Järgmised üritused
Upcoming events

ToetajadKoostööpartnerid

Kubija Lendorava rada  

  

NB! Seoses ehitustöödega Kubija hotelli juures on Lendorava rada oma tegevuse lõpetanud. Alltoodud info on praegu vaid ajaloolise väärtusega.


Mis see on?

Lendorava rada on viie kuni üheksa meetri kõrgusele puude otsa ehitatud köitest-trossidest rada. Rajal on kaheksa erinevat ülesannet. Iga ülesanne kujutab endast liikumisülesannet jõudmaks ühe puu küljes olevalt platvormilt teisele.

Ülesannete sooritamiseks ei ole vaja ei märkimisväärset füüsilist jõudu ega osavust, vaid eelkõige on vaja jagu saada oma kartusest kõrguse ees. Samaväärsete harjutuste sooritamine maapinnal ei valmistaks vist küll kellelegi raskusi...

Nii näiteks on arvatavasti igaüks kunagi kõndinud üle tasakaalupalgi ilma et see mingeid probleeme oleks valmistanud. Aga kui sama harjutust sooritada üheksa meetri kõrgusel, siis...

Kellele see on?

Rajal saavad ennast proovile panna nii täiskasvanud, kui ka lapsed alates seitsmendast eluaastast. Ehkki mõne ülesande puhas sooritamine eeldab vähemalt 160 cm kasvu, saavad rajalt täiselamuse ka lühemad inimesed – neid abistab vajaduse korral instruktor.

Lendorava rada on erutav elamus igale inimesele, kes soovib oma südikust proovile panna. Vanus ja sugu ei ole siin probleemiks!

Kas see on ohtlik?

Teie turvalisus on tagatud ehituse unikaalse konstruktsiooniga ja professionaalsete julgestusvahenditega. Rada on ehitatud oma ala parimate standardite järgi ning omab vastavat sertifikaati. Teid teenindavad eriväljaõppe saanud instruktorid.

Kus see asub?

Lendorava rada asub vahetult “Kubija” hotelli juures Võru linna servas Kubija metsas. Asukoha leiad hotelli koduleheküljelt aadressilt www.kubija.ee

Millal saab seda proovida?

Lendorava rajal ronimiseks tuleb aeg eelnevalt instruktoritega kokku leppida. Selleks helista: 50 68377 (Sixten) või 52 13130 (Hillar).

Kui palju see maksab?

Raja läbimine maksab 120.-kr täiskasvanuile ja 100.-kr kuni 18-aastastele. Enam kui 20 ronija puhul allahindlus 10.-/inimene.

NB! Tellimuse miinimumhind on 500.- (s.t. kui soovijaid on näiteks alla 5 täiskasvanu, siis kehtib mitte hind inimese kohta, vaid tellimuse miinimumhind)

Kes seda pakub?

“Kubija” hotellile kuuluva Lendorava raja operaatoriks on Orienteerumisklubi Võru.

TULE JA ÜLLATA ISEENNAST!