EMV Lühirada
7.05.2016 Juudakunnu (M.Oras)
Etapid
Indeks
1. Ragnar Rooba Rakv 00:17.11
2. Martin Erik Maripuu Kobras/Põlva Sp 00:20.42
3. Dainis Männiste Kobras/Põlva Sp 00:21.29
4. Janar Saks Võru/Võru spord 00:25.00
5. Samuel Kolsar Kobras/Põlva Sp 00:26.40
6. Ralf Kivil LSF PT 00:27.43
7. Emil Eensaar Tartu SUKL 00:32.14
8. Mattias Maidla Kobras/Põlva Sp 00:32.16
9. Mehis Udam JOKA 00:33.43
10. Jürgen Joonas Võru/Võru spord 00:34.32
11. Mihkel Liivago Kobras/Põlva Sp 00:35.44
12. Mihkel Mahla Peko 00:40.24
13. Karmo Tisler Võru/Võru spord 00:41.01
14. Kerten Matto Kobras/Põlva Sp 00:45.41
15. Peko Piirisild Kobras/Põlva Sp 00:46.25
16. Karl Jakop Pintmann Võru/Võru spord 00:56.21
17. August Jakobson Kobras/Põlva Sp 00:59.41
18. Timo Kudre Peko 01:00.57
19. Alarich Paas Võru/Võru spord 01:02.30
20. Andreas Tähnas JOKA 01:37.39
Tõnis Jäädmaa Võru/Võru spord Puuduv KP
Maanus Udam JOKA Puuduv KP
Joosep Ainjärv JOKA Puuduv KP
Sven-Andres Niglas Jõhvikas Puuduv KP
Mattias Võsupärg Kobras/Põlva Sp Ei start
Kerdo Männilaan JOKA Ei start
Etapid
Indeks
1. Kaarel Vesilind SRD 00:26.17
2. Hando Allmann Võru/Võru spord 00:26.23
3. Alex Treier Võru/Võru spord 00:26.31
4. Sander Pritsik Rakv 00:30.49
5. Kustu Künnapas HOK 00:34.07
6. Raido Kiss Võru 00:37.17
7. Aleksander Kepler Kobras/Põlva Sp 00:39.56
8. Raiko Marrandi JOKA 00:40.02
9. Mati Kiisler SRD 00:42.24
10. Joonas Halapuu Võru/Võru spord 00:48.01
11. Siim Turban Rakv 00:49.14
12. Raiko Jool Jõhvikas 00:49.15
13. Hanno-Laur Kunnus Võru/Võru spord 00:55.21
14. Georg Paal JOKA 01:06.18
15. Jürmo Rooma Jõhvikas 01:07.13
16. Martin Kotsar JOKA 01:18.30
17. Karel Kuragin Võru/Võru spord 01:33.09
Markus Sulg JOKA Puuduv KP
Etapid
Indeks
1. Lauri Pähn Võru/Võru spord 00:34.15
2. Karel-Sander Kljuzin Peko 00:34.33
3. Oliver Kütt Ilves 00:35.38
4. Kaarel Hendrik Zernant Ilves 00:40.55
5. Villu Serv Kobras/Põlva Sp 00:41.19
6. Kiur Erik Eensaar Ilves 00:43.54
7. Siim Helmoja Kobras/Põlva Sp 00:53.51
8. Kristofer Pähklepa Kobras 00:56.50
9. Martin Sults Kobras/Põlva Sp 00:59.09
10. Esko Vanahunt Kobras/Põlva Sp 01:00.24
11. Kristo Sirk Kobras/Põlva Sp 01:03.10
12. Kevin Jaaska Kobras/Põlva Sp 01:06.19
13. Jasper Ainjärv JOKA 01:10.49
14. Sander Tomson Kobras/Põlva Sp 01:12.06
Andres Aruots Peko Puuduv KP
Tomi-Andre Piirmets West Ei start
Etapid
Indeks
1. Janek Piirisild Võru/Võru spord 00:32.16
2. Andres Rõõm Ilves/Tartu SUK 00:44.41
3. Hans Mark Võsu JOKA 00:46.49
4. Rimmo Rõõm Ilves/Tartu SUK 00:48.33
5. Vootele Jagomägi Ilves 00:50.12
6. Rando Marrandi JOKA 00:51.52
7. Vadim Shved SRD 00:55.13
8. Kevin Hallop Peko 00:59.44
