EMV SO Sprint
Kääraku
07.03.2003
Korraldaja:
OK Võru
Etapiajad:
[D14]
[D16]
[D20]
[D21]
[D35]
[D45]
[H14]
[H16]
[H18]
[H20]
[H21]
[H35]
[H40]
[H50]
[H55]
[H60]
D14 D16 D20 D21 D35 D45 H14 H16
H18 H20 H21 H35 H40 H50 H55 H60
----------------------------------------------------------------------
Nimi Klubi Kood Tulemus
----------------------------------------------------------------------
( 1)Kerstin Uiboupin - 3797 00:12:35
( 2)Triin Aedmäe Kobras 4401 00:12:44
( 3)Adeele Puusalu Kobras 4304 00:13:36
( 4)Teele Kotov PEKO 4216 00:15:14
( 5)Piibe Tammemäe Orvand 4486 00:15:32
( 6)Helena Heinväli Kobras 3994 00:18:04
( 7)Maria Zuravskaja SRD 4396 00:18:28
( 8)Kaia Kivikas Ilves 3676 00:23:42
Anni Vainola Rakv 4462 Tühist.
Liis Lanno Rakv 4461 Ei start
Reserv 1 Ei start
Maris Palopääl Kobras 4415 Ei start
Maarja Sooman Rakv 4530 Ei start
Keiju Püvi Võru 3789 Ei start
Reserv 2 Ei start
----------------------------------------------------------------------
Nimi Klubi Kood Tulemus
----------------------------------------------------------------------
( 1)Mirjam Rauba Võru 3688 00:11:19
( 2)Janely Aasa Võru 3473 00:12:52
( 3)Ly Trei Kobras 1427 00:13:12
( 4)Jandra Kõrran Võru 3694 00:13:20
( 5)Kati Rooni Orvand 3375 00:13:25
( 6)Katri Listak Võru 3782 00:16:54
( 7)Liina Haldna Rae 3478 00:18:14
Eleri Hirv Võru 4238 Tühist.
Reserv 1 Ei start
----------------------------------------------------------------------
Nimi Klubi Kood Tulemus
----------------------------------------------------------------------
( 1)Anniki Inno Rakv 4178 00:13:20
( 2)Varvara Guljajeva Kobras 1417 00:14:07
( 3)Kadri Uiboupin Võru 3374 00:14:23
( 4)Raili Raudsepp VSru 3377 00:15:04
( 5)Olga Mazina SRD 3731 00:27:39
Mairit Trei Kobras 1478 Ei start
Reserv 1 Ei start
----------------------------------------------------------------------
Nimi Klubi Kood Tulemus
----------------------------------------------------------------------
( 1)Siiri Mere SRD 3739 00:16:31
( 2)Piret Niglas Rae 3930 00:17:34
( 3)Tuuli Mäeots Võru 3378 00:17:53
( 4)Ingrit Kala PEKO 911 00:18:43
( 5)Anni Raudsepp Võru 2571 00:19:02
( 6)Sirli Parm PEKO 2317 00:19:27
( 7)Elo Saue Ilves 1028 00:20:57
( 8)Marje Viirmann Rakv 183 00:21:57
( 9)Mirja Virve Kobras 2678 00:24:31
( 10)Ella Shved SRD 996 00:30:47
Reserv 2 Ei start
Kadri Limberg Rakv 3585 Ei start
Reserv 1 Ei start
- Sanita Vilcina Aluksne Ei start
----------------------------------------------------------------------
Nimi Klubi Kood Tulemus
----------------------------------------------------------------------
( 1)Tiina Oras Ilves 140 00:18:50
( 2)Lea Leppik TAOK 4195 00:26:38
( 3)Aino Koser Ilves 3910 00:29:42
Reserv 1 Katk.
