Lihavõttesprint
9.04.2017 Võru (Taivo Timmusk)
1. 52 Frederic Tranchand French Orientee FRA 00:14.30 00:14.30
2. 32 Yannick Michiels Turun Metsankav BEL 00:14.33 +0:03
3. 50 Tue Lassen Danish Orientee DEN 00:14.56 +0:26
4. 53 Oystein Kvaal Osterbo IFK Lidingo SOK NOR 00:15.02 +0:32
5. 49 Kenny Kivikas Ilves OK EST 00:15.04 +0:34
6. 23 Soeren Schwartz Danish Orientee DEN 00:15.12 +0:42
7. 47 Artem Popov MS Parma RUS 00:15.13 +0:43
8. 48 Sander Vaher KJSK EST 00:15.19 +0:49
9. 51 Andreas Hougaard Boesen Danish Orientee DEN 00:15.21 +0:51
10. 40 Jakob Edsen Danish Orientee DEN 00:15.23 +0:53
11. 46 Dmitrii Nakonechnyi Hiisirasti RUS 00:15.28 +0:58
12. 29 Oleksandr Kratov Ukrainian Orien UKR 00:15.29 +0:59
13. 41 Sergei Rjabyshkin SRD EST 00:15.39 +1:09
14. 37 Raido Mitt OK Polva Kobras EST 00:15.43 +1:13
15. 43 Sami Hamalainen MS Parma FIN 00:15.49 +1:19
16. 22 Janne Mankarla Lynx FIN 00:15.51 +1:21
17. 36 Ats Sonajalg Harju KEK RSK EST 00:15.52 +1:22
18. 44 Magnus Dewett Danish Orientee DEN 00:15.54 +1:24
19. 31 Igor Popov Hiisirasti RUS 00:15.56 +1:26
19. 34 Bjoern Cederberg Danish Orientee DEN 00:15.56 +1:26
21. 35 Ivan Nikitin Rehns BK RUS 00:15.59 +1:29
22. 39 Dmitry Tsvetkov Russian Oriente RUS 00:16.02 +1:32
23. 45 Miika Suominen Rajamaen Rykmen FIN 00:16.03 +1:33
24. 38 Kristo Heinmann Ilves OK EST 00:16.05 +1:35
25. 4 Karel Sander Kljuzin Varska OK Peko EST 00:16.06 +1:36
26. 21 Valentin Novikov Russian Oriente RUS 00:16.10 +1:40
27. 26 Arttu Syrjalainen Helsingin Suunn FIN 00:16.13 +1:43
28. 27 Veli Kangas Helsingin Suunn FIN 00:16.25 +1:55
29. 28 Aapo Leskinen Lynx FIN 00:16.34 +2:04
30. 11 Gion Schnyder Varska OK Peko SUI 00:16.35 +2:05
31. 20 Emil Oebro Danish Orientee DEN 00:16.38 +2:08
32. 3 Timmo Tammemae SK100 EST 00:17.07 +2:37
33. 25 Iisak Helander SK Pohjantahti FIN 00:17.29 +2:59
34. 19 Lasse Gron Danish Orientee DEN 00:17.35 +3:05
35. 6 Rimmo Room Estonian Orient EST 00:17.52 +3:22
36. 12 Kaarel Vesilind SRD EST 00:18.08 +3:38
37. 42 Einari Heinaro Helsingin Suunn FIN 00:18.11 +3:41
38. 7 Andres Room Estonian Orient EST 00:18.36 +4:06
39. 15 Ott Rakkaselg Hiiumaa OK EST 00:18.45 +4:15
40. 5 Lauri Pahn OK Voru EST 00:19.01 +4:31
41. 10 Kaarel Hendrik Zernant Ilves OK EST 00:19.05 +4:35
42. 9 Andreas Aadli SK Saue Tammed EST 00:19.17 +4:47
43. 14 Kaur Kase OK Voru EST 00:19.23 +4:53
43. 30 Marek Karm SK100 EST 00:19.23 +4:53
45. 8 Kevin Hallop Varska OK Peko EST 00:19.31 +5:01
46. 16 Mati Magi Hiiumaa OK EST 00:20.35 +6:05
2 Sampo Rahko SK Pohjantahti FIN Puuduv KP
17 Tomi Andre Piirmets OK West EST Ei start
18 Reigo Teervalt Varska OK Peko EST Ei start
