EMV suusaorienteerumise sprinditeates 19.01.2019
EMV suusaorienteerumise sprinditeates 19.01.2019 Haanja (T.Timmusk)
M14-16  M18-20  M21  M40  M50 
N14-16  N18-20  N21  N40 

M14-16
1. 1400 .. 1500m 6 KP ; 2. 1400 .. 1500m 6 KP ; 3. 1400 .. 1500m 6 KP ; 4. 1400 .. 1500m 6 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus  
 1. 32  Peko                           Peko            EST 00:33.45 
      1 Timo Kudre                     00:08.52[  1]  
      2 Olle Ilmar Jaama               00:08.16[  1]   00:17.08(  1)
      3 Timo Kudre                     00:09.07[  2]   00:26.15(  1)
      4 Olle Ilmar Jaama               00:07.29[  1]   00:33.45(  1)
  - 24  1                              OK Arona/Madona LAT 00:37.15 
      1 Ļepeškins Ritvars              00:09.09[  2]  
      2 Vintišs Dāvis                  00:09.30[  2]   00:18.40(  2)
      3 Ļepeškins Ritvars              00:09.37[  3]   00:28.17(  2)
      4 Vintišs Dāvis                  00:08.58[  3]   00:37.15(  2)
 2. 36  OK Võru I                      Võru/Võru spord EST 00:39.13 
      1 Nansen Palo                    00:09.48[  3]  
      2 Jürgen Joonas                  00:09.48[  3]   00:19.36(  3)
      3 Nansen Palo                    00:10.21[  5]   00:29.57(  4)
      4 Jürgen Joonas                  00:09.15[  4]   00:39.13(  3)
 3. 26  JOKA M16 I                     OK JOKA         EST 00:39.32 
      1 Maanus Udam                    00:10.17[  5]  
      2 Mehis Udam                     00:10.41[  5]   00:20.58(  5)
      3 Maanus Udam                    00:10.22[  6]   00:31.21(  5)
      4 Mehis Udam                     00:08.11[  2]   00:39.32(  4)
 4. 28  OK Põlva Kobras I              OK Põlva Kobras EST 00:47.05 
      1 Mattias Maidla                 00:11.43[  7]  
      2 Samuel Kolsar                  00:12.12[  7]   00:23.55(  7)
      3 Mattias Maidla                 00:11.19[  7]   00:35.15(  6)
      4 Samuel Kolsar                  00:11.49[  7]   00:47.05(  5)
  - 20  Ogre OK/SC I                   Ogre OK/SC      LAT 00:48.45 
      1 Jekabs Toms Andersons          00:11.12[  6]  
      2 Audris Odo Vitolins            00:11.47[  6]   00:23.00(  6)
      3 Jekabs Toms Andersons          00:15.46[ 18]   00:38.46(  7)
      4 Audris Odo Vitolins            00:09.59[  5]   00:48.45(  6)
  - 22  Ogre OK/SC III                 Ogre OK/SC      LAT 00:52.34 
      1 Lukass Silins                  00:12.55[  8]  
      2 Renars Grasis                  00:15.35[ 12]   00:28.30(  9)
      3 Lukass Silins                  00:12.30[ 11]   00:41.00( 10)
      4 Renars Grasis                  00:11.33[  6]   00:52.34(  7)
 5. 27  JOKA M16 II                    OK JOKA         EST 00:54.18 
      1 Raiko Alliksaar                00:15.42[ 12]  
      2 Artur Soo                      00:12.29[  8]   00:28.11(  8)
      3 Raiko Alliksaar                00:12.18[ 10]   00:40.30(  8)
      4 Artur Soo                      00:13.48[  9]   00:54.18(  8)
 6. 37  OK Võru II                     Võru/Võru spord EST 00:57.25 
      1 Otto Toomas Kibena             00:14.41[ 11]  
      2 Oliver Kimask                  00:13.49[ 11]   00:28.30( 10)
      3 Otto Toomas Kibena             00:14.59[ 15]   00:43.29( 11)
      4 Oliver Kimask                  00:13.55[ 11]   00:57.25(  9)
 7. 31  Otepää Spordiklubi             Otepää              01:00.16 
      1 Chris Marcus Krahv             00:17.31[ 16]  
      2 Laur-Rogert Sulg               00:13.27[ 10]   00:30.58( 11)
      3 Chris Marcus Krahv             00:09.59[  4]   00:40.58(  9)
      4 Laur-Rogert Sulg               00:19.18[ 15]   01:00.16( 10)
 8. 29  OK Põlva Kobras II             OK Põlva Kobras EST 01:02.48 
      1 August Jakobson                00:16.27[ 14]  
      2 Karel Jung                     00:15.50[ 13]   00:32.18( 13)
      3 August Jakobson                00:15.30[ 17]   00:47.48( 16)
      4 Karel Jung                     00:14.59[ 12]   01:02.48( 11)
 9. 38  OK Võru III                    Võru/Võru spord EST 01:03.25 
      1 Audun Palo                     00:13.00[  9]  
      2 Emma Joonas                    00:21.13[ 19]   00:34.13( 16)
      3 Audun Palo                     00:12.34[ 13]   00:46.48( 14)
      4 Emma Joonas                    00:16.37[ 13]   01:03.25( 12)
  - 18  Haanja O-ring                  Haanja O-ring   EST 01:04.25 
      1 Märt Viidu                     00:16.44[ 15]  
      2 Hugo Rüütli                    00:16.25[ 15]   00:33.10( 14)
      3 Märt Viidu                     00:14.13[ 14]   00:47.24( 15)
      4 Hugo Rüütli                    00:17.01[ 14]   01:04.25( 13)
10. 30  OK Põlva Kobras III            OK Põlva Kobras EST 01:06.53 
      1 Rasmus Saare                   00:15.59[ 13]  
