Karjalaskevõistlus
9.04.2016 Pärlijõe (S.Sild)
Lihavõtte lühirada
10.04.2016 Pärlijõe (S.Sild)
1. Janek Piirisild Võru EST 01:39.10 01:01.42(1) 00:37.28(1)
2. Tõnis Piirisild Võru EST 01:57.35 01:07.08(4) 00:50.27(2)
3. Aivar Jõgiaas EST 02:10.12 01:04.24(3) 01:05.48(5)
Taavi Tatsi EST Katk - Ei start
Tarmo Zernat EST Katk 01:16.35(5) Ei start
Erika Joonas Võru EST Tühist 01:03.11(2) Puuduv KP
Tiit Melts EST Tühist Puuduv KP Ei start
Karl Lainevool EST Tühist Puuduv KP Ei start
1. Pille Illak EST 01:53.39 01:02.41(2) 00:50.58(4)
Marje Zernant EST Katk Katk Katk
Nora Meldre EST Katk 01:49.20(4) Ei start
Kaspar Aavo Sultš EST Katk 01:49.15(3) Ei start
Uno Ojala EST Katk 00:39.44(1) Ei start
Sebastian Paat EST Tühist Puuduv KP Ei start
1. Maanus Udam JOKA EST 00:20.59 00:10.30(1) 00:10.29(1)
2. Bert Joosep Panker Ilves EST 00:24.38 00:10.53(2) 00:13.45(2)
3. Laur-Rogert Sulg Otepää EST 00:26.10 00:11.29(3) 00:14.41(4)
4. Mattias Metsoja Mercury EST 00:27.50 00:12.13(4) 00:15.37(6)
5. Rando Jaaksoo Tartu EST 00:28.34 00:13.30(6) 00:15.04(5)
6. Erik Kersna Ilves EST 00:29.05 00:13.26(5) 00:15.39(7)
7. Mehis Moor OK Võru/Vastsel EST 00:30.12 00:15.45(9) 00:14.27(3)
8. Niilo Nurmilaukas Espoon Akilles FIN 00:31.08 00:15.14(8) 00:15.54(8)
9. Karel Jung Põlva Spordikoo EST 00:34.14 00:16.16(11 00:17.58(10
10. Roland Johanson Põlva Spordikoo EST 00:36.18 00:15.50(10 00:20.28(13
11. Markus Zimmermann Kape EST 00:36.36 00:17.05(12 00:19.31(12
12. Severi Eerik Võru/Võru spord EST 00:41.40 00:22.49(15 00:18.51(11
13. Magnar Mõttus Otepää EST 00:45.09 00:22.28(14 00:22.41(14
14. Christopher Vakrõõm SRD EST 00:51.52 00:21.20(13 00:30.32(15
Jan-Erik Kärner EST Katk Ei start 00:16.45(9)
Kaspar Mathias Korrol Mercury EST Katk 00:14.55(7) Ei start
1. Emil Eensaar Tartu SUKL EST 00:29.30 00:16.22(2) 00:13.08(2)
2. Olev Piirisild Võru EST 00:30.34 00:16.23(3) 00:14.11(3)
3. August Jakobson Kobras/Põlva SK EST 00:32.19 00:14.26(1) 00:17.53(6)
4. Timo Kudre Peko EST 00:32.42 00:16.39(4) 00:16.03(4)
5. Mehis Udam JOKA EST 00:33.24 00:21.21(7) 00:12.03(1)
6. Andri Kepler Kobras/Põlva SK EST 00:43.18 00:19.48(6) 00:23.30(8)
7. Laur Joonas Järvpõld Võru EST 00:48.38 00:18.39(5) 00:29.59(9)
8. Kris-Robin Metsoja Mercury EST 01:00.24 00:42.41(11 00:17.43(5)
9. Kevin Markus Korrol Mercury EST 01:15.05 00:40.47(10 00:34.18(10
10. Toomas Mattus Kobras EST 01:29.15 00:40.35(9) 00:48.40(11
Otto Toomas Kibena Võru EST Katk 00:23.28(8) Ei start
Reiko Kallas OK Võru/Vastsel EST Tühist Puuduv KP 00:20.22(7)