9. Markus Rene Pae SK100 01:08.39
Mauno Kapten Peko Puuduv KP
Etapid
Indeks
1. Timo Sild EKJ SK 00:33.01
2. Kenny Kivikas Ilves 00:34.57
3. Lauri Sild EKJ SK 00:35.34
4. Gion Schnyder Peko 00:38.18
5. Raido Mitt Kobras 00:38.25
6. Kristo Heinmann Ilves 00:38.27
7. Sergei Rjabõshkin SRD 00:38.53
8. Olle Kärner Rakv 00:39.11
9. Timmo Tammemäe SK100 00:40.25
9. Andreas Kraas Tammed 00:40.25
11. Jaagup Truusalu Võru 00:41.15
12. Sander Vaher EKJ SK 00:41.20
13. Rain Eensaar EKJ SK 00:42.14
14. Ats Sõnajalg KEKRSK 00:42.27
15. Erkki Aadli Tammed 00:42.48
16. Jürgen Einpaul Tammed 00:43.24
17. Priit Randman Rakv 00:43.53
18. Juho-Veikko Hytönen SK100 00:44.46
19. Kaur Kase Võru 00:45.12
20. Uku-Laur Tali KEKRSK 00:46.06
21. Tanel Mõttus Võru 00:46.15
22. Andres Saetalu Tammed 00:48.42
23. Aleksandr Shved SRD 00:49.16
24. Marten Vunukainen Kobras 00:49.39
25. Marek Karm SK100 00:51.58
26. Taivo Timmusk HOK 00:52.37
27. Ragnar Kruusla West 00:52.51
28. Johannes Ehala JOKA 00:57.48
29. Jaan Tarmak SK100 00:57.51
30. Reigo Teervalt Peko 00:58.26
31. Mattias Rennel KEKRSK 00:58.41
32. Kristjan-Martin Kirjanen Võru 01:04.43
33. Raid Vellerind Harju KEK 01:05.25
34. Taavi-Kalle Kiisler KEKRSK 01:06.18
35. Martin Laasmaa SK100 01:38.56
Alar Assor Kobras Katk
Petri Väänänen SK100 Puuduv KP
Mikk Tali KEKRSK Puuduv KP
Aleksander Tali KEKRSK Ei start
Lauri Tammemäe SK100 Ei start
Peeter Pihl Tammed Ei start
Mati Tiit Ilves Ei start
Etapid
Indeks
1. Tarvo Klaasimäe Rakvere OK 00:33.31
2. Toomas Marrandi JOKA 00:34.10
3. Mati Mägi HOK 00:39.09
4. Ott Rakkaselg HOK 00:40.15
5. Lauri Beilmann 00:41.20
6. Priit Poopuu JOKA 00:42.44
7. Tanel Esta HOK 00:47.50
8. Kalvo Kriisk Kape 01:18.52
9. Anton Roolaid TAOK 01:50.46
Etapid
Indeks
1. Erik Aibast Tammed 00:32.26
2. Meelis Merenäkk Rae 00:33.13
3. Ain Fjodorov Rae 00:33.34
4. Kaido Hallik Ilves 00:34.27
5. Meelis Mälter KEKRSK 00:34.55
6. Kuno Rooba Rakv 00:37.08
7. Arthur Raichmann LSF PT 00:40.25
8. Vallo Vaher JOKA 00:40.37
9. Sander Blehner West 00:40.57
10. Margus Marrandi JOKA 00:41.02
11. Tarmo Klaar Ilves 00:41.14
12. Tammo Esta HOK 00:41.32
13. Heno Ivanov Tartu 00:41.49
14. Indrek Mahla Peko 00:42.26
15. Ilmar Udam JOKA 00:43.35
16. Mart Jakobson KEKRSK 00:44.01
17. Kaupo Järve LSF PT 00:44.02
18. Mati Korrol Mercury 00:47.04
19. Erki Kriks LSF PT 00:48.01
20. Rünno Sulg LSF PT 00:54.11
Etapid
Indeks
1. Randy Korb Peko 00:29.20
2. Priit Pääslane Ilves 00:31.45
3. Raivo Reiman West 00:32.01
4. Raivo Laanemets TON 00:32.04
5. Meelis Zimmermann Kape 00:34.22
6. Kaido Nurja Nõmme 00:35.43
7. Raivo Erik Rae 00:40.50
8. Mart Ostra Nõmme 00:42.19
