RO EMV/BikEst 2006
Võru
26.05.2006
Korraldaja:
OK Võru
Aare Huik
D16 D20 D21E D35 D40 H16 H18 H20
H21A H21E H35 H40 H45 H50
D16 3,6km 7KP Start(1)
-----------------------------------------------------------------------
St.aeg Nr Nimi Riik Klubi Kaart
-----------------------------------------------------------------------
16:51 83 Daisy Kudre EST Peko 305481
16:52 84 Piibe Tammemäe EST Orvand 355377
16:53 85 Kaidi Kattai EST Peko 305483
16:54 86 Reserv 1 223604
16:55 87 Piret Pärnik EST Peko 305491
16:56 88 Kaisa Raudkepp EST Peko 305351
DNS 89 Liisi Rist EST JOKA 255834
D20 3,6km 7KP Start(1)
-----------------------------------------------------------------------
St.aeg Nr Nimi Riik Klubi Kaart
-----------------------------------------------------------------------
16:57 93 Raili Raudsepp EST OK Võru/Võru S 305794
16:58 94 Eleri Hirv EST Võru 255829
16:59 95 Katri Hirv EST OK Võru/Võru S 350006
17:00 96 Marika Hara FIN - 223611
17:01 97 Mirjam Rauba EST OK Võru/Võru S 305667
17:02 98 Reserv 1 223612
DNS 99 Irina Medvedeva RUS - 223614
D21E 6km 10KP Start(1)
-----------------------------------------------------------------------
St.aeg Nr Nimi Riik Klubi Kaart
-----------------------------------------------------------------------
16:01 58 Anna Kaminska POL - 412573
16:02 59 Kaisa Pirkonen FIN Kalevan Rasti 350007
16:03 60 Reserv 2 - - 350010
16:04 61 Karolina Mickeviciute LTU Azuolas OK 202377
16:05 62 Maija Lĺng FIN - 354087
16:06 63 Tuuli Mäeots EST Võru 305745
16:07 64 Ingrid Stengĺrd FIN - 218342
16:08 65 Maret Vaher EST Kobras 305165
16:09 66 Ksenia Chernykh RUS - 218344
16:10 67 Asta Misiunaite LTU TSMK "Raidas" 41650
16:11 68 Päivi Tommola FIN - 218347
16:12 69 Reserv 1 222876
16:13 70 Kirsi Korhonen FIN - 222878
16:14 71 Ingrit Kala EST Peko 305479
16:15 72 Anna Ustinova RUS - 222879
16:16 73 Nina Phillips IRELAND 51005
16:17 74 Joanna Szombierska POL - 54003
16:18 75 Ramune Arlauskiene LTU Budakalnis 400203
16:19 76 Nadiya Mikryukova RUS - 223601
16:20 77 Marje Venelaine EST Tammed 506002
16:21 78 Zhanna Artemova RUS - 223602
16:22 79 Michaela Gigon AUT AUSTRIA 777770
DNS 80 Ruta Tamre EST TAOK 222118
DNS 81 Ruth Vaher EST Kobras 305342
DNS 82 Viivi-Anne Soots EST Tammed 506001
D35 3,6km 7KP Start(1)
-----------------------------------------------------------------------
St.aeg Nr Nimi Riik Klubi Kaart
-----------------------------------------------------------------------
17:04 98 Reserv 1 223612
17:05 99 Irina Medvedeva RUS - 223614
17:06 100 Mare Parve EST Peko 305489
DNS 101 Helen Mast EST HOK 302856
DNS 102 Jaanika Rist EST JOKA 255831
D40 3,6km 7KP Start(1)
-----------------------------------------------------------------------
St.aeg Nr Nimi Riik Klubi Kaart
-----------------------------------------------------------------------
17:07 103 Reserv 1 223615
DNS 104 Lea Korem EST - 255835
DNS 105 Ülle Põldoja EST Ilves 305208
H16 4,4km 9KP Start(1)
-----------------------------------------------------------------------
St.aeg Nr Nimi Riik Klubi Kaart
-----------------------------------------------------------------------
