OK Võru 2017a.päevakute kokkuvõte

N21

     Nimi                           Klubi             1       2       3       4       5       6       7       8       9      10      11      12      13      14      15      16      17      18     Kokku Statistika 
  1. Janely Aasa                    Võru             40/2    50/1    50/1    50/1            34/4    40/2    50/1                                    32/6    40/2    50/1    35/3    35/3           =506,00 12/12 42,2
  2. Inga Siegert                   Võru             50/1                    35/3    34/4    35/3    50/1                    50/1            34/4    40/2    50/1            40/2            34/4   =452,00 11/11 41,1
  3. Raili Mägi                     Võru                                                                                             50/1     0      35/3    34/4            33/5    33/5           =185,00  6/5  30,8
  4. Kristiina Himma                Võru                                                                                                             33/5    35/3            34/4    34/4           =136,00  4/4  34,0
  5. Daiga Krçsliòa                 OK Pûznis                                33/5    40/2                                                    35/3                                                   =108,00  3/3  36,0
  6. Triin Neissaar                 Võru                                     31/7                    33/5    40/2                                                                                   =104,00  3/3  34,7
  7. Ade Timmusk                    HOK                                      40/2                                                                            33/5                                   =73,00  2/2  36,5
  8. Maarja Kallas                  Sõleke           35/3                                            34/4                                                                                           =69,00  2/2  34,5
  8. Birgit Masing                  Naiskodukaitse   34/4            35/3                                                                                                                           =69,00  2/2  34,5
 10. Arntraut Goetsch               Võru                                             50/1                                                                                                           =50,00  1/1  50,0
 10. Triin Jäädmaa                  Võru                                                                                                             50/1                                           =50,00  1/1  50,0
 12. Emily Raudkepp                 Peko                                                                                     40/2                                                                   =40,00  1/1  40,0
 12. Triin Rilanto                  Võru vald                        40/2                                                                                                                           =40,00  1/1  40,0
 12. Karme Hain                     Naiskodukaitse                                                                                   40/2                                                           =40,00  1/1  40,0
 12. Helis Teearu                   Tartu KHK                                                                                                                        40/2                           =40,00  1/1  40,0
 16. Kerstin Uiboupin               Võru                                             35/3                                                                                                           =35,00  1/1  35,0
 16. Kristi Tasso                   lasteaed Sõleke                                                  35/3                                                                                           =35,00  1/1  35,0
 16. Eleri Hirv                     Võru                                                                                                                                                     35/3   =35,00  1/1  35,0
 16. Kristel Kõivo                  Peko                                                                                     35/3                                                                   =35,00  1/1  35,0
 20. Ülle Hollo                     Võru                                                                                                             34/4                                           =34,00  1/1  34,0
 20. Epp Voitka                     Võru                                                                                     34/4                                                                   =34,00  1/1  34,0
 20. Laura Savicka                  Azimuts OK - Sm                          34/4                                                                                                                   =34,00  1/1  34,0
 23. Küllike Jaama                  Peko                                                                                     33/5                                                                   =33,00  1/1  33,0
 24. Videga Gaigala                 OK AZIMUTS                               32/6                                                                                                                   =32,00  1/1  32,0
 24. Mairi Tiks                     Võru Gümn                                                        32/6                                                                                           =32,00  1/1  32,0
 26. Inga Antson                    Võru                                                             31/7                                                                                           =31,00  1/1  31,0
 27. Mirjam Nutov                   Võru                                     30/8                                                                                                                   =30,00  1/1  30,0

(1) Kubja kolmapäevak 12.04.2017
(2) Tsiatsungõlmaa kolmapäevak 19.04.2017
(3) Pikakannu kolmapäevak 26.042017
(4) Vaskna kolmapäevak 03.05.2917
(5) Vällamäe kolmapäevak 10.05.2017
(6) Võru Spordikeskuse kolmapäevak 17.05.2017
(7) Kandle aia kolmapäevak 24.05.2017
(8) Palomõtsa kolmapäevak 31.05.2017
(9) Strautini päevak 13.06.2017
(10) Lejasciemsi päevak 16.08.2017
(11) Juba kolmapäevak 23.08.2017
(12) Suure Munamäe kolmapäevak 30.08.17
(13) Trummipalo kolmapäevak 06.09.2017
(14) Puiga-Andsumäe kolmapäevak 13.09.2017
(15) Tabina päevak 20.09.2017
(16) Võlsi kolmapäevak 27.09.2017
(17) Parksepa kolmapäevak 04.10.2017
(18) Võrumaa MV 07.10.2017

IT: O-Soft from Tak-Soft www.tak-soft.com 2004-2008, SIME Points. OK Võru