9. Allar Padari HOK 00:43.16
10. Indrek Viikmaa West 00:43.26
11. Raul Kangur Peko 00:44.48
12. Toomas Talumaa HOK 00:45.19
Meelis Mälberg Peko Puuduv KP
Paavo Rõigas Peko Ei start
Etapid
Indeks
1. Toomas Mast HOK 00:29.01
2. Indrek Ümarik Ilves 00:29.27
3. Tiit Tali Ilves 00:30.35
4. Antti Roose Kobras 00:30.48
5. Ants Turban Rakv 00:31.46
6. Tenno Alamaa JOKA 00:31.53
7. Raivo Pellja JOKA 00:32.28
8. Urmas Sulaoja Jõhvikas 00:32.46
9. Taivo Tali KEKRSK 00:32.52
10. Einar Raudkepp Peko 00:33.57
11. Rain Vellerind 00:36.21
12. Priit Överus Mercury 00:37.04
13. Pear Post Kobras 00:38.25
14. Kalju Tammeveski HOK 00:38.27
15. Priit Truusalu Kape 00:39.19
16. Lauri Leppik TAOK 00:42.40
17. Inno Ling Lehola 00:42.51
18. Margus Jaanus Koop 00:44.48
19. Toomas Telgma Voller 00:44.51
20. Aivar Meindok TON 00:45.30
Raivo Panker Mercury Puuduv KP
Etapid
Indeks
1. Maido Kaljur KEKRSK 00:28.22
2. Eduard Pukkonen KEKRSK 00:30.03
3. Jaanus Reha Koop 00:31.16
4. Martti Parve Peko 00:31.56
5. Timo Asikainen Orvand 00:33.13
6. Rein Rooni Orvand 00:35.27
7. Urmas Tammemäe Orvand 00:36.18
8. Kaljo Julge Kape 00:36.29
9. Raul Laas JOKA 00:36.47
10. Andrus Sipsaka KEKRSK 00:41.09
11. Paul Poopuu JOKA 00:42.31
12. Henn Antson EKJ SK 00:49.54
Mati Preitof KEKRSK Puuduv KP
Aigar Pindmaa Võru Ei start
Frank Flood Fingal Ei start
Etapid
Indeks
1. Udo Lüüs Ilves 00:32.23
2. Jüri Merirand Otepää SK 00:32.48
3. Eero Ruokamo Kobras 00:34.01
4. Anti Parik Otepää SK 00:34.41
5. Heini Tammik Kape 00:35.57
6. Tõnu Sikkal Kobras 00:37.44
7. Jaak Jaagus Saku 00:37.54
8. Jaak Reimaa Ilves 01:00.41
Jüri Rokko SK RT Puuduv KP
Etapid
Indeks
1. Rein Unt TON 00:29.26
2. Kai Saksman TON 00:29.59
3. Toivo Saue HOK 00:32.07
4. Arvo Kivikas Ilves 00:33.21
5. Kalle Nelk Tammed 00:35.40
6. Mati Pilt West 00:35.50
7. Tiit Tatter TON 00:35.56
8. Koit Paasma Lehola 00:36.12
Etapid
Indeks
1. Rafael Gordon Võru 00:28.46
2. Ülo Vainura Tammed 00:29.24
3. Mihkel Mälter KEKRSK 00:32.08
4. Elmo Pärna Lehola 00:40.22
5. Enn Aedna West 00:43.34
6. Rudolf Mürk Võru 00:43.45
7. Jüri Püssim Tammed 00:59.27
8. Mati Poom TON 01:00.15
Etapid
Indeks
1. Mihhail Taivere Kape 00:31.11
2. Endel Remmet Kape 00:32.20
3. Mati Tõnus Orion 00:40.14
4. Vello Krohn Tammed 00:45.59
5. Heino Peeterson West 00:47.43
6. Martin Tõrra Kobras 00:50.36
7. Kalju Tilk Orion 00:56.34
8. Rein Kiisler West 01:06.05
9. Riho Kilp Tammed 01:11.36
Lembit Vassil Ilves Puuduv KP
Etapid
Indeks
1. Heino Mardiste Kape 00:30.16
2. Arne Kivistik Kape 00:41.38
3. Kaarel Koitmets Jõhvikas 01:28.53
Heino Heinloo Tammed Puuduv KP
Etapid
Indeks
1. Eliise Kesküla HOK 00:18.23
