XXVI MUNAMÄE – VÕRU MAASTIKUJOOKS 23.OKTOOBRIL 2010

Tulemused: Üldjärjestus | Klasside kaupa

Pilte Võrumaa24 lehelt

JUHEND

Võrumaa meistrivõistlused ja Eesti üliõpilaste meistrivõistlused / Võru county Open Championships 16.10.2010

N10, M10 					1,6 km; 5 KP

Pärast võistlust on võimalik 25.- krooni eest Varese külalistemaja saunas pesta ning kohvikus keha kinnitada.

Info:
Sixten Sild
50 68377

Kaks Eesti noort juunioride MM-il esitosinas

Taanis, Aalborgis peetavatel juunioride maailmameistrivõistlustel orienteerumises joosti täna tavarada. Võistlus oli ülipikk, sest 2-minutilise intervalliga startisid medaleid jahtima 156 noormeest ja 124 neidu.

Eesti koondisest hoolitsesid silmapaistvamate saavutuste eest noormehed. 11,3 km pikkusel tehnilisel ja rohkeid teevalikuvõimalusi pakkunud rajal saavutas Lauri Sild 8. ja Kenny Kivikas 11. koha. Hea jooksu tegi ka 25. kohal lõpetanud Raido Mitt.

Võidu noppis tšehh Pavel Kubat (aeg 1:18.48), teiseks jäi rootslasest tiitlikaitsja Johan Runesson (1:19.32) ja kolmandaks šveitslane Matthias Kyburtz (1:20.48).

Lauri Sild kaotas võitjale 4.46, Kenny Kivikas 5.51 ja Raido Mitt 11.44. Teiste Eesti noormeeste kohad:
65. Tauno Tiirats (+21.22)
82. Jonatan Karjus (+26.11)

Eesti neidudel võistlus ebaõnnestus, vajaka jäi nii tehnilistest oskustest, kui ka kiirusest. Esikolmik ja eestlaste kohad 7,3 km pikkusel rajal:

79. Adele Puusalu EST 1:28.23

Homme on MM-il puhkepäev, neljapäeval joostakse lühiraja kvalifikatsioonivõistlus, reedel lühiraja finaal ja laupäeval lõpeb MM teatejooksudega.

Meie klubi liikmed Lauri Sild ja Jonatan Karjus võistlevad Taanis juuniori MM-il

2010 EMV lühirada ja MN21 teade

15. ja 16. mail peetud orienteerumisjooksu Eesti meistrivõistlustel lühirajal ja teatejooksudes tulid kahekordseteks Eesti meistriteks Merike Vanjuk (OK Kape) ja Markus Puusepp (OK Võru).

Võistlused peeti Valgamaal Kantsis, kus enam kui 20-aastase vaheaja järel joosti Kalle Kalmu poolt kaardistatud nõudlikul maastikul. Samal raskestiläbitaval ja reljeefirohkel maastikul toimus 1988. aastal EMV tavaraja võistlus. Eriti tihedaks kujunes protokoll meeste põhiklassis, kus esikümme mahtus napi kahe minuti sisse. Naiste põhiklassi konkurents oli mitme võimaliku medalipretendendi kõrvalejäämise tõttu oluliselt hõredam. Üllatuslikult jäi esimesena medalist ilma Annika Rihma, kelle vigaderohke jooks andis võimaluse pjedestaalile tõusta Maret Vaheril.

3. Maret Vaher (OK Põlva Kobras) 31.40

Juunioride meistriteks tulid Piibe Tammemäe (OK Orvand) ja Lauri Sild (OK Võru). Kokku selgitati lühirajal Eesti meistrid 27 võistlusklassis.

Teatejooksudes, kus startis 29 meeskonda ja 18 naiskonda, tekkisid vahed alles kolmandas vahetuses. Korraldajaklubi rõõmuks jätsid kulla koju OK Võru noored mehed (Timo Sild, Lauri Sild, Markus Puusepp), teiseks tuli Eesti Kaitsejõudude Spordiklubi (Olle Kärner, Marek Nõmm, Sander Vaher), kolmandaks Saue Tammed (Jürgen Einpaul, Erkki Aadli, Peeter Pihl). Naistest läks esikoht sitkelt ja ühtlaselt jooksnud OK Kape esindusvõistkonnale (Marili Zimmermann, Jana Kink, Merike Vanjuk), teiseks jäi OK Põlva Kobrase naiskond (Maret Vaher, Helena Heinväli, Annika Rihma), kolmandaks SK Saue Tammed (Marje Venelaine, Anneli Orav, Kirti Rebane).

