Karjalaskevõistlus
07.04.2018 Puiga (Taivo Timmusk)
Lihavõttesprint
08.04.2018 Puiga (Taivo Timmusk)
1. Audun Palo Võru 00:25.28 00:25.28 00:14.15(1) 00:11.13(1)
2. Lukas Siegert Vastseliina SK/ 00:25.59 +0:31 00:14.39(2) 00:11.20(2)
3. Tanel Laaneväli Põlva Spordikoo 00:29.54 +4:26 00:17.16(4) 00:12.38(6)
4. Henri Kersna Ilves 00:31.07 +5:39 00:18.53(7) 00:12.14(4)
5. Romet Paatsi Põlva Spordikoo 00:31.09 +5:41 00:17.39(5) 00:13.30(7)
6. Uku Joonas Võru/Võru spord 00:31.34 +6:06 00:19.02(9) 00:12.32(5)
7. Juhan Mahla Peko 00:32.15 +6:47 00:16.42(3) 00:15.33(10
8. Anti Tohva Põlva Spordikoo 00:34.54 +9:26 00:18.56(8) 00:15.58(14
9. Reno Robin Rehemets Põlva Spordikoo 00:35.32 +10:04 00:19.42(10 00:15.50(13
10. Jasper Uusmaa Vastseliina SK/ 00:35.57 +10:29 00:21.01(12 00:14.56(8)
11. Karl-Mattias Juhkam Kobras 00:36.38 +11:10 00:18.38(6) 00:18.00(15
12. Arthur Adason Vastseliina SK/ 00:50.49 +25:21 00:35.00(13 00:15.49(12
13. Karel Markus Kähr Põlva Spordikoo 01:02.08 +36:40 00:47.11(14 00:14.57(9)
Eke Ots Võru/Võru spord Katk 00:20.32(11 Ei start
Tony Urbanik Puiga PK Katk Ei start 00:15.40(11
Robin Christofer Tiisler Puiga PK Katk Ei start 00:18.42(16
1. Bert Joosep Panker Ilves 00:35.06 00:35.06 00:18.59(1) 00:16.07(1)
2. Markus Juhkam Kobras 00:43.58 +8:52 00:26.18(3) 00:17.40(2)
3. Niilo Nurmilaukas Espoon Akilles 00:46.07 +11:01 00:24.56(2) 00:21.11(5)
4. Laur-Rogert Sulg Otepää 00:50.30 +15:24 00:30.26(5) 00:20.04(3)
5. Jakob Koppel Tartu Katoliku 00:54.57 +19:51 00:30.48(6) 00:24.09(9)
6. Erik Kersna Ilves 00:57.33 +22:27 00:37.06(9) 00:20.27(4)
7. Rando Jaaksoo Kobras 01:01.32 +26:26 00:38.36(11 00:22.56(7)
8. Märt Viidu Haanja O-ring/H 01:09.25 +34:19 00:34.03(8) 00:35.22(12
9. Mehis Moor Vastseliina SK/ 01:16.24 +41:18 00:50.58(13 00:25.26(10
10. Hugo Rüütli Haanja O-ring/H 01:24.46 +49:40 00:48.46(12 00:36.00(13
Pärtel Külvik Tartu Katoliku Katk Ei start 00:23.05(8)
Hugo Enrico Pabor Vastseliina SK/ Katk 00:30.12(4) Katk
Karel Jung Kobras Tühist Puuduv KP 00:21.28(6)
Anton Vonk Otepää Tühist 00:33.46(7) Puuduv KP
Kaspar Mathias Korrol Mercury Tühist Puuduv KP 00:35.14(11
Kevin Kasak Võru/Võru spord Tühist 00:38.30(10 Puuduv KP
Markus Zimmermann Kape Tühist Ei start Puuduv KP
Sebastian Paat Võru/Võru spord Ei start Ei start Ei start
4 vacant Ei start Ei start Ei start
1. Olev Piirisild Võru Suusaklubi 01:02.03 01:02.03 00:41.46(1) 00:20.17(4)
