EMV tavarada 05.09.2020
EMV tavarada
05.09.2020 Soolamäed (Sixten Sild)
M14  M16  M18  M20  M21A  M21E  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70  M75  M80 
N14  N16  N18  N20  N21A  N21E  N35  N40  N45  N50  N55  N60  N65  N70  N75  N80 

M14
3960m 9KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1. August Jakobson           Kobras/Põlva Sp 00:30.57  00:30.57   
   2. Markus Kaljur             Harju OK        00:36.17     +5:20   
   3. Pärtel Külvik             Tartu Katoliku  00:39.29     +8:32   
   4. Kardo Kutti               Harju OK        00:46.43    +15:46   
   5. Bert Joosep Panker        Ilves           00:49.03    +18:06   
   6. Jakob Koppel              Tartu Katoliku  00:49.33    +18:36   
   7. Raiko Alliksaar           JOKA            00:51.03    +20:06   
   8. Markus Juhkam             Kobras/Põlva Sp 00:57.45    +26:48   
   9. Siim Pello                Mercury         00:58.02    +27:05   
  10. Audun Palo                Võru/Võru spord 01:01.23    +30:26   
  11. Otto Pluum                Tartu Katoliku  01:02.01    +31:04   
  12. Rando Jaaksoo             Kobras          01:03.42    +32:45   
  13. Kaspar Mathias Korrol     Mercury         01:05.07    +34:10   
  14. Markus Zimmermann         Kape            01:07.44    +36:47   
  15. Maanus Udam               JOKA            01:08.17    +37:20   
  16. Henri Kersna              Ilves           01:11.39    +40:42   
  17. Märt Viidu                Võru            01:12.27    +41:30   
  18. Karel Jung                Kobras/Põlva Sp 01:18.22    +47:25   
  19. Erik Kersna               Ilves           01:23.04    +52:07   
  20. Paul Aares Fjodorov       Pühajärve põhik 01:35.25    +64:28   
      Kerto Kaasiku             JOKA            Puuduv KP            
      Stefan Kivil              LSF PT          Puuduv KP            
      Anti Tohva                Kobras/Põlva Sp Puuduv KP            
      Erik Marten Zernant       Ilves           Puuduv KP            
      Roland Johanson           Kobras/Põlva Sp Puuduv KP            
      Karl-Markus Janno         Võru/Võru spord Tühist               
      Karl-Mattias Juhkam       Kobras/Põlva Sp Tühist               
      Justus Udam               JOKA            Ei start             
      Laur-Rogert Sulg          Otepää          Ei start             
      Kiur Kaldmaa              Tartu Katoliku  Ei start             

M16
7570m 12KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1. Olle Ilmar Jaama          Peko            00:57.28  00:57.28   
   2. Ossi Priks                Rakv            01:00.45     +3:17   
   3. Nansen Palo               Võru/Võru spord 01:06.28     +9:00   
   4. Renno Merenäkk            Tartu Katoliku  01:13.05    +15:37   
   5. Kurmet Kutti              Harju OK        01:18.14    +20:46   
   6. Timo Kudre                Peko            01:28.46    +31:18   
   7. Mehis Udam                JOKA            01:32.18    +34:50   
   8. Maarius Kotsulim          JOKA/Türi Spord 01:35.27    +37:59   
   9. Chris Marcus Krahv        Otepää          01:39.40    +42:12   
  10. Kaspar Mill               Võru/Võru spord 01:43.28    +46:00   
  11. Otto Toomas Kibena        Võru/Võru spord 01:54.34    +57:06   
  12. Ralf Kivil                LSF PT          01:56.57    +59:29   
  13. Kaspar Karolin            Kobras/Põlva Sp 02:00.20    +62:52   
  14. Rasmus Saare              Kobras/Põlva Sp 02:09.08    +71:40   
  15. Henri Perillus            JOKA/Türi Spord 02:20.31    +83:03   
  16. Kevin Markus Korrol       Mercury         02:23.30    +86:02   
      Oliver Kimask             Võru/Võru spord Puuduv KP            
      Toomas Mattus             Kobras/Põlva Sp Puuduv KP            