1. Tõnis Jäädmaa Võru/Võru spord EST 01:02.10 00:34.45(1) 00:27.25(2)
2. Martin Erik Maripuu Kobras/Põlva SK EST 01:08.54 00:44.19(6) 00:24.35(1)
3. Joona Vuorela Espoon Akilles FIN 01:09.26 00:38.31(2) 00:30.55(4)
4. Dainis Männiste Kobras/Põlva SK EST 01:11.16 00:42.33(3) 00:28.43(3)
5. Jürgen Joonas Võru/Võru spord EST 01:15.54 00:42.38(4) 00:33.16(6)
6. Janar Saks Võru/Võru spord EST 01:16.32 00:44.48(7) 00:31.44(5)
7. Eemi Vaherlehto Espoon Akilles FIN 01:16.53 00:43.15(5) 00:33.38(7)
8. Mattias Maidla Kobras/Põlva SK EST 01:33.29 00:57.52(8) 00:35.37(9)
9. Mihkel Liivago Kobras/Põlva SK EST 01:50.33 01:05.16(9) 00:45.17(10
10. Kaarel Tampuu SRD EST 01:54.10 01:06.53(10 00:47.17(11
11. Karmo Tisler Võru/Võru spord EST 01:55.11 01:21.16(13 00:33.55(8)
12. Kerten Matto Kobras/Põlva SK EST 02:04.46 01:12.14(11 00:52.32(13
13. Riko Mäesaar OK Võru/Vastsel EST 02:25.23 01:16.36(12 01:08.47(16
14. Karl Jakop Pintmann Võru/Võru spord EST 02:36.25 01:23.28(14 01:12.57(17
Alarich Paas Võru/Võru spord EST Katk 01:43.26(15 Ei start
Joosep Ainjärv JOKA EST Tühist Puuduv KP 00:56.15(14
Kerdo Männilaan JOKA EST Tühist Puuduv KP 00:48.09(12
Jan Jacek Gregor Tiisler Võru/Võru spord EST Tühist Puuduv KP Ei start
Artur Soo JOKA EST Tühist Puuduv KP 01:00.56(15
Samuel Kolsar Kobras/Põlva SK EST Ei start Ei start Ei start
1. Alex Treier Võru/Võru spord EST 01:20.41 00:46.36(1) 00:34.05(2)
2. Hando Allmann Võru/Võru spord EST 01:26.34 00:57.06(3) 00:29.28(1)
3. Raido Kiss Võru EST 01:42.39 00:56.58(2) 00:45.41(3)
4. Siim Turban Rakv EST 01:50.36 01:02.32(4) 00:48.04(6)
5. Georg Paal JOKA EST 02:05.50 01:19.21(7) 00:46.29(4)
6. Joonas Halapuu Võru/Võru spord EST 02:08.41 01:12.02(5) 00:56.39(7)
7. Raiko Marrandi JOKA EST 02:22.19 01:18.36(6) 01:03.43(9)
8. Dennis Florström Espoon Akilles FIN 03:33.02 02:12.34(8) 01:20.28(12
Hanno-Laur Kunnus Võru/Võru spord EST Katk Ei start 01:12.38(10
Karel Kuragin Võru/Võru spord EST Katk Ei start 01:16.38(11
Aleksander Kepler Kobras/Põlva SK EST Katk Ei start 00:47.00(5)
Evan Standen Espoon Akilles FIN Tühist Puuduv KP 01:02.22(8)
Martin Kotsar JOKA EST Ei start Ei start Ei start
Markus Sulg JOKA EST Ei start Ei start Ei start
Mati Kiisler SRD EST Ei start Ei start Ei start
1. Lauri Pähn Võru/Võru spord EST 01:37.16 00:59.42(1) 00:37.34(3)
2. Kaarel Vesilind SRD EST 01:39.11 01:02.23(2) 00:36.48(1)
3. Oliver Kütt Ilves EST 01:44.38 01:07.39(3) 00:36.59(2)
4. Kaarel Hendrik Zernant EST 01:57.45 01:08.20(4) 00:49.25(5)
5. Kevin Jaaska Kobras/Põlva SK EST 02:09.23 01:23.04(7) 00:46.19(4)