      2 Kaspar Karolin                 00:20.04[ 18]   00:36.04( 17)
      3 Rasmus Saare                   00:16.55[ 19]   00:53.00( 17)
      4 Kaspar Karolin                 00:13.53[ 10]   01:06.53( 14)
11. 19  OK Ilves                       Ilves               01:11.16 
      1 Robert Sander                  00:25.48[ 20]  
      2 Bert Joosep Panker             00:17.03[ 16]   00:42.51( 19)
      3 Robert Sander                  00:15.17[ 16]   00:58.09( 19)
      4 Bert Joosep Panker             00:13.06[  8]   01:11.16( 15)
12. 33  Peko II                        Peko            EST 01:14.38 
      1 Mihkel Mahla                   00:13.33[ 10]  
      2 Reigo Keem                     00:18.35[ 17]   00:32.09( 12)
      3 Mihkel Mahla                   00:12.06[  9]   00:44.15( 12)
      4 Reigo Keem                     00:30.22[ 18]   01:14.38( 16)
13. 35  Rakvere OK                     Rakv/Tapa spord EST 01:21.02 
      1 Mikk Keis                      00:18.04[ 17]  
      2 Kaur Koosapoeg                 00:25.28[ 20]   00:43.33( 20)
      3 Mikk Keis                      00:12.01[  8]   00:55.34( 18)
      4 Kaur Koosapoeg                 00:25.28[ 17]   01:21.02( 17)
  - 23  Ogre OK/SC IV                  Ogre OK/SC      LAT 01:22.43 
      1 Olivers Plocins                00:23.13[ 19]  
      2 Adrians Kugenieks              00:16.24[ 14]   00:39.37( 18)
      3 Olivers Plocins                00:19.21[ 20]   00:58.58( 20)
      4 Adrians Kugenieks              00:23.44[ 16]   01:22.43( 18)
    21  Ogre OK/SC II                  Ogre OK/SC      LAT Tühist   
      1 Bruno Sterns                   00:21.16[ 18]  
      2 Patriks Gustavs Rinkevics      00:12.36[  9]   00:33.52( 15)
      3 Bruno Sterns                   00:12.32[ 12]   00:46.25( 13)
      4 Patriks Gustavs Rinkevics      Vale KP         Tühist
    25  2                              OK Arona/Madona LAT Tühist   
      1 Pļaviņš Klāvs                  00:10.16[  4]  
      2 Graudums Mārcis                00:10.33[  4]   00:20.50(  4)
      3 Pļaviņš Klāvs                  00:08.25[  1]   00:29.15(  3)
      4 Graudums Mārcis                Vale KP         Tühist
    34  Peko III                       Peko            EST Ei start 
      1 Käti Kudre                     Ei start       
      2 Reigo Keem                     Ei start        Ei start
      3 Käti Kudre                     Ei start        Ei start
      4 Reigo Keem                     Ei start        Ei start
M18-20
1. 1600 .. 1700m 7 KP ; 2. 1600 .. 1700m 7 KP ; 3. 1600 .. 1700m 6 .. 7 KP ; 4. 1600 .. 1700m 7 KP ; 5. 1600 .. 1700m 7 KP ; 6. 1600 .. 1700m 6 .. 7 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus  
 1. 59  Rakvere OK                     Rakv            EST 00:56.36 
      1 Sander Pritsik                 00:09.55[  2]  
      2 Ragnar Rooba                   00:09.22[  2]   00:19.18(  1)
      3 Sander Pritsik                 00:08.54[  2]   00:28.12(  1)
      4 Ragnar Rooba                   00:09.58[  4]   00:38.11(  1)
      5 Sander Pritsik                 00:09.31[  1]   00:47.42(  1)
      6 Ragnar Rooba                   00:08.53[  2]   00:56.36(  1)
  - 62  Saldus/Sigulda                 Saldus OK       LAT 01:00.01 
      1 Emils Zernis                   00:08.57[  1]  
      2 Viesturs Veits                 00:12.49[  5]   00:21.46(  3)
      3 Emils Zernis                   00:08.45[  1]   00:30.31(  2)
      4 Viesturs Veits                 00:09.36[  2]   00:40.07(  2)
      5 Emils Zernis                   00:09.40[  2]   00:49.47(  2)
      6 Viesturs Veits                 00:10.13[  4]   01:00.01(  2)
  - 52  1                              OK Arona/Madona LAT 01:05.15 
      1 Baduna Monika                  00:11.42[  5]  
      2 Bekeris Uģis                   00:10.03[  3]   00:21.45(  2)
      3 Baduna Monika                  00:11.56[  5]   00:33.41(  3)
      4 Bekeris Uģis                   00:09.53[  3]   00:43.34(  3)
      5 Baduna Monika                  00:11.38[  5]   00:55.12(  3)
      6 Bekeris Uģis                   00:10.02[  3]   01:05.15(  3)
 2. 58  Peko                           Peko            EST 01:12.33 
      1 Karel-Sander Kljuzin           00:11.06[  3]  
      2 Andres Aruots                  00:12.55[  6]   00:24.01(  4)
      3 Karel-Sander Kljuzin           00:10.02[  3]   00:34.04(  4)
      4 Andres Aruots                  00:14.26[  7]   00:48.30(  4)
      5 Karel-Sander Kljuzin           00:10.26[  3]   00:58.57(  4)
      6 Andres Aruots                  00:13.35[  8]   01:12.33(  4)
 3. 53  JOKA M20 I                     OK JOKA         EST 01:16.02 
      1 Kasper Keerberg                00:11.09[  4]  
      2 Raiko Marrandi                 00:16.57[ 11]   00:28.07(  7)