XXIX JOOKS ÜMBER TAMULA JÄRVE 07. mail 2010

Juhend | Plakat

Tulemused | Tulemused klasside järgi

Võhandu maraton 2010

17. aprillil toimus V Võhandu maraton. Tulemused leiab siit.

Võrumaa spordiblogi kirjutab OK Võru suurematest lootustest aastal 2010.

Lugu saab lugeda siit

Karjalaskevõistlus ja Lihavõtte lühirada 03. - 04. aprill 2010

Tulemused | Pilte (Lauri Tammemäe) | Pilte (Andy Karjus)

1. päev:
Graafikud | Rajajoonistamine (MN21A) | Rajajoonistamine (v.a. MN21A)

2. päev:
Graafikud | Rajajoonistamine

Avatud rada:
1. päev: Tulemused | Vaheajad
2. päev: Tulemused | Vaheajad

Arvestades lume kiiret sulamist ja järgmise nädala ilmaprognoosi võime Karjalaskevõistluse toimumise järgmisel laupäeval julgelt välja kuulutada! Toimuvad ka Lihavõtte lühirada pühapäeval, Urvaste valla auhinnavõistlus öises sprindis laupäeva õhtul ning kõige hakatuseks Eesti Karikavõistlused sise-orienteerumises reede õhtul Võru spordihallis.

Karjalaskele-Lihavõttele on registreerimise tähtaega pikendatud teisipäeva õhtuni!

Haanja Vinter100 20.03.2010

20. märtsil toimus Haanjas dr. Holdeni järjekordne raviseanss, abivajajaid oli kokku tulnud lähedalt ja kaugelt. Hoogsa suusatamisega alustati kell 9 hommikul, esimesena sai 100km täis Siim Vinter vabatehnikas sõites, aeg 5:54:53, veerand tundi hiljem finišeeris esimese klassikamehena Ivar Ivanov (6:09:13). Vastupidavamad mehed sõitsid aga veelgi kauem, viimasena sai 100km täis Marko Mäekivi ajaga 9:27:17.

Tulemused
Vaheajad
Vaheajad graafikutena

Haanja 100 koduleht

OK Võru medalivõidud Eesti meistrivõistlustel märketeatesuusatamises

27. veebruaril Mammastes toimunud Eesti meistrivõistlustel märketeatesuusatamises võitsid meie klubi liikmed 5 medalikompelkti:

Kuldmedalid klassis N14-16: Silvia Luup, Laura Joonas, Marianne Haug

Kuldmedalid klassis M18-20: Jüri Joonas, Kalev Ermits, Lauri Sild

Hõbemedalid klassis M21: Timo Sild, Tarmo Siimsaare, Tõnis Uiboupin

Hõbemedalid klassis N21: Tuuli Mäeots, Kerstin Uiboupin, Raili Raudsepp

Pronksmedalid klassis N40: Airi Alnek, Kaie Konsap, Heli Viks

Eesti suusaorienteerumise meistrivõistlused Vooremäel

30.-31. jaanuaril 2010.a. osales OK Võru arvukas esindus Eesti meistrivõistlustel suusaorienteerumise sprindis ja tavarajal. Võistlused toimusid Tartumaal, Vooremäe suusakeskuse mägistel suusaradadel. Rajameistriks ja radade inspektoriks olid OK Võru oma mehed Leho Haldna ja Ander Ojandu. OK Võru medalisaak oli rikkalik, nii mõnigi teenis medali mõlemal distantsil. Naiste põhiklassis sai Tuuli Mäeots kaks hõbedat, Kadri Siimsaare sprindis pronksi, meeste põhiklassis oli meie parimana Markus Puusepp sprindis kuues ja Timo Sild tavarajal kaheteistkümnes. Mõlemal päeval oli võidukas Kalev Ermits klassis M18.