M18
8380m 14KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1. Mihkel Mahla              Peko            01:09.56  01:09.56   
   2. Samuel Kolsar             Kobras/Põlva Sp 01:16.35     +6:39   
   3. Jürgen Joonas             Võru/Võru spord 01:16.38     +6:42   
   4. Martin Erik Maripuu       Kobras/Põlva Sp 01:35.36    +25:40   
   5. Karmo Tisler              Võru/Võru spord 01:44.16    +34:20   
   6. Tõnis Jäädmaa             Võru/Võru spord 01:44.45    +34:49   
   7. Artur Soo                 JOKA/Türi Spord 02:05.42    +55:46   
   8. Oliver Annus              Mercury         02:06.39    +56:43   
   9. Teet Beljaev              JOKA/Türi Spord 02:51.43   +101:47   
      Mattias Maidla            Kobras/Põlva Sp Puuduv KP            
      Vjatseslav Safonov        SRD             Puuduv KP            
      Jaan Viirmann             Põrgupõhja      Ei start             
      Joosep Ainjärv            JOKA/Türi Spord Ei start             

M20
9850m 15KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1. Kaarel Vesilind           SRD             01:12.17  01:12.17   
   2. Kustu Künnapas            HOK             01:26.38    +14:21   
   3. Sander Pritsik            Rakv            01:30.36    +18:19   
   4. Hando Allmann             Võru/Võru spord 01:31.45    +19:28   
   5. Raiko Marrandi            JOKA/Türi Spord 01:34.33    +22:16   
   6. Raido Kiss                Võru/Võru spord 01:44.38    +32:21   
   7. Rasmus Kruusa             Kobras          01:44.51    +32:34   
   8. Aleksander Kepler         Kobras/Põlva Sp 02:13.54    +61:37   
   9. Siim Turban               Rakv            02:16.45    +64:28   
  10. Hanno-Laur Kunnus         Võru/Võru spord 02:22.29    +70:12   
      Karel Kuragin             Võru/Võru spord Puuduv KP            

M21A
8900m 12KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1. Rene Post                 Kobras          01:20.16  01:20.16   
   2. Enar Nõmmiste             Kape            01:41.38    +21:22   
   3. Riho Klement              Kape            01:53.38    +33:22   
      Kristjan-Martin Kirjanen  Võru            Ei start             

M21E
14990m 26KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1. Timo Sild                 Võru            01:33.11  01:33.11   
   2. Lauri Sild                Võru            01:35.57     +2:46   
   3. Kristo Heinmann           Peko            01:41.35     +8:24   
   4. Sander Vaher              Kobras          01:44.39    +11:28   
   5. Gion Schnyder             Peko            01:47.34    +14:23   
   6. Reigo Teervalt            Peko            01:47.41    +14:30   
   7. Kenny Kivikas             Ilves           01:48.27    +15:16   
   8. Jaagup Truusalu           Võru            01:48.55    +15:44   
   9. Markus Puusepp            Võru            01:56.00    +22:49   
  10. Rain Eensaar                              01:56.26    +23:15   
  11. Sergei Rjabõshkin         Peko            01:57.08    +23:57   
  12. Tõnis Laugesaar           Rakv            01:59.52    +26:41   
  13. Uku-Laur Tali             Harju OK        02:01.20    +28:09   
  14. Juho Westerlund           JOKA            02:05.07    +31:56   
  15. Alar Kume                 Võru            02:15.25    +42:14   
  16. Reimo Liiv                Tammed          02:41.38    +68:27   
  17. Sander Nahkor             TAOK            04:22.19   +169:08   
      Kaarel Hendrik Zernant    Ilves           Puuduv KP            

