Karjalaskevõistlus 7.04.2007 Pikakannu Markus Puusepp |
Koht Nr Nimi Klubi Kiip Tulemus
1. 34 Doris Kudre Peko 305486 00:12.59
2. 38 Marie Tammemäe Orvand 355376 00:14.02
3. 40 Kirke Timmusk PV SKK 218934 00:14.50
4. 42 Liis Toomas Peko 305494 00:16.10
5. 41 Kristel Sibul Kobras 255876 00:16.44
6. 37 Johanna Karjus Võru 305926 00:18.42
7. 44 Aleksandra Leesment SRD 305590 00:19.48
8. 43 Grete Slik Kobras 255774 00:20.09
9. 39 Piia Kivikas Ilves 305218 00:21.46
10. 45 Getter Matto Kobras 255773 00:29.04
36 Alina Kramarenko SRD 305575 Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Kiip Tulemus
1. 54 Margret Zimmermann Kape 305275 00:15.44
2. 51 Maret Lind Kape 227590 00:18.36
3. 53 Kerda Timmusk PV SKK 255747 00:19.00
4. 48 Maarika Vask Ilves 406018 00:26.12
5. 52 Meriliin Irves Võru 305743 00:26.24
6. 49 Triine Viirmann KEKRSK 255819 00:40.07
7. 46 Marianne Haug Võru 305917 00:56.09
Koht Nr Nimi Klubi Kiip Tulemus
1. 57 Linda Puusalu Kobras 305349 00:31.45
2. 63 Daisy Kudre Peko 305481 00:32.22
3. 67 Marili Zimmermann Kape 305262 00:35.51
4. 55 Laura Joonas Võru 305924 00:37.21
5. 64 Kristiina Kriisa Võru 305915 00:41.39
6. 69 Silja Olesk Kobras 222880 00:43.28
7. 60 Kärt Kürsa Kobras 352365 00:50.54
8. 56 Kaida Piirisild Pikakannu PK 227948 01:41.54
59 Helen Parik Otepää SK 305055 Vale KP
61 Kaisa Raudkepp Peko 305351 Ei start
62 Aniita Rästa Pikakannu PK 227946 Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Kiip Tulemus
1. 82 Kadi Liis Minn JOKA 305139 00:44.25
2. 71 Jane Lauter PV SKK 305069 00:44.30
3. 80 Britta Panker Ilves 305755 00:45.45
4. 74 Agnes Vask Ilves 302814 00:46.56
5. 70 Kerstin Uiboupin Võru 227962 00:47.04
6. 76 Kaia Kivikas Ilves 354086 00:48.36
7. 81 Madli Jentson Kape 352398 00:54.28
8. 78 Marta Korts-Laur PV SKK 255749 00:55.40
9. 77 Merili Auser Peko 305487 00:57.54
10. 79 Liina Sinijärv KEKRSK 305469 01:23.16
11. 75 Liisa Viiard Pikakannu PK 227960 02:23.20
12. 73 Eveli Mägi Pikakannu PK 227962 02:27.21
Koht Nr Nimi Klubi Kiip Tulemus
1. 87 Maria Zhuravskaja SRD 255730 00:51.53
2. 89 Nele Taba Ilves 305219 00:53.01
3. 85 Karmen Alnek Võru 352357 00:54.11
4. 88 Piibe Tammemäe Orvand 302861 00:55.17
5. 105 Adele Puusalu Kobras 305348 00:55.32
6. 84 Triin Aedmäe Kobras 350026 00:55.46
7. 104 Hannula-Katrin Pandis Ilves 305900 00:59.44
Koht Nr Nimi Klubi Kiip Tulemus
1. 95 Kirti Rebane Tammed 506009 00:51.42
2. 94 Ruth Vaher Kobras 305342 00:52.21
3. 99 Kati Rooni Orvand 501242 00:54.48
4. 103 Merike Vanjuk Kape 760603 00:57.58
5. 92 Elo Saue Ilves 305215 00:59.03
6. 100 Grete Gutmann Rae 305512 01:00.10
