Võru valla auhinnavõistlused öises orienteerumissprindis 05.04.2008
Võru valla öine o-sprint
5.04.2008 Puiga (Markus Puusepp)
N40
1800m 13KP
Etapi tulemus Indeks
Koht  Nr    Nimi                           Klubi                Maa Klass Tulemus       1.32\239m    2.34\307m    3.35\381m    4.39\319m    5.40\355m    6.41\173m   7.42\1092m    8.45\383m    9.46\302m   10.47\243m   11.50\261m    12.51\89m  13.100\165m   F.\101m  
   1.   105 Merike Paapson                 TON                  EST N40   00:18.08       1:46( 4)     2:38( 3)     4:05( 3)     5:24( 2)     6:48( 2)     7:35( 2)    12:39( 2)    13:59( 2)    15:20( 2)    16:48( 2)    17:26( 1)    17:40( 1)    17:59( 1)    18:08( 1)  
                                                                                         1:46[ 4]     0:52[ 3]     1:27[ 6]     1:19[ 2]     1:24[ 2]     0:47[ 2]     5:04[ 5]     1:20[ 1]     1:21[ 7]     1:28[ 6]     0:38[ 2]     0:14[ 3]     0:19[ 1]     0:09[ 1] 
   2.   103 Maris Roosipuu                 Orion                EST N40   00:18.57       1:22( 2)     2:09( 2)     3:18( 2)     4:33( 1)     5:53( 1)     6:33( 1)    11:01( 1)    12:22( 1)    13:20( 1)    14:06( 1)    18:11( 2)    18:23( 2)    18:46( 2)    18:57( 2)  
                                                                                         1:22[ 2]     0:47[ 1]     1:09[ 1]     1:15[ 1]     1:20[ 1]     0:40[ 1]     4:28[ 1]     1:21[ 2]     0:58[ 1]     0:46[ 1]     4:05[10]     0:12[ 1]     0:23[ 4]     0:11[ 3] 
   3.   109 Lea Leppik                     TAOK                 EST N40   00:21.31       4:12(10)     5:09(10)     6:28( 9)     8:21( 9)     9:46( 5)    10:40( 5)    15:25( 4)    16:55( 3)    18:03( 3)    19:31( 3)    20:43( 3)    20:59( 3)    21:21( 3)    21:31( 3)  
                                                                                         4:12[10]     0:57[ 6]     1:19[ 3]     1:53[ 3]     1:25[ 3]     0:54[ 7]     4:45[ 4]     1:30[ 4]     1:08[ 4]     1:28[ 6]     1:12[ 7]     0:16[ 5]     0:22[ 2]     0:10[ 2] 
   4.   104 Juulia Salmela                 RiSu                 FIN N40   00:22.03       3:44( 9)     4:37( 8)     6:00( 8)     7:54( 6)     9:44( 4)    10:33( 4)    15:14( 3)    17:23( 4)    18:39( 4)    19:42( 4)    21:08( 4)    21:21( 4)    21:50( 4)    22:03( 4)  
                                                                                         3:44[ 9]     0:53[ 4]     1:23[ 4]     1:54[ 4]     1:50[ 4]     0:49[ 4]     4:41[ 3]     2:09[ 8]     1:16[ 5]     1:03[ 3]     1:26[ 9]     0:13[ 2]     0:29[ 8]     0:13[ 6] 
   5.   110 Marje Viirmann                 KEKRSK               EST N40   00:22.27       1:06( 1)     1:54( 1)     3:03( 1)     5:24( 2)    11:38( 7)    12:25( 7)    16:57( 6)    18:19( 6)    19:21( 6)    21:02( 5)    21:38( 5)    21:52( 5)    22:15( 5)    22:27( 5)  
                                                                                         1:06[ 1]     0:48[ 2]     1:09[ 1]     2:21[ 7]     6:14[ 9]     0:47[ 2]     4:32[ 2]     1:22[ 3]     1:02[ 2]     1:41[ 9]     0:36[ 1]     0:14[ 3]     0:23[ 4]     0:12[ 4] 
   6.   101 Ann Warma-Laas                 HOK                  EST N40   00:22.54       2:24( 6)     3:19( 5)     5:00( 6)     6:58( 5)     9:28( 3)    10:21( 3)    16:17( 5)    17:55( 5)    19:19( 5)    21:05( 6)    21:52( 6)    22:14( 6)    22:40( 6)    22:54( 6)  
                                                                                         2:24[ 6]     0:55[ 5]     1:41[ 7]     1:58[ 5]     2:30[ 6]     0:53[ 6]     5:56[ 8]     1:38[ 6]     1:24[ 8]     1:46[10]     0:47[ 4]     0:22[ 8]     0:26[ 7]     0:14[ 7] 
   7.   107 Marika Kirsspuu                TAOK                 EST N40   00:23.33       2:17( 5)     3:19( 5)     4:43( 4)     6:55( 4)    11:44( 8)    12:36( 8)    18:18( 8)    19:54( 7)    20:56( 7)    21:52( 7)    22:38( 7)    22:57( 7)    23:19( 7)    23:33( 7)  
                                                                                         2:17[ 5]     1:02[ 7]     1:24[ 5]     2:12[ 6]     4:49[ 7]     0:52[ 5]     5:42[ 6]     1:36[ 5]     1:02[ 2]     0:56[ 2]     0:46[ 3]     0:19[ 6]     0:22[ 2]     0:14[ 7] 
   8.   106 Hillevi Syväterä               RiSu                 FIN N40   00:24.34       2:28( 7)     3:38( 7)     5:41( 7)     8:08( 8)    10:30( 6)    11:45( 6)    17:38( 7)    19:54( 7)    21:13( 8)    22:28( 8)    23:32( 8)    23:55( 8)    24:20( 8)    24:34( 8)  
                                                                                         2:28[ 7]     1:10[ 8]     2:03[ 9]     2:27[ 9]     2:22[ 5]     1:15[ 9]     5:53[ 7]     2:16[ 9]     1:19[ 6]     1:15[ 5]     1:04[ 6]     0:23[ 9]     0:25[ 6]     0:14[ 7] 
   9.   102 Anu Pallon                     JOKA                 EST N40   00:29.21       1:44( 3)     3:01( 4)     4:51( 5)     8:00( 7)    15:06( 9)    16:15( 9)    22:22( 9)    24:18( 9)    25:57( 9)    27:09( 9)    28:10( 9)    28:30( 9)    29:03( 9)    29:21( 9)  
                                                                                         1:44[ 3]     1:17[ 9]     1:50[ 8]     3:09[10]     7:06[10]     1:09[ 8]     6:07[ 9]     1:56[ 7]     1:39[ 9]     1:12[ 4]     1:01[ 5]     0:20[ 7]     0:33[ 9]     0:18[10] 
  10.   111 Urvi Sarv                      Orion                EST N40   00:35.36       3:33( 8)     5:01( 9)     7:42(10)    10:08(10)    15:32(10)    17:37(10)    25:05(10)    28:52(10)    31:15(10)    32:52(10)    34:10(10)    34:35(10)    35:24(10)    35:36(10)  
                                                                                         3:33[ 8]     1:28[10]     2:41[10]     2:26[ 8]     5:24[ 8]     2:05[10]     7:28[10]     3:47[10]     2:23[10]     1:37[ 8]     1:18[ 8]     0:25[10]     0:49[10]     0:12[ 4] 
        108 Kersti Mardiste                KEKRSK               EST N40   Ei start    
                                                                                     
OK Võru
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2008, www.tak-soft.com 5.04.2008 23:06:14