----------------------------------------------------------------------
Nimi Klubi Kood Tulemus
----------------------------------------------------------------------
( 1)Saima Värton Kobras 213 00:13:23
( 2)Anu Saue HOK 946 00:14:14
( 3)Karin Laine VSru 1116 00:23:04
Reserv 1 Ei start
----------------------------------------------------------------------
Nimi Klubi Kood Tulemus
----------------------------------------------------------------------
( 1)Ain Roosimägi Rakv 4466 00:14:33
( 2)Silver Rauk Võru 4130 00:16:32
( 3)Kenny Kivikas Ilves 3660 00:17:38
( 4)Uku Rooni Orvand 3376 00:19:19
( 5)Aleksandr Shved SRD 3701 00:22:52
( 6)Taavi Koemets Võru 4205 00:25:52
( 7)Sven Oras Ilves 3140 00:26:17
( 8)Ott Kevvai Võru 4131 00:27:58
( 9)Tiit Toomas PEKO 4150 00:28:39
( 10)Raido Mitt Kobras 1493 00:32:35
( 11)Ülar Meejärv Võru 4132 00:33:26
Reserv 2 Ei start
Reserv 1 Ei start
Kris Konsap Võru 4242 Ei start
Tauri Tõugjas Võru 4364 Ei start
----------------------------------------------------------------------
Nimi Klubi Kood Tulemus
----------------------------------------------------------------------
( 1)Tõnis Uiboupin Võru 3381 00:16:19
( 2)Rauno Jõgeva Kobras 3437 00:17:47
( 3)Martin Simpson Kobras 1490 00:18:14
( 4)Even Toomas PEKO 4149 00:18:17
( 5)Mark Laine Võru 3690 00:18:26
( 6)Kaarel Kure Kobras 1421 00:18:59
( 7)Kaarel Kork Kobras 4402 00:20:40
( 8)Lauri Tammemäe Orvand 4487 00:23:09
( 9)Vallo Männiste Kobras 1456 00:25:39
( 10)Priit Kõiv Võru 3692 00:29:19
( 11)Joonas Oja Rakv 4283 00:30:49
( 12)Siim Padosepp Võru 3722 00:31:20
Jalmar Vabarna PEKO 3438 Ei start
Reserv 1 Ei start
Reserv 2 Ei start
----------------------------------------------------------------------
Nimi Klubi Kood Tulemus
----------------------------------------------------------------------
( 1)Ats Uiboupin Voru 00:13:56
- Edgars Bertuks Aluksne 00:16:33
( 2)Mihkel Järveoja Kobras 2790 00:16:40
- Janis Peilans Kapa 00:17:01
( 3)Alar Assor Kobras 1495 00:17:51
( 4)Urmas Aasa Võru 3472 00:17:58
( 5)Markus Puusepp Võru 3397 00:18:13
( 6)Priit Kuljus Kobras 1423 00:25:51
( 7)Tõnis Lanno Rakv 4529 00:37:38
Artur Rauk Võru 4232 Tühist.
Veiko Linnus PEKO 3450 Ei start
Paavo Kroon Ilves 3911 Ei start
Reserv 2 ?