2. Johanna Laanoja Kobras/Põlva Sp 00:18.48
3. Leana Jete Korb Peko 00:20.42
4. Anete Saar Kobras/Põlva Sp 00:22.40
5. Helena Maripuu HOK 00:25.21
6. Anita Laanejõe Võru/Võru spord 00:25.53
7. Greta-Maria Pisarev Jõhvikas 00:27.03
8. Kristiin Kalle Kobras/Põlva Sp 00:29.11
9. Hanna Lora Traagel Kobras/Põlva Sp 00:29.45
10. Evely Ostrov Kobras/Põlva Sp 00:30.44
11. Maria Eller HOK 00:31.41
12. Regina Poom Jõhvikas 00:44.47
13. Siiri Talts HOK 00:44.58
14. Brigitte Panker Ilves 00:50.06
15. Helina Saega Otepää 01:42.25
Eva Laaring West/Pärnu Spor Puuduv KP
Birgit Rõõm Ilves Puuduv KP
Aigi Einmaa Rakv Puuduv KP
Karolin-Kristiin Piirmets - Ei start
Etapid
Indeks
1. Teele Telgma Tammed 00:23.41
2. Laura-Liis Kütt Kobras/Põlva Sp 00:25.54
3. Lorely Kõrvel Kobras/Põlva Sp 00:30.56
4. Triin Helimets HOK 00:31.31
5. Anastasija Pahhomenkova SRD 00:31.33
6. Kelli Nurm Kobras/Põlva Sp 00:33.08
7. Kristina Haug Võru/Võru spord 00:37.28
8. Tekla Liisa Vilberg West/Pärnu Spor 00:37.56
9. Kairiin Märtson Kobras/Põlva Sp 00:39.05
10. Mari Linnus Peko 00:42.00
11. Carmel Poom Jõhvikas 00:49.55
12. Brita Sander Ilves 01:03.20
Kaisa Kahre Võru/Võru spord Puuduv KP
Etapid
Indeks
1. Emily Raudkepp Peko 00:27.57
2. Kristel Kõivo Peko 00:28.40
3. Epp Paalberg Rakv 00:33.02
4. Kaisa Rooba Rakv 00:33.22
5. Roos Lisette Parmas SRD 00:33.42
6. Kristin Viikmaa West/Pärnu Spor 00:34.16
7. Merilin Anijärv SRD 00:39.48
8. Liina Vesilind SRD 00:40.21
9. Kati Iher Võru 00:45.42
10. Marie Anna Blehner West/Pärnu Spor 00:48.35
11. Signe Kallion Võru/Võru spord 00:55.09
12. Tiina- Maria Tali KEKRSK 00:55.44
13. Kelly Vildek Rakv 00:56.08
Kristiina Himma Võru Puuduv KP
Etapid
Indeks
1. Marianne Haug Võru/Võru spord 00:26.33
2. Kristel Sibul Kobras/Põlva Sp 00:27.07
3. Doris Kudre Peko 00:34.33
4. Marie Tammemäe Orvand 00:35.06
5. Jonne Rooma Jõhvikas 00:38.12
6. Silvia Luup Võru 00:40.15
7. Ragne Reiman West 00:42.40
8. Getter Matto Kobras/Põlva Sp 00:56.44
9. Mariethe-Piret Niglas Jõhvikas 01:00.26
Liis Toomas Peko Puuduv KP
Etapid
Indeks
1. Outi Hytönen SK100 00:36.03
2. Evely Kaasiku JOKA 00:37.19
3. Eleri Hirv Võru 00:38.01
4. Laura Joonas Võru 00:38.13
5. Sari Nurmela Võru 00:38.30
6. Merike Vanjuk Kape 00:38.50
7. Kirti Rebane Tammed 00:40.20
8. Margret Zimmermann Kape 00:40.29
9. Sigrid Ruul JOKA 00:42.05
10. Elo Saue Ilves 00:42.19
11. Daisy Kudre Peko 00:45.27
12. Katrin Vinkel West 00:46.17
13. Piibe Tammemäe SK100 00:47.21
14. Kristiine Aluvee Kobras 00:48.46
15. Piret Pärnik Peko 00:50.24
16. Maris Palopääl Kobras 00:51.26
17. Eva-Maria Truusalu Võru 00:52.01
18. Adele Puusalu Kobras 00:53.43
