Kubija Hotell-Loodusspaa auhinnavõistlus öises orienteerumissprindis 04.04.2015
Kubija Hotell-Loodusspaa auhinnavõistlus
4.04.2015 Võru (L.Sild ja M.Puusepp)
M16  M18  M21  M35  M50  M60 
N16  N18  N21  N35  N50  N60 

M16
2520m 19KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus      
   1. Kaarel Vesilind           SRD             EST 00:14.39  00:14.39  
   2. Juuso Viskari             Hiidenkiertäjät FIN 00:14.41     +0:02  
   3. Villu Serv                Kobras          EST 00:17.20     +2:41  
   4. Kristo Sirk               Kobras          EST 00:17.26     +2:47  
   5. Kristofer Pähklepa        Kobras          EST 00:18.59     +4:20  
   6. Hando Allmann             Võru/Võru spord EST 00:19.56     +5:17  
   7. Aleksander Piilmann       SRD             EST 00:20.05     +5:26  
   8. Raiko Marrandi            JOKA            EST 00:20.44     +6:05  
   9. Ekvard-Allan-Matis Joakit Tammed          EST 00:22.10     +7:31  
  10. Georg Paal                JOKA            EST 00:22.37     +7:58  
  11. Mehis Udam                JOKA            EST 00:31.28    +16:49  
      Markus Sulg               JOKA            EST Puuduv KP           
      Atte Saastamoinen         Angelniemen Ank FIN Ei start            
      1 Vacant                                  EST Ei start            
      2 Vacant                                  EST Ei start            
M18
2520m 19KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus      
   1. Jasper Ainjärv            JOKA            EST 00:16.02  00:16.02  
      Arttu Laaksonen           Angelniemen Ank FIN Ei start            
      1 Vacant                                  EST Ei start            
M21
2520m 19KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus      
   1. Konstantin Serebrianitski Kuzmolovo       RUS 00:11.52  00:11.52  
   2. Tuomas Kari               Angelniemen Ank FIN 00:11.54     +0:02  
   3. Sergei Rjabõshkin         SRD             EST 00:12.20     +0:28  
   4. Ats Sõnajalg              KEKRSK          EST 00:12.30     +0:38  
   5. Ilmar Udam                JOKA            EST 00:12.59     +1:07  
   6. Marek Karm                Harju KEK       EST 00:13.16     +1:24  
   7. Robert Rostov             Kuzmolovo       RUS 00:13.56     +2:04  
   8. Alar Assor                Kobras          EST 00:14.32     +2:40  
   9. Vesa Lahtinen             Hiidenkiertäjät FIN 00:15.11     +3:19  
  10. Hans Mark Võsu            JOKA            EST 00:15.24     +3:32  
  11. Kaarel Kallas             JOKA            EST 00:17.31     +5:39  
      Mikko Sirén               Angelniemen Ank FIN Ei start            
      Rando Marrandi            JOKA            EST Ei start            
      Sander Poak               JOKA            EST Ei start            
      Markku Elo                Angelniemen Ank FIN Ei start            
      Tuomo Mäkelä              Angelniemen Ank FIN Ei start            
      Eemeli Suominen           Hiidenkiertäjät FIN Ei start            
      Benjamin Tulonen          Hiidenkiertäjät FIN Ei start            
      Miika Kirmula             Angelniemen Ank FIN Ei start            
      1 Vacant                                  EST Ei start            
      2 Vacant                                  EST Ei start            
      3 Vacant                                  EST Ei start            
      4 Vacant                                  EST Ei start            
      5 Vacant                                  EST Ei start            
M35
2160m 15KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus      
   1. Väino Ellamik             Suusahullud     EST 00:13.36  00:13.36  
   2. Ivo Miller                Koop            EST 00:14.06     +0:30  
   3. Aleksandr Shein           Kuzmolovo       RUS 00:14.12     +0:36  
   4. Margus Klementsov         Mercury         EST 00:14.32     +0:56  
   5. Jukka Viskari             Hiidenkiertäjät FIN 00:14.42     +1:06  
   6. Heno Ivanov                               EST 00:15.53     +2:17  
   7. Andres Pae                Suusahullud     EST 00:16.37     +3:01  
   8. Indrek Viikmaa            West            EST 00:17.03     +3:27  
   9. Allan Terve               Võru            EST 00:17.42     +4:06  
      Raivo Mitt                                EST Ei start            
      1 Vacant                                  EST Ei start            
M50
2160m 15KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus      
   1. Tiit Tali                 Ilves           EST 00:13.33  00:13.33  
   2. Jaanus Reha               Koop            EST 00:14.44     +1:11  
   3. Mati Preitof              KEKRSK          EST 00:16.53     +3:20  