      3 Kasper Keerberg                00:11.31[  4]   00:39.38(  6)
      4 Raiko Marrandi                 00:12.49[  5]   00:52.28(  7)
      5 Kasper Keerberg                00:10.43[  4]   01:03.11(  5)
      6 Raiko Marrandi                 00:12.51[  7]   01:16.02(  5)
 4. 60  Rakvere OK I                   Rakv            EST 01:16.17 
      1 Kelly Vildek                   00:13.03[  6]  
      2 Siim Turban                    00:11.05[  4]   00:24.08(  5)
      3 Kelly Vildek                   00:13.12[  7]   00:37.20(  5)
      4 Siim Turban                    00:13.30[  6]   00:50.51(  5)
      5 Kelly Vildek                   00:13.33[  7]   01:04.24(  6)
      6 Siim Turban                    00:11.52[  5]   01:16.17(  6)
 5. 63  SRD                            SRD             EST 01:16.44 
      1 Anastasija Pahhomenkova        00:17.34[ 11]  
      2 Kaarel Vesilind                00:09.01[  1]   00:26.35(  6)
      3 Anastasija Pahhomenkova        00:16.34[  9]   00:43.10(  7)
      4 Kaarel Vesilind                00:08.33[  1]   00:51.43(  6)
      5 Anastasija Pahhomenkova        00:16.18[ 10]   01:08.01(  7)
      6 Kaarel Vesilind                00:08.43[  1]   01:16.44(  7)
 6. 56  OK Põlva Kobras I              OK Põlva Kobras EST 01:26.01 
      1 Aleksander Kepler              00:15.03[  9]  
      2 Martin Erik Maripuu            00:13.57[  7]   00:29.00(  9)
      3 Aleksander Kepler              00:15.31[  8]   00:44.32(  8)
      4 Martin Erik Maripuu            00:14.46[  8]   00:59.19(  8)
      5 Aleksander Kepler              00:14.16[  9]   01:13.35(  8)
      6 Martin Erik Maripuu            00:12.25[  6]   01:26.01(  8)
 7. 51  Jõhvikas                       Jõhvikas        EST 01:33.59 
      1 Jürmo Rooma                    00:13.37[  7]  
      2 Sven-Andres Niglas             00:22.23[ 12]   00:36.01( 11)
      3 Jürmo Rooma                    00:12.51[  6]   00:48.53(  9)
      4 Sven-Andres Niglas             00:16.23[ 10]   01:05.16(  9)
      5 Jürmo Rooma                    00:13.52[  8]   01:19.08(  9)
      6 Sven-Andres Niglas             00:14.50[  9]   01:33.59(  9)
 8. 54  JOKA M20 II                    OK JOKA         EST 03:01.01 
      1 Sten Aasaväli                  00:28.55[ 14]  
      2 Georg Paal                     00:15.34[ 10]   00:44.29( 12)
      3 Sten Aasaväli                  00:19.05[ 10]   01:03.34( 10)
      4 Georg Paal                     00:17.21[ 11]   01:20.56( 10)
      5 Sten Aasaväli                  00:27.15[ 11]   01:48.11( 10)
      6 Georg Paal                     01:12.49[ 11]   03:01.01( 10)
    61  Rakvere OK II                  Rakv            EST Tühist   
      1 Uku Aasrand                    00:13.39[  8]  
      2 Christopher Lään               00:15.09[  8]   00:28.48(  8)
      3 Uku Aasrand                    Vale KP         Tühist
      4 Christopher Lään               00:15.57[  9]   Tühist
      5 Uku Aasrand                    Vale KP         Tühist
      6 Christopher Lään               00:14.58[ 10]   Tühist
    64  OK Võru                        Võru/Võru spord EST Tühist   
      1 Hando Allmann                  00:18.57[ 12]  
      2 Tõnis Jäädmaa                  00:15.13[  9]   00:34.11( 10)
      3 Hando Allmann                  Vale KP         Tühist
      4 Tõnis Jäädmaa                  00:18.32[ 12]   Tühist
      5 Hando Allmann                  00:13.31[  6]   Tühist
      6 Tõnis Jäädmaa                  Vale KP         Tühist
    55  JOKA M20 III                   OK JOKA         EST Tühist   
      1 Rauno Pahapill                 00:24.18[ 13]  
      2 Andre Beljaev                  00:37.14[ 13]   01:01.32( 13)
      3 Rauno Pahapill                 00:24.13[ 11]   01:25.46( 11)
      4 Andre Beljaev                  Vale KP         Tühist
      5 Rauno Pahapill                 Ei start        Tühist
      6 Andre Beljaev                  Ei start        Tühist
    57  OK Põlva Kobras II             OK Põlva Kobras EST Tühist   
      1 Kristofer Pähklepa             00:15.38[ 10]  
      2 Kevin Jaaska                   Vale KP         Tühist
      3 Kristofer Pähklepa             Ei start        Tühist
      4 Kevin Jaaska                   Ei start        Tühist
      5 Kristofer Pähklepa             Ei start        Tühist
      6 Kevin Jaaska                   Ei start        Tühist
M21
1. 1700 .. 1800m 8 KP ; 2. 1700 .. 1800m 8 KP ; 3. 1700 .. 1800m 8 KP ; 4. 1700 .. 1800m 8 KP ; 5. 1700 .. 1800m 8 KP ; 6. 1700 .. 1800m 8 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus  
 1. 9   Peko                           Peko            EST 00:54.07 
      1 Kevin Hallop                   00:08.57[  1]  
      2 Mattis Jaama                   00:09.27[  1]   00:18.24(  1)