2. Emil Eensaar Ilves 01:05.07 +3:04 00:45.10(3) 00:19.57(3)
3. Chris Marcus Krahv Otepää 01:05.52 +3:49 00:43.54(2) 00:21.58(8)
4. Nansen Palo Võru 01:09.48 +7:45 00:49.03(4) 00:20.45(5)
5. Renno Merenäkk Tartu Katoliku 01:11.58 +9:55 00:53.01(5) 00:18.57(1)
6. August Jakobson Kobras 01:19.04 +17:01 00:59.10(7) 00:19.54(2)
7. Timo Kudre Peko 01:20.26 +18:23 00:58.52(6) 00:21.34(6)
8. Rasmus Saare Kobras 01:34.24 +32:21 01:07.10(8) 00:27.14(10
9. Daniel Sibul Kobras 01:34.48 +32:45 01:07.40(9) 00:27.08(9)
10. Otto Toomas Kibena Võru/Võru spord 01:47.55 +45:52 01:26.07(13 00:21.48(7)
11. Oliver Kimask Võru/Võru spord 02:07.01 +64:58 01:17.41(10 00:49.20(11
Kevin Markus Korrol Mercury Katk 01:18.26(11 Ei start
Kaspar Karolin Kobras Tühist 01:21.16(12 Puuduv KP
Kaspar Kimask Võru/Võru spord Tühist Puuduv KP 00:57.31(12
12 Reserv Ei start Ei start Ei start
Olle Ilmar Jaama Peko Ei start Ei start Ei start
1. Eemi Vaherlehto Espoon Akilles 01:16.57 01:16.57 00:47.50(1) 00:29.07(2)
2. Mihkel Mahla Peko 01:20.03 +3:06 00:52.06(4) 00:27.57(1)
3. Miska Riissanen Espoon Akilles 01:24.00 +7:03 00:51.46(3) 00:32.14(3)
4. Jürgen Joonas Võru/Võru spord 01:28.40 +11:43 00:50.50(2) 00:37.50(8)
5. Ragnar Kranberg Mercury 01:29.08 +12:11 00:55.37(5) 00:33.31(5)
6. Samuel Kolsar Kobras 01:29.53 +12:56 00:56.59(6) 00:32.54(4)
7. Jakob Veske Tartu Katoliku 01:37.56 +20:59 01:00.54(7) 00:37.02(7)
8. Karmo Tisler Võru/Võru spord 01:42.46 +25:49 01:02.24(8) 00:40.22(10
9. Vjatšeslav Safonov SRD 01:43.39 +26:42 01:09.01(10 00:34.38(6)
10. Janar Saks Võru/Võru spord 01:48.47 +31:50 01:06.22(9) 00:42.25(12
11. Mattias Maidla Kobras 01:51.50 +34:53 01:11.39(11 00:40.11(9)
12. Mihkel Liivago Kobras 02:13.12 +56:15 01:24.41(12 00:48.31(13
13. Kaarel Tampuu SRD 02:21.09 +64:12 01:40.09(13 00:41.00(11
Eric Voolaid SK100 Tühist Puuduv KP Katk
Mati Kiisler SRD Ei start Ei start Ei start
1. Hando Allmann Võru/Võru spord 01:33.28 01:33.28 00:58.20(1) 00:35.08(1)
2. Aleksander Kepler Kobras 01:48.32 +15:04 01:11.15(2) 00:37.17(2)
3. Dennis Florström Espoon Akilles 02:18.54 +45:26 01:32.42(4) 00:46.12(3)
4. Joonas Halapuu Võru/Võru spord 02:27.13 +53:45 01:28.06(3) 00:59.07(5)
Hanno-Laur Kunnus Võru/Võru spord Katk Ei start 00:51.03(4)
Karel Kuragin Võru/Võru spord Katk 01:50.12(5) Ei start
1. Marek Nõmm Tammed 01:51.23 01:51.23 01:17.51(1) 00:33.32(1)
2. Kristo Heinmann Ilves 01:52.21 +0:58 01:17.54(2) 00:34.27(4)