6. Villu Serv Kobras/Põlva SK EST 02:13.21 01:20.09(6) 00:53.12(6)
7. Kiur Erik Eensaar Ilves EST 02:13.41 01:18.33(5) 00:55.08(8)
8. Martin Sults Kobras/Põlva SK EST 02:27.33 01:33.14(9) 00:54.19(7)
9. Kristo Sirk Kobras/Põlva SK EST 02:51.53 01:44.11(10 01:07.42(9)
10. Ekvard-Allan-Matis Joakit Tammed EST 03:36.04 02:03.15(11 01:32.49(11
Siim Helmoja Kobras/Põlva SK EST Katk Ei start 01:12.57(10
Andres Rõõm Ilves/Tartu SUK EST Katk 01:27.38(8) Ei start
Martin Tampuu JOKA EST Tühist Puuduv KP Puuduv KP
1. Kenny Kivikas Ilves EST 01:42.19 01:08.59(1) 00:33.20(1)
2. Kristo Heinmann Ilves EST 01:48.08 01:11.13(2) 00:36.55(4)
3. Peeter Pihl Tammed EST 01:50.59 01:14.45(5) 00:36.14(3)
4. Sander Vaher EKJ SK EST 01:52.39 01:11.55(3) 00:40.44(8)
5. Tõnis Laugesaar Rakv EST 01:52.42 01:17.41(6) 00:35.01(2)
6. Ats Sõnajalg KEKRSK EST 02:04.07 01:26.00(8) 00:38.07(5)
7. Rain Eensaar EKJ SK EST 02:09.56 01:27.04(9) 00:42.52(10
8. Kaarel Kallas JOKA EST 02:32.05 01:43.17(10 00:48.48(14
9. Johannes Ehala JOKA EST 02:35.37 01:44.52(11 00:50.45(17
10. Tanel Papp Võru EST 02:36.59 01:46.30(12 00:50.29(16
11. Taivo Timmusk HOK EST 02:48.40 01:54.30(13 00:54.10(20
12. Ragnar Kruusla West EST 02:50.35 01:59.25(14 00:51.10(18
13. Ilmar Udam JOKA EST 03:02.46 02:13.41(15 00:49.05(15
Juho-Veikko Hytönen SK100 FIN Katk 01:24.31(7) Ei start
Jaagup Truusalu Võru EST Katk Ei start 00:40.59(9)
Kevin Hallop Peko EST Katk Ei start 00:57.10(21
Marek Karm SK100 EST Katk Ei start 00:43.11(11
Raido Mitt Kobras EST Katk Ei start 00:43.24(12
Mati Tiit Ilves EST Katk Ei start 00:51.57(19
Andreas Kraas Tammed EST Katk Ei start 00:38.54(7)
Lauri Tammemäe SK100 EST Katk Ei start 00:45.34(13
Olle Kärner EST Katk Ei start 00:38.31(6)
Timmo Tammemäe SK100 EST Tühist 01:12.50(4) Puuduv KP
Mati Mägi HOK EST Ei start Ei start Ei start
Rimmo Rõõm Ilves/Tartu SUK EST Ei start Ei start Ei start
1. Alar Assor Kobras EST 01:14.47 00:46.35(1) 00:28.12(1)
2. Rain Jaaksoo Tartu EST 01:22.14 00:50.20(2) 00:31.54(2)
3. Hans Mark Võsu JOKA EST 01:31.02 00:52.02(3) 00:39.00(6)
4. Kalle Metsoja Mercury EST 01:36.00 00:57.50(4) 00:38.10(5)
5. Tanel Saue Mercury EST 01:38.27 01:01.10(5) 00:37.17(4)
6. Michael Raer SRD EST 01:41.55 01:02.20(6) 00:39.35(7)
7. Ragnar Ilp EST 01:44.47 01:03.38(7) 00:41.09(8)
8. Toomas Telgma Voller EST 02:01.00 01:11.42(9) 00:49.18(10
9. Viljar Vainola Mercury EST 02:08.10 01:10.20(8) 00:57.50(11
10. Martin Viljasaar Võru EST 03:08.23 02:05.00(10 01:03.23(12
