Karjalaskevõistlus ja Lihavõttelühirada 7-8.04.2007
1. 7.04.2007 Karjalaskevõistlus
Pikakannu Markus Puusepp
2. 8.04.2007 Lihavõtte lühirada
Pikakannu Markus Puusepp
D10NR  D12  D14  D16  D18  D21A  D21B  D35  D45  D55  D8NR  H10NR  H12  H14  H16  H18  H21A  H21B  H35  H40  H45  H50  H60  H8NR 

D10NR
1700m 6KP {Start nr:3 }
1700m 6KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip   Klass Stardiae Stardiae 
   34 Doris Kudre                    Peko                 EST 305486 D10NR 13:26    11:03   
   35 Kätlin-Regiina Kirjanen        TAOK                 EST 305612 D10NR -        10:55   
   36 Alina Kramarenko               SRD                  EST 305575 D10NR 13:30    10:51   
   37 Johanna Karjus                 Võru                 EST 305926 D10NR 13:32    11:01   
   38 Marie Tammemäe                 Orvand               EST 355376 D10NR 13:34    10:57   
   39 Piia Kivikas                   Ilves                EST 305218 D10NR 13:36    11:07   
   40 Kirke Timmusk                  PV SKK               EST 218934 D10NR 13:38    10:49   
   41 Kristel Sibul                  Kobras               EST 255876 D10NR 13:40    11:09   
   42 Liis Toomas                    Peko                 EST 227996 D10NR 13:42    10:47   
   43 Grete Slik                     Kobras               EST 255774 D10NR 13:44    11:05   
   44 Aleksandra Leesment            SRD                  EST 305847 D10NR 13:46    10:59   
   45 Getter Matto                   Kobras               EST 255773 D10NR 13:48    10:53   

D12
2000m 7KP {Start nr:3 }
2000m 7KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip   Klass Stardiae Stardiae 
   46 Marianne Haug                  Võru                 EST 305917 D12   13:35    10:08   
   47 Reserv1                                             EST 338051 D12   13:37    10:02   
   48 Maarika Vask                   Ilves                EST 406018 D12   13:39    10:18   
   49 Triine Viirmann                KEKRSK               EST 255819 D12   13:41    10:10   
   50 Reserv2                                             EST 338052 D12   13:43    10:04   
   51 Maret Lind                     Kape                 EST 227590 D12   13:45    10:06   
   52 Meriliin Irves                 Võru                 EST 305743 D12   13:47    10:14   
   53 Kerda Timmusk                  PV SKK               EST 255747 D12   13:49    10:12   
   54 Margret Zimmermann             Kape                 EST 305275 D12   13:51    10:16   

D14
3400m 8KP {Start nr:2 }
2400m 10KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip   Klass Stardiae Stardiae 
   55 Laura Joonas                   Võru                 EST 305924 D14   13:02    10:37   
   56 Kaida Piirisild                Pikakannu PK         EST 227948 D14   13:04    10:57   
   57 Linda Puusalu                  Kobras               EST 305349 D14   13:06    11:01   
   58 Reserv2                                             EST 338058 D14   13:08    10:59   
   59 Helen Parik                    Otepää SK            EST 305055 D14   13:10    10:39   
   60 Kärt Kürsa                     Kobras               EST 352365 D14   13:12    10:51   
   61 Kaisa Raudkepp                 Peko                 EST 305351 D14   13:14    10:49   
   62 Aniita Rästa                   Pikakannu PK         EST 227946 D14   13:16    10:33   
   63 Daisy Kudre                    Peko                 EST 305481 D14   13:18    10:35   
   64 Kristiina Kriisa               Võru                 EST 305915 D14   13:20    10:43   
   65 Reserv1                                             EST 338057 D14   13:22    10:53   
   66 Kristine Haukamägi             Pikakannu PK         EST 227947 D14   -        10:45   
   67 Marili Zimmermann              Kape                 EST 305262 D14   13:26    10:55   
   68 Karoline Otsaru                Pikakannu PK         EST 227943 D14   -        10:41   
   69 Silja Olesk                    Kobras               EST 222880 D14   13:30    10:47   

