Karjalaskevõistlus 08.04.2017
Karjalaskevõistlus
8.04.2017 Tsiatsungõlmaa (Sixten Sild)
Lihavõttesprint
9.04.2017 Võru (Taivo Timmusk)
M10NR  M12  M14  M16  M18  M21B  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70  M75  M8NR 
N10NR  N12  N14  N16  N18  N21B  N35  N40  N45  N50  N55  N60  N65  N70  N75  N8NR 

M10NR

1470m 5KP
400m 7KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2        
   1. Lukas Siegert             Vastseliina SK  EST 00:17.34  00:17.34 00:13.41(3) 00:03.53(6)  
   2. Roland Johanson           Kobras          EST 00:18.00     +0:26 00:14.42(5) 00:03.18(2)  
   3. Markus Juhkam             Kobras          EST 00:18.08     +0:34 00:14.08(4) 00:04.00(7)  
   4. Uku Joonas                Võru/Võru spord EST 00:19.10     +1:36 00:15.51(6) 00:03.19(4)  
   5. Christopher Vakrõõm       SRD             EST 00:19.23     +1:49 00:16.05(7) 00:03.18(2)  
   6. Sebastian Paat            Võru/Võru spord EST 00:20.03     +2:29 00:16.35(9) 00:03.28(5)  
   7. Erik Kersna               Ilves           EST 00:20.22     +2:48 00:16.15(8) 00:04.07(8)  
   8. Romet Paatsi              Põlva Spordikoo EST 00:21.20     +3:46 00:16.54(10 00:04.26(11  
   9. Anti Tohva                Põlva Spordikoo EST 00:23.41     +6:07 00:20.41(12 00:03.00(1)  
  10. Sander Lepp               Võru/Võru spord EST 00:25.00     +7:26 00:19.48(11 00:05.12(12  
  11. Mehis Moor                Vastseliina SK  EST 00:28.09    +10:35 00:24.01(14 00:04.08(9)  
      Anton Vonk                Otepää          EST Katk               Ei start    00:04.17(10  
      Villem Piirimäe           Kobras          EST Katk               00:11.29(1) Ei start     
      Severi Eerik              Võru/Võru spord EST Katk               00:21.14(13 Ei start     
      Oliver Viiask             Võru/Võru spord EST Katk               Ei start    00:09.05(13  
      Karel Jung                Põlva Spordikoo EST Katk               00:11.30(2) Ei start     
       Vacant2                                  EST Ei start           Ei start    Ei start     
M12

2110m 6KP
2450m 18KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2        
   1. August Jakobson           Kobras          EST 00:31.18  00:31.18 00:12.00(1) 00:19.18(4)  
   2. Timo Kudre                Peko            EST 00:32.08     +0:50 00:13.02(2) 00:19.06(3)  
   3. Chris Marcus Krahv        Otepää          EST 00:32.28     +1:10 00:15.55(4) 00:16.33(1)  
   4. Kaspar Karolin            Kobras          EST 00:40.05     +8:47 00:14.53(3) 00:25.12(9)  
   5. Bert Joosep Panker        Ilves           EST 00:40.52     +9:34 00:19.45(7) 00:21.07(5)  
   6. Mihkel Tali               Tartu Kivilinna EST 00:41.52    +10:34 00:17.53(5) 00:23.59(8)  
   7. Rasmus Saare              Kobras          EST 00:42.38    +11:20 00:18.55(6) 00:23.43(7)  
   8. Markus Zimmermann         Kape            EST 00:49.55    +18:37 00:19.45(7) 00:30.10(12  
   9. Maanus Udam               JOKA            EST 00:51.16    +19:58 00:22.53(11 00:28.23(10  
  10. Laur-Rogert Sulg          Otepää          EST 00:53.25    +22:07 00:23.57(13 00:29.28(11  
  11. Rainer Kepp               Viimsi kool     EST 01:22.08    +50:50 00:21.40(9) 01:00.28(14  
      Paul Piirimäe             Kobras          EST Katk               00:27.46(14 Ei start     
      Toomas Mattus             Kobras          EST Katk               00:22.09(10 Ei start     
      Markus Kaljur             Harju KEK       EST Katk               Ei start    00:22.08(6)  
      Otto Toomas Kibena        Võru/Võru spord EST Katk               Ei start    00:18.38(2)  
      Hugo Enrico Pabor         Võru            EST Tühist             00:23.54(12 Puuduv KP    
      Kevin Kasak               Võru/Võru spord EST Tühist             00:38.03(15 Puuduv KP    
      Märt Saega                Otepää          EST Tühist             Puuduv KP   00:33.37(13  
       Vacant2                                  EST Ei start           Ei start    Ei start     
M14

