EMV suusaorienteerumise sprindis (WRE) 19.01.2019
EMV suusaorienteerumise sprindis (WRE)
19.01.2019 Haanja (T.Timmusk)
M14  M16  M18  M20  M21  M35  M45  M55  M65 
N14  N16  N18  N20  N35  N45  N55 
W21 

M14
1600m 9KP Optimaalne 2,3 km
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus     
   1. Timo Kudre                Peko            00:13.22  
   2. Chris Marcus Krahv        Otepää          00:16.07  
   3. Maanus Udam               JOKA            00:16.29  
   4. Ļepeškins Ritvars         OK Arona/Madona 00:17.06  
   5. Nansen Palo               Võru/Võru spord 00:17.40  
   6. Audun Palo                Võru/Võru spord 00:19.44  
   7. Raiko Alliksaar           JOKA            00:23.06  
   8. Renars Grasis             Ogre OK/SC      00:23.53  
   9. Kaspar Karolin            Kobras/Põlva Sp 00:24.49  
  10. Bert Joosep Panker        Ilves           00:25.50  
  11. Lukass Silins             Ogre OK/SC      00:25.56  
  12. Märt Viidu                Haanja O-ring   00:27.29  
  13. Markus Juhkam             Kobras/Põlva Sp 00:27.30  
  14. Patriks Gustavs Rinkevics Ogre OK/SC      00:28.25  
  15. Erik Kersna               Ilves           00:28.31  
  16. Rasmus Saare              Kobras          00:28.49  
  17. Otto Toomas Kibena        Võru/Võru spord 00:29.58  
  18. Bruno Sterns              Ogre OK/SC      00:32.01  
  19. Hugo Rüütli               Haanja o-ring   00:32.30  
  20. August Jakobson           Kobras/Põlva Sp 00:32.31  
  21. Laurits Rütman            JOKA            00:32.46  
  22. Karel Jung                Kobras/Põlva Sp 00:34.26  
  23. Adrians Kugenieks         Ogre OK/SC      00:34.51  
  24. Laur-Rogert Sulg          Otepää          00:37.11  
  25. Henri Kersna              Ilves           00:38.51  
  26. Roland Johanson           Kobras/Põlva Sp 00:42.02  
  27. Olivers Plocins           Ogre OK/SC      00:42.27  
  28. Kaur Koosapoeg            Rakv/Tapa spord 01:14.43  
      Robert Sander             Ilves           Katk      
      Karl-Mattias Juhkam       Kobras/Põlva Sp Puuduv KP 
      Eveli Keem                Peko            Puuduv KP 
      Laur Laanetu              Peko            Ei start  
      Kaspar Kimask             Võru/Võru spord Ei start  
M16
2200m 11KP Optimaalne 3,2 km
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus     
   1. Olle Ilmar Jaama          Peko            00:16.41  
   2. Pļaviņš Klāvs             OK Arona/Madona 00:17.54  
   3. Audris Odo Vitolins       Ogre OK/SC      00:19.07  
   4. Jürgen Joonas             Võru/Võru spord 00:20.32  
   5. Mehis Udam                JOKA            00:21.04  
   6. Olev Piirisild                            00:23.46  
   7. Mattias Maidla            Kobras/Põlva Sp 00:27.33  
   8. Artur Soo                 JOKA            00:29.03  
   9. Vintišs Dāvis             OK Arona/Madona 00:30.11  
  10. Mihkel Mahla              Peko            00:32.00  
  11. Jekabs Toms Andersons     Ogre OK/SC      00:34.39  
  12. Sven-Andres Niglas        Jõhvikas        00:40.00  
  13. Mikk Keis                 Rakv/Tapa spord 00:43.55  
  14. Oliver Kimask             Võru/Võru spord 00:43.55  
      Daniel Sibul              Kobras/Põlva Sp Puuduv KP 
      Samuel Kolsar             Kobras/Põlva Sp Puuduv KP 
      Uku Aasrand               Rakv            Puuduv KP 
M18
2400m 12KP Optimaalne 3,6 km
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus     
   1. Sander Pritsik            Rakv            00:16.32  
   2. Emils Zernis              Saldus OK       00:17.33  
   3. Ragnar Rooba              Rakv/Tapa spord 00:18.38  
   4. Beķeris Uģis              OK Arona/Madona 00:22.43  