D16
5300m 10KP {Start nr:2 }
3400m 11KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip   Klass Stardiae Stardiae 
   70 Kerstin Uiboupin               Võru                 EST 305702 D16   13:02    11:19   
   71 Jane Lauter                    PV SKK               EST 305069 D16   13:04    11:17   
   72 Reserv1                                             EST 338061 D16   13:06    11:31   
   73 Eveli Mägi                     Pikakannu PK         EST 227962 D16   13:08    11:39   
   74 Agnes Vask                     Ilves                EST 302814 D16   13:10    11:37   
   75 Liisa Viiard                   Pikakannu PK         EST 227960 D16   13:12    11:43   
   76 Kaia Kivikas                   Ilves                EST 354086 D16   13:14    11:29   
   77 Merili Auser                   Peko                 EST 305487 D16   13:16    11:21   
   78 Marta Korts-Laur               PV SKK               EST 255749 D16   13:18    11:23   
   79 Liina Sinijärv                 KEKRSK               EST 305469 D16   13:20    11:25   
   80 Britta Panker                  Ilves                EST 305755 D16   13:22    11:33   
   81 Madli Jentson                  Kape                 EST 352398 D16   13:24    11:27   
   82 Kadi Liis Minn                 JOKA                 EST 305139 D16   13:26    11:41   
   83 Reserv2                                             EST 338062 D16   13:28    11:35   

D18
6500m 13KP {Start nr:2 }
3900m 12KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip   Klass Stardiae Stardiae 
   84 Triin Aedmäe                   Kobras               EST 350026 D18   13:47    10:14   
   85 Karmen Alnek                   Võru                 EST 352357 D18   13:49    10:04   
   86 Reserv1                                             EST 338064 D18   13:51    10:12   
   87 Maria Zhuravskaja              SRD                  EST 255730 D18   13:53    10:10   
   88 Piibe Tammemäe                 Orvand               EST 355377 D18   13:55    10:18   
   89 Nele Taba                      Ilves                EST 305219 D18   13:57    10:08   
   90 Maris Palopääl                 Kobras               EST  35003 D18   -        10:06   
  104 Hannula-Katrin Pandis          Ilves                EST 305900 D18   14:01    10:16   
  105 Adele Puusalu                  Kobras               EST 305348 D18   14:03    10:02   

D21A
7600m 14KP {Start nr:1 }
4400m 15KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip   Klass Stardiae Stardiae 
   91 Heidi Sild                     West                 EST 503331 D21A  13:01    10:50   
   92 Elo Saue                       Ilves                EST 305215 D21A  13:03    10:44   
   93 Reserv1                                             EST 338071 D21A  13:05    10:54   
   94 Ruth Vaher                     Kobras               EST 305342 D21A  13:07    10:48   
   95 Kirti Rebane                   Tammed               EST 506009 D21A  13:09    11:02   
   96 Liina Haldna                   Rae                  EST 406048 D21A  13:11    10:56   
   97 Reserv2                                             EST 338072 D21A  13:13    11:00   
   98 Reserv3                                             EST        D21A  13:15    10:52   
   99 Kati Rooni                     Orvand               EST 501242 D21A  13:17    10:42   
  100 Grete Gutmann                  Rae                  EST 305512 D21A  13:19    11:06   
  101 Katri Saar                     Kape                 EST 305279 D21A  13:21    11:04   
  102 Eleri Hirv                     Võru                 EST 255829 D21A  13:23    10:58   
  103 Merike Vanjuk                  Kape                 EST 760603 D21A  13:25    10:46   

D21B
5300m 10KP {Start nr:2 }
3400m 11KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip   Klass Stardiae Stardiae 
  106 Meelike Pandis                 Ilves                EST 305503 D21B  14:06    10:35   
  107 Thea Kaljur                    Orvand               EST 305455 D21B  14:08    10:29   
  108 Kristi Kirjanen                                     EST 255630 D21B  -        10:15   
  109 Juta Tarmak                    TON                  EST 305711 D21B  14:12    10:19   
  110 Edit Kannel                    Rae                  EST 352395 D21B  14:14    10:33   
  111 Ingrid Vehlmann                Mercury              EST 227557 D21B  14:16    10:37   
  112 Kadri Uiboupin                 Võru                 EST 305671 D21B  14:18    10:23   
  113 Katri Hirv                     Võru                 EST 350006 D21B  14:20    10:17   
  114 Anita Karnit                   SRD                  EST 305577 D21B  14:22    10:31   
  115 Helle Hallik                   JOKA                 EST 305148 D21B  14:24    10:09   
  116 Edith Madalik                  Tammed               EST 506000 D21B  14:26    10:03   
  117 Ingrit Kala                    Peko                 EST 305479 D21B  14:28    10:39   
  118 Ellen Varik                    Kape                 EST 338059 D21B  14:30    -       
  119 Reserv2                                             EST 338076 D21B  14:32    10:01   
  120 Liina Käärst                   OKH                  EST 305159 D21B  14:34    10:11   
  121 Merle Laaneots                 MARU                 EST 305732 D21B  14:36    10:05   
  122 Heidi Prits                    Mercury              EST 345824 D21B  14:38    10:27   
  123 Krista Läpisov                 Orion                EST 228000 D21B  14:40    10:07   
  124 Maarja Punak                   Kobras               EST 305330 D21B  -        10:21   
  125 Külli Leiger                   Kape                 EST 351667 D21B  14:44    -       