M35
9810m 16KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1. Silver Eensaar            Kobras          01:20.05  01:20.05   
   2. Jürgen Einpaul            Tammed          01:21.21     +1:16   
   3. Kaarel Kallas             JOKA            01:28.14     +8:09   
   4. Madis Osjamets                            01:34.19    +14:14   
   5. Sander Mirme              Võru            01:34.42    +14:37   
   6. Janek Kähr                Kobras          01:40.51    +20:46   
   7. Ragnar Kruusla            JOKA            01:48.07    +28:02   
   8. Taivo Timmusk             HOK             01:48.50    +28:45   

M40
8560m 16KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1. Andreas Kraas             Tammed          01:04.33  01:04.33   
   2. Olle Kärner               Rakv            01:05.59     +1:26   
   3. Dag Ainsoo                LUS             01:12.35     +8:02   
   4. Risto Randma              Põrgupõhja      01:21.08    +16:35   
   5. Marko Külaots             Tammed          01:24.20    +19:47   
   6. Lauri Beilmann            Tammed          01:24.23    +19:50   
   7. Mati Mägi                 HOK             01:28.27    +23:54   
   8. Heno Ivanov                               01:29.43    +25:10   
   9. Siim Lannes               Norma           01:29.46    +25:13   
  10. Tanel Esta                HOK             01:36.48    +32:15   
  11. Aares Fjodorov            Otepää          01:39.19    +34:46   
  12. Koit Kolsar               Kobras          01:40.35    +36:02   
  13. Priit Poopuu              JOKA            01:42.42    +38:09   
  14. Allar Kivil               LSF PT          01:44.22    +39:49   
  15. Kert Lindeberg                            02:01.47    +57:14   
  16. Erko Jakobson             Kobras          02:02.34    +58:01   
      Tõnu Lillelaid            Tammed          Puuduv KP            
      Vallo Vaher               Tartu Katoliku  Puuduv KP            

M45
7760m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1. Ain Fjodorov              Peko            01:02.38  01:02.38   
   2. Mati Tiit                 Ilves           01:03.04     +0:26   
   3. Mati Korrol               Mercury         01:05.26     +2:48   
   4. Kaido Hallik              Ilves           01:06.52     +4:14   
   5. Tanel Kannel              Rae             01:07.20     +4:42   
   6. Martin Kaup               LSF PT          01:09.59     +7:21   
   7. Ilmar Udam                JOKA            01:10.14     +7:36   
   8. Kaupo Järve               LSF PT          01:10.17     +7:39   
   9. Danilo Piht               Mercury         01:14.20    +11:42   
  10. Randy Korb                Peko            01:15.25    +12:47   
  11. Meelis Mälter             Harju OK        01:15.48    +13:10   
  12. Meelis Merenäkk           Rae             01:16.01    +13:23   
  13. Tarmo Klaar               Mercury         01:16.12    +13:34   
  14. Alar Abram                Tammed          01:16.28    +13:50   
  15. Margus Klementsov         Mercury         01:17.03    +14:25   
  16. Tammo Esta                HOK             01:18.48    +16:10   
  17. Vladislav Pahhomenkov     SRD             01:22.17    +19:39   
  18. Martin Aunin                              01:29.34    +26:56   
  19. Olavi Loo                 West            01:31.45    +29:07   
  20. Heiki Savitsch            TON             01:31.51    +29:13   
  21. Tago Teetamm              Tammed          01:35.36    +32:58   
  22. Lauri Tarlap              LSF PT          01:39.15    +36:37   
  23. Mart Jakobson             Harju OK        01:42.49    +40:11   
  24. Viktor Kassatkin          SRD             01:46.30    +43:52   
  25. Andres Käver              SK100           01:49.13    +46:35   
  26. Rünno Sulg                LSF PT          01:53.12    +50:34   