3. Ats Sõnajalg KEKRSK 01:55.02 +3:39 01:19.03(3) 00:35.59(6)
4. Sergei Rjabõshkin SRD 01:55.12 +3:49 01:19.22(4) 00:35.50(5)
5. Peeter Pihl Tammed 01:56.05 +4:42 01:21.58(5) 00:34.07(2)
6. Reigo Teervalt Peko 02:09.17 +17:54 01:28.43(8) 00:40.34(13
7. Kaarel Hendrik Zernant Ilves 02:12.41 +21:18 01:30.48(10 00:41.53(16
8. Kiur Erik Eensaar Ilves 02:13.48 +22:25 01:31.59(11 00:41.49(15
9. Alar Kume Võru 02:17.36 +26:13 01:29.58(9) 00:47.38(19
10. Veiko Vinkel West 02:37.27 +46:04 01:52.57(12 00:44.30(17
Oliver Kütt Ilves Katk 01:27.13(7) Ei start
Olle Kärner Rakvere OK Katk Ei start 00:38.42(8)
Tõnis Laugesaar Rakv Katk Ei start 00:40.45(14
Jonatan Karjus Võru Katk Ei start 00:39.03(9)
Kenny Kivikas Ilves Katk Ei start 00:34.17(3)
Uku-Laur Tali KEKRSK Katk Ei start 00:39.55(11
Andreas Kraas Tammed Katk Ei start 00:37.47(7)
Ragnar Kruusla JOKA Katk Ei start 00:46.49(18
Rain Eensaar Katk 01:25.46(6) Ei start
Jaagup Truusalu Võru Tühist Puuduv KP 00:40.18(12
Tanel Papp Võru Tühist Puuduv KP 00:39.14(10
Siim Klais Tartu Tühist 01:59.12(13 Puuduv KP
Karel-Sander Kljuzin Peko Ei start Ei start Ei start
1. Alar Assor Kobras 01:36.01 01:36.01 00:59.15(1) 00:36.46(1)
2. Martin Murakas Rakv 01:49.41 +13:40 01:06.38(3) 00:43.03(3)
3. Tauno Murakas Rakvere OK 01:58.04 +22:03 01:15.46(4) 00:42.18(2)
4. Marko Süld HOK 02:08.32 +32:31 01:19.36(5) 00:48.56(6)
5. Ragnar Ilp 02:17.00 +40:59 01:28.51(7) 00:48.09(5)
6. Toomas Telgma Voller 02:34.48 +58:47 01:35.13(8) 00:59.35(7)
7. Hans Koppel TTÜ 03:02.57 +86:56 01:54.10(9) 01:08.47(8)
Oleg Koshik SRD Katk 01:23.39(6) Ei start
Ragnar Kruusla JOKA Katk 01:02.33(2) Ei start
Viljar Vainola Mercury Tühist Puuduv KP 00:48.04(4)
1. Rain Jaaksoo Kobras 02:01.28 02:01.28 01:21.59(3) 00:39.29(1)
2. Janek Kähr Kobras 02:23.12 +21:44 01:24.18(4) 00:58.54(3)
3. Alar Alajaan 02:28.49 +27:21 01:37.22(5) 00:51.27(2)
Dag Ainsoo LUS Katk 01:10.31(1) Ei start
Kristjan Karabelnik - Katk 01:15.51(2) Ei start
Martin Pettai Katk 02:52.37(6) Ei start
1. Ain Fjodorov Peko 01:24.48 01:24.48 00:55.08(2) 00:29.40(1)
2. Mati Korrol Mercury 01:26.09 +1:21 00:54.59(1) 00:31.10(2)
3. Danilo Piht Mercury 01:28.45 +3:57 00:57.32(3) 00:31.13(3)
4. Ville Nurmilaukas Espoon Akilles 01:33.50 +9:02 00:59.05(4) 00:34.45(5)
5. Meelis Merenäkk Rae 01:34.49 +10:01 01:02.08(7) 00:32.41(4)
6. Margus Klementsov Mercury 01:35.12 +10:24 00:59.58(5) 00:35.14(6)
7. Heno Ivanov 01:42.50 +18:02 01:06.52(8) 00:35.58(7)