   5. Raiko Marrandi            JOKA            00:26.14  
   6. Graudums Mārcis           OK Arona/Madona 00:27.26  
   7. Kasper Keerberg           JOKA            00:28.46  
   8. Martin Erik Maripuu       Kobras/Põlva Sp 00:30.52  
   9. Hando Allmann             Võru            00:34.42  
  10. Christopher Lään          Rakv            00:35.29  
  11. Aleksander Kepler         Kobras/Põlva Sp 00:40.03  
  12. Georg Paal                JOKA            00:42.35  
  13. Sten Aasaväli             JOKA            01:16.36  
  14. Joosep Ainjärv            JOKA            01:20.34  
      Siim Turban               Rakv            Puuduv KP 
      Karel Kuragin             Võru/Võru spord Puuduv KP 
M20
2600m 13KP Optimaalne 3,8 km
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus     
   1. Kaarel Vesilind           SRD             00:17.34  
   2. Andris Sarksna            Ogre Ok/SC      00:18.46  
   3. Andres Rõõm               Ilves           00:19.45  
   4. Karel-Sander Kljuzin      Peko            00:25.40  
   5. Jürmo Rooma               Jõhvikas        00:31.36  
   6. Andres Aruots             Peko            00:34.17  
   7. Kevin Jaaska              Kobras/Põlva Sp 00:39.00  
   8. Viesturs Veits            Sigulda         00:39.27  
   9. Rauno Pahapill            JOKA            01:01.47  
      Andre Beljaev             JOKA            Puuduv KP 
      Kristofer Pähklepa        Kobras          Puuduv KP 
M21
3100m 15KP Optimaalne 4,4 km
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus     
   1. Mattis Jaama              Varska OK Peko  00:17.29  
   2. Tonis Erm                 TA OK           00:18.58  
   3. Sander Linnus             Varska OK Peko  00:19.43  
   4. Kevin Hallop              Varska OK Peko  00:20.02  
   5. Tarvo Klaasimäe           Estonian Orient 00:20.17  
   6. Nauris Neimanis           Latvian Oriente 00:20.19  
   7. Vootele Jagomägi          OK Ilves        00:20.29  
   8. Kristjan Linnus           Varska OK Peko  00:21.28  
   9. Rimmo Rõõm                Ilves OK        00:21.35  
  10. Kenny Kivikas             Ilves OK        00:22.00  
  11. Lauri Malsroos            SK Saue Tammed  00:22.14  
  12. Georg Caius Kutsar        Ilves OK        00:22.39  
  13. Arvi Anton                Seiklushunt     00:22.57  
  14. Mikus Zvirbulis           Ogre OK         00:23.04  
  15. Andres Saal               Otepaa Spordikl 00:24.23  
  16. Uku Laur Tali             Harju KEK RSK   00:25.37  
  17. Joosep Tammemäe           Seiklushunt     00:28.33  
  18. Marek Karm                SK100           00:30.17  
  19. Valters Reneslacis        Latvian Oriente 00:30.20  
  20. Aivis Zetmanis            Azimuts OK      00:32.27  
      Priit Randman             Rakvere OK      Puuduv KP 
M35
2600m 13KP Optimaalne 3,8 km
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus     
   1. Kaarel Kallas             JOKA            00:21.16  
   2. Siim Vanahans             Kobras          00:22.46  
   3. Andreas Kraas             Tammed          00:24.38  
   4. Tarmo Siimsaare           Võru            00:26.07  
   5. Vallo Vaher               JOKA            00:26.29  
   6. Magnar Alev               Otepää          00:27.23  
   7. Janek Kähr                Kobras          00:28.45  
   8. Kaupo Ots                 Rakv            00:28.57  
   9. Erko Jakobson             Kobras          00:32.53  
  10. Indrek Mahla              Peko            00:39.44  
      Ain Fjodorov              Peko            Puuduv KP 
      Vacnt 1                                   Ei start  
M45
2400m 12KP Optimaalne 3,6 km
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus     