7. 102 Eleri Hirv Võru 504034 01:04.19
8. 101 Katri Saar Kape 305279 01:12.15
9. 96 Liina Haldna Rae 406048 01:15.10
10. 91 Heidi Sild West 503331 02:00.32
98 Reserv3 Ei start
93 Reserv1 338071 Ei start
97 Reserv2 338072 Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Kiip Tulemus
1. 112 Kadri Uiboupin Võru 305671 00:43.09
2. 117 Ingrit Kala Peko 305479 00:43.10
3. 114 Anita Karnit SRD 305577 00:44.26
4. 111 Ingrid Vehlmann Mercury 227557 00:45.50
5. 106 Meelike Pandis Ilves 305503 00:46.36
6. 116 Edith Madalik Tammed 506000 00:46.40
7. 107 Thea Kaljur Orvand 305453 00:49.06
8. 115 Helle Hallik JOKA 305148 00:50.29
9. 113 Katri Hirv Võru 350006 00:51.22
10. 125 Külli Leiger Kape 351667 00:52.06
11. 123 Krista Läpisov Orion 228000 00:56.01
12. 122 Heidi Prits Mercury 345824 00:57.49
13. 120 Liina Käärst OKH 305159 00:58.43
14. 109 Juta Tarmak TON 305711 00:59.14
15. 110 Edit Kannel Rae 352395 01:00.59
16. 118 Ellen Varik Kape 338085 01:13.15
121 Merle Laaneots MARU 305732 Vale KP
Koht Nr Nimi Klubi Kiip Tulemus
1. 130 Jana Kink Kape 500732 00:50.06
2. 133 Triin Vask Ilves 305226 00:53.41
3. 132 Lea Leppik TAOK 305616 00:56.31
4. 127 Pilvi Heli Vettik Rae 305149 00:57.17
5. 138 Merike Paapson TON 500536 00:57.37
6. 131 Rutti Räbovoitra MARU 305756 00:59.02
7. 137 Airi Alnek Võru 305657 01:00.11
8. 142 Tiina Oras Ilves 305206 01:00.41
9. 136 Mare Parve Peko 305489 01:04.31
10. 140 Inger Jalakas KEKRSK 305286 01:08.34
11. 141 Erika Joonas Võru 305661 01:12.08
12. 129 Ella Shved SRD 305585 01:16.13
13. 135 Kersti Kristjuhan HOK 218310 01:21.22
139 Siiri Sotnik Otepää 305476 Vale KP
126 Kaie Konsap Võru 305030 Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Kiip Tulemus
1. 147 Marje Viirmann KEKRSK 305705 00:42.31
2. 156 Raili Liimatainen RiSu 502356 00:47.27
3. 160 Juta Ainelo Ilves 305197 00:50.33
4. 152 Vaike Tomann Ilves 255950 00:51.03
5. 151 Ritva Siren RiSu 227913 00:52.06
6. 143 Marika Kirsspuu TAOK 305613 00:53.05
7. 157 Gunta Lebedoka 7375 00:53.10
8. 144 Gea Rennel KEKRSK 305296 00:54.20
9. 148 Hannele Mallat KärK-V 227912 00:57.05
10. 158 Ülle Põldoja Ilves 305208 00:58.08
11. 145 Anne Arold OKH 305155 01:00.27
12. 155 Elena Kurulyuk 335692 01:06.14
13. 154 Anu Pallon JOKA 255894 01:14.29
14. 153 Helve Luht KEKRSK 305290 01:14.46
15. 149 Leena Leesment SRD 218320 01:26.32
159 Anne Hannukainen KanSu 338630 Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Kiip Tulemus
1. 166 Hillevi Syväterä RiSu 2355 00:33.57
2. 168 Liivi Parik Otepää SK 305474 00:34.14
3. 174 Tiiu Kaasik Ilves 305104 00:35.32
4. 171 Niina Karnit SRD 305576 00:36.41