      3 Kevin Hallop                   00:09.02[  1]   00:27.27(  1)
      4 Mattis Jaama                   00:08.43[  1]   00:36.10(  1)
      5 Kevin Hallop                   00:09.09[  1]   00:45.20(  1)
      6 Mattis Jaama                   00:08.46[  1]   00:54.07(  1)
 2. 10  Peko Ii                        Peko            EST 00:58.47 
      1 Sander Linnus                  00:09.22[  2]  
      2 Kristjan Linnus                00:10.14[  4]   00:19.37(  2)
      3 Sander Linnus                  00:09.54[  7]   00:29.31(  2)
      4 Kristjan Linnus                00:09.14[  2]   00:38.46(  2)
      5 Sander Linnus                  00:10.07[  7]   00:48.53(  2)
      6 Kristjan Linnus                00:09.54[  3]   00:58.47(  2)
 3. 3   OK Ilves                       Ilves           EST 00:59.35 
      1 Rimmo Rõõm                     00:10.05[  7]  
      2 Andres Rõõm                    00:09.56[  2]   00:20.02(  3)
      3 Rimmo Rõõm                     00:09.33[  3]   00:29.35(  3)
      4 Andres Rõõm                    00:10.31[  6]   00:40.06(  4)
      5 Rimmo Rõõm                     00:09.37[  3]   00:49.44(  4)
      6 Andres Rõõm                    00:09.51[  2]   00:59.35(  3)
 4. 11  Rakvere OK                     Rakv            EST 00:59.53 
      1 Priit Randman                  00:10.01[  6]  
      2 Tarvo Klaasimäe                00:10.16[  5]   00:20.17(  4)
      3 Priit Randman                  00:09.44[  6]   00:30.02(  4)
      4 Tarvo Klaasimäe                00:10.02[  4]   00:40.05(  3)
      5 Priit Randman                  00:09.32[  2]   00:49.37(  3)
      6 Tarvo Klaasimäe                00:10.15[  4]   00:59.53(  4)
  - 6   Ogre OK/SC                     Ogre OK/SC      LAT 01:02.14 
      1 Nauris Neimanis                00:09.40[  4]  
      2 Mikus Zvirbulis                00:11.08[  7]   00:20.48(  5)
      3 Nauris Neimanis                00:10.52[  9]   00:31.41(  6)
      4 Mikus Zvirbulis                00:10.13[  5]   00:41.55(  6)
      5 Nauris Neimanis                00:09.49[  5]   00:51.45(  5)
      6 Mikus Zvirbulis                00:10.29[  6]   01:02.14(  5)
 5. 2   OK Ilves                       Ilves           EST 01:03.31 
      1 Georg Caius Kutsar             00:12.11[  8]  
      2 Vootele Jagomägi               00:10.09[  3]   00:22.20(  7)
      3 Georg Caius Kutsar             00:09.43[  5]   00:32.03(  8)
      4 Vootele Jagomägi               00:09.25[  3]   00:41.28(  5)
      5 Georg Caius Kutsar             00:11.36[  9]   00:53.05(  6)
      6 Vootele Jagomägi               00:10.25[  5]   01:03.31(  6)
  - 5   Latvian Squad                  Ogre OK/SC      LAT 01:05.46 
      1 Andris Sarksna                 00:09.31[  3]  
      2 Valters Reneslacis             00:12.16[  9]   00:21.48(  6)
      3 Andris Sarksna                 00:09.35[  4]   00:31.24(  5)
      4 Valters Reneslacis             00:12.36[ 10]   00:44.00(  8)
      5 Andris Sarksna                 00:09.59[  6]   00:53.59(  7)
      6 Valters Reneslacis             00:11.47[  9]   01:05.46(  7)
 6. 4   Pereteade                      Ilves           EST 01:08.57 
      1 Kenny Kivikas                  00:15.05[  9]  
      2 Eveli Saue                     00:10.27[  6]   00:25.32(  9)
      3 Kenny Kivikas                  00:10.22[  8]   00:35.55(  9)
      4 Eveli Saue                     00:12.26[  9]   00:48.22(  9)
      5 Kenny Kivikas                  00:09.39[  4]   00:58.01(  8)
      6 Eveli Saue                     00:10.55[  8]   01:08.57(  8)
 7. 1   Seiklushunt                                    EST 01:15.35 
      1 Joosep Tammemäe                00:16.51[ 10]  
      2 Arvi Anton                     00:12.12[  8]   00:29.04( 10)
      3 Joosep Tammemäe                00:12.36[ 10]   00:41.40( 10)
      4 Arvi Anton                     00:10.35[  7]   00:52.15( 10)
      5 Joosep Tammemäe                00:11.17[  8]   01:03.32(  9)
      6 Arvi Anton                     00:12.02[ 11]   01:15.35(  9)
 8. 8   OK Põlva Kobras                OK Põlva Kobras EST 01:27.07 
      1 Erko Jakobson                  00:17.23[ 11]  
      2 Siim Vanahans                  00:12.54[ 11]   00:30.17( 11)
      3 Erko Jakobson                  00:17.20[ 11]   00:47.37( 11)
      4 Siim Vanahans                  00:13.01[ 11]   01:00.38( 11)
      5 Erko Jakobson                  00:14.26[ 10]   01:15.04( 10)
      6 Siim Vanahans                  00:12.02[ 10]   01:27.07( 10)
    12  MTBO Team                      TAOK            EST Tühist   
      1 Tõnis Erm                      00:09.41[  5]  
      2 Lauri Malsroos                 00:12.45[ 10]   00:22.26(  8)
      3 Tõnis Erm                      00:09.27[  2]   00:31.54(  7)
