 00:34.04(2)   
   5. Elmo Pärna                Lehola          EST 01:27.27    +15:11 00:48.37(6) 00:38.50(5)   
   6. Martin Tõrra              Kobras          EST 01:28.21    +16:05 00:45.04(3) 00:43.17(6)   
      Nikolai Kuha              Kape            EST Katk               00:47.40(5) Ei start      
      Aarne Mardiste            KEKRSK          EST Tühist             Puuduv KP   00:43.33(7)   
M8NR

1490m 6KP
1230m 5KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1. Villem Piirimäe           Kobras          EST 00:29.00  00:29.00 00:13.37(1) 00:15.23(1)   
   2. Kaur Kannel               Rae             EST 00:40.26    +11:26 00:24.07(3) 00:16.19(2)   
   3. Anton Vonk                Otepää          EST 00:40.54    +11:54 00:21.19(2) 00:19.35(4)   
   4. Rando Jaaksoo             Tartu           EST 00:43.01    +14:01 00:25.37(4) 00:17.24(3)   
N10NR

1490m 6KP
1230m 5KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1. Mia Mai Huik              Võru            EST 00:27.10  00:27.10 00:14.39(1) 00:12.31(3)   
   2. Helina Saega              Otepää          EST 00:28.01     +0:51 00:16.50(4) 00:11.11(1)   
   3. Angela Mõttus             Otepää          EST 00:28.10     +1:00 00:14.44(2) 00:13.26(6)   
   4. Karmen Tugedam            Võru            EST 00:29.52     +2:42 00:16.45(3) 00:13.07(5)   
   5. Anni Linnus               Peko            EST 00:29.59     +2:49 00:18.09(5) 00:11.50(2)   
   6. Liis Vesilind             SRD             EST 00:34.13     +7:03 00:21.11(6) 00:13.02(4)   
      Risanna Mooses            Otepää          EST Ei start           Ei start    Ei start      
N12

1870m 7KP
1480m 5KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1. Leana Jete Korb           Peko            EST 00:26.25  00:26.25 00:14.47(1) 00:11.38(1)   
   2. Brigitte Panker           Ilves           EST 00:38.42    +12:17 00:16.44(2) 00:21.58(3)   
   3. Birgit Rõõm               Ilves           EST 00:39.06    +12:41 00:22.47(3) 00:16.19(2)   
   4. Liis Musta                Võru            EST 01:41.06    +74:41 01:03.09(4) 00:37.57(4)   
N14

3720m 7KP
2450m 8KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1. Anastasija Pahhomenkova   SRD             EST 01:03.36  01:03.36 00:36.43(1) 00:26.53(1)   
   2. Lorely Kõrvel             Kobras          EST 01:05.22     +1:46 00:38.25(2) 00:26.57(2)   
   3. Kristina Haug             Võru/Võru spord EST 01:15.25    +11:49 00:44.21(4) 00:31.04(4)   
   4. Kairiin Märtson           Kobras          EST 01:17.52    +14:16 00:45.15(5) 00:32.37(5)   
   5. Johanna Laanoja           Kobras          EST 01:18.25    +14:49 00:43.43(3) 00:34.42(8)   
   6. Anita Laanejõe            Võru/Võru spord EST 01:21.07    +17:31 00:46.39(6) 00:34.28(6)   
   7. Maire Pärn                Ilves           EST 01:27.35    +23:59 00:52.42(8) 00:34.53(9)   
   8. Hanna Lora Traagel        Kobras          EST 01:30.11    +26:35 01:00.36(10 00:29.35(3)   
   9. Kristiin Kalle            Kobras          EST 01:33.15    +29:39 00:57.02(9) 00:36.13(10   
      Mari Linnus               Peko            EST Katk               00:51.50(7) Ei start      
      Anete Saar                Kobras          EST Katk               Ei start    00:34.38(7)   
N16