   4. Raul Laas                 JOKA            EST 00:17.57     +4:24  
   5. Margus Jaanus             Koop            EST 00:18.13     +4:40  
      Aigar Pindmaa                             EST Puuduv KP           
      2 Vacant                                  EST Ei start            
M60
1790m 14KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus      
   1. Jüri Rokko                SK RT           EST 00:14.01  00:14.01  
   2. Harry Veide               LUS             EST 00:14.34     +0:33  
   3. Peep Koppel               Koop            EST 00:15.23     +1:22  
   4. Tiit Koppel               Orion           EST 00:21.30     +7:29  
   5. Mati Poom                 TON                 00:23.09     +9:08  
      Enn Aedna                 West                Ei start            
      1 Vacant                                  EST Ei start            
N16
1790m 14KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus      
   1. Teele Telgma              Tammed          EST 00:12.31  00:12.31  
   2. Jenna Tulonen             Hiidenkiertäjät FIN 00:12.44     +0:13  
   3. Laura-Liis Kütt           Kobras          EST 00:13.33     +1:02  
   4. Lorely Kõrvel             Kobras          EST 00:14.33     +2:02  
   5. Kristina Haug             Võru/Võru spord EST 00:15.38     +3:07  
   6. Heleri Karmen Hõrrak      Võru            EST 00:17.04     +4:33  
   7. Kairiin Märtson           Kobras          EST 00:19.25     +6:54  
      Roos Lisette Parmas       SRD             EST Ei start            
      1 Vacant                                  EST Ei start            
      Kelli Nurm                Kobras          EST Ei start            
      2 Vacant                                  EST Ei start            
N18
1790m 14KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus      
   1. Daria Svechikhina         Kuzmolovo       RUS 00:11.51  00:11.51  
   2. Kristin Viikmaa           West/Pärnu Spor EST 00:12.40     +0:49  
      Nella Rontu               Angelniemen Ank FIN Ei start            
      Selja Kaartinen           Angelniemen Ank FIN Ei start            
      Emilia Vuori              Angelniemen Ank FIN Ei start            
      Jonna Juva                Angelniemen Ank FIN Ei start            
      1 Vacant                                  EST Ei start            
N21
2160m 15KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus      
   1. Laura Joonas              Võru            EST 00:12.54  00:12.54  
   2. Marianne Haug             Võru/Võru spord EST 00:13.09     +0:15  
   3. Madli-Johanna Maidla      Kobras          EST 00:13.49     +0:55  
   4. Maiki Jäädmaa             Võru            EST 00:15.10     +2:16  
   5. Essi Kangasaho            Hiidenkiertäjät FIN 00:15.37     +2:43  
   6. Heleri Kirss              Koop            EST 00:17.36     +4:42  
      Sonja Liukkonen           Hiidenkiertäjät FIN Ei start            
      1 Vacant                                  EST Ei start            
      2 Vacant                                  EST Ei start            
N35
1790m 14KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus      
   1. Ingrid Piht               Mercury         EST 00:12.50  00:12.50  
   2. Airi Alnek                Võru            EST 00:13.10     +0:20  
   3. Merike Paapson            TON                 00:14.02     +1:12  
   4. Anne-Ly Viikmaa           West            EST 00:15.40     +2:50  
   5. Pille Vinne               Kobras          EST 00:18.09     +5:19  
      1 Vacant                                  EST Ei start            
N50
1790m 14KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus      
   1. Marje Viirmann            KEKRSK          EST 00:13.31  00:13.31  
   2. Lea Leppik                TAOK            EST 00:15.55     +2:24  
   3. Tiina Talisoo             KEKRSK          EST 00:16.15     +2:44  
   4. Ülle Põldoja              Ilves           EST 00:18.51     +5:20  
   5. Ülle Raudsepp             Okas            EST 00:20.03     +6:32  
   6. Heli Viks                 Võru            EST 00:23.35    +10:04  
   7. Helve Luht                KEKRSK          EST 00:24.00    +10:29  
      1 Vacant                                  EST Ei start            
N60
1790m 14KP
Etapid Indeks
Koht  Nimi                      Klubi           Maa Tulemus   Kaotus      
   1. Anu Pallon                JOKA            EST 00:18.32  00:18.32  
   2. Kersti Mardiste           KEKRSK          EST 00:19.40     +1:08  
      1 Vacant                                  EST Ei start            
OK Võru
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2014, www.tak-soft.com 4.04.2015 22:35:19