Vahur Veeroja Suusahullud EST Katk Ei start 00:45.05(9)
Markus Rene Pae SK100 EST Katk Ei start 00:36.19(3)
1. Andrei Nikitin SRD EST 01:34.48 00:55.37(1) 00:39.11(1)
2. Toni Pikkarainen Espoon Akilles FIN 01:41.14 01:01.46(2) 00:39.28(2)
3. Ott Rakkaselg HOK EST 01:46.42 01:05.07(3) 00:41.35(3)
4. Vallo Vaher JOKA EST 02:02.33 01:17.39(5) 00:44.54(4)
5. Priit Narusk Võru EST 02:08.49 01:12.09(4) 00:56.40(5)
6. Alar Alajaan EKJ SK EST 03:14.29 01:53.53(6) 01:20.36(6)
1. Ain Fjodorov Rae EST 01:24.55 00:56.04(1) 00:28.51(1)
2. Tuomas Vaherlehto Espoon Akilles FIN 01:32.33 00:56.04(1) 00:36.29(3)
3. Mati Korrol Mercury EST 01:37.37 01:04.22(4) 00:33.15(2)
4. Heno Ivanov Tartu EST 01:49.42 01:09.23(5) 00:40.19(5)
5. Danilo Piht Mercury EST 01:50.48 01:10.22(6) 00:40.26(6)
6. Tarmo Klaar Ilves EST 01:55.17 01:17.08(8) 00:38.09(4)
7. Sauli Takkinen Espoon Akilles FIN 02:02.56 01:16.53(7) 00:46.03(8)
8. Markus Haakana Espoon Akilles FIN 02:06.25 01:21.42(9) 00:44.43(7)
9. Valeri Kuragin Võru EST 02:18.31 01:28.52(10 00:49.39(9)
Ville Nurmilaukas Espoon Akilles FIN Tühist 01:03.40(3) Puuduv KP
1. Randy Korb Peko EST 01:29.46 00:59.28(1) 00:30.18(1)
2. Raul Kudre Peko EST 01:33.21 01:01.00(2) 00:32.21(2)
3. Meelis Zimmermann Kape EST 01:41.10 01:05.19(4) 00:35.51(6)
4. Raul Kangur Peko EST 01:44.34 01:08.58(5) 00:35.36(4)
5. Andres Pae Suusahullud EST 01:51.18 01:15.35(6) 00:35.43(5)
6. Rein Rooni Orvand EST 02:06.11 01:19.36(7) 00:46.35(7)
Priit Pääslane Ilves EST Katk Ei start 00:34.46(3)
Kristjan Leiger Kape EST Katk 01:27.19(8) Ei start
Raivo Laanemets TON EST Katk 01:03.52(3) Ei start
1. Antti Roose Kobras EST 01:15.47 00:46.28(1) 00:29.19(2)
2. Einar Raudkepp Peko EST 01:18.50 00:48.00(2) 00:30.50(4)
3. Eduard Pukkonen KEKRSK EST 01:21.40 00:52.13(4) 00:29.27(3)
4. Inno Ling Lehola EST 01:22.52 00:54.11(5) 00:28.41(1)
5. Eriks Udris Meridians LAT 01:23.13 00:49.59(3) 00:33.14(5)
6. Lauri Leppik TAOK EST 01:55.40 01:13.55(7) 00:41.45(7)
7. Raivo Panker Mercury EST 01:58.16 01:08.05(6) 00:50.11(11
8. Priit Truusalu Kape EST 02:00.18 01:22.40(12 00:37.38(6)
9. Hannu Numminen Espoon Akilles FIN 02:00.37 01:17.30(10 00:43.07(8)
10. Indrek Jentson Kape EST 02:02.20 01:14.06(8) 00:48.14(9)
11. Aivar Halapuu Võru EST 02:09.36 01:19.52(11 00:49.44(10
12. Madis Haug Võru EST 02:40.09 01:49.16(13 00:50.53(12
Sarmis Āboliņš Aluksne-Ape OK LAT Katk Ei start 01:08.00(13
Eerik Lossmann TTÜ SK EST Katk 01:15.34(9) Ei start
1. Jaanus Reha Koop EST 01:10.51 00:40.07(1) 00:30.44(1)
2. Kaljo Julge Kape EST 01:17.17 00:45.02(2) 00:32.15(2)