M50
6530m 10KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1. Andrei Nikitin            SRD             00:51.38  00:51.38   
   2. Raivo Reiman              West            00:53.33     +1:55   
   3. Mart Koppel               Tartu Katoliku  00:55.56     +4:18   
   4. Kaido Nurja               Nõmme           00:56.22     +4:44   
   5. Guntis Arnicans           Kape            00:58.06     +6:28   
   6. Allar Padari              HOK             01:01.50    +10:12   
   7. Meelis Zimmermann         Kape            01:05.04    +13:26   
   8. Mairolt Kakko             TON             01:06.34    +14:56   
   9. Taivo Tali                Harju OK        01:07.51    +16:13   
  10. Aivar Sarap               Tartu           01:09.19    +17:41   
  11. Raul Kangur               Peko            01:09.54    +18:16   
  12. Kristjan Leiger           Kape            01:12.53    +21:15   
  13. Meelis Mälberg            Peko            01:13.40    +22:02   
  14. Tarmo Tarlap              Porter Racing   01:25.13    +33:35   
  15. Veiko Hintsov             Põrgupõhja      01:30.02    +38:24   
  16. Mart Ostra                Nõmme           01:31.11    +39:33   
  17. Meelis Atonen             Lehola          01:55.32    +63:54   
  18. Antti Nöps                                02:06.22    +74:44   
      Paavo Rõigas              Peko            Puuduv KP            
      Tarmo Raidma              Tartu           Puuduv KP            
      Priit Pääslane            Ilves           Ei start             
      Inno Ling                 Lehola          Ei start             
      Rain Lillsoo              Põrgupõhja      Ei start             

M55
6090m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1. Indrek Ümarik             Ilves           00:50.06  00:50.06   
   2. Antti Roose               Kobras          00:50.14     +0:08   
   3. Tõnu Ilves                Kape            00:52.09     +2:03   
   4. Toomas Mast               HOK             00:52.57     +2:51   
   5. Urmas Sulaoja             Jõhvikas        00:54.55     +4:49   
   6. Tõnu Tänav                Rae             01:00.50    +10:44   
   7. Ülo Viru                  Orvand          01:02.01    +11:55   
   8. Aleksander Pritsik        Rakv            01:09.02    +18:56   
   9. Lauri Leppik              TAOK            01:15.44    +25:38   
  10. Priit Truusalu            Kape            01:16.01    +25:55   
  11. Urmas Laev                Mercury         01:18.06    +28:00   
  12. Rain Vellerind                            01:18.13    +28:07   
  13. Ülo Timuska               Rae             01:19.51    +29:45   
  14. Toomas Telgma             Voller          01:20.35    +30:29   
  15. Margus Jaanus             Koop            01:28.32    +38:26   
      Argo Kauge                Põrgupõhja      Puuduv KP            

M60
5440m 9KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1. Maido Kaljur              Harju OK        00:48.05  00:48.05   
   2. Kaljo Julge               Kape            00:51.22     +3:17   
   3. Andres Talver             Mercury         00:52.13     +4:08   
   4. Mati Preitof              Harju OK        00:53.18     +5:13   
   5. Jaanus Reha               Koop            00:53.27     +5:22   
   6. Tiit Tali                 Ilves           00:53.44     +5:39   
   7. Andrus Rämmann            Koop            00:56.56     +8:51   
   8. Mart Külvik                               00:58.12    +10:07   
   9. Urmas Tammemäe            Orvand          01:00.52    +12:47   
  10. Kari Lehto                Harju OK        01:02.17    +14:12   
  11. Raul Laas                 JOKA            01:05.13    +17:08   
  12. Ando Post                 Koop            01:06.00    +17:55   
  13. Mihkel Nahkur             Jõhvikas        01:08.56    +20:51   
  14. Raul Olesk                Kobras          01:09.47    +21:42   
  15. Eduard Pukkonen           Harju OK        01:11.16    +23:11   
  16. Vello Post                Koop            01:14.59    +26:54   
  17. Urmas Lips                                01:16.51    +28:46   
  18. Aigar Pindmaa             Võru            01:19.41    +31:36   
  19. Rein Rooni                Orvand          01:37.04    +48:59   
  20. Kalmer Keevend            JOKA            01:37.56    +49:51   
  21. Tauno Kure                Kape            01:43.08    +55:03   
  22. Oskar Viirmann            Põrgupõhja      02:01.49    +73:44   

