EMV suusaorienteerumise sprindis (WRE)
19.01.2019 Haanja (T.Timmusk)
1600m 9KP Optimaalne 2,3 km
1. Timo Kudre Peko 00:13.22
2. Chris Marcus Krahv Otepää 00:16.07
3. Maanus Udam JOKA 00:16.29
- Ļepeškins Ritvars OK Arona/Madona 00:17.06
4. Nansen Palo Võru/Võru spord 00:17.40
5. Audun Palo Võru/Võru spord 00:19.44
6. Raiko Alliksaar JOKA 00:23.06
- Renars Grasis Ogre OK/SC 00:23.53
7. Kaspar Karolin Kobras/Põlva Sp 00:24.49
8. Bert Joosep Panker Ilves 00:25.50
- Lukass Silins Ogre OK/SC 00:25.56
9. Märt Viidu Haanja O-ring 00:27.29
10. Markus Juhkam Kobras/Põlva Sp 00:27.30
- Patriks Gustavs Rinkevics Ogre OK/SC 00:28.25
11. Erik Kersna Ilves 00:28.31
12. Rasmus Saare Kobras 00:28.49
13. Otto Toomas Kibena Võru/Võru spord 00:29.58
- Bruno Sterns Ogre OK/SC 00:32.01
14. Hugo Rüütli Haanja o-ring 00:32.30
15. August Jakobson Kobras/Põlva Sp 00:32.31
16. Laurits Rütman JOKA 00:32.46
17. Karel Jung Kobras/Põlva Sp 00:34.26
- Adrians Kugenieks Ogre OK/SC 00:34.51
18. Laur-Rogert Sulg Otepää 00:37.11
19. Henri Kersna Ilves 00:38.51
20. Roland Johanson Kobras/Põlva Sp 00:42.02
- Olivers Plocins Ogre OK/SC 00:42.27
21. Kaur Koosapoeg Rakv/Tapa spord 01:14.43
Robert Sander Ilves Katk
Karl-Mattias Juhkam Kobras/Põlva Sp Puuduv KP
Eveli Keem Peko Puuduv KP
Laur Laanetu Peko Ei start
Kaspar Kimask Võru/Võru spord Ei start
2200m 11KP Optimaalne 3,2 km
1. Olle Ilmar Jaama Peko 00:16.41
- Pļaviņš Klāvs OK Arona/Madona 00:17.54
- Audris Odo Vitolins Ogre OK/SC 00:19.07
2. Jürgen Joonas Võru/Võru spord 00:20.32
3. Mehis Udam JOKA 00:21.04
4. Olev Piirisild 00:23.46
5. Mattias Maidla Kobras/Põlva Sp 00:27.33
6. Artur Soo JOKA 00:29.03
- Vintišs Dāvis OK Arona/Madona 00:30.11
7. Mihkel Mahla Peko 00:32.00
- Jekabs Toms Andersons Ogre OK/SC 00:34.39
8. Sven-Andres Niglas Jõhvikas 00:40.00
9. Mikk Keis Rakv/Tapa spord 00:43.55
10. Oliver Kimask Võru/Võru spord 00:43.55
Daniel Sibul Kobras/Põlva Sp Puuduv KP
Samuel Kolsar Kobras/Põlva Sp Puuduv KP
Uku Aasrand Rakv Puuduv KP
2400m 12KP Optimaalne 3,6 km
1. Sander Pritsik Rakv 00:16.32
- Emils Zernis Saldus OK 00:17.33
2. Ragnar Rooba Rakv/Tapa spord 00:18.38
- Beķeris Uģis OK Arona/Madona 00:22.43
3. Raiko Marrandi JOKA 00:26.14
- Graudums Mārcis OK Arona/Madona 00:27.26
4. Kasper Keerberg JOKA 00:28.46
5. Martin Erik Maripuu Kobras/Põlva Sp 00:30.52
6. Hando Allmann Võru 00:34.42
7. Christopher Lään Rakv 00:35.29
8. Aleksander Kepler Kobras/Põlva Sp 00:40.03
9. Georg Paal JOKA 00:42.35
10. Sten Aasaväli JOKA 01:16.36
11. Joosep Ainjärv JOKA 01:20.34
Siim Turban Rakv Puuduv KP
Karel Kuragin Võru/Võru spord Puuduv KP
2600m 13KP Optimaalne 3,8 km
1. Kaarel Vesilind SRD 00:17.34
- Andris Sarksna Ogre Ok/SC 00:18.46
2. Andres Rõõm Ilves 00:19.45