6320m 13KP
3840m 12KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1. Kristel Kõivo             Peko            EST 01:38.52  01:38.52 00:58.58(1) 00:39.54(2)   
   2. Teele Telgma              Tammed          EST 01:41.24     +2:32 01:02.05(3) 00:39.19(1)   
   3. Jenna Tulonen             Hiidenkiertäjät FIN 01:46.12     +7:20 01:05.10(4) 00:41.02(3)   
   4. Laura-Liis Kütt           Kobras          EST 01:56.21    +17:29 01:06.59(5) 00:49.22(4)   
   5. Roos Lisette Parmas       SRD             EST 01:58.15    +19:23 01:00.40(2) 00:57.35(7)   
   6. Kelli Nurm                Kobras          EST 02:05.42    +26:50 01:16.14(6) 00:49.28(5)   
   7. Birgit Russka             Kobras          EST 02:22.04    +43:12 01:17.02(7) 01:05.02(9)   
   8. Kaisa Kahre               Võru            EST 02:27.03    +48:11 01:31.08(8) 00:55.55(6)   
   9. Signe Kallion             Võru/Võru spord EST 02:42.10    +63:18 01:43.16(10 00:58.54(8)   
  10. Heleri Karmen Hõrrak      Võru            EST 02:42.49    +63:57 01:37.10(9) 01:05.39(10   
N18

6960m 16KP
3870m 11KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1. Jonna Juva                Angelniemen Ank FIN 01:30.30  01:30.30 00:58.25(3) 00:32.05(1)   
   2. Emily Raudkepp            Peko            EST 01:31.45     +1:15 00:57.37(2) 00:34.08(2)   
   3. Kristel Sibul             Kobras          EST 01:32.39     +2:09 00:57.17(1) 00:35.22(3)   
   4. Doris Kudre               Peko            EST 01:38.25     +7:55 01:01.01(4) 00:37.24(4)   
   5. Selja Kaartinen           Angelniemen Ank FIN 01:43.13    +12:43 01:03.35(5) 00:39.38(5)   
   6. Kristin Viikmaa           West/Pärnu Spor EST 01:52.29    +21:59 01:09.59(7) 00:42.30(6)   
   7. Daria Svechikhina         Kuzmolovo       RUS 01:53.41    +23:11 01:07.53(6) 00:45.48(9)   
   8. Kristiina Himma           Võru                02:03.59    +33:29 01:17.08(8) 00:46.51(10   
   9. Nella Rontu               Angelniemen Ank FIN 02:10.10    +39:40 01:22.49(9) 00:47.21(11   
  10. Emilia Vuori              Angelniemen Ank FIN 02:10.19    +39:49 01:25.01(11 00:45.18(8)   
      Getter Matto              Kobras          EST Katk               Ei start    00:44.02(7)   
      Tiina-Maria Tali          KEKRSK          EST Katk               01:24.44(10 Ei start      
N21A

9250m 16KP
4180m 14KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1. Annika Rihma              Kobras              01:31.58  01:31.58 01:02.04(1) 00:29.54(1)   
   2. Sanni Kivelä              Angelniemen Ank FIN 01:32.32     +0:34 01:02.35(2) 00:29.57(2)   
   3. Laura Joonas              Võru            EST 01:39.16     +7:18 01:06.18(5) 00:32.58(3)   
   4. Marianne Haug             Võru/Võru spord EST 01:41.03     +9:05 01:06.01(4) 00:35.02(6)   
   5. Margret Zimmermann        Kape            EST 01:41.45     +9:47 01:08.25(6) 00:33.20(4)   
   6. Sigrid Ruul               JOKA            EST 01:51.39    +19:41 01:17.46(8) 00:33.53(5)   
   7. Sonja Liukkonen           Hiidenkiertäjät FIN 01:52.09    +20:11 01:16.44(7) 00:35.25(7)   
   8. Essi Kangasaho            Hiidenkiertäjät FIN 02:16.02    +44:04 01:30.18(9) 00:45.44(9)   
      Sanna Kauppila            Angelniemen Ank FIN Katk               01:05.55(3) Ei start      
      Liisa Puusepp             Võru            EST Katk               01:39.04(11 Ei start      
      Marje Prank               Kape            EST Katk               01:48.40(12 Ei start      
      Daisi Saetalu             Tammed          EST Katk               01:34.48(10 Ei start      
      Maiki Jäädmaa             Võru            EST Katk               Ei start    00:44.28(8)   
      Piret Värnomasing         Firn            EST Tühist             Puuduv KP   Ei start      
N21B