      4 Lauri Malsroos                 00:11.21[  8]   00:43.15(  7)
      5 Tõnis Erm                      Vale KP         Tühist
      6 Lauri Malsroos                 00:10.32[  7]   Tühist
    7   JOKA                           OK JOKA         EST Katk     
      1 Kaarel Kallas                  00:36.17[ 12]  
      2 Vallo Vaher                    Ei start        Katk
      3 Kaarel Kallas                  Ei start        Katk
      4 Vallo Vaher                    Ei start        Katk
      5 Kaarel Kallas                  Ei start        Katk
      6 Vallo Vaher                    Ei start        Katk
M40
1. 1600 .. 1700m 7 KP ; 2. 1600 .. 1700m 7 KP ; 3. 1600 .. 1700m 7 KP ; 4. 1600 .. 1700m 7 KP ; 5. 1600 .. 1700m 7 KP ; 6. 1600 .. 1700m 7 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus  
 1. 71  Peko                           Peko            EST 01:03.06 
      1 Randy Korb                     00:11.08[  1]  
      2 Raul Kudre                     00:10.09[  1]   00:21.17(  1)
      3 Randy Korb                     00:10.48[  1]   00:32.05(  1)
      4 Raul Kudre                     00:10.36[  3]   00:42.42(  1)
      5 Randy Korb                     00:10.26[  1]   00:53.08(  1)
      6 Raul Kudre                     00:09.58[  1]   01:03.06(  1)
 2. 73  Rakvere OK                     Rakv            EST 01:11.39 
      1 Avo Siilak                     00:15.58[  7]  
      2 Kuno Rooba                     00:10.17[  2]   00:26.16(  2)
      3 Avo Siilak                     00:12.33[  3]   00:38.50(  3)
      4 Kuno Rooba                     00:09.52[  2]   00:48.42(  2)
      5 Avo Siilak                     00:12.54[  5]   01:01.37(  2)
      6 Kuno Rooba                     00:10.01[  3]   01:11.39(  2)
 3. 76  Tammed                         Tammed          EST 01:15.46 
      1 Andreas Kraas                  00:14.37[  4]  
      2 Erik Aibast                    00:12.57[  5]   00:27.34(  4)
      3 Andreas Kraas                  00:11.06[  2]   00:38.40(  2)
      4 Erik Aibast                    00:12.23[  5]   00:51.04(  3)
      5 Andreas Kraas                  00:12.44[  4]   01:03.48(  3)
      6 Erik Aibast                    00:11.58[  5]   01:15.46(  3)
 4. 72  Peko Ii                        Peko            EST 01:17.21 
      1 Paavo Rõigas                   00:14.57[  5]  
      2 Ain Fjodorov                   00:12.27[  4]   00:27.25(  3)
      3 Paavo Rõigas                   00:15.35[  8]   00:43.01(  6)
      4 Ain Fjodorov                   00:09.46[  1]   00:52.47(  4)
      5 Paavo Rõigas                   00:14.32[  7]   01:07.19(  4)
      6 Ain Fjodorov                   00:10.01[  2]   01:17.21(  4)
 5. 69  OK Nõmme                       Nõmme           EST 01:20.11 
      1 Vermo Siim                     00:16.26[  8]  
      2 Kaido Nurja                    00:11.50[  3]   00:28.17(  5)
      3 Vermo Siim                     00:14.26[  6]   00:42.44(  5)
      4 Kaido Nurja                    00:11.49[  4]   00:54.33(  5)
      5 Vermo Siim                     00:14.26[  6]   01:08.59(  6)
      6 Kaido Nurja                    00:11.12[  4]   01:20.11(  5)
  - 70  OK Azimuts-Sm BJSS             OK Azimuts-Sm B LAT 01:22.57 
      1 Aivis Zetmanis                 00:12.42[  2]  
      2 Māris Stabiņš                  00:16.12[  7]   00:28.55(  6)
      3 Aivis Zetmanis                 00:12.42[  4]   00:41.37(  4)
      4 Māris Stabiņš                  00:15.02[  8]   00:56.39(  6)
      5 Aivis Zetmanis                 00:11.55[  3]   01:08.34(  5)
      6 Māris Stabiņš                  00:14.22[  8]   01:22.57(  6)
 6. 74  Rakvere OK I                   Rakv            EST 01:24.21 
      1 Kaupo Ots                      00:13.23[  3]  
      2 Kalmer Koosapoeg               00:19.32[  8]   00:32.55(  8)
      3 Kaupo Ots                      00:12.45[  5]   00:45.41(  8)
      4 Kalmer Koosapoeg               00:14.24[  6]   01:00.05(  8)
      5 Kaupo Ots                      00:10.40[  2]   01:10.46(  7)
      6 Kalmer Koosapoeg               00:13.34[  6]   01:24.21(  7)
 7. 75  SRD                            SRD             EST 01:28.29 
      1 Vladimir Savinov               00:15.02[  6]  
      2 Vladislav Pahhomenkov          00:15.07[  6]   00:30.09(  7)
      3 Vladimir Savinov               00:14.36[  7]   00:44.46(  7)
      4 Vladislav Pahhomenkov          00:14.40[  7]   00:59.27(  7)
      5 Vladimir Savinov               00:14.51[  8]   01:14.18(  8)
      6 Vladislav Pahhomenkov          00:14.11[  7]   01:28.29(  8)
M50
1. 1500 .. 1600m 7 KP ; 2. 1500 .. 1600m 7 KP ; 3. 1500 .. 1600m 7 KP ; 4. 1500 .. 1600m 7 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus  
 1. 90  Peko                           Peko            EST 00:50.03 