5. 176 Erna Skujina 305687 00:36.52
6. 173 Marika Pilt PV SKK 406003 00:38.46
7. 175 Juulia Salmela RiSu 227903 00:41.31
8. 170 Maie Abram Ilves 305196 00:46.07
9. 169 Juta Virkepuu KEKRSK 305303 00:48.03
10. 165 Aina Austrins 209038 00:58.47
11. 167 Karin Laine Võru 305919 01:10.26
12. 163 Marja Kanerva Jyry 167120 01:34.02
162 Maimu Tornberg Koop 352353 Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Kiip Tulemus
1. 179 Jessica Lauter PV SKK 227924 00:18.21
2. 178 Ksenija Shved SRD 305586 00:31.05
Koht Nr Nimi Klubi Kiip Tulemus
1. 184 Kevin Hallop Peko 500752 00:12.25
2. 190 Taavo-Patrik Pandis Ilves 305234 00:12.31
3. 181 Mait Poolak 227981 00:13.44
4. 185 Maikel Konsap Võru 305664 00:15.53
5. 187 Mihkel Oja 227987 00:16.02
6. 182 Mihkel Sarap Ilves 305236 00:16.28
7. 180 Hendri Tarto PV SKK 227925 00:18.12
8. 188 Magnus Kapten Peko 305496 00:19.52
9. 183 Märten Henrik Pais West 255890 00:26.03
189 Kristjan Vaarend Pikakannu PK 227928 Ei start
186 Siim Kristjan Ellervee Ilves 305235 Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Kiip Tulemus
1. 191 Priit Võsupärg Kobras 352386 00:13.23
2. 202 Vadim Shved SRD 960514 00:18.38
3. 207 Sander Lembra Võru 305706 00:18.39
4. 205 Tõnis Torm Nöps Ilves 305233 00:19.05
5. 206 Janno Rebane Lehola 305392 00:20.07
6. 197 Martin Zvirblis Kobras 255882 00:21.09
7. 194 Jaspar Jõesalu Peko 305484 00:23.00
8. 198 Raid Vellerind 255960 00:24.42
9. 200 Mauno Kapten Peko 305350 00:32.03
10. 195 Tauri Samodelkin Võru 305925 00:33.01
203 Bert Tsapov Lehola 305398 Vale KP
201 Mairo Innos Lehola 305399 Vale KP
204 Anti Sõukand Võru 305911 Vale KP
192 Andres Vaarend Pikakannu PK 227933 Ei start
199 Toomas Hendrik Ellervee Ilves 305237 Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Kiip Tulemus
1. 225 Reigo Teervalt Peko 305748 00:32.06
2. 216 Björn Panker Ilves 305754 00:34.41
3. 215 Rainer Parve Peko 227975 00:36.47
4. 221 Oliver Jõgeva Kobras 352364 00:40.36
5. 223 Mihkel Tarve Kobras 255879 00:42.17
6. 220 Kaspar Karjus Võru 305913 00:42.23
7. 209 Matis Kalm Ilves 305722 00:48.40
8. 219 Deniss Shved SRD 406041 00:48.59
9. 222 Almer Linnasaar Võru 305914 00:56.58
10. 226 Uku Andla Võru 305927 01:06.35
11. 210 Sander Aasmäe Lehola 305792 02:04.08
213 Kristjan Kostin Pikakannu PK 227940 Vale KP
224 Georg Kõlli Võru 305699 Vale KP
214 Rait Ernits Võru 350010 Ei start
218 Käsper Kroon Võru 305667 Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Kiip Tulemus
1. 242 Kenny Kivikas Ilves 503327 00:40.09
2. 245 Jonatan Karjus Võru 305929 00:43.10
3. 232 Aleksandr Shved SRD 920324 00:46.39
4. 248 Rene Post Kobras 305308 00:47.13