D35
6200m 14KP {Start nr:2 }
3400m 11KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip   Klass Stardiae Stardiae 
  126 Kaie Konsap                    Võru                 EST 305030 D35   14:31    -       
  127 Pilvi Heli Vettik              Rae                  EST 305149 D35   14:33    10:10   
  128 Reserv1                                             EST 338081 D35   14:35    10:34   
  129 Ella Shved                     SRD                  EST 305585 D35   14:37    10:14   
  130 Jana Kink                      Kape                 EST 500732 D35   14:39    10:06   
  131 Rutti Räbovoitra               MARU                 EST 305756 D35   14:41    10:20   
  132 Lea Leppik                     TAOK                 EST 305616 D35   14:43    10:04   
  133 Triin Vask                     Ilves                EST 305226 D35   14:45    10:26   
  134 Reserv2                                             EST 338082 D35   14:47    10:30   
  135 Kersti Kristjuhan              HOK                  EST 218310 D35   14:49    10:28   
  136 Mare Parve                     Peko                 EST 305489 D35   14:51    10:24   
  137 Airi Alnek                     Võru                 EST 305657 D35   14:53    -       
  138 Merike Paapson                 TON                  EST 500536 D35   14:55    10:08   
  139 Siiri Sotnik                   Otepää               EST 305476 D35   14:57    10:16   
  140 Inger Jalakas                  KEKRSK               EST 305286 D35   14:59    10:18   
  141 Erika Joonas                   Võru                 EST 305661 D35   15:01    10:12   
  142 Tiina Oras                     Ilves                EST 305206 D35   15:03    10:32   

D45
5300m 10KP {Start nr:2 }
3400m 11KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip   Klass Stardiae Stardiae 
  143 Marika Kirsspuu                TAOK                 EST 305613 D45   13:30    10:47   
  144 Gea Rennel                     KEKRSK               EST 305296 D45   13:32    10:59   
  145 Anne Arold                     OKH                  EST 305155 D45   13:34    11:05   
  146 Reserv1                                             EST 338088 D45   13:36    10:45   
  147 Marje Viirmann                 KEKRSK               EST 305705 D45   13:38    11:07   
  148 Hannele Mallat                 KärK-V               EST 227912 D45   13:40    10:43   
  149 Leena Leesment                 SRD                  EST 305846 D45   13:42    11:03   
  150 Reserv2                                             EST 338121 D45   13:44    10:55   
  151 Ritva Siren                    RiSu                 FIN 227913 D45   13:46    11:09   
  152 Vaike Tomann                   Ilves                EST 255950 D45   13:48    10:57   
  153 Helve Luht                     KEKRSK               EST 305290 D45   13:50    11:11   
  154 Anu Pallon                     JOKA                 EST 255894 D45   13:52    11:15   
  155 Elena Kurulyuk                                      RUS 305692 D45   13:54    11:13   
  156 Raili Liimatainen              RiSu                 FIN 502356 D45   13:56    10:53   
  157 Gunta Lebedoka                                      LAT 7375   D45   13:58    10:51   
  158 Ülle Põldoja                   Ilves                EST 305208 D45   14:00    10:49   
  159 Anne Hannukainen               KanSu                FIN 338630 D45   14:02    11:01   
  160 Juta Ainelo                    Ilves                EST 305197 D45   14:04    10:41   

D55
3400m 8KP {Start nr:2 }
2400m 10KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip   Klass Stardiae Stardiae 
  161 Reserv1                                             EST 338124 D55   13:32    10:31   
  162 Maimu Tornberg                 Koop                 EST 352353 D55   13:34    10:11   
  163 Marja Kanerva                  Jyry                 FIN 167120 D55   13:36    10:15   
  164 Ilona Vanaveski                Ilves                Ees 227972 D55   -        10:27   
  165 Aina Austrins                                       LAT 209038 D55   13:40    10:25   
  166 Hillevi Syväterä               RiSu                 FIN 2355   D55   13:42    10:03   
  167 Karin Laine                    Võru                 EST 305919 D55   13:44    10:13   
  168 Liivi Parik                    Otepää SK            EST 305474 D55   13:46    10:09   
  169 Juta Virkepuu                  KEKRSK               EST 305303 D55   13:48    10:07   
  170 Maie Abram                     Ilves                EST 305196 D55   13:50    10:21   
  171 Niina Karnit                   SRD                  EST 305576 D55   13:52    10:29   
  172 Reserv2                                             EST 338125 D55   13:54    10:19   
  173 Marika Pilt                    PV SKK               EST 406003 D55   13:56    10:23   
  174 Tiiu Kaasik                    Ilves                EST 305104 D55   13:58    10:05   
  175 Juulia Salmela                 RiSu                 FIN 227903 D55   14:00    10:17   
  176 Erna Skujina                                        LAT 305687 D55   14:02    10:01   

