OKVõru 2016a. kokkuvõte

M12

     Nimi                           Klubi             1       2       3       4       5       6       7       8       9      10      11      12      13      14      15      16      17      18     Kokku Statistika 
  1. Otto Toomas Kibena             Võru             50/1    50/1            50/1    34/4                            50/1    50/1            50/1                            50/1            40/2   =424,00  9/9  47,1
  2. Laur Joonas Järvpõld           Kääpa PK         35/3    40/2                    50/1    40/2                                                                            40/2                   =205,00  5/5  41,0
  3. Eke Ots                        Haanja Rk        33/5                    40/2    40/2                                                                            35/3                           =148,00  4/4  37,0
  4. Kaspar Avo ?ults               Sänna LK                                         31/7    35/3                                                            50/1                                   =116,00  3/3  38,7
  5. Teodor Noor                    Sänna Leiutajat  32/6                            32/6                                                            50/1                                           =114,00  3/3  38,0
  6. Kaspar Elias Alev              Sänna Leiutajat  32/6                            33/5                                                                                                           =65,00  2/2  32,5
  7. Aaron Aivo Alev                Sänna LK                                         30/8    34/4                                                                                                   =64,00  2/2  32,0
  8. Juss Joosep Holdt              Antsla Gümnaasi                                          50/1                                                                                                   =50,00  1/1  50,0
  8. Hendrik Kavant                 VKK                                                                                                                              50/1                           =50,00  1/1  50,0
  8. Renno Merenäkk                 Tartu linn                                                                                                                                               50/1   =50,00  1/1  50,0
  8. Kaur Kõva                      Rõuge PK                                                         50/1                                                                                           =50,00  1/1  50,0
 12. Luka Meldre                                                                                                                                                     40/2                           =40,00  1/1  40,0
 12. Laur-Rogert Sulg               Otepää           40/2                                                                                                                                           =40,00  1/1  40,0
 14. Henri Pooga                    Võru Kesklinna                                   35/3                                                                                                           =35,00  1/1  35,0
 14. Reiko Kallas                   Võru                                                                                                                                                     35/3   =35,00  1/1  35,0
 16. Chris Marcus Krahv             Otepää           34/4                                                                                                                                           =34,00  1/1  34,0
 17. Reio Ermel                     Puiga PK                                         29/9                                                                                                           =29,00  1/1  29,0
 18. Matthias Mõttus                Puiga PK                                         28/10                                                                                                          =28,00  1/1  28,0

(1) Kubja kolmapäevak 13.04.2016
(2) Tilsipalo kolmapäevak 20.04.2016
(3) Pikakannu kolmapäevak 27.04.2016
(4) Vastseliina kolmapäevak 04.05.2016
(5) Võru Spordikeskuse kolmapäevak 11.05.16
(6) Tamula ranna kolmapäevak 18.05.2016
(7) Hino kolmapäevak 25.05.2016
(8) Palomõtsa kolmapäevak 01.06.2016
(9) Murati järve päevak 14.06.2016
(10) Smiltene_Lâcîtes kolmapäevak 17.08.2016
(11) Vagula O-päev 24.08.2016
(12) Kuura kolmapäevak 31.08.2016
(13) Trummipalo kolmapäevak 07.09.2016
(14) Linnamäe kolmapäevak 14.09.2016
(15) Võlsi kolmapäevak 21.09.2016
(16) Kiidi kolmapäevak 28.09.2016
(17) Antsla kolmapäevak 05.10.2016
(18) Võrumaa MV 09.10.2016

IT: O-Soft from Tak-Soft www.tak-soft.com 2004-2008, SIME Points. OK Võru