3. Raul Laas JOKA EST 01:18.02 00:45.02(2) 00:33.00(3)
4. Aigar Pindmaa Võru EST 01:30.24 00:49.13(4) 00:41.11(5)
5. Jukka Karvonen Leppävaaran Sis FIN 01:40.53 01:00.48(9) 00:40.05(4)
6. Henn Antson EKJ SK EST 01:42.29 00:59.18(7) 00:43.11(6)
7. Viesturs Dandens Aluksne-Ape OK LAT 01:43.28 01:00.04(8) 00:43.24(7)
Raul Olesk Kobras EST Katk 00:55.40(5) Ei start
Uldis Bertuks Aluksne-Ape OK LAT Katk Ei start 00:44.53(8)
Paul Poopuu JOKA EST Katk 00:59.17(6) Ei start
Tauno Kure Kape EST Katk 01:03.22(10 Ei start
1. Udo Lüüs Ilves EST 01:25.04 00:53.56(1) 00:31.08(1)
2. Jüri Merirand Otepää SK EST 01:32.42 00:58.47(3) 00:33.55(2)
3. Heini Tammik Kape EST 01:34.23 00:56.29(2) 00:37.54(4)
4. Anti Parik Otepää SK EST 01:41.02 01:05.09(4) 00:35.53(3)
Uuno Ojala EST Katk Ei start 01:05.16(5)
1. Arvo Kivikas Ilves 01:05.30 00:37.58(1) 00:27.32(1)
2. Koit Paasma Lehola 01:06.09 00:37.58(1) 00:28.11(2)
3. Kai Saksman TON FIN 01:09.56 00:39.46(4) 00:30.10(3)
4. Kalle Nelk Tammed EST 01:14.02 00:42.04(5) 00:31.58(4)
5. Lembit Nöps Ilves EST 01:18.50 00:38.58(3) 00:39.52(6)
6. Raimo Nordqvist Espoon Akilles FIN 01:45.42 01:06.29(6) 00:39.13(5)
7. Agu Koppa Jõhvikas EST 01:59.45 01:10.38(7) 00:49.07(7)
1. Rafael Gordon Võru EST 00:51.50 00:31.43(1) 00:20.07(1)
2. Heikki Kyyrönen TON FIN 00:52.04 00:31.55(2) 00:20.09(2)
3. Peep Koppel Koop EST 00:55.18 00:33.31(3) 00:21.47(3)
4. Markku Virtanen Espoon Akilles FIN 01:00.52 00:34.32(4) 00:26.20(4)
5. Endel Remmet Kape EST 01:03.36 00:36.36(5) 00:27.00(5)
6. Enn Aedna West EST 01:09.02 00:39.35(8) 00:29.27(7)
7. Elmo Pärna Lehola EST 01:11.59 00:38.08(7) 00:33.51(11
8. Martin Tõrra Kobras EST 01:12.01 00:43.13(10 00:28.48(6)
9. Ants Tamm TON EST 01:15.57 00:37.14(6) 00:38.43(12
10. Mati Tõnus Orion EST 01:17.21 00:45.41(12 00:31.40(8)
11. Tiit Koppel Orion EST 01:20.33 00:47.27(13 00:33.06(10
12. Kalju Tilk Orion EST 01:22.29 00:50.25(14 00:32.04(9)
13. Pentti Suonpää Espoon Akilles FIN 01:26.51 00:44.07(11 00:42.44(13
14. Mati Poom TON EST 01:38.17 00:51.19(15 00:46.58(14
15. Feliks Kipper Orion EST 02:21.33 01:22.24(16 00:59.09(15
Lembit Vassil Ilves EST Tühist 00:42.32(9) Puuduv KP
Georg Sooberg Võru EST Tühist Puuduv KP Puuduv KP
1. Lukas Siegert OK Võru/Vastsel EST 00:28.44 00:13.11(1) 00:15.33(1)
2. Romet Paatsi Põlva Spordikoo EST 00:33.12 00:14.21(2) 00:18.51(2)
3. Henri Kersna Ilves EST 00:38.38 00:18.12(4) 00:20.26(4)
4. Erik Marten Zernant EST 00:38.59 00:16.07(3) 00:22.52(6)
5. Madis Mäesaar OK Võru/Vastsel EST 00:39.23 00:19.40(6) 00:19.43(3)