D8NR
1700m 6KP {Start nr:3 }
1700m 6KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip   Klass Stardiae Stardiae 
  177 Reserv1                                             EST 227992 D8NR  13:20    10:01   
  178 Ksenija Shved                  SRD                  EST 305589 D8NR  13:22    10:05   
  179 Jessica Lauter                 PV SKK               EST 227924 D8NR  13:24    10:03   

H10NR
1700m 6KP {Start nr:3 }
1700m 6KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip   Klass Stardiae Stardiae 
  180 Hendri Tarto                   PV SKK               EST 227925 H10NR 13:50    10:27   
  181 Mait Poolak                                         EST 227981 H10NR 13:52    10:35   
  182 Mihkel Sarap                   Ilves                EST 305236 H10NR 13:54    10:45   
  183 Märten Henrik Pais             West                 EST 255890 H10NR 13:56    10:29   
  184 Kevin Hallop                   Peko                 EST 500752 H10NR 13:58    10:31   
  185 Maikel Konsap                  Võru                 EST 305664 H10NR 14:00    10:43   
  186 Siim Kristjan Ellervee         Ilves                EST 305235 H10NR 14:02    -       
  187 Mihkel Oja                                          EST 227987 H10NR 14:04    10:37   
  188 Magnus Kapten                  Peko                 EST 305496 H10NR 14:06    10:25   
  189 Kristjan Vaarend               Pikakannu PK         EST 227928 H10NR 14:08    10:33   
  190 Taavo-Patrik Pandis            Ilves                EST 305234 H10NR 14:10    10:39   

H12
2000m 7KP {Start nr:3 }
2000m 7KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip   Klass Stardiae Stardiae 
  191 Priit Võsupärg                 Kobras               EST  35238 H12   13:01    10:36   
  192 Andres Vaarend                 Pikakannu PK         EST 227933 H12   13:03    10:40   
  193 Reserv1                                             EST 255480 H12   13:05    10:30   
  194 Jaspar Jõesalu                 Peko                 EST 305484 H12   13:07    10:46   
  195 Tauri Samodelkin               Võru                 EST 305925 H12   13:09    10:32   
  196 Reserv2                                             EST 303256 H12   13:11    10:20   
  197 Martin Zvirblis                Kobras               EST 255882 H12   13:13    10:22   
  198 Raid Vellerind                                      EST 255960 H12   13:15    10:38   
  199 Toomas Hendrik Ellervee        Ilves                EST 305237 H12   13:17    -       
  200 Mauno Kapten                   Peko                 EST 305350 H12   13:19    10:24   
  201 Mairo Innos                    Lehola               EST 305399 H12   13:21    10:48   
  202 Vadim Shved                    SRD                  EST 960514 H12   13:23    10:34   
  203 Bert Tsapov                    Lehola               EST 305398 H12   13:25    10:52   
  204 Anti Sõukand                   Võru                 EST 305684 H12   13:27    10:42   
  205 Tõnis Torm Nöps                Ilves                EST 305223 H12   13:29    10:26   
  206 Janno Rebane                   Lehola               EST 305908 H12   13:31    10:44   
  207 Sander Lembra                  Võru                 EST 305706 H12   13:33    10:28   

H14
3800m 10KP {Start nr:2 }
3100m 10KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip   Klass Stardiae Stardiae 
  208 Reserv1                                             EST 338053 H14   13:01    11:09   
  209 Matis Kalm                     Ilves                EST 305722 H14   13:03    10:51   
  210 Sander Aasmäe                  Lehola               EST 305792 H14   13:05    10:57   
  211 Reserv2                                             EST 338055 H14   13:07    11:13   
  212 Kristjan-Martin Kirjanen       TAOK                 EST 227532 H14   -        11:01   
  213 Kristjan Kostin                Pikakannu PK         EST 227940 H14   13:11    11:05   
  214 Rait Ernits                    Võru                 EST 350010 H14   13:13    11:15   
  215 Rainer Parve                   Peko                 EST 227975 H14   13:15    10:53   
  216 Björn Panker                   Ilves                EST 305754 H14   13:17    10:47   
  217 Rasmus Sotnik                  Otepää               EST 227922 H14   -        10:59   
  218 Käsper Kroon                   Võru                 EST 305667 H14   13:21    -       
  219 Deniss Shved                   SRD                  EST 406041 H14   13:23    11:17   
  220 Kaspar Karjus                  Võru                 EST 305668 H14   13:25    11:23   
  221 Oliver Jõgeva                  Kobras               EST 352364 H14   13:27    10:55   
  222 Almer Linnasaar                Võru                 EST 305914 H14   13:29    11:11   
  223 Mihkel Tarve                   Kobras               EST 255879 H14   13:31    11:21   
  224 Georg Kõlli                    Võru                 EST 305699 H14   13:33    -       
  225 Reigo Teervalt                 Peko                 EST 305748 H14   13:35    10:49   
  226 Uku Andla                      Võru                 EST 305927 H14   13:37    -       