5. 227 Tauno Tiirats Ilves 305723 00:47.29
6. 230 Ott - Kaarel Kalm Ilves 305721 00:49.29
7. 246 Sergei Rjabõshkin SRD 218377 00:51.12
8. 240 Viktor Shavljuga SRD 305789 00:54.07
9. 247 Artur Nevinski Võru 350008 00:54.22
10. 239 Jüri Joonas Võru 305681 00:55.50
11. 229 Raul Reiljan Võru 350013 00:56.47
12. 234 Martin Ling Lehola 338060 00:57.26
13. 241 Rauno Kaiv Võru 350005 01:00.43
14. 243 Kalev Ermits Võru 352358 01:01.02
15. 236 Kaarel Klamas PV SKK 255731 01:01.15
16. 228 Kristjan Parve Peko 211471 01:02.37
17. 231 Kaido Stroom KEKRSK 345822 01:02.41
18. 235 Antti Siima Kobras 223609 01:03.11
19. 249 Tauri Tõugjas Võru 350004 01:06.11
20. 238 Uku-Laur Tali KEKRSK 255910 01:08.27
21. 244 Arvi Alamaa Orvand 305448 01:15.09
237 Sander Linnus Peko 305483 Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Kiip Tulemus
1. 254 Lauri Sild võru 504037 00:50.32
2. 252 Kristo Heinmann Ilves 890913 00:51.23
3. 255 Sven Oras Ilves 305760 00:59.09
4. 259 Marek Karm OK Nõmme 500764 01:12.23
5. 256 Alar Kume Võru 350014 01:14.00
6. 260 Georg Onoper Võru 350001 01:21.31
7. 251 Margus Klaos Kobras 223601 01:22.32
8. 253 Kristjan Stroom KEKRSK 345827 01:31.59
9. 250 Ats Sõnajalg KEKRSK 345829 02:32.52
258 Hannes Timmi Võru 305742 Katk
257 Reserv1 West 500561 Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Kiip Tulemus
1. 7 Sander Vaher KJ SK 501243 01:10.15
2. 21 Martin Simpson Kobras 305361 01:17.23
3. 33 Tõnis Vaiksaar Orvand 305401 01:17.29
4. 6 Erik Aibast Tammed 500648 01:19.05
5. 11 Peeter Pihl Tammed 506007 01:19.28
6. 5 Tanel Kannel Rae 305421 01:21.11
7. 8 Kaarel Kallas Lehola 305382 01:22.10
8. 12 Tarvo Klaasimäe Ilves 503332 01:23.04
9. 4 Mattias Rennel KEKRSK 305297 01:24.03
10. 15 Jaan Tarmak JOKA 850629 01:24.33
11. 13 Jürgen Einpaul Tammed 506006 01:24.44
12. 29 Indrek Ãœmarik Ilves 305229 01:26.32
13. 18 Martin Veermäe Ilves 305228 01:26.42
14. 20 Tiit Tähnas JOKA 305150 01:27.20
15. 19 Tarmo Siimsaare Võru 338067 01:28.07
16. 22 Tarvo Avaste Sportnet 305658 01:29.08
17. 10 Peep Otstavel LSF PT 500433 01:29.23
18. 17 Meelis Mälter KEKRSK 305293 01:32.12
19. 24 Ott Rakkaselg HOK 338111 01:32.22
20. 9 Andres Hiiemäe 222877 01:33.36
21. 2 Timo Suppi Orion 263799 01:34.27
22. 23 Kaido Hallik Ilves 305067 01:34.38
23. 16 Risto Kiilberg Tammed 227556 01:36.41
24. 32 Kaur Kase Võru 305692 01:38.03
25. 25 Erki Kriks Rakv 350023 01:45.31
26. 30 Marek Atonen Lehola 345796 01:52.03
27. 27 Tõnu Hendrikson Ekstreempark 345837 01:55.09
1 Reserv3 Vale KP
3 Janek Lauter PV SKK 305066 Vale KP
31 Reserv1 Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Kiip Tulemus