33 Tonis Laugesaar Rakvere OK EST Ei start
13 Oliver Kutt Ilves OK EST Ei start
24 Thor Noerskov Danish Orientee DEN Ei start
1. 148 Maja Alm Danish Orientee DEN 00:13.46 00:13.46
2. 134 Helena Jansson Swedish Oriente SWE 00:14.06 +0:20
3. 144 Kirsi Nurmi IFK Goteborg FIN 00:14.46 +1:00
4. 147 Nadiya Volynska Ukrainian Orien UKR 00:14.59 +1:13
5. 119 Karoliina Sundberg Lynx FIN 00:15.16 +1:30
6. 138 Emily Kemp Angelniemen Ank CAN 00:15.30 +1:44
7. 141 Anna Haataja SK Pohjantahti FIN 00:15.32 +1:46
8. 137 Johanna Hulkkonen Koovee FIN 00:15.36 +1:50
8. 126 Emma Silvennoinen Paimion Rasti FIN 00:15.36 +1:50
10. 132 Jannina Gustafsson MS Parma FIN 00:15.37 +1:51
11. 143 Sofia Haajanen Finnish Oriente FIN 00:15.39 +1:53
12. 136 Tiia Miettinen MS Parma FIN 00:15.53 +2:07
13. 120 Karoliina Ukskoski Koovee FIN 00:15.57 +2:11
14. 140 Vendula Horcickova Czech Orienteer CZE 00:15.59 +2:13
14. 135 Caroline Gjotterup Danish Orientee DEN 00:15.59 +2:13
16. 118 Amanda Falck Weber Danish Orientee DEN 00:16.03 +2:17
16. 139 Ekaterina Nikitina Rehns BK RUS 00:16.03 +2:17
18. 131 Eveliina Hirvonen Paimion Rasti FIN 00:16.04 +2:18
19. 125 Laura Joonas OK Voru EST 00:16.31 +2:45
20. 128 Margret Zimmermann OK Kape EST 00:16.33 +2:47
21. 115 Olha Panchenko Ukrainian Orien UKR 00:16.35 +2:49
22. 142 Evely Kaasiku JOKA EST 00:16.42 +2:56
23. 127 Aino Mankarla Lynx FIN 00:16.48 +3:02
24. 104 Sara Niva SK Pohjantahti FIN 00:17.01 +3:15
25. 116 Teele Telgma SK Saue Tammed EST 00:17.16 +3:30
26. 109 Kristel Sibul OK Polva Kobras EST 00:17.19 +3:33
27. 117 Saanamaria Rahko SK Pohjantahti FIN 00:17.31 +3:45
28. 114 Elo Saue Ilves OK EST 00:17.39 +3:53
29. 107 Emily Raudkepp Varska OK Peko EST 00:17.45 +3:59
29. 106 Triin Jaadmaa OK Voru EST 00:17.45 +3:59
31. 124 Olena Pitirimova Ukrainian Orien UKR 00:17.46 +4:00
32. 110 Eleri Hirv OK Voru EST 00:18.08 +4:22
33. 129 Anna Nikitina Novgorodskay ob RUS 00:18.23 +4:37
34. 123 Marie Tammemae OK Orvand EST 00:18.29 +4:43
35. 103 Juliaana Nasi SK Pohjantahti FIN 00:18.45 +4:59
36. 112 Kaisa Sander Ilves OK EST 00:19.38 +5:52
36. 105 Sonja Julkunen SK Pohjantahti FIN 00:19.38 +5:52
36. 108 Kristel Koivo Varska OK Peko EST 00:19.38 +5:52
39. 102 Airi Alnek OK Voru EST 00:19.48 +6:02
40. 111 Kristin Viikmaa OK West EST 00:21.51 +8:05
146 Cecilie Friberg Klysner Danish Orientee DEN Puuduv KP
130 Marianne Haug OK Voru EST Ei start
122 Ida Bobach Danish Orientee DEN Ei start
113 Piibe Tammemae OK Orvand EST Ei start
145 Svetlana Mironova Russian Oriente RUS Ei start
133 Kirti Rebane SK Saue Tammed EST Ei start
121 Miri Thrane Oedum Danish Orientee DEN Ei start
OK Võru