H16
6500m 13KP {Start nr:2 }
3900m 12KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip   Klass Stardiae Stardiae 
  227 Tauno Tiirats                  Ilves                EST 305723 H16   13:01    10:56   
  228 Kristjan Parve                 Peko                 EST 211471 H16   13:03    10:58   
  229 Raul Reiljan                   Võru                 EST 350013 H16   13:05    10:46   
  230 Ott - Kaarel Kalm              Ilves                EST 305721 H16   13:07    11:08   
  231 Kaido Stroom                   KEKRSK               EST 345822 H16   13:09    11:06   
  232 Aleksandr Shved                SRD                  EST 920324 H16   13:11    11:28   
  233 Reserv2                                             EST 338060 H16   13:13    11:00   
  234 Martin Ling                    Lehola               EST 351661 H16   13:15    11:20   
  235 Antti Siima                    Kobras               EST 223609 H16   13:17    11:24   
  236 Kaarel Klamas                  PV SKK               EST 255731 H16   13:19    10:54   
  237 Sander Linnus                  Peko                 EST 305483 H16   13:21    11:16   
  238 Uku-Laur Tali                  KEKRSK               EST 255910 H16   13:23    -       
  239 Jüri Joonas                    Võru                 EST 305681 H16   13:25    11:14   
  240 Viktor Shavljuga               SRD                  EST 305789 H16   13:27    10:48   
  241 Rauno Kaiv                     Võru                 EST 350005 H16   13:29    11:18   
  242 Kenny Kivikas                  Ilves                EST 354085 H16   13:31    11:12   
  243 Kalev Ermits                   Võru                 EST 352358 H16   13:33    11:22   
  244 Arvi Alamaa                    Orvand               EST 305448 H16   13:35    11:04   
  245 Jonatan Karjus                 Võru                 EST 350009 H16   13:37    10:52   
  246 Sergei Rjabõshkin              SRD                  EST 218377 H16   13:39    11:10   
  247 Artur Nevinski                 Võru                 EST 350008 H16   13:41    11:26   
  248 Rene Post                      Kobras               EST 305308 H16   13:43    11:02   
  249 Tauri Tõugjas                  Võru                 EST 350004 H16   13:45    11:30   

H18
8600m 15KP {Start nr:1 }
4900m 14KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip   Klass Stardiae Stardiae 
  250 Ats Sõnajalg                   KEKRSK               EST 345829 H18   13:02    10:58   
  251 Margus Klaos                   Kobras               EST 223601 H18   13:04    10:56   
  252 Kristo Heinmann                Ilves                EST 890913 H18   13:06    10:46   
  253 Kristjan Stroom                KEKRSK               EST 345827 H18   13:08    10:54   
  254 Lauri Sild                     võru                 EST 504037 H18   13:10    10:48   
  255 Sven Oras                      Ilves                EST 305760 H18   13:12    10:40   
  256 Alar Kume                      Võru                 EST 350014 H18   13:14    10:42   
  257 Reserv1                                             EST 338063 H18   13:16    10:50   
  258 Hannes Timmi                   Võru                 EST 302837 H18   13:18    10:38   
  259 Marek Karm                     OK Nõmme             EST 500764 H18   13:20    10:44   
  260 Georg Onoper                   Võru                 EST 350001 H18   13:22    10:52   