16:35 106 Sander Linnus EST Peko 305486
16:36 107 Simas Strumskis LTU Perkunas OK 303073
16:37 108 Danius Kalvaitis LTU 223616
16:38 109 Mihkel Lang EST OK Võru/Võru S 305918
16:39 110 Kristjan Parve EST Peko 211471
16:40 111 Asso Kesaväli EST Rakv 305528
16:41 112 Jüri Joonas EST OK Võru/Võru S 305681
DNS 113 Oliver Jõgeva EST Kobras 352364
DNS 114 Tõnis Tulp EST Rakv 255815
H18 4,4km 9KP Start(1)
-----------------------------------------------------------------------
St.aeg Nr Nimi Riik Klubi Kaart
-----------------------------------------------------------------------
16:42 115 Tiit Toomas EST Peko 305494
16:43 116 Joonas Oja EST Rakv 305527
16:44 117 Reserv 1 223617
DNS 118 Kristo Heinmann EST Ilves 305714
DNS 119 Priit Randman EST Rakv 305904
H20 4,4km 9KP Start(1)
-----------------------------------------------------------------------
St.aeg Nr Nimi Riik Klubi Kaart
-----------------------------------------------------------------------
16:45 120 Lauri Malsroos EST Tammed 506008
16:46 121 Reserv 1 223618
16:47 122 Even Toomas EST Peko 305493
DNS 123 Jalmar Vabarna EST Peko 305496
DNS 124 Rauno Jõgeva EST Kobras 305478
H21A 6km 10KP Start(1)
-----------------------------------------------------------------------
St.aeg Nr Nimi Riik Klubi Kaart
-----------------------------------------------------------------------
16:23 125 Reserv 2 - 223619
16:24 126 Reserv 1 223620
16:25 127 Mart Pais EST LSF PT 255616
16:26 128 Aldo Mett EST - 305880
H21E 8,1km 14KP Start(1)
-----------------------------------------------------------------------
St.aeg Nr Nimi Riik Klubi Kaart
-----------------------------------------------------------------------
16:01 1 Pawel Krzeminski POL - 54136
16:02 2 Donatas Celkys LTU Budakalnis 303025
16:03 3 Ruslan Gritsan RUS - 305662
16:04 4 Paul Trott GBR Wheelbase 220607
16:05 5 Maciej Olesinski POL - 54014
16:06 6 Kuno Rooba EST Rakv 305540
16:07 7 Remigiusz Nowak POL - 249928
16:08 8 Mait Mändmets EST Rae/Falck SK 305116
16:09 9 Raul Kudre EST Peko 500752
16:10 10 Igor Blachut POL - 412583
16:11 11 Alar Viitmaa EST Lehola 305402
16:12 12 Michal Parzych POL - 412308
16:13 13 Regimantas Kavaliauskas LTU Perkunas OK 501451
16:14 14 Pasi Pohjasvuo FIN - 305684
16:15 15 Andrey Averin RUS S-Petersburg 305692
16:16 16 Liam Corner GBR - 411814
16:17 17 Vallo Vaher EST JOKA 305240
16:18 18 Tuomo Tompuri FIN - 305699
16:19 19 Darius Kalvaitis LTU Budakalnis 400210
16:20 20 Mateusz Niedbala POL - 249929
16:21 21 Heigo Põld EST Rae 305508
16:22 22 Jussi Mäkilä FIN - 305715
16:23 23 Reserv 1 305913
16:24 24 Krzysztof Sokalski POL - 412569
16:25 25 Reserv 4 EST 305914
16:26 26 Matti-Pekka Vanninen FIN - 305915
16:27 27 Remigijus Arlauskas LTU Budakalnis 400202
16:28 28 Mikko Tommola FIN - 305917
16:29 29 Tautvydas Zilinskas LTU Budakalnis 400209
16:30 30 Juho Saarinen FIN - 305918
16:31 31 Vykintas Celkys LTU SM Gaja 400363
16:32 32 Petri Forsman FIN - 305919
16:33 33 Andrey Kolobov RUS S-Petersburg 717170
16:34 34 Timo Sarkkinen FIN - 305922
16:35 35 Andrius Simkonis LTU TSMK "Raidas" 353467
16:36 36 Anton Foliforov RUS - 305925