6. Aleks Siegert OK Võru/Vastsel EST 00:41.22 00:18.36(5) 00:22.46(5)
1. Karmen Tugedam Võru EST 00:23.09 00:11.04(1) 00:12.05(1)
2. Mareli Vaher Katoliku SK EST 00:27.32 00:13.19(4) 00:14.13(2)
2. Mariann Zernant EST 00:27.32 00:12.07(2) 00:15.25(4)
4. Annabel Mirtel Saskia Joa Tammed EST 00:30.09 00:14.46(5) 00:15.23(3)
5. Jennifer Kahre Võru EST 00:45.56 00:22.35(6) 00:23.21(5)
Kaisa Kuragin Võru EST Katk 00:13.08(3) Ei start
1. Brigitte Panker Ilves EST 00:38.17 00:19.14(1) 00:19.03(1)
2. Kaidi Piirisild Võru EST 00:53.24 00:27.02(3) 00:26.22(3)
3. Kris Jette Piht Mercury EST 01:00.29 00:35.10(5) 00:25.19(2)
4. Helina Saega Otepää EST 01:03.53 00:27.36(4) 00:36.17(5)
5. Angela Mõttus Otepää EST 01:10.58 00:38.41(6) 00:32.17(4)
Birgit Rõõm Ilves EST Katk 00:24.15(2) Ei start
Liis Musta Võru EST Ei start Ei start Ei start
1. Johanna Laanoja Kobras/Põlva SK EST 00:50.21 00:30.26(1) 00:19.55(1)
2. Anita Laanejõe Võru/Võru spord EST 00:55.29 00:34.09(4) 00:21.20(2)
3. Hanna Lora Traagel Kobras/Põlva SK EST 00:56.43 00:32.14(2) 00:24.29(3)
4. Anete Saar Kobras/Põlva SK EST 00:58.34 00:33.10(3) 00:25.24(4)
Evely Ostrov Kobras/Põlva SK EST Tühist 00:54.08(5) Puuduv KP
1. Teele Telgma Tammed EST 01:45.42 01:00.54(1) 00:44.48(2)
2. Lorely Kõrvel Kobras/Põlva SK EST 01:49.58 01:06.52(2) 00:43.06(1)
3. Laura-Liis Kütt Kobras/Põlva SK EST 01:57.56 01:10.52(3) 00:47.04(4)
4. Miina Aleksandra Piho SÜ Taevatäht/ H EST 02:08.33 01:19.22(5) 00:49.11(5)
5. Kelli Nurm Kobras/Põlva SK EST 02:17.03 01:15.16(4) 01:01.47(9)
6. Anastasija Pahhomenkova SRD EST 02:17.45 01:20.49(6) 00:56.56(8)
7. Kristina Haug Võru/Võru spord EST 02:18.21 01:31.54(8) 00:46.27(3)
8. Jessica Bartholdi Espoon Akilles FIN 02:18.32 01:29.21(7) 00:49.11(5)
9. Kaisa Kahre Võru/Võru spord EST 02:28.03 01:33.00(9) 00:55.03(7)
1. Kristiina Himma Võru EST 01:33.51 00:56.52(1) 00:36.59(2)
2. Kristel Kõivo Peko EST 01:37.55 01:01.47(2) 00:36.08(1)
3. Roos Lisette Parmas SRD EST 01:48.03 01:03.28(3) 00:44.35(5)
4. Roosa Kuusivaara Espoon Akilles FIN 01:57.25 01:13.55(5) 00:43.30(4)
5. Birgit Russka Kobras/Põlva SK EST 02:08.35 01:29.53(7) 00:38.42(3)
6. Merilin Anijärv SRD EST 02:24.15 01:13.36(4) 01:10.39(7)
7. Signe Kallion Võru/Võru spord EST 02:38.09 01:27.58(6) 01:10.11(6)
1. Outi Hytönen SK100 01:39.04 01:03.42(1) 00:35.22(1)
2. Marianne Haug Võru/Võru spord EST 01:47.47 01:10.33(3) 00:37.14(4)
3. Elo Saue Ilves EST 01:48.45 01:08.39(2) 00:40.06(7)
4. Margret Zimmermann Kape EST 01:50.16 01:11.01(4) 00:39.15(6)