H21A
13000m 22KP {Start nr:1 }
5500m 17KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip   Klass Stardiae Stardiae 
    1 Reserv3                                             EST 338069 H21A  13:01    10:11   
    2 Timo Suppi                     Orion                EST 263799 H21A  13:03    10:41   
    3 Janek Lauter                   PV SKK               EST 305066 H21A  13:05    10:55   
    4 Mattias Rennel                 KEKRSK               EST 305297 H21A  13:07    10:49   
    5 Tanel Kannel                   Rae                  EST 305421 H21A  13:09    10:03   
    6 Erik Aibast                    Tammed               EST 500648 H21A  13:11    10:29   
    7 Sander Vaher                   KJ SK                EST 501243 H21A  13:13    10:51   
    8 Kaarel Kallas                  Lehola               EST 305382 H21A  13:15    10:09   
    9 Andres Hiiemäe                                      EST 222877 H21A  13:17    10:37   
   10 Peep Otstavel                  LSF PT               EST 500433 H21A  13:19    10:19   
   11 Peeter Pihl                    Tammed               EST 506007 H21A  13:21    10:45   
   12 Tarvo Klaasimäe                Ilves                EST 305523 H21A  13:23    10:05   
   13 Jürgen Einpaul                 Tammed               EST 506006 H21A  13:25    10:33   
   14 Timmo Tammemäe                 Orvand               EST 500584 H21A  -        10:01   
   15 Jaan Tarmak                    JOKA                 EST 850629 H21A  13:29    10:07   
   16 Risto Kiilberg                 Tammed               EST 227556 H21A  13:31    10:15   
   17 Meelis Mälter                  KEKRSK               EST 305293 H21A  13:33    10:31   
   18 Martin Veermäe                 Ilves                EST 227923 H21A  13:35    10:57   
   19 Tarmo Siimsaare                Võru                 EST 305700 H21A  13:37    10:17   
   20 Tiit Tähnas                    JOKA                 EST 305150 H21A  13:39    10:13   
   21 Martin Simpson                 Kobras               EST 305361 H21A  13:41    10:53   
   22 Tarvo Avaste                   Sportnet             EST 305658 H21A  13:43    10:39   
   23 Kaido Hallik                   Ilves                EST 305067 H21A  13:45    11:05   
   24 Ott Rakkaselg                  HOK                  EST 338111 H21A  13:47    10:35   
   25 Erki Kriks                     Rakv                 EST 350023 H21A  13:49    10:21   
   26 Jürjo Lokk                     OKH                  EST 352375 H21A  -        11:03   
   27 Tõnu Hendrikson                Ekstreempark         EST 227977 H21A  13:53    10:59   
   28 Taavi Nurm                     Kobras               EST 501249 H21A  -        10:27   
   29 Indrek Ümarik                  Ilves                EST 305229 H21A  13:57    -       
   30 Marek Atonen                   Lehola               EST 345796 H21A  13:59    10:43   
   31 Reserv1                                             EST 338067 H21A  14:01    10:23   
   32 Kaur Kase                      Võru                 EST 305428 H21A  14:03    10:47   
   33 Tõnis Vaiksaar                 Orvand               EST 305401 H21A  14:05    10:25   

H21B
6200m 14KP {Start nr:2 }
3400m 11KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip   Klass Stardiae Stardiae 
  261 Tauno Piirikivi                Rae                  EST 600917 H21B  13:01    11:54   
  262 Esko Reeni                     RiSu                 FIN 225316 H21B  13:03    11:34   
  263 Arthur Raichmann               LSF                  EST 305536 H21B  13:05    11:50   
  264 Randy Korb                     Peko                 EST 350020 H21B  13:07    11:46   
  265 Silver Rebenits                Kape                 EST 305727 H21B  13:09    11:58   
  266 Reserv1                                             EST 338073 H21B  13:11    11:40   
  267 Arvo Laanemets                 TAOK                 EST 255685 H21B  13:13    11:38   
  268 Aleksei Komarov                                     EST 223638 H21B  13:15    11:44   
  269 Jürjo Lokk                     OKH                  EST 352375 H21B  13:17    -       
  270 Mikk Tali                      KEKRSK               EST 255784 H21B  13:19    11:30   
  271 Martin Marga                   Kobras               EST 501250 H21B  13:21    11:52   
  272 Reserv2                                             EST 338074 H21B  13:23    11:48   
  273 Keio Hämäläinen                Kobras               EST 406032 H21B  13:25    -       
  274 Margus Pulver                  MARU                 EST 501036 H21B  13:27    11:26   
  275 Enno Lepvalts                                       EST 710813 H21B  13:29    11:32   
  276 Tarmo Klaar                    Ilves                EST 654321 H21B  13:31    11:56   
  277 Jaakko Hannukainen             KanSu                FIN 227904 H21B  13:33    12:04   
  278 Hillar Irves                   Võru                 EST 227967 H21B  13:35    -       
  279 Risto Gurjev                   LUS                  EST 406027 H21B  13:37    12:02   
  280 Kaspar Russak                  Võru                 EST 305685 H21B  13:39    11:28   

H35
8600m 15KP {Start nr:1 }
4900m 14KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip   Klass Stardiae Stardiae 
  281 Ilmar Kink                     Kape                 EST 352362 H35   13:24    -       
  282 Rein Zaitsev                   Peko                 EST 218323 H35   13:26    10:18   
  283 Danilo Piht                    Mercury              EST 406049 H35   13:28    10:14   
  284 Meelis Zimmermann              Kape                 EST 503330 H35   13:30    10:36   
  285 Reserv2                                             EST 338078 H35   13:32    10:20   
  286 Inno Ling                      Lehola               EST 351660 H35   13:34    10:12   
  287 Enn Jõesaar                    Sportnet             EST 305817 H35   13:36    10:24   
  288 Aivar Jõgiaas                                       EST 218303 H35   13:38    10:08   
  289 Karli Lambot                   Orion                EST 305432 H35   13:40    10:30   
  290 Margus Klementsov              Koop                 EST 502565 H35   13:42    10:06   
  291 Dmitri Shved                   SRD                  EST 305587 H35   13:44    10:26   
  292 Unto Kanerva                   Jyry                 FIN 167120 H35   13:46    10:34   
  293 Roman Shved                    SRD                  EST 700510 H35   13:48    10:10   
  294 Andres Karilaid                Mercury              EST 218373 H35   13:50    10:02   
  295 Paavo Roigas                   Peko                 EST 305492 H35   13:52    10:22   
  296 Kristjan Leiger                Kape                 EST 351666 H35   13:54    -       
  297 Mart Ostra                     MARU                 EST 305423 H35   13:56    10:16   
  298 Lauri Lahtmäe                  Kape                 EST 504043 H35   13:58    10:04   

