OKVõru 2016a. kokkuvõte
N35
Nimi Klubi 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Kokku Statistika
1. Kadri Parts Võru 35/3 40/2 40/2 50/1 50/1 50/1 34/4 34/4 50/1 50/1 34/4 34/4 50/1 35/3 50/1 35/3 40/2 =711,00 17/17 41,8
2. Epp Voitka Võru 40/2 50/1 35/3 35/3 35/3 40/2 35/3 33/5 40/2 35/3 33/5 33/5 33/5 34/4 34/4 =545,00 15/15 36,3
3. Mall Alev Tammed 35/3 50/1 34/4 40/2 50/1 40/2 50/1 35/3 40/2 40/2 40/2 35/3 =489,00 12/12 40,8
4. Erika Joonas Võru 34/4 40/2 33/5 35/3 40/2 50/1 35/3 50/1 =317,00 8/8 39,6
5. Marika Jäädmaa Võru 50/1 50/1 35/3 50/1 50/1 =235,00 5/5 47,0
6. Alla Tasso Võru vald 32/6 32/6 26/12 35/3 30/8 32/6 32/6 =219,00 7/7 31,3
7. Heli Haug Võru 34/4 33/5 33/5 32/6 34/4 34/4 =200,00 6/6 33,3
8. Ellen Lembra Kape 33/5 34/4 33/5 35/3 32/6 32/6 =199,00 6/6 33,2
9. Ülle Hollo Võru 40/2 40/2 34/4 =114,00 3/3 38,0
10. Anne Ots Haanja RK 34/4 34/4 29/9 =97,00 3/3 32,3
10. Ede Pähn Võru 30/8 27/11 40/2 =97,00 3/3 32,3
12. Triin Rilanto Võru vald 31/7 33/5 32/6 =96,00 3/3 32,0
13. Monika Märtin Päkapikk 32/6 32/6 31/7 =95,00 3/3 31,7
14. Karin Tepaskent Võru Kr. Kool 28/10 31/7 31/7 =90,00 3/3 30,0
15. Eveli Misnik Võru vald 33/5 33/5 =66,00 2/2 33,0
16. Kadri Mähar Päkapikk 33/5 32/6 =65,00 2/2 32,5
17. Liis Orro Võru 32/6 30/8 =62,00 2/2 31,0
18. Helen Korol Võru Gümnaasium 29/9 25/13 =54,00 2/2 27,0
19. Kaja Parker Osula PK 22/16 28/10 =50,00 2/2 25,0
19. Kristelle Terve Osula PK 21/17 29/9 =50,00 2/2 25,0
21. Eve Kirs lasteaed Sõleke 25/13 23/15 =48,00 2/2 24,0
22. Kristi Tasso lasteaed Sõleke 23/15 24/14 =47,00 2/2 23,5
23. Tiiu Tõrra Kobras 40/2 =40,00 1/1 40,0
24. Inge Eit Eesti Post 35/3 =35,00 1/1 35,0
25. Anne Reiljan Kreutz. kool 32/6 =32,00 1/1 32,0
26. Maire Piiroja Võru KrK 30/8 =30,00 1/1 30,0
27. Liivi Savi Päkapikk 29/9 =29,00 1/1 29,0
28. Maarja Kallas Sõleke 27/11 =27,00 1/1 27,0
29. Piret Kender Sõleke 26/12 =26,00 1/1 26,0
30. Kaidi Järv lasteaed Sõleke 24/14 =24,00 1/1 24,0
31. Kristi Aavakivi VSOP 20/18 =20,00 1/1 20,0
(1) Kubja kolmapäevak 13.04.2016
(2) Tilsipalo kolmapäevak 20.04.2016
(3) Pikakannu kolmapäevak 27.04.2016
(4) Vastseliina kolmapäevak 04.05.2016
(5) Võru Spordikeskuse kolmapäevak 11.05.16
(6) Tamula ranna kolmapäevak 18.05.2016
(7) Hino kolmapäevak 25.05.2016
(8) Palomõtsa kolmapäevak 01.06.2016
(9) Murati järve päevak 14.06.2016
(10) Smiltene_Lâcîtes kolmapäevak 17.08.2016
(11) Vagula O-päev 24.08.2016
(12) Kuura kolmapäevak 31.08.2016
(13) Trummipalo kolmapäevak 07.09.2016
(14) Linnamäe kolmapäevak 14.09.2016
(15) Võlsi kolmapäevak 21.09.2016
(16) Kiidi kolmapäevak 28.09.2016
(17) Antsla kolmapäevak 05.10.2016
(18) Võrumaa MV 09.10.2016
IT: O-Soft from Tak-Soft www.tak-soft.com 2004-2008, SIME Points.
OK Võru