M65
4500m 9KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1. Rein Kriks                Rakv            00:52.41  00:52.41   
   2. Riho Männi                Lehola          00:53.44     +1:03   
   3. Heini Tammik              Kape            00:56.22     +3:41   
   4. Eero Ruokamo              Kobras          00:56.33     +3:52   
   5. Jüri Merirand             Otepää          00:57.02     +4:21   
   6. Tõnu Sikkal               Kobras          00:59.35     +6:54   
   7. Kai Willadsen             TON             01:00.03     +7:22   
   8. Anti Parik                Otepää SK       01:05.23    +12:42   
   9. Mati Pilt                 West            01:07.13    +14:32   
  10. Jüri Rokko                Jõhvikas        01:10.51    +18:10   
  11. Tiit Olju                 Orvand          01:14.01    +21:20   
  12. Aare Limberg              Rakv            01:16.34    +23:53   
  13. Udo Lüüs                  Ilves           01:21.49    +29:08   
  14. Aimur Raudsepp            JOKA            01:36.42    +44:01   
  15. Ago Käis                  Kobras          01:40.08    +47:27   
      Sulev Kõiv                Otepää          Puuduv KP            

M70
3880m 7KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1. Arvo Kivikas              Ilves           00:43.26  00:43.26   
   2. Tiit Tatter               TON             00:46.20     +2:54   
   3. Koit Paasma               Lehola          00:48.30     +5:04   
   4. Kalle Nelk                Tammed          00:50.41     +7:15   
   5. Mati Külaase              Võru            00:52.54     +9:28   
   6. Väino Aul                 Jõhvikas        00:56.48    +13:22   
   7. Kai Saksman               TON             01:04.19    +20:53   
   8. Mati Randoja              Jõhvikas        01:06.07    +22:41   
   9. Arne Kolk                 Jõhvikas        01:12.41    +29:15   

M75
3480m 7KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1. Mihkel Mälter             Harju OK        00:39.33  00:39.33   
   2. Enn Aedna                 West            00:51.08    +11:35   
   3. Jüri Tähemaa              TON             00:56.55    +17:22   
   4. Ants Tamm                 TON             01:05.15    +25:42   
   5. Mati Poom                 TON             01:06.17    +26:44   
   6. Elmo Pärna                Lehola          01:10.34    +31:01   
   7. Rudolf Mürk               Võru            01:24.29    +44:56   
   8. Juhan Bachmann            Jõhvikas        01:36.04    +56:31   
   9. Martin Tõrra              Kobras          02:23.40   +104:07   
      Lembit Vassil             Ilves           Katk                 

M80
2780m 6KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1. Mihhail Taivere           Kape            00:48.07  00:48.07   
   2. Tõnu Raid                 Tammed          00:48.18     +0:11   
   3. Endel Remmet              Kape            00:54.52     +6:45   
   4. Heino Peeterson           West            00:58.27    +10:20   

