OK Võru noorte saak EMV pikalt rajalt Osulas: 4 kulda, 1 hõbe ja 1 pronks!

Tulemused | Graafikud | Rajajoonistamine
Võistlusinfo!
Stardiprotokoll

Stardiala skeem (suuremalt vaatamiseks kliki pildil):

Juhend

OK Võru esindust saatis suur edu tavaraja ja teatejooksu Eesti meistrivõistlustel Koorastes!

Meie noored said medali kõigis vanuseklassides kus olime esindatud (7 klassis kaheksast). Sealjuures 5 kulda! Tüdrukud võitsid kõik kullad oma klassides N14-N20 ja Lauri Pähn tõi kulla klassis M14. Hõbeda sai Janek Piirisild, pronksi Kevin Koskinen.

Põhiklassis võitis suure ülekaaluga meie mees Timo Sild (kes hetkel esindab küll Kaitsejõude) ja Lauri Sild oli kolmas. M21A klassis võitis Tarmo Siimsaare.

Veidi kehvemini läks seekord meie veteranidel, kuid hõbedase medali tõi klubile siiski Airi Alnek.

Tavaraja tulemused

Teates olid meeste poodiumil üheksast mehest 4 võrukad: Timo Sild tõi ankrumehena kullale Eesti Kaitsejõud ning Lauri Sild hõbedale OK Võru. Klubi meeskonnas jooksid veel Jaagup Truusalu ja Markus Puusepp.

Meie naiskond - Vieda Lûsa, Eleri Hirv, Kerstin Uiboupin – tõi klubile ajaloo esimese teatemedali naisteklassis - pronksi!

36 SRD - I

Võistluse käigus võib see nimekiri muutuda!

VÕRU VALLA AUHINNAVÕISTLUS ÖISES ORIEERUMISSPRINDIS

Juhend | Info (ENG)

OK Võru naistele märketeate EMV-lt 3 medalit, Näpsi sprinditeates N16 tüdrukud esimesed

Uudis Võrumaa Sport.ee lehelt

11. märtsil toimunud Näpsi auhinnavõistlusel võitsid N16 klassis OK Võru tüdrukud Marianne Haug ja Silvia Luup.

EMV märketeade ja Näpsi auhinnavõistlus sprinditeates

Näpsi auhinnavõistluse tulemused (OOC = väljaspool arvestust)

Stardiprotokoll | EMV märketeate tulemused | Märketeate trahvid | Kõigi punktidega kaart | Võistlejate hajutusvariandid

EMV STARTI ON 1 TUNNI VÕRRA EDASI LÜKATUD – ESIMENE START KL. 13.00! vaata võistlusinfot!

EMV märketeate juhend | Näpsi auhinnavõistluse juhend

Sise-O 2012 sarja 7.osavõistlus

Juhend | Tulemused

EMV suusaorienteerumise tavarajal võitis Maret Vaher oma 68. ja Even Toomas 5. Eesti meistrikulla

Põlvamaal Kadajal selgitati täna Eesti meistrid suusaorienteerumise tavarajal. Eesti-Läti liiga sarja kuuluval võistlusel osales lisaks kahe riigi paremikule teisigi tugevaid välisvõistlejaid nagu Juri Jazõkov Valgevene koondisest ja 4-kordne rattaorienteerumise maailmameister Ksenia Tðernõhh Venemaalt. Kõigis vanuseklassides kokku osales ligi 250 võistlejat.

Naiste põhiklassis näitas oma lemmikdistantsil järjekordselt parimat minekut Maret Vaher (OK Põlva Kobras). 1994. aasta MM-i pronksmedaliomanik võitis 9,9 km rajal oma 68. Eesti meistrimedali kõigi orienteerumisalade peale kokku ajaga 1:06.01. Ksenia Tðernõhh kaotas tasavägises heitluses 20 sekundiga ja Eesti meistrivõistluste hõbeda saanud Daisy Kudre (OK Peko) täpselt minutiga. Eesti MV pronksi teenis Piibe Tammemäe (OK Orvand) ajaga 1:10.29.

Tasavägiselt kulges võistlus ka meeste 15,2 km rajal, kuid jäme ots jäi lõpuks külalisvõistlejate kätte. Valgevenelane Juri Jazõkov püüdis rajal kinni Läti koondise liidri Andris Kivlenieksi ja ehkki viimasel õnnestus lõpuks jälle väike vahe sisse teha, oli kindlaks võitjaks ajaga 1:16.23 siiski valgevenelane. Kivlenieksi tulemuseks jäi 1:17.49. Eesti meistrivõistluste esikolmik reastus üldarvestuses kohtadele 3.-5., medalisaajateks olid Even Toomas 1:18.31, Tiit Toomas 1:18.51 (mõlemad OK Peko) ja Tarvo Klaasimäe (Rakvere OK) 1:20.11.