3. Karel-Sander Kljuzin Peko 00:25.40
4. Jürmo Rooma Jõhvikas 00:31.36
5. Andres Aruots Peko 00:34.17
6. Kevin Jaaska Kobras/Põlva Sp 00:39.00
- Viesturs Veits Sigulda 00:39.27
7. Rauno Pahapill JOKA 01:01.47
Andre Beljaev JOKA Puuduv KP
Kristofer Pähklepa Kobras Puuduv KP
3100m 15KP Optimaalne 4,4 km
1. Mattis Jaama Varska OK Peko 00:17.29
2. Tonis Erm TA OK 00:18.58
3. Sander Linnus Varska OK Peko 00:19.43
4. Kevin Hallop Varska OK Peko 00:20.02
5. Tarvo Klaasimäe Estonian Orient 00:20.17
- Nauris Neimanis Latvian Oriente 00:20.19
6. Vootele Jagomägi OK Ilves 00:20.29
7. Kristjan Linnus Varska OK Peko 00:21.28
8. Rimmo Rõõm Ilves OK 00:21.35
9. Kenny Kivikas Ilves OK 00:22.00
10. Lauri Malsroos SK Saue Tammed 00:22.14
11. Georg Caius Kutsar Ilves OK 00:22.39
12. Arvi Anton Seiklushunt 00:22.57
13. Mikus Zvirbulis Ogre OK 00:23.04
14. Andres Saal Otepaa Spordikl 00:24.23
15. Uku Laur Tali Harju KEK RSK 00:25.37
16. Joosep Tammemäe Seiklushunt 00:28.33
17. Marek Karm SK100 00:30.17
- Valters Reneslacis Latvian Oriente 00:30.20
- Aivis Zetmanis Azimuts OK 00:32.27
Priit Randman Rakvere OK Puuduv KP
2600m 13KP Optimaalne 3,8 km
1. Kaarel Kallas JOKA 00:21.16
2. Siim Vanahans Kobras 00:22.46
3. Andreas Kraas Tammed 00:24.38
4. Tarmo Siimsaare Võru 00:26.07
5. Vallo Vaher JOKA 00:26.29
6. Magnar Alev Otepää 00:27.23
7. Janek Kähr Kobras 00:28.45
8. Kaupo Ots Rakv 00:28.57
9. Erko Jakobson Kobras 00:32.53
10. Indrek Mahla Peko 00:39.44
Ain Fjodorov Peko Puuduv KP
Vacnt 1 Ei start
2400m 12KP Optimaalne 3,6 km
1. Raul Kudre Peko 00:18.13
2. Kuno Rooba Rakv 00:18.27
3. Randy Korb Peko 00:19.12
4. Erik Aibast Tammed 00:22.58
5. Kaido Nurja Nõmme 00:23.17
- Ikaunieks GunÄrs OK Arona/Madona 00:24.47
6. Jüri Pärnik Peko 00:27.46
7. Paavo Rõigas Peko 00:29.56
8. Taivo Tali KEKRSK 00:30.10
9. Avo Siilak Rakv 00:31.26
10. Vermo Siim Nõmme 00:32.30
11. Meelis Mälberg Peko 00:33.24
12. Andres Viira 00:35.53
- Māris Stabiņš OK Azimuts-Sm B 00:37.29
13. Vladislav Pahhomenkov SRD 00:40.24
14. Kalmer Koosapoeg Rakv 00:54.43
2200m 11KP Optimaalne 3,2 km
1. Mart Külvik 00:20.13
2. Aleksander Pritsik Rakv 00:23.51
3. Urmas Sulaoja Jõhvikas 00:24.52
4. Vladimir Savinov SRD 00:25.25
5. Mihkel Nahkur Jõhvikas 00:27.34
6. Tiit Tali Ilves 00:28.05
7. Toomas Mast HOK 00:30.23
8. Martti Parve Peko 00:34.59
9. Raul Laas JOKA 00:36.41
Urmas Tammemäe Orvand Ei start
Ülo Viru Orvand Ei start
1700m 9KP Optimaalne 2,4 km
1. Toivo Saue HOK 00:17.37
2. Riho Männi Lehola 00:21.12
3. Ago Käis Kobras 00:28.30
4. Lembit Nöps Ilves 00:30.05
Martin Tõrra Kobras Puuduv KP
Mati Kallemets Okas Ei start
Tõnu Nurm Kobras Ei start
1600m 9KP Optimaalne 2,2 km
1. Mareli Vaher Katoliku 00:18.31