8. Vallo Vaher JOKA 01:46.38 +21:50 01:07.47(9) 00:38.51(8)
9. Kaupo Järve LSF PT 01:46.51 +22:03 01:01.55(6) 00:44.56(13
10. Jaanus Reha Koop 01:48.13 +23:25 01:08.39(11 00:39.34(9)
11. Ivo Miller Koop 01:49.50 +25:02 01:08.20(10 00:41.30(11
12. Tarmo Klaar Mercury 01:57.55 +33:07 01:16.37(13 00:41.18(10
13. Sauli Takkinen Espoon Akilles 01:58.43 +33:55 01:16.38(14 00:42.05(12
14. Andres Käver SK100 02:23.30 +58:42 01:32.36(15 00:50.54(15
15. Rünno Sulg LSF PT 02:23.49 +59:01 01:33.24(16 00:50.25(14
Eero Mõttus Võru Katk 01:09.06(12 Ei start
1. Tuomas Vaherlehto Espoon Akilles 01:19.22 01:19.22 00:50.19(1) 00:29.03(1)
2. Väino Ellamik Suusahullud 01:34.32 +15:10 00:56.45(2) 00:37.47(4)
3. Mart Koppel Töötukassa 01:38.11 +18:49 01:04.46(4) 00:33.25(2)
4. Rein Zaitsev Peko 01:44.23 +25:01 01:06.44(6) 00:37.39(3)
5. Andres Pae Suusahullud 01:45.44 +26:22 01:02.17(3) 00:43.27(5)
6. Valeri Kuragin Võru 01:55.52 +36:30 01:08.07(7) 00:47.45(6)
Kristjan Leiger Kape Katk 01:10.21(8) Ei start
Martin Aunin Tühist Puuduv KP Ei start
Vladislav Pahhomenkov SRD Tühist 01:06.36(5) Puuduv KP
Raul Kudre Peko Ei start Ei start Ei start
1. Priit Pääslane Ilves 01:17.36 01:17.36 00:49.22(1) 00:28.14(1)
2. Antti Roose Kobras 01:20.06 +2:30 00:49.53(2) 00:30.13(2)
3. Raivo Panker Mercury 01:44.14 +26:38 00:56.41(4) 00:47.33(3)
Eerik Lossmann TTÜ SK Katk 01:14.56(5) Ei start
Inno Ling Lehola Katk 00:53.12(3) Ei start
Andrei Nikitin SRD Ei start Ei start Ei start
1. Eriks Udris Meridians 01:21.02 01:21.02 00:51.50(1) 00:29.12(1)
2. Mart Külvik 01:23.05 +2:03 00:53.09(2) 00:29.56(2)
3. Raul Laas Joka 01:31.24 +10:22 00:57.30(3) 00:33.54(4)
4. Timo Asikainen Hiisirasti 01:38.31 +17:29 01:05.13(5) 00:33.18(3)
5. Andrus Rämmann Koop 01:42.17 +21:15 01:05.07(4) 00:37.10(5)
6. Henn Antson EKJ SK 02:09.09 +48:07 01:29.49(6) 00:39.20(6)
1. Kaljo Julge Kape 01:05.17 01:05.17 00:42.11(1) 00:23.06(1)
2. Jukka Karvonen Leppävaaran Sis 01:14.48 +9:31 00:48.51(3) 00:25.57(2)
3. Rein Rooni Orvand 01:20.58 +15:41 00:48.38(2) 00:32.20(6)
4. Jüri Merirand Otepää 01:22.11 +16:54 00:53.02(4) 00:29.09(3)
5. Tauno Kure Kape 01:26.07 +20:50 00:55.06(5) 00:31.01(5)
6. Udo Lüüs Ilves 01:32.35 +27:18 01:01.55(7) 00:30.40(4)
Aigar Pindmaa Võru Katk 00:56.27(6) Ei start
1. Heini Tammik Kape 01:22.37 01:22.37 00:54.52(2) 00:27.45(1)
2. Koit Paasma Lehola 01:23.59 +1:22 00:54.28(1) 00:29.31(2)