5600m 10KP
3320m 10KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1. Siiri Mere                SRD             EST 01:14.58  01:14.58 00:44.01(1) 00:30.57(1)   
   2. Ülle Hollo                Võru                01:46.06    +31:08 01:08.33(3) 00:37.33(2)   
   3. Heleri Kirss              Koop            EST 01:46.23    +31:25 01:03.06(2) 00:43.17(4)   
   4. Ele Sisas                 TAOK            EST 01:53.55    +38:57 01:11.34(4) 00:42.21(3)   
   5. Piret Kaasik              Ilves           EST 01:57.56    +42:58 01:13.58(5) 00:43.58(5)   
   6. Kristina Vesilind         SRD             EST 02:43.24    +88:26 01:37.35(7) 01:05.49(6)   
      Marili Zimmermann         Kape            EST Katk               01:16.51(6) Ei start      
      Lisette Tohus             Otepää          EST Ei start           Ei start    Ei start      
N35

6320m 13KP
3840m 12KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1. Edit Kannel               Norma           EST 01:32.53  01:32.53 00:51.48(1) 00:41.05(2)   
   2. Ingrid Piht               Mercury         EST 01:40.21     +7:28 00:57.51(3) 00:42.30(3)   
   3. Pille Vinne               Kobras          EST 02:25.13    +52:20 01:22.37(5) 01:02.36(4)   
      Külli Leiger              Kape            EST Katk               01:04.43(4) Ei start      
      Piia Avaste               Tammed          EST Katk               00:57.08(2) Ei start      
      Jana Kink                 Kape            EST Tühist             Puuduv KP   00:35.18(1)   
N40

5830m 12KP
3610m 10KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1. Anne-Ly Viikmaa           West            EST 01:46.01  01:46.01 01:02.10(2) 00:43.51(2)   
   2. Kadri Parts               Võru            EST 01:55.47     +9:46 01:00.32(1) 00:55.15(3)   
   3. Heli Haug                 Võru            EST 01:58.26    +12:25 01:16.06(3) 00:42.20(1)   
N45

5400m 12KP
3380m 10KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1. Airi Alnek                Võru            EST 01:25.54  01:25.54 00:49.01(1) 00:36.53(3)   
   2. Marika Jäädmaa            Võru            EST 01:28.23     +2:29 00:54.59(2) 00:33.24(2)   
   3. Ingrit Kala               Peko            EST 01:28.28     +2:34 00:55.09(3) 00:33.19(1)   
   4. Lea Leppik                TAOK            EST 01:37.30    +11:36 00:58.38(4) 00:38.52(4)   
   5. Rutti Räbovoitra          Mercury         EST 01:44.38    +18:44 01:02.06(6) 00:42.32(6)   
   6. Epp Voitka                Võru            EST 01:45.09    +19:15 01:05.14(7) 00:39.55(5)   
   7. Merike Paapson            TON                 01:49.08    +23:14 01:00.01(5) 00:49.07(7)   
      Minija Pääslane           Ilves           EST Tühist             Puuduv KP   Ei start      
N50