4710m 8KP
3430m 24KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2        
   1. Emil Eensaar              Tartu SUKL      EST 00:58.24  00:58.24 00:33.43(1) 00:24.41(2)  
   2. Jürgen Joonas             Võru/Võru spord EST 01:01.03     +2:39 00:36.13(2) 00:24.50(3)  
   3. Samuel Kolsar             Kobras          EST 01:10.10    +11:46 00:42.27(3) 00:27.43(4)  
   4. Olev Piirisild            Võru Suusaklubi EST 01:10.27    +12:03 00:46.35(5) 00:23.52(1)  
   5. Mehis Udam                JOKA            EST 01:14.52    +16:28 00:42.44(4) 00:32.08(6)  
   6. Andreas Kepp              Reaalkool       EST 01:42.29    +44:05 00:56.21(7) 00:46.08(10  
      Mihkel Mahla              Peko            EST Katk               00:46.40(6) Ei start     
      Andri Kepler              Kobras          EST Katk               Ei start    00:34.25(7)  
      Karl Jakop Pintmann       Võru/Võru spord EST Katk               Ei start    00:40.34(9)  
      Alarich Paas              Võru/Võru spord EST Katk               Ei start    00:47.44(11  
      Kaspar Joala              Põlva Spordikoo EST Katk               Ei start    00:38.33(8)  
      Artur Soo                 JOKA            EST Katk               Katk        00:31.36(5)  
      Daniel Sibul              Kobras          EST Tühist             01:04.24(8) Puuduv KP    
      Eric Voolaid              SK100           EST Tühist             Puuduv KP   00:50.31(12  
      Joosep Ainjärv            JOKA            EST Tühist             Puuduv KP   00:55.34(13  
      Mattias Maidla            Kobras          EST Ei start           Ei start    Ei start     
      Kaarel Tampuu             SRD             EST Ei start           Ei start    Ei start     
M16

7060m 17KP
4620m 27KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2        
   1. Hando Allmann             Võru/Võru spord EST 01:12.44  01:12.44 00:44.30(1) 00:28.14(2)  
   2. Markus Sulg               JOKA            EST 01:20.03     +7:19 00:52.28(2) 00:27.35(1)  
   3. Raiko Marrandi            JOKA            EST 01:27.18    +14:34 00:55.32(4) 00:31.46(5)  
   4. Georg Paal                JOKA            EST 01:30.06    +17:22 00:58.26(6) 00:31.40(3)  
   5. Martin Erik Maripuu       Kobras          EST 01:33.40    +20:56 00:58.04(5) 00:35.36(6)  
   6. Siim Turban               Rakv            EST 01:39.34    +26:50 01:01.58(7) 00:37.36(7)  
   7. Janar Saks                Võru/Võru spord EST 01:41.47    +29:03 01:03.18(8) 00:38.29(8)  
   8. Karel Kuragin             Võru/Võru spord EST 02:14.01    +61:17 01:30.33(9) 00:43.28(11  
   9. Vladislav Moissejev       SRD             EST 02:33.16    +80:32 01:43.25(10 00:49.51(12  
      Hanno-Laur Kunnus         Võru/Võru spord EST Katk               Ei start    00:40.03(9)  
      Karmo Tisler              Võru/Võru spord EST Katk               Ei start    00:43.02(10  
      Aleksander Kepler         Kobras          EST Katk               Ei start    00:31.45(4)  
      Tõnis Jäädmaa             Võru/Võru spord EST Katk               00:54.02(3) Ei start     
       Vacant2                                      Ei start           Ei start    Ei start     
M18

10040m 21KP
5080m 27KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2        
   1. Kiur Erik Eensaar         Ilves           EST 01:33.50  01:33.50 01:04.00(2) 00:29.50(1)  
   2. Andres Aruots             Peko            EST 01:40.33     +6:43 01:07.16(3) 00:33.17(2)  
   3. Alex Treier               Võru/Võru spord EST 01:43.44     +9:54 01:10.19(5) 00:33.25(3)  
   4. Joonas Halapuu            Võru/Võru spord EST 02:16.53    +43:03 01:39.35(8) 00:37.18(5)  
   5. Jasper Ainjärv            JOKA            EST 02:18.16    +44:26 01:36.56(7) 00:41.20(7)  
   6. Kristo Sirk               Kobras          EST 02:19.34    +45:44 01:40.24(9) 00:39.10(6)  
      Raido Kiss                Võru            EST Katk               01:28.12(6) Ei start     
      Karel-Sander Kljuzin      Peko            EST Katk               01:08.07(4) Ei start     
      Villu Serv                Kobras          EST Katk               Ei start    00:34.50(4)  
      Kaarel Vesilind           SRD             EST Katk               01:02.05(1) Ei start     
      Marvin Schönitz           SRD             EST Katk               Ei start    00:47.25(8)  
M21B