5. Kerstin Uiboupin Võru EST 01:51.17 01:15.08(7) 00:36.09(2)
6. Merike Vanjuk Kape EST 01:51.23 01:15.00(6) 00:36.23(3)
7. Kirti Rebane Tammed EST 01:54.09 01:15.23(8) 00:38.46(5)
8. Sigrid Ruul JOKA EST 01:55.50 01:14.56(5) 00:40.54(8)
9. Eva-Maria Truusalu Võru EST 02:10.33 01:24.34(10 00:45.59(11
10. Doris Kudre Peko EST 02:18.11 01:17.33(9) 01:00.38(13
11. Salla Laitinen Espoon Akilles FIN 02:42.53 02:00.00(11 00:42.53(9)
Siiri Rist West EST Katk Ei start 00:57.47(12
Kaisa Sander Ilves EST Tühist Puuduv KP 00:45.24(10
1. Triin Jäädmaa Võru EST 01:16.58 00:46.07(1) 00:30.51(1)
2. Kaia Kivikas Ilves EST 01:36.52 00:57.43(3) 00:39.09(2)
3. Ade Timmusk HOK EST 01:43.43 00:56.08(2) 00:47.35(5)
4. Ele Sisas TAOK EST 01:56.36 01:10.34(4) 00:46.02(3)
5. Tais Vakrõõm SRD EST 02:15.00 01:21.37(5) 00:53.23(6)
6. Kristina Vesilind SRD EST 02:18.15 01:31.19(6) 00:46.56(4)
1. Jana Kink Kape EST 01:30.37 00:57.00(1) 00:33.37(1)
2. Monika Vehlmann Mercury EST 01:37.34 01:02.27(2) 00:35.07(2)
3. Ingrid Piht Mercury EST 01:50.19 01:12.13(4) 00:38.06(3)
4. Pille Vinne Kobras EST 02:20.34 01:20.45(5) 00:59.49(4)
Külli Leiger Kape EST Katk 01:07.43(3) Ei start
1. Kristi Vassil Ilves EST 01:18.49 00:45.43(1) 00:33.06(1)
2. Hanna Vuorela Espoon Akilles FIN 01:30.19 00:47.50(2) 00:42.29(3)
3. Kersti Ehala JOKA EST 01:38.41 00:57.04(3) 00:41.37(2)
4. Heidi Prits Mercury EST 01:55.19 01:07.07(4) 00:48.12(5)
5. Heli Haug Võru EST 02:06.23 01:19.58(5) 00:46.25(4)
6. Piret Kaasik Ilves EST 02:11.11 01:20.54(6) 00:50.17(6)
7. Teele Eensaar Ilves EST 02:18.57 01:24.53(7) 00:54.04(7)
Kadri Parts Võru Tühist Ei start Puuduv KP
Marje Venelaine Tammed EST Ei start Ei start Ei start
1. Marika Jäädmaa Võru EST 01:29.25 00:55.53(1) 00:33.32(3)
2. Rutti Räbovoitra Mercury EST 01:33.28 00:58.20(2) 00:35.08(4)
3. Maris Roosipuu TON EST 01:37.53 01:05.04(3) 00:32.49(2)
4. Anu Salokangas Espoon Akilles FIN 01:48.15 01:15.43(5) 00:32.32(1)
5. Maari Idnurm EST 01:56.29 01:12.25(4) 00:44.04(6)
6. Ella Shved SRD EST 02:01.02 01:17.44(6) 00:43.18(5)
Mari Punab Suusahullud EST Katk 01:23.48(7) Ei start
1. Marje Viirmann KEKRSK EST 01:13.43 00:42.50(1) 00:30.53(1)
2. Helena Haakana Pihkaniskat FIN 01:17.38 00:46.28(2) 00:31.10(2)
3. Airi Alnek Võru EST 01:21.49 00:48.23(3) 00:33.26(3)
4. Lea Leppik TAOK EST 01:27.09 00:49.23(4) 00:37.46(4)
5. Merike Paapson TON EST 01:34.46 00:55.56(5) 00:38.50(5)
6. Anda Lejasblusa Aluksne LAT 02:07.33 01:18.39(7) 00:48.54(6)
Mari Roots TAOK EST Katk Ei start 00:58.48(7)