5600m 10KP
3320m 10KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1. Marje Viirmann            KEKRSK          EST 01:24.25  01:24.25 00:51.28(1) 00:32.57(1)   
   2. Tiina Oras                Ilves           EST 01:29.59     +5:34 00:54.38(2) 00:35.21(2)   
   3. Arja Vestola              Nate            FIN 01:41.43    +17:18 00:58.50(3) 00:42.53(3)   
   4. Virve Einpaul             Ilves           EST 01:43.57    +19:32 01:00.19(4) 00:43.38(4)   
   5. Marja Töyrylä             KYS             FIN 01:52.59    +28:34 01:01.44(5) 00:51.15(5)   
   6. Pille Illak               Otepää          EST 02:14.08    +49:43 01:20.03(8) 00:54.05(6)   
      Anda Lejasblusa           Aluksne         LAT Katk               01:08.19(7) Ei start      
      Juta Ainelo               Ilves           EST Katk               01:07.23(6) Ei start      
N55

4900m 9KP
3040m 12KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1. Reet Johanson             Kobras          EST 01:24.15  01:24.15 00:52.40(3) 00:31.35(1)   
   2. Tiina Talisoo             KEKRSK          EST 01:24.29     +0:14 00:48.21(1) 00:36.08(2)   
   3. Marika Kirsspuu           TAOK            EST 01:28.35     +4:20 00:51.54(2) 00:36.41(3)   
   4. Ülle Kadak                Lehola          EST 01:33.18     +9:03 00:56.11(4) 00:37.07(4)   
   5. Anne Vaikjärv                             EST 01:41.31    +17:16 00:57.26(5) 00:44.05(5)   
   6. Ülle Põldoja              Ilves           EST 01:54.51    +30:36 01:02.46(6) 00:52.05(7)   
   7. Ülle Raudsepp             Okas            EST 02:03.09    +38:54 01:02.51(7) 01:00.18(8)   
      Maire Kure                Kape            EST Katk               01:12.02(8) Ei start      
      Helve Luht                KEKRSK          EST Katk               Ei start    01:07.02(9)   
      Aino Koser                Ilves           EST Tühist             Puuduv KP   00:47.48(6)   
N60

3720m 7KP
2450m 8KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1. Anne Arold                Ilves           EST 01:08.37  01:08.37 00:40.12(1) 00:28.25(1)   
   2. Liivi Parik               Otepää SK       EST 01:10.58     +2:21 00:42.14(2) 00:28.44(2)   
   3. Tiiu Kaasik               Ilves           EST 01:19.29    +10:52 00:48.32(3) 00:30.57(3)   
   4. Vaike Tomann              Ilves           EST 01:22.29    +13:52 00:50.34(4) 00:31.55(4)   
   5. Kersti Mardiste           KEKRSK          EST 01:26.26    +17:49 00:51.53(5) 00:34.33(5)   
   6. Anu Pallon                JOKA            EST 01:38.47    +30:10 00:59.18(6) 00:39.29(6)   
N65

3080m 8KP
2330m 7KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
N70

3080m 8KP
2330m 7KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1. Ilse Uus                  TON             EST 01:25.56  01:25.56 00:48.36(1) 00:37.20(1)   
   2. Ilona Vanaveski           Ilves           EST 01:36.07    +10:11 00:58.44(3) 00:37.23(2)   
   3. Maie Abram                Ilves           EST 01:51.13    +25:17 00:57.50(2) 00:53.23(4)   
   4. Maimu Tornberg            Koop            EST 01:59.13    +33:17 01:13.00(4) 00:46.13(3)   
N8NR

1490m 6KP
1230m 5KP

Etapi tulemus 1 Etapid
Etapi tulemus 2 Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2         
   1. Annabel Mirtel Saskia Joa Tammed          EST 00:34.52  00:34.52 00:18.33(1) 00:16.19(1)   
   2. Mari Iher                                 EST 00:50.54    +16:02 00:26.06(2) 00:24.48(2)   
   3. Käti Kudre                Peko            EST 01:01.01    +26:09 00:32.01(3) 00:29.00(3)   
OK Võru
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2014, www.tak-soft.com 5.04.2015 12:44:28