7980m 18KP
4240m 25KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2        
   1. Alar Assor                Kobras          EST 01:16.07  01:16.07 00:50.57(1) 00:25.10(1)  
   2. Jānis Velkeris            Alūksne OK      LAT 01:18.44     +2:37 00:52.27(3) 00:26.17(3)  
   3. Rain Jaaksoo              Tartu           EST 01:39.05    +22:58 01:12.56(5) 00:26.09(2)  
      Kristjan-Martin Kirjanen  Võru            EST Katk               00:58.12(4) Ei start     
      Oleg Koshik               SRD             EST Katk               01:21.50(6) Ei start     
      Kaarel Hendrik Zernant    Ilves           EST Katk               00:51.19(2) Ei start     
      Martin Pettai                             EST Ei start           Ei start    Ei start     
M35

10040m 21KP
5080m 27KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2        
   1. Alar Alajaan                              EST 02:07.20  02:07.20 01:31.02(7) 00:36.18(4)  
   2. Kaarel Kallas             JOKA            EST 02:17.55    +10:35 01:47.10(8) 00:30.45(2)  
      Dag Ainsoo                LUS             EST Katk               01:00.11(2) Ei start     
      Tiit Tähnas               JOKA            EST Katk               00:56.09(1) Ei start     
      Erko Jakobson             Kobras          EST Katk               Ei start    00:36.04(3)  
      Ott Rakkaselg             HOK             EST Katk               01:04.14(3) Ei start     
      Mati Mägi                 HOK             EST Katk               01:07.26(5) Ei start     
      Sander Mirme              Võru            EST Katk               Ei start    00:29.13(1)  
      Taivo Tali                KEKRSK          EST Katk               01:21.11(6) Ei start     
      Taavi Tatsi               -               EST Katk               01:06.55(4) Ei start     
M40

8490m 18KP
4620m 27KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2        
   1. Ain Fjodorov              Peko            EST 01:15.32  01:15.32 00:47.59(1) 00:27.33(2)  
   2. Ilmar Udam                JOKA            EST 01:20.56     +5:24 00:53.30(2) 00:27.26(1)  
   3. Heno Ivanov               Tartu           EST 01:33.32    +18:00 01:04.01(4) 00:29.31(3)  
   4. Priit Narusk              Võru            EST 01:34.11    +18:39 01:01.50(3) 00:32.21(5)  
   5. Tarmo Klaar               Ilves           EST 01:36.40    +21:08 01:05.40(5) 00:31.00(4)  
   6. Andres Vesilind           SRD             EST 02:05.11    +49:39 01:24.53(6) 00:40.18(7)  
   7. Koit Kolsar               Kobras          EST 02:22.35    +67:03 01:40.57(7) 00:41.38(8)  
      Jevgeni Shejanov          SRD             RUS Katk               Ei start    00:54.11(9)  
      Andres Käver              SK100           EST Tühist             Puuduv KP   00:35.13(6)  
      Vallo Vaher               JOKA            EST Ei start           Ei start    Ei start     
M45

7980m 18KP
4620m 27KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2        
   1. Paavo Rõigas              Peko            EST 01:17.45  01:17.45 00:50.04(3) 00:27.41(1)  
   2. Andrei Nikitin            SRD             EST 01:19.11     +1:26 00:49.13(1) 00:29.58(5)  
   3. Tonu Illaru               Pepo                01:19.42     +1:57 00:51.25(5) 00:28.17(2)  
   4. Raul Kudre                Peko            EST 01:20.42     +2:57 00:51.02(4) 00:29.40(4)  
   5. Andres Pae                Suusahullud     EST 01:23.54     +6:09 00:52.36(6) 00:31.18(6)  
   6. Margus Klementsov         Mercury         EST 01:27.39     +9:54 00:59.01(9) 00:28.38(3)  
   7. Vladislav Pahhomenkov     SRD             EST 01:41.05    +23:20 01:07.37(10 00:33.28(7)  
   8. Indrek Viikmaa            West            EST 01:56.07    +38:22 01:21.23(12 00:34.44(8)  
      Meelis Zimmermann         Kape            EST Katk               00:57.11(8) Ei start     
      Randy Korb                Peko            EST Katk               00:49.52(2) Ei start     
      Mart Koppel               Sangar          EST Katk               00:54.05(7) Ei start     
      Kristjan Leiger           Kape            EST Katk               01:19.12(11 Ei start     
      Rein Zaitsev              Peko            EST Ei start           Ei start    Ei start     
M50