      1 Martti Parve                   00:11.43[  1]  
      2 Jüri Pärnik                    00:14.40[  1]   00:26.24(  1)
      3 Martti Parve                   00:10.31[  1]   00:36.55(  1)
      4 Jüri Pärnik                    00:13.07[  1]   00:50.03(  1)
 2. 86  Ilves                          Ilves           EST 00:56.41 
      1 Tiit Tali                      00:13.44[  2]  
      2 Indrek Ümarik                  00:15.29[  2]   00:29.14(  2)
      3 Tiit Tali                      00:13.59[  2]   00:43.13(  2)
      4 Indrek Ümarik                  00:13.28[  2]   00:56.41(  2)
 3. 85  HOK                            HOK             EST 01:02.14 
      1 Toomas Mast                    00:16.16[  3]  
      2 Toivo Saue                     00:17.07[  3]   00:33.23(  3)
      3 Toomas Mast                    00:14.46[  3]   00:48.10(  3)
      4 Toivo Saue                     00:14.03[  3]   01:02.14(  3)
 4. 87  Jõhvikas                       Jõhvikas        EST 01:08.22 
      1 Mihkel Nahkur                  00:18.12[  4]  
      2 Urmas Sulaoja                  00:17.48[  4]   00:36.00(  4)
      3 Mihkel Nahkur                  00:15.49[  4]   00:51.50(  4)
      4 Urmas Sulaoja                  00:16.32[  4]   01:08.22(  4)
 5. 88  JOKA                           OK JOKA         EST 01:23.28 
      1 Raul Laas                      00:20.19[  5]  
      2 Paul Poopuu                    00:23.46[  5]   00:44.05(  5)
      3 Raul Laas                      00:16.36[  5]   01:00.42(  5)
      4 Paul Poopuu                    00:22.45[  5]   01:23.28(  5)
N14-16
1. 1200 .. 1300m 5 KP ; 2. 1200 .. 1300m 5 KP ; 3. 1200 .. 1300m 5 KP ; 4. 1200 .. 1300m 5 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus  
 1. 47  Rakvere OK                     Rakv            EST 00:40.25 
      1 Laura Lään                     00:10.14[  1]  
      2 Liis- Marii Kaso               00:12.07[  6]   00:22.22(  2)
      3 Laura Lään                     00:08.43[  1]   00:31.06(  1)
      4 Liis- Marii Kaso               00:09.19[  1]   00:40.25(  1)
  - 42  1                              OK Arona/Madona LAT 00:42.48 
      1 Strauta Anete                  00:13.08[  4]  
      2 Madsena Elīza                  00:09.05[  1]   00:22.14(  1)
      3 Strauta Anete                  00:10.02[  2]   00:32.16(  2)
      4 Madsena Elīza                  00:10.32[  2]   00:42.48(  2)
 2. 39  Ok Ilves                       Ilves           EST 00:47.56 
      1 Brigitte Panker                00:13.17[  6]  
      2 Birgit Rõõm                    00:12.55[  8]   00:26.13(  7)
      3 Brigitte Panker                00:11.08[  3]   00:37.21(  5)
      4 Birgit Rõõm                    00:10.34[  3]   00:47.56(  3)
 3. 46  Peko                           Peko            EST 00:49.36 
      1 Anni Linnus                    00:13.13[  5]  
      2 Leana Jete Korb                00:11.13[  4]   00:24.27(  4)
      3 Anni Linnus                    00:12.54[  6]   00:37.21(  4)
      4 Leana Jete Korb                00:12.15[  6]   00:49.36(  4)
 4. 50  Tartu Katoliku SK              Tartu Katoliku      00:49.40 
      1 Harriet Koppel                 00:16.03[  9]  
      2 Mareli Vaher                   00:09.22[  2]   00:25.26(  6)
      3 Harriet Koppel                 00:13.10[  7]   00:38.36(  7)
      4 Mareli Vaher                   00:11.03[  4]   00:49.40(  5)
 5. 49  Rakvere OK                     Rakv/Tapa spord EST 00:50.48 
      1 Aigi Einmaa                    00:13.27[  7]  
      2 Anett Kari                     00:11.46[  5]   00:25.13(  5)
      3 Aigi Einmaa                    00:13.15[  8]   00:38.29(  6)
      4 Anett Kari                     00:12.19[  7]   00:50.48(  6)
  - 40  Ogre OK/SC I                   Ogre OK/SC      LAT 00:51.57 
      1 Elize Bremze                   00:11.00[  2]  
      2 Liva Eliza Andersone           00:12.39[  7]   00:23.39(  3)
      3 Elize Bremze                   00:11.25[  4]   00:35.05(  3)
      4 Liva Eliza Andersone           00:16.51[  9]   00:51.57(  7)
 6. 44  OK Põlva Kobras                OK Põlva Kobras EST 00:59.25 
      1 Karoliina Kets                 00:17.57[ 10]  
      2 Geteli Hanni                   00:11.06[  3]   00:29.03(  9)
      3 Karoliina Kets                 00:16.41[ 10]   00:45.44(  9)
      4 Geteli Hanni                   00:13.40[  8]   00:59.25(  8)
 7. 48  Rakvere OK I                   Rakv            EST 00:59.48 
      1 Anni Jõe                       00:11.32[  3]  
      2 Reele Raap                     00:15.26[  9]   00:26.58(  8)
      3 Anni Jõe                       00:12.01[  5]   00:38.59(  8)
      4 Reele Raap                     00:20.49[ 12]   00:59.48(  9)
 8. 45  Otepää Spordiklubi             Otepää              01:07.25 
