Lihavõttesprint 2003

Ootsipalu
06.04.2003
Korraldaja: OK Võru
Urmas Kannumäe

Etappide vaheajad:
[D10NR] [D12] [D14] [D16] [D18] [D21A] [D21B] [D35] [D45] [D55] [D8NR] [H10NR] [H12] [H14] [H16] [H18] [H21A] [H21B] [H35] [H40] [H45] [H50] [H60] [H8NR]


Tulemused:
D10NR D12 D14 D16 D18 D21A D21B D35 
D45 D55 D8NR H10NR H12 H14 H16 H18 
H21A H21B H35 H40 H45 H50 H60 H8NR 


D10NR 1,4km 6KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Kaisa Raudkepp            Peko            4429  00:11:55
  2. Kristiina Kriisa          Voru                  00:13:32
  3. Daisy Kudre               Peko            1405  00:13:59
  4. Linda Puusalu             Kobras          4305  00:14:42
  5. Karina Kivikas            Ilves           4386  00:16:31
  6. Laura Joonas              Voru            3717  00:17:52
  7. Marili Zimmermann         Kape            3900  00:19:03
  8. Getter Kuusk              PV SKK                00:23:18
  9. Gretel Kuusk              PV SKK          4476  00:24:16
 10. Brenda Roiland            Kobras          4407  00:25:16

D12 2km 5KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Kerstin Uiboupin          Voru            3797  00:19:28
  2. Marta Korts-Laur          PV SKK          4255  00:24:07
  3. Kaia Kivikas              Ilves           3676  00:25:54
  4. Jane Lauter               PV SKK          4259  00:27:49
  5. Kadi-Liis Minn            JOKA            3041  00:28:53
  6. Tuuli Kotov               Peko            4432  00:29:57
  7. Emmi Laapas               RaKaS                 00:30:02
  8. Liis Miido                PV SKK                00:35:57
  9. Teele Treiberg            PV SKK          4469  00:48:45
 10. Sigrit Dulder             PV SKK          4470  00:56:41
 11. Jaanika Maisa             PV SKK                01:12:15



D14 2km 5KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Nele Taba                 Ilves           3488  00:16:01
  2. Triin Aedmäe              Kobras          4401  00:16:47
  3. Heljen Sklave             Orvand          3986  00:17:05
  4. Reetta Juvonen            RaKaS                 00:19:46
  5. Maris Palopääl            Kobras          4415  00:20:24
  6. Adele Puusalu             Kobras          4304  00:20:34
  7. Piibe Tammemäe            Orvand          4486  00:21:24
  8. Teele Kotov               Peko            4216  00:22:13
  9. Helena Heinväli           Kobras          3994  00:24:45
 10. Tiina Alamaa              Orvand          4155  00:25:18
 11. Katja Laakso              RaKaS                 00:27:39
 12. Kaidi Kattai              Peko            4431  00:28:14
 13. Kristi Tomson             Kobras          1462  00:30:54
 14. Merill Mägi               Kape            4105  00:53:13


D16 3,2km 7KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Katri Listak              Voru            3782  00:27:53
  2. Eleri Hirv                Voru            4239  00:29:16
  3. Eva Maria Ehala           Rae             3658  00:29:36
  4. Ly Trei                   Kobras          1427  00:30:06
  5. Matleena Juvonen          RaKaS                 00:30:11
  6. Maiju Nurmela             RaKaS                 00:31:57
  7. Janeli Aasa               Voru            3473  00:32:23
  8. anniki inno               Rakv            4178  00:33:10
  9. Grete Gutmann             Rae             4015  00:34:00
 10. Thea Kaljur               Orvand          3429  00:34:27
 11. Mirjam Rauba              Voru            3688  00:35:59
 12. MARION RENNEL             KEKRSK          4000  00:37:54
 13. Essi Laapas               RaKaS                 00:38:57
 14. Liina Käärst              OKH             4227  00:39:21
 15. Laura Kodres              OKH                   00:39:37
 16. Katri Hirv                Voru            4238  00:49:06
 17. Maarja Aan                JOKA            3529  00:53:32


D18 3,5km 7KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Kadri Uiboupin            Voru            3374  00:28:05
  2. Merliis Sulg              Orvand          3649  00:31:28
  3. Tais Leontenko            SRD             3700  00:31:31
  4. Olga Mazina               SRD             3731  00:36:20
  5. Raili Raudsepp            Voru            3377  00:37:17
  6. Anni Nurmela              RaKaS                 00:38:42
  7. Hanna Laakso              RaKaS                 00:41:27