H40
7600m 14KP {Start nr:1 }
4400m 15KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip   Klass Stardiae Stardiae 
  299 Ülo Viru                       Orvand               EST 302860 H40   13:27    -       
  300 Taivo Tali                     KEKRSK               EST 305299 H40   13:29    -       
  301 Margus Sarap                   Ilves                EST 699996 H40   13:31    10:22   
  302 Sergei Shved                   SRD                  EST 305588 H40   13:33    10:28   
  303 Raivo Panker                   MARU                 EST 305757 H40   13:35    10:36   
  304 Toomas Telgma                  Voller               EST 255789 H40   13:37    10:10   
  305 Tõnu Lauter                    PV SKK               EST 305112 H40   13:39    10:18   
  306 Lauri Leppik                   TAOK                 EST 641211 H40   13:41    10:40   
  307 Tõnu Tänav                     Rae                  EST 227576 H40   13:43    10:34   
  308 Reserv2                                             EST 338084 H40   13:45    10:26   
  309 Toomas Tarve                   Kobras               EST 500491 H40   13:47    10:32   
  310 Rain Vellerind                                      EST 255961 H40   13:49    10:16   
  311 Indrek Jentson                 Kape                 EST 351669 H40   13:51    10:30   
  312 Jüri Ümarik                                         EST 305126 H40   13:53    -       
  313 Hillar Nikkari                 SK RT                EST 305117 H40   13:55    10:12   
  314 Reserv1                                             EST 338083 H40   13:57    10:02   
  315 Uku-Meelis Retel               KEKRSK               EST 305894 H40   13:59    10:24   
  316 Aare Abel                      SK RT                EST 227558 H40   14:01    10:04   
  317 Andy Karjus                    Võru                 EST 305921 H40   14:03    10:38   
  318 Sami Syväterä                  RiSu                 FIN 236901 H40   14:05    10:06   

H45
6500m 13KP {Start nr:2 }
3900m 12KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip   Klass Stardiae Stardiae 
  319 Reserv1                                             EST 338085 H45   14:05    10:32   
  320 Reserv2                                             EST 338087 H45   14:07    10:42   
  321 Martti Parve                   Peko                 EST 305488 H45   14:09    10:22   
  322 Jaan Ainelo                    Ilves                EST 255642 H45   14:11    10:26   
  323 Aleksander Pritsik                                  EST 227517 H45   14:13    10:30   
  324 Tiit Tali                      Ilves                EST 500058 H45   14:15    10:44   
  325 Raul Laas                      JOKA                 EST 218361 H45   14:17    10:28   
  326 Jaanus Reha                    Koop                 EST 502564 H45   14:19    10:36   
  327 Eduard Pukkonen                KEKRSK               EST 335855 H45   14:21    10:34   
  328 Urmas Tammemäe                 Orvand               EST 227577 H45   14:23    10:38   
  329 Raul Olesk                     Kobras               EST 352393 H45   14:25    10:24   
  330 Toomas Ellervee                Ilves                EST 406005 H45   14:27    -       
  331 Tõnu Loog                      Kobras               EST 406014 H45   14:29    10:40   
  338 Toivo Toomas                   Peko                 EST 302836 H45   13:53    11:14   