3. Lembit Nöps Ilves 01:26.47 +4:10 00:57.10(3) 00:29.37(3)
4. Jüri Rokko SK RT 01:28.34 +5:57 00:57.17(4) 00:31.17(5)
5. Kalle Nelk Tammed 01:29.06 +6:29 00:58.01(5) 00:31.05(4)
6. Raimo Nordqvist Espoon Akilles 02:46.15 +83:38 01:48.34(6) 00:57.41(6)
Anti Parik Otepää SK Ei start Ei start Ei start
Arvo Kivikas Ilves Ei start Ei start Ei start
1. Peep Koppel Koop 01:06.55 01:06.55 00:45.21(1) 00:21.34(1)
2. Markku Virtanen Espoon Akilles 01:11.47 +4:52 00:45.35(2) 00:26.12(3)
3. Enn Aedna West 01:15.13 +8:18 00:50.34(3) 00:24.39(2)
4. Elmo Pärna Lehola 01:25.29 +18:34 00:56.21(4) 00:29.08(5)
5. Mati Poom TON 01:27.35 +20:40 00:59.05(5) 00:28.30(4)
6. Agu Koppa Jõhvikas 01:34.46 +27:51 01:04.34(6) 00:30.12(6)
1. Endel Remmet Kape 01:02.14 01:02.14 00:40.39(1) 00:21.35(1)
2. Juhan Bachmann Jõhvikas 01:06.18 +4:04 00:44.11(2) 00:22.07(2)
3. Georg Sooberg Võru 01:19.20 +17:06 00:49.41(3) 00:29.39(4)
4. Vaabo Annus Orion 01:30.30 +28:16 00:55.46(4) 00:34.44(5)
5. Pentti Suonpää Espoon Akilles 01:34.56 +32:42 01:08.48(5) 00:26.08(3)
Martin Tõrra Kobras Tühist Puuduv KP Ei start
1. Manivald Jakobson Põlva Spordikoo 00:23.06 00:23.06 00:13.07(1) 00:09.59(1)
2. Aleks Siegert Vastseliina SK/ 00:28.40 +5:34 00:15.54(2) 00:12.46(2)
Hans Herman Pae Katk 00:17.00(3) Ei start
Joonatan Truusalu OK Võru Katk Ei start 00:21.10(3)
1. Hele Jakobson Põlva Spordikoo 00:26.01 00:26.01 00:13.51(1) 00:12.10(3)
2. Triin Neeno Põlva Spordikoo 00:26.30 +0:29 00:15.46(2) 00:10.44(1)
3. Johanna Oras Kobras 00:27.40 +1:39 00:16.15(4) 00:11.25(2)
4. Luisa Nõmmik Kobras 00:29.08 +3:07 00:16.28(5) 00:12.40(4)
5. Grete Johanna Korb XT Sport 00:30.26 +4:25 00:16.13(3) 00:14.13(7)
6. Katariina Leiger Tartu Katoliku 00:30.44 +4:43 00:17.51(9) 00:12.53(5)
7. Mirtel Vaher Tartu Katoliku 00:31.14 +5:13 00:16.39(6) 00:14.35(8)
8. Jette-Ly Assor Kobras 00:32.26 +6:25 00:16.48(7) 00:15.38(10
9. Liisa Kunnus Vastseliina SK/ 00:35.53 +9:52 00:20.16(12 00:15.37(9)
10. Mari Iher 00:36.24 +10:23 00:19.28(11 00:16.56(13
11. Eva Piirisild Võru Suusaklubi 00:36.33 +10:32 00:17.36(8) 00:18.57(16
12. Erika Takkinen Espoon Akilles 00:38.09 +12:08 00:22.29(13 00:15.40(11
13. Käti Kudre Peko 00:42.31 +16:30 00:24.48(15 00:17.43(14
14. Tuuli Nurmilaukas Espoon Akilles 00:44.18 +18:17 00:30.28(16 00:13.50(6)
Maarja Oras Kobras Katk 00:18.34(10 Ei start
Eliisabet Leiger Tartu Katoliku Katk Ei start 00:15.59(12