      1 Angela Mõttus                  00:13.33[  8]  
      2 Helina Saega                   00:20.46[ 11]   00:34.19( 10)
      3 Angela Mõttus                  00:16.06[  9]   00:50.25( 10)
      4 Helina Saega                   00:17.00[ 10]   01:07.25( 10)
  - 43  OK Azimuts-Sm BJSS             OK Azimuts-Sm B LAT 01:34.50 
      1 Käti Kudre                     00:35.06[ 12]  
      2 Anete Stabiņa                  00:18.00[ 10]   00:53.07( 12)
      3 Käti Kudre                     00:23.26[ 11]   01:16.33( 11)
      4 Anete Stabiņa                  00:18.17[ 11]   01:34.50( 11)
    41  Ogre OK/SC I                   Ogre OK/SC      LAT Tühist   
      1 Elma Bremze                    00:19.56[ 11]  
      2 Zozefina Zavjalova             00:27.16[ 12]   00:47.12( 11)
      3 Elma Bremze                    Vale KP         Tühist
      4 Zozefina Zavjalova             00:12.05[  5]   Tühist
N18-20
1. 1500 .. 1600m 6 KP ; 2. 1500 .. 1600m 6 KP ; 3. 1600 m 6 KP ; 4. 1500 .. 1600m 6 KP ; 5. 1500 .. 1600m 6 KP ; 6. 1600 m 6 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus  
 1. 67  Peko                           Peko            EST 01:10.21 
      1 Mari Linnus                    00:11.26[  1]  
      2 Kristel Kõivo                  00:12.31[  1]   00:23.58(  1)
      3 Mari Linnus                    00:11.19[  1]   00:35.18(  1)
      4 Kristel Kõivo                  00:11.31[  1]   00:46.49(  1)
      5 Mari Linnus                    00:12.52[  1]   00:59.42(  1)
      6 Kristel Kõivo                  00:10.38[  1]   01:10.21(  1)
 2. 65  OK Põlva Kobras I              OK Põlva Kobras EST 01:27.17 
      1 Lorely Kõrvel                  00:15.34[  2]  
      2 Kairiin Märtson                00:14.02[  3]   00:29.37(  3)
      3 Lorely Kõrvel                  00:17.04[  4]   00:46.41(  3)
      4 Kairiin Märtson                00:13.32[  2]   01:00.14(  3)
      5 Lorely Kõrvel                  00:14.18[  2]   01:14.33(  2)
      6 Kairiin Märtson                00:12.44[  2]   01:27.17(  2)
  - 68  OK Võru / Jõhvikas             Võru/Jõhvikas   EST 01:30.42 
      1 Anita Laanejõe                 00:15.44[  3]  
      2 Greta-Maria Pisarev            00:13.48[  2]   00:29.33(  2)
      3 Anita Laanejõe                 00:15.06[  2]   00:44.39(  2)
      4 Greta-Maria Pisarev            00:15.28[  3]   01:00.08(  2)
      5 Anita Laanejõe                 00:14.30[  3]   01:14.38(  3)
      6 Greta-Maria Pisarev            00:16.04[  3]   01:30.42(  3)
 3. 66  OK Põlva Kobras II             OK Põlva Kobras EST 01:42.16 
      1 Anete Saar                     00:16.01[  4]  
      2 Birgit Russka                  00:19.42[  4]   00:35.44(  4)
      3 Anete Saar                     00:15.38[  3]   00:51.22(  4)
      4 Birgit Russka                  00:17.34[  4]   01:08.56(  4)
      5 Anete Saar                     00:15.11[  4]   01:24.07(  4)
      6 Birgit Russka                  00:18.08[  4]   01:42.16(  4)
N21
1. 1500 .. 1600m 6 KP ; 2. 1500 .. 1600m 6 KP ; 3. 1600 m 6 KP ; 4. 1500 .. 1600m 6 KP ; 5. 1500 .. 1600m 6 KP ; 6. 1600 m 6 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus  
 1. 14  Värska OK Peko I               Peko            EST 00:50.41 
      1 Doris Kudre                    00:08.23[  1]  
      2 Daisy Kudre                    00:08.27[  1]   00:16.50(  1)
      3 Doris Kudre                    00:08.37[  2]   00:25.27(  1)
      4 Daisy Kudre                    00:07.59[  1]   00:33.27(  1)
      5 Doris Kudre                    00:09.17[  1]   00:42.45(  1)
      6 Daisy Kudre                    00:07.56[  1]   00:50.41(  1)
 2. 16  Rakvere OK                     Rakv            EST 00:59.25 
      1 Silvia Luup                    00:09.43[  3]  
      2 Epp Paalberg                   00:09.50[  2]   00:19.33(  2)
      3 Silvia Luup                    00:09.39[  3]   00:29.12(  2)
      4 Epp Paalberg                   00:09.26[  2]   00:38.38(  2)
      5 Silvia Luup                    00:11.19[  4]   00:49.58(  2)
      6 Epp Paalberg                   00:09.27[  2]   00:59.25(  2)
 3. 13  Ilves I                        Ilves           EST 01:04.01 
      1 Kaisa Sander                   00:09.43[  4]  
      2 Katrina Ojavee                 00:11.25[  3]   00:21.09(  3)
      3 Kaisa Sander                   00:10.19[  4]   00:31.28(  3)
      4 Katrina Ojavee                 00:10.58[  3]   00:42.26(  3)
      5 Kaisa Sander                   00:10.26[  3]   00:52.53(  3)
      6 Katrina Ojavee                 00:11.08[  3]   01:04.01(  3)
 4. 15  Peko Ii                        Peko            EST 01:07.28 
      1 Piret Pärnik                   00:09.35[  2]  
      2 Reeda Tuula-Fjodorov           00:16.37[  5]   00:26.13(  4)
