OK Võru 2017a.päevakute kokkuvõte

M10

     Nimi                           Klubi             1       2       3       4       5       6       7       8       9      10      11      12      13      14      15      16      17      18     Kokku Statistika 
  1. Hugo Rüütli                    Haanja PK        34/4    50/1    40/2    34/4    35/3    32/6    40/2    35/3    40/2            50/1    34/4    50/1    50/1            35/3    34/4    30/8   =623,00 16/16 38,9
  2. Gregor Narusk                  Võru Biathlon    35/3    35/3    50/1    35/3    40/2    50/1    50/1    50/1                                    35/3    35/3    50/1    40/2    35/3           =540,00 13/13 41,5
  3. Sander Lepp                    Võru             50/1    34/4    29/9    31/7    31/7    31/7    30/8    34/4            50/1            31/7    31/7    29/9    34/4            31/7           =476,00 14/14 34,0
  4. Uku Joonas                     Võru                     40/2    33/5    33/5    50/1    40/2                    50/1                    35/3    40/2    33/5    40/2            40/2    33/5   =467,00 12/12 38,9
  5. Lukas Siegert                  Vastseliina      33/5            35/3    50/1    33/5    34/4    33/5                                            33/5    32/6                            35/3   =318,00  9/9  35,3
  6. Mehis Moor                     Vastseliina      33/5    33/5    35/3    40/2    32/6    35/3    32/6                                            34/4                    34/4                   =308,00  9/9  34,2
  7. Audun Palo                     Rõuge PK                                                                                                 40/2                    35/3    50/1    50/1    40/2   =215,00  5/5  43,0
  8. Karl-Martin Oja                Võru KLK         29/9            31/7                    25/13   31/7    31/7                                                    31/7    32/6                   =210,00  7/7  30,0
  9. Karl-Mattias Juhkam            Kobras                                   32/6                            40/2                                    28/10   31/7    33/5            32/6           =196,00  6/6  32,7
 10. Eke Ots                        Võru             27/11                                           28/10                                           32/6    30/8    29/9    33/5                   =179,00  6/6  29,8
 11. Sebastian Paat                 Võru             40/2                                    29/9            33/5                                    30/8                                    32/6   =164,00  5/5  32,8
 12. Severi Eerik                   Puiga PK         28/10           32/6                                    32/6                                                    32/6            29/9           =153,00  5/5  30,6
 13. Markus Juhkam                  Kobras                           28/10                                                                                   40/2                            50/1   =118,00  3/3  39,3
 14. Mihkel Pintmann                VGK                              30/8                            29/9                                            29/9    28/10                                  =116,00  4/4  29,0
 15. Hannes Vislapuu                Võru Biathlon    31/7    31/7                    30/8                                                                                                           =92,00  3/3  30,7
 16. Johann Utsal                   Haanja SK        25/13                   30/8                                                                                                            29/9   =84,00  3/3  28,0
 17. Henri Ausin                    Võru KLK                                                 33/5    35/3                                                                                           =68,00  2/2  34,0
 18. Karel Jung                     Põlva Spordikoo                                                                                          50/1                                                   =50,00  1/1  50,0
 19. Oliver Viiask                  Puiga                                            34/4                                                                                                           =34,00  1/1  34,0
 19. Pärtel Külvik                  Tartu katoliku                                                                                                                                           34/4   =34,00  1/1  34,0
 19. Kevin Kasak                    Varstu KK                                                                                                                34/4                                   =34,00  1/1  34,0
 19. Ats Ots                        Haanja RK                                                        34/4                                                                                           =34,00  1/1  34,0
 23. Roland Johanson                Kobras                                                                                                   33/5                                                   =33,00  1/1  33,0
 23. Markus Kahre                   Põlva Spordikoo                                                                                                                                  33/5           =33,00  1/1  33,0
 25. Reiko Hussar                   VKK                      32/6                                                                                                                                   =32,00  1/1  32,0
 25. Robin Mõttus                   Punamütsike                                                                                              32/6                                                   =32,00  1/1  32,0
 27. Märt Viidu                     Haanja PK                                                                                                                                                31/7   =31,00  1/1  31,0
 28. Romet Paatsi                   Põlva Spordikoo                                                                                                                  30/8                           =30,00  1/1  30,0
 28. Arthur Adason                  Vastseliina      30/8                                                                                                                                           =30,00  1/1  30,0
 28. Marten Verner Misnik           Parksepa KK                                                                                                                                      30/8           =30,00  1/1  30,0
 28. Sander Koobak                  VKlK                                                     30/8                                                                                                   =30,00  1/1  30,0
 32. Devon Tooding                  VKlK                                                     28/10                                                                                                  =28,00  1/1  28,0
 32. Markus Ilves                   Kreutzwaldi koo                                                                                                                  28/10                          =28,00  1/1  28,0
 34. Andri Saar                     VKlK                                                     27/11                                                                                                  =27,00  1/1  27,0
 35. Eerik Kütt                     Vastseliina      26/12                                                                                                                                          =26,00  1/1  26,0
 35. Johannes Plaado                VKrK                                                     26/12                                                                                                  =26,00  1/1  26,0

(1) Kubja kolmapäevak 12.04.2017
(2) Tsiatsungõlmaa kolmapäevak 19.04.2017
(3) Pikakannu kolmapäevak 26.042017
(4) Vaskna kolmapäevak 03.05.2917
(5) Vällamäe kolmapäevak 10.05.2017
(6) Võru Spordikeskuse kolmapäevak 17.05.2017
(7) Kandle aia kolmapäevak 24.05.2017
(8) Palomõtsa kolmapäevak 31.05.2017
(9) Strautini päevak 13.06.2017
(10) Lejasciemsi päevak 16.08.2017
(11) Juba kolmapäevak 23.08.2017
(12) Suure Munamäe kolmapäevak 30.08.17
(13) Trummipalo kolmapäevak 06.09.2017
(14) Puiga-Andsumäe kolmapäevak 13.09.2017
(15) Tabina päevak 20.09.2017
(16) Võlsi kolmapäevak 27.09.2017
(17) Parksepa kolmapäevak 04.10.2017
(18) Võrumaa MV 07.10.2017

IT: O-Soft from Tak-Soft www.tak-soft.com 2004-2008, SIME Points. OK Võru