Kari pääseb välja 6. aprillil Krabil

Meie klubi poolt korraldatav traditsioonilised Karjalaskevõistlus ja Lihavõtte lühirada lasevad sel aastal karja välja 6.-7. aprillil Krabil. Kaks päeva põnevat maastikku pakuvad elamuse igaühele. Sellel aastal on ürituse näol tegemist ka noorte orienteerumisjooksu auhinnasarja 2024 võistlusega MN14 ja MN16 klassidele!

Lisainfo ja link registreerumisele: www.okvoru.ee/karjalask2024/

Krabil näeme!

Parimateks noorteks valiti Emma ja Jürgen Joonas

Klubi 2023. a parima neiu ja noormehe rändauhinna said valimiste tulemusena ülekaalukalt Emma Joonas ja Jürgen Joonas. Mõlemale oli see ka viimane võimalus, sest järgmisel aastal on nad juba täieõiguslikud põhiklassi võistlejad.
Kolmapäevakute sarja autasustamise ja klubi hooaja lõpetamise meeleolukad pildid leiate Võrumaa Spordiliidu pildigaleriist.,
Järgmise aasta kolmapäevakute korraldamistööde tabel asub SIIN!  Pange julgesti oma huvi midagi ära teha sinna kirja, hea kogemus ootab huvilisi!

Kutse hooaja lõpetamisele 1.12.2023

Palun levitage alljärgnevat kutset klubikaaslastele ja võimalikele uutele liikmetele!
KUTSE
OK Võru 2023.a. hooaja lõpetamisele
Lugupeetud OK Võru liikmed ja liikmeksastujad!
Oled oodatud klubi aastakoosolekule ja orienteerumishooaja lõpetamisele reedel, 1. detsembril 2023.a Võru Gümnaasiumis (Seminari 1 Võru, https://voru.edu.ee/ )
Päevakava:
17.15-18.00 Siseorienteerumine koolimajas, vabastart kl 17.15-17.30. Kaardistaja ja rajameister Taivo Timmusk.
17.30-18.00 Duši kasutamise võimalus (NB! Ainult 1 dušš!)
18.00 Algab ametlik osa, mis sisaldab järgmist:
– kolmapäevakute parimate autasustamine. Tulemused: https://www.okvoru.ee/kolmapaevakute-hooaja-kokkuvote/. Auhinna saavad iga klassi esikolmikud eeldusel, et on saadud tulemus vähemalt kolmel kolmapäevakul!
– juhatuse aruanne möödunud hooaja kohta
– tulevikuplaanide ülevaade
– kaasavõetud hõrgutiste nautimine – NB! Soolase suupiste eest kannab hoolt meisterkokk Joel Helekivi. Klubi perenaised võiksid seekord keskenduda magusale.
– liikmemaksu kehtestamine 2024. aastaks
– aasta parima noormehe ja neiu valimine
– liikmemaksu kogumine
– uute liikmete registreerimine ja kontaktandmete täpsustamine
– klubi juhatuse valimine
Lisaks ametlikule programmile on plaanis:
– Möödunud hooaja põnevamate kaartide näitus (võtke kaasa kel on midagi põnevat näidata!)
– Viktoriin
– Loosiauhindade loosimine (iga kolmapäevaku osaluskord annab 1 tasuta loosipileti). Lisaks müüme pileteid hinnaga 0,5 EUR/tk.
Programmi lõpp enne kl 22, sest siis läheb maja valve alla…
Ettepanekud päevakorra täiendamise kohta ja sõnavõtusoovid saata allakirjutanule.
NB! Vahetusjalanõud kaasa!
OK Võru juhatuse nimel
Sixten Sild, juhatuse esimees
50 68377, sixtensild@gmail.com

Kolmapäevakute hooaja kokkuvõte

2023. aasta Võrumaa orienteerumiskolmapäevakute sarja koondtulemused on kokku löödud ja tutvumiseks ka kodulehel üleval.

TULEMUSED

Kõiki oma võistlusklassis esikolmikusse jõudnuid autasustatakse OK Võru hooaja lõpetamisel. Oodatud on sinna ka need, kes ei ole klubiliikmed, aga on kaasa teinud vähemalt 3 etappi ning nende kokkuvõttes jõudnud kohtadele I-III. Üritus toimub novembris, täpsem info jooksvalt siin samas kodulehel ning ka kolmapäevakute Facebooki lehel.

Võru maakonna lahtised meistrivõistlused orienteerumises 8. oktoobril Voropi külas Setomaa vallas

Värska orienteerumisklubi Peko ootab kõiki Võru maakonna praegusi, endisi ja miks mitte ka tulevasi orienteerumissõpru Voropi külla, kus pühapäeval, 8. oktoobril leiavad aset maakonna meistrivõistlused orienteerumises.

