18. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED SUUSAORIENTEERUMISE SPRINDIS
8. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED SUUSAORIENTEERUMISE SPRINDITEATES

EDASI LÜKATUD / ??.??.2023 Kiidi, Rõuge vald, Võru maakond

2023. aasta Eesti meistrivõistlused suusaorienteerumises ja orienteerumises on pühendatud Eesti Olümpiakomitee 100. sünnipäevale!


VÕISTLUS ON EDASI LÜKATUD

Eesti meistrivõistlusi suusaorienteerumise sprindis ja sprinditeates ei ole planeeritud ajal, 21. jaanuaril, nigelaks sulanud lume tõttu võimalik läbi viia. Juuresolevad fotod on tehtud võistlusmaastikul 14. jaanuaril. Kõigil piltidel on kohad, kus peaksid kulgema suusarajad. Statsionaarseid suusaradu maastikul ei ole, kõik rajad tuleb SO-võistluseks sisse sõita. Detsembris oli lumeseis maastikul väga hea ja radade põhjad sisse sõidetud, kuid häving algas jõulude eelse sulaga. Lähema nädala jooksul ei anna ilmaprognoos vähimatki külma ega lume lootust. Oodata on vaid plusskraade ja vihma. Otsime korraldamiseks alternatiivseid kuupäevi ja anname teada kui sobiv variant leitud.

ENGLISH: Estonian championships on 21.01.2023 cancelled due to lack of snow. New date to be specified.


Fotod võistlusmaastikust 14. jaanuaril 2023

 


 

Võistlused toimuvad Kiidi külas (Võru maakond, Rõuge vald) laupäeval, 21. jaanuaril.

VÕISTLUSKUTSE (*.pdf)

 

OSALEJAD

Eesti 2023. aasta suusaorienteerumise meistrivõistlustest võivad osa võtta kõik huvilised. Kõigil Eesti MV osalejatel peab olema kehtiv EOL-i 2023. aasta litsents. Litsents peab olema tellitud EOLi kodulehelt avaneva tellimisvormi kaudu ning tasutud hiljemalt Eesti MV registreerimise lõppkuupäevale järgneval päeval. Litsentsitasu tuleb kanda EOLi kontole kas Swedpangas või SEBis. Suusaorienteerumises määratletakse võistleja klubiline kuuluvus võistlusele registreerimisel ja suusaorienteerumishooaja jooksul tohib võistleja esindada ainult ühte klubi. Võistleja klubiline kuuluvus või mittekuuluvus määratakse suusaorienteerumishooaja esimese Eesti MV stardi järgi.

AJAKAVA

10.30 Sprindi startide algus
14.00 Sprinditeate startide algus

KORRALDAJA OK VÕRU

Peakorraldaja: Sixten Sild (+372 506 8377, sixtensild@gmail.com)