1. 264 Randy Korb Peko 350020 00:41.59
2. 269 Jürjo Lokk OKH 352375 00:44.52
3. 267 Arvo Laanemets TAOK 255685 00:48.38
4. 273 Keio Hämäläinen Kobras 406032 00:50.50
5. 279 Risto Gurjev LUS 406027 00:54.06
6. 280 Kaspar Russak Võru 305685 00:55.28
7. 274 Margus Pulver MARU 501036 00:55.39
8. 261 Tauno Piirikivi Rae 600917 00:56.22
9. 270 Mikk Tali KEKRSK 255784 00:56.53
10. 277 Jaakko Hannukainen KanSu 227904 00:57.11
11. 276 Tarmo Klaar Ilves 654321 00:57.23
12. 268 Aleksei Komarov 223638 01:03.03
13. 265 Silver Rebenits Kape 305727 01:07.31
14. 262 Esko Reeni RiSu 225316 01:10.25
15. 278 Hillar Irves Võru 227967 02:08.17
271 Martin Marga Kobras 501250 Vale KP
275 Enno Lepvalts 710813 Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Kiip Tulemus
1. 282 Rein Zaitsev Peko 218323 00:51.12
2. 290 Margus Klementsov Koop 255603 00:55.10
3. 283 Danilo Piht Mercury 406049 00:56.59
4. 295 Paavo Roigas Peko 305492 00:57.11
5. 287 Enn Jõesaar Sportnet 305817 00:57.40
6. 286 Inno Ling Lehola 351660 00:58.19
7. 291 Dmitri Shved SRD 305587 00:59.19
8. 293 Roman Shved SRD 700510 01:00.31
9. 284 Meelis Zimmermann Kape 503330 01:02.26
10. 297 Mart Ostra MARU 305423 01:05.25
11. 281 Ilmar Kink Kape 352362 01:05.50
12. 294 Andres Karilaid Mercury 218373 01:11.35
13. 285 Arthur Raichmann 305536 01:11.55
14. 292 Unto Kanerva Jyry 167120 01:17.57
15. 288 Aivar Jõgiaas 218303 01:33.52
296 Kristjan Leiger Kape 351666 Vale KP
289 Karli Lambot Orion 305432 Ei start
298 Lauri Lahtmäe Kape 504043 Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Kiip Tulemus
1. 307 Tõnu Tänav Rae 227576 00:54.46
2. 300 Taivo Tali KEKRSK 305299 00:56.27
3. 309 Toomas Tarve Kobras 500491 00:56.39
4. 299 Ãœlo Viru Orvand 302860 00:58.39
5. 306 Lauri Leppik TAOK 641211 00:58.54
6. 310 Rain Vellerind 255961 00:59.36
7. 317 Andy Karjus Võru 305921 01:02.53
8. 302 Sergei Shved SRD 305588 01:05.57
9. 305 Tõnu Lauter PV SKK 305112 01:07.13
10. 315 Uku-Meelis Retel KEKRSK 305894 01:07.21
11. 311 Indrek Jentson Kape 351669 01:09.11
12. 303 Raivo Panker MARU 305757 01:12.15
13. 301 Margus Sarap Ilves 699996 01:12.27
14. 312 Jüri Ümarik 305126 01:13.15
15. 313 Hillar Nikkari SK RT 305117 01:19.33
16. 304 Toomas Telgma Voller 255789 01:23.34
17. 318 Sami Syväterä RiSu 236901 01:48.11
316 Aare Abel SK RT 227558 Vale KP
308 Reserv2 338084 Ei start
314 Reserv1 338083 Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Kiip Tulemus
1. 326 Jaanus Reha Koop 502564 00:40.52
2. 324 Tiit Tali Ilves 500058 00:42.11
3. 327 Eduard Pukkonen KEKRSK 335855 00:46.09
4. 321 Martti Parve Peko 305488 00:46.34
