OK Võru 2017a.päevakute kokkuvõte

M21

     Nimi                           Klubi             1       2       3       4       5       6       7       8       9      10      11      12      13      14      15      16      17      18     Kokku Statistika 
  1. Tanel Mõttus                   Võru             50/1    34/4    40/2    50/1    40/2            50/1    50/1                                    40/2    50/1    50/1    50/1    50/1           =554,00 12/12 46,2
  2. Raido Viks                     Võru             32/6    29/9    30/8    28/10   31/7    33/5    34/4    33/5    34/4    40/2    34/4    31/7    34/4    32/6    33/5    32/6                   =520,00 16/16 32,5
  3. Fred Needo                     Võru             29/9    31/7    34/4    31/7    32/6                                            40/2    33/5    35/3    34/4    34/4    33/5    32/6           =398,00 12/12 33,2
  4. Taavi Perv                     Võru             40/2    33/5    32/6    34/4            50/1    35/3    34/4                                            33/5                            34/4   =325,00  9/9  36,1
  5. Taavi Raudsik                  Võru             31/7    30/8    31/7                    35/3    40/2    32/6                                            30/8            31/7    33/5           =293,00  9/9  32,6
  6. Tõnis Piirisild                (öösel)          34/4                                    40/2                    35/3                    35/3                    40/2    35/3    35/3           =254,00  7/7  36,3
  7. Lauri Pähn                     Võru/öösel       35/3    35/3                    50/1                            50/1            50/1                                                           =220,00  5/5  44,0
  8. Kaspar Russak                  Võru                             33/5                    34/4                                                            31/7    32/6            31/7    35/3   =196,00  6/6  32,7
  9. Mati Tiit                      Ilves                    40/2    50/1            34/4                                                    50/1                                                   =174,00  4/4  43,5
 10. Sixten Sild                    Võru                                     40/2                                                            40/2    50/1    35/3                                   =165,00  4/4  41,3
 11. Rainer Mägi                    Võru                     26/12   29/9                    32/6    33/5    31/7                                                                                   =151,00  5/5  30,2
 12. Timo Palo                      Võru SK                                                                                          33/5                            35/3            40/2           =108,00  3/3  36,0
 13. Taivo Timmusk                  HOK                                      30/8    33/5                                                                    40/2                                   =103,00  3/3  34,3
 14. Timo Palo                      Rõuge vald                       28/10                                                   35/3                                                                   =63,00  2/2  31,5
 15. Hans-Kristen Rootalu           Kuperjanovi ÜJP                                                                                                                          30/8    30/8           =60,00  2/2  30,0
 16. Ingmar Bert Sabre              Võru                     27/11                                                                           32/6                                                   =59,00  2/2  29,5
 17. Agu Trolla                     Majatrolla                                                                                                                               28/10   27/11          =55,00  2/2  27,5
 18. Siim Klais                     Tartu                    50/1                                                                                                                                   =50,00  1/1  50,0
 18. Reigo Teervalt                 Peko                                                                                     50/1                                                                   =50,00  1/1  50,0
 18. Alar Kume                      Võru                                                                                                                                                     50/1   =50,00  1/1  50,0
 21. Raul Reiljan                   Võru                                                                                                                                     40/2                   =40,00  1/1  40,0
 21. Aleksander Kepler              Kobras                                                                   40/2                                                                                   =40,00  1/1  40,0
 21. Daniel Vasser                  Kobras                                                                                                                                                   40/2   =40,00  1/1  40,0
 21. Marianne Haug                  Võru                                                                             40/2                                                                           =40,00  1/1  40,0
 25. Timo Sild                      EKJ SK                                           35/3                                                                                                           =35,00  1/1  35,0
 25. Laura Joonas                   Võru                                                                     35/3                                                                                   =35,00  1/1  35,0
 25. Andris Lapiņš                  OK AZIMUTS                               35/3                                                                                                                   =35,00  1/1  35,0
 25. Mikk Põdra                     Jõhvikas                                                                                         35/3                                                           =35,00  1/1  35,0
 25. Alar Assor                     Kobras                           35/3                                                                                                                           =35,00  1/1  35,0
 30. Jüri Joonas                    Võru                                                                                                                                     34/4                   =34,00  1/1  34,0
 30. Raid Vellerind                 Harju KEK                                                                                                34/4                                                   =34,00  1/1  34,0
 30. Priit Narusk                   Võru                                                                                                                                             34/4           =34,00  1/1  34,0
 33. Atis Andersons                 Baisie eži                               33/5                                                                                                                   =33,00  1/1  33,0
 33. Aare Huik                      Võru/öösel       33/5                                                                                                                                           =33,00  1/1  33,0
 35. Kalev Ermits                   Võru                                                             32/6                                                                                           =32,00  1/1  32,0
 35. Kevin Koskinen                 Võru                     32/6                                                                                                                                   =32,00  1/1  32,0
 35. Ģirts Jaunzems                 NBS KS                                   32/6                                                                                                                   =32,00  1/1  32,0
 35. Koit Kolsar                    Kobras                                                                                           32/6                                                           =32,00  1/1  32,0
 39. Hans Teearu                    Otepää                                                                                                                           31/7                           =31,00  1/1  31,0
 40. Tanel Anton                    Kõrgem Sõjakool                                                                                          30/8                                                   =30,00  1/1  30,0
 40. Mario Oha                      Võru SK          30/8                                                                                                                                           =30,00  1/1  30,0
 42. Ingmar Kasemetsa               Tallinn                                                                                                                                          29/9           =29,00  1/1  29,0
 42. Argo Paavel                    West                                                                                                                                     29/9                   =29,00  1/1  29,0
 42. Valdemārs Nulle                N/A !!!                                  29/9                                                                                                                   =29,00  1/1  29,0
 45. Jaanus Raudsik                 Parksepa                                                                                                                                         28/10          =28,00  1/1  28,0
 45. Ahti Lepp                      KL Võrumaa male          28/10                                                                                                                                  =28,00  1/1  28,0

(1) Kubja kolmapäevak 12.04.2017
(2) Tsiatsungõlmaa kolmapäevak 19.04.2017
(3) Pikakannu kolmapäevak 26.042017
(4) Vaskna kolmapäevak 03.05.2917
(5) Vällamäe kolmapäevak 10.05.2017
(6) Võru Spordikeskuse kolmapäevak 17.05.2017
(7) Kandle aia kolmapäevak 24.05.2017
(8) Palomõtsa kolmapäevak 31.05.2017
(9) Strautini päevak 13.06.2017
(10) Lejasciemsi päevak 16.08.2017
(11) Juba kolmapäevak 23.08.2017
(12) Suure Munamäe kolmapäevak 30.08.17
(13) Trummipalo kolmapäevak 06.09.2017
(14) Puiga-Andsumäe kolmapäevak 13.09.2017
(15) Tabina päevak 20.09.2017
(16) Võlsi kolmapäevak 27.09.2017
(17) Parksepa kolmapäevak 04.10.2017
(18) Võrumaa MV 07.10.2017

IT: O-Soft from Tak-Soft www.tak-soft.com 2004-2008, SIME Points. OK Võru