7060m 17KP
4240m 25KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2        
   1. Antti Roose               Kobras          EST 01:11.29  01:11.29 00:44.20(2) 00:27.09(1)  
   2. Vladimir Savinov          SRD             EST 01:24.33    +13:04 00:53.40(3) 00:30.53(2)  
   3. Priit Truusalu            Kape            EST 01:29.52    +18:23 00:58.31(6) 00:31.21(3)  
   4. Sergei Shved              SRD             EST 01:31.15    +19:46 00:59.30(7) 00:31.45(4)  
   5. Raivo Panker              Mercury         EST 01:34.29    +23:00 01:00.42(8) 00:33.47(5)  
   6. Madis Haug                Võru            EST 01:54.47    +43:18 01:20.10(11 00:34.37(6)  
      Einar Raudkepp            Peko            EST Katk               00:58.17(5) Ei start     
      Lauri Leppik              TAOK            EST Katk               01:01.50(9) Ei start     
      Eerik Lossmann            TTÜ SK          EST Katk               01:07.37(10 Ei start     
      Indrek Jentson            Kape            EST Katk               00:56.40(4) Ei start     
      Priit Pääslane            Ilves           EST Katk               00:40.50(1) Ei start     
M55

6580m 15KP
4240m 25KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2        
   1. Tiit Tali                 Ilves           EST 01:08.18  01:08.18 00:41.39(1) 00:26.39(1)  
   2. Mart Külvik               -               EST 01:11.58     +3:40 00:44.13(2) 00:27.45(4)  
   3. Eduard Pukkonen           KEKRSK          EST 01:12.48     +4:30 00:45.08(3) 00:27.40(3)  
   4. Eriks Udris               Meridians       LAT 01:14.42     +6:24 00:46.00(4) 00:28.42(5)  
   5. Jaanus Reha               Koop            EST 01:17.07     +8:49 00:46.35(5) 00:30.32(6)  
   6. Mati Preitof              KEKRSK          EST 01:20.54    +12:36 00:48.38(7) 00:32.16(8)  
   7. Urmas Tammemäe            Orvand          EST 01:29.55    +21:37 00:57.26(9) 00:32.29(9)  
   8. Matti Betlem              JOKA            EST 01:35.58    +27:40 01:05.01(10 00:30.57(7)  
      Viesturs Dandens          Aluksne Ape OK  LAT Katk               01:10.40(11 Ei start     
      Sergei Iudov              Subaru          RUS Katk               00:48.27(6) Ei start     
      Henn Antson               EKJ SK          EST Katk               00:56.37(8) Ei start     
      Maido Kaljur              Harju KEK       EST Katk               Ei start    00:26.53(2)  
M60

5540m 11KP
3730m 22KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2        
   1. Jüri Rokko                SK RT           EST 01:12.59  01:12.59 00:44.56(1) 00:28.03(1)  
   2. Tauno Kure                Kape            EST 01:17.36     +4:37 00:45.27(3) 00:32.09(5)  
   3. Heini Tammik              Kape            EST 01:18.51     +5:52 00:44.58(2) 00:33.53(7)  
   4. Vilnis Velkeris           Al?ksne OK      LAT 01:19.47     +6:48 00:49.36(6) 00:30.11(4)  
   5. Udo Lüüs                  Ilves           EST 01:20.33     +7:34 00:46.26(5) 00:34.07(8)  
   6. Jüri Merirand             OtepääSK        EST 01:22.54     +9:55 00:53.48(7) 00:29.06(2)  
   7. Tõnu Taal                 JOKA            EST 01:23.25    +10:26 00:53.53(8) 00:29.32(3)  
   8. Anti Parik                Otepää SK       EST 01:47.46    +34:47 01:09.36(9) 00:38.10(9)  
      Jaak Jaagus               Saku            EST Katk               00:46.03(4) Ei start     
      Aigar Pindmaa             Võru            EST Katk               Ei start    00:32.45(6)  
       Vacant2                                      Ei start           Ei start    Ei start     
M65

