OK Võru 2017a.päevakute kokkuvõte
M14
Nimi Klubi 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Kokku Statistika
1. Olev Piirisild Võru 40/2 40/2 50/1 50/1 50/1 33/5 50/1 50/1 40/2 40/2 50/1 40/2 =533,00 12/12 44,4
2. Jürgen Joonas Võru 50/1 50/1 35/3 50/1 50/1 50/1 50/1 =335,00 7/7 47,9
3. Karl Jakop Pintmann Võru 32/6 33/5 33/5 32/6 34/4 33/5 =197,00 6/6 32,8
4. Jan Jacek Gregor Tiisler VKrG 32/6 40/2 33/5 35/3 =140,00 4/4 35,0
5. Karmo Tisler Võru 30/8 35/3 31/7 35/3 =131,00 4/4 32,8
5. Alarich Paas Võru KG 33/5 32/6 33/5 33/5 =131,00 4/4 32,8
7. Nansen Palo Rõuge PK 40/2 50/1 40/2 =130,00 3/3 43,3
8. Hanno-Laur Kunnus Võru 50/1 34/4 =84,00 2/2 42,0
9. Markus Juhkam Kobras 40/2 35/3 =75,00 2/2 37,5
9. Henri Kesa Võru KrK 40/2 35/3 =75,00 2/2 37,5
11. Tim Hendrik Kuusk Võru 35/3 34/4 =69,00 2/2 34,5
11. Andri Kepler Kobras 35/3 34/4 =69,00 2/2 34,5
11. Ralf Kaur VKG 34/4 35/3 =69,00 2/2 34,5
11. Oliver Viiask Puiga 29/9 40/2 =69,00 2/2 34,5
15. Kaspar Mill Võru KrK 35/3 33/5 =68,00 2/2 34,0
16. Kaspar Elias Alev Sänna LK 31/7 35/3 =66,00 2/2 33,0
17. Austris Kalniņš Jaunsardze/Gauj 50/1 =50,00 1/1 50,0
17. Kaspar Avo Šults Sänna LK 50/1 =50,00 1/1 50,0
19. Luka Meldre Sänna LK 40/2 =40,00 1/1 40,0
19. Sarmite Sild Võru 40/2 =40,00 1/1 40,0
19. Karel Kuragin Võru 40/2 =40,00 1/1 40,0
19. Mattias Maidla Kobras 40/2 =40,00 1/1 40,0
23. Otto Toomas Kibena Võru 35/3 =35,00 1/1 35,0
23. Jürgen Pill Vüru Biathlon 35/3 =35,00 1/1 35,0
25. August Jakobson Kobras 34/4 =34,00 1/1 34,0
25. Laur Joonas Järvpõld Kääpa PK 34/4 =34,00 1/1 34,0
25. Daniel Sibul Kobras 34/4 =34,00 1/1 34,0
25. Ginters Ķelps Grundzāle 34/4 =34,00 1/1 34,0
29. Kaspar Karolin Kobras 32/6 =32,00 1/1 32,0
30. Aaron Aivo Alev Sänna LK 30/8 =30,00 1/1 30,0
(1) Kubja kolmapäevak 12.04.2017
(2) Tsiatsungõlmaa kolmapäevak 19.04.2017
(3) Pikakannu kolmapäevak 26.042017
(4) Vaskna kolmapäevak 03.05.2917
(5) Vällamäe kolmapäevak 10.05.2017
(6) Võru Spordikeskuse kolmapäevak 17.05.2017
(7) Kandle aia kolmapäevak 24.05.2017
(8) Palomõtsa kolmapäevak 31.05.2017
(9) Strautini päevak 13.06.2017
(10) Lejasciemsi päevak 16.08.2017
(11) Juba kolmapäevak 23.08.2017
(12) Suure Munamäe kolmapäevak 30.08.17
(13) Trummipalo kolmapäevak 06.09.2017
(14) Puiga-Andsumäe kolmapäevak 13.09.2017
(15) Tabina päevak 20.09.2017
(16) Võlsi kolmapäevak 27.09.2017
(17) Parksepa kolmapäevak 04.10.2017
(18) Võrumaa MV 07.10.2017
IT: O-Soft from Tak-Soft www.tak-soft.com 2004-2008, SIME Points.
OK Võru