5. 323 Aleksander Pritsik 227517 00:46.54
6. 325 Raul Laas JOKA 218361 00:52.00
7. 329 Raul Olesk Kobras 352393 00:53.51
8. 338 Toivo Toomas Peko 302836 00:55.00
9. 328 Urmas Tammemäe Orvand 227577 00:56.42
10. 322 Jaan Ainelo Ilves 255642 01:07.45
11. 331 Tõnu Loog Kobras 406014 01:10.24
330 Toomas Ellervee Ilves 406005 Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Kiip Tulemus
1. 349 Rein Rooni Orvand 263862 00:43.25
2. 336 Riho Männi Lehola 305391 00:46.24
3. 343 Udo Lüüs Ilves 305205 00:46.51
4. 352 Andres Minn JOKA 305151 00:47.57
5. 350 Tõnu Taal JOKA 305810 00:48.19
6. 347 Heikki Liimatainen RiSu 502355 00:48.37
7. 335 Karl Teearu Otepää SK 305901 00:49.31
8. 333 Kaljo Julge Kape 305260 00:51.25
9. 337 Arvo Kivikas Ilves 305201 00:52.16
10. 340 Koit Paasma Lehola 305394 00:53.12
11. 346 Mati Pilt PV SKK 406002 00:53.34
12. 353 Lembit Nöps Ilves 351676 00:54.20
13. 341 Raimo Hannukainen KanSu 338631 00:54.43
14. 339 Anti Parik Otepää SK 305475 00:54.50
15. 351 Tauno Kure Kape 406039 00:55.12
16. 344 Heini Tammik Kape 305282 00:58.20
17. 356 Aimur Raudsepp JOKA 305738 00:58.58
18. 332 Kalle Nelk Orion 303499 00:59.37
19. 348 Rein Prank Kape 305276 01:01.22
20. 342 Harri Viitasalo RiSu 225383 01:01.55
21. 345 Märt Järvik Kose 406001 01:02.01
22. 354 Ahto Karu JOKA 305259 01:06.39
355 Ilmar Kirjanen TAOK 305611 Ei start
Koht Nr Nimi Klubi Kiip Tulemus
1. 363 Mihkel Mälter KEKRSK 305294 00:31.31
2. 376 Ants Tamm TON 305123 00:32.05
3. 364 Peep Koppel Koop 302852 00:35.48
4. 360 Georg Sooberg Võru 263873 00:35.50
5. 357 Elmo Pärna Lehola 255745 00:36.44
6. 377 Pekka Syväterä RiSu 2360 00:38.21
7. 374 Lembit Vassil Ilves 305460 00:39.59
8. 366 Enn Aedna TON 305636 00:42.04
9. 375 Jorma Karttunen RiSu 225321 00:42.44
10. 371 Matti Toivonen RiSu 225324 00:43.12
11. 362 Mati Poom TON 500751 00:43.15
12. 359 Markku Salmela RiSu 225387 00:44.07
13. 378 Arne Kivistik Kape 406042 00:45.43
14. 361 Agu Koppa 255887 00:48.27
15. 368 Jüri Tarmak TON 218369 00:49.41
16. 367 Martin Tõrra Kobras 305340 00:51.07
17. 372 Tiit Koppel Orion 302851 00:55.42
18. 369 Matti Sarmanne RiSu 225313 00:57.50
19. 373 Pekka Kumela RiSu 225325 01:01.29
20. 379 Erkki Laiho RiSu 225332 01:07.44
Koht Nr Nimi Klubi Kiip Tulemus
1. 386 Aleksei Shved SRD 223646 00:12.29
2. 382 Ekvard-Allan-Matis Joakit Tammed 211484 00:16.21
3. 381 Markus Harald Pais West 337348 00:19.13
4. 385 Villu Serv Kobras 222879 00:23.43
5. 388 Lauri Põldoja Ilves 352399 00:24.38
6. 380 Mihkel Herbert Pais 255814 00:45.05
387 Henri Konsap TKoGümn 305020 Ei start
383 Isak Lambot Orion 227966 Ei start