N14
3430m 7KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1. Harriet Koppel            Tartu Katoliku  00:30.44  00:30.44   
   2. Herta Kesküla             HOK/Hiiumaa SK  00:35.28     +4:44   
   3. Gerda Kivil               LSF PT          00:37.25     +6:41   
   4. Mariann Zernant           Ilves           00:39.59     +9:15   
   5. Laura-Liis Kaljur         Harju OK        00:42.50    +12:06   
   6. Helisa Tartu              HOK/Hiiumaa SK  00:43.36    +12:52   
   7. Mareli Vaher              Tartu Katoliku  00:44.55    +14:11   
   8. Marta Joonas              Võru/Võru spord 00:45.06    +14:22   
   9. Triin Neeno               Kobras/Põlva Sp 00:46.40    +15:56   
  10. Grete Johanna Korb        Peko            00:48.00    +17:16   
  11. Liise Lillelaid           Tammed          00:50.25    +19:41   
  12. Liis-Marie Kaljur         Harju OK        00:50.53    +20:09   
  13. Anna-Liisa Leiten         JOKA            00:51.43    +20:59   
  14. Marta Maripuu             HOK/Hiiumaa SK  00:53.24    +22:40   
  15. Kätlin Mast               HOK/Hiiumaa SK  00:57.09    +26:25   
  16. Helena Raava              JOKA            00:57.56    +27:12   
  17. Maarja Oras               Kobras/Põlva Sp 00:58.13    +27:29   
  18. Sofia Pahhomenkova        SRD             00:58.50    +28:06   
  19. Melora Mikko              West/Pärnu Spor 01:00.45    +30:01   
  20. Johanna Oras              Kobras/Põlva Sp 01:01.50    +31:06   
  21. Paula Tammi               Pärnu Spordikoo 01:03.49    +33:05   
  22. Age-Anett Laanejõe        Võru/Võru spord 01:07.14    +36:30   
  23. Anna Mia Atonen           Lehola          01:13.47    +43:03   
  24. Roosi Rütman              JOKA            01:19.46    +49:02   
  25. Viola Nikitina            SRD             01:23.15    +52:31   
  26. Luisa Nõmmik              Kobras/Põlva Sp 01:25.15    +54:31   
      Jasmiin Kraas             LSF PT          Puuduv KP            
      Airi Liis Jakutovits      SRD             Puuduv KP            
      Anett Liisa Parts         JOKA            Ei start             

N16
4990m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1. Maria Eller               HOK/Hiiumaa SK  00:59.06  00:59.06   
   2. Geteli Hanni              Kobras/Põlva Sp 01:01.39     +2:33   
   3. Birgit Rõõm               Ilves           01:02.07     +3:01   
   4. Kris Jette Piht           Mercury         01:02.32     +3:26   
   5. Brigitte Panker           Ilves           01:07.55     +8:49   
   6. Angela Mõttus             Otepää          01:27.16    +28:10   
   7. Kirke Savitsch                            01:33.40    +34:34   
   8. Melani Väits              Võru            01:42.37    +43:31   
   9. Karoliina Kets            Kobras/Põlva Sp 01:52.34    +53:28   

N18
5670m 9KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1. Johanna Laanoja           Kobras/Põlva Sp 00:55.01  00:55.01   
   2. Eliise Kesküla            HOK             00:59.16     +4:15   
   3. Anita Laanejõe            Võru/Võru spord 01:04.26     +9:25   
   4. Leana Jete Korb           Peko            01:13.20    +18:19   
   5. Anete Saar                Kobras/Põlva Sp 01:15.06    +20:05   
   6. Siiri Talts               HOK/Hiiumaa SK  01:18.14    +23:13   
   7. Greta-Maria Pisarev       Kobras          01:24.15    +29:14   
   8. Emma Joonas               Võru/Võru spord 01:29.56    +34:55   
   9. Brita Ploompuu            Põrgupõhja      02:00.34    +65:33   
      Karmen Eveli Kauge        Põrgupõhja      Puuduv KP            

N20
6550m 10KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1. Mari Linnus               Peko            01:12.34  01:12.34   
   2. Laura-Liis Kütt           Kobras          01:13.27     +0:53   
   3. Lorely Kõrvel             Kobras          01:15.05     +2:31   
   4. Anastasija Pahhomenkova   SRD             01:15.35     +3:01   
      Kairiin Märtson           Kobras          Puuduv KP            
      Kaidi Kaasiku             JOKA            Ei start             