5050m 13KP
3730m 22KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2        
   1. Arvo Kivikas              Ilves           EST 01:17.41  01:17.41 00:43.41(1) 00:34.00(1)  
      Koit Paasma               Lehola          EST Katk               00:45.23(2) Ei start     
      Lembit Nöps               Ilves           EST Katk               00:47.34(3) Ei start     
M70

4560m 12KP
3220m 21KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2        
   1. Mihkel Mälter             KEKRSK          EST 01:09.26  01:09.26 00:41.07(1) 00:28.19(1)  
   2. Agu Koppa                 Jõhvikas        EST 01:39.20    +29:54 01:04.13(5) 00:35.07(2)  
   3. Tiit Koppel               Orion           EST 01:40.13    +30:47 01:02.50(4) 00:37.23(3)  
      Enn Aedna                 West            EST Katk               00:52.22(3) Ei start     
      Ülo Vainura               Tammed          EST Katk               00:45.02(2) Ei start     
      Elmo Pärna                Lehola          EST Tühist             Puuduv KP   00:37.55(4)  
      Mati Poom                 TON                 Tühist             Ei start    Puuduv KP    
      Sergey Miasnikov          Pskov           RUS Ei start           Ei start    Ei start     
M75

3750m 8KP
2450m 18KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2        
   1. Georg Sooberg             Võru            EST 01:09.12  01:09.12 00:42.39(3) 00:26.33(1)  
      Endel Remmet              Kape            EST Katk               00:40.20(2) Ei start     
      Nikolai Kuha              Kape            EST Katk               00:38.51(1) Ei start     
      Lembit Vassil             Ilves           EST Katk               00:57.12(4) Ei start     
      Martin Tõrra              Kobras          EST Katk               01:16.52(5) Ei start     
M8NR

1470m 5KP
400m 7KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2        
   1. Manivald Jakobson         Põlva Spordikoo EST 00:18.58  00:18.58 00:15.42(1) 00:03.16(1)  
   2. Henri Kersna              Ilves           EST 00:20.44     +1:46 00:16.43(2) 00:04.01(5)  
   3. Karl-Mattias Juhkam       Kobras          EST 00:23.49     +4:51 00:20.22(5) 00:03.27(4)  
   4. Juhan Mahla               Peko            EST 00:28.45     +9:47 00:25.24(9) 00:03.21(2)  
   5. Aleks Siegert             Vastseliina SK  EST 00:29.46    +10:48 00:24.44(7) 00:05.02(7)  
   6. Justus Udam               JOKA            EST 00:31.56    +12:58 00:21.49(6) 00:10.07(9)  
   7. Albert Kepp                               EST 00:35.27    +16:29 00:28.41(10 00:06.46(8)  
   8. Karel Markus Kähr         Põlva Spordikoo EST 00:45.34    +26:36 00:40.54(11 00:04.40(6)  
      Eke Ots                   Võru/Võru spord EST Katk               Ei start    00:03.26(3)  
      Koit Hallik                               EST Katk               00:19.41(4) Ei start     
      Aksel Avaste              Tammed          EST Katk               00:19.19(3) Ei start     
      Ats Ots                   OK Võru         EST Katk               Ei start    00:10.11(10  
      Joosep Tali               KEKRSK          EST Katk               00:25.08(8) Ei start     
N10NR

1470m 5KP
400m 7KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2        
   1. Hele Jakobson             Põlva Spordikoo EST 00:17.10  00:17.10 00:12.24(1) 00:04.46(6)  
   2. Mirtel Vaher              Tartu Katoliku  EST 00:18.34     +1:24 00:14.49(3) 00:03.45(3)  
   3. Kaisa Kuragin             Võru            EST 00:19.47     +2:37 00:16.19(4) 00:03.28(2)  
   4. Johanna Oras              Kobras          EST 00:21.15     +4:05 00:17.49(6) 00:03.26(1)  
   5. Maarja Oras               Kobras          EST 00:22.26     +5:16 00:14.24(2) 00:08.02(8)  
   6. Eva Piirisild             Võru Suusaklubi EST 00:22.41     +5:31 00:18.13(7) 00:04.28(5)  
   7. Rebeca Hiiesalu           Põlva Spordikoo EST 00:22.49     +5:39 00:17.09(5) 00:05.40(7)  
      Ebe Hallik                                EST Katk               00:19.26(8) Ei start     
      Laura-Liis Kaljur         Harju KEK       EST Katk               Ei start    00:04.01(4)  
N12