16:37 37 Giedrius Adamonis LTU Vilimeksas 400288
16:38 38 Henrikas Antanavicius LTU MTBO LTU Team 303032
16:39 39 Reserv 3 - 305926
16:40 40 Ilmar Kink EST Kape 352362
16:41 41 Taavi Nurm EST Kobras 305328
16:42 42 Andy Conn GBR - 651111
16:43 43 Margus Hallik EST LUS 600005
16:44 44 Marcin Krasuski POL Warsaw Heroes 412555
16:45 45 Pekka Lĺng FIN - 305927
16:46 46 Reserv 2 305929
16:47 47 Maxim Zhurkin RUS - 350003
16:48 48 Tõnis Erm EST TAOK 820118
16:49 49 Randy Korb EST Peko 350020
DNS 50 Andres Hiiemäe EST - 222877
DNS 51 Kalle Kannel EST - 352395
DNS 52 Tanel Kannel EST Rae 305421
DNS 53 Rene Ottesson EST Lehola 305393
DNS 54 Ugis Voicescuks LAT - 503702
DNS 55 J?nis Malc?ns LAT buveforma.lv 201930
DNS 56 Reinis Zobens LAT - 211522
DNS 57 Ants Grende LAT - 503701
H35 6km 10KP Start(1)
-----------------------------------------------------------------------
St.aeg Nr Nimi Riik Klubi Kaart
-----------------------------------------------------------------------
16:27 129 Anatoly Shelekhin RUS S-Petersburg 237392
16:28 130 Vermo Siim EST MARU 263854
16:29 131 Margus Venelaine EST LSF PT 255812
16:30 132 Reserv 1 225771
16:31 133 Tiit Riisalo EST - 305867
16:32 134 Kaido Nurja EST Nõmme 747474
16:33 135 Raivo Erik EST Rae 305419
16:34 136 Andres Aro EST Tammed 255735
DNS 137 Meelis Mälberg EST Peko 406036
DNS 138 Marek Martin EST - 255772
DNS 139 Heigo Põld EST Rae 255773
H40 4,4km 9KP Start(1)
-----------------------------------------------------------------------
St.aeg Nr Nimi Riik Klubi Kaart
-----------------------------------------------------------------------
16:48 140 Aleksander Pritsik EST Rakv 227517
16:49 141 Egils Gruzde LAT Meridians 201967
16:50 142 Mindaugas Strumskis LTU Perkunas OK 7546
16:51 143 August Albert EST JOKA 640909
16:52 144 Jan Ciegilka POL - 412575
16:53 145 Martti Parve EST Peko 305488
16:54 146 Reserv 1 255774
16:55 147 Mika Rantala FIN - 255775
16:56 148 Jüri Pärnik EST Peko 406040
16:57 155 Olav Karu EST Rakv 227513
DNS 149 Heiki Einpaul EST Rae 305500
DNS 150 Veiko Pak EST Rae 305505
DNS 151 Priit Överus EST Mercury 305304
DNS 152 Toomas Mast EST HOK 263889
DNS 153 Tõnu Tänav EST Rae 227576
DNS 154 Taivo Tali EST KEKRSK 305299
H45 4,4km 9KP Start(1)
-----------------------------------------------------------------------
St.aeg Nr Nimi Riik Klubi Kaart
-----------------------------------------------------------------------
16:57 156 Tiit Tali EST Ilves 500058
16:58 157 Reserv 1 255798
16:59 158 Kalev Kõiva EST Kose 305839
DNS 159 Raul Laas EST JOKA 218361
H50 3,6km 7KP Start(1)
-----------------------------------------------------------------------
St.aeg Nr Nimi Riik Klubi Kaart
-----------------------------------------------------------------------
17:08 160 Harry Veide EST LUS 500052
17:09 161 Kulno Voolaid EST Rakv 227511
17:10 162 Jarmo Koponen FIN - 255874
17:11 163 Hillar Valk EST Rakv 352379
DNS 164 Mati Tõnus EST Orion 218358
DNS 165 Kalle Nelk EST Orion 303499
DNS 166 Agu Koppa EST - 255887
DNS 167 Sulev Kuiv EST TAOK 305629
DNS 168 Peep Eomois EST TAOK 305605
"Vőistlus 2K"25.05.2006 19:45:23
IT: TAK-SOFT 1989-2005