   1. Raul Kudre                Peko            00:18.13  
   2. Kuno Rooba                Rakv            00:18.27  
   3. Randy Korb                Peko            00:19.12  
   4. Erik Aibast               Tammed          00:22.58  
   5. Kaido Nurja               Nõmme           00:23.17  
   6. Ikaunieks Gunārs         OK Arona/Madona 00:24.47  
   7. Jüri Pärnik               Peko            00:27.46  
   8. Paavo Rõigas              Peko            00:29.56  
   9. Taivo Tali                KEKRSK          00:30.10  
  10. Avo Siilak                Rakv            00:31.26  
  11. Vermo Siim                Nõmme           00:32.30  
  12. Meelis Mälberg            Peko            00:33.24  
  13. Andres Viira                              00:35.53  
  14. Māris Stabiņš             OK Azimuts-Sm B 00:37.29  
  15. Vladislav Pahhomenkov     SRD             00:40.24  
  16. Kalmer Koosapoeg          Rakv            00:54.43  
M55
2200m 11KP Optimaalne 3,2 km
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus     
   1. Mart Külvik                               00:20.13  
   2. Aleksander Pritsik        Rakv            00:23.51  
   3. Urmas Sulaoja             Jõhvikas        00:24.52  
   4. Vladimir Savinov          SRD             00:25.25  
   5. Mihkel Nahkur             Jõhvikas        00:27.34  
   6. Tiit Tali                 Ilves           00:28.05  
   7. Toomas Mast               HOK             00:30.23  
   8. Martti Parve              Peko            00:34.59  
   9. Raul Laas                 JOKA            00:36.41  
      Urmas Tammemäe            Orvand          Ei start  
      Ülo Viru                  Orvand          Ei start  
M65
1700m 9KP Optimaalne 2,4 km
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus     
   1. Toivo Saue                HOK             00:17.37  
   2. Riho Männi                Lehola          00:21.12  
   3. Ago Käis                  Kobras          00:28.30  
   4. Lembit Nöps               Ilves           00:30.05  
      Mati Kallemets            Okas            Ei start  
      Tõnu Nurm                 Kobras          Ei start  
N14
1600m 9KP Optimaalne 2,2 km
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus     
   1. Mareli Vaher              Katoliku        00:18.31  
   2. Anni Linnus               Peko            00:21.13  
   3. Anett Kari                Rakv/Tapa spord 00:21.31  
   4. Elize Bremze              Ogre OK/SC      00:25.36  
   5. Liva Eliza Andersone      Ogre OK/SC      00:27.23  
   6. Harriet Koppel            Katoliku        00:28.00  
   7. Johanna Oras              Kobras/Põlva Sp 00:28.30  
   8. Angela Mõttus             Otepää          00:28.44  
   9. Anete Stabiņa             OK Azimuts-Sm B 00:34.14  
  10. Käti Kudre                Peko            01:09.35  
      Karoliina Kets            Kobras/Põlva Sp Katk      
      Patricija Valaine         Ogre OK/SC      Puuduv KP 
      Elma Bremze               Ogre OK/SC      Puuduv KP 
      Reele Raap                Rakv            Puuduv KP 
      Maarja Oras               Kobras/Põlva Sp Puuduv KP 
      Helina Saega              Otepää          Puuduv KP 
      Kitija Abula              OK Azimuts-Sm B Ei start  
N16
1700m 9KP Optimaalne 2,4 km
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus     
   1. Laura Lään                Rakv            00:20.51  
   2. Brigitte Panker           Ilves           00:21.27  
   3. Leana Jete Korb           Peko            00:21.59  
   4. Liis- Marii Kaso          Rakv            00:22.01  
   5. Birgit Rõõm               Ilves           00:23.45  
   6. Anni Jõe                  Rakvere         00:24.12  