Gea Gronski Puiga PK Katk Ei start 00:20.40(17
Kristelle Torn Vastseliina SK/ Katk 00:23.40(14 Ei start
Reelika Parkja Katk Ei start 00:18.35(15
Diana Asatarjan Puiga PK Ei start Ei start Ei start
1. Harriet Koppel Tartu Katoliku 00:39.29 00:39.29 00:23.16(1) 00:16.13(1)
2. Mareli Vaher Tartu Katoliku 00:49.38 +10:09 00:29.42(2) 00:19.56(2)
3. Karmen Tugedam Võru 01:34.11 +54:42 01:06.58(5) 00:27.13(3)
4. Age-Anett Laanejõe Võru 01:52.46 +73:17 00:45.33(4) 01:07.13(4)
Helis Keero Puiga PK Katk 00:43.28(3) Ei start
1. Maria Eller HOK 00:57.20 00:57.20 00:38.05(1) 00:19.15(1)
2. Brigitte Panker Ilves 00:57.48 +0:28 00:38.20(2) 00:19.28(2)
3. Geteli Hanni Kobras 01:02.15 +4:55 00:40.20(4) 00:21.55(3)
4. Kaidi Piirisild Võru 01:47.46 +50:26 01:12.04(6) 00:35.42(5)
5. Viktoria Misnik Võru/Võru spord 01:47.59 +50:39 01:11.19(5) 00:36.40(6)
Karoliina Kets Kobras Katk Ei start 00:45.41(7)
Angela Mõttus Otepää Katk Ei start 00:26.03(4)
Birgit Rõõm Ilves Katk 00:38.24(3) Ei start
1. Johanna Laanoja Kobras 01:00.34 01:00.34 00:42.57(2) 00:17.37(1)
2. Anita Laanejõe Võru/Võru spord 01:02.09 +1:35 00:42.52(1) 00:19.17(3)
3. Siiri Talts HOK 01:05.47 +5:13 00:46.43(3) 00:19.04(2)
4. Anete Saar Kobras 01:11.08 +10:34 00:49.15(4) 00:21.53(4)
5. Evely Ostrov Kobras 01:58.58 +58:24 01:29.55(5) 00:29.03(5)
Liis Musta Võru Tühist 01:32.00(6) Puuduv KP
1. Lorely Kõrvel Kobras 01:23.10 01:23.10 00:49.57(1) 00:33.13(2)
2. Jessica Bartholdi Espoon Akilles 01:42.38 +19:28 01:02.05(2) 00:40.33(4)
3. Anastasija Pahhomenkova SRD 01:43.46 +20:36 01:03.24(4) 00:40.22(3)
4. Kairiin Märtson Kobras 01:47.36 +24:26 01:02.32(3) 00:45.04(5)
5. Teele Telgma Tammed 01:48.49 +25:39 01:18.38(5) 00:30.11(1)
1. Laura Joonas Võru 01:35.30 01:35.30 01:02.13(1) 00:33.17(1)
2. Grete Gutmann 01:39.51 +4:21 01:03.07(2) 00:36.44(4)
3. Margret Zimmermann Kape 01:39.56 +4:26 01:03.14(3) 00:36.42(3)
4. Merike Vanjuk Kape 01:44.33 +9:03 01:03.18(4) 00:41.15(8)
5. Emily Raudkepp Peko 01:46.13 +10:43 01:08.38(5) 00:37.35(6)
6. Piibe Tammemäe SK100 01:51.12 +15:42 01:13.43(6) 00:37.29(5)
7. Triin Jäädmaa Võru 01:54.14 +18:44 01:15.15(8) 00:38.59(7)
8. Daisi Saetalu Tammed 02:02.00 +26:30 01:16.39(9) 00:45.21(11
Karmen Alnek Võru Katk 01:14.31(7) Ei start
Birgit Russka Kobras Katk Ei start 01:07.32(12
Eleri Hirv Võru Katk Ei start 00:36.25(2)
Kaisa Sander Ilves Katk 01:28.33(10 Ei start
Kristel Kõivo Peko Katk Ei start 00:41.51(9)