2110m 6KP
2450m 18KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2        
   1. Harriet Koppel            Tartu Katoliku  EST 00:41.54  00:41.54 00:18.19(1) 00:23.35(1)  
   2. Mareli Vaher              Tartu Katoliku  EST 00:47.29     +5:35 00:22.42(2) 00:24.47(2)  
   3. Sofia Pahhomenkova        Sportnet        EST 01:08.38    +26:44 00:41.18(3) 00:27.20(3)  
      Veronika Misnik           Võru            EST Katk               Ei start    00:57.58(4)  
      Angela Mõttus             Otepää          EST Ei start           Ei start    Ei start     
N14

4110m 9KP
3220m 21KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2        
   1. Brigitte Panker           Ilves           EST 01:04.51  01:04.51 00:37.03(1) 00:27.48(1)  
   2. Evely Ostrov              Kobras          EST 01:28.36    +23:45 00:54.16(2) 00:34.20(2)  
   3. Liis Musta                Võru            EST 01:46.04    +41:13 00:58.42(3) 00:47.22(5)  
   4. Kaidi Piirisild           Võru            EST 01:48.24    +43:33 01:01.10(4) 00:47.14(4)  
      Birgit Rõõm               Ilves           EST Katk               Ei start    00:37.26(3)  
      Geteli Hanni              Kobras          EST Katk               01:04.21(5) Ei start     
N16

6030m 12KP
3430m 24KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2        
   1. Lorely Kõrvel             Kobras          EST 01:02.53  01:02.53 00:40.36(1) 00:22.17(1)  
   2. Johanna Laanoja           Kobras          EST 01:08.46     +5:53 00:44.10(2) 00:24.36(2)  
   3. Anastasija Pahhomenkova   SRD             EST 01:13.18    +10:25 00:46.58(3) 00:26.20(3)  
   4. Anita Laanejõe            Võru/Võru spord EST 01:19.01    +16:08 00:52.33(4) 00:26.28(4)  
   5. Anete Saar                Kobras          EST 01:20.11    +17:18 00:53.07(5) 00:27.04(5)  
   6. Kristina Haug             Võru/Võru spord EST 01:26.18    +23:25 00:56.29(6) 00:29.49(7)  
   7. Miina Aleksandra Piho     Haanja Kool/ SÜ EST 01:35.32    +32:39 01:03.06(7) 00:32.26(8)  
   8. Kairiin Märtson           Kobras          EST 01:43.32    +40:39 01:15.44(9) 00:27.48(6)  
   9. Hanna Lora Traagel        Kobras          EST 01:44.31    +41:38 01:09.53(8) 00:34.38(9)  
  10. Kristiin Kalle            Kobras          EST 02:18.46    +75:53 01:40.14(10 00:38.32(11  
      Hanna-Liina Kunnus        Võru/Võru spord EST Katk               Ei start    00:38.27(10  
N18

7980m 18KP
4240m 25KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2        
   1. Birgit Russka             Kobras          EST 01:39.42  01:39.42 01:06.21(2) 00:33.21(2)  
   2. Laura-Liis Kütt           Kobras          EST 01:44.42     +5:00 01:13.21(3) 00:31.21(1)  
   3. Kelli Nurm                Kobras          EST 01:51.05    +11:23 01:15.55(4) 00:35.10(4)  
      Katrin Piirimaa           Kobras          EST Katk               01:17.36(5) Ei start     
      Helle Leis                Kobras          EST Katk               02:04.11(6) Ei start     
      Kristel Kõivo             Peko            EST Katk               01:00.50(1) Ei start     
      Lotta Sankelo             SK Pohjantähti  FIN Katk               Ei start    00:34.03(3)  
      Signe Kallion             Võru/Võru spord EST Ei start           Ei start    Ei start     
      Kaisa Kahre               Võru/Võru spord EST Ei start           Ei start    Ei start     
N21B

