OK Võru 2017a.päevakute kokkuvõte

M14

     Nimi                           Klubi             1       2       3       4       5       6       7       8       9      10      11      12      13      14      15      16      17      18     Kokku Statistika 
  1. Olev Piirisild                 Võru                     35/3            35/3            34/4    34/4            50/1                    32/6    50/1    50/1    35/3    40/2    31/7    34/4   =460,00 12/12 38,3
  2. Jürgen Joonas                  Võru             50/1    40/2            34/4                            35/3                            40/2                    40/2                    35/3   =274,00  7/7  39,1
  3. Karl Jakop Pintmann            Võru             32/6    32/6                                    30/8                                            32/6                    34/4    27/11          =187,00  6/6  31,2
  4. Jan Jacek Gregor Tiisler       VKrG             32/6                                    33/5                                                    33/5    35/3                                   =133,00  4/4  33,3
  5. Karmo Tisler                   Võru             30/8                                            32/6                                    30/8                                            33/5   =125,00  4/4  31,3
  6. Alarich Paas                   Võru KG          33/5    31/7                                                                                                            33/5    27/11          =124,00  4/4  31,0
  7. Nansen Palo                    Rõuge PK                                                                                                                 40/2            50/1    30/8           =120,00  3/3  40,0
  8. Hanno-Laur Kunnus              Võru                                             40/2                                                            34/4                                           =74,00  2/2  37,0
  9. Henri Kesa                     Võru KrK         40/2                                    32/6                                                                                                   =72,00  2/2  36,0
 10. Markus Juhkam                  Kobras                                                                                                           40/2                            29/9           =69,00  2/2  34,5
 11. Ralf Kaur                      VKG              34/4    34/4                                                                                                                                   =68,00  2/2  34,0
 12. Kaspar Mill                    Võru KrK                                                                                                                                 35/3            31/7   =66,00  2/2  33,0
 12. Andri Kepler                   Kobras                                                                                                   34/4                                            32/6   =66,00  2/2  33,0
 14. Tim Hendrik Kuusk              Võru                     34/4                                    31/7                                                                                           =65,00  2/2  32,5
 15. Oliver Viiask                  Puiga            29/9                                                    34/4                                                                                   =63,00  2/2  31,5
 15. Kaspar Elias Alev              Sänna LK                 30/8    33/5                                                                                                                           =63,00  2/2  31,5
 17. Austris Kalniņš                Jaunsardze/Gauj                          40/2                                                                                                                   =40,00  1/1  40,0
 18. Mattias Maidla                 Kobras                                                                                                   35/3                                                   =35,00  1/1  35,0
 18. Kaspar Avo Šults               Sänna LK                         35/3                                                                                                                           =35,00  1/1  35,0
 18. Jürgen Pill                    Vüru Biathlon    35/3                                                                                                                                           =35,00  1/1  35,0
 18. Karel Kuragin                  Võru                                             35/3                                                                                                           =35,00  1/1  35,0
 18. Otto Toomas Kibena             Võru                                                                                                             35/3                                           =35,00  1/1  35,0
 23. Luka Meldre                    Sänna LK                         34/4                                                                                                                           =34,00  1/1  34,0
 24. Ginters Ķelps                  Grundzāle                                33/5                                                                                                                   =33,00  1/1  33,0
 24. Sarmite Sild                   Võru                                                             33/5                                                                                           =33,00  1/1  33,0
 24. August Jakobson                Kobras                                                                                                   33/5                                                   =33,00  1/1  33,0
 27. Laur Joonas Järvpõld           Kääpa PK                                                 31/7                                                                                                   =31,00  1/1  31,0
 27. Kaspar Karolin                 Kobras                                                                                                   31/7                                                   =31,00  1/1  31,0
 29. Aaron Aivo Alev                Sänna LK                 29/9                                                                                                                                   =29,00  1/1  29,0
 30. Daniel Sibul                   Kobras                                                                                                                                           28/10          =28,00  1/1  28,0

(1) Kubja kolmapäevak 12.04.2017
(2) Tsiatsungõlmaa kolmapäevak 19.04.2017
(3) Pikakannu kolmapäevak 26.042017
(4) Vaskna kolmapäevak 03.05.2917
(5) Vällamäe kolmapäevak 10.05.2017
(6) Võru Spordikeskuse kolmapäevak 17.05.2017
(7) Kandle aia kolmapäevak 24.05.2017
(8) Palomõtsa kolmapäevak 31.05.2017
(9) Strautini päevak 13.06.2017
(10) Lejasciemsi päevak 16.08.2017
(11) Juba kolmapäevak 23.08.2017
(12) Suure Munamäe kolmapäevak 30.08.17
(13) Trummipalo kolmapäevak 06.09.2017
(14) Puiga-Andsumäe kolmapäevak 13.09.2017
(15) Tabina päevak 20.09.2017
(16) Võlsi kolmapäevak 27.09.2017
(17) Parksepa kolmapäevak 04.10.2017
(18) Võrumaa MV 07.10.2017

IT: O-Soft from Tak-Soft www.tak-soft.com 2004-2008, SIME Points. OK Võru