      3 Piret Pärnik                   00:07.27[  1]   00:33.40(  4)
      4 Reeda Tuula-Fjodorov           00:11.30[  4]   00:45.11(  4)
      5 Piret Pärnik                   00:09.42[  2]   00:54.53(  4)
      6 Reeda Tuula-Fjodorov           00:12.35[  4]   01:07.28(  4)
 5. 17  Tammed                         Tammed          EST 01:25.58 
      1 Teele Telgma                   00:13.04[  5]  
      2 Susan Pihelgas                 00:16.09[  4]   00:29.14(  5)
      3 Teele Telgma                   00:12.16[  5]   00:41.31(  5)
      4 Susan Pihelgas                 00:17.53[  5]   00:59.24(  5)
      5 Teele Telgma                   00:12.08[  5]   01:11.32(  5)
      6 Susan Pihelgas                 00:14.26[  5]   01:25.58(  5)
N40
1. 1300 .. 1400m 5 KP ; 2. 1300 .. 1400m 5 KP ; 3. 1300 .. 1400m 5 KP ; 4. 1300 .. 1400m 5 KP ; 5. 1300 .. 1400m 5 KP ; 6. 1300 .. 1400m 5 KP ;
Koh Nr  Nimi                           Klubi           Maa Tulemus  
 1. 80  Värska OK Peko                 Peko            EST 00:55.33 
      1 Epp Käpa                       00:09.29[  2]  
      2 Ingrit Kala                    00:09.04[  2]   00:18.34(  1)
      3 Epp Käpa                       00:10.18[  2]   00:28.52(  2)
      4 Ingrit Kala                    00:07.51[  1]   00:36.44(  1)
      5 Epp Käpa                       00:10.01[  2]   00:46.46(  1)
      6 Ingrit Kala                    00:08.47[  3]   00:55.33(  1)
 2. 83  OK Võru II                     Võru            EST 00:58.31 
      1 Kadri Parts                    00:08.38[  1]  
      2 Marika Jäädmaa                 00:10.01[  3]   00:18.39(  2)
      3 Kadri Parts                    00:09.58[  1]   00:28.38(  1)
      4 Marika Jäädmaa                 00:11.34[  3]   00:40.13(  2)
      5 Kadri Parts                    00:10.07[  3]   00:50.20(  2)
      6 Marika Jäädmaa                 00:08.10[  2]   00:58.31(  2)
 3. 79  OK Põlva Kobras                OK Põlva Kobras EST 00:58.46 
      1 Saima Värton                   00:11.56[  3]  
      2 Maret Vaher                    00:08.20[  1]   00:20.17(  3)
      3 Saima Värton                   00:12.03[  6]   00:32.21(  3)
      4 Maret Vaher                    00:08.22[  2]   00:40.44(  3)
      5 Saima Värton                   00:09.59[  1]   00:50.43(  3)
      6 Maret Vaher                    00:08.03[  1]   00:58.46(  3)
 4. 82  Rakvere OK                     Rakv            EST 01:06.50 
      1 Raili Rooba                    00:12.16[  4]  
      2 Evelyn Himma                   00:10.54[  4]   00:23.10(  4)
      3 Raili Rooba                    00:11.29[  3]   00:34.40(  4)
      4 Evelyn Himma                   00:11.57[  4]   00:46.38(  4)
      5 Raili Rooba                    00:10.27[  4]   00:57.05(  4)
      6 Evelyn Himma                   00:09.45[  4]   01:06.50(  4)
 5. 81  Värska OK Peko II              Peko            EST 01:16.49 
      1 Kaja Ligi                      00:14.32[  6]  
      2 Küllike Jaama                  00:11.09[  5]   00:25.42(  5)
      3 Kaja Ligi                      00:11.45[  5]   00:37.27(  5)
      4 Küllike Jaama                  00:13.40[  5]   00:51.07(  5)
      5 Kaja Ligi                      00:13.28[  7]   01:04.35(  5)
      6 Küllike Jaama                  00:12.14[  6]   01:16.49(  5)
 6. 78  JOKA                           OK JOKA         EST 01:23.13 
      1 Rita Ojala                     00:17.08[  7]  
      2 Siiri Poopuu                   00:14.10[  6]   00:31.19(  7)
      3 Rita Ojala                     00:15.10[  7]   00:46.29(  7)
      4 Siiri Poopuu                   00:14.14[  6]   01:00.43(  6)
      5 Rita Ojala                     00:12.25[  6]   01:13.08(  6)
      6 Siiri Poopuu                   00:10.04[  5]   01:23.13(  6)
 7. 84  OK Võru                        Võru            EST 01:37.10 
      1 Airi Alnek                     00:12.56[  5]  
      2 Heli Viks                      00:16.36[  7]   00:29.32(  6)
      3 Airi Alnek                     00:11.38[  4]   00:41.11(  6)
      4 Heli Viks                      00:25.43[  7]   01:06.54(  7)
      5 Airi Alnek                     00:11.20[  5]   01:18.15(  7)
      6 Heli Viks                      00:18.55[  7]   01:37.10(  7)
    77  Jõhvikas                       Jõhvikas        EST Ei start 
      1 Helen Mast                     Ei start       
      2 Piret Niglas                   Ei start        Ei start
      3 Helen Mast                     Ei start        Ei start
      4 Piret Niglas                   Ei start        Ei start
      5 Helen Mast                     Ei start        Ei start
      6 Piret Niglas                   Ei start        Ei start
OK Võru
Relay Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2018, www.tak-soft.com