N21A
6150m 10KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1. Eva-Maria Truusalu        Võru            01:12.05  01:12.05   
   2. Ade Timmusk               HOK             01:21.01     +8:56   
   3. Thea Kaljur               Harju OK        01:35.11    +23:06   
   4. Merilin Vahtra            Harju OK        01:55.15    +43:10   
   5. Kristi Uudeberg           Otepää SK       02:34.53    +82:48   
      Selin Valk                LSF PT          Puuduv KP            
      Annika Silde              Mercury         Puuduv KP            

N21E
9500m 16KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1. Evely Kaasiku             JOKA            01:16.00  01:16.00   
   2. Daisy Kudre               Peko            01:23.57     +7:57   
   3. Laura Joonas              Võru            01:26.31    +10:31   
   4. Kirti Rebane              Mercury         01:29.12    +13:12   
   5. Eleri Hirv                Võru            01:30.39    +14:39   
   6. Maris Palopääl            Kobras          01:38.20    +22:20   
   7. Kristel Kõivo             Peko            01:38.30    +22:30   
   8. Teele Telgma              Tammed          01:42.38    +26:38   
   9. Emily Raudkepp            Peko            01:43.56    +27:56   
  10. Epp Paalberg              Rakv            01:44.59    +28:59   
  11. Kertu Savitsch            SK100           02:50.15    +94:15   

N35
6530m 10KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1. Maris Terno               Tammed          00:57.25  00:57.25   
   2. Helle Hallik              JOKA            01:02.51     +5:26   
   3. Maret Vaher               Kobras          01:04.31     +7:06   
   4. Kersti Jääger                             01:08.45    +11:20   
   5. Elina Kutti               Harju OK        01:25.08    +27:43   
   6. Mari-Liis Kaljur          Harju OK        01:31.08    +33:43   

N40
5430m 8KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1. Heleri Kivil              LSF PT          00:46.33  00:46.33   
   2. Merike Vanjuk             Kape            00:48.16     +1:43   
   3. Külli Leiger              Kape            00:54.34     +8:01   
   4. Ingrid Piht               Mercury         00:54.56     +8:23   
   5. Helina Kolsar             Kobras          01:29.31    +42:58   
      Pille Vinne               Kobras          Ei start             
      Anu Käver                 SK100           Ei start             

N45
4320m 8KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1. Viivi-Anne Soots          Tammed          00:38.32  00:38.32   
   2. Jana Kink                 Kape            00:43.41     +5:09   
   3. Kirsten Nigul             Kape            00:47.59     +9:27   
   4. Kristi Vassil             Ilves           00:48.38    +10:06   
   5. Marje Venelaine           Tammed          00:52.12    +13:40   
   6. Heidi Sild                Mercury         00:54.04    +15:32   
   7. Triina-Britt Preden       TON             00:56.51    +18:19   
   8. Anneli Pello              Mercury         00:58.41    +20:09   
   9. Siiri Vallner                             01:01.05    +22:33   
  10. Heidi Prits               Mercury         01:09.08    +30:36   
      Edith Madalik             Tammed          Ei start             

N50
3830m 8KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1. Anneli Rämmann            Koop            00:45.00  00:45.00   
   2. Merike Paapson            TON             00:45.52     +0:52   
   3. Signe Raidmets            TON             00:48.23     +3:23   
   4. Minija Pääslane           Ilves           00:52.09     +7:09   
   5. Elina Lasseron            JOKA            00:53.50     +8:50   
   6. Maari Idnurm              TON             00:54.55     +9:55   
   7. Rita Ojala                JOKA            00:56.01    +11:01   
   8. Riika Ploompuu            Põrgupõhja      00:57.14    +12:14   
   9. Mai Viirmann              Põrgupõhja      00:58.57    +13:57   