Ellen Lembra Kape EST Katk 01:09.05(6) Ei start
1. Reet Johanson Kobras EST 01:13.04 00:41.36(2) 00:31.28(1)
2. Marika Kirsspuu TAOK 01:13.39 00:41.05(1) 00:32.34(3)
3. Saima Värton Kobras EST 01:14.59 00:43.05(3) 00:31.54(2)
4. Siiri Poopuu JOKA EST 01:19.00 00:45.17(4) 00:33.43(4)
5. Ülle Põldoja Ilves EST 01:46.04 00:52.49(6) 00:53.15(6)
6. Leena Leesment SRD EST 02:28.15 01:16.58(9) 01:11.17(7)
Aino Koser Ilves EST Katk 00:55.10(7) Ei start
Arija Bertuka Aluksne-Ape OK LAT Katk Ei start 00:46.58(5)
Maire Kure Kape EST Katk 00:56.30(8) Ei start
Tiina Oras Ilves EST Katk 00:47.53(5) Ei start
1. Tiina Talisoo KEKRSK EST 01:00.23 00:35.06(1) 00:25.17(1)
2. Anne Arold EST 01:03.41 00:36.23(3) 00:27.18(3)
3. Ülle Kadak Lehola EST 01:06.05 00:40.06(5) 00:25.59(2)
4. Niina Karnit SRD EST 01:11.00 00:37.12(4) 00:33.48(4)
5. Anu Pallon JOKA EST 01:32.09 00:50.17(6) 00:41.52(5)
6. Iris Karvonen Leppävaaran Sis FIN 01:48.18 01:03.22(7) 00:44.56(6)
Vaike Tomann Ilves EST Tühist 00:35.46(2) Puuduv KP
1. Tiiu Kaasik Ilves EST 01:07.12 00:40.26(1) 00:26.46(1)
2. Liivi Parik Otepää SK EST 01:17.06 00:42.41(2) 00:34.25(4)
3. Liis Lille KEKRSK EST 01:28.06 00:56.30(4) 00:31.36(2)
4. Kersti Mardiste KEKRSK EST 01:29.24 00:54.43(3) 00:34.41(6)
5. Leili Prans Ilves EST 01:34.10 00:59.45(5) 00:34.25(4)
6. Kaie Kivila Ilves EST 01:41.52 01:08.05(6) 00:33.47(3)
Kaarina Nordqvist Espoon Akilles FIN Tühist Puuduv KP Puuduv KP
1. Ilona Vanaveski Ilves EST 01:35.31 00:52.06(1) 00:43.25(4)
2. Maie Abram Ilves EST 01:36.13 00:56.21(2) 00:39.52(2)
3. Maimu Tornberg Koop EST 01:45.22 01:03.19(3) 00:42.03(3)
4. Ilse Uus TON EST 01:46.52 01:11.40(4) 00:35.12(1)
Paula Kyyrönen KS FIN Ei start Ei start Ei start
1. Maarja Oras Põlva Spordikoo EST 00:32.42 00:15.48(2) 00:16.54(1)
2. Johanna Oras Põlva Spordikoo EST 00:37.18 00:15.33(1) 00:21.45(3)
3. Mari Iher Tartu EST 00:42.45 00:21.39(4) 00:21.06(2)
4. Eva Piirisild Võru EST 00:43.56 00:21.28(3) 00:22.28(4)
5. Luisa Nõmmik Kobras EST 00:44.37 00:22.07(5) 00:22.30(5)
6. Brigita Oru OK Võru/Vastsel EST 00:53.38 00:23.46(7) 00:29.52(7)
7. Liisa Kunnus OK Võru/Vastsel EST 00:55.07 00:27.43(9) 00:27.24(6)
8. Mirtel Vaher Katoliku SK EST 00:57.11 00:23.45(6) 00:33.26(8)
9. Jette-Ly Assor Kobras EST 00:59.49 00:24.29(8) 00:35.20(10
10. Mia-Brit Oru OK Võru/Vastsel EST 01:01.41 00:27.48(10 00:33.53(9)
11. Käti Kudre Peko EST 01:10.28 00:30.56(11 00:39.32(11
Eliisabet Leiger Kape EST Ei start Ei start Ei start
Katariina Leiger Kape EST Ei start Ei start Ei start
OK Võru