----------------------------------------------------------------------
Nimi Klubi Kood Tulemus
----------------------------------------------------------------------
( 1)Jaak Teppan Ilves 3763 00:16:13
( 2)Olavi Ottas Kobras 1430 00:16:56
( 3)Reigo Vatsk Tammed 3711 00:17:23
- Simonas Sakalauskas 00:19:09
( 4)Jürgen Einpaul Tammed 3659 00:21:23
( 5)Timmo Tammemäe Orvand 4346 00:22:22
( 6)Olari Needo Võru 4148 00:30:39
Reserv 1 Ei start
Marek Parm PEKO 1452 Ei start
Peeter Pihl Tammed 3710 Ei start
----------------------------------------------------------------------
Nimi Klubi Kood Tulemus
----------------------------------------------------------------------
( 1)Margus Hallik LUS 2452 00:13:13
( 2)Ander Ojandu Võru 2193 00:13:37
( 3)Tõnis Erm TAOK 3209 00:14:14
( 4)Tarvo Klaasimäe Ilves 3641 00:14:44
- Tautvydas Zilinskas IOSK Budakalnis 00:14:45
( 5)Heiti Hallikma Võru 1267 00:15:00
( 6)Vallo Vaher JOKA 2684 00:15:20
- Regimantas Kacaliauskas OK Perkunas 00:15:43
( 7)Randy Korb PEKO 1067 00:15:47
( 8)Taavi Nurm Kobras 2315 00:16:07
( 9)Tõnu Tänav Rae 212 00:16:09
( 10)Raul Kudre PEKO 492 00:16:23
- Reinis Putnins - 00:16:27
- Vitalijus Petrulis OK Perkunas 00:16:49
( 11)Heigo Põld Rae 1503 00:17:49
( 12)Arbo Rae MARU 808 00:17:59
( 13)Eero Kivikas Ilves 1060 00:18:13
- Edgars Sparans Meridians 00:18:28
( 14)Kuno Rooba Rakv 1046 00:19:07
( 15)Aare Huik Võru 483 00:21:25
- Edgars Peilans Kapa Tühist.
Reserv 3 Ei start
Reserv 2 Ei start
Heiki Einpaul Rae 255 Ei start
- Andris Kosmacevs Skriveri Ei start
Veiko Pak Rae 285 Ei start
Raivo RSSm Ei start
----------------------------------------------------------------------
Nimi Klubi Kood Tulemus
----------------------------------------------------------------------
( 1)Martti Parve PEKO 275 00:16:21
( 2)Raivo Erik MARU 1516 00:17:30
( 3)Tenno Alamaa Orvand 4102 00:29:29
( 4)Sergei Shved SRD 2489 00:31:26
( 5)Lauri Leppik TAOK 4194 00:34:13
Reserv 1 Ei start
----------------------------------------------------------------------
Nimi Klubi Kood Tulemus
----------------------------------------------------------------------
( 1)Tiit Tali Ilves 303 00:15:28
( 2)Kalle Ojasoo Kobras 498 00:17:00
( 3)Urmas Tammemäe Orvand 837 00:19:03
- Uldis Bertuks Aluksne 00:19:51
( 4)Rein Rooni Orvand 240 00:22:33
Reserv 1 ?
----------------------------------------------------------------------
Nimi Klubi Kood Tulemus
----------------------------------------------------------------------
( 1)Nikolai Järveoja Kobras 15 00:14:01
( 2)Toivo Saue HOK 949 00:14:02
( 3)Kulno Voolaid Rakv 354 00:14:41
( 4)Koit Paasma Lehola 83 00:15:15
( 5)Harry Veide LUS 205 00:15:54
( 6)Ago Mõttus Lehola 87 00:17:52
Reserv 1 Ei start
Varu Ei start
----------------------------------------------------------------------
Nimi Klubi Kood Tulemus
----------------------------------------------------------------------
( 1)Tõnu Nurm Kobras 248 00:13:48
( 2)Mati Kallemets Okas 972 00:16:25
( 3)Heiki Rammul Ilves 1072 00:18:14
( 4)Hillar Valk Rakv 3332 00:26:41
Reserv 1 Ei start
----------------------------------------------------------------------
Nimi Klubi Kood Tulemus
----------------------------------------------------------------------
( 1)Rudolf Mürk Võru 1064 00:11:44
( 2)Rein Raid Kape 4336 00:11:57
( 3)Mihhail Taivere Kape 1677 00:13:22
( 4)Mati Tõnus Orion 167 00:15:07
( 5)Georg Sooberg Võru 462 00:15:11
( 6)Martin Tõrra Kobras 718 00:16:25
( 7)Arne Kivistik Kape 111 00:16:57
( 8)Rein Indlo KEKRSK 3282 00:25:54
Reserv 1 Ei start
"Vőistlus 2K"
IT: TAK-SOFT 1989-2003