2. Anni Linnus Peko 00:21.13
3. Anett Kari Rakv/Tapa spord 00:21.31
- Elize Bremze Ogre OK/SC 00:25.36
- Liva Eliza Andersone Ogre OK/SC 00:27.23
4. Harriet Koppel Katoliku 00:28.00
5. Johanna Oras Kobras/Põlva Sp 00:28.30
6. Angela Mõttus Otepää 00:28.44
- Anete Stabiņa OK Azimuts-Sm B 00:34.14
7. Käti Kudre Peko 01:09.35
Karoliina Kets Kobras/Põlva Sp Katk
Patricija Valaine Ogre OK/SC Puuduv KP
Elma Bremze Ogre OK/SC Puuduv KP
Reele Raap Rakv Puuduv KP
Maarja Oras Kobras/Põlva Sp Puuduv KP
Helina Saega Otepää Puuduv KP
Kitija Abula OK Azimuts-Sm B Ei start
1700m 9KP Optimaalne 2,4 km
1. Laura Lään Rakv 00:20.51
2. Brigitte Panker Ilves 00:21.27
3. Leana Jete Korb Peko 00:21.59
4. Liis- Marii Kaso Rakv 00:22.01
5. Birgit Rõõm Ilves 00:23.45
6. Anni Jõe Rakvere 00:24.12
7. Geteli Hanni Kobras/Põlva Sp 00:27.53
8. Aigi Einmaa Rakv/Tapa spord 00:28.26
9. Emma Joonas Võru/Võru spord 00:33.55
Strauta Anete OK Arona/Madona Puuduv KP
2100m 10KP Optimaalne 3,1 km
1. Mari Linnus Peko 00:19.15
2. Greta-Maria Pisarev Jõhvikas 00:22.44
3. Anita Laanejõe Võru/Võru spord 00:26.18
- Madsena Elīza OK Arona/Madona 00:27.20
4. Anete Saar Kobras/Põlva Sp 00:29.59
5. Kairiin Märtson Kobras/Põlva Sp 00:30.25
6. Lorely Kõrvel Kobras/Põlva Sp 00:32.09
7. Johanna Laanoja Kobras/Põlva Sp 00:36.08
Anastasija Pahhomenkova SRD Puuduv KP
2400m 12KP Optimaalne 3,6 km
1. Kristel Kõivo Peko 00:23.07
2. Teele Telgma Tammed 00:30.03
- Baduna Monika OK Arona/Madona 00:33.01
3. Kelly Vildek Rakv 00:34.55
4. Birgit Russka Kobras 00:50.46
2100m 10KP Optimaalne 3,1 km
1. Maret Vaher Kobras 00:18.04
2. Reeda Tuula-Fjodorov Peko 00:27.25
3. Jana Kink Kape 00:29.35
4. Marika Jäädmaa Võru 00:31.32
1700m 9KP Optimaalne 2,4 km
1. Ingrit Kala Peko 00:17.15
2. Piret Niglas Jõhvikas 00:18.17
3. Evelyn Himma Rakv 00:18.32
4. Kadri Parts VƵru 00:21.36
5. Raili Rooba Rakv 00:25.01
6. Küllike Jaama Peko 00:27.39
7. Epp Käpa Peko 00:32.23
Rita Ojala JOKA Puuduv KP
Helen Mast Jõhvikas Ei start
1600m 9KP Optimaalne 2,2 km
1. Marje Viirmann KEKRSK 00:18.00
2. Siiri Poopuu JOKA 00:18.18
3. Airi Alnek Võru 00:21.36
4. Saima Värton Kobras 00:22.00
5. Pille Illak Otepää 00:25.55
6. Kaja Ligi Peko 00:26.02
7. Ülle Põldoja Ilves 00:33.49
8. Heli Viks Võru 00:43.19
2600m 13KP Optimaalne 3,8 km
1. Daisy Kudre Varska OK Peko 00:17.14
2. Doris Kudre Varska OK Peko 00:19.24
3. Piret Pärnik Varska OK Peko 00:20.03
4. Epp Paalberg Rakvere OK 00:21.04
5. Silvia Luup Estonian Orient 00:21.23
6. Eveli Saue OK Ilves 00:22.54
7. Katrina Ojavee Ilves OK 00:23.27
8. Kaisa Sander Ilves OK 00:24.45
9. Jonne Rooma RSK Johvikas 00:26.41
10. Margret Zimmermann OK Kape 00:28.52
Yana Zjuhova SRD Katk
Susan Pihelgas SK Saue Tammed Puuduv KP
OK Võru