Doris Kudre Peko Katk Ei start 00:43.08(10
1. Maigi Mäela Kobras 01:55.53 01:55.53 01:09.11(1) 00:46.42(2)
Merilin Vahtra KEKRSK Katk Ei start 00:43.30(1)
1. Maret Vaher Kobras 01:21.51 01:21.51 00:52.12(2) 00:29.39(1)
2. Inga Siegert Vastseliina SK/ 01:21.53 +0:02 00:51.38(1) 00:30.15(2)
3. Külli Leiger Kape 01:40.54 +19:03 01:04.31(3) 00:36.23(3)
4. Anu Kuusmaa SK100 01:51.07 +29:16 01:10.58(4) 00:40.09(4)
Pille Vinne Kobras Katk Katk Ei start
1. Jana Kink Kape 01:25.49 01:25.49 00:54.03(1) 00:31.46(1)
2. Kristi Vassil Ilves 01:30.28 +4:39 00:57.07(2) 00:33.21(2)
3. Ingrid Piht Mercury 01:33.28 +7:39 00:59.39(3) 00:33.49(3)
4. Heli Haug Võru 02:05.00 +39:11 01:18.39(4) 00:46.21(5)
Teele Eensaar Ilves Katk Ei start 00:43.02(4)
1. Epp Käpa Peko 01:15.31 01:15.31 00:49.40(2) 00:25.51(1)
2. Siiri Vallner 01:20.43 +5:12 00:49.03(1) 00:31.40(2)
3. Maari Idnurm TON 01:35.01 +19:30 00:58.40(3) 00:36.21(4)
4. Piret Kaasik Ilves 01:35.14 +19:43 01:00.46(4) 00:34.28(3)
1. Anneli Rämmann Koop 01:12.22 01:12.22 00:44.27(1) 00:27.55(3)
2. Lea Leppik TAOK 01:18.13 +5:51 00:48.37(2) 00:29.36(4)
3. Merike Paapson TON 01:25.55 +13:33 00:55.56(3) 00:29.59(5)
Airi Alnek OK Võru Katk Ei start 00:27.43(2)
Mare Parve Peko Tühist Puuduv KP 00:27.11(1)
1. Anne Pelto-Huikko Hiisirasti 01:06.13 01:06.13 00:45.48(1) 00:20.25(1)
2. Anda Lejasblusa Aluksne 01:39.28 +33:15 01:07.58(2) 00:31.30(2)
3. Maire Kure Kape 01:46.35 +40:22 01:13.30(3) 00:33.05(3)
4. Ülle Raudsepp Okas 01:53.12 +46:59 01:17.59(4) 00:35.13(4)
5. Pille Illak Otepää 01:55.44 +49:31 01:18.50(5) 00:36.54(5)
6. Tiina Rillo - 02:36.10 +89:57 01:53.40(6) 00:42.30(6)
1. Vaike Tomann Ilves 01:09.21 01:09.21 00:46.29(2) 00:22.52(1)
2. Anne Arold Ilves 01:11.38 +2:17 00:44.17(1) 00:27.21(2)
3. Iris Karvonen Leppävaaran Sis 01:23.46 +14:25 00:55.07(3) 00:28.39(3)
Ülle Põldoja Ilves Katk Ei start 00:34.34(4)
1. Tiiu Kaasik Ilves 01:15.12 01:15.12 00:50.54(2) 00:24.18(1)
2. Riina Kivikas Ilves 01:15.43 +0:31 00:47.41(1) 00:28.02(2)
Leili Prans Ilves Katk Ei start 00:36.49(3)
Liivi Parik Otepää SK Ei start Ei start Ei start
Kaie Kivila Ilves Ei start Ei start Ei start
Ilona Vanaveski Ilves Katk Ei start 00:29.08(1)
1. Merit Vaher Tartu Katoliku 00:38.37 00:38.37 00:19.39(1) 00:18.58(2)
2. Anni Alus Peko 00:48.23 +9:46 00:28.46(2) 00:19.37(3)
Karmen Kund Vastseliina SK/ Katk Ei start 00:18.44(1)
Miina-Liisa Juhkam Kobras Ei start Ei start Ei start
OK Võru