H50
6200m 14KP {Start nr:2 }
3400m 11KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip   Klass Stardiae Stardiae 
  332 Kalle Nelk                     Orion                EST 303499 H50   13:41    11:22   
  333 Kaljo Julge                    Kape                 EST 305260 H50   13:43    11:16   
  334 Reserv2                                             EST 338123 H50   13:45    10:38   
  335 Karl Teearu                    Otepää SK            EST 305901 H50   13:47    -       
  336 Riho Männi                     Lehola               EST 305391 H50   13:49    11:00   
  337 Arvo Kivikas                   Ilves                EST 305201 H50   13:51    10:50   
  339 Anti Parik                     Otepää SK            EST 305475 H50   13:55    11:10   
  340 Koit Paasma                    Lehola               EST 305394 H50   13:57    10:44   
  341 Raimo Hannukainen              KanSu                FIN 338631 H50   13:59    11:02   
  342 Harri Viitasalo                RiSu                 FIN 225383 H50   14:01    10:36   
  343 Udo Lüüs                       Ilves                EST 305205 H50   14:03    11:06   
  344 Heini Tammik                   Kape                 EST 305282 H50   14:05    11:24   
  345 Märt Järvik                    Kose                 EST 406001 H50   14:07    10:54   
  346 Mati Pilt                      PV SKK               EST 406002 H50   14:09    10:48   
  347 Heikki Liimatainen             RiSu                 FIN 502355 H50   14:11    10:42   
  348 Rein Prank                     Kape                 EST 305276 H50   14:13    11:20   
  349 Rein Rooni                     Orvand               EST 263862 H50   14:15    10:40   
  350 Tõnu Taal                      JOKA                 EST 305810 H50   14:17    10:52   
  351 Tauno Kure                     Kape                 EST 406039 H50   14:19    -       
  352 Andres Minn                    JOKA                 EST 305151 H50   14:21    11:08   
  353 Lembit Nöps                    Ilves                EST 351676 H50   14:23    10:58   
  354 Ahto Karu                      JOKA                 EST 305259 H50   14:25    -       
  355 Ilmar Kirjanen                 TAOK                 EST 305611 H50   14:27    11:04   
  356 Aimur Raudsepp                 JOKA                 EST 305738 H50   14:29    11:18   

H60
3800m 10KP {Start nr:2 }
3100m 10KP {Start nr:1 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip   Klass Stardiae Stardiae 
  357 Elmo Pärna                     Lehola               EST 255745 H60   13:39    10:01   
  358 Reserv1                                             EST 338126 H60   13:41    10:27   
  359 Markku Salmela                 RiSu                 FIN 225387 H60   13:43    10:09   
  360 Georg Sooberg                  Võru                 EST 263873 H60   13:45    10:19   
  361 Agu Koppa                                           EST 255887 H60   13:47    -       
  362 Mati Poom                      TON                  EST 500751 H60   13:49    10:25   
  363 Mihkel Mälter                  KEKRSK               EST 305294 H60   13:51    10:31   
  364 Peep Koppel                    Koop                 EST 302852 H60   13:53    10:15   
  365 Tõnu Nurm                      Kobras               EST 305327 H60   -        10:39   
  366 Enn Aedna                      TON                  EST 305636 H60   13:57    -       
  367 Martin Tõrra                   Kobras               EST 255794 H60   13:59    10:13   
  368 Jüri Tarmak                    TON                  EST 218369 H60   14:01    10:03   
  369 Matti Sarmanne                 RiSu                 FIN 225313 H60   14:03    10:41   
  370 Reserv2                                             EST 338127 H60   14:05    10:07   
  371 Matti Toivonen                 RiSu                 FIN 225324 H60   14:07    10:45   
  372 Tiit Koppel                    Orion                EST 302851 H60   14:09    10:17   
  373 Pekka Kumela                   RiSu                 FIN 225325 H60   14:11    10:37   
  374 Lembit Vassil                  Ilves                EST 305460 H60   14:13    -       
  375 Jorma Karttunen                RiSu                 FIN 225321 H60   14:15    10:05   
  376 Ants Tamm                      TON                  EST 305123 H60   14:17    10:35   
  377 Pekka Syväterä                 RiSu                 FIN 2360   H60   14:19    10:33   
  378 Arne Kivistik                  Kape                 EST 406042 H60   14:21    10:23   
  379 Erkki Laiho                    RiSu                 FIN 225332 H60   14:23    10:29   

H8NR
1700m 6KP {Start nr:3 }
1700m 6KP {Start nr:2 }
Nr    Nimi                           Klubi                Maa Kiip   Klass Stardiae Stardiae 
  380 Mihkel Herbert Pais                                 EST 255814 H8NR  13:02    10:15   
  381 Markus Harald Pais             West                 EST 337348 H8NR  13:04    10:19   
  382 Ekvard-Allan-Matis Joakit      Tammed               EST 211484 H8NR  13:06    10:23   
  383 Isak Lambot                    Orion                EST 227966 H8NR  13:08    10:09   
  384 Reserv1                                             EST 227989 H8NR  13:10    10:21   
  385 Villu Serv                     Kobras               EST 222879 H8NR  13:12    10:13   
  386 Aleksei Shved                  SRD                  EST 223646 H8NR  13:14    10:11   
  387 Henri Konsap                   TKoGümn              EST 305020 H8NR  13:16    -       
  388 Lauri Põldoja                  Ilves                EST 352399 H8NR  13:18    10:17   

OK Vru Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2007, www.tak-soft.com