5540m 11KP
3730m 22KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2        
   1. Liiva Velkere             Alūksne OK      LAT 01:13.28  01:13.28 00:43.50(1) 00:29.38(2)  
   2. Tais Vakrõõm              SRD             EST 01:46.25    +32:57 01:08.53(6) 00:37.32(8)  
   3. Kristina Vesilind         SRD             EST 01:48.37    +35:09 01:11.11(7) 00:37.26(7)  
      Erika Olberkyte           Alūksne OK      LAT Katk               Ei start    00:36.16(5)  
      Kadi-Liis Minn            JOKA            EST Katk               00:54.13(4) Ei start     
      Merilin Anijärv           SRD             EST Katk               Ei start    00:30.18(3)  
      Triinu Villard            SK100           EST Katk               Ei start    00:36.23(6)  
      Tiina-Maria Tali          KEKRSK          EST Katk               00:54.29(5) Ei start     
      Marie Tammemäe            Orvand          EST Katk               00:48.46(2) Ei start     
      Siiri Mere                SRD             EST Katk               Ei start    00:22.47(1)  
      Anu Kuusmaa               SK100           EST Tühist             00:51.23(3) Puuduv KP    
      Iveta Velkere             Alūksne OK      LAT Tühist             Puuduv KP   Ei start     
N35

7060m 17KP
4240m 25KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2        
   1. Pille Vinne               Kobras          EST 01:46.08  01:46.08 01:07.42(2) 00:38.26(1)  
      Külli Leiger              Kape            EST Katk               01:04.17(1) Ei start     
N40

6580m 15KP
3730m 22KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2        
   1. Jana Kink                 Kape            EST 01:11.28  01:11.28 00:46.22(1) 00:25.06(1)  
   2. Kristi Vassil             Ilves           EST 01:18.33     +7:05 00:52.01(2) 00:26.32(2)  
   3. Mall Alev                 Tammed          EST 01:25.15    +13:47 00:56.32(3) 00:28.43(4)  
   4. Marje Venelaine           Tammed          EST 01:25.32    +14:04 00:58.50(4) 00:26.42(3)  
   5. Teele Eensaar             Ilves           EST 01:45.09    +33:41 01:15.33(5) 00:29.36(5)  
   6. Heli Haug                 Võru            EST 01:59.41    +48:13 01:23.17(7) 00:36.24(6)  
      Maret Vaher               Kobras          EST Katk               01:21.43(6) Ei start     
      Kadri Parts               Võru                Ei start           Ei start    Ei start     
N45

6030m 12KP
3730m 22KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2        
   1. Marika Jäädmaa            Võru            EST 01:09.31  01:09.31 00:44.13(1) 00:25.18(1)  
   2. Ingrit Kala               Peko            EST 01:23.55    +14:24 00:52.28(2) 00:31.27(4)  
   3. Maari Idnurm              TON             EST 01:25.49    +16:18 00:55.28(4) 00:30.21(3)  
   4. Anne-Ly Viikmaa           West            EST 01:26.39    +17:08 00:58.43(6) 00:27.56(2)  
   5. Inga Karu                 HOK             EST 01:32.44    +23:13 00:53.18(3) 00:39.26(6)  
   6. Ella Shved                SRD             EST 02:08.25    +58:54 01:17.27(8) 00:50.58(7)  
      Mari Punab                Suusahullud     EST Katk               00:55.33(5) Ei start     
      Piret Kaasik              Ilves           EST Katk               Ei start    00:35.09(5)  
      Made Vares                Suusahullud     EST Katk               00:59.42(7) Ei start     
      Minija Pääslane           Ilves           EST Tühist             Puuduv KP   Ei start     
N50

5540m 11KP
3430m 24KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2        
   1. Epp Voitka                Võru            EST 01:19.37  01:19.37 00:50.05(3) 00:29.32(2)  
   2. Lea Leppik                TAOK            EST 01:21.51     +2:14 00:52.22(4) 00:29.29(1)  
   3. Rutti Räbovoitra          Mercury         EST 01:26.36     +6:59 00:55.01(5) 00:31.35(3)  
   4. Merike Paapson            TON                 01:27.29     +7:52 00:49.03(2) 00:38.26(6)  
   5. Mari Roots                TAOK            EST 01:53.47    +34:10 01:15.35(6) 00:38.12(5)  
   6. Helve Kansi               Lehola          EST 02:57.26    +97:49 02:19.40(8) 00:37.46(4)  
      Airi Alnek                Võru            EST Katk               00:43.58(1) Ei start     
      Anda Lejasblusa           Aluksne-Ape     LAT Katk               01:15.42(7) Ei start     
      Marje Viirmann            Harju KEK       EST Ei start           Ei start    Ei start     
       Vacant2                                  EST Ei start           Ei start    Ei start     
N55

