OK Võru 2017a.päevakute kokkuvõte

N16

     Nimi                           Klubi             1       2       3       4       5       6       7       8       9      10      11      12      13      14      15      16      17      18     Kokku Statistika 
  1. Anita Laanejõe                 Võru             50/1    40/2                    50/1    40/2    50/1                    50/1    50/1    40/2    50/1    50/1            40/2    40/2    50/1   =600,00 13/13 46,2
  2. Merli Mari Utsal               Võru                     35/3            40/2    40/2    32/6                                                                                                   =147,00  4/4  36,8
  3. Hanna-Liina Kunnus             Võru Kr. Gümnaa  34/4    34/4                    34/4    33/5                                                                                                   =135,00  4/4  33,8
  4. Lorely Kõrvel                  Kobras                   50/1                                                                            50/1                                                   =100,00  2/2  50,0
  5. Miia Heleene Utsal             Haanja           35/3                    50/1                                                                                                                   =85,00  2/2  42,5
  6. Gerda Narusk                   Võru Biathlon    40/2                            35/3                                                                                                           =75,00  2/2  37,5
  6. Kristina Haug                  Võru                                                                                     40/2                                                            35/3   =75,00  2/2  37,5
  8. Kerli Tasso                    Väimela                                          33/5                                    35/3                                                                   =68,00  2/2  34,0
  9. Kairiin Märtson                Kobras                                                                                                                                                   40/2   =40,00  1/1  40,0
  9. Melani Väits                   Sõmerpalu PK                                                     40/2                                                                                           =40,00  1/1  40,0
 11. Zanda Stabiòa                  RJCJD                                    35/3                                                                                                                   =35,00  1/1  35,0
 11. Geteli Hanni                   Kobras                                                                                                   35/3                                                   =35,00  1/1  35,0
 11. Stella Troska                  Võru Kr K                                                35/3                                                                                                   =35,00  1/1  35,0
 14. Triinu Hausenberg              Võru Kr K                                                34/4                                                                                                   =34,00  1/1  34,0
 14. Karolin Hõrak                  Võru vald                                                                                34/4                                                                   =34,00  1/1  34,0
 14. Evely Ostrov                   Kobras                                                                                                   34/4                                                   =34,00  1/1  34,0
 14. Miina Aleksandra Piho          Võru                                     34/4                                                                                                                   =34,00  1/1  34,0
 18. Agnija Caune                   Jaunsardze                               33/5                                                                                                                   =33,00  1/1  33,0
 18. Gerli Kalkun                   VKRK             33/5                                                                                                                                           =33,00  1/1  33,0
 20. Annija Slikðjâne               Grundzâle                                32/6                                                                                                                   =32,00  1/1  32,0

(1) Kubja kolmapäevak 12.04.2017
(2) Tsiatsungõlmaa kolmapäevak 19.04.2017
(3) Pikakannu kolmapäevak 26.042017
(4) Vaskna kolmapäevak 03.05.2917
(5) Vällamäe kolmapäevak 10.05.2017
(6) Võru Spordikeskuse kolmapäevak 17.05.2017
(7) Kandle aia kolmapäevak 24.05.2017
(8) Palomõtsa kolmapäevak 31.05.2017
(9) Strautini päevak 13.06.2017
(10) Lejasciemsi päevak 16.08.2017
(11) Juba kolmapäevak 23.08.2017
(12) Suure Munamäe kolmapäevak 30.08.17
(13) Trummipalo kolmapäevak 06.09.2017
(14) Puiga-Andsumäe kolmapäevak 13.09.2017
(15) Tabina päevak 20.09.2017
(16) Võlsi kolmapäevak 27.09.2017
(17) Parksepa kolmapäevak 04.10.2017
(18) Võrumaa MV 07.10.2017

IT: O-Soft from Tak-Soft www.tak-soft.com 2004-2008, SIME Points. OK Võru