OK Võru 2017a.päevakute kokkuvõte

M35

     Nimi                           Klubi             1       2       3       4       5       6       7       8       9      10      11      12      13      14      15      16      17      18     Kokku Statistika 
  1. Taavi Tatsi                    LUS              50/1    50/1    50/1    40/2    50/1    35/3    35/3    35/3                            40/2    50/1    50/1    50/1    40/2    32/6    35/3   =642,00 15/15 42,8
  2. Tõnu Hendrikson                Võru (öösel)     32/6    34/4    34/4    29/9    35/3    40/2    34/4                            35/3    35/3    34/4    34/4    40/2    35/3    30/8           =481,00 14/14 34,4
  3. Tiit Toots                     Võru             34/4    35/3    35/3    33/5            50/1    50/1                                    33/5                    34/4    32/6                   =336,00  9/9  37,3
  4. Indrek Kuusk                   Võru/öösel       30/8    31/7    33/5    28/10           31/7                                                            29/9    33/5    28/10   28/10          =271,00  9/9  30,1
  5. Priit Narusk                   Võru (öösel)     35/3    40/2    40/2    34/4                                                                            35/3    35/3    30/8                   =249,00  7/7  35,6
  6. Kristo Hütt                    Võru             31/7    32/6                            32/6    33/5                                    32/6                                    29/9           =189,00  6/6  31,5
  7. Timo Palo                      Rõuge vald                                       40/2                                                    34/4    35/3                    34/4            33/5   =176,00  5/5  35,2
  8. Valeri Kuragin                 Võru                                                                                             34/4            33/5    32/6                    31/7           =130,00  4/4  32,5
  9. Ivo Miller                     Koop                                                                                                                     30/8    32/6    29/9    27/11          =118,00  4/4  29,5
 10. Boris Meldre                   Võru                                                     34/4            34/4                                                            27/11                  =95,00  3/3  31,7
 11. Antti Roose                    Kobras                                                           40/2                                                                    33/5                   =73,00  2/2  36,5
 12. Allan Terve                    Võru                     33/5                            33/5                                                                                                   =66,00  2/2  33,0
 13. Erko Jakobson                  Kobras                                                                                                   31/7                                    33/5           =64,00  2/2  32,0
 14. Tarmo Raidma                   Tartu                                                                                                                    31/7            31/7                   =62,00  2/2  31,0
 15. Lauri Allmann                  Võru                                                                                                     28/10                                           31/7   =59,00  2/2  29,5
 16. Timo Palo                      Rõuge vald                                                                       50/1                                                                           =50,00  1/1  50,0
 16. Heli Haug                      OK Voru                                                                                  50/1                                                                   =50,00  1/1  50,0
 18. Vello Solna                    Peko                                                                                                                     40/2                                   =40,00  1/1  40,0
 18. Raul Kangur                    Peko             40/2                                                                                                                                           =40,00  1/1  40,0
 18. Mati Tiit                      Ilves                                                                                            40/2                                                           =40,00  1/1  40,0
 18. Tarmo Tolm                     Orvand                                                                                                           40/2                                           =40,00  1/1  40,0
 22. Raivis Kalniņš                 Gaujiena                                 35/3                                                                                                                   =35,00  1/1  35,0
 23. Tõnis Piirisild                Võru                                                                                                                                                     34/4   =34,00  1/1  34,0
 24. Madis Osjamets                 TÜ                                                                       33/5                                                                                   =33,00  1/1  33,0
 24. Jüri Vanaveski                 Võru                                                                                                                     33/5                                   =33,00  1/1  33,0
 24. Ahti Lepp                      KL Võrumaa male  33/5                                                                                                                                           =33,00  1/1  33,0
 27. Māris Vabulnieks               Ape                                      32/6                                                                                                                   =32,00  1/1  32,0
 27. Vallo Vaher                    JOKA                                                                                                                                                     32/6   =32,00  1/1  32,0
 29. Kaspars Abuls                  OK AZIMUTS                               31/7                                                                                                                   =31,00  1/1  31,0
 30. Koit Kolsar                    Kobras                                                                                                   30/8                                                   =30,00  1/1  30,0
 30. Eero Mõttus                    Võru                                                                                                                                                     30/8   =30,00  1/1  30,0
 30. Guntis Podnieks                Alūksne                                  30/8                                                                                                                   =30,00  1/1  30,0
 33. Janek Orro                     Võru                                                                                                                                                     29/9   =29,00  1/1  29,0
 33. Samuel Kolsar                  Kobras                                                                                                   29/9                                                   =29,00  1/1  29,0
 35. Kalev Külaase                  Võru                                                                                                                                                     28/10  =28,00  1/1  28,0
 36. Agu Trolla                     Majatrolla                                                                                                                                               27/11  =27,00  1/1  27,0
 37. Alar Alajaan                   EKJ SK                                                                                                                                                   26/12  =26,00  1/1  26,0

(1) Kubja kolmapäevak 12.04.2017
(2) Tsiatsungõlmaa kolmapäevak 19.04.2017
(3) Pikakannu kolmapäevak 26.042017
(4) Vaskna kolmapäevak 03.05.2917
(5) Vällamäe kolmapäevak 10.05.2017
(6) Võru Spordikeskuse kolmapäevak 17.05.2017
(7) Kandle aia kolmapäevak 24.05.2017
(8) Palomõtsa kolmapäevak 31.05.2017
(9) Strautini päevak 13.06.2017
(10) Lejasciemsi päevak 16.08.2017
(11) Juba kolmapäevak 23.08.2017
(12) Suure Munamäe kolmapäevak 30.08.17
(13) Trummipalo kolmapäevak 06.09.2017
(14) Puiga-Andsumäe kolmapäevak 13.09.2017
(15) Tabina päevak 20.09.2017
(16) Võlsi kolmapäevak 27.09.2017
(17) Parksepa kolmapäevak 04.10.2017
(18) Võrumaa MV 07.10.2017

IT: O-Soft from Tak-Soft www.tak-soft.com 2004-2008, SIME Points. OK Võru