N55
3490m 6KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1. Marje Viirmann            Harju OK        00:39.53  00:39.53   
   2. Lea Leppik                TAOK            00:40.28     +0:35   
   3. Aari Talver               Mercury         00:42.42     +2:49   
   4. Airi Alnek                Võru            00:43.38     +3:45   
   5. Inger Jalakas             Harju OK        00:46.01     +6:08   
   6. Esta Tamm                 Tartu           00:49.16     +9:23   
   7. Virve Einpaul             Ilves           00:49.27     +9:34   
   8. Meeli Kerem               TON             00:50.38    +10:45   
   9. Tiina Oras                Ilves           00:53.48    +13:55   
  10. Kai Niinepuu              Jõhvikas        00:56.16    +16:23   
  11. Helve Kansi               HOK             01:00.18    +20:25   
  12. Elin Ilves                Kape            01:04.33    +24:40   
  13. Ellen Lembra              Kape            01:14.11    +34:18   
  14. Pille Illak               Otepää          02:04.52    +84:59   

N60
3480m 7KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1. Marika Kirsspuu           TAOK            00:43.05  00:43.05   
   2. Reet Johanson             Kobras          00:43.24     +0:19   
   3. Siiri Poopuu              JOKA            00:44.14     +1:09   
   4. Saima Värton              Kobras          00:46.01     +2:56   
   5. Ülle Kadak                Lehola          00:48.08     +5:03   
   6. Gea Rennel                Harju OK        00:49.18     +6:13   
   7. Olga Jakovleva            Jõhvikas        00:51.09     +8:04   
   8. Tiina Talisoo             Harju OK        00:52.53     +9:48   
   9. Ülle Raudsepp             Jõhvikas        00:54.31    +11:26   
  10. Tiina Rillo               Otepää          00:57.29    +14:24   
  11. Ülle Põldoja              Ilves           00:59.08    +16:03   
  12. Maire Kure                Kape            01:03.20    +20:15   

N65
2780m 6KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1. Maire Limberg             Rakv            00:33.54  00:33.54   
   2. Ene Sulg                  Orvand          00:35.23     +1:29   
   3. Anne Arold                Ilves           00:36.05     +2:11   
   4. Mare Niitsoo              TON             00:38.35     +4:41   
   5. Aili Laanjõe              Kobras          00:39.39     +5:45   
   6. Hille Tasa                Tammed          00:43.02     +9:08   
   7. Vaike Tomann              Ilves           00:44.19    +10:25   
   8. Liivi Parik               Otepää SK       00:46.02    +12:08   
   9. Leili Prans               Ilves           00:50.15    +16:21   
  10. Aime Mõik                 Jõhvikas        00:52.02    +18:08   
  11. Lea Tusis                 JOKA            00:53.57    +20:03   
  12. Marika Pilt               West            00:55.08    +21:14   
  13. Katrin Kriiska            Jõhvikas        01:07.53    +33:59   
  14. Eha Kriks                 Rakv            01:19.45    +45:51   
      Niina Karnit              SRD             Ei start             
      Kersti Mardiste           Harju OK        Ei start             

N70
2780m 6KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1. Tiiu Kaasik               Ilves           00:46.33  00:46.33   
   2. Liis Lille                Harju OK        00:52.12     +5:39   
   3. Ene Ehrenpreis            Rakvere         00:53.13     +6:40   
   4. Anu Saue                  HOK             00:55.49     +9:16   
   5. Kaie Kivila               Ilves           00:57.08    +10:35   
   6. Anne Jundas               Jõhvikas        00:57.09    +10:36   
   7. Juta Virkepuu             Harju OK        01:05.11    +18:38   
   8. Mare Aibast               Harju OK        01:17.56    +31:23   

N75
2080m 6KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1. Ilona Vanaveski           Ilves           00:50.05  00:50.05   

N80
2080m 6KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1. Maire Raid                Tammed          00:45.34  00:45.34   
   2. Ilse Uus                  TON             00:48.31     +2:57   
   3. Maie Abram                Ilves           00:50.08     +4:34   
      Maimu Tornberg            Koop            Puuduv KP            
OK Võru
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2020 www.tak-soft.com 12.09.2020 13:42:40