5050m 13KP
3430m 24KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2        
   1. Gea Rennel                KEKRSK          EST 01:25.21  01:25.21 00:54.04(1) 00:31.17(1)  
   2. Pille Illak               Otepää          EST 01:34.12     +8:51 00:59.04(3) 00:35.08(2)  
   3. Ülle Raudsepp             Okas            EST 01:36.17    +10:56 01:01.06(4) 00:35.11(3)  
   4. Maire Kure                Kape            EST 01:44.56    +19:35 01:07.48(6) 00:37.08(4)  
   5. Ülle Põldoja              Ilves           EST 01:48.58    +23:37 01:04.51(5) 00:44.07(6)  
   6. Aino Koser                Ilves           EST 02:12.43    +47:22 01:19.29(7) 00:53.14(7)  
      Heli Viks                 Võru            EST Katk               Ei start    00:42.01(5)  
      Tiina Oras                Ilves           EST Katk               00:55.57(2) Ei start     
N60

4560m 12KP
3220m 21KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2        
   1. Tiina Talisoo             KEKRSK          EST 01:16.14  01:16.14 00:44.37(1) 00:31.37(2)  
   2. Sinikka Illaru            Pepo            FIN 01:17.57     +1:43 00:50.39(2) 00:27.18(1)  
   3. Vaike Tomann              Ilves           EST 01:27.42    +11:28 00:55.10(3) 00:32.32(3)  
      Elena Popovich            SKO RUS         RUS Katk               Ei start    00:40.29(4)  
N65

4110m 9KP
3220m 21KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2        
   1. Niina Karnit              SRD             EST 01:28.04  01:28.04 00:49.53(5) 00:38.11(1)  
   2. Liivi Parik               Otepää SK       EST 01:28.18     +0:14 00:48.10(4) 00:40.08(3)  
   3. Leili Prans               Ilves           EST 01:30.34     +2:30 00:46.25(3) 00:44.09(4)  
   4. Epp Kroon                 Ilves           EST 01:37.40     +9:36 00:58.50(6) 00:38.50(2)  
      Riina Kivikas             Ilves           EST Katk               00:44.39(2) Ei start     
      Tiiu Kaasik               Ilves           EST Tühist             00:43.36(1) Puuduv KP    
N70

3750m 8KP
2450m 18KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2        
   1. Liis Lille                KEKRSK          EST 01:16.11  01:16.11 00:50.36(1) 00:25.35(1)  
   2. Kaie Kivila               Ilves           EST 01:23.20     +7:09 00:53.24(2) 00:29.56(2)  
      Ludmila Miasnikova        Pskov           RUS Katk               00:55.30(3) Ei start     
N75

3080m 7KP
2450m 18KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2        
   1. Ilona Vanaveski           Ilves           EST 01:10.56  01:10.56 00:41.09(1) 00:29.47(1)  
   2. Maimu Tornberg            Koop            EST 01:20.05     +9:09 00:44.35(2) 00:35.30(3)  
   3. Maie Abram                Ilves           EST 01:22.26    +11:30 00:47.17(3) 00:35.09(2)  
N8NR

1470m 5KP
400m 7KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus   Etapp 1     Etapp 2        
   1. Luisa Nõmmik              Põlva Spordikoo EST 00:21.22  00:21.22 00:17.14(1) 00:04.08(3)  
   2. Kaisa Kallas              JOKA            EST 00:23.29     +2:07 00:19.04(2) 00:04.25(4)  
   3. Mari Iher                 Tartu           EST 00:24.44     +3:22 00:21.16(3) 00:03.28(2)  
   4. Liisa Kunnus              Vastseliina SK  EST 00:28.48     +7:26 00:24.15(6) 00:04.33(5)  
   5. Jette-Ly Assor            Kobras          EST 00:29.23     +8:01 00:23.39(4) 00:05.44(7)  
   6. Eva Dokukina              SRD             EST 00:33.47    +12:25 00:25.17(8) 00:08.30(8)  
   7. Käti Kudre                Peko            EST 00:37.28    +16:06 00:32.42(10 00:04.46(6)  
   8. Laura Vesilind            SRD             EST 00:49.47    +28:25 00:41.06(11 00:08.41(9)  
      Katariina Leiger          Kape            EST Katk               00:24.47(7) Ei start     
      Eliisabet Leiger          Kape            EST Katk               00:23.42(5) Ei start     
      Merit Vaher               Tartu Katoliku  EST Katk               00:29.51(9) Ei start     
      Liis-Marie Kaljur         Harju KEK       EST Katk               Ei start    00:03.01(1)  
OK Võru
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2017, www.tak-soft.com 11.04.2017 10:24:52