19. Maiki Jäädmaa Võru 00:55.32
20. Thea Kaljur KEKRSK 00:58.42
21. Kaia Kivikas Ilves 00:59.39
22. Kadi-Liis Minn JOKA 01:01.56
23. Alina Kirichenko SRD 01:04.25
24. Ade Timmusk HOK 01:38.19
Mari-Liis Kaljur KEKRSK Puuduv KP
Kaisa Sander Ilves Puuduv KP
Marili Zimmermann Kape Puuduv KP
Jane Änilane SK100 Puuduv KP
Annika Rihma Kobras Ei start
Etapid
Indeks
1. Mirja Virve Kobras 00:33.33
2. Heleri Kivil LSF PT 00:40.07
3. Piia Avaste Tammed 00:40.58
4. Pille Vinne Kobras 00:50.40
Ülle Hollo Võru Puuduv KP
Etapid
Indeks
1. Kristi Vassil Ilves 00:30.49
2. Triin Vask Ilves 00:33.14
3. Margit Blehner West 00:36.24
4. Jana Kink Kape 00:37.30
5. Piret Kaasik Ilves 00:49.34
6. Kadri Parts Võru 00:49.39
7. Ruth Esta HOK 00:54.21
Etapid
Indeks
1. Ingrit Kala Peko 00:29.15
2. Erika Joonas Võru 00:36.46
3. Anne-Ly Viikmaa West 00:38.59
4. Marika Jäädmaa Võru 00:39.13
5. Rita Ojala JOKA 00:39.36
6. Kadre Maalma Jõhvikas 00:44.33
7. Piret Niglas Jõhvikas 00:50.07
8. Kersti Kristjuhan HOK 00:50.57
Etapid
Indeks
1. Airi Alnek Võru 00:29.08
2. Merike Paapson TON 00:31.51
3. Lea Leppik TAOK 00:34.28
4. Rutti Räbovoitra Mercury 00:35.46
5. Sarmite Sild Võru 00:36.43
6. Inger Jalakas KEKRSK 00:37.02
7. Maris Roosipuu TON 00:38.57
7. Meeli Kerem TON 00:38.57
9. Epp Voitka Võru 00:42.05
10. Pille Illak Otepää 00:48.05
Etapid
Indeks
1. Marje Viirmann KEKRSK 00:22.13
2. Anne Pelto-Huikko Orvand 00:25.04
2. Kersti Ehala JOKA 00:25.04
4. Marika Kirsspuu TAOK 00:26.22
5. Siiri Poopuu JOKA 00:28.02
6. Reet Johanson Kobras 00:29.30
7. Gea Rennel KEKRSK 00:35.41
8. Saima Värton Kobras 00:36.22
9. Ülle Raudsepp Okas 00:38.18
10. Merike Mändsoo TON 00:38.33
11. Aino Koser Ilves 00:39.38
12. Tiina Metsmaa Rakv 00:42.12
13. Ülle Põldoja Ilves 00:45.12
14. Helve Luht KEKRSK 01:06.05
Etapid
Indeks
1. Ülle Kadak Lehola 00:27.51
2. Tiina Talisoo KEKRSK 00:28.31
3. Anne Arold Ilves 00:32.34
4. Vaike Tomann Ilves 00:32.55
5. Aili Laanjõe Kobras 00:34.54
6. Ene Sulg Orvand 00:39.03
7. Marika Pilt West 00:39.28
8. Riina Kivikas Ilves 00:43.16
Epp Kroon Ilves Ei start
Etapid
Indeks
1. Hille Tasa Tammed 00:28.44
2. Kersti Mardiste KEKRSK 00:31.24
3. Leili Prans Ilves 00:32.51
4. Anu Saue HOK 00:33.08
5. Tiiu Kaasik Ilves 00:36.31
6. Kaie Kivila Ilves 00:38.44
7. Liis Lille KEKRSK 00:39.06
8. Liivi Parik Otepää SK 00:39.51
9. Juta Virkepuu KEKRSK 01:10.47
Etapid
Indeks
1. Ilona Vanaveski Ilves 00:32.57
2. Helle Mürk OK Võru 00:38.58
3. Anne Jundas Jõhvikas 00:40.11
Etapid
Indeks
1. Ilse Uus TON 00:27.40
2. Maire Raid Tammed 00:32.25
3. Maie Abram Ilves 00:34.52
4. Maimu Tornberg Koop 00:41.46
OK Võru