   7. Geteli Hanni              Kobras/Põlva Sp 00:27.53  
   8. Aigi Einmaa               Rakv/Tapa spord 00:28.26  
   9. Emma Joonas               Võru/Võru spord 00:33.55  
      Strauta Anete             OK Arona/Madona Puuduv KP 
N18
2100m 10KP Optimaalne 3,1 km
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus     
   1. Mari Linnus               Peko            00:19.15  
   2. Greta-Maria Pisarev       Jõhvikas        00:22.44  
   3. Anita Laanejõe            Võru/Võru spord 00:26.18  
   4. Madsena Elīza             OK Arona/Madona 00:27.20  
   5. Anete Saar                Kobras/Põlva Sp 00:29.59  
   6. Kairiin Märtson           Kobras/Põlva Sp 00:30.25  
   7. Lorely Kõrvel             Kobras/Põlva Sp 00:32.09  
   8. Johanna Laanoja           Kobras/Põlva Sp 00:36.08  
      Anastasija Pahhomenkova   SRD             Puuduv KP 
N20
2400m 12KP Optimaalne 3,6 km
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus     
   1. Kristel Kõivo             Peko            00:23.07  
   2. Teele Telgma              Tammed          00:30.03  
   3. Baduna Monika             OK Arona/Madona 00:33.01  
   4. Kelly Vildek              Rakv            00:34.55  
   5. Birgit Russka             Kobras          00:50.46  
N35
2100m 10KP Optimaalne 3,1 km
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus     
   1. Maret Vaher               Kobras          00:18.04  
   2. Reeda Tuula-Fjodorov      Peko            00:27.25  
   3. Jana Kink                 Kape            00:29.35  
   4. Marika Jäädmaa            Võru            00:31.32  
N45
1700m 9KP Optimaalne 2,4 km
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus     
   1. Ingrit Kala               Peko            00:17.15  
   2. Piret Niglas              Jõhvikas        00:18.17  
   3. Evelyn Himma              Rakv            00:18.32  
   4. Kadri Parts               VƵru           00:21.36  
   5. Raili Rooba               Rakv            00:25.01  
   6. Küllike Jaama             Peko            00:27.39  
   7. Epp Käpa                  Peko            00:32.23  
      Rita Ojala                JOKA            Puuduv KP 
      Helen Mast                Jõhvikas        Ei start  
N55
1600m 9KP Optimaalne 2,2 km
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus     
   1. Marje Viirmann            KEKRSK          00:18.00  
   2. Siiri Poopuu              JOKA            00:18.18  
   3. Airi Alnek                Võru            00:21.36  
   4. Saima Värton              Kobras          00:22.00  
   5. Pille Illak               Otepää          00:25.55  
   6. Kaja Ligi                 Peko            00:26.02  
   7. Ülle Põldoja              Ilves           00:33.49  
   8. Heli Viks                 Võru            00:43.19  
W21
2600m 13KP Optimaalne 3,8 km
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus     
   1. Daisy Kudre               Varska OK Peko  00:17.14  
   2. Doris Kudre               Varska OK Peko  00:19.24  
   3. Piret Pärnik              Varska OK Peko  00:20.03  
   4. Epp Paalberg              Rakvere OK      00:21.04  
   5. Silvia Luup               Rakv            00:21.23  
   6. Eveli Saue                OK Ilves        00:22.54  
   7. Katrina Ojavee            Ilves OK        00:23.27  
   8. Kaisa Sander              Ilves OK        00:24.45  
   9. Jonne Rooma               RSK Johvikas    00:26.41  
  10. Margret Zimmermann        OK Kape         00:28.52  
      Yana Zjuhova              SRD             Katk      
      Susan Pihelgas            SK Saue Tammed  Puuduv KP 
OK Võru
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2018, www.tak-soft.com 19.01.2019 17:14:25