OK Võru 2017a.päevakute kokkuvõte

N10

     Nimi                           Klubi             1       2       3       4       5       6       7       8       9      10      11      12      13      14      15      16      17      18     Kokku Statistika 
  1. Marleen Ojasoo                 Võru SK          50/1    50/1    40/2    34/4    50/1    40/2    50/1                            50/1    40/2    40/2    50/1    35/3    35/3    34/4    32/6   =630,00 15/15 42,0
  2. Eva Piirisild                  Võru                             35/3            40/2    50/1    40/2            50/1                    50/1    35/3    40/2            40/2            34/4   =414,00 10/10 41,4
  3. Kaisa Kuragin                  Võru             40/2    35/3    50/1    35/3            35/3            50/1                                    31/7    35/3            34/4    35/3           =380,00 10/10 38,0
  4. Lee Saarts                     Võru                             34/4            34/4    32/6    35/3                                                            33/5    33/5    33/5           =234,00  7/7  33,4
  5. Jette-Ly Assor                 Kobras           35/3    40/2    33/5    31/7    35/3            34/4                                                                                           =208,00  6/6  34,7
  6. Laura-Liisa Urbanik            VKlK                                                     27/11                                                                           32/6                   =59,00  2/2  29,5
  7. Kitija Abula                   Grundzâle                                50/1                                                                                                                   =50,00  1/1  50,0
  7. Sirli Tasso                    Väimela                                                                                  50/1                                                                   =50,00  1/1  50,0
  9. Mariliis Tuvike                Vastseliina SK                                                                                                                   40/2                           =40,00  1/1  40,0
  9. Anete Stabiòa                  Grundzâle                                40/2                                                                                                                   =40,00  1/1  40,0
  9. Merili Tasso                   Väimela                                                                                  40/2                                                                   =40,00  1/1  40,0
  9. Kerstin Kalda                  Okasroosike                                                                      40/2                                                                           =40,00  1/1  40,0
 13. Maarja Oras                    Põlva Spordikoo                                                                                                                                          35/3   =35,00  1/1  35,0
 13. Maribel Tepp                   Punamütsike                                                                                              35/3                                                   =35,00  1/1  35,0
 15. Karmen Tugedam                 Võru                                                                                                     34/4                                                   =34,00  1/1  34,0
 15. Laura Potter                   Parksepa KK                                                                                                      34/4                                           =34,00  1/1  34,0
 15. Liisa Kunnus                   Vastseliina SK   34/4                                                                                                                                           =34,00  1/1  34,0
 15. Melani Künnapuu                VKK                                                      34/4                                                                                                   =34,00  1/1  34,0
 15. Karolin Möller                 Põlva Spordikoo                                                                                                                  34/4                           =34,00  1/1  34,0
 20. Sireliis Viiberg               Võru KLK                                                         33/5                                                                                           =33,00  1/1  33,0
 20. Lisete Ilves                   Vastseliina      33/5                                                                                                                                           =33,00  1/1  33,0
 20. Johanna Oras                   Põlva Spordikoo                                                                                                                                          33/5   =33,00  1/1  33,0
 20. Eliise Vill                    Sõleke                                                   33/5                                                                                                   =33,00  1/1  33,0
 20. Elîna Baèka                    Grundzâle                                33/5                                                                                                                   =33,00  1/1  33,0
 20. Kristelle Torn                 Vastseliina SK                                                                                                   33/5                                           =33,00  1/1  33,0
 26. Keitlin Torn                   Vastseliina SK                                                                                                   32/6                                           =32,00  1/1  32,0
 26. Mia Kleinson                   Võru KrK                                                         32/6                                                                                           =32,00  1/1  32,0
 26. Sädeli Säde                    Võru                                                                                                                             32/6                           =32,00  1/1  32,0
 26. Ginta Âbeltiòa                 Grundzâle                                32/6                                                                                                                   =32,00  1/1  32,0
 30. Lene Kommer                    Okasroosike                                              31/7                                                                                                   =31,00  1/1  31,0
 31. Kertu Kääpakaust               VKlK                                                     30/8                                                                                                   =30,00  1/1  30,0
 32. Laura Raag                     VKlK                                                     29/9                                                                                                   =29,00  1/1  29,0
 32. Elisabeth Olesk                VKlK                                                     29/9                                                                                                   =29,00  1/1  29,0

(1) Kubja kolmapäevak 12.04.2017
(2) Tsiatsungõlmaa kolmapäevak 19.04.2017
(3) Pikakannu kolmapäevak 26.042017
(4) Vaskna kolmapäevak 03.05.2917
(5) Vällamäe kolmapäevak 10.05.2017
(6) Võru Spordikeskuse kolmapäevak 17.05.2017
(7) Kandle aia kolmapäevak 24.05.2017
(8) Palomõtsa kolmapäevak 31.05.2017
(9) Strautini päevak 13.06.2017
(10) Lejasciemsi päevak 16.08.2017
(11) Juba kolmapäevak 23.08.2017
(12) Suure Munamäe kolmapäevak 30.08.17
(13) Trummipalo kolmapäevak 06.09.2017
(14) Puiga-Andsumäe kolmapäevak 13.09.2017
(15) Tabina päevak 20.09.2017
(16) Võlsi kolmapäevak 27.09.2017
(17) Parksepa kolmapäevak 04.10.2017
(18) Võrumaa MV 07.10.2017

IT: O-Soft from Tak-Soft www.tak-soft.com 2004-2008, SIME Points. OK Võru