Orienteerumisklubile Võru tõid kuldmedalid Kristiina Himma (N14) ja Airi Alnek (N45), hõbeda Marianne Haug (N16) ja pronksid Silvia Luup (N16) ja Kerstin Uiboupin (N20).

Täielikud tulemused ja fotod korraldajaklubi Põlva Kobras kodulehel: kobras.polvamaa.ee

Viimased tänavuse talve meistrid selgitatakse märketeatesuusatamises 10. märtsil Haanjas Suure Munamäe jalamil.

Fotodel N16 klassi autasustamine (võitja Doris Kudre (OK Peko), vasakul hõbemedalist Marianne Haug ja paremal pronksiomanik Silvia Luup (mõlemad OK Võru)) ja N14 klassi autasustamine (võitja Kristiina Himma (OK Võru), II Kristel Kõivo (Peko) ja Liina Vesilind (SRD)). Fotod korraldajaklubilt OK Põlva Kobras.

Eesti meistrid suusaorienteerumise sprindis on Priit Randman ja Daisy Kudre

Põlva lähedal Kadajal selgitati täna selle aasta esimesed Eesti meistrid suusaorienteerumises. Kuna võistlused on ühtaegu ka Eesti-Läti liiga osavõistluseks, siis oli stardis ka Läti paremik. Kavas olid sprindidistantsid. Meestest ei saanud keegi vastu Läti meistrile Andris Kivlenieksile Ogrest, kes oli 3,2 km rajal kiireim ajaga 16.26. Eesti meistriks tulnud Priit Randman (Rakvere OK) kaotas talle 59 sekundiga, kusjuures pool kaotusest tuli viimase kontrollpunktiga tehtud vea arvelt. Teine lätlane, Edgars Brièonoks, kaotas Randmanile vaid sekundiga. Eesti meistrivõistluste hõbeda ja pronksi said järgmistel kohtadel olnud Tõnis Erm (TAOK) ajaga 18.07 ja Tarvo Klaasimäe (Rakvere OK) ajaga 18.10. Kahetsusväärsel kombel võttis meie meestekoondise liider Even Toomas stardis vale klassi kaardi ja seetõttu täna tulemust kirja ei saanud.

Naiste põhiklassi 2,5 km pikkusel rajal saavutas oodatud võidu Daisy Kudre (OK Peko) ajaga 16.24. Väga südika sõidu teinud ja hõbeda teeninud Piibe Tammemäe (OK Orvand) kaotas kulla vaid 29 sekundiga. Pronksi võitis meie teenekaim suusaorienteeruja Maret Vaher (OK Kobras) ajaga 17.51.

Juunioride seas tulid Eesti meistriteks Asso Kesaväli (Rakvere OK) ja Evely Kaasiku (JOKA), kuid viimasel tuli Eesti-Läti liiga arvestuses tunnistada lätlanna Zane Èamane selget paremust.

Orienteerumisklubi Võru oli 7 medaliga üks edukamaid klubisid. Medalid võitsid Kristiina Himma (N14, hõbe), Marianne Haug (N16, hõbe) Silvia Luup (N16, pronks), Airi Alnek (N45, hõbe), Mihkel Parts (M14, pronks), Tanel Papp (M18, pronks) ja Ats Virumäe (M65, pronks).

Esmakordselt Eesti orienteerumise ajaloos kasutati põhiklassides GPS-jälgimissüsteemi. Internetis näha olnud võistlust saab vaadata ka tagantjärele, vastavad lingid ja täielikud tulemused on näha korraldajaklubi Põlva Kobras kodulehel http://kobras.polvamaa.ee

EST-LAT LIIGA SUUSAORIENTEERUMISES 2012

EST-LAT liiga on Eesti Orienteerumisliidu ja Läti Orienteerumisföderatsiooni ühine orienteerumisvõistluste sari selgitamaks parimaid orienteerumise erinevatel aladel ja osavõtuklassides.

Suusaorienteerumise etapid 2012:

3.-4. etapp 11.-12.02 Eesti meistrivõistlused suusaorienteerumises Kadaja, Põlva maakond http://kobras.polvamaa.ee