Tutvu kindlasti juhendiga ning kindlasti pane nimi ette kirja, et korraldajad teaksid kaarte ja muud vajalikku varuda!

www.vorumaaspordiliit.ee/juhendid

Tegemist on lahtise võistlusega ehk siis on oodatud ka külalised. Võru maakonna medalitega autasustatakse vaid Võru maakonnaga seotud võistlejaid, külalistele esikolmikusse jõudmise puhul esemeline auhind.

TULE JULGELT!

 

Täpsusorienteerumisvõistlus “Võru sügis 2023”

17. septembril kogunes päris tore hulk huvilisi Vastseliina Kultuurimaja juurde, et teha kaasa tavalisest orienteerumisjooksust hoopis erineva formaadiga võistlusel. Täpsusorienteerumise võistlusi korraldavad Võri Invaspordi Klubi ja OK Võru juba palju aastaid ning igal kevadel ja sügisel saab seltskond jälle kokku.

Väga hästi sobib see formaat neile, kellele ei meeldi või kes ei saa maastikul liikuda, kuna teedelt kõrvale kaldumine täpsusorienteerumises ei olegi lubatud Punktid tuleb ära tunda ja määrata eemalt vaadates. Põnevust igatahes jagus küllaga! Rahulik jalutuskäik mööda Vastseliina alevikku oli juba omamoodi avastusretk neile, kes sinna kuigi tihti või üldsegi sattunud ei ole
Aitäh korraldajatele ja ka osalejatele!

Pildid Vastseliinas toimunud võistlusest Võrumaa Spordiliidu pildigaleriis.

Täpsusorienteerumisvõistlus “Võru kevad 2023”

21. mail kogunes seltskond huvilisi Vastseliina Gümnaasiumi juurde, et panna end proovile täpsusorienteerumises. Väga põnev formaat pakub orienteerumisvõimalust ka neile, kes raskemale maastikule ligi ei pääse, sest täpsusorienteerumises võib liikuda tohib vaid mööda teid. Võistlusklasse on sellel võistlusel 3 – paraolümpia klass, noorte klass ja vabaklass. Paraolümpiaklassis oli kõige täpsem Väino Marjak, hõbemedali sai kaela Inge Eit ning pronksi Heli Haug. Noorteklassis astusid poodiumile vennad Hanimägid – kõige noorem, Rico, sai kulla, keskmine vend Marten hõbeda ja pronksi vanim vend Markel. Vabaklassis oli võidukas Madis Haug. Teist ja kolmandat kohta jagasid Rudolf Mürk ja Külli Leola, kuid Rudolfi soolosooritus kuuendas kontrollpunktis (ainsana kõikide osalejate hulgas pani vastuse õigesti) sai otsustavaks ning hõbemedal oli reaalsus.

TULEMUSED

PILDID

Sama formaadiga võistlus ootab huvilis ka sügisel!

Korraldajaiks Võru Invaspordi klubi ja OK Võru.

Kolmapäevakute hooaeg algab 12. aprillil!

Juba 12. aprillil läheb lahti 2023. aasta orienteerumiskolmapäevakute hooaeg. Esimene etapp toimub Kubijal ning pakub traditsiooniliselt nii päevast kui ka öist orienteerumist. Tule julgelt – metsa ei ole seni veel keegi jäänud. Aga oskuste ja kogemuse mõttes tagasi on tulnud peaaegu kõik!

Lisainfot jooksvalt www.okvoru.ee/orienteerumispaevakud/

METSAS NÄEME – OKAS PÄKKA!

Karjalaskevõistlus ja Lihavõtte lühirada 2023

KARJALASKEVÕISTLUS JA LIHAVÕTTE LÜHIRADA 2023

Tradistsiooniline hooaja avavõistlus leiab aset 8. ja 9. aprillil Võrumaal Kohandupalu-Tsiatsungõlmaa kaardil.

VÕISTLUSE LEHT

OPERATIIVSEIM INFO VÕISTLUSE FACEBOOKI LEHEL

Eesti MV suusaorienteerumises 25.-26. veebruaril 2023

Lumi on taas maas ning eestikate uus toimumisaeg on 25. ja 26. veebruar. Toimumiskohaks ikka Kiidi.

25.02 kell 10.30 Sprindi startide algus
25.02 kell 14.00 Sprinditeate startide algus
26.02 kell 11.00 Lühiraja startide algus

Lisainfo võistluse lehel.