D21A 4,1km 9KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Kirti Rebane              Tammed          575   00:28:56
  2. Elo Saue                  Ilves           1028  00:30:19
  3. Maret Vaher               Kobras          1065  00:30:54
  4. Piret Klade               Kape            3411  00:31:46
  5. Liis Johanson             Kobras          1486  00:32:20
  6. Viivi-Anne Soots          Tammed          1003  00:32:33
  7. Kristi Vassil             Ilves           557   00:36:41
  8. Annika Rihma              Kobras          1411  00:41:14
  9. Jana Kink                 Kape            2470  00:47:50
 10. Maarja Punak              Kobras          3654  00:48:25
 11. Tatjana Linjova           SRD             997   00:50:47
 12. Edit Epner                Rae             2808  00:55:21
 13. Saara Juvonen             RaKaS                 01:04:26
 14. Milka Salonen             RaKaS                 01:15:37
     Mairit Trei               Kobras          1478  Tühist.


D21B 3,2km 7KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Ingrit Kala               Peko            911   00:28:04
  2. Edith Madalik             Tammed          2484  00:30:25
  3. Jana Aedmäe               Kobras          1459  00:31:30
  4. Ella Shved                SRD             996   00:33:57
  5. Anita Karnit              SRD             3185  00:40:12
  6. Meelike Pandis            Ilves           1665  00:40:31
  7. Külli Leiger              Kape            4436  00:43:58


D35 3,3km 9KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. marje viirmann            Rakv            183   00:30:23
  2. Kersti Ehala              Rae             295   00:35:02
  3. Agrita Pilabere           Meridians             00:35:18
  4. Pilvi-Heli Vettik         JOKA            3180  00:35:32
  5. Mirjam Heinmann           Ilves           1357  00:37:45
  6. Lea Leppik                TAOK            4195  00:45:10
  7. Aivi Kaljur               Orvand          2724  00:46:52
  8. Virve Einpaul             Rae             256   00:49:30
  9. Aino Koser                Ilves           3910  00:50:44
 10. HELVE LUHT                KEKRSK          3015  01:02:56

D45 2,9km 7KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Gunta Lebedoka            Meridians             00:32:54
  2. Riina Kivikas             Ilves           707   00:34:40
  3. Anne Arold                OKH             3235  00:35:27
  4. Tiiu Kaasik               Ilves           102   00:35:41
     GEA RENNEL                KEKRSK          2853  00:35:41
  6. Asta Zimmerman            OKH             3017  00:39:16
  7. Dagmar Kodres             OKH             3487  00:45:32
  8. KERSTI MARDISTE           KEKRSK          123   00:48:21
  9. Tiiu Kaalep               OKH                   01:01:05



D55 3,2km 7KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Ira Saar                  Ilves           235   00:36:25
  2. Maie Abram                Ilves           146   00:43:17
  3. JUTA VIRKEPUU             KEKRSK          172   00:47:16
  4. Aina Austrins             Meridians             00:47:58
  5. Karin Laine               Voru                  00:55:19



D8NR 1,4km 6KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Triinu Rooni              Orvand          4198  00:16:14
  2. Margret Zimmermann        Kape            4484  00:18:40
  3. Kerda Timmusk             PV SKK                00:21:11
  4. Triine Viirmann           Rakv            4400  00:23:48
  5. Doris Kudre               Peko            4448  00:35:57



H10NR 1,4km 6KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Anton Shved               SRD             3888  00:17:08
  2. Oliver Jogeva             Kobras          4424  00:17:46
  3. Deniss Shved              SRD             3872  00:19:04
  4. Kaspar Karjus             Voru                  00:22:43
  5. Kaspar Nummert            Kape            4434  00:23:38



H12 2km 5KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Kaur Kattai               Peko            4430  00:15:21
  2. Aleksandr Shved           SRD             3701  00:15:28
  3. Kenny Kivikas             Ilves           3660  00:16:57
  4. Tauno Tiirats             Ilves           -     00:17:17
  5. Raido Mitt                Kobras          1493  00:21:04
  6. Ott-Kaarel Kalm           Ilves                 00:22:58
  7. jarmo reha                Koop                  00:24:11
  8. Fred Kamberg              Voru            4376  00:24:30
  9. Talis Tiivoja             Voru            4233  00:25:45
 10. Sulev Koemets             Voru            4206  00:27:16
 11. UKU-LAUR TALI             KEKRSK          3013  00:29:03
 12. Jonatan Karjus            Voru            4137  00:30:25
 13. Tauri Tougjas             Voru            4364  00:35:21
 14. Tarvi Tiivoja             Voru            4234  00:36:09
 15. Elar Ojarand              PV SKK          4254  00:42:09
 16. Jüri Joonas               Voru                  00:51:16
     Arvi Kaasik               Voru            4136  Tühist.



H14 3,2km 7KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Lauri Sild                Voru            3467  00:26:18
  2. Sven Oras                 Ilves           3140  00:28:48
  3. johannes heinsoo          Ilves           4324  00:32:03
     Aaro Nurmiainen           RaKaS                 00:32:03
  5. Kristo Heinmann           Ilves           3767  00:36:55
  6. Ülar Meejärv              Voru            4132  00:37:32
  7. Mihkel Paulus             Voru            3788  00:44:37
  8. Taavi Koemets             Voru            4205  00:47:19
  9. Silver Rauk               Voru            4130  00:49:05
 10. Rauno Heinmann            Ilves           3972  00:49:24
 11. Tiit Toomas               Peko            4150  00:55:08
 12. Kris Konsap               Voru            4242  00:59:27
 13. Hannes Timmi              Voru            4243  01:05:39
 14. Georg Onoper              Voru            4372  01:17:52
 15. Alvar Terasmaa            PV SKK                01:20:28
 16. Kaspar Kork               Kobras                01:39:23
     Reserv x                  Voru            4371  Tühist.



H16 3,5km 7KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Timo Sild                 Voru            3466  00:22:41
  2. Kaarel Kure               Kobras          1421  00:25:06
  3. Martrin Simpson           Kobras          1490  00:25:08
  4. Jaan Kostjukov            Orion           4344  00:27:08
  5. Uku Rooni                 Orvand          3376  00:27:25
  6. Kaarel Kork               Kobras          4402  00:29:07
  7. Even Toomas               Peko            4149  00:29:19
  8. Tonis Uiboupin            Voru            3381  00:29:53
  9. Mihkel Aan                JOKA            3530  00:30:30
 10. Lauri Tammemäe            Orvand          4487  00:30:49
 11. Kaarel Nummert            Kape            3479  00:34:07
 12. Sander Haukamägi          Voru            3690  00:34:41
 13. Ville Kohonen             RaKaS                 00:36:21
 14. Nikolai Gerassimtshuk     SRD             4184  00:37:35
 15. Vallo Männiste            Kobras          1456  00:40:30
 16. Ergo Tee                  PV SKK                00:45:44
 17. Keio Hämäläinen           Kobras          4408  00:47:33
 18. Mihkel Kala               Voru            4373  00:50:08
 19. Cent Laks                 Kobras          1492  00:58:30
 20. Vahur Vaht                PV SKK                01:01:37
 21. Janek Lauter              PV SKK          4260  01:31:34
     Rauno Jogeva              Kobras          3437  Tühist.



H18 4,3km 9KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Olavi Ottas               Kobras          1430  00:27:07
  2. Lauri Malsroos            Tammed          3392  00:28:54
  3. Mihkel Järveoja           Kobras          2790  00:29:09
  4. Alar Assor                Kobras          1495  00:30:05
  5. Markus Puusepp            Voru            3397  00:31:03
  6. Jaan Tarmak               TON             3201  00:31:08
  7. Priit Kuljus              Kobras          1423  00:34:54
  8. Juho Kaulio               RaKaS                 00:37:00
  9. Timo Kaljur               Orvand          3300  00:39:11
 10. Artur Rauk                Voru            4232  00:39:30
 11. Johannes Ehala            Rae             3657  00:42:08



H21A 4,6km 10KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Andreas Kraas             Tammed          2510  00:25:38
  2. Erik Aibast               Tammed          1685  00:26:26
  3. Rain Eensaar              Kobras          1144  00:26:32
  4. Randy Korb                PEKO            1067  00:27:01
  5. Arti Albert               Kobras          2524  00:27:02
  6. Jürgen Einpaul            Tammed          3659  00:27:52
  7. Tarvo Klaasimäe           Ilves           3641  00:28:17
  8. Dag Ainsoo                LUS             2877  00:28:50
  9. Silver Eensaar            Kobras          1145  00:29:06
 10. Riho Taba                 Ilves           3379  00:29:22
 11. Rein Zaitsev              Peko            493   00:29:45
 12. Timmo Tammemäe            Orvand          4346  00:29:52
 13. Sergei Shirokov           SRD             1019  00:30:15
 14. Andrei Nikitin            SRD             505   00:30:40
 15. Kaarel Kallas             Lehola          3340  00:31:03
 16. Janar Kenk                Voru            3447  00:31:18
 17. Tanel Kannel              MARU            1748  00:31:26
 18. Roman Shved               SRD             999   00:32:11
 19. Karli Lambot              Orion           779   00:32:28
 20. Jürjo Lokk                OKH             4276  00:32:30
 21. Peeter Pihl               Tammed          3710  00:33:05
 22. Rein Rooni                Orvand          240   00:34:31
 23. Heiti Hallikma            Voru            1267  00:35:24
 24. Tuomas Kaulio             RaKaS                 00:36:57
 25. Dmitri Shved              SRD             1029  00:37:54
 26. Mihkel Nummert            Kape            3073  00:40:05
 27. Olari Needo               Voru            4148  00:41:16
 28. Siim Kadak                Lehola          3076  00:41:43
 29. Veli-Matti Pulli          RaKaS                 00:55:35
     Margus Klementsov         Koop                  Tühist.



H21B 3,3km 9KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Eero Kivikas              Ilves           1060  00:23:22
  2. Paavo Roigas              Peko            1300  00:25:17
  3. Tauno Piirikivi           Rae             215   00:25:43
  4. Mihkel Reimaa             OKH             3020  00:27:13
  5. Tarmo Klaar               Ilves           1143  00:27:14
  6. Mati Korrol               Mercury         2202  00:28:25
  7. Arthur Raichmann          Rakv            2371  00:31:04
  8. Ilmar Kink                Kape            2469  00:31:41
  9. Silver Rebenits           Kape            3820  00:32:40
 10. Margus Pulver             MARU            405   00:34:47
 11. Kristjan Leiger           Kape            4437  00:36:07
 12. Veikko Tamlak             Kape            1053  00:37:03
 13. Lauri Leppik              TAOK            4194  00:41:08



H35 4,3km 9KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Neeme Loorits             Kape            1102  00:29:56
  2. Meelis Zimmermann         Kape            2000  00:30:21
  3. Tonu Lauter               PV SKK          3822  00:32:52
  4. TAIVO TALI                KEKRSK          1152  00:34:51
  5. Sergei Shved              SRD             2489  00:39:38
  6. Tenno Alamaa              Orvand          4102  00:40:15



H40 4,3km 9KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. jaanus reha               Koop            1275  00:32:16
  2. Maido Kaljur              Orvand          2201  00:32:38
  3. EDUARD PUKKONEN           KEKRSK          4278  00:35:07
  4. Kalle Ojasoo              Kobras          498   00:35:27
  5. UKU-MEELIS RETEL          KEKRSK          152   00:39:28
  6. Urmas Tammemäe            Orvand          837   00:41:48
  7. ANDRUS SIPSAKA            KEKRSK          30529800:43:09
  8. Uve Nummert               Kape            1104  00:50:42
  9. Hillar Nikkari            SK RT           1716  00:59:34



H45 3,3km 9KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Tonu Taal                 JOKA            224   00:29:55
  2. Andres Minn               JOKA            355   00:30:30
  3. Petri Nurmela             RaKaS                 00:32:58
  4. Ossi Laapas               RaKaS                 00:36:23



H50 2,9km 7KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Arvo Kivikas              Ilves           247   00:23:23
  2. Rein Prank                Kape            708   00:27:40
  3. Kalle Nelk                Orion           1971  00:28:30
  4. Madis Oras                Ilves           143   00:29:17
  5. Riho Männi                Lehola          902   00:33:17
  6. Kalle Kalm                Ilves           243   00:36:38
  7. Tiit Koppel               Orion           455   00:39:36
  8. Jüri Tarmak               TON             3000  00:43:03



H60 2,9km 7KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Georg Sooberg             Voru            462   00:30:03
  2. Lembit Vassil             Ilves           460   00:36:26
  3. Valter Ploom              -               3746  00:47:33
  4. Martin Torra              Kobras          718   00:53:22



H8NR 1,4km 6KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Matis Kalm                Ilves                 00:21:08
  2. Vadim Shved               SRD             4202  00:29:11



"